Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 253 άτομα (36 μέλη και 217 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Χθες μετα τα μεσανυχτα καταγαμησαμε την Σαρα απο καρεα που εκτακτως την πετυχαμε στο μπουρδελο Φυλης 59 στο 1ο οροφο. Η τυπησα θελει τρελο ξεσκισμα και ειναι δυναμητης! Εξτασιαζοταν ν με το δυνατο γαμισι και συνεχεια εκανε σκουιρτινγκ!!!
Φτιάχτηκα τώρα,να πούμε... :bigdick: :crazy:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
nice...!!!
πραγματικά πολλές από αυτές τις κοπελιές που ξεσκίζουμε στο κοκό είναι τόσο συμπαθητικές έξω!!!!
    EINAI αυτη η μαυρομαλλα με της μεγαλες βυζαρες και το μπαμπε φασε΄΄
 

Επισκέπτης
    EINAI αυτη η μαυρομαλλα με της μεγαλες βυζαρες και το μπαμπε φασε΄΄

Ναι, φόραγε κι ένα ωραίο ντεκολτέ χθες και φαίνονταν από πάνω τα στήθια. Εντάξει, εμένα δεν μ' αρέσει πολύ αλλά χθες στον ηλεκτρικό με καύλωσε. Έχει γούστο το πόσο δύσκολες φαίνονται έξω και πόσο εύκολες γίνονται μέσα στο μπουρδέλο.  :rolleyes:


Στο ιασωνος 19 τι ωρες τη βρισκουμε???

Μεσημεριανές ώρες στο ισόγειο συνήθως.  :sunglasses:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
΄την ειχα παρει 2 φορες και μετα την εχασα.φιλε ειναι ωραιο μουνακι και αυτες η βυζαρες σπανια της βρισκης ειναι μεγαλα εχει ωραιες ρογες αφηνη να της γλυφης και ειναι φυσικα και αρκετα στητα για το μεγεθος τους επισης εχει και μπαμπε φασε και αναστεναζι πολυ καυλοτικα ολα αυτα με το 10αρικο ειναι σουπερρρ :rockon:ευχαρηστω για την πληροφορια και θα την επισκεφτο αμεσα :rockon:
 

Επισκέπτης
΄την ειχα παρει 2 φορες και μετα την εχασα.φιλε ειναι ωραιο μουνακι και αυτες η βυζαρες σπανια της βρισκης ειναι μεγαλα εχει ωραιες ρογες αφηνη να της γλυφης και ειναι φυσικα και αρκετα στητα για το μεγεθος τους επισης εχει και μπαμπε φασε και αναστεναζι πολυ καυλοτικα ολα αυτα με το 10αρικο ειναι σουπερρρ :rockon:ευχαρηστω για την πληροφορια και θα την επισκεφτο αμεσα :rockon:

Δεν σου εγγυώμαι ότι θα τη βρεις. Τελευταία φορά πάντως εκεί την είδα. Καλή είναι αλλά απεριποίητη όπως όλες σχεδόν οι Αλβανίδες. Σπάνιο ας πούμε να βρεις Αλβανίδα με περιποιημένες πατούσες... Αυτές οι μικρολεπτομέρειες στο φινίρισμα με ξενερώνουν.   :sunglasses:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
αν ειναι η τανα καλη μαζι μου,μου αρεσι εμφανισιακα παντα κατα τα γουστα μου ενοω και εχει βρομικες πατουσες καυλονο ακομα πιο πολυ  ;)
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Γρήγορο πέρασμα
Κολ. 32πα: Αντριάννα με τις ανάμικτες κριτικές
Κολ. 32ισο: Τούμπανο μελαχρινό με κότσο
Ιασ. 31υπο: Ξανθό ωραίο σώμα 10 απλό 15 κώλος
Πάλι κόλωσα να την πάρω
Μ. Αλεξ 20 υπ: Μαρία κοντόχοντρο
Μ. Αλεξ 20ισο: Ξανθιά αλβανόφατσα κοντή με τα πιασίματα της

Φυλής 65παν: Ρωξάνη
Φωκ. 27πα: Μπάρμπορα
Φωκ. 27υπο: Γκαμπριέλα

 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΞΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΥΡΙΑ.

Picker   :rockon:

ενταξει ειπαμε λεμε την γνωμη μας, πεταμε και καμια μ@λακια, αλλα εδω το γαμησες τυπε κυριολεκτικα ομως  :jerking: :jerking:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Βικτώρια (Βουλγάρα) Μεγ. Αλεξάνδρου 20 (αριστερό υπόγειο). Mετά από  τυχαία επιλογή που έκανα (αφού δεν είχα βρει αυτήν που έψαχνα) και πήγα μαζί της, ήταν σαν να πάτησα πέντε φόλες στην ανάσταση. H κοπέλα ναι μεν έχει πολύ καλό  αλλά η συμπεριφορά της ήταν λες και πήγαινε σε κανένα νυφοπάζαρο του χωριού της για να περάσει την ώρα της. Συζήτηση ήθελε μόνο, συνέχεια δυσανασχετούσε, το ένα της βρώμαγε το άλλο της ξίνιζε. “ Ήμουνα σερβιτόρα και κατάντησα εδώ να γαμιέμαι με τον έναν και με τον άλλο”. Δεν είχε απολύτως καμία διάθεση για τίποτα. Όλα της έφταιγαν.  Τι να πω!!!!!  Έκανε και την πρωτάρα στο επάγγελμα (μόλις ένα μήνα δουλεύει) και ότι είναι παντρεμένη με ένα παιδί και γάματα. Τέτοια ξενέρα μήνες είχα να φάω. Η βρωμόγρια  τστσά υποσχέθηκε για καλές υπηρεσίες. Μακριά από δαύτην, το πιο πιθανό είναι να χάσετε το 10άρικο.
H Bίκυ δούλευε περιοδικά και στο Κωλοκυνθούς 38. Την είχα πάρει εκεί πριν κανα δύο χρόνια και είχα ανεβάσει και κριτική θυμάμαι.Παρόλο που είχε ανακοινωθεί εξτρά δεν έκανε τελειωτικό τσιμπούκι ούτε άφησε τελείωμα στο σώμα της.Με την ξαναεμφάνιση της την πετυχαίνω που και που στο Κωλοκυνθούς 38 αλλά και στο Μεγ Αλεξάνδρου 20 υπόγειο που την βρήκες εσύ.Φυσικά θυμάμαι οτι είναι μέτρια και δεν της έχω ξαναδώσει άλλη ευκαιρεία απο τότε.Σε καμία περίπτωση δεν είναι Βουλγάρα και ας λέει εγώ την κάνω οτι είναι απο Αλβανία.

κωλοκυνθους 38 η καινουρια μαυρη τη ωραριο τη βρισκεις και τη λεει ως εμφανιση?
Την έχω πετύχει στην πρωινή βάρδια περίπου τρεις φορές αλλά πιθανότατα να συνεχίζει και απόγευμα. Μέχρι της 16.00 είναι το πιο πιθανό να την βρεις εκεί.Σύμφωνα με τα προσωπικά μου γούστα δεν είναι τόσο όμορφη σαν την προηγούμενη μαύρη την Τζούλια.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αυτό που μου αρέσει στον προφέσορα αλλα και σε άλλους συναγωνιστές είναι οι έξτρα πληροφορίες που δίνουν ανα γκόμενα. Πραγματικά αυτό πιστευω οτι είναι η η πραγματική ουσία της ενημέρωσης.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
H Bίκυ δούλευε περιοδικά και στο Κωλοκυνθούς 38. Την είχα πάρει εκεί πριν κανα δύο χρόνια και είχα ανεβάσει και κριτική θυμάμαι.Παρόλο που είχε ανακοινωθεί εξτρά δεν έκανε τελειωτικό τσιμπούκι ούτε άφησε τελείωμα στο σώμα της.Με την ξαναεμφάνιση της την πετυχαίνω που και που στο Κωλοκυνθούς 38 αλλά και στο Μεγ Αλεξάνδρου 20 υπόγειο που την βρήκες εσύ.Φυσικά θυμάμαι οτι είναι μέτρια και δεν της έχω ξαναδώσει άλλη ευκαιρεία απο τότε.Σε καμία περίπτωση δεν είναι Βουλγάρα και ας λέει εγώ την κάνω οτι είναι απο Αλβανία.
H γκόμενα είναι τάλε κουάλε η Ρομπέρτα/Σοφία/Μιχαέλα/Μπιάνκα από Φυλής 84-Ιάσωνος 20 Α, Β. Εντελώς ίδια συμπεριφορά, μόνο που η Ρομπέρτα άμα της ρίξεις μπινελίκια στρώνει, ενώ η Βικτώρια έκανε και τσαμπουκά όταν της είπα, "τι θα γίνει θα γαμήσω επί τέλους ή θα μου πρήξεις τ΄ αρχίδια με τα προσωπικά σου;". H φάτσα της λέει για βουλγάρα αλλά με την κωλοσυμπεριφορά της μπορεί να παίζει και αλβανίδα, αν και κάτι μπινελίκια που έριξε όταν τσακωθήκαμε μου φάνηκε κάπως σαν ρωσόφωνη. Πάντως το 10αρικάκι έκανε φτερά. Ο nsmirni76 έχει διαφορετική άποψη και εμπειρία μαζί της, εντελώς αντίθετη με αυτήν που έκανα εγώ και πήγα και τυχαία χωρίς να έχω διαβάσει πριν τα σχόλια του. Τι να πω καντεμιά.    
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
σαββατο μεταμεσονυχτια καταδρομικη σε φωκαιας ηταν η βικτωρια στο 27 κατω που δεν πειθει και η αγαπη στο 25 υπογα που πρεπει να αξιζει αλλα ειναι μιλφακι προς τζιλφακι και δεν.... το αχαρνων 85 κλειστο ...μαλλον ανοιγουν όποτε τους καβλώσει... :s&m_1:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
σαββατο μεταμεσονυχτια καταδρομικη σε φωκαιας ηταν η βικτωρια στο 27 κατω που δεν πειθει και η αγαπη στο 25 υπογα που πρεπει να αξιζει αλλα ειναι μιλφακι προς τζιλφακι και δεν.... το αχαρνων 85 κλειστο ...μαλλον ανοιγουν όποτε τους καβλώσει... :s&m_1:

Η Αγάπη αξίζει και με το παραπάνω. Είναι must για την καριέρα ενός μπουρδελιάρη.
 

bask

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες ξέρετε που βρίσκεται η Αλιονα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Χθες μετα τα μεσανυχτα καταγαμησαμε την Σαρα απο καρεα που εκτακτως την πετυχαμε στο μπουρδελο Φυλης 59 στο 1ο οροφο. Η τυπησα θελει τρελο ξεσκισμα και ειναι δυναμητης! Εξτασιαζοταν ν με το δυνατο γαμισι και συνεχεια εκανε σκουιρτινγκ!!!
ναι η τύπισσα το έχει........είναι για pse καταστάσεις....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Ο nsmirni76 έχει διαφορετική άποψη και εμπειρία μαζί της, εντελώς αντίθετη με αυτήν που έκανα εγώ και πήγα και τυχαία χωρίς να έχω διαβάσει πριν τα σχόλια του. Τι να πω καντεμιά.    
για πια λές ,γιατί δεν παρακολουθούσα....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom