Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 374 άτομα (35 μέλη και 339 επισκέπτες)

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
λοιπόν τώρα σε μερικά που μπήκα στην πρώτη βάρδια....

Αγκύρας 12α Αλίσα ξανθιά κοπέλα απο την Λεττονία , κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί , με ακα.
Αγκύρας 12β Εβελίνα ξανθιά καινούργια κοπέλα(πρώτη μέρα) απο Λιθουανία κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο τατού στο δεξι καρπό , με ακα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)

Συγχαρητήρια στον n.smirni76 για την ανακάλυψη της Εβελίνας και της Αλίσας από την Αγκύρας. Τα συγκεκριμένα σπιτάκια εξαιρετικά σπάνια τα συμπεριλαμβάνω στο πρόγραμμα, καθώς συνήθως φέρνουνε grannies.

Ημουν έτοιμος να πάω Φυλής το μεσημεράκι, πρόλαβα όμως και διάβασα το ποστάρισμα του n.smirni76, και ξεκίνησα από τα 2 σπιτάκια στην Αγκύρας. Τελικά μόλις είδα τις φρέσκιες Εβελίνα και την Αλίσα δεν χρειάστηκε να πάω πουθενά αλλού.

Εγινε κατάθεση στην Αλίσα, η οποία είναι μία ωραία κοπελίτσα, 23 χρονών, κατάξανθη με γαλάζια ματάκια, καλό σωματάκι, ύψος γύρω στο 1,60-1,65, και όμορφο στήθος γύρω στο 1,5άρι. Δεν είναι θεά, πιο πολύ σαν μία γλυκιά βόρεια τουριστριούλα που θα πετύχουμε σε κάποιο νησί το καλοκαίρι. Πολύ φιλότιμη, και άνετη από θέμα χρόνου, σε κάνει να περνάς καλά σε gfe κατάσταση. Δεν μιλάει ελληνικά και τα αγγλικά της είναι βασικά, αλλά δεν υπήρχε μεγάλο πρόβλημα στην επικοινωνία. Τώρα ήρθε στην Ελλάδα και μου είπε ότι θα μείνει για ένα μήνα.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Περασμα σημερα από βεργας 6 υπογειο, καθως και χτες και σημερα ειχα πολλες εξωτερικες δουλειες γυρω από τη περιοχη,για να δω τη λιλιαν του αδελφικου μου φιλου του chris
Προκειται τελικα για τη σοφια του professor από καλυμνου 48,οπου δουλευε τα πρωινα του σαββατου,λεπτη μελαγχροινη mlf ,σχετικα κοντουλα,παντα με μαυρες μποτες και μαυρο συνολο και στεγνο σωμα
Ωραίος xilnik!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
με έχετε βαλει σε μεγαλους πειρασμους με την αλισα και την εβελινα...αυυριο το πρώτο πραγμα που θα κανω οταν ξυπμησω ειναι να παω στην φυλης..για να δοκιμασω.... 
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Περασμα σημερα από βεργας 6 υπογειο, καθως και χτες και σημερα ειχα πολλες εξωτερικες δουλειες γυρω από τη περιοχη,για να δω τη λιλιαν του αδελφικου μου φιλου του chris
Προκειται τελικα για τη σοφια του professor από καλυμνου 48,οπου δουλευε τα πρωινα του σαββατου,λεπτη μελαγχροινη mlf ,σχετικα κοντουλα,παντα με μαυρες μποτες και μαυρο συνολο και στεγνο σωμα
Προφανως δεν είναι 25,αλλα όπως εχει πει και ενας άλλος μιλφολατρης,o  speed,περιγραφοντας μια μλφ σε μια κριτικη του,προκειται για πιπινι 40 ετων!
Νομιζω η λιλιαν/σοφια πρεπει να είναι 35+ σιγουρα
Στο ισογειο του 6 ηταν η σοφια
Κλειονοντας για σαββατοκυριακο ,να ευχηθω να περασετε καλα,και απλα να ενημερωσω ότι σταματουν οι ενημερωσεις για λιγο καιρο λογω κουρασης

να υπενθυμίσουμε στους φίλους μας ότι η πρωϊνή βάρδια του Βέργας 6Β μια milf γεματούλα, εμφανίσιμη ξανθιά είναι ιδιαιτέρως αγενής με αυτούς που περνάνε και δεν περνάνε δωμάτιο.
 

number 9

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Τζινάτος Έλληνας 50άρης εθεάθη στην μεσημεριανή βάρδια στην Φυλής να κλαίγεται περφερόμενος
έξω από τα τσαρδιά της ομώνυμης οδού για να συμπληρώσει πιθανά κενά με στόχο το εικοσάρικο
όπως ειλικρινώς τόνιζε στην προσπάθειά του..........άξιος μονομάχος λοιπόν! :2funny:
Φυσιογνωμικώς ταίριαζε απόλυτα στην παλαιάς κοπής παπατζή της Ομόνοιας με το large χαρτόκουτο-τραπέζι
και την συνοδεία-ορχήστρα των αυλικών κραχτών που πόνταραν στην "βρεγμένη άμμο".
(υπόψη δεν ήταν ο γνωστός μπεκρής κοκκινομύτης με τον μπατζανάκη του,αλλά ένας καινούργιος λωποδύτης) :2funny:
Στην λεκτική προσέγγιση που ασκούσε στον περίγυρό του,το αετίσιο βλέμμα μου με βοήθησε να διακρίνω
μία διόλου ευκαταφρόνητη συγκομιδή ευγενικών νομισμάτων και όχι των "μπανάλ" που μοιάζουν με κόκκινες φακές.
Τελικώς εκ της λεπτομερούς αναλύσεως,περνώντας ξυστά σαν κατάσκοπος από δίπλα του,εξήγαγα το συμπέρασμα
ότι ο αρχικός στόχος δεν ήταν απλά να συμπληρώσει το εικοσάρικο αλλά να το "δημιουργήσει" εξ'ολοκλήρου
με υψηλής τεχνικής κλάψα σε κλιμακούμενο τέμπο που τολμώ να πω ότι έσκιζε καρδιές............


[size=20pt]και τα κατάφερε.......
[/size]


Νέες μέθοδοι στον ορίζοντα λοιπόν............α ρε Έλληνα δεν πιάνεσαι πουθενά τελικα.

:2funny: :2funny:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
να κλαίγεται περφερόμενος έξω από τα τσαρδιά της ομώνυμης οδού για να συμπληρώσει πιθανά κενά με στόχο το εικοσάρικο

α ρε Έλληνα δεν πιάνεσαι πουθενά τελικα.

Δεν είναι "νέες μέθοδοι".
Έχω δώσει κι εγώ πεντακοσάρικο (δραχμές) σε τύπο που ζήταγε, την εποχή που το γαμίσι έκανε 2.500.
Τα αντίστοιχα ποσά σήμερα είναι 1,47 και 7,34 ευρώ.
Πρέπει να ήταν αρχές δεκαετίας '90.
 

number 9

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είναι "νέες μέθοδοι".
Έχω δώσει κι εγώ πεντακοσάρικο (δραχμές) σε τύπο που ζήταγε, την εποχή που το γαμίσι έκανε 2.500.
Τα αντίστοιχα ποσά σήμερα είναι 1,47 και 7,34 ευρώ.
Πρέπει να ήταν αρχές δεκαετίας '90.
Ναι οκ......σωστά.....αλλά αυτός είχε την διαφορετικότητα πως πήγε για ολική κάλυψη εξόδων
με τον τρόπο που κινήθηκε,τουλάχιστον εγώ αυτό δεν το έχω ξαναδεί να γίνεται (εκ της στάχτης)!
Λογικά βέβαια και παλιότερα θα είχε γίνει.....τώρα όμως θεωρείται άθλος!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232
να υπενθυμίσουμε στους φίλους μας ότι η πρωϊνή βάρδια του Βέργας 6Β μια milf γεματούλα, εμφανίσιμη ξανθιά είναι ιδιαιτέρως αγενής με αυτούς που περνάνε και δεν περνάνε δωμάτιο.
η Σοφία.....
 

number 9

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Παρακαλώ όσοι εντοπίζετε μπουρδελάκια που ακόμα δεν επιτρέπουν την είσοδο σε ξένους, να το αναφέρετε στις ενημερώσεις! Μπράβο επίσης σε όσους γράφουν ενημερώσεις και μάλιστα τόσο καλές. Να είστε καλά παιδιά και να προσέχετε. "Φιλική" συμβουλή: Μην τις γλύφετε ρε εκεί που μπαίνει πλέον ο κάθε άπλυτος αρρωστιάρης...(Έλληνας ή ξένος). Ευχαριστώ!

Κι εγώ αυτό δεν το καταλαβαίνω,μάλλον εκτός των χρημάτων που δίνουμε
αλλά και της καλής συμπεριφοράς που οφείλουμε να έχουμε,μάλλον τελικά θα πρέπει
να τις ηδονίζουμε κιόλας.........και όλα αυτά στον λίγο διαθέσιμο χρόνο.

Σαν απωθημένο μου ακούγεται......ελπίζω να μην προσβάλλω κανέναν,την γνώμη μου λέω
ο κακομοίρης όπως και άλλα μέλη.  :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232
ο καθένας την βρίσκει όπως γουστάρει , άλλος θέλει μόνο πίπα , άλλος θέλει να του χώνουν αντικείμενα στον κώλο
άλλος να του γλύφουν τα αρχίδια άλλος αυτό άλλος εκείνο...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ο καθένας την βρίσκει όπως γουστάρει , άλλος θέλει μόνο πίπα , άλλος θέλει να του χώνουν αντικείμενα στον κώλο
άλλος να του γλύφουν τα αρχίδια άλλος αυτό άλλος εκείνο...
εγω θελω ποδια.. με ειρωνευοντουσαν χτες εδω..

δεν πειραζει, εγω δεν εχω κομπλεξ για αυτα που μαρεσουν στο σεξ..

 

number 9

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Καλά ντε,μην βαράτε........δεν σας κατηγόρησα!
Απλά συμφώνησα με τον Kd (και πολλούς άλλους) σε κάτι που διάβασα.

Όλοι έχουν δικαίωμα στην έκφραση στο ελεύθερο αυτό φόρουμ!  :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom