Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 350 άτομα (35 μέλη και 315 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
την έχω δει στο Διδύμου. Δυστυχώς μαζί με την Λίλιαν οπότε εμφανισιακά χάνει από τα αποδυτήρια...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ρε παιδια το εχω απορια αμα ρωτησει κανεις την κοπελα στο μπουρδελο αν μπορει να τη συναντησει αλλη μερα σε κανα ξενοδοχειο τι πιθανοοτητες εχει?? μαλλον συγουρα για ακυρο αλλα το εχει δοκημασει κανεις?

Με 7 ποστ,έχεις απαίτηση να σου πούμε τα κόλπα....;  ;)
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Μίνι Λιοσιότσαρκα στην πρωινή βάρδια:

Χωματιανού 11 ισόγειο: Ένα μπάζο.

Χωματιανού 11 όροφος: Η νόστιμη πετίτ νεαρή Λώρη που μοιάζει στη Νικολέτα από Φυλής. Δυστυχώς το βλέμμα που ρίχνει κάθε φορά που σαλονάρει είναι σα να σου ρίχνει κατάρες από μέσα της και να λέει "σήκω φύγε τώρα!". Ας βγαίνει με μάσκα. Περισσότερη πελατεία θα αποκτήσει.

Εξηκίου 18Γ: Η Τζούλια. Ώριμη ξανθιά μπαμπάτσικη. Ωραίος χώρος με μεγάλη τηλεόραση στο σαλόνι.

Βέργας 6Α (υπόγειο): Η Σόνια. Ώριμη μελαχροινή με ιδιόμορφα μικρό κούτελο, όμορφο πρόσωπο, λευκή επιδερμίδα, μεγάλες και ωραίες βυζάρες, ψηλή, σχετικά λεπτή αλλά με κοιλίτσα. Καυλωτική παρουσία.

Βέργας 3 δεξιά: Πωλίνα. Ώριμη ψηλή λεπτή κοκκινομάλα. Ενδιαφέρον πρόσωπο που μου θύμισε Γερμανίδα.

Βέργας 3 αριστερά: 2 εργαζόμενες. Η μέτρια μιλφ Έλλη, μαυρομάλλα, λεπτή με λίγη χαλάρωση, όχι άσχημο αλλά σπασμένο πρόσωπο. Η άλλη, μου διαφεύγει το όνομα, νεαρή, με πιασίματα, μαυρισμένη, γλυκό πρόσωπο αλλά όχι όμορφο. Για τους φαν των γεματούτσικων πιπινιών.

Λιοσίων 76 ισόγειο: Σοφία, ψηλή, λεπτή μελαχρινή, με ωραίο γυμνασμένο σώμα, όμορφο αλλά κάπως σκληρό πρόσωπο, χτένισμα που καλύπτει το κούτελο. Το πυκνό σκοτάδι στον συγκεκριμένο οίκο είναι για να γαμάνε τυφλοπόντικες και όχι άνθρωποι. Αμυδρά υποψία ότι πρόκειται για ωραία τρανς.

 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Μίνι Λιοσιότσαρκα στην πρωινή βάρδια:

Χωματιανού 11 όροφος: Η νόστιμη πετίτ νεαρή Λώρη που μοιάζει στη Νικολέτα από Φυλής(Εδώ είσαι υπερβολικός και νομίζω ατυχής η σύγκριση). Δυστυχώς το βλέμμα που ρίχνει κάθε φορά που σαλονάρει είναι σα να σου ρίχνει κατάρες από μέσα της και να λέει "σήκω φύγε τώρα!". Ας βγαίνει με μάσκα. Περισσότερη πελατεία θα αποκτήσει.(Εδώ θα συμφωνήσω πανηγυρικά!)

Βέργας 3 αριστερά: 2 εργαζόμενες. Η μέτρια μιλφ Έλλη, μαυρομάλλα, λεπτή με λίγη χαλάρωση, όχι άσχημο αλλά σπασμένο πρόσωπο. Η άλλη, μου διαφεύγει το όνομα, νεαρή, με πιασίματα, μαυρισμένη, γλυκό πρόσωπο αλλά όχι όμορφο. Για τους φαν των γεματούτσικων πιπινιών.(Ιωάννα ή Μαρία, μάλλον Ιωάννα)

Λιοσίων 76 ισόγειο: Σοφία, ψηλή, λεπτή μελαχρινή, με ωραίο γυμνασμένο σώμα, όμορφο αλλά κάπως σκληρό πρόσωπο, χτένισμα που καλύπτει το κούτελο. Το πυκνό σκοτάδι στον συγκεκριμένο οίκο είναι για να γαμάνε τυφλοπόντικες και όχι άνθρωποι. Αμυδρά υποψία ότι πρόκειται για ωραία τρανς. :grin: μπα!!!
Respect! :rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
μια κοπελα στη φυλης μου ειχε πει οτι ειχε παρει απο καποιο πελατη 500ε για να τη βγαλει εξω για φαγητο και για ολο το βραδι σπιτι του μετα...αν θελετε να πω ονομα δεν εχω θεμα..
αυτη ηταν και η κυρια δουλεια της (συνοδεια) στην χωρα της... μερικοι μπορει να καταλαβαν ποια λεω.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
μια κοπελα στη φυλης μου ειχε πει οτι ειχε παρει απο καποιο πελατη 500ε για να τη βγαλει εξω για φαγητο και για ολο το βραδι σπιτι του μετα...αν θελετε να πω ονομα δεν εχω θεμα..
αυτη ηταν και η κυρια δουλεια της (συνοδεια) στην χωρα της... μερικοι μπορει να καταλαβαν ποια λεω.
έχει περάσει και από Λάρισα;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
μια κοπελα στη φυλης μου ειχε πει οτι ειχε παρει απο καποιο πελατη 500ε για να τη βγαλει εξω για φαγητο και για ολο το βραδι σπιτι του μετα...αν θελετε να πω ονομα δεν εχω θεμα..
αυτη ηταν και η κυρια δουλεια της (συνοδεια) στην χωρα της... μερικοι μπορει να καταλαβαν ποια λεω.
καλος μαλακας ο τυπος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Τι ρισπεκτ ρε μην ακους τον ηλιθιο σημερα πηγε να παρει φάρμακα για την στυση και κοντεψε να τα κακαρωσει. Βλαξ τελειως ειναι αυτος. Εγω δεν θα τον εμπιστευομουν ουτε για ενημερωση.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
μια κοπελα στη φυλης μου ειχε πει οτι ειχε παρει απο καποιο πελατη 500ε για να τη βγαλει εξω για φαγητο και για ολο το βραδι σπιτι του μετα...αν θελετε να πω ονομα δεν εχω θεμα..
αυτη ηταν και η κυρια δουλεια της (συνοδεια) στην χωρα της... μερικοι μπορει να καταλαβαν ποια λεω.
Μαλακίες της Νταιάνας είναι αυτές............ ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
αχ ρε billy με τη μια τη βρηκες.... προσκυνωωω !!!
οτι το ειπε ειναι αληθεια , αν λεει αληθεια δεν ξερω.

Τα έχει πει και αλλού αυτά......... :grin:


εισαι και μαρτυριαρης κερατουκλη :2funny:
ακομα δεν εχω παραλαβει το μενου  :tickedoff:

Τσογλανάκο........ :grin:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16

Θενξ τύπε. Κι όμως η Λώρη έχει τον ίδιο σωματότυπο με την Νικολέτα και γλυκό πρόσωπο. Το βλέμμα της όμως είναι σαν της Μάγιας από Χ-Bar Συγγρού 144 και Φωκαίας 19. Σε προειδοποιεί να φύγεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom