Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 367 άτομα (37 μέλη και 330 επισκέπτες)

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
[size=11pt]Τσάρκα στην απογευματινή βάρδια, σε Φυλής, Φωκαίας, Διδύμου, Αγκύρας, Πιπίνου.
[/size]

Από τις 22:15 έως 23:38, ήταν ανοιχτά τα...

Φυλής 59: Η Ρωξάνη. Σήμερα βγήκε χαμογελώντας και ίσως έχει ένα χαλασμένο δόντι στην αριστερή της οδοντοστοιχία. Απλό στα 20.

Στην άνω ή κάτω γνάθο ...οδοντίατρε Φανούρη ??? :2funny:  :2funny:

 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδες εδω και αρκετο καιρο στη θεση της Αλιονας ειναι μια Συλβια (αν θυμαμαι καλα το ονομα). Εχει κανεις εμπειρια μαζι της;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Παιδες εδω και αρκετο καιρο στη θεση της Αλιονας ειναι μια Συλβια (αν θυμαμαι καλα το ονομα). Εχει κανεις εμπειρια μαζι της;
Αν θες να τον βαλεις σε πηγαδι προχωρα........  :o :o :o
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
μολις γυρισα απο Φ80 και ΚΑΤΡΙΝ και θα ηθελα να γραψω μια-δυο λεπτομεριες που προσεξα..

1.  η κοπελα ειναι μουναρος αξια και πρωτη αντικαταστατρια της λαουρα απο κασσανδρας για οποιον δε θελει να δωσει 50νταρι (ελπιζω να μην ειμαι υπερβολικος)
2.  δεν ειναι μαυρομαλλα οπως εχω δει να γραφουν αλλα σκουρα καστανη.. (χωρις να θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν)
3.  σε μια κοντινη επαφη που ειχαμε στο ιεραποστολικο το στοματακι της μυριζε καπως και οχι τσιγαριλα η μπιφτεκια
4.  ημουν στο δωματιο που το χωριζει μια πορτα με το δωματιο της υπηρεσιας και την ακουγα πεντακαθαρα να μιλαει στο τηλ με τον αγαπημενο της κ να του λεει οτι της λειπει
   και τον οτι τον αγαπαει πολυ

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
μολις γυρισα απο Φ80 και ΚΑΤΡΙΝ και θα ηθελα να γραψω μια-δυο λεπτομεριες που προσεξα..


2.  δεν ειναι μαυρομαλλα οπως εχω δει να γραφουν αλλα σκουρα καστανη..

4.  ημουν στο δωματιο που το χωριζει μια πορτα με το δωματιο της υπηρεσιας και την ακουγα πεντακαθαρα να μιλαει στο τηλ με τον αγαπημενο της κ να του λεει οτι της λειπει
   και τον οτι τον αγαπαει πολυ
To 2 ειναι πολυ σημαντικο που λες,ειναι σημαντικη λεπτομερεια..
Το 4 λογικο δεν ειναι,αν εχει σχεση..δεν ειναι αγαπη,τυψεις ειναι
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Το 4 λογικο δεν ειναι,αν εχει σχεση..δεν ειναι αγαπη,τυψεις ειναι

το ελεγε στα ελληνικα παντως,αρα ο τυπος ειναι ελληνας,να μην ξερει αραγε τι δουλεια κανει αυτη εδω ? περιεργο μου φαινεται
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
μολις γυρισα απο Φ80 και ΚΑΤΡΙΝ και θα ηθελα να γραψω μια-δυο λεπτομεριες που προσεξα..

1.  η κοπελα ειναι μουναρος αξια και πρωτη αντικαταστατρια της λαουρα απο κασσανδρας...
Και σε κανει αεροπλανο..... 
URL]]
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
μολις γυρισα απο Φ80 και ΚΑΤΡΙΝ και θα ηθελα να γραψω μια-δυο λεπτομεριες που προσεξα..

4.  ημουν στο δωματιο που το χωριζει μια πορτα με το δωματιο της υπηρεσιας και την ακουγα πεντακαθαρα να μιλαει στο τηλ με τον αγαπημενο της κ να του λεει οτι της λειπει
   και τον οτι τον αγαπαει πολυ

bourdela.com > Οίκοι ανοχής > Ιερόδουλες (Γενικά) > Ραντεβού με ιερόδουλη

:think: :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εκανα τρελη ενημερωση και δεν μου εδωσες σημασια

ενοικιαστηριο στο ιστορικο Λ73 της μαγισσας Νικης.... :headbang: :headbang:
τυπε αυτο πρεπει να το νοικιασει ο οργασμο νερος που την βρισκει με φαντασματα :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom