Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 361 άτομα (40 μέλη και 321 επισκέπτες)

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Σε αυτο.....
gv060512dAPR20120605034514.jpg

υψηλης πολιτελειας πουτανακι  :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μόλις γύρισα από Φυλής ....καταδρομική 8-10μμ! Τα σημερινά δεν έχουν ξαναγίνει.... Ήθελα να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στην Σόνια (Φυλής 84Α),αλλά δεν δούλευε...πήγα στο 80 για Κατρίν...αλλά ρε παιδιά δεν είναι ωραία η γκόμενα.... 'Η τέλος πάντων,δεν είναι του γούστου μου (περιμένω να με κράξετε)....έχει κοιλιά και ξενέρωσα...... Το Φυλής 66Α ήταν κλειστό,άρα NO - Νικολέτα....... :hammer: Εκεί παίρνω το ρίσκο και πάω λίγο από Φυλής 86Β,όπου εμφανίζεται κλασικά η Έλενα(Ρομπέρτα - κουβέρτα/Σοφία)......... Καλά ΟΚ,λέω από μέσα μου. :jerking:
-Που πας μωρό μου δεν θα μπεις?
-Όχι της λέω.....
-Γιατί...?
-Γιατί κάτι φιλαράκια μου,μου λένε ότι δεν είσαι καλή μέσα........ :2funny: :2funny: :2funny:
-Μαλακίες σου λένε...... απάντησε και μου κολλάει τον κώλο μέσα στα μούτρα!!!! :kissass2: Εκεί,να πω ότι καύλωσα....αλλά έκανα να φύγώ.....και καθώς σηκώθηκα μου σκάει γλωσσόφιλο!!! (Ρε τι κάνει η πείνα λέω)................ Θα ανεβάσω κριτική,γιατί είναι το 2ο καλύτερο γαμήσι του 2012 (διάρκεια 15 λεπτά με το κινητό) που έριξα Φυλής μετά το επόμενο,που είναι στο Φυλής 71Β....που πήγα μετά από λίγο! (Μπαρμπαράκι/Λαουράκι).......και αφού ήπια πρώτα 1 Red Bull...να ισιώσω... :zombie:
Για αυτό δεν θα ανεβάσω κριτική,επειδή θέλω να το κρατήσω για μένα (SORRY) και έμεινα στο δωμάτιο 22 λεπτά [χρονομέτρηση πάλι με το κινητό] όσο απίστευτο και να ακούγεται [μεγαλύτερη διάρκεια από το 1993 που πάω Φυλής]! Απλά να πω ότι η μικρή είπε πως φεύγει σε λίγες μέρες για διακοπές στο Ντουμπάι (έτσι είπε)............... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και η κ.Εύα μου έλεγε.... -'Αντε να δούμε πια σαβούρα θα μου φέρουν τώρα να δουλέψει......... :2funny: :2funny: :2funny: Αυτά από εμένα και νομίζω ότι δεν πρόκειται να μου τύχει ξανά τέτοιο σκηνικό με 2 στα 2 σε μια μέρα.................. :fuck2:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
- Νικολέτα....... :hammer: Εκεί παίρνω το ρίσκο και πάω λίγο από Φυλής 86Β,όπου εμφανίζεται κλασικά η Έλενα(Ρομπέρτα - κουβέρτα/Σοφία)......... Καλά ΟΚ,λέω από μέσα μου. :jerking:
...
Θα ανεβάσω κριτική,γιατί είναι το 2ο καλύτερο γαμήσι του 2012 (διάρκεια 15 λεπτά με το κινητό) που έριξα Φυλής μετά το επόμενο,που είναι στο Φυλής 71Β....που πήγα μετά από λίγο! (Μπαρμπαράκι/Λαουράκι).......και αφού ήπια πρώτα 1 Red Bull...να ισιώσω... :zombie:
Για αυτό δεν θα ανεβάσω κριτική,επειδή θέλω να το κρατήσω για μένα (SORRY) και έμεινα στο δωμάτιο 22 λεπτά [χρονομέτρηση πάλι με το κινητό] όσο απίστευτο και να ακούγεται [μεγαλύτερη διάρκεια από το 1993 που πάω Φυλής]! Απλά να πω ότι η μικρή είπε πως φεύγει σε λίγες μέρες για διακοπές στο Ντουμπάι
τέτοιο σκηνικό με 2 στα 2 σε μια μέρα.................. :fuck2:

:rockon: :rockon: :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Σημερα η βραδια ηταν ακρως ρομαντικη,τοσο απο αποψεις διαλογων με της υπηρεσιες που ηταν πλουσιες με σπαρταριστους διαλογους,αλλα και απο την απεραντη ησυχια που επικρατουσε τοσο στην Κεραμικου,Ζηνωνος και πλατειας Γερανιου μου θυμισε χειμωνα εν μεσω καλοκαιριου ακομα!!
Ιασωνος
Θελησαμε μαζι με τον μπιλυ 7 συνοδοιπορο στις δυσκολες αποστολεςνα ξεκινησουμε απο τα πρωιν ρωσικα πια,καθως οι κοπελες που αντικαταστασησαν Ευα Ρουσλανα και Ερρικα θα ελεγα ειναι αρκετα κατωτερες...
1Α κοτο τσιγγανοβουλγαρακι η ρουμανακι αδυνατο κοντο με μικρο στηθος το οποιο φοραγε μποξερακι και βγηκε χορευωντας δυναμωνοντας την μουσικη που ακουγε,πιθανως απο την πατριδα της.Το προγραμμα απλο με 10!
1Γ κοντο στρουμπουλο απλο προγραμμα με 10,με καμπυλες στην μεση και 1,5 στηθος!!
20 δεξι,εδω ειχαμε ενα μεγαλο σωου που μαλλον η τσα πρωην νοσοκομα απο οτι μας ειπε μας εκανε σπουδαιες αναλυσεις.
Τσα,καθιστε παιδια η κοπελα ειναι στο δωματιο,συνεχισε να μιλαει σε αλλους συναγωνιστες που καθοντουσαν απεναντι...
     Αμα ξερεις τις στασεις του καμα σουτρα το απολαμβανεις και τελειωνεις,η κοπελα πρεπει να το εχει να μπορει να σε τελειωνει στο 7λεπτο,αλλιως δεν κανει,
Συν.αμα εχεις να πας ομως κανα χρονο?
Τσα,ε τοτε θα σε τελειωσει στην πιπα.
Γελια απο ολους!!
Τσα,σου λενε πρωκτικο,σιγα αν θελετε κωλο,γαμησται καμια κατσικα,παλι γελια απο ολους
Αν ξερει η κοπελα θα σε κανει να περασεις καλα,εγω δεν κτυπαω πορτα και ας περασουν τα 10 λεπτα,καθομαι μεσα και δεν με νοιαζει.
Συν.και αν θελω να κατσω καμια ωρα?
Τσα,θα κλεισω το μαγαζι και θα κατσεις!
Συν.ποσο δηλ.θελεις για μια ωρα?
Τσα,100 ευρω,θα κλεισω τα φωτα εξω και εσυ με την ησυχια σου,ερωτα φιλακια θα κανεις οτι θες.
Συν.και εσυ?
Τσα,εγω θα κατσω μεσα.
Εγω.και αν θελει να κυκλοφορισει στα αλλα δωματια γυμνος?
Τσα,και τι με νοιαζει,εχω δει πουτσες στο νοσοκομειο που δουλευα..
Εχουν κτυπηθει ολοι στα γελια,ακουγονται τακουνια,ερχοταν η κορασιδα..
Τσα,να το κοριτσι μου,1,65 κατηγοριας σουκλακου,αλλα ευγενικια,ποιος θελει να περασουμε καλα/
Σαν ελατηρια πεταχτηκαν ολοι και εφυγαν τρεχοντας...
20 ισογειο αδυνατη κοντο με πεταχτα ματια και μικρο στηθος,γνωστη γυρολογος της περιοχης!
30 υπογειο Λαουρα με υπηρεσια απο τον επανω οροφο μας ειπε πως δεν ειχε επανω κορασιδα και ηταν κλειστο.
Η Λαουρα κοντο με 1,5 βυζακι και ωραιο κωλαρακι μακρι μαλακι κατω απο το στηθος ισως μια οαση στην ερημια!
31,Μαυρουλα που αν δεν τρως το φαι σου θα σε δειρει,κοντη γεματη με κοιλια,και 2αρι πεσμενο,κανω καλο σεξ και σιμπουκι!
27 υπογειο δεν μπηκα,αλλα σαν να ακουσα την φωνη της Μαριας τσιμπουκι μουνακι 10,κωλαρακι 15,απο το ι.37!
37 επανω Αλεξανδρα κοντο αδυνατο!
44 παλιο δεν μπηκα,πιθανως το κοντο ρουμανακι απο το 46!!
44 νεο,Σονια πρωην Αννα απο το 37 κατω με την περουκα,την οποια πλεον δεν φοραει,μουνι τσιμπουκι 10 κωλαρακι 15,απο οτι ανακοινωνεσε!
46 μεσαιο η Αλεξια απο το απο το ι.27 εχει φτιαξει αρκετα και το μαλι της πηγαινει οπως το εχει μαυρο κοντο με πεταχτο κωλο και βυζακια λεμονακια!
46 αρ.πληθωρικη κορασιδα με 3αρια+ παχουλη για τους λατρεις  του ειδους!!
43 Κλειστο,μου εκανε εντυπωσει,ειχα το βαν πολυ καιρο να το δω κλειστο!
Περδικας 3 δεξι κοντο ρωσακι πιθανως αν κρινω απο την ομιλια που ακουσα μεταξυ,τσα καικορασιδας,κοντο,ξανθοκαστανο με 1,5 και κανονικο σωμα!
ΑΡ.Ντενισσα με πιασιματακια και 1,5 στηθος 1,65 δεν μου κινησε το ενδιαφερον!
Μ.Αλεξανδρου
28 γεματουλα με 1,5,1,65 πλο με 10!!
20 υπογειο Σοφια τσιγγανοβουλγαρα η και τσιγγανα σκετο,1,60,με κωλαρα,1,5 και κανονικο σωμα!
20 ισ.Εδω ειχαμε γελια καθως η τσα ηταν  αλβανιδα,μπηκαμε μεσα και ξαφνικα στα αλβανικα καραμουζιασε τον τελευταιο,αλβανος και αυτος και τον εδιωξε!
Μετα μας εξηγησε οτι ηταν απο το ιδιο χωριο και ηταν παντρεμενος με παιδι,ηρθε να δωσει το δεκαρικο,δεν παει να παρει στο παιδι του να φαι,αλλα αν το μαθουν στο χωριο θα γελανε ολοι με αυτον.
Και αν μαθουν για σενα που δουλευεις εδω?Σιγα μου λεει,οποιος θελει ας ερθει να δει τι κανω,εγω δεν γαμιεμαι,δουλεια ειναι!
Βγηκε απο το δωματιο μιλφ καλοστεκουμενο,πιθανως χωριανη και αυτη,με τατου στο σωμα και ποδι,αν θυμαμαι καλα,1,65 κανονικου σωματος και 1,5 στηθος!
Κολωνου
53 Αντριαννα παχουλη,απλο φορουσε κοκκινο μπειμπυ ντολ!
32Α το ψηλοκαπουλο του μπιλυ 7 κανονικου σωματος 1,5 στηθος!!
Αλλαζαν και οι βαρδειες οποτε λογω του θεαματος την καναμε,προωρησαμε απο Κεραμικου που ηταν σχεδον αδεια,μονο στο τελος της δυο ζακια αφρικανοι ηταν υπο διαλυση.
Ανεβαινωντας την Ζηνωνος περπαταγαμε μονοι μας στην μεση του δρομου,στην πλατεια Γερανου περιπολο Διας ελενχε πακιδες,πηγαμε και στο Μεναδρου 45 αλλα ο οικος ηταν κλειστος στην σταση πιθανως ελλεινιδα,εριχνε ματιες γεματο υποσχεσεις,πιθανως εκανε πιατσα.Η ωρα γυρω στις 23,10!
Ανεβηκαμε προς την αδεια Ομονοια οπου και αποχωρησαμε με τον ηλεκτρικο!!
Να εχετε ενα ομορφο βαδυ!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μόλις γύρισα από Φυλής ....καταδρομική 8-10μμ! Τα σημερινά δεν έχουν ξαναγίνει.... Ήθελα να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στην Σόνια (Φυλής 84Α),αλλά δεν δούλευε...πήγα στο 80 για Κατρίν...αλλά ρε παιδιά δεν είναι ωραία η γκόμενα.... 'Η τέλος πάντων,δεν είναι του γούστου μου (περιμένω να με κράξετε)....έχει κοιλιά και ξενέρωσα...... Το Φυλής 66Α ήταν κλειστό,άρα NO - Νικολέτα....... :hammer: Εκεί παίρνω το ρίσκο και πάω λίγο από Φυλής 86Β,όπου εμφανίζεται κλασικά η Έλενα(Ρομπέρτα - κουβέρτα/Σοφία)......... Καλά ΟΚ,λέω από μέσα μου. :jerking:
-Που πας μωρό μου δεν θα μπεις?
-Όχι της λέω.....
-Γιατί...?
-Γιατί κάτι φιλαράκια μου,μου λένε ότι δεν είσαι καλή μέσα........ :2funny: :2funny: :2funny:
-Μαλακίες σου λένε...... απάντησε και μου κολλάει τον κώλο μέσα στα μούτρα!!!! :kissass2: Εκεί,να πω ότι καύλωσα....αλλά έκανα να φύγώ.....και καθώς σηκώθηκα μου σκάει γλωσσόφιλο!!! (Ρε τι κάνει η πείνα λέω)................ Θα ανεβάσω κριτική,γιατί είναι το 2ο καλύτερο γαμήσι του 2012 (διάρκεια 15 λεπτά με το κινητό) που έριξα Φυλής μετά το επόμενο,που είναι στο Φυλής 71Β....που πήγα μετά από λίγο! (Μπαρμπαράκι/Λαουράκι).......και αφού ήπια πρώτα 1 Red Bull...να ισιώσω... :zombie:
Για αυτό δεν θα ανεβάσω κριτική,επειδή θέλω να το κρατήσω για μένα (SORRY) και έμεινα στο δωμάτιο 22 λεπτά [χρονομέτρηση πάλι με το κινητό] όσο απίστευτο και να ακούγεται [μεγαλύτερη διάρκεια από το 1993 που πάω Φυλής]! Απλά να πω ότι η μικρή είπε πως φεύγει σε λίγες μέρες για διακοπές στο Ντουμπάι (έτσι είπε)............... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και η κ.Εύα μου έλεγε.... -'Αντε να δούμε πια σαβούρα θα μου φέρουν τώρα να δουλέψει......... :2funny: :2funny: :2funny: Αυτά από εμένα και νομίζω ότι δεν πρόκειται να μου τύχει ξανά τέτοιο σκηνικό με 2 στα 2 σε μια μέρα.................. :fuck2:
Να πω ότι στο Φυλής 69Β δεν δούλευε η Μάγια,αλλά η Λάουρα (την οποία δεν γουστάρω με τίποτα www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:32570/]http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:32570/[/url] ) μαζί με την ηλίθια/γριά τσα2....και πήρα "πούλο" με συνοπτικές διαδικασίες..... Στο Φυλής 69Α ήταν η "Τατιανο-Λούβα" και το Φυλής 65Β ήταν κλειστό,που είναι η "Σέρβα" μας??? :2funny:
 

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Μια μίνι καταδρομική τσάρκα  :fuck1: στην οδό Φυλής κ Φωκαίας κατά τις 12:15 περίπου

Φυλής 66Α - Κλειστό είδα να μπαίνει ένας μάστορας εκείνη την ώρα με την τσατσά να τον χαιρετά στην πόρτα και να τον συνοδεύει στα ενδότερα για να του δείξει τι να επισκευάσει
Φυλής 66Δ - Ανοιχτό αλλά δεν μπήκα
Φυλής 80 - Η Αννα-Μαρία, η γνωστή για όσους την έχουν δει ξανθιά, σχετικά ψηλή κοπέλα, με όμορφο σώμα και συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με φουλ πρόγραμμα
Φυλής 65Β - Η λεπτή Αλεξάνδρα, το ξανθό πιπίνι από την Αλβανία/Σερβία με πολύ αδύνατο σωματάκι και γλυκό προσωπάκι δεν μου είπε πρόγραμμα μιας και δεν ήταν εκεί η τσατσα την ώρα που μπήκα
Φυλής 84Α - Η Λάουρα , η ξανθιά μπάζο με περιφέρεια και με φουλ πρόγραμμα
Φυλής 86Β - Μια κοντή μελαχρινή με σκουλαρίκι στο κάτω χείλος δεν άφηνε κανέναν από το σαλόνι να φύγει.
Φυλής 69Α - Η Τατιάνα/ Λούβα, η ξανθιά ψηλή Ρωσίδα με καρέ κοντό μαλλάκι, πεσμένα φυσικά βυζάκια 1,5-2άρια και με φουλ πρόγραμμα
Φυλής 67 - Η Τζούλια, η κοκκινομάλα-καστανή αδύνατη άβυζι φόλα με φούλ προγραμματάκι
Φυλής 71Α - Η Έλενα η ξανθιά κουκλίτσα με το όμορφο φυσικό βυζάκι και προσωπάκι από Ρωσία/Τσεχία ακαποτο τσιμπούκι
Φυλής 71Β - Μια αδιάφορη μελαχρινή που είχε πιασμένα τα μαλλιά της. Δεν ανακοινώθηκε ούτε πρόγραμμα ούτε όνομα από τον γέρο τσάτσο και επειδή δεν με ενδιέφερε έφυγα χωρίς να ρωτήσω λεπτομέρειες...  :jerking:

Τα υπόλοιπα σπίτια πάνω από το 109 κτλ κλειστά λόγω λαϊκής αγοράς

-------------
Φωκαίας 19 - Κλειστό
Φωκαίας 25Α - Μια μελαχρινή κοντή κοπελίτσα με μαύρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά, μικρό βυζάκι και με απλό πρόγραμμα που δεν με άφηνε να φύγω αλλά τελικά της ξεγλίστρησα. (όνομα δεν μου ανακοινώθηκε και δεν ρώτησα ο λαλακας αλλά δεν ήθελα να κάτσω γιατί η άλλη με τράβαγε από το χέρι να περάσω)
Φωκαίας 25Β - Η Μαρία, μελαχρινή με μεγαλούτσικη περιφέρεια με απλό πρόγραμμα. Περίμενα τουλάχιστον 20' μέχρι να την δω και μετά από τόση ώρα αναμονής στο σαλόνι ξενέρωσα και έφυγα.
Φωκαίας 27Α - Η Γκαμπριέλα, μελαχρινό μωρό με κατσαρά μακρυά μαύρα μαλλιά βυζάρες και κωλάρα απλό

Αν έχω κάνει κάποιο λάθος μην βαράτε μιας και ότι γράφω είναι από την μνήμη μου δίχως να τα σημειώνω κάπου.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Φυλής είναι ανοιχτά τώρα δεύτερη βάρδια?  :think: :think: :think:
Είναι κανείς κάτω να μας πει???
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Σημερα το πρωι εκανα μια βολτα σε φυλης-φωκαιας και λιοσιων,κατεθεσα λιοσιων θα ανεβει κριτικη,αλλα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Στο σπιτακι φωκαιας και αχαρνων το πανω...ειδα ενα ωραιο μωρακι για τα γουστα μου.Κοντουλικο με πιασηματα και ωραια μεγαλα ζουμερα βυζακια!

Δεν ξερω γιατι δεν μπηκα...αλλα σιγουρα θα το τιμησω!Ξερουμε τι φρουτακι ειναι?Παντα πρωι ειναι?Και αν ειναι πρωι η Μπαρμπορα που πηγε???

Ευχαριστω χυστες μου!
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Το απογευμα στα μεγαλα νουμερα της φυλης

109 πανω 2 κοπελες, μαρινα ξανθια εμφανισιμη προμιλφ και τζουλια μελαχρινη επισης εμφανισιμη πιο νεα, καλα σωματακια κι οι 2

134 ισογειο 2 κοπελες, τζεσικα ξανθια κοντουλα αξιογαμητη μικρη σε ηλικια και μια μελαχρινη με ασυνηθιστο ονομα με  ωραιο σωμα κ κωλο μοντελε κ τατουαζ στο πλαι της μεσης, φατσα ετσι κ ετσι δεν πολυπροσεξα γτ κοιτουσα τον κωλο

134 οροφος η αννα η βουλγαρα απο φυλης 69, κοντη αδυνατη, εχει ξανθυνει τα μαλλια της, σταθερα καλη στο 20ευρω

 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Oλα ανοιχτα κανονικα παιδες...
Φυλης 2η βαρδεια...
40 η αδυνατη κοντη με το σπαστο μαλι που ηταν στο 66 αρ.
66 Ντενιζα η ψηλη ξανθια.
66 αρ.Δυο κοπελες,η μια μεπιασιματακια και η αλλη αδυνατη με κωλο και οι δυο!!
59 Ρωξανα η ουγγαρεζα
61 κανονικο σωμα 1,70,καλη εμφανιση αλλα φοραγε ενα μπειμπυ ντολ θα το ελεγα που καλυβε το στηθος και την κοιλια και δεν μπορουσα να υπολογισω την κουπ.
74 Στελα ανευ γιαλιων κοντο κανονικου σωματος μικρου στηθους με κωλο!!
80 Κριστιν.
84 ισ.Σονια η ιταλιδα.
84 ορ.Τζουλια απο φωκ 25 πρωι.
86 ισ.Μαργαριτα!!
69 ΙΣ.Λαουρα η ψηλοκαπουλη με τα δυαρια.
Πιπινου 1 Αλινα απο φωκαιας 27 υπ.τα παντα ολα!!
Αυτα τα ολιγα καθοσον ειχε ματς και ο κοσμος παρακουλουθουσε την εκβασει!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
την Στέλλα απο το 74 εννοείς με τα γυαλάκια και σήμερα δεν τα φορούσε?
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Σημερα η βραδια ηταν ακρως ρομαντικη,τοσο απο αποψεις διαλογων με της υπηρεσιες που ηταν πλουσιες με σπαρταριστους διαλογους,αλλα και απο την απεραντη ησυχια που επικρατουσε τοσο στην Κεραμικου,Ζηνωνος και πλατειας Γερανιου μου θυμισε χειμωνα εν μεσω καλοκαιριου ακομα!!
Ιασωνος
Θελησαμε μαζι με τον μπιλυ 7 συνοδοιπορο στις δυσκολες αποστολεςνα ξεκινησουμε απο τα πρωιν ρωσικα πια,καθως οι κοπελες που αντικαταστασησαν Ευα Ρουσλανα και Ερρικα θα ελεγα ειναι αρκετα κατωτερες...
1Α κοτο τσιγγανοβουλγαρακι η ρουμανακι αδυνατο κοντο με μικρο στηθος το οποιο φοραγε μποξερακι και βγηκε χορευωντας δυναμωνοντας την μουσικη που ακουγε,πιθανως απο την πατριδα της.Το προγραμμα απλο με 10!
1Γ κοντο στρουμπουλο απλο προγραμμα με 10,με καμπυλες στην μεση και 1,5 στηθος!!
20 δεξι,εδω ειχαμε ενα μεγαλο σωου που μαλλον η τσα πρωην νοσοκομα απο οτι μας ειπε μας εκανε σπουδαιες αναλυσεις.
Τσα,καθιστε παιδια η κοπελα ειναι στο δωματιο,συνεχισε να μιλαει σε αλλους συναγωνιστες που καθοντουσαν απεναντι...
     Αμα ξερεις τις στασεις του καμα σουτρα το απολαμβανεις και τελειωνεις,η κοπελα πρεπει να το εχει να μπορει να σε τελειωνει στο 7λεπτο,αλλιως δεν κανει,
Συν.αμα εχεις να πας ομως κανα χρονο?
Τσα,ε τοτε θα σε τελειωσει στην πιπα.
Γελια απο ολους!!
Τσα,σου λενε πρωκτικο,σιγα αν θελετε κωλο,γαμησται καμια κατσικα,παλι γελια απο ολους
Αν ξερει η κοπελα θα σε κανει να περασεις καλα,εγω δεν κτυπαω πορτα και ας περασουν τα 10 λεπτα,καθομαι μεσα και δεν με νοιαζει.
Συν.και αν θελω να κατσω καμια ωρα?
Τσα,θα κλεισω το μαγαζι και θα κατσεις!
Συν.ποσο δηλ.θελεις για μια ωρα?
Τσα,100 ευρω,θα κλεισω τα φωτα εξω και εσυ με την ησυχια σου,ερωτα φιλακια θα κανεις οτι θες.
Συν.και εσυ?
Τσα,εγω θα κατσω μεσα.
Εγω.και αν θελει να κυκλοφορισει στα αλλα δωματια γυμνος?
Τσα,και τι με νοιαζει,εχω δει πουτσες στο νοσοκομειο που δουλευα..
Εχουν κτυπηθει ολοι στα γελια,ακουγονται τακουνια,ερχοταν η κορασιδα..
Τσα,να το κοριτσι μου,1,65 κατηγοριας σουκλακου,αλλα ευγενικια,ποιος θελει να περασουμε καλα/
Σαν ελατηρια πεταχτηκαν ολοι και εφυγαν τρεχοντας...

20 ισογειο αδυνατη κοντο με πεταχτα ματια και μικρο στηθος,γνωστη γυρολογος της περιοχης!
30 υπογειο Λαουρα με υπηρεσια απο τον επανω οροφο μας ειπε πως δεν ειχε επανω κορασιδα και ηταν κλειστο.
Η Λαουρα κοντο με 1,5 βυζακι και ωραιο κωλαρακι μακρι μαλακι κατω απο το στηθος ισως μια οαση στην ερημια!
31,Μαυρουλα που αν δεν τρως το φαι σου θα σε δειρει,κοντη γεματη με κοιλια,και 2αρι πεσμενο,κανω καλο σεξ και σιμπουκι!
27 υπογειο δεν μπηκα,αλλα σαν να ακουσα την φωνη της Μαριας τσιμπουκι μουνακι 10,κωλαρακι 15,απο το ι.37!
37 επανω Αλεξανδρα κοντο αδυνατο!
44 παλιο δεν μπηκα,πιθανως το κοντο ρουμανακι απο το 46!!
44 νεο,Σονια πρωην Αννα απο το 37 κατω με την περουκα,την οποια πλεον δεν φοραει,μουνι τσιμπουκι 10 κωλαρακι 15,απο οτι ανακοινωνεσε!
46 μεσαιο η Αλεξια απο το απο το ι.27 εχει φτιαξει αρκετα και το μαλι της πηγαινει οπως το εχει μαυρο κοντο με πεταχτο κωλο και βυζακια λεμονακια!
46 αρ.πληθωρικη κορασιδα με 3αρια+ παχουλη για τους λατρεις  του ειδους!!
43 Κλειστο,μου εκανε εντυπωσει,ειχα το βαν πολυ καιρο να το δω κλειστο!
Περδικας 3 δεξι κοντο ρωσακι πιθανως αν κρινω απο την ομιλια που ακουσα μεταξυ,τσα καικορασιδας,κοντο,ξανθοκαστανο με 1,5 και κανονικο σωμα!
ΑΡ.Ντενισσα με πιασιματακια και 1,5 στηθος 1,65 δεν μου κινησε το ενδιαφερον!
Μ.Αλεξανδρου
28 γεματουλα με 1,5,1,65 πλο με 10!!
20 υπογειο Σοφια τσιγγανοβουλγαρα η και τσιγγανα σκετο,1,60,με κωλαρα,1,5 και κανονικο σωμα!
20 ισ.Εδω ειχαμε γελια καθως η τσα ηταν  αλβανιδα,μπηκαμε μεσα και ξαφνικα στα αλβανικα καραμουζιασε τον τελευταιο,αλβανος και αυτος και τον εδιωξε!
Μετα μας εξηγησε οτι ηταν απο το ιδιο χωριο και ηταν παντρεμενος με παιδι,ηρθε να δωσει το δεκαρικο,δεν παει να παρει στο παιδι του να φαι,αλλα αν το μαθουν στο χωριο θα γελανε ολοι με αυτον.
Και αν μαθουν για σενα που δουλευεις εδω?Σιγα μου λεει,οποιος θελει ας ερθει να δει τι κανω,εγω δεν γαμιεμαι,δουλεια ειναι!
Βγηκε απο το δωματιο μιλφ καλοστεκουμενο,πιθανως χωριανη και αυτη,με τατου στο σωμα και ποδι,αν θυμαμαι καλα,1,65 κανονικου σωματος και 1,5 στηθος!
Κολωνου
53 Αντριαννα παχουλη,απλο φορουσε κοκκινο μπειμπυ ντολ!
32Α το ψηλοκαπουλο του μπιλυ 7 κανονικου σωματος 1,5 στηθος!!
Αλλαζαν και οι βαρδειες οποτε λογω του θεαματος την καναμε,προωρησαμε απο Κεραμικου που ηταν σχεδον αδεια,μονο στο τελος της δυο ζακια αφρικανοι ηταν υπο διαλυση.
Ανεβαινωντας την Ζηνωνος περπαταγαμε μονοι μας στην μεση του δρομου,στην πλατεια Γερανου περιπολο Διας ελενχε πακιδες,πηγαμε και στο Μεναδρου 45 αλλα ο οικος ηταν κλειστος στην σταση πιθανως ελλεινιδα,εριχνε ματιες γεματο υποσχεσεις,πιθανως εκανε πιατσα.Η ωρα γυρω στις 23,10!
Ανεβηκαμε προς την αδεια Ομονοια οπου και αποχωρησαμε με τον ηλεκτρικο!!
Να εχετε ενα ομορφο βαδυ!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απίθανες ιστοριες  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Τσάρκα στην απογευματινή βάρδια σε Μεγάλου Αλεξάνδρου, Κολωνού, Ιάσονος, Περδίκκα.
[/size]

Σχεδόν όλα τα σπιτάκια ήταν ανοιχτά, επίσης κυκλοφορούσε αρκετός κόσμος στα σαλόνια.

21:05-23:00

Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 (ισόγειο): Η Αντζελα. Περίμενα για να τη δω, με τέσσερις μελαμψούς συναγωνιστές, περίπου δέκα λεπτά. Επρόκειτο για μία milfoκοπέλα με μακριά, κάτω από τους ώμους, σπαστά καστανόξανθα μαλλιά, σοβαρό πρόστυχο πρόσωπο (με χειλάρες και ματάρες), μεσαίο στήθος, μέτριο ύψος, καλό κώλο. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΚΩΛΟΣ, με φιλάκια στα βυζάκια, στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 (υπόγειο): Η Σοφία. Νεαρή με πλούσιο ίσιο ξανθό μαλλί έως κάτω από τους ώμους, πρόσωπο μ' έντονα χαρακτηριστικά, κοντούλα, μεσαίο στήθος, γεροδεμένο κορμί, με δερματοστιξία στο βουβώνα, ωραίος κώλος. Απλό (και 69) στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Α: Η Σήλια. Ηταν μία ψηλή, ξανθιά κοπέλα με μαλλί σγουρό λίγο κάτω από τους ώμους, μεσαίο προς μεγάλο στήθος. Φορούσε μαύρο μεσοφόρι. Απλό (μ' 69 και ισπανική) στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Β: Η Φλώρα. Νεαρή με όμορφο πρόσωπο, καστανό ίσιο μαλλί έως τους ώμους, μέτριου ύψους, μεσαίο προς μεγάλο ελαφρώς κρεμασμένο στήθος, ωραίο κωλαράκι. Απλό στα 10. Κώλος και ισπανική στα 15.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17: Μία νεαρή μαύρη γαζέλα με ωραίο στήθος και κώλο. Απλό στα 10.
Με τον θηλυπρεπή τσάτσο είχαμε την παρακάτω στιχομυθία...
-Ευχαριστώ. Εάν είναι θα περάσω αργότερα.
-Θα 'χουμε φύγει, μην ξαναγυρίσεις αργότερα.
Και συνέχισε με ειρωνικό ύφος, καθώς κατέβαινα τις σκάλες...
-Θα περάσει αργότερα...
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15: Η Αννίτα η Ρωσίδα σε ΦΟΥΛ (κώλος και ελεύθερο στοματικό με τελειωτικό) στα 10 ευρώ. Επρόκειτο για ξανθιά gilf, έχοντας τα μαλλιά σε ψηλή αλογοουρά, μέτριο χαμογελαστό πρόσωπο, μεγάλο στήθος, βαρύ κορμί. Φορούσε μαύρο μεσοφόρι.
Κολωνού 53: Εμφανίστηκε μία χοντρή μελαχρινή νέα κοπέλα, με μαύρο σγουρό μαλλί πάνω από τους ώμους, μεγάλο στήθος. Απλό (με 69 και ισπανική) στα 10.
Κολωνού 48: Η Φωτεινή. Milf με ξανθά μαλλιά, μεγάλο στήθος. Απλό πρόγραμμα (και φιλιά στο σώμα) στα 10.
Κολωνού 47 (όροφος): Η Γκαλένα. Επρόκειτο για μία ήρεμη gilf, με κοντό καστανό μαλλί, τεράστιο κερμασμένο στήθος, μέτρια προς κοντή, με μεγάλο κώλο και ίσως στραβά πόδια.
Φυσικά φορούσε μεσοφόρι.
Απλό (συμπεριλαμβάνονταν ισπανική και φιλιά στο σώμα) στα 10.
Κολωνού 32Α: Η Ελενα. Νεαρή ξανθιά με όμορφο πρόσωπο και ίσιο μαλλί έως τους ώμους, μεσαίο στηθος, μέτριου ύψους, ωράιος κώλος. Απλό (και ισπανική) στα 10.
Κολωνού 32Β: Η ευγενική Γιάννα, με ίσιο ξανθό μαλλί έως τους ώμους, όμορφο χαμογελαστό πρόσωπο, μικρό στήθος, μέτριου ύψους προς κοντή, ωραίο σωματάκι και κωλαράκι. Απλό "με φιλιά (στο σώμα), χάδια και καύλες..." στα 15, επειδή..."ούτε Πακιστάν, ούτε μαύροι..."
Κολωνού 30Β: Η πανέμορφη αλλά κάπως ψυχρή Ιωάννα (παρουσιάστηκε) και εάν άκουσα καλά η Τζωρτζιάννα (δεν την είδα). Απλό στα 10 και για τις δύο.
Κολωνού 30Α: Η Αννούλα. Μία ψηλή μελαχρινή κοπέλα με μαύρο κοντό μαλλί και πρόστυχο πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, τατουάζ στο αριστερό μπράτσο, καλός κώλος. Απλό στα 10.
Κολωνού 27Α: Η Ελένη σε ΦΟΥΛ πρόγραμμα στα 10. Η Ελένη ήταν μία gilf, με καστανό μαλλί πιασμένο πίσω στο κεφάλι, μεσαίο προς μεγάλο στήθος και ψηλό βαρύ κορμί.
Κολωνού 27Γ (υπόγειο): Η Τζωάννα. Νεαρή μέτριου ύψους με μεγάλο στήθος, καλό σωματάκι και κώλο. Ξανθό ίσιο πλούσιο μαλλί αρκετά κάτω από τους ώμους, όμορφο πρόσωπο. Απλό στα 10.
Κολωνού 27Β: Η Τζούλια. Καστανή νεα κοπέλα με ίσιο μαλλί έως τους ώμους, όμορφο πρόσωπο, μεσαίο στητό στήθος, γεροδεμένο κορμί και ωραίος κώλος. Απλό (και 69) στα 15.
Κολωνού 15: Η Αλίνα. Μία νεαρή κοπέλα με μαύρο μακρύ μαλλί  κάτω από τούς ώμους, που στο τελείωμά του ήταν βαμμένο ξανθό. Ομορφο πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, Ψηλό, ερωτικό σώμα και ωραίος κώλος. Απλό στα 10.
Κολωνού 11Β: Εκεί συνάντησα την Ελενα από τη Ρουμανία. Μια ψηλή και καυλιάρα κοπέλα, με όμορφο προκλητικό πρόσωπο, ξανθό ίσιο μαλλί σε κοντή αλογοουρά, μεσαίο στήθος, γεροδεμένο σώμα μ' ένα κόσμημα στον αφαλό, κωλάρα και μπουτάρες! Απλό (και φιλάκια) στα 15. Τιμήθηκε...

scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


Κολωνού 11 (ισόγειο): Η Ζαλίνα. Ψηλή νέα κοπέλα, με τα μαύρα της μαλλιά μαζεμένα πίσω στο κεφάλι, χαμογελαστό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια. Φορούσε λευκά εσώρουχα. Απλό στα 10.
Κολωνού 11 (όροφος): Απλό (και 69) πρόγραμμα για μία νέα ξανθιά κοπέλα με μακρύ σγουρό μαλλί αρκετά κάτω από τους ώμους, γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος, καλό κορμί και κώλο επίσης.
Ιάσονος 1Α: Η Αντα. Νεαρή με όμορφο πρόσωπο και ίσιο καστανό μεζ μαλλί, μέτριου ύψους, ωραίο κορμάκι, μεσαίο στήθος, καλό κωλαράκι. Απλό (και 69) στα 10.
Ιάσονος 1Γ: Η Αλίσια. Νεαρή ξανθιά με όμορφο πρόσωπο και μεσαίο στήθος. Απλό στα 10.
Ιάσονος 19Α: Η Τζούλια. Νεαρή κοπέλα με ίσιο καστανό μαλλί έως τη μέση, όμορφο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, καλό κορμάκι, ωραίο κωλαράκι με λίγη κυτταρίτιδα. Απλό (και φιλάκια στα βυζάκια) στα 10.
Ιάσονος 20Β: Η Ιλλυριά Ερρικα. ΦΟΥΛ στα 10.
Ιάσονος 27Α: Το Μαράκι. Νεαρή ξανθιά με ίσιο μαλλί αρκετά κάτω από τους ώμους, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, ωραίο κορμάκι, καλό ερωτικό κωλαράκι. Απλό (και 69) στα 10. ΚΩΛΟΣ στα 15.
Ιάσονος 30Α: Η Ελληνίδα Ελσα. Μαύρο κοντό μαλλί, πρόστυχο πρόσωπο, φορούσε γυαλάκια οράσεως, γεμάτο σώμα μ' ένα ταττού δεξιά στο πλαινό της μέσης, ωραίο κωλαράκι, μεσαίο στήθος. Απλό στα 10.
Ιάσονος 30Β: Η Πολωνή Εμίλκα. Νεαρή κοπέλα με μαύρο μαλλί πιασμένο σε κότσο, όμορφο αγέλαστο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, ψηλό καλό κορμί, ωραίο κωλαράκι, με μία διάστιξη χαμηλά στη μέση. Απλό (και φιλιά στο στήθος) στα 10.
Ιάσονος 31: Η όμορφη μαυρούλα Σόνια. Κοντούλα και τσουπωτή. Απλό (συμπεριλαμβάνονταν φιλάκια, 69, ισπανική) στα 10.
Ιάσονος 31Β: Η milfogilf Ελένη, με καρέ ξανθό μαλλί, μικρό στήθος, λεπτή. Απλό στα 10.
Ιάσονος 33: Η Αντζελα. Με μακρύ καστανό μαλλί κάτω από τους ώμους, πρόστυχο πρόσωπο, μεσαίου ύψους προς κοντή, μεγάλο ελαφρώς κρεμασμένο στήθος. Απλό στα 10.
Ιάσωνος 36: Η Αλεξάνδρα. Μελαχρινή κοπέλα μέτριου ύψους, με ερωτικό πρόσωπο (ματάρες, χειλάρες), μεσαίο στήθος, έφερε δερματοστιξία στην αριστερή ωμοπλάτη, καλό κώλο. Απλό στα 10.
Ιάσονος 37Α: Η Αλεξάνδρα. Ξανθιά 35άρα με σγουρό μαλλί πάνω από τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, λεπτή. Φορούσε ένα λευκό διχτυωτό εφαρμοστό ρούχο. Απλό στα 10.
Ιάσονος 37Β: Η Μαριάννα. Με καστανό μαλλί σε κότσο, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, χοντρά μπούτια. Φορούσε μεσοφόρι. Απλό (και 69) στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α: Η Πάολα από τη Ρουμανία. Καστανή παχύσαρκη ψηλή νέα κοπέλα με γλυκό προσωπάκι. Απλό στα 10.
Περδίκκα 3 αριστερά: Η Ντενίσα. Νεαρή κοπέλα με μαύρο σγουρό μαλλί έως τους ώμους, μεσαίο στήθος, λεπτή, ωραίο κωλαράκι. Απλό στα 10.
Περδίκκα 3 δεξιά: Η Αντελίνα. Μικρή κοπέλα με ίσιο ξανθο μαλλί κάτω από τους ώμους, μεσαίο στήθος, ωραίο κορμάκι και κωλαράκι επίσης, με μία διάστιξη χαμηλά στη μέση. Απλό (με 69, φιλάκια στο σώμα) στα 10.
Ιάσονος 44 δεξιά: Η Στέλλα. Επρόκειτο για μία νέα κοπέλα με συμπαθητικό χαμογελαστό  πρόσωπο, ίσιο μαύρο μαλλί έως τη μέση, μεγάλο κρεμασμένο στήθος, σώμα με πιασίματα. Απλό στα 10.
Ιάσονος 44 αριστερά: Μελαχρινή νέα κοπέλα με μαύρο μαλλί έως τους ώμους, όμορφο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, μέτριου ύψους. Απλό στα 10, ΚΩΛΟΣ στα 15.
Ιάσονος 46: Η Μάρι ή Μαρί από τη Ρουμανία. Νεαρή κοπέλα μέτριου ύψους και εμφάνισης. Με μαύρα ίσια μαλλιά που έφταναν κάτω από τους ώμους της, χαμογελαστό πρόσωπο με στρογγυλεμένα χαρακτηριστικά, γεροδεμένο κορμί με κοιλίτσα και μεγάλο στήθος. Απλό (και στάση 69) στα 10.
Ιάσονος 46Α: Η Μαρία. Ηταν μία μαυρομάλλα, γλυκιά και γεμάτη στο σώμα κοπέλα, με μεγάλο στήθος και ένα τατουάζ στη δεξιά κνήμη. Απλό με 69 στα 10. ΚΩΛΟΣ και ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στόμα στα 15.
Ιάσονος 46Β: Η Αλεξία. Μία μικρή ηλικιακά κοπέλα, με δροσερό πρόσωπο, μαύρο μακρύ ίσιο μαλλί, άσπρο δέρμα, μεσαίο στήθος, καλό κώλο. Απλό (και 69) στα 10, με κώλο στα 15.
Ιάσονος 43: Η Χριστίνα. Ομορφη, νεαρή μελαχρινή κοπέλα με μαύρο μεζ μαλλί, μεσαίο στήθος, λεπτό γυμνασμένο κορμί, ωραίο κωλαράκι. Μέτριο ύψος. ΚΩΛΟΣ στα 10.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Τελικα,το οικημα στη διδυμου αρ.7 ειναι πολυπορνο..χθες ειδα 3 καλλιτεχνιδες να βγαινουν απο κει πηγαινοντας στις δουλειες τους..κατα τη διαρκεια της απογευματινης μου τσαρκουλας,εντοπισα στο Φυλης 200,μελαχρινο μωρακι με ωραια μεγαλα ματακια και μαλλι καστανομαυρο ισιο και μακρυ ως λιγο κατω απ τους ωμους..μετριο στο υψος,βυζακι μικρομεσαιο με ομορφες κι ευερεθιστες ρογιτσες και τουρλωτο πορνικο κωλαρακι..διαχυτικη,συμμετοχικη κι απολαμβανουσα την ολιγολεπτη διαδικασια,μας αφησε ικανοποιημενους..το ονομα της,Λουιζα.Καλημερα κυριοι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom