Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 258 άτομα (27 μέλη και 231 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
μια απορια παιδες εγκυκλοπαιδικου χαρακτηρα ξερει κανεις απο τους παλιους παιχτες να μας πει το τσιμπουκι με προφυλακτικο ποτε περιπου καθιερωθηκε?λογικα πιο παλια δεν θα υπηρχε.αληθεια τα προφυλακτικα ποτε εισηχθησαν τον 20ο αιωννα η απο πιο πριν


Εγώ πάντως θυμάμαι μόνο το πρώτο ακάποτο τελειωτικό τσιμπούκι που μου κανανε.

Η Νανά στο Φυλής 66 τότε... σήμερα εξακολουθεί να κάνει ακάποτα τσιμπούκια... παρακμή πια βέβαια...

Δεν μπορείς να ξεχάσεις την πρωτη φορά που γαμησες, την πρώτη φορά που σου πήρανε ακάποτο τσιμπούκι και την πρώτη φορά που πήρες κώλο.

 
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερα εψαχνα νεο αιμα στα περιξ,καποια που να μην εχω ξαναπαρει,η τυχη χαμογελασε με διπλο τζακ ποτ στην Αγκυρας συγκεκριμενα.
12α η Βαλερια,οχι το μιλφ με τα καστανοκοκκινα μαλλια αλλα μια γυναικαρα με μπλε ματια και ψυχρο υφος στο σαλονι,πρωτη καταθεση,καλα προκαταρκτικα,τελεια τα tanlines σε βυζαρα και κωλαρακι,ακα μπουκι χωρις να το ζητησω :pipa1:,αφεθηκα σε αυτο μιας και το εκανε παρα πολυ καλα και της τα σουταρα στα βυζια με ανανεωση για πηδημα την επομενη φορα..
12β,Μαρινα.Ξανθια Ουκρανη με βυζαρες :boobies:,αφρατη ωραια κωλαρα,γυαλακια σοφιστικε(τα οποια εβγαλε μετα),οπως ειναι λογικο μιας και τα σπιτακια ειναι διπλα και μολις ειχε προηγηθει καταθεση χρειαστηκε να ανεβασω στροφες και γκαζια :fuck2:,ιεραποστολικα και στα 4.Το τσιμπουκι της δυνατο με ρυθμο..ακα τρομπονι made in ukraine...γλυψιμο@@,σουταρισμα και εδω στο στηθος,πρωην μασαζου στην Σολωμου ηταν και νεα στα μπουρδελα,οι τσατσαδες δεν ενοχλησαν,εγκρινονται και οι 2 καταθεσεις για την επομενη φορα,10 points απο μενα στα καυλιαρικα κοριτσια..
ΥΓ Στην Καλυμνου μια βολτα που εκανα πριν στο αριστερα ενα ευγενικο ξανθο μπαζο και στο δεξια ενα αλλο μπαζο με υφακι
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Δεν μπορείς να ξεχάσεις την πρωτη φορά που γαμησες, την πρώτη φορά που σου πήρανε ακάποτο τσιμπούκι και την πρώτη φορά που πήρες κώλο.

την πρωτη φορα που μου εκαναν ακα πιο πολυ πονεσα παρα το ευχαριστηθηκα...
την πρωτη φορα που γαμησα κωλο βρωμισε ο τοπος σκατιλα...
ασε, αξεχαστες εμπειριες...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.695
Πόντοι
46.232
Σημερα εψαχνα νεο αιμα στα περιξ,καποια που να μην εχω ξαναπαρει,η τυχη χαμογελασε με διπλο τζακ ποτ στην Αγκυρας συγκεκριμενα.
12α η Βαλερια,οχι το μιλφ με τα καστανοκοκκινα μαλλια αλλα μια γυναικαρα με μπλε ματια και ψυχρο υφος στο σαλονι,πρωτη καταθεση,καλα προκαταρκτικα,τελεια τα tanlines σε βυζαρα και κωλαρακι,ακα μπουκι χωρις να το ζητησω :pipa1:,αφεθηκα σε αυτο μιας και το εκανε παρα πολυ καλα και της τα σουταρα στα βυζια με ανανεωση για πηδημα την επομενη φορα..
Βαλέρια η μίλφ πρώην μπασκετμπολίστα στη Λιθουανία(αυτή είναι ρωσίδα)έχει κορμάρα αλλά μέσα στο δωμάτιο όχι σταθερή απόδοση....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μια εστω μικρη συμβολη....για να ρωτησω κιολας. :grin:
Η βυζαρα στην Κνιδου ειναι η Τζουλια,ειναι τωρα ανοικτα;τωρα πηγες;
Στο Βεργας 6β μηπως ειδες τα ματια της gilf που ξεδιπλαρε την μιλφ;και τι σχημα μαλλι ειχε; :grin:
Προσεξε τι απαντηση θα δωσεις γιατι αν το χρωμα ματιων ηταν μαυρο δεν παω με τιποτα.
Φανταζομαι ποια ειναι!  :headbang:

Θεμα γουστου παιδια,μην παρεξηγηθω! :grin:

ήμουν εκεί κατα τις πέντε και ήταν κλειστο το Κνίδου. Άνοιξε γύρω στις πέντε και είκοσι και πέτυχα την βυζάρα μέσα. Πολύ φιλική αλλα για τα γούστα μου ντεκαυλέ. Για την άλλη που με ρώτησες θα σε γελάσω δεν πρόσεξα. 
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Μοναχικη τσαρκα στο Μεταξουργειο σημερα ξημερωματα κατα τις 1μιση η ωρα εναρξη.

Καυλιαρη ωραια και εκτενης η ενημερωση σου αλλα προσπαθησε να αφηνεις καμια παραγραφο απο μπουρδελο σε μπουρδελο και να μορφοποιεις λιγο το κειμενο σου πχ να γραφεις με μπολντ τις οδους κλπ γιατι ετσι οπως το διαβαζα μπερδευομουν κ δεν ηξερα που αλλαζεις μπουρδελο  :grin:

Με εκτιμηση... ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :dancing:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
την πρωτη φορα που μου εκαναν ακα πιο πολυ πονεσα παρα το ευχαριστηθηκα...
την πρωτη φορα που γαμησα κωλο βρωμισε ο τοπος σκατιλα...
ασε, αξεχαστες εμπειριες...

Το ακάποτο της ΄Νανάς ήταν τότε unpectable. Βελούδινο κι αξέχαστο...

Την πρώτη φορά που πήρα λοκω, παλεύαμε ώρα με τη βαζελίνη. Στο τέλος επετεύχθη, διότι ο επιμένων νικά.

 Η αλήθεια είναι πως λίγη μερέντα πασάλειψε το εργαλείο...

Γι αυτό μάλλον δεν είμαι και φαν του είδους... Παιδικά τραυματα!

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μετα τους πρωτους 100 κωλους στρωνει η φαση...
συνηθιζεις...
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Σημερα εψαχνα νεο αιμα στα περιξ,καποια που να μην εχω ξαναπαρει,η τυχη χαμογελασε με διπλο τζακ ποτ στην Αγκυρας συγκεκριμενα.
12α η Βαλερια,οχι το μιλφ με τα καστανοκοκκινα μαλλια αλλα μια γυναικαρα με μπλε ματια και ψυχρο υφος στο σαλονι

Τη βαλερια την ξανθια απο αλκαμενους εννοεις?
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Ναι,ειναι αληθεια,ειναι πολυ βρωμικα εκει...
Υπαρχουν πολλοι λογοι που πηγαινει κοσμος εκει,εκτονωτικοι,ψυχολογικοι,οικονομικοι κτλ.
Ο βασικοτερος λογος για'μενα πηγαινοντας εκει ειναι ενας,θα τον αναλυσω τωρα αμεσως!
Οτι αναλυσω ισχυει οπως το βλεπω εγω και δεν χρειαζεται να το αποδεχτειτε.
Το Μεταξουργειο λοιπον για΄μενα ειναι η κολυμπηθρα του Σιλωαμ σε αντιστροφο ρολο η τουλαχιστον καπως διαφορετικο.
Εκει μπορω να ερθω σε σεξουαλικη επαφη με πορνες οι οποιες ειναι αλλιως τροφοδοτουμενες μεσα τους
και δεν εχουν καμια σχεση σε περιβαλλον και σε συμπεριφορα με τις λοιπες των αλλων περιοχων.
Μονο εκει λειτουργουν οπως λειτουργουν και σε καμια αλλη περιοχη,αν φυγουν απο εκει
αποκτουν ελπιδα για κατι αλλο και αλλαζουν ολα.
Δεν ξαναφερονται ετσι οπως εκει.
Εννοω οτι μεσα τους νομιζουν οτι αναγνωριστηκαν,ειναι η ενδομυχη αναγκη του ανθρωπου
να κοιτα πιο ψηλα,ολο και πιο ψηλα και να λεει ψεμματα στον εαυτο του.
Οι πορνες του Μεταξουργειου ασχετα αν δεν το παραδεχονται ποτε για να μην δειξουν ζηλεια
(δεν παυουν να ειναι γυναικες)θεωρουν τους εαυτους τους υπερτατες πορνες
σε σχεση με τις αλλες των αλλων περιοχων.
Ειναι σαν τον παλιο υπαλληλο σε μια εταιρεια οπου ο νεος καλογυαλισμενος
που "εσκασε" μυτη διπλα του,μοιζει με απειλη αλλα ο παλιος ποτε δεν του το λεει
γιατι εχει σεβασμο στον εαυτο του,μονο σε εκεινο το κοματι σεβεται τον εαυτο του,στην πορεια του.
Ετσι και αυτες,ειναι το μονο που κατορθωσαν να κανουν ολοσωστα στην ζωη τους.
Εκει ανοιγει για αυτες μια πυλη οπου ειναι περιζητητες ασχετως απο ποιους.
Για αυτο πηγαινω εκει,επειδη ξερω αυτο,σπανια πετυχαινω κορυφαιο γαμησι.
Απλα παω οταν παω γιατι πηδαω περηφανη πουτανα που ποτε δεν το ειπε φωναχτα!
Εκει επισης νιωθω οτι βρισκω κι αλλους αμαρτωλους οπου ηρθαν για τον ιδιο λογο.
Ηρθαν γιατι ξερουν οτι θα ξεπλυνουν τις αμαρτιες που ολοι λιγο-πολυ εχουμε
και μεσω του γαμησιου θα παρουν καινουργιες αμαρτιες εις γνωσην τους.
Αν η Ελλαδα ειχε Καζαμπλανκα αυτη θα ηταν το Μεταξουργειο.
Αυτα σας τα λεει ενας νορμαλ ανθρωπος (ετσι πιστευω για'μενα και ετσι μου λενε)
που παρολο που παει εκει προτιμα την Λιοσιων και σκουπιζει τα χερια του μετα το γαμησι με αντιβακτηριδιακα πανακια.
Δεν μπορεσα ποτε να παω εκει με φιλο μου η γνωστο και να μεινω προσυλωμενος
στα μπουρδελα γιατι αν εχω καποιον διπλα μου,νιωθω οτι μου παιρνει ενεργεια γιατι θελω
να ειμαι και κυριος συν τις αλλοις,δεν μπορω να τον γραψω στα αρχιδια μου...
Οποτε οταν παω με παρεα εκει παντα μπερδευομαι αλλα θα πηγαινω,αλλο το ενα αλλο το αλλο...
Θα διαφωνησω με καποιους που λενε οτι το Μεταξουργειο ειναι για σκληρους χυστες κτλ.
Εμεις ειμαστε παντα ιδιοι οπου και να παμε,η αυρα αλλαζει! :grin:


Η αληθεια ειναι οτι οντως το Μεταξι περαν του χρηματικου που εχει και αυτο πολυ σημαντικη θεση σε οτι αφορα την επιλογη μας να πηγαινουμε εκει για τσαρκα εχει και αυτη την αιγλη που σου προκαλει ενα δεος για να πας.Δεν εξηγειται με λογια ειναι κατι το μοναδικο το αισθημα που νιωθεις εκει.Οτι ειναι για σκληρους χυστες που λενε μερικοι δεν θα ελεγα οτι πολυισχυει.Αν εξαιρεσεις το γεγονος της βρωμας η οποια ειναι περισσοτερη απ τη Φυλης τουλαχιστον οπτικα κατα τα αλλα δεν εχει καποια αλλη δυσκολια στο να πας εκει να γαμησεις.Ασε δε που οι γκομενες που δουλευουν εκει ειναι πιο προσιτες καθως ακομα θεωρουνται ταλεντα και δεν εχουν καβαλησει καλαμι και υπαρχει ενα αλλο κλιμα πιο ανθρωπινο τουλαχιστον με ορισμενες απο αυτες  :fuck2:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Βαλέρια η μίλφ πρώην μπασκετμπολίστα στη Λιθουανία(αυτή είναι ρωσίδα)έχει κορμάρα αλλά μέσα στο δωμάτιο όχι σταθερή απόδοση....
μια Βαλερια που μια φορα ειχα δει και στο Διδυμου 20 και δεν ειχα περασει,θετικη στην συμπεριφορα,περασα ενα γρηγορο πινελιασμα απο τον γλομπο της...εχεις τεσταρει την συγκεκριμενη ?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ωραίες και καλλιτεχνικές οι αναλύσεις σας επι του μεταξιού

προσωπικά απλά πιστεύω ότι το μετάξι :είναι η σκληρή αλήθεια εν αντιθέσει με τα ακριβοπληρωμένα ευχάριστα ψέμματα όλων των άλλων εκφάνσεων του αγοραίου έρωτα

ώς ποιά ηλικία ένα άρρεν θα πιστεύει (δίνοντας χρόνο&χρήμα) σε ψέμματα  :think:

υγ: sorry για το off topic
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Ωραιος ο Μορτις επιασε την ουσια και το ζουμι ολων των παραπανω .Γιατι περαν απ τα διαφορα καλλιτεχνικα και ρομαντικα κατεβατα που γραφτηκαν εν τελη η ουσια ειναι αυτη που μετραει και η ουσια ειναι οτι πανω απο 10ευρω για γυναικα δεν αξιζουν τελος  :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ωραιος ο Μορτις επιασε την ουσια και το ζουμι ολων των παραπανω .Γιατι περαν απ τα διαφορα καλλιτεχνικα και ρομαντικα κατεβατα που γραφτηκαν εν τελη η ουσια ειναι αυτη που μετραει και η ουσια ειναι οτι πανω απο 10ευρω για γυναικα δεν αξιζουν τελος  :rockon:
:thumbsup:
...για γυναίκα-αντικείμενο αυνανισμού καυλωμένων αρρένων , θα πρόσθετα ... δηλαδή πόρνη !

τους πραγματικούς έρωτες και όχι τις πληρωμένες ψευδαισθήσεις , τους πληρώνεις αλλιώς και όχι με χρήμα (εκτός και αν είσαι πιρφ)

αυτά ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής και πορνο-περίχωρα επί διήμερο 10/9/2012 στις 20:00 και 11/9/2012 στις 14:00

Χτενίσαμε με τον συνάδελφο Ορεινό Λέοντα την περιοχή σε προεπιλεγμένα καταστήματα με βάση το κίνητρο των επίκτητων υποψιών και ανεξήγητων πορνο-προ-καταλήψεων.

Βεβαίως βασικό κριτήριο ήταν ότι στην αρχή του Φθινόπωρου αλλάζουν αρκετά στοιχεία της φύσης, οπότε πιθανόν έτσι θα άλλαζαν και οι πορνο-δέσποινες στα τσαρδιά με νέες εισαγωγές.


10/9/2012

ΦΥΛΗΣ 86 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ελένη (μάλλον) Ρουμάνα με καστανο-τσιγγάνικα μαλλιά μέχρι τους ώμους, σκούρο και σκυθρωπό πρόσωπο με επαρχιώτικη αντίληψη και πρακτική, μάλλον μέτρια προς κοντή, λεπτή με αόρατα βυζιά και απόκρημνο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 69 ΙΣΟΓΕΙΟ
Άννα επίσης Ρουμάνα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους, χαμογελαστό πρόσωπο αλλά με επαρχιώτικη (επίσης) αντίληψη και πρακτική, μάλλον κοντή, λεπτή με αόρατα βυζιά και εξαφανισμένο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 65 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αλεξάνδρα με καστανά μαλλιά μέχρι την μέση, χαμογελαστό πρόσωπο με αποδεκτά χαρακτηριστικά και με ελάχιστη απαιτούμενη πουτανιά, μάλλον μέτρια στο ύψος κανονικό σώμα, λεπτή με αποδεκτές αναλογίες και αξιοπρεπή λεπτό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ
Μαιρούλα από Φυλής 80, Φυλής 67 και από αλλού ενίοτε και άλλοτε, μελαχρινά (πλέον) μαλλιά, σπαστά μέχρι την μέση, χαμογελαστό πρόσωπο με καθημερινή πουτανιά και άνεση κινήσεων, μάλλον μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά και εκπαιδευμένο κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΥΠΟΓΕΙΟ
Σάρα καστανή κορασίδα με ανταύγειες στα μαλλιά και μήκος μέχρι την μέση, απλά συμπαθητικά αλλά προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου με διακριτή και έμπειρη πουτανιά στο σαλόνι αλλά και ικανοποιητικές υπηρεσίες στο δωμάτιο, μάλλον ψηλή και λεπτή με αποδεκτά χαρακτηριστικά και συνηθισμένο κώ(ο)λο. Την επομένη 11/9/2012 την είδαμε στην Πλατεία Αγ Παντελεήμονα με «πολιτικά» να πηγαίνει πιθανόν για ψώνια. Μπορούμε να πούμε ότι ήταν επιλέξιμη και στο φως της ημέρας.

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ
Τζοάννα (δεν θυμάμαι σίγουρα) σπιτίσια γκόμενα καθημερινών πρακτικών και ενεργειών με κορυφαίο το σφουγγάρισμα, θέλοντας να γελάσει πετυχημένα χωρίς θετικό αποτέλεσμα, χωρίς κάποιο επιλέξιμο χαρακτηριστικό.

ΔΙΔΥΜΟΥ 18 ΥΠΟΓΕΙΟ
Σύλβια με κοντά μαλλιά καρέ, σπαθίσια μάτια και προκλητικό πρόσωπο, μάλλον μέτρια στο ύψος, χορταστικά βυζιά και υπερ-στρουμπουλό κώ(ο)λο, όλα μέσα σε ολόσωμο μαύρο διχτυωτό. Ακάπωτο και κώ(ο)λο. Δούλευε και στην επόμενη πρωϊνή βάρδια της 11/9/2012

Πήγαμε και σε άλλα τσαρδιά αλλά δεν συγκράτησα πληροφορίες ...

11/9/2012

ΔΙΔΥΜΟΥ 20
Βικτώρια με κοντά ξανθά μαλλιά (καρέ), προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή με εντυπωσιακές αναλογίες, χορταστικά βυζιά και υπερ-ωχωχ κώ(ο)λο.

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10069.jpg


ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16 ΑΡΙΣΤΕΡΑ
Πανίλα (παλαιότερα σε ενημέρωση μου την είχα σημειώσει εσφαλμένα ως Σόνια) σπιτίσια γκόμενα ώριμης ιδεολογίας με αρκετά χιλιομέτρα από Διδύμου 18 υπόγειο με κοντά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, μάλλον ψηλή, αποδεκτό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και συνηθισμένο κώ(ο)λο

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16 ΜΕΣΑΙΟ
Ειρήνα με πολύ κοντά μαλλιά, καθημερινό πρόσωπο με ανύπαρκτη πουτανιά αλλά πρόστυχη διάθεση, μάλλον μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα με αποδεκτά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16 ΔΕΞΙΑ
Ανίτα γλυκειά Ρωσίδα με ξανθά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μάλλον μέτρια στο ύψος, χορταστικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο.

Αυτά τα λίγα γιατί μούδιασε το χέρι μου γράφει

Να είστε όλοι καλά και να περνάτε καλά



 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλα  ρε μαγκες... αυτη η κοπελα στο ιασωνος 31β στο υπογειο με την πορτοκαλι πορτα τα εχει κλησει τα 18?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φυλής και πορνο-περίχωρα επί διήμερο 10/9/2012 στις 20:00 και 11/9/2012 στις 14:00

Χτενίσαμε με τον συνάδελφο Ορεινό Λέοντα την περιοχή σε προεπιλεγμένα καταστήματα με βάση το κίνητρο των επίκτητων υποψιών και ανεξήγητων πορνο-προ-καταλήψεων.

Αυτά τα λίγα γιατί μούδιασε το χέρι μου γράφει

Να είστε όλοι καλά και να περνάτε καλά




Ωραίος.........
 

Επισκέπτης
:thumbsup:
...για γυναίκα-αντικείμενο αυνανισμού καυλωμένων αρρένων , θα πρόσθετα ... δηλαδή πόρνη !

τους πραγματικούς έρωτες και όχι τις πληρωμένες ψευδαισθήσεις , τους πληρώνεις αλλιώς και όχι με χρήμα (εκτός και αν είσαι πιρφ)

αυτά ;)

Καλά αγόρι μου, εσύ πάντα μαλάκας θα είσαι.  :jerking:

Μια απορία μόνο: Αφού το θεωρείς μαλακία να γαμάς πουτάνες γιατί δεν κάθεσαι σπίτι να το κάνεις πάντα μόνος σου να γλιτώνεις και τα λεφτά;    :idiot:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom