Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (18 μέλη και 213 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-84v/]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-84v/[/url]

Την έχω πάρει μια φορά,απλό πρόγραμμα κάνει.....δεν είναι στο στυλ που γουστάρω..... Πάντως ξεπέτα δεν είναι.
τωρα τα διαβαζα, αλλα για πες πιο αναλυτικα..
το συμπερασμα μου απο τις κριτικες ειναι οτι ειναι ψιλοκρυα..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
τωρα τα διαβαζα, αλλα για πες πιο αναλυτικα..
το συμπερασμα μου απο τις κριτικες ειναι οτι ειναι ψιλοκρυα..
Αυτό ακριβώς,κατά την γνώμη μου είναι για μια φορά ώστε να πεις ότι έχεις πάρει αυτήν την ψηλή-μουνάρα! :fuck2:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Αυτό ακριβώς,κατά την γνώμη μου είναι για μια φορά ώστε να πεις ότι έχεις πάρει αυτήν την ψηλή-μουνάρα! :fuck2:

χαχαχαχαχαχα οκ
ευχαριστω πολυ για τη διευκρινηση, εψαχνα μερες να βγαλω ακρη
Εμενα με χαλασαν οι ηλιθιες ατακες που ελεγε για το υψος σε ολους που την κοιταζανε στραβα.

Παρακαλετο μουνι, ξυνο γαμησι.
Παλια, στο τεξας αυτα που ξερανε..
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Δεν περασες γιατι εισαι κολοφαρδος και δεν επεσες στην παλιοξεπετα  :sunglasses:

Φυλής 80 ψηλή μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, μεγάλο, στητό στήθος και γενικά καυλιάρα. Δεν πέρασα γιατι: ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ

παιδια αν λεμε για την ιδια ΚΑΤΡΙΝ συστηθηκε το ιδιο θεωρω και εγω πως ειμαι μαλακας που δεν περασα  :headbang:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
δεν την εχω δοκιμασει και δεν ειναι στα στανταρ μου( αφου προτιμω μεγαλυτερες)αλλα στο σαλοναρισμα ειναι κορυφη...ξερει να σε φτιαχνει...
σημερα εφτιαχνε τον κοτσο μεσα απο την κουρτινα...βγηκε κατεβασε το φερμουαρ απο την μπλουζα να πεταχτουν οι βυζαρες...και γυρισε για να κουνησει κολο...το εχει και θα την δοκιμασω σιγουρα....

Αρχ . .. . δια σαλονάρισμα έχει. Μια παγοκολόνα με πόδια είναι.
Μας έιχε ο τσατσος χτες κανά 3' λεπτο με τις σάλτσες  του (περί ερωτικής φωλίτσας με αυτό το θαύμα, άγγελος κυρίου κ.λ.π) και βγαίνει το βλαχαδερό κοιτώντας το πάτωμα και ξαναμπαίνει στο κουζινάκι σε ντε-τε.
Ούτε κούνημα, ούτε ξεκούνημα, ούτε ίχνος πουτανιάς, ούτε ίχνος ζεστασιάς!

Άμα ήταν έτσι οι άγγελοι, θα είχαμε πάει όλοι στον Διάολο.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αρχ . .. . δια σαλονάρισμα έχει. Μια παγοκολόνα με πόδια είναι.
Μας έιχε ο τσατσος χτες κανά 3' λεπτο με τις σάλτσες  του (περί ερωτικής φωλίτσας με αυτό το θαύμα, άγγελος κυρίου κ.λ.π) και βγαίνει το βλαχαδερό κοιτώντας το πάτωμα και ξαναμπαίνει στο κουζινάκι σε ντε-τε.
Ούτε κούνημα, ούτε ξεκούνημα, ούτε ίχνος πουτανιάς, ούτε ίχνος ζεστασιάς!

Άμα ήταν έτσι οι άγγελοι, θα είχαμε πάει όλοι στον Διάολο.
"Θα περάσετε τέλεια με αυτό το τζιτζιλόνι",δεν είπε???
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Αρχ . .. . δια σαλονάρισμα έχει. Μια παγοκολόνα με πόδια είναι.
Μας έιχε ο τσατσος χτες κανά 3' λεπτο με τις σάλτσες  του (περί ερωτικής φωλίτσας με αυτό το θαύμα, άγγελος κυρίου κ.λ.π) και βγαίνει το βλαχαδερό κοιτώντας το πάτωμα και ξαναμπαίνει στο κουζινάκι σε ντε-τε.
Ούτε κούνημα, ούτε ξεκούνημα, ούτε ίχνος πουτανιάς, ούτε ίχνος ζεστασιάς!

Άμα ήταν έτσι οι άγγελοι, θα είχαμε πάει όλοι στον Διάολο.


γουστα ειναι αυτα...23,30 που ημουν εγω εκανε καλο παιχνιδι....τα εγραψα αναλυτικα πριν..και μετα ειχε βγει στο παραθυρο και εκοβε κινηση...
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Φυλής 80 ψηλή μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, μεγάλο, στητό στήθος και γενικά καυλιάρα. Δεν πέρασα γιατι: ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ

παιδια αν λεμε για την ιδια ΚΑΤΡΙΝ συστηθηκε το ιδιο θεωρω και εγω πως ειμαι μαλακας που δεν περασα  :headbang:

Για την Μαρια ελεγε....
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
τι να κανω προσπαθω...αφου επεστρεψα μετα απο καιρο....λοιπον στο γατοσπιτο και την Συλβια παω πολυ συχνα (ειναι στανταρακι για μενα αλλα μονο πρωινα) στο Μαγνησιας 1 πετυχαινω ολο την Αλεξανδρα και δεν μ αρεσει...στην Καλυμνου εχω περασει αλλα θα ξαναεπισκευθω...αν και δεν εχω πετυχει την Νανα....για ποια 60αρα υπηρεσια λετε πιο κατω???

λοιπον καταδρομικη στην φυλης προν λιγο οπου επαθα πλακα με την Κατριν στο Φ80 αλλα δεν ξερω γιατι δεν περασα....(γιατι ειμαι μαλακας)...υπεροχο μελαχρινο με απιστευτο στηθος και δερμα....και επισης μ αρεσε η Ρωξανη στο Φ59 που εκανε φοβερο σαλοναρισμα....αλλα οντως με ξυνισμενα μουτρα...αν και δεν εχω διαβασει καλες κριτικες κριμα γιατι απο κορμι και στυλ λεει παρα πολλα!!!!

βεργας τροφωνιου ακομινατου και αχιλλεως προσεχως!!!!
στο μαγνησιας 1 δουλευει η αντζελα; Μηπως ξερεις συναδελε!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
54 χριστινα,η ξανθια mlf απο το 59 νομιζω,φοβερο κορμι.Τι κριμα που στη φυλης τα τελευταια χρονια σπανιζει αυτο το ειδος των γυναικων που μπορουν να σε φτιαχνουν,να ερχονται απο πανω σου,να τριβονται,να σε φιλανε.Πολυ θα το ηθελα να ηταν η χριστινα μια τετοια γυναικα ,ειδικα σημερα,αλλα δεν ειναι
67 ενα σχετικα ψηλο ξανθο τροφαντο κοριτσοπουλο
69α καμελια,αδυνατο μελαγχροινο νυμφιδιο,μετρια εμφανισης
80 εμυ
Φωκαιας
19 μαρινα
25β η μαρια με τη σχετικα μεγαλη περιφερεια και αννα η πολωνεζα
27α γκαμπριελα,καταθεση,επι της ουσιας δε μου προσφερε απολυτως τιποτα αυτη η συνανητηση
Διδυμου 8β καρινα
Χτες το απογευμα
27 οροφος ολγα η ξανθια γνωστη gilf απο ρεμουνδου,καλυμνου και βεργας
Αλκαμενους 113 βαλερια,καταθεση,σταθερα καλη,ομως αρχιζει σιγα σιγα να μας τελειωνει και απο εκει χωρις να φταιει σε τιποτα η κοπελα,απλα κουραστηκα
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλησπερα κοσμε
εγω κανει πολλες βολτες και εχω γραψει για μαυρουλες αν ξερει κανεις.
δεν βρησκω κατι της προκοπης περαν απο 1-2 στο μεταξι
εχει κανεις να πει κατι?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Κάποιος βλέπει μια επιγραφή «Πωλείται» σε κάποιο αυτοκίνητο και αποφασίζει να το αγοράσει. Πάει στον ιδιοκτήτη του αυτοκινήτου και του λέει :

- Θέλω να αγοράσω το αυτοκίνητο

- Ναι, αλλά πριν το πάρεις, πρέπει να σου πω δυο πραγματάκια.
  α) Για να ξεκινήσει πρέπει να πεις «Αλληλούια»,
  β) για να σταματήσει πρέπει να πεις «Αινείτε τον Κύριο».

Πληρώνει ο τύπος, παίρνει το αυτοκίνητο, όλα πηγαίνανε καλά , ώσπου μια μέρα
αποφάσισε να πάρει τη γυναίκα του, να πάνε μια βόλτα, να θαυμάσουν το ηλιοβασίλεμα.

Πάνε λοιπόν στην άκρη ενός γκρεμού, όπου είχαν καλή θέα, σταματάει αυτός, λέγοντας
- Αινείτε τον Κύριο.

































- Αλληλούια
 συμπληρώνει η γυναίκα του.


:grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
Συνάδελφοι,
Έχει κανείς υπόψιν του σε ποιό μπουρδέλο και ποιές ώρες και μέρες δουλεύει η Μαρία η τρελλοκοτσιδού?

Επίσης η βυζαρού Τατιάνα στο Περγάμου πότε ακριβώς δουλεύει?

Ευχαριστω!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
καπως μπαγιατικα ,αλλα δεν εχω κατι καλυτερο ...χτες πεμπτη 27/9...φυλης,πρωινη βαρδια :

διδυμου 8 κατω....μια καστανοξανθη καπως ψηλη,χαμογελαστη,ασουλουπωτη ομως(μη πω μπαζακι  :grin:)

διδυμου 8 πανω....αλεξανδρα,πετιτ πιτσιρικα,λεπτη και ομορφουλα,ομορφα ματια,εντελως τσιγγανε

φωκαιας 25 κατω....μια μελαχροινη ανθυπομετρια και μια ξανθια μετρια αλλα πιο συμπαθητικη . μια απο τις δυο την προσφωνησαν αννα,την αλλη ουτε που θυμαμαι.

φωκαιας 19 κλειστο.

φυλης 59 κλειστο

φυλης 65 πανω....ρωξανα,καστανομελαχροινο πιτσιρικα τσιγγανουλα,βγηκε ολοτσιτσιδη. το κατω ιδρυμα κλειστο.

φυλης 69 α....μια ξανθια μιλφ μετρια,αντριανα(?) νομιζω την ειπαν,με ελευθερο στοματικο και πρωκτικο.

φυλης 69 β....το ξανθο μιλφ τανια εσερνε τη μεγαλοπρεπη πατουρα της  :bigdick: εχει στρωσει καθολου αυτη? πριν κανα 3-4 χρονια που την ειχα δοκιμασει ολο μη και μη ηταν και μου την εσπασε.πισωκολλητο μου ειχε υποσχεθει οτι θα κανουμε στο μελλον επειδη πονουσε λεει(οχι πρωκτικο,απλο πισωκολλητο  :grin: )

φυλης 71 κατω.....μια πετιτ ξανθουλα με χαρακτηριστικη ελια πανω απο τα χειλη,ομορφο αλλα γυφτακι και αυτο.

φυλης 84 κατω....μια μελαχροινη με μακρυα ισια μαλλια,μετριοτατη.

φυλης 84 πανω...μια ξανθουλα και εκει,καλουτσικη,πολυ ομορφο στηθος

φυλης 86 πανω...μια μελαχροινη κοντουλα,συμπαθητικη και παραπονιαρα που κανεις δε μπαινει.

φυλης 86 κατω...μια καστανοξανθη ψηλουλα,μπαζο!
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΗΘΕΛΑ.ΑΝΑΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Α ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ.ΠΕΡΑΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ Η ΤΣΑΤΣΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕ ΟΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ.ΘΕΛΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗΣ Η ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ ΠΜ.ΕΠΕΙΓΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.692
Πόντοι
46.232
μπορει να με βοηθησει καποιος, να μου πει για μια ψηλη ουκρανεζα στη φυλης?
ητανε σ' ενα δελο στον πρωτο οροφο, αλλα δεν ξερω σε ποιον αριθμο, ουτε θυμαμαι τ' ονομα της
απλα θυμαμαι οτι ητανε 2 μετρα γυναικα, με σπαστα ελληνικα. Και αγενης, αλλα μουναρα..
η Καρολίνα στο Φ84β....πραγματική μουνάρα...
αλλά αγενής  :think: :think: :think: , δεν νομίζω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.692
Πόντοι
46.232
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
54 χριστινα,η ξανθια mlf απο το 59 νομιζω,φοβερο κορμι.Τι κριμα που στη φυλης τα τελευταια χρονια σπανιζει αυτο το ειδος των γυναικων που μπορουν να σε φτιαχνουν,να ερχονται απο πανω σου,να τριβονται,να σε φιλανε.Πολυ
καλά νομίζεις , έχει δουλέψει μετά το 59 και στο Φυλής 134 ,
μέτρια μέσα και πολύ χαλαρή κοιλία....σαν πρώτη εικόνα όμως στο σαλόνι σε κερδίζει....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Βραδινη ενημερωση απο φυλης
54 η χριστινα και παλι,απο το μεσημερι,οντως δουλευε στο 59 και το 134
67 αντινα
69α ελεξια,το ξανθο τροφαντο κοριτσι που ειδα και το μεσημερι
69β η λαουρα του φιλου μου του smirni
80 κατριν,μελαγχροινη πολυ ομορφη κοπελα που ξεπερνα τα στανταρ της φυλης,οπως εχει καταντησει τωρα
86α μονικα
Εξηκιου
18 μονικα,ξανθια γοητευτικη mlf,απο τις κλασσικες γυναικες της δεκαετιας του 80 που ως πιτσιρκος μου ασκουσαν μια εντονη γοητεια
20 αννα,μελαγχροινη κοντη και τροφαντουλα μετσ mlf
Aδανων 2 μπαρμπαρα,κλασσικη αξια
Κωνσταντινουπολεως 166 ευα

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΗΘΕΛΑ.ΑΝΑΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Α ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ.ΠΕΡΑΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ Η ΤΣΑΤΣΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕ ΟΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ.
Δοκιμασε δουσμανη 10
Υ.Γ Μονο το βραδι, αν εννοεις το ποδηλατακι smirni.Αν υπαρχει κατι ομως που εμεινε στο μυαλο μου σημερα,ηταν μια ψηλη ξανθια κοπελα που περπαταγε στο δρομο..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom