Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 147 άτομα (8 μέλη και 139 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
που'σαι χαμένος εσύ;
! Γιατί, σας έλειψα? ; :cheesy: Όχι μωρέ, απλά μπαίνω πιο αραιά. Δεν υπάρχει και λόγος εξάλλου να γράφεις χωρίς λόγο. Χώρια που συζήτηση ή διαφωνία δεν μπορεί να γίνει για πολλούς λόγους, οπότε?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
! Γιατί, σας έλειψα? ; :cheesy: Όχι μωρέ, απλά μπαίνω πιο αραιά. Δεν υπάρχει και λόγος εξάλλου να γράφεις χωρίς λόγο. Χώρια που συζήτηση ή διαφωνία δεν μπορεί να γίνει για πολλούς λόγους, οπότε?

ε μας έλειψες, τι να κάνουμε τώρα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τυπε μη γραφεις τετοια γιατι κατι κομπλεξικοι που
διαβαζουν με μανια το φορουμ αλλα γραφουν μονο με τους κλωνους τους θα σε καταταξουν στη παρεα μου π :dancing:ου εινα ανεπιθυμιτη
Δεν ασχολούμαι φίλε.......δεν έχω συναντηθεί με κανέναν εξάλλου,εκτός του Φανούρη που τραβούσε φωτό...μια μέρα στην Φυλής!!! :thumbsup:
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Ρε φίλε, πολύ ξεπέτα είχε καταντήσει.... Με είχε ξενερώσει αφάνταστα και την έκοψα, δεν το ξανασκέφτεσαι???
ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΚΡΑΤΟΥΣΕ 20-30 ΛΕΠΤΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗ ΒΡΩ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εκσπερμάτωση με εν ψυχρώ κόλληση

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10131.jpg
Φοβερά πράγματα.............. :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Και συνεχιζω στην 2η βαρδεια για να ξεκουρασω τον χιλνικ  :grin:
Φυλης

84 Σονια η ιταλιδα που επιανε αιχμαλωτο οποιον εβρισκε μπροστα της.
Ηρθε και αφου μου χαιδεψε τον προεδρο γυρισε με τον κωλο της και τριβοταν επανω μου,το αποτελεσμα ηταν να της χουφτωσω τα βυζια μετα τον κωλο και να φαει και δυο κωλοσκαμπιλα.
Την λυπάμαι,δεν περνάει κανένας μαζί της! Την Τρίτη μου έκανε τα ίδια και είπε: "Έλα μέσα να σε σκίσω"............... :new_shocked:
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΗΘΕΛΑ.ΑΝΑΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Α ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ.ΠΕΡΑΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ Η ΤΣΑΤΣΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕ ΟΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ.ΘΕΛΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗΣ Η ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ ΠΜ.ΕΠΕΙΓΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Την λυπάμαι,δεν περνάει κανένας μαζί της! Την Τρίτη μου έκανε τα ίδια και είπε: "Έλα μέσα να σε σκίσω"............... :new_shocked:

Γιατί?
Δεν είναι ούτε άσχημη , ούτε χάλια στο κρεβάτι.
Θα την έλεγα μετριο-καλή.
 

freddie2065

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2009
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΗΘΕΛΑ.ΑΝΑΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Α ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ.ΠΕΡΑΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ Η ΤΣΑΤΣΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕ ΟΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ.ΘΕΛΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗΣ Η ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ ΠΜ.ΕΠΕΙΓΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ
Την Κατερινα την ειχα πετυχει πρωινη βαρδια στο Μαγνησιας 1 τη Τετάρτη που μας περασε συναγωνιστη.
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Γιατί?
Δεν είναι ούτε άσχημη , ούτε χάλια στο κρεβάτι.
Θα την έλεγα μετριο-καλή.
Εγώ την έχω πάρει 1 φορά μόνο,στις αρχές.....και ήταν τυπική,εντελώς! Τώρα που έχει "λυσσάξει",λέω να της δώσω ακόμα μια ευκαιρία..... :boff:
 

akis391

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια η καρλα η καυλα ξερει κανεις που ειναι???
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Εγώ την έχω πάρει 1 φορά μόνο,στις αρχές.....και ήταν τυπική,εντελώς! Τώρα που έχει "λυσσάξει",λέω να της δώσω ακόμα μια ευκαιρία..... :boff:

Μια φορα φολα- για παντα φολα :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μια φορα φολα- για παντα φολα :grin:
Θα κάνω συμφωνία,πρώτα ότι θα γαμηθεί καλά και χωρίς βιασύνες/χτύπημα πόρτας κτλ..... Την Τρίτη θα έμπαινα αν δεν ήταν τόσο "επιθετικιά".....γιατί με καύλωσε........ :badair:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Σημερα το πρωι κατεβηκα Μεταξι και για πρωτη φορα σημερα απο χρονια εκανα κανονικη τσαρκα, δηλαδη επισκεπτηκα αρκετα σπιτακια. Πιο συγκεκριμενα:

Μεγαλου Αλεξανδρου 20 ισογειο: ενα ξανθο μαλλον αδιαφορο

Μεγαλου Αλεξανδρου 20 υπογειο: Φλωρα, ξανθια, σκυφτη με καβλωμενες ρωγες, μουνι και κωλος

Μεγαλου Αλεξανδρου 22 ισογειο: Ροζαλιντα, κοπελα απο Αλβανια, μελαχρινη, χαμογελαστη, εμφανιστηκε φορωντας ενα φορεμα λαικης αγορας. Τιμηθηκε, κανει μουνι και κωλο στο 10ρικο, δεν ειναι σπασαρχιδω μεν, πολυ μετρια δε. Η κριτικη του StrangeKindOfHuman ειναι αντιπροσωπευτικη, ισως ανεβασω κι εγω.

Μεγαλου Αλεξανδρου 15: Αννιτα, εντονα βαμμενο γκιλφ με υπερφουλ προγραμμα (τα παντα ολα μεσα), κατι μου θυμιζε, παιζει να την ειχα παρει παλαιοτερα σε καποιο απο τα γκιλφοσπιτα της Φυλης. Μαζι της η Βικυ, μπαμπατσικη μελαχρινη Ρωσιδα, τιμηθηκε και ειναι δυναμη στο δωματιο. Αν σας αρεσει εμφανισιακα σας συνιστω να περασετε.

Μεγαλου Αλεξανδρου 17: κλειστο

Ιασωνος 46Α: μελαχρινο μιλφ με τα κρεατα της να ασφικτυουν μεσα στο κομπινεζον

Ιασωνος 46Β: ενα μελαχρινο πιπινακι που καυλαντιζε αγρια με εναν πιτσιρικα

Ιασωνος 46: Αλεξανδρα τσαχπινα μελαχρινη πιτσιρικα, με καπως μονοκομματο ομως κορμι. Περιμεναμε αρκετη ωρα να βγει απο το δωματιο, αρα μαλλον θα υπαρχει ανεση χρονου.

Ιασωνος 44: ξανθια μπαμπατσικη με ωραια εσωρουχα, θα την τιμουσα αλλα ειχε πλευρισει μεσηλικα συναγωνιστη με αγριες διαθεσεις και αποχωρησα σκεπτομενος πως στους δυο τριτος δε χωρει

Περδικα αριστερη πορτα: μελαχρινη πιτσιρικα με ενιαιο κορμο σα σανιδα, μουνι και κωλος

Περδικα δεξια πορτα: ενα ξανθο πιπινι με ενα υφος σα χαμενο, την εχω ξαναπετυχει, νομιζω ειναι μονιμη μουτσουνα στο καταστημα αυτο

Ιασωνος 33 οροφος: μια καστανη με πολυ μαγκιορικο υφος, σαν κουτσαβακι

Ιασωνος 30 οροφος: μια ξανθια με το χειροτερο κωλο που εχω δει ποτε, σταφιδιασμενος οσο δεν παει  :S

Ιασωνος 20Β: ξανθο πιπινι με ενδιαφερον σωμα και ιδιαιτερη φατσα

Ιασωνος 20Γ: κλειστο

Κεραμεικου 26: κλειστο

Κολωνου 15: αγενεστατο ξανθο μπαζο, απορω αν εχει περασει μαζι της εστω και ενας συναγωνιστης  :think:  κυριως λογω του υφους της

Κολωνου 27Α: μια ξανθια χωρις μεση, αλλα αρκετα ενδιαφερουσα σα συνολο

Κολωνου 27Β υπογειο: μελαχρινη κοντοχοντρη, οχι μονο ηταν σα σκατα εμφανισιακα αλλα ειχε και υφακι  :headbang:

Κολωνου 27Β οροφος: κλειστο

Κολωνου 30Α: ενα καστανο πιπινακι με εμφανιση ΑΑΑ αλλα δυστυχως με υφακι και μαζι της η Νταρια ξανθο πιπινι, αψογη στο ρολο της τσατσας. Προσφεροταν παρτουζα.

Κολωνου 30Β: ενα μελαχρινο πιπινι, επισης εμφανιση ΑΑΑ και επισης υφακι, γενικα πολυ υφακι σε αυτα καταστηματα

Κολωνου 32Β (δεξια): και καλα only Greek μαγαζι, δουλευε η Ελενα, μιλαμε για ΤΟΥΜΠΑΝΟ, με εκφυλο προσωπο, χορταστικα βυζια και κωλαρα και γενικα πολυ καυλα συμπεριφορα, ημουν στο τσακ να περασω αν και ειχα καταθεσει ηδη 2 φορες! Την εχω πετυχει και στο Κολωνου 11 υπογειο, την εχει δοκιμασει κανεις? Απλο στα 15 (το only Greek κοστιζει).

Κολωνου 32Γ (μεσαιο, υπογειο): ενα ξανθο με ωραιο μουτρακι και ελαφρα μπαμπατσικο, κατι με χαλασε στο στησιμο της

Κολωνου 48: Μαγδαλενα, μελαχρινο κομοδινο με βυζους, και Ντιανα μια μελαχρινη χοντρη

Κολωνου 53: Αντριαννα, μελαχρινη χοντρη, και Ελενη, ενα πολυ καλο εμφανισιακα πιπινι με ξανθο μακρυ μαλλι αλλα φαινοταν καπως ψαρωμενη


Τρεις παρατηρησεις:

1. Πολυ αυξημενο το ποσοστο των Ελληνων στο Μεταξι και πολυ μειωμενο αυτο των (εμφανως) αλλοδαπων. Δεν ξερω αν ειναι λογω βαρδιας, παντως το πρωι οι Ελληνες ειναι (αρκετα) περισσοτεροι!

2. Αρκετα πρεζακια στα αρχικα της Ιασωνος, σε Κολωνου και Κεραμεικου.

3. Μπροστα στα ματια μου 3 μαυροι ανοιξαν αμαξι στην Κεραμεικου, προσοχη! Δεν παρκαρουμε ποτε στην περιοχη.


Στη συνεχεια περασα απο πλατεια Λαυριου, οπου ειδα καμποσα μπαζα και γριες να κανουν πιατσα, 2-3 γαμευσιμες και μια εγγυο!!!
 

akis391

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
και ομως η καρλα ειναι η καλυτερη πουτανα που εχω παρει....να ξερει καποιος που ειναι ας μου πει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom