Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 129 άτομα (15 μέλη και 114 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Κυριακή βραδάκι κατά τις  21.οο Λιοσίων και πέριξ.

Χωματιανού 11α Χριστίνα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί και πολύ ενδιαφέρων κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Χωματιανού 11β Σιλβάνα η μελαχρινή τούμπανο βραζηλίανα με τα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 78(76β) Αλεξία ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα και ερωτικό μασάζ.
Λιοσίων 79α Αλεξάνδρα η ξανθιά Τσέχα χοντρή μίλφ με τα μεγάλα πεσμένα βυζιά που η τσα τσα την διαφημίζει σαν το καλύτερο τσιμπούκι στην Αθήνα....απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 79β μια μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί και μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18β Τζούλια μελαχρινή πολύ χοντρή κωλάρα 3 τετραγωνικά και μεγάλα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18 Μόνικα ξανθό μιλφ κανονικό σώμα 2.5 άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 2 Αναστασία καστανή γκίλφ με υπέροχα πράσινα μάτια παραπανίσια κιλά μικρά βυζιά και τατου στον δεξί ώμο το παρακάτω τατού...
0445.jpg

Βέργας 6α και 6β και στα δυο είχε ξανθιές γκίλφ , δεν θυμάμαι ονόματα ,απλά προγράμματα.
Παιωνίου 47 Νάντια ξανθιά χοντρή με τετραγωνισμένο κορμί με μεσαία πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Αδάνων 2 Μπάρμπορα μελαχρινή με πιασίματα , ακα τελειωτικό κα κώλο , σήμερα φορούσε στρατιωτικά εσώρουχα και αντίστοιχο δίκοχο στο κεφάλι....
Λιοσίων 91 Κάτια(ενδιαφέρουσα παρουσία) καστανή λεπτή με μάλλον 2αράκι σιλικονάτο βυζί ωραίο μικρό κωλαράκι , με κώλο.
Παρασίου 36 Αλίκη κοκκινομάλλα γκίλφ παχουλή με πεσμένα μεσαία βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
   
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
εγω επανερχομαι....την καρλα την καυλα ξερεις κανεις μου θα την βρω????
ο καθένας με την καύλα του , Κάρλα η καύλα  :tooth: :tooth: :tooth:
αχ Κάρλα αχ Κάρλα , αυτό το φωνάζεις σε στυλ αχ Κούλα αχ Κούλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
εννοείται..............
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
ρε billy13 κάνε ένα ακόμα πόστ για να τα χιλιάσεις  :grin: :grin: :grin:
 

alexhs__32

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα,μηπως ξερει κανεις που δουλευει η μαρια η αλβανιδα καστανη αδυνατη που δουλευε παλιοτερα στο κολονου 32β βραδυ ??? την εχει πετυχει κανει καπου αλλου ??
 

Επισκέπτης
καλημερα,μηπως ξερει κανεις που δουλευει η μαρια η αλβανιδα καστανη αδυνατη που δουλευε παλιοτερα στο κολονου 32β βραδυ ??? την εχει πετυχει κανει καπου αλλου ??

Δε νομίζω να λέμε την ίδια, πάντως εγώ σήμερα πηγαίνοντας στο γήπεδο ήμουν στο ίδιο βαγόνι με τη Μαρία την Αλβανίδα που παλιότερα δούλευε Ιάσωνος 33 και τώρα τελευταία Ιάσωνος 19. Η κοπέλα μάλλον είχε σχολάσει από τη δουλειά και πήγαινε σπίτι.  :cheesy:

Είναι περίεργο πάντως να βλέπεις μια πόρνη ανάμεσα σε τόσους άντρες οι οποίοι να την κοιτάνε, να τη λιγουρεύονται αλλά να μην ξέρουν ότι είναι πόρνη. Εγώ πάντως την κοίταζα διακριτικά και με συμπάθεια μέχρι που κατέβηκε κάπου στα Πατήσια. Καλή φάση.  :sunglasses:
 

alexhs__32

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
:) μαλλον αλλη ειναι αυτη...ξερω ποια λες φιλε.ευχαριστω.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Βικτώρια (Βουλγάρα) Μεγ. Αλεξάνδρου 20 (αριστερό υπόγειο). Mετά από  τυχαία επιλογή που έκανα (αφού δεν είχα βρει αυτήν που έψαχνα) και πήγα μαζί της, ήταν σαν να πάτησα πέντε φόλες στην ανάσταση. H κοπέλα ναι μεν έχει πολύ καλό  αλλά η συμπεριφορά της ήταν λες και πήγαινε σε κανένα νυφοπάζαρο του χωριού της για να περάσει την ώρα της. Συζήτηση ήθελε μόνο, συνέχεια δυσανασχετούσε, το ένα της βρώμαγε το άλλο της ξίνιζε. “ Ήμουνα σερβιτόρα και κατάντησα εδώ να γαμιέμαι με τον έναν και με τον άλλο”. Δεν είχε απολύτως καμία διάθεση για τίποτα. Όλα της έφταιγαν.  Τι να πω!!!!!  Έκανε και την πρωτάρα στο επάγγελμα (μόλις ένα μήνα δουλεύει) και ότι είναι παντρεμένη με ένα παιδί και γάματα. Τέτοια ξενέρα μήνες είχα να φάω. Η βρωμόγρια  τστσά υποσχέθηκε για καλές υπηρεσίες. Μακριά από δαύτην, το πιο πιθανό είναι να χάσετε το 10άρικο.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
:thumbsup:
Δε νομίζω να λέμε την ίδια, πάντως εγώ σήμερα πηγαίνοντας στο γήπεδο ήμουν στο ίδιο βαγόνι με τη Μαρία την Αλβανίδα που παλιότερα δούλευε Ιάσωνος 33 και τώρα τελευταία Ιάσωνος 19. Η κοπέλα μάλλον είχε σχολάσει από τη δουλειά και πήγαινε σπίτι.  :cheesy:

Είναι περίεργο πάντως να βλέπεις μια πόρνη ανάμεσα σε τόσους άντρες οι οποίοι να την κοιτάνε, να τη λιγουρεύονται αλλά να μην ξέρουν ότι είναι πόρνη. Εγώ πάντως την κοίταζα διακριτικά και με συμπάθεια μέχρι που κατέβηκε κάπου στα Πατήσια. Καλή φάση.  :sunglasses:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
nice...!!!
πραγματικά πολλές από αυτές τις κοπελιές που ξεσκίζουμε στο κοκό είναι τόσο συμπαθητικές έξω!!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
nice...!!!
πραγματικά πολλές από αυτές τις κοπελιές που ξεσκίζουμε στο κοκό είναι τόσο συμπαθητικές έξω!!!!
+1...... :thumbsup: Και να ξέρεις αν δεν ήταν πόρνες,πολλά ζώα δεν θα τις πλησίαζαν ούτε στα 10 μέτρα.....θα έτρωγαν άκυρο από απόσταση! :2funny: :badair: :crazy:
 

Επισκέπτης
Χθες μετα τα μεσανυχτα καταγαμησαμε την Σαρα απο καρεα που εκτακτως την πετυχαμε στο μπουρδελο Φυλης 59 στο 1ο οροφο. Η τυπησα θελει τρελο ξεσκισμα και ειναι δυναμητης! Εξτασιαζοταν ν με το δυνατο γαμισι και συνεχεια εκανε σκουιρτινγκ!!!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Επιστροφή απο την καθιερωμένη βόλτα που έκανα λίγο στην Φυλής και στο Μεταξουργείο στην πρωινή βάρδια και είδα τα εξής:
Στο Διδύμου 20 ήταν η Βαλέρια.Στο Διδύμου 16 η Νίκη πρόκειται για ώριμη κοπέλα με κοντά καρέ ξανθά μαλλιά,κανονικά κιλά και σώμα κάπως χαλαρό λόγω της ηλικίας.Συμπαθητική μου φάνηκε.Πρόγραμμα δεν ανακοινώθηκε.
Στα καινούρια της Διδύμου 7 που είναι αρκετά πρόχειρα σε κατασκευή  σήμερα στο αριστερό δούλευε η Κατερίνα η Ρωσίδα η γνωστή μιλφ κανονικών κιλών με κοντά αγορίστικα ξανθά μαλλιά που δούλευε παλιότερα στο Διδύμου 8 ισόγειο.Κάποιοι σίγουρα αν θυμάμαι καλά την έψαχναν αυτή.Μάλιστα αυτήν την φορά στο πρόγραμμα ανακοινώθηκε και κώλος.Στο δεξιό ήταν η Λώρη που στ Φυλής 40, Φυλής 66Δ και Φυλής 69 όροφος δούλευε και με το όνομα Καμέλια αλλά και Λωρέτα.Πρόκειται για κοπέλα λεπτή,με μαύρα μαλλιά τα οποία και κατσάρωσε λίγο στο κομμωτήριο,άβυζη. Για τα δικά μου γούστα είναι νοστιμούλα αλλά αντικειμενικά οι περισσότεροι την θεωρούν μέτρια γιατί δεν έχει κώλο και βυζιά. Εμένα μου αρέσουν και οι λεπτές γυναίκες.Στο κόψιμο της η συγκεκριμένη μου θυμίζει την Κάτια που δούλευε λίγο πριν την Λώρη στα ίδια σπίτια.Αφού επέστρεψε πάλι δεν έχασα την ευκαιρία να την ξαναδοκιμάσω. Κάνει το ίδιο πρόγραμμα φούλ.Μιας και δεν θα ανεβάσω κριτική γιατί το έχω κάνει ήδη όταν δούλευε σαν Λωρέτα στο Φυλής 66Δ για οποιον ενδιαφέρεται, θα πω μόνο οτι είναι καλή μέσα στο δωμάτιο. Θα σχολιάσω όμως το σπιτάκι που μπήκα και γάμησα.Δυστυχώς το δωμάτιο που μπήκα, και πιθανόν και τα άλλά δωμάτια, ήταν αρκετά στενόχωρο και διέθετε ένα κρεββάτι μονό που ήταν και αυτό αρκετά στενό.Το κρεββάτι ήταν κολλημένο στον τοίχο δίπλα στην πόρτα. Υπήρχε ένας μικρός εντοιχισμένος καλόγηρος με τρείς διαβαθμίσεις,μία καρέκλα πλαστική όπου και άφησα τα ρούχα μου και ένας πολύ μικρός εντοιχισμένος νεροχύτης στην άκρη.Παρόλο που ο χώρος είναι καινούριος παραμένει προχειροφτιαγμένος,στενός και άχαρος.Προτιμώ να γαμάω σε παλιά σπίτια με μεγαλύτερα δωμάτια και ας είναι και βρώμικα παρά σε κάτι τέτοιο.Κατά την διάρκεια της συνουσίας λόγω της στενότητας του κρεββατιού τραυματίστηκα στον μηρό απο τα τακούνια της κοπέλας η οποία δεν έβγαλέ τα τσόκαρα της. Η συνουσία σε έναν τέτοιο στενό χώρο δεν έχει σαφώς την ίδια ευχαρίστηση με άλλους χώρους.
Στο Φυλής 40 η Τζούλια η κοντή κοκκινομάλλα με γυμνό τσιμπούκι και κώλο. Εδώ να τονίσω οτι τα δωμάτια του 40 παρόλο που και αυτά είναι μικρά μπροστά σε αυτό που μπήκα είναι παλάτια.Οπότε καταλαβαίνετε την στενότητα του χώρου την οποία περιέγραψα.
Στο Φυλής 61 υπόγειο η Άννα η Α΄ απο το Φυλής 66Δ  σταθερά πριν κανα χρόνο και Διδύμου 8 όροφος πρόσφατα. Κώλος.
Στο Αγκύρας 12 αριστερά επανήλθε η Ρωσίδα που δούλευε και πιο πρόσφατα εκεί.Το όνομα της το έχω ξεχάσει.Είναι νεαρή,κοντή,με ξανθά μαλλιά και λίγα περιττά κιλά τα οποία κρύβει με όλοζωμο που φοράει.Είναι προσχαρής χαρακτήρας και σε καβλαντίζει για να μπεις μέσα.Στα χαρακτηριστικά μοιάζει με την Αλεξάνδρα μόνο που είναι πιο παχουλή.Στο δεξιά ήταν η Βικτώρια η ψηλή νταρντάνα με τα κοντά ξανθά μαλλιά.
Στο Φυλής 80 2 κοπέλες η Άννα Μαρία με τα ξανθά μαλλιά και η Άννα με μαύρα μαλλιά.Αμφότερες κανονικών κιλών με την Άννα να είναι λίγο πιο γεμάτη και να έχει μέτριο σώμα σε σχέση με την Άννα Μαρία.Αμφότερες ξεπέτες και με κώλο στο πρόγραμμα.
Άλλες κοπέλες δεν είδα στην περιοχή αυτήν γιατί συνέχισα με Μεταξουργείο.Πάντως φαντάζομαι οτι λίγο πολύ θα έβλεπα τις ίδιες.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 20 ισόγειο ήταν η Μπέλλα.Τελικά πρόκειται για την παλιά κοπέλα που δούλευε και στα Μεγ Αλεξάνδρου 22 όροφος παλιότερα σε διπλοβάρδιες καθώς και στην Ακομινάτου.Η άλλη η Μπέλλα που προφανώς την βαφτίσανε έτσι λόγω αλληλοδιαδοχής απουσιάζει πλέον.Η παλιά Μπέλλα είναι ξανθιά,κανονικών κιλών με πλαδαρό σώμα.Μέτρια πράγματα δηλαδή.Στο υπόγειο ήταν η Φλώρα απο το Κολωκυνθούς 38 παλιότερα.Δύο προγράμματα γυμνό τσιμπούκι και κώλος στα 15 ευρώ και απλό στα 10.Είχα πολύ καιρό να την δώ, στο Ιάσωνος 46 και στο Φυλής 84 που δούλευε δεν έτυχε να την πετύχω.Έχει προσθέσει κιλά,έχει κοντύνει τα μαλλιά της που παλιότερα τα είχε πιο μακριά και τα έχει ξανοίξει σε χρώμα.Το σώμα της ήταν πλαδαρό.Αποκλείεται να άντεχε στην Φυλής ακόμα και με φουλ.Γι αυτό κατ εμέ επέστρεψε στα γνωστά της λημέρια.Στο Μεγ Αλεξάνδρου 22 ισόγειο ήταν η γνωστή λεπτή μεγαλοκοπέλα με τα μαύρα λιτά μαλλιά κάτω απο τους ώμους που δουλεύει εκεί τελευταία.Έχει περάσει και απο Ακομινάτου.Εμφανίστηκε με λευκά εσώρουχα.Δίνει κώλο στο δεκάρικο.Στον όροφο ήταν η αθίγγανη Μαρίνα κοντή,πετίτ,με σχιστά μάτια και μακριά μαύρα μαλλιά που είχα περάσει πριν μια εβδομάδα και στα 7 λεπτά σηκώθηκε και έφυγε παρατώντας με με τον πούτσο στο χέρι. Σας το έχω πει οτι απο εδώ και πέρα θα περνάω και όπου την βλέπω θα την κράζω. Έτσι λοιπόν σήμερα όταν έφυγα της είπα μπροστά στην τσατσά "Αν με άφηνες να τελειώσω θα ξαναπέρναγα. Δεν πρόκειται να ξαναδείς άλλα χρήματα απο μένα". Αυτή με κοιτούσε αποσβωλομένα και μουρμούριζε ασυναρτησίες.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 15 2 "κοπέλες" η μία ήταν η Βίκυ ώριμη Ρωσίδα υπέρβαρη με καστανά κοντά μαλλιά και η άλλη ήταν η Άννιτα δεν ήταν άλλη απο την  γνωστή γιαγιά Ροζαλία απο το Διδύμου 16 και τα καταστήματα της Βέργας.
Στο Ιάσωνος 44 αριστερά η γνωστή βουκολική κοπέλα με τα πιασίματα τα καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους το λευκό σώμα και το γεμάτο κωλαράκι που το προσφέρει στα 15 ευρώ.Μετριότητες.
Στο Ιάσωνος 46 όροφος αθίγγανη με κωλάρα και βυζάρες κανονικών κιλών ζουμερή με πιασίματα.Έχει δουλέψει και στο Ιάσωνος 36 με το μεγάλο προαύλιο.Στο μεσαίο ήταν η Αλέξια απο το Ιάσωνος 27 υπόγειο.Λευκή Ρουμάνα με μαύρα μακριά μαλλιά με κώλο στο πρόγραμμα.Στο αριστερό ισόγειο συνάντησα την Ρωσίδα υπηρεσία απο την Αλκιβιάδου 16Α που δούλευε χρόνια κυρίως απογεύματα και τελευταία και πρωινά μετά την αποχώρηση του Μανώλη (Μαρκαριάν).Με θυμήθηκε επειδή ήμουν τακτικός πελάτης του καταστήματος και έμαθα νέα για την Νταιάνα την Βουλγάρα. Λοιπόν αναφορικά με την Νταιάνα όσοι ήσασταν πελάτες της ξεχάστε την. Δεν πρόκειται να ξαναδουλέψει πλέον. Δεν είναι στην Βουλγαρία, έχει παντρευτεί και συνεχίζει και μένει στην Ελλάδα. Για όσους την γνωρίζουν την Νταιάνα όλοι ξέρουν πόσο φιλότιμη ήταν σαν κοπέλα και πόσο καλός χαρακτήρας ήταν. Εικάζω οτι πρέπει να παντρεύτηκε με πελάτη της παρόλο που δεν ρώτησα.Εγώ θα της ευχηθώ μέσα απο την καρδιά μου ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΝΤΙΑΝΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕΣ!! Για την Κατερίνα την Κρητικιά ,την οποιά και δεν έπερνα, ισχύει οτι δουλεύει  κάπου στην Πλατεία Αμερικής όπως είπε κάποιος συναγωνιστής με τηλεφωνικά ραντεβού. Συγχωρήστε με που δεν ρώτησα περισσότερες λεπτομέρειες αλλά είχε πολύ δουλεία εκείνη την στιγμή. Πάντως την άκρη θα την βρείτε πιστεύω με όσα σας είπα για όσους την ψάχνετε.Η κοπέλα που δούλευε σε αυτόν τον οίκο ήταν μία μιλφ η Αλίνα η οποία ήταν κάπως γεματούλα,με ολόσωμο να κρύβει τις ατέλειες,κόκκινα κατσαρά μαλλιά και μεγάλες βυζάρες.Στο δωμάτιο βογγούσε δυνατά και η υπηρεσία μου είπε οτι είναι καλή μέσα.Απότι άκουγα μάλλον αλήθεια μου έλεγε.
Στο Ιάσωνος 43 ήταν Αλβανίδα τριαντάρα με πιασμένα καστανά μαλλιά,φαρδιά περιφέρεια κανονικών κιλών με πρωκτικό στο δεκάρικο.Μάγκικο ύφος.
Στο Περδίκας 3 οι κοπέλες στεκόντουσαν μπροστά στις εξώπορτες έξω στο δρόμο και οι περαστικοί αλλοδαποί τις χαλβάδιαζαν με τα μάτια τους.Ήταν με τα εσώρουχα τους.Αυτή που ήταν αριστερά ήταν με μαύρα καρέ μαλλιά,κανονικών κιλών με όχι τόσο καλό σώμα η άλλη στην δεξιά πόρτα ήταν λεπτή,λευκή,με ξανθά μακριά μαλλιά με κόκκινες ανταύγεις και έντονο μακιγιάζ στο πρόσωπο. Η ξανθιά ήταν καλύτερη. Αλλά στο φως του ηλίου οι κοπέλες φαινόντουσαν πραγματικά όπως είναι δηλαδή αντικειμενικά μέτριες,Μάλιστα λόγω εντόνου μακιγιάζ φαινόντουσαν και σαν καρνάβαλοι. Το φως τελικά παίζει μεγάλο ρόλο στον τρόπο που δείχνει μια κοπέλα.
Αν πας σε ένα κλαμπ και πιεις και μερικά ποτηράκια μία κοπέλα στο φως των προβολέων με έντονο μακιγιαζ μπορεί να μοιάζει θεά αλλά στο φως της ημέρας να καταλάβεις πως όλα ήταν μία πλάνη.
Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο η καινούρια μαύρη που δουλεύει εκεί τελευταία μετά την μαύρη Τζούλια.Στον όροφο αθίγγανη,μιλφ Βουλγάρα,με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους λίγο γεματούλα.Την λένε Μαρία και κάνει γυμνό τσιμπούκι και κώλο με 15 και απλό στα 10.Δούλευε και στο Αχιλλέως 40.Αρκετά σάπια πάντως.
Το Λεωνίδου 28 όροφος κλειστό.Το ισόγειο είχε κοπέλα με μαύρα πιασμένα μαλλιά,κανονικά κιλά,με σώμα με λίγες ατέλειες.Μέτρια.
Στο Κολωνού 32 και Λεωνίδου ισόγειο δούλευε κοπέλα ψηλή με καστανά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά,κανονικών κιλών.Μέτρια.Στο υπόγειο ήταν η ζουμερή Άννα με τα ξανθά μαλλιά και τις βυζάρες απο το υπόγειο της Κολωνού 27.Παλιότερα δούλευε στα Διδύμου 25&27 (κλειστά τώρα) και στο Μονής Προδρόμου υπόγειο (κλειστό).Φαίνεται οτι λόγω εμφάνισης μπορεί να παίξει καλύτερη μπάλα στο Μετάξι παρά Φυλής. Στο Κολωνού 27 ισόγειο κλασσικά η Ιωάννα.Στο υπόγειο κοντή και υπέρβαρη αδιάφορη,
Στο Κολωνού 15 η ίδια κοντή και γεμάτη με τα ξανθά μαλλιά απο Αλβανία αδιάφορη.Στο Κολωνού 11 ισόγειο κοπέλα ήταν μία Ρουμάνα κοντή,κανονικών κιλών προς το ζουμερό με καστανόξανθα μαλλιά μέχρι τους ώμους.Στο σαλόνι έπαιζαν Ρουμανικά τσιφτετέλια.Μέτριας εμφάνισης.
Στον όροφο εμφανίστηκε κοπέλα με ξανθά μαλλιά με μπούκλες κάτω απο τους ώμους,λευκή,κανονικών κιλών με λίγες ατέλειες,νοστιμούλα.Απλό με 69 στα 10 ευρώ.Εντύπωση μου έκανε η φωνή της που ήταν λεπτή και αρκετά σέξυ.
Στο Κεραμικού 15 όροφος πήγα και βρήκα την Καμέλια. Φανούρη εσύ μάλλον τελικά είχες δει άλλη κοπέλα γιατί αυτή δεν είχε τατού λαγουδάκι. Μάλλον θε πρέπει να τσεκάρω και την απογευματινή βάρδια.Η Καμέλια είναι ψηλή,με λευκό δέρμα,μακριά μαύρα μαλλια μέχρι την πλάτη,κανονικών κιλών με λίγα περιττά κιλά που αν δεν τα είχε θα ήταν σίγουρα σωματάρα. Μιλάει σπαστά ελληνικά και μάλλον έχει ξαναδουλέψει και άλλου και δεν είναι τόσο καινούρια γιατί η φυσιογνωμία της είχε κάτι το οικεία γνωστό. Εμφανισιακά είναι μέτρια προς καλή. Η συνουσία ήταν αρκετά τυποποιημένη χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Ο χρόνος ήταν επαρκής. Αλλά τι να το κάνεις τον χρόνο όταν αυτή που έχεις στο κρεββάτι σου είναι έπιπλο. Μετά απο την δεύτερη συνουσία έφυγα με ένα κενό.Δυστυχώς έχυσα και δεν μπορούσα άμεσα να συνεχίσω και με τρίτη κοπέλα.                                                                                                                                                                   Καλό Σαββατοκύριακο να έχετε!
κωλοκυνθους 38 η καινουρια μαυρη τη ωραριο τη βρισκεις και τη λεει ως εμφανιση?
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Ρε μάγκες καλό γαμήσι κάνουν η Βάλια και η Ισαβέλλα στο Έλλης 3...Κυρίως η Ισαβέλλα σε βάζει κάτω και σου αλλάζει τα φώτα.Όσοι δεν έχετε θέμα με τα παραπανίσια κιλά να πάτε,καθώς τιμάει και με το παραπάνω το 20άρικο ...Η Βάλια είναι πιο επαγγελματίας και ενδεοχομένως να φαίνεται σε μερικούς πιο βαριεστησμένη,αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα κλάψει κανένας τα λεφτά του.Και οι δύο είναι μιλφάρες,υπερέχουν και συμφέρουν...Πάντως πρέπει να προτιμάμε τα στανταράκια,καθώς αν δούν οι διάφορες ντεμέκ ντίβες,ξεπέτες σκατοπουτάνες ότι ακόμα και οι κατσαρίδες έχουν την αξιοπρέπεια να μπούν στα μπουρδελάκια τους,τότε θα δούμε και βελτίωση των υπηρεσιών τους με γεωμετρική πρόοδο...
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Δε νομίζω να λέμε την ίδια, πάντως εγώ σήμερα πηγαίνοντας στο γήπεδο ήμουν στο ίδιο βαγόνι με τη Μαρία την Αλβανίδα που παλιότερα δούλευε Ιάσωνος 33 και τώρα τελευταία Ιάσωνος 19. Η κοπέλα μάλλον είχε σχολάσει από τη δουλειά και πήγαινε σπίτι.  :cheesy:

Είναι περίεργο πάντως να βλέπεις μια πόρνη ανάμεσα σε τόσους άντρες οι οποίοι να την κοιτάνε, να τη λιγουρεύονται αλλά να μην ξέρουν ότι είναι πόρνη. Εγώ πάντως την κοίταζα διακριτικά και με συμπάθεια μέχρι που κατέβηκε κάπου στα Πατήσια. Καλή φάση.  :sunglasses:
Στο ιασωνος 19 τι ωρες τη βρισκουμε???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom