Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (34 μέλη και 220 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
Ακολουθουμε την τακτικη του Μαρη τυπε..
Γαμαμε ακαπωτα και μετα ριχνουμε ενα κατουρημα και δεν κολλαμε τιποτα..
Δοκιμασε το και συ εγγυημενα αποτελεσματα
:2funny: :2funny: :2funny:
καλησπέρα μπέμπα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.117
Κριτικές
491
Like
37.360
Πόντοι
41.447
Ακολουθουμε την τακτικη του Μαρη τυπε..
Γαμαμε ακαπωτα και μετα ριχνουμε ενα κατουρημα και δεν κολλαμε τιποτα..
Δοκιμασε το και συ εγγυημενα αποτελεσματα

ετσι
URL]]
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
με τα βυζιά της έχει ένα κόλλημα , αν διαβάζεις κριτικές θα το ήξερες...
ειχα διαβασει κριτικες,αλλα ειχα εστιασει κυριως στις περιγραφες των τσιμπουκιων που προσφερει... :pipa1: :pipa1:
τεσπα,δεν εγινε κ τιποτα που δεν μου εκατσε η συνευρεση,παμε για αλλα... :fuck1:
 

Επισκέπτης
Γνωριμία με τη Χριστίνα, στον Οίκο Ξανθίππης, το απόγευμα...

Με ξεγέλασε η αινιγματική της φυσιογνωμία και εισήλθα στο δωμάτιο συνουσιών, όπου απεδείχθη ότι το "Χριστίνα" είναι ψευδώνυμο, που προέρχεται από το Αχρηστή-να...

Ένεκα των κακουχιών της ημέρας, το μόριό μου είχε μαραθεί σαν γαριδάκι, ωστόσο η Άχρηστη-να, πριν καλά - καλά συστηθούμε, εφάρμοσε περικαυλίδα...

Ούτε λεπρός μπουρδελάκιας από τη Σπιναλόγκα να ήμουν...

Μετά από λίγη ώρα γελοίας ψευδοσυνουσίας, απήλθα με τους όρχεις νταούλια...

Έτσι εξηγείται γιατί μοσχοπουλάνε τα μασατζίδικα...
Αγανακτεί ο κοσμάκης με τα άχρηστα θήλεα των ευθηνών πορνείων και τελικά καταφεύγει στους πολυτελείς και δαπανηρούς Οίκους σωματομαλάξεων...
Ρωτατε, κυριε! ρωτατε να σας λεμε...εκτος και σας περισσευουν τα ερμα...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
109 οροφος η ξανθια μαρινα,αξιοπρεπες κορμι
109 ισογειο αννα pitsos
134 οροφος  αντριαννα,λεπτη σχετικα ψηλη κοπελα με ωραιο κορμι,μετριο προσωπο,εμφανιση γαλιδουλας,δεν είναι κακη μεσα
134 ισογειο τζεσικα,η λεπτη ξανθια μινιον κοπελα
134 υπογειο κλαουντια,η γλυκια μελαγχροινη πιπινα ,μινιον διαστασεων,που νομιζω αρεσει στον αμαντεους
Μαγνησιας 11 αννα,μελαγχροινη mlf με αρκετα σφριγηλο γεροδεμενο κορμι,με αρκετα πιασιματα ομοιομορφα κατανεμημενα
61 αλεξανδρα,η  ξανθια με το  λεπτο ελκυστικο κορμι
74 δεξια ροομπερτα,το ισχνο μελαγχροινο κοριτσι που ειχα δει σε προηγουμενη επισκεψη
Φωκαιας 17 η ελενη από το 104.Ωραια κοπελα για την οποια οι περισσοτεροι συμφωνουμε ότι..δεν εχει τιποτα να δωσει μεσα στο δωματιο και τιποτα να θυμασαι..οσο καλα και να περασεις..
Βεργας
3 δεξια η πωλινα από αλκιβιαδου 16α
3 αριστερα, ριτα,η εξομολογηση της ημερας
Ειλικρινα είναι να σκιζει κανεις τα πτυχια του με τη φυλης..μια απρογραμματιστη επισκεψη σημερα,μονο και μονο επειδη συνεβη να προσεγγισω τη περιοχη αφενος και αφετερου επειδη ηθελα να δω αν στον οροφο του 109 εχει επιστρεψει η τζουλια,μια μελαγχροινη κοπελα στουντιακης προελευσης
Και όμως,βλεποντας την ριτα,μια mlf με ρωσικο αερα,γαλαζοπρασινα ματια,η οποια καθισε στο παγκο και μου μιλησε με τη βαρια ρωσικη προφορα,η στυση ηταν πολύ πιο σκληρη,απ  ότι θα καταφερνε,οποιαδηποτε ωραια νεα κοπελα,λεπτη με ωραιο κορμι,η οποια θα ερχοταν στο δωματιο για να με φτιαξει
Λογω των συνεχων καταθεσεων αλλα και της προχωρημενης ωρας ,αποφασισα εκτος από το πουλι,να κανω τη καρδια μου πετρα..Εδώ σε σχεση  με το πουλι,χρειαστηκε προσπαθεια και ν αποχωρησω
Η ριτα εχει ένα ωραιο νορμαλ κορμι για την milfoηλικια της,αλλα η παρουσια της συνολικα με αναστατωσε,και μ εκανε να καταλαβω γιατι ο zero παθαινει κατι αναλογο με αυτό που παθαινω εγω όταν βλεπω ψηλες γυναικες,μακρια ποδια ,λεπτο κορμι

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
3 αριστερα, ριτα,η εξομολογηση της ημερας
Ειλικρινα είναι να σκιζει κανεις τα πτυχια του με τη φυλης..μια απρογραμματιστη επισκεψη σημερα,μονο και μονο επειδη συνεβη να προσεγγισω τη περιοχη αφενος και αφετερου επειδη ηθελα να δω αν στον οροφο του 109 εχει επιστρεψει η τζουλια,μια μελαγχροινη κοπελα στουντιακης προελευσης
Και όμως,βλεποντας την ριτα,μια mlf με ρωσικο αερα,γαλαζοπρασινα ματια,η οποια καθισε στο παγκο και μου μιλησε με τη βαρια ρωσικη προφορα,η στυση ηταν πολύ πιο σκληρη,απ  ότι θα καταφερνε,οποιαδηποτε ωραια νεα κοπελα,λεπτη με ωραιο κορμι,η οποια θα ερχοταν στο δωματιο για να με φτιαξει
Λογω των συνεχων καταθεσεων αλλα και της προχωρημενης ωρας ,αποφασισα εκτος από το πουλι,να κανω τη καρδια μου πετρα,εδώ σε σχεση  με το πουλι,χρειαστηκε προσπαθεια και ν αποχωρησω
Η ριτα εχει ένα ωραιο νορμαλ κορμι για την milfoηλικια της,αλλα η παρουσια της συνολικα με αναστατωσε,και μ εκανε να καταλαβω γιατι ο zero παθαινει κατι αναλογο με αυτό που παθαινω εγω όταν βλεπω ψηλες γυναικες,μακρια ποδια ,λεπτο κορμι
καλησπέρα , πέρασα σήμερα με την Ρίτα (θα γράψω κριτική )γιατί με τράβηξε εμφανισιακά , για μένα ήταν φόλα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ακολουθουμε την τακτικη του Μαρη τυπε..
Γαμαμε ακαπωτα και μετα ριχνουμε ενα κατουρημα και δεν κολλαμε τιποτα..
Δοκιμασε το και συ εγγυημενα αποτελεσματα
τυπε ο μαρης ειχε ουρα με αποστειρωτικες ιδιοτητες :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μπράβο ρε παίδες , γι'αυτό τις προάλλες δεν ήξερα που να ανεβάσω κριτική
και τελικά την ανέβασα σε λάθος οίκο, γιατί δεν υπήρχε αντίστοιχη καταχώρηση , τέλοσπάντων δε γα  :knockinb: ται ...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
μπράβο ρε παίδες , γι'αυτό τις προάλλες δεν ήξερα που να ανεβάσω κριτική
και τελικά την ανέβασα σε λάθος οίκο, γιατί δεν υπήρχε αντίστοιχη καταχώρηση , τέλοσπάντων δε γα  :knockinb: ται ...
ζήτα να στην σβήσουν , και κάνε copy της κριτικής στον σωστό οίκο...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
μπράβο ρε παίδες , γι'αυτό τις προάλλες δεν ήξερα που να ανεβάσω κριτική
και τελικά την ανέβασα σε λάθος οίκο, γιατί δεν υπήρχε αντίστοιχη καταχώρηση , τέλοσπάντων δε γα  :knockinb: ται ...
εγω οταν βολταρα ηταν κλειστος ο συγκεκριμενος οικος...μαλλον τωρα ανοιξε(?).. :think:
εξ ου κ σου ειπα οτι μαλλον ηταν ο διπλα... :grin:
τεσπα...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
μπράβο ρε παίδες , γι'αυτό τις προάλλες δεν ήξερα που να ανεβάσω κριτική
και τελικά την ανέβασα σε λάθος οίκο, γιατί δεν υπήρχε αντίστοιχη καταχώρηση , τέλοσπάντων δε γα  :knockinb: ται ...
ας ειναι καλα ο ν.σμυρνη με την νεα ανακαλυψη του ;) ;) ;)
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ζήτα να στην σβήσουν , και κάνε copy της κριτικής στον σωστό οίκο...

αυτή εδώ είναι :

 ( μια υπερ-ευσυνείδητη επαγγελματίας με έναν παράξενο αντικομφορμιστή πελάτη )
και πρέπει να πάει στον καινούριο οίκο

αν μπορεί κάποιος ας κάνει την μετάθεση
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κανα καλο ποδαρακι υπαρχει στα μπουρδελα ρε παιδια?

σε γενικη αποψη, λιοσιων,φυλης υπαρχει τιποτα καλο? αιντε πειτε ρε παιδια, κριμα να δωσω 60-70 σε στουντιο για 2-3 λεπτα ενασχολης με ποδια..


μεταξουργειο το χω ψαξει, ζητημα να εχει 1-2 ....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom