Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 226 άτομα (24 μέλη και 202 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ά να χαθείτε ρε αλήτες!
Επειδή δηλαδή την εγάμησε κατά λάθος 2-3 φορές ο κ. bakalhs, έχετε βαλθεί να του το βγάλετε ξινό;

Κατὰ τὴν διάρκειαν τῆς ἡμέρας δὲν ἔχομεν τὴν πολυτέλειαν τῶν μακρῶν περιπάτων τῆς νυκτός.
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
αλανια η τριτη βαρδια μεταξι τι ωρα τελειωνει?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Σκηνή 1η από χτες στο Φυλής 67:
Ο τεμπέλης μόσχος τσάτσος κλασικά κάθεται στο μικρό δωμάτιο και βλέπει τηλεόραση: "Καθίστε παιδιά, η κοπέλα είναι στο δωμάτιο"
και περιμένουμε, και περιμένουμε, έχουμε κάνει γκρουπάκι 4-5 άτομα στην αναμονή...
Μετά από 10+ λεπτά ανοίγει μια πόρτα και βγαίνει η κοπέλα (μάλλον πρόκειτε για την Αλίσια) και πάει κατευθείαν στον τσάτσο και του λέει: "Πήγαινε να δεις τον παππού, δεν τον βλέπω καλά"  :o

Σκηνή 2η από χτες στο Φυλής 59:
Ο γνωστός μερακλής τσάτσος εκθίαζε με απερίγραπτες και συνεχείς ατάκες την "μουνάρα" Ιζαμπέλα. Ο τύπος είναι απίστευτος και του αξίζει βραβείο για την καλή διάθεσή του και την απίστευτη φαντασία του, είναι από τους καλύτερους στην περιοχή. Αυτήν την μοντέλα την Ιζαμπέλα δεν την έχω πάρει αλλά έχει κορμί άψογο, κολαράκι τέλειο και στήθος ενισχυμένο! Μέσα αξίζει;
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Σκηνή 1η από χτες στο Φυλής 67:
Ο τεμπέλης μόσχος τσάτσος κλασικά κάθεται στο μικρό δωμάτιο και βλέπει τηλεόραση: "Καθίστε παιδιά, η κοπέλα είναι στο δωμάτιο"
και περιμένουμε, και περιμένουμε, έχουμε κάνει γκρουπάκι 4-5 άτομα στην αναμονή...
Μετά από 10+ λεπτά ανοίγει μια πόρτα και βγαίνει η κοπέλα (μάλλον πρόκειτε για την Αλίσια) και πάει κατευθείαν στον τσάτσο και του λέει: "Πήγαινε να δεις τον παππού, δεν τον βλέπω καλά"  :o

Σκηνή 2η από χτες στο Φυλής 59:
Ο γνωστός μερακλής τσάτσος εκθίαζε με απερίγραπτες και συνεχείς ατάκες την "μουνάρα" Ιζαμπέλα. Ο τύπος είναι απίστευτος και του αξίζει βραβείο για την καλή διάθεσή του και την απίστευτη φαντασία του, είναι από τους καλύτερους στην περιοχή. Αυτήν την μοντέλα την Ιζαμπέλα δεν την έχω πάρει αλλά έχει κορμί άψογο, κολαράκι τέλειο και στήθος ενισχυμένο! Μέσα αξίζει;

Με την Ιζαμπέλλα είχα αρκετά καλή εμπειρία.Όσο για το κύριο Βασίλη το τσάτσο είναι απλά Respect!
Στο πρώτο σκηνικό με το παππού τι έγινε όλα καλά;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Δεν έκατσα να δω τι έγινε με τον παππού... προφανώς την γλύτωσε γιατί διαφορετικά όλο και κάτι θα μαθαίναμε...
Thanks για την Ιζαμπέλα, θα την τιμήσω με την πρώτη ευκαιρία  ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Πριν από λίγο (18:05 - 19:10) στην απογευματινή (2η) βάρδια Λιοσίων και πέριξ...

Προύσσης
22 κλασσικά η Αλίκη, αν και γκιλφ αρκετά συμπαθητική παρουσία, γλυκό πρόσωπο με καρέ κόκκινο μαλλί, ψηλή νταρντάνα, 3αρι βυζί με γεμάτο κώλο κοιλιά όπως προβλέπεται για την ηληκία της αλλά όχι χοντρή, απλό πρόγραμμα.



Βέργας


6Α υπόγειο η γκιλφ Αλίνα, αδιάφορο πρόσωπο, 4αρι βυζί, κωλάρα και μπούτια, ξανθιά με μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, πρόγραμμα απέφυγε να μου αποκαλύψε γιατί κατάλαβε πως δε θα περνούσα.
κλειστό



Καλό Βράδυ!   
   

αγαπητε Γιαννη Φυστίκι πολύ ωραια η ενημερωση σου!
επετρεψε μου 2 διορθώσεις:
Τοσο η Μολδαβεζα γκιλφ Αλικη απο Προυσης 22, οσο και η Ρωσιδα γκιλφ Αλινα απο Βεργας 6 υπογειο έχουν πολύ μικροτερα στήθη απο τα νούμερα που ανέφερες.
Η Αλίκη εχει μετα βίας 2 και η Αλινα ελαφρώς μεγαλύτερο (σκάρτο 3) και πεσμένο
Τις γνωριζω καλά και τις 2 καθότι ηταν για αρκετα χρόνια μασαζοθεραπευτριες....
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
!

Πήρα το δρόμο της επιστροφής, κοινώς τον πούλο, και στη Λεωνίδου έξω από το Κινέζικο και απέναντι από τα 28αρια λίγο πιο αριστερά με πλάτη αυτά, είχε σκάσει τυπάς και είχε πάρκαρει μια ολοκαίνουρια λευκή Lamborghini Gallardo ή Μurcielago (δεν τις ξεχωρίζω εύκολα) με μαύρες μαμά ζάντες και μαύρους καθρέφτες με κατράμι φημέ τζάμια να σέρνεται, λογικό ήταν και εγώ να την αποθανατίσω με το παλιό κινητό μου παρέα με πάκια που είχαν μαζευτεί και αυτά χάζευαν και φωτογράφιζαν επίσης με τα κινητά τους!

Venceremos!

αααα η δικια μου ηταν!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: (εκει παρκαρω παντα για να μου προσεχουν οι κινεζοι την αμαξαρα μου)
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Είναι η Βικτώρια, γνωστή ως Ρομπέρτα/Μιχαέλα/Σοφία/Μπιάνκα/Μίκυ κλπ κλπ γυρολόγος της Αθήνας και τα εξτραδάκια πάνε σύννεφο

τι εξτραδάκια κάνει το μωρό;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.482
Πόντοι
22.785
:s&m_3: :s&m_3:
Αλκαμένους 113:
Βαλέρια, το έτερον ήμισυ του κ. xilnik (καθώς και καμιά 500ριά άλλων αρρένων).


Μέγιστον άτόπημα.......  :think: Πραγματικά κανείς δέν μπορεί να έννοήσει τί μπορεί να σημαίνει
αύτό το άνούσιο έπιχείρημα !!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν απο λιγο ο στρατηγος FARKELI κανοντας αποβαση στην οδο εξηκιου με πληροφορησε οτι
Το 18 ισογειο ειναι κλειστο και σφραγισμενο
Το 18β με τα λαμπιονια ειναι φωτεινο αλλα δεν ανοιγουν
Το 18γ ειναι και φωτεινο και ανοικτο,εργαζεται η τζουλια
Ο στρατηγος ετοιμαζεται για καταληψη του ρωσοφιλανδεζικου οχυρου
Y.Γ Πριν απο λιγο ο στρατηγος μου ανακοινωσε την επιτυχη καταληψη του οχυρου εκφραζοντας την απολυτη ικανοποιηση του
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
αγαπητε Γιαννη Φυστίκι πολύ ωραια η ενημερωση σου!
επετρεψε μου 2 διορθώσεις:
Τοσο η Μολδαβεζα γκιλφ Αλικη απο Προυσης 22, οσο και η Ρωσιδα γκιλφ Αλινα απο Βεργας 6 υπογειο έχουν πολύ μικροτερα στήθη απο τα νούμερα που ανέφερες.
Η Αλίκη εχει μετα βίας 2 και η Αλινα ελαφρώς μεγαλύτερο (σκάρτο 3) και πεσμένο
Τις γνωριζω καλά και τις 2 καθότι ηταν για αρκετα χρόνια μασαζοθεραπευτριες....
Ευχαριστώ... και επιπλέον καλά έκανες και με διόρθωσες για την αντικειμενικότερη ενημέρωση όλων!


Σκηνή 1η από χτες στο Φυλής 67:
Ο τεμπέλης μόσχος τσάτσος κλασικά κάθεται στο μικρό δωμάτιο και βλέπει τηλεόραση: "Καθίστε παιδιά, η κοπέλα είναι στο δωμάτιο"
και περιμένουμε, και περιμένουμε, έχουμε κάνει γκρουπάκι 4-5 άτομα στην αναμονή...
Μετά από 10+ λεπτά ανοίγει μια πόρτα και βγαίνει η κοπέλα (μάλλον πρόκειτε για την Αλίσια) και πάει κατευθείαν στον τσάτσο και του λέει: "Πήγαινε να δεις τον παππού, δεν τον βλέπω καλά"  :o

Σκηνή 2η από χτες στο Φυλής 59:
Ο γνωστός μερακλής τσάτσος εκθίαζε με απερίγραπτες και συνεχείς ατάκες την "μουνάρα" Ιζαμπέλα. Ο τύπος είναι απίστευτος και του αξίζει βραβείο για την καλή διάθεσή του και την απίστευτη φαντασία του, είναι από τους καλύτερους στην περιοχή. Αυτήν την μοντέλα την Ιζαμπέλα δεν την έχω πάρει αλλά έχει κορμί άψογο, κολαράκι τέλειο και στήθος ενισχυμένο! Μέσα αξίζει;
φαντάζεσαι να πάθαινε τίποτα ο γέρος και να το είχε τύψεις μετά, άσε που μπορεί
να κυνηγηθεί και νομικά...  :priest:

δε νομίζω να είναι ενισχυμένο το στήθος της, είναι μικρό και φυσικό.
μέσα αξίζει σύμφωνα με τους περισσότερους, υπάρχουν κριτικές γι αυτήν και στο Φ.67 όπως και παλαιότερα στο Φ.71Α (ισόγειο).


αλανια η τριτη βαρδια μεταξι τι ωρα τελειωνει?
δεν υπάρχει στάνταρ άλλα μόλις ανατείλει ο ήλιος, άλλα στις 4, άλλα στις 5 κ.ο.κ.
εξαρτάται και από την κίνηση που υπάρχει πολλές φορές!
Υ.Γ. εντόπισες κάνα καλό 2μετρο τρανς με μεγάλο παλαμάρι; :grin:


ωραίος ρε John, μπράβο
καλό βράδυ και σε εσένα  :rockon:
Τα σέβη μου! ;)


Κωλονου 11α,32γ δυο ομορφα αδυνατα πιπινακια
Ιασωνος 20 μια νεαρη μαυρουλα για τους λατρεις
Κολοκυνθους 63 αλλο ενα πιπινακι μελαχρινο

Αυτα ειδα και ξεχωρισα στην βολτα πριν λιγο
Αν εννοείς στο υπόγειο του Κολωνού 11 είδες την Σοφία, πρών Ζωή από Ιάσωνος 33 (όροφος), στο Κολωνού 32Γ μάλλον είδες τη Μιρέλα η οποία δεν είναι και τόσο πιπίνι
Ιάσωνος 20 μαυρούλα νεαρή είναι η Σακίρα
Κολοκυνθούς 63 στο δεξιά αν την είδες, είναι η Μαρία-Ιζαμπέλα, πρόσφατα ανέβασε ο Προφέσσορας κριτική γι αυτήν!


Υ.Γ. Από την χθεσινή μου ενημέρωση, γ..ώ το αλτσχάιμερ μου μέσα, να προσθέσω και την πρώτη επίσκεψή μου (2η βάρδια) στο...

Ιουλιανού 71
71 η Κλεοπάτρα, νταρτανοειδές γκιλφ, και σε ρόλο μάλλον υπηρεσίας διότι τσατσά δεν έχω δει σε αυτό τον οίκο, με καστανοκόκκινο μαλλί στο ύψος των ώμων, γεμάτο κορμί με βυζάρες, κωλάρα, μπουτάρες, μέτριο προς αδιάφορο πρόσωπο, φορούσε μαύρο μεσοφόρι, πρόγραμμα τα πάντα πλην κώλου.


 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Σκοπευα να κανω και εγω χαιπερτσαρκ μες τη βδομαδα αλλα δυστυχως αρρωστησα..  :-
Μετα το χθεσινο γλυφομουνι στο Μεταξουργειο ομως ειμαι περδικι  :rockon: οποτε αυριο μεθαυριο θα φροντισω να ενημερωσω για την 1η βαρδια μιας και την 2η την καλυψες εσυ.
ΑΞΙΟΣ ΦΟΒΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :cum: :cum:
ΛΟΥΛΟΡΕΠΟΡΤΕΡ????????

http://[URL unfurl="true"]www.rgbstock.com/cache1nDe6W/users/j/je/jeinny/300/mhaHBfq.jpg[/img[/URL]]

τι εγινε μπεμπακι?δεν τα ξεσκισες πουτανακια?

ιπποτης??

[img]http://[URL unfurl="true"]www.rgbstock.com/cache1nDe6W/users/j/je/jeinny/300/mhaHBfq.jpg[/img[/URL]]
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
για οσους ψαχνουν την μαρια την αλβανιδα απο ιασ 33 με τα μεγαλα βυζια τα πολλα τατουαζ και πιρσινγκ μετα απο επικοινωνια μαζι της μου ανεφερε οτι σταματησε το επαγγελμα για παντα....
πολλες το ειπαν αυτο βεβαια, ο καιρος θα δειξει...
 

cavletios

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2012
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
φαντάζεσαι να πάθαινε τίποτα ο γέρος και να το είχε τύψεις μετά, άσε που μπορεί
να κυνηγηθεί και νομικά...  :priest:
Kαι τι να κάνει η κοπέλα; Να ζητάει το βιβλιάριο με τις εξετάσεις; :2funny:
 

cavletios

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2012
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
:s&m_3: :s&m_3:
Αλκαμένους 113:
Βαλέρια, το έτερον ήμισυ του κ. xilnik (καθώς και καμιά 500ριά άλλων αρρένων).


Μέγιστον άτόπημα.......  :think: Πραγματικά κανείς δέν μπορεί να έννοήσει τί μπορεί να σημαίνει
αύτό το άνούσιο έπιχείρημα !!

Άλλαξε καύσιμα τυπε. Δεν κανεις καλές καύσεις. :S
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ΛΟΥΛΟΡΕΠΟΡΤΕΡ????????

http://[URL unfurl="true"]www.rgbstock.com/cache1nDe6W/users/j/je/jeinny/300/mhaHBfq.jpg[/img[/URL]]

τι εγινε μπεμπακι?δεν τα ξεσκισες πουτανακια?

ιπποτης??

[img]http://[URL unfurl="true"]www.rgbstock.com/cache1nDe6W/users/j/je/jeinny/300/mhaHBfq.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Ο Ιππότης προχθές μου υποσχέθηκε ότι θα ξεσκίσει το πουτανάκι,πάντως...(έχω και 2 μάρτυρες)..... :cool:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232
ο ιππότης όλο λόγια είναι....την ύστατη στιγμή δεν το κάνει  :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
αφιξη απο Μεταξι...
ακολουθησαν 3 σερι καταθεσεις μια κολωνου 11 ισογειο σε μια αννα ξερακιανη για να φυγουν τα χοντρα
στη λαρισα κολωνου 23 και τριτη καταθεση στη χριστινα λεων 28, σε ολες τις καταθεσεις παρατηρησα οτι δεν υπηρχε καμμια πιεση χρονου
ειδικα στη χριστινα εμεινα κανα 20λεπτο μεσα δεν ειπε τιποτα...  :o  :o
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Ηθελα να ρωτησω...πριν λιγες μερες...σε τσαρκα που ειχα στη φυλης μπηκα στο Φυλής 67 και ειδα ενα ξανθο τουμπανο...ωραιο μουνι...μου αρεσε και ημουν ετοιμος να μπω...αλλα τελευταια στιγμη εκανα πισω για πιστεψα πως θα φαω φολα...τι παιζει με τη συγκεκριμενη κορασιδα?ξερουμε?αξιζει να τιμηθει η τζαμπα το μπλε εισιτηριο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom