Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (30 μέλη και 189 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
αμα κλεισει ο χρυσοχοϊδης την φυλης,να πα να τον γαμαμε εκεινον για να ξεκαυλωνουμε.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Θα ζητήσω πολιτικο άσυλο στο εξωτερικό
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.184
Κριτικές
14
Like
2.836
Πόντοι
3.091

Η Σόνια μου φάνηκε καλή την πρώτη φορά που τη δοκίμασα. Τη δεύτερη όμως φορά όμως συμπεριφέρθηκε κατά τέτοιο τρόπο ώστε να δημιουργεί υπόνοιες για ενδεχόμενη διανοητική ανωμαλία ψυχωσικού τύπου. Κρίμα γιατί τη θεωρούσα πολύ ενδιαφέρον μιλφόνι.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
465
Κριτικές
8
Like
720
Πόντοι
361
Η Σόνια μου φάνηκε καλή την πρώτη φορά που τη δοκίμασα. Τη δεύτερη όμως φορά όμως συμπεριφέρθηκε κατά τέτοιο τρόπο ώστε να δημιουργεί υπόνοιες για ενδεχόμενη διανοητική ανωμαλία ψυχωσικού τύπου. Κρίμα γιατί τη θεωρούσα πολύ ενδιαφέρον μιλφόνι.
συμφωνω με τον παιχτη!
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.792
Κριτικές
9
Like
1.560
Πόντοι
266
καλησπερα μαγκες.ειμαι καινουριοσ στο forum και ηθελα να ρωτησω που μπορω να βρω πολυ αδυνατη πουτανα (οχι πρεζακι) γουσταρω κοκκαλα
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΓΚΕς.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ (ΟΧΙ ΠΡΕΖΑΚΙ) ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΟΚΚΑΛΑ

τυπε κανε υπομονη,και σε κανα δυο μηνες ολες οι πουτανες θα ειναι σκελετουλες με την πεινα που θα πεσει.το μονο πραμα που θα βαζουν στο στομα τους θα ειναι η πουτσα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
καλησπερα μαγκες.ειμαι καινουριοσ στο forum και ηθελα να ρωτησω που μπορω να βρω πολυ αδυνατη πουτανα (οχι πρεζακι) γουσταρω κοκκαλα
Ρωξάννη,Ρουμάνα στο Φυλής74 το βράδυ,είναι και καυλοράπανο στο δωμάτιο..Πάντα με make up καυλιάρικο.
Κατά τις 20:30 πέρασμα από κέντρο και ράλλυ επί της Φυλής καθώς όλα ήταν κλειστά,όταν λέμε όλα απο το 136 μέχρι τα ''ακριτικά'' της Αγκύρας και πέριξ.Δεν κυκλοφορούσε τίποτα.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Το σκηνικο συνεχιστηκε με κλειστα τα σπιτακια εως τις 21,00,οποτε αρχισαν να ανοιγουν τα πρωτα στην Φωκαιας και συγκεκριμενα το 27 υπογειο!!
Βλεποντας την κατασταση αποφασισα να κατεβω προς την Λιοσιων,με τον καιρο να μην βρεχη,αλλα να ριχνη αραια και που σταγονες,μαζι μου ηταν ο Μπιλυ7!!
Χωματιανου 11 οροφος η Συλβανα η νοικοκυρα!!
Λιοσιων 76 ισογειο,η Ευα απο το χοστελ και η Αννα αδυνατη ξανθια με μικρο στηθος!!
Λιοσιων 76 οροφος κλειστο!!
Εξηκιου 18 νεο,φουλ προγραμμα με κωλο ειπε η τσα η κοπελλα γνωστη απο το μεταξι,μικρο στηθος φαρδεια λεκανη,με κωλαρα!!
Εξηκιου 18 οροφος τσιγγανοηδες μιλφ με αδυνατο σωμα!!
Εξηκιου 20 μιλφ Αννα ευτραφης!!
Βεργας ολα κλειστα!!
Αδανων κλειστο!!
Το προυσσης 22 ηταν ανοικτο αλλα δεν πηρα!!
Τροφωνιου 11 κοντο κανονικου σωματος και μικρου στηθους!!
Τροφωνιου 11 γκιλφ Μελινα!!
Τροφωνιου 13 ισογειο αδιαφορο γκιλφ!!
Τροφωνιου 13 οροφος κλειστο!!
Παιωνιου 47 Ναντια εευτραφης!!
Στην συνεχεια ανεβηκαμε προς φυλης οπου μετα απο αναμονη συναντηθηκαμε και με αλλους αγωνιστες.η ψιχαλες ομως μετατραπηκαν σε πολλες=βροχη,ενω τα κοριτσια αρχισαν να ερχονται,τα σπιτακια να ανοιγουν σιγα σιγα.
Εδωσα την σκυταλη στην αλλη ομαδα για να εξερευνησουν την 3η βαρδεια,περπαντωντας στην βροχη θυμηθηκα το ....
Επισης τα φωκαιας ανοιξαν,οχι ολα!!
Φευγοντας ειδα πως και το Διδυμου 18 υπογειο ηταν ανοιχτο.
Στην Αχιλλεως 51 και Μαραθωνος 57 ακομα ηταν τα φωτα ανοιχτα.
Η βροχη δυναμωνε,συντροφια μου εκανε το...
το οποιο με εκανε να χαμογελασω!!
Σπυρου Πατση κλειστα!!
Στην πιατσα της Εβγα σταθερα μια κορασιδα!!
Αλλη μια ημερα πορνικης εμπειριας δυσκολη θα ελεγα υπο την απειλη της σκουπας αλλα και την βροχη που δυναμωνε...
 

vanos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2010
Μηνύματα
22
Κριτικές
11
Like
15
Πόντοι
10
περίεργο σκηνικό  φυλής και πέριξ  όλα  κλειστά αλλά λιοσιων  ανοιχτα
και το 76 οροφος  Ανοιξε και το 76β που είναι κάτω στο δρόμο  και στο σαιτ
το γράφουν  για 78  ,είχε μία 27 αρα νταρνανοιδες ,καλά γαμίσια και εκεί
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Χθεσινοβραδυνο οδοιπορικο κατα τις 10..Λιοσιων και περιξ,κλειστα.Ανεβασμα με το μοτορι προς Αχαρνων,κι εξω απ το Αχαρνων 106 βρισκοταν 2πλοπαρκαρισμενο taxi απ το οποιο αποβιβαστηκαν 2 λακεδες της δημοσιογραφιας[δεν εμοιαζαν με Ελληνες].Ο ενας κρατουσε καμερα.Μπηκαν στο 106α τραβωντας πλανα απ εξω..Στο Φωκαιας 27υπ Αγαπη[εχει σπασει αρκετα]κι αλλη μια η οποια ηταν σε δωματιο και βαριομουν να περιμενω.Στον οροφο ο δροσερος κυριος Αρης παρουσιασε εντυπωσιακη γαζελα ονοματι Τζενη κι αλλη μια κοντουλα ξανθη αδιαφορη.Διδυμου κλειστα,εκτος απ το 18..Χωματιανου οι κοπελες που προειπε ο αξιοτιμος sotirof.Kαθως εφευγα ανοιγαν τα Βεργας 6.Πανω θεια Ρανια κατω θεια Ολγα.Απογοητευση κι επιστροφη..Τελικα καταθεσα σε διαθεσιμο καυλομιλφακι που δουλευει στο καφε που συχναζω..τι να το κανεις?Οταν ο μπουρδελιαρης βγει εξορμηση για πληρωμενο ερωτα και γυρισει απραγος,τιποτα δεν τον συνεφερει..Καλημερα κυριοι.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογοητευση κι επιστροφη..Τελικα καταθεσα σε διαθεσιμο καυλομιλφακι που δουλευει στο καφε που συχναζω..τι να το κανεις?Οταν ο μπουρδελιαρης βγει εξορμηση για πληρωμενο ερωτα και γυρισει απραγος,τιποτα δεν τον συνεφερει..Καλημερα κυριοι.

Στην αναβροχιά καλό και το χαλάζι . . . . . .
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
ι προς Αχαρνων,κι εξω απ το Αχαρνων 106 βρισκοταν 2πλοπαρκαρισμενο taxi απ το οποιο αποβιβαστηκαν 2 λακεδες της δημοσιογραφιας[δεν εμοιαζαν με Ελληνες].



                    Hταν το skai news kαι πηγε στο σπιτι της προεδρου 104 ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πρωινη ενημερωση από φυλης
Φωκαιας
27 και αχαρνων,οροφος,μπαρμπαρα ,η επιστροφη
27 υπογειο,δυο κοπελες,αννα η πολωνεζα,με ξανθο μαλλι,ωραιο κορμι,και αναστασια ,η ψηλη mlf
19 μαλλον αννα,καστανομελαγχροινη κοπελα με λευκη επιδερμιδα,ωραιο στηθος και γλυκο προσωπο,τελειως αντιθετο με τη δουλεια που κανει
Αγκυρας 12α ελενη,η μελαγχροινη mlf του zero
Φυλης
80 σιμονα,η πρωην αννα από φωκαιας,ξανθο πια κοντοπουτανο με λεπτο σωμα
84 ειρηνη,η μελαγχροινη κοπελα με τα λατινικα χαρακτηρηστικα στο προσωπο και στη περιφερεια,εκανε φουλ παλια
84β ζωη η θεσσαλονικα
86α ελενα,μελαγχροινο κοντοπουτανο με σεξι σωμα
65α μαιρη,γλυκια μελαγχροινη κοπελα
65β δυο κοριτσια,η αλεξανδρα και η γκαμπριελλα.Ξερουμε τιποτα για τη δευτερη? Λεπτη καστανη γυρω στο 1,70 και τρυφερη στη προσεγγιση
67 αντινα
69α ελενα,η ξανθια
69β τανια
71α πολύ μετρια μελαγχροινη κοπελα
71Β πατριτσια με φουλ,δεν την ειδα
Y.Γ Επιβεβαιωνω το ποστ της βικυς για τωρα το πρωι
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καποιο νεο απο φυλης τωρα το βραδυ,προταση ομορφης παρουσιας? :knockinb:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Γνωρίζοντας τα εννέα σπιτάκια πάνω από την Αγίου Μελετίου και όχι μόνο...[/size]


scaled.php



Στο σταθμό του ηλεκτρικού στα...

scaled.php


αποβιβάστηκα στις 11:15 π.μ σήμερα Σάββατο 19 Μαΐου.
Επειτα από περπάτημα στις γειτονιές που εδώ και κάποια χρόνια κατοικούν πολλοί μετανάστες από αφρικανικές κυρίως χώρες, έφτασα στο πρώτο σπιτάκι στην οδό...


Δουσμάνη 10

scaled.php


11:36  π.μ

που όμως ήταν κλειστό.
Συνέχισα προς τον επόμενο οίκο στην οδό...


Μυτιλήνης 23Α

scaled.php


11:41 π.μ

Ο οποίος ήταν κλειστός επίσης.
Λίγο πιο κάτω όμως, στην...


Καλλιφρονά 12

scaled.php


11:44-11:46 π.μ

ήταν ανοιχτά...
Σπρώχνω τη λευκή πόρτα.
Δύο γυάλινα διαχωριστικά με οδηγούν μετά από λίγα βήματα  μπροστά από μία κλειδωμένη θύρα με μεταλλικό πλέγμα. Δεν υπάρχει κουδούνι. Από μέσα ακούγεται  μία μελωδική ρούμπα.
-Είναι κανείς εδώ;
Τακούνια...
-Γειά σας (εγώ)
-Καλημέρα
-Μπορώ να περάσω;
-Παρακαλώ...και ανοίγει την πόρτα.
Το σαλόνι μικρό, σκοτεινό αλλά συμπαθητικά διακοσμημένο.
Η ''κοπέλα'' είναι η Διό. Λεπτή φωνή (καμία σχέση με τη φωνή της ''κοπέλας'' που είχα συναντήσει στο studio Εφέσου 11) πρόσωπο ενδιαφέρον, ψηλή γύρω στο 1,70, μαύρα μαλλιά πάνω από τους ώμους, θηλυκό σώμα, ντυμένη μ' ένα μεσοφόρι. Ευγενική και χαμογελαστή.
Το πρόγραμμα τιμάται στα 30 ευρώ.
Είναι τρανσέξουλαλ...
-Α...δεν το ήξερα αυτό, συγγνώμη...και σηκώνομαι...
-Δεν υπάρχει πρόβλημα, έρχονται και κανονικές κοπέλες, άλλες μέρες...
-Α! Μάλιστα. Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο έτσι ώστε κάποιος να μπορεί μάθει ποιά κοπέλα έχει βάρδια;
Μου έδωσε έναν αριθμό τον οποίο τσέκαρα και ισχύει. Οποιος ενδιαφέρεται θα του τον δώσω μέσω π.μ.


Δροσοπούλου 98

scaled.php


11:49-11:50π.μ

Το σαλόνι ήταν φωτεινό, χωρίς την κλασική σφαίρα που διαθλά το φως. Οι τοίχοι καθώς και το ταβάνι ήταν επενδυμένοι με ξύλο. Ενας φθηνός πολυέλαιος κρεμόταν  από την οροφή, πόστερς  με ημίγυμνες γυναίκες στους τοίχους.
Μόλις είχε μπει ένας συναγωνιστής και περίμενε όρθιος στο σαλόνι.
Η  λιγομίλητη, αλλοδαπή,  ηλικιωμένη, ευτραφής,  με το κοντό καστανό μαλλί υπηρεσία, μας είπε απλά ότι εργάζεται η Νίκη και ότι το πρόγραμμα τιμάται στα 20 ευρώ.
-Νίκη, έλα κορίτσι μου...
Πρόκειται για μία ψηλή νέα κοπέλα, δε θα την έλεγα όμορφη, αλλά ήταν  χαμογελαστή, με μαύρα μακριά μαλλιά που τα είχε φέρει όλα μπροστά στο αριστερό  μεσαίου μεγέθους  στήθος της. Φορούσε ένα σκούρο κομπινεζόν.
Τόσο αυτή όσο και η υπηρεσία κοιτούσαν συνέχεια τον συναγωνιστή. Ειδικά η κοπέλα δε μου έριξε ούτε μία ματιά, τώρα που το σκέφτομαι...


Θάσου 13

scaled.php


12:49-12:53 μ.μ

Το σαλόνι που εισήλθα ήταν από τα χειρότερα που έχω μπει σε ότι αφορά τη διακόσμηση.
Επειτα από τρία καλημέρα, ένας ηλικιωμένος άνδρας με κασκέτο εμφανίστηκε από ένα πλαινό δωμάτιο (κουζινάκι).
-Καθήστε...Να δείτε την κοπέλα...Είπε ήρεμα.
-Πρώτη φορά έρχομαι εδώ...
-Ορίστε;
-Λέω, πρώτη φορά έρχομαι εδώ (λίγο πιο δυνατά)
-Δεν σου είπε κανείς τίποτα αγόρι μου...
-ΟΚ!
-Να δεις την κοπέλα, να δεις και μία άλλη. Μία Πολωνέζα και μία Τσεχοσλοβάκα.
Εκείνη τη στιγμή από την απέναντι πόρτα ακούστηκε μία φωνή...
-Γειά σου!
Εμφανίστηκε η Αννίτα από την Πολωνία. Ξανθό μιλφογκίλφ, πρόσωπο με αδρά χαρακτηριστικά, με μεσαίο προς μεγάλο στήθος. Φορούσε σκούρο μεσοφόρι. Στάθηκε στην πόρτα και την επόμενη στιγμή εξαφανίστηκε.
Ο ηλικιωμένος τσάτσος γύρισε με τη σειρά του στο κουζινάκι.
Εμεινα μόνος να περιεργάζομαι τον χώρο. Εντύπωση μου προκάλεσαν κάτι μεγάλες αναγλυφες πεταλούδες στους τοίχους.
Από τα ηχεία ακουγόταν το ''ai ai ai Puerto Rico'' των Vaya Con Dios.
Μετά από δυο τρία λεπτά βγήκε και η Λένα η...Τσεχοσλοβάκα.
Σαφώς νεώτερη. Στην κυριολεξία, κόρη της πρώτης. Λεπτή, μεσαίο στήθος, μαλλί ίσιο καστανό πάνω απ' τους ώμους, βιαστική.


Δροσοπούλου 97

scaled.php


11:53...

Ανεβαίνω τις σχεδόν τρεις δωδεκάδες σκαλοπάτια και βρίσκομαι μπροστά από την κομψή καφέ εξώπορτα ασφαλείας.
Μου ανοίγει μία χαμογελστή, ξανθωπή, μεσόκοπη, αλλοδαπή  υπηρεσία και εισέρχομαι σ' ένα πολύ κομψό, σχετικά φωτεινό (το φως εισέρχεται και από τις μπαλκονόπορτες, διαμέσου των κλειστών ανοιχτόχρωμων κουρτινών) και ευρύχωρο σαλόνι.
Μου ανακοινώνει ότι δουλεύει η Ντιάνα από την Ουκρανία.
Εκείνη τη στιγμή έρχεται και η χαμογελαστή κοπέλα, η οποία είναι ηλικιακά πάνω από τα 35, ψηλή γύρω στο 1,70, με μέτριο πρόσωπο, μακριά ξανθά μαλλιά, μεσαίο στήθος, βαρύ κορμί με πιασίματα, μπουτάκια και ευμεγέθη (όχι όμως αντιαισθητικό) ποπό.
Φορούσε ένα ανοιχτόχρωμο μεσοφόρι.
-25 ευρώ, όλες οι στάσεις, δε βιάζεται στο δωμάτιο, μπορείς να κάνεις ντουζάκι και να περάσεις πολύ όμορφα.
Πέρασα για δύο βασικούς και δύο δευτερεύοντες λόγους.
Ο πρώτος βασικός λόγος ήταν αυτό που διάβασα στις κριτικές, ότι δηλαδή δέχεται γλωσσόφιλα και είναι καλή στο δωμάτιο. Ο δεύτερος λόγος ήταν  ότι  μου έφερε και είδα το θεωρημένο βιβλιάριο υγείας της ιερόδουλης που διαθέτει (εγώ το ζήτησα) και οι δύο δευτερεύοντες λόγοι ήταν η τιμή και ο όμορφος  χώρος.
Υπάρχουν τρία δωμάτια ωραία διακοσμημένα το ένα δίπλα στο άλλο, εγώ διάλεξα το μεσαίο...

scaled.php


scaled.php


scaled.php


και αφού έκανα το ντουζ μου στο παλιό μαρμάρινο μπάνιο, το οποίο βρίσκεται στο βάθος του διαδρόμου...

scaled.php


scaled.php


scaled.php


τίμησα την Ντιάνα...
Θ' ανέβει κριτική.


Φυλής 200

scaled.php


13:01-13:03

Ζ...μπρώχνω την πόρτα και εισέρχομαι στο διάδρομο που οδηγεί σε δύο εσωτερικές θύρες. Ενας οξύς ήχος ακούγεται απ' τη δεξιά πόρτα. Επειτα από μία ώθηση μπαίνω στο μεγάλο γνώριμο (το είχα επισκεφτεί  πριν ένα μήνα περίπου, 21 Απριλίου, όταν είχα τιμήσει την Ντάνα τη Ρουμάνα) σαλόνι.
Η σφαίρα με τα κάτοπτρα δε  λειτουργούσε.
Η υπηρεσία είναι η ίδια, βάρδια όμως έχει η Ντόρα.
Η οποία μου φάνηκε λίγο ξυνή με το που εμφανίστηκε από την αριστερή θύρα και με ένα  μειδίαμα περνώντας μποροστά μου,  χωρίς να πει τίποτα, χάθηκε πίσω από τη δεξιά πόρτα.
Είναι ξανθωπή, με μαλλί ίσιο λίγο πάνω από τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, μπουτάκια και ποπό με κυτταρίτιδα.
-Η Ντόρα. Από τις καλύτερες κοπέλες μας,  στα 20 ευρώ κάνει περιποίηση χωρίς βιασύνη στο δωμάτιο, στάση 69, ισπανικό, αυταρχικό. Θα μείνετε ευχαριστημένος.


Αγαθουπόλεως 54Α

scaled.php


13:05

Κλειστό.


Εφέσου 1

scaled.php


13:08-13:09

Ανεβαίνω τα έξι σκαλιά της εισόδου και χτυπάω το κουδούνι.
Μπροστά μου μία σιδερένια κατασκευή (πόρτα) με ένα άνοιγμα που καλύπτεται από ένα εμπριμέ κουρτινάκι.
Μετά από ένα λεπτό το κουρτινάκι κινείται και ένα γυναικείο πρόσωπο εμφανίζεται στιγμιαία. Με βλέπει και η θύρα ανοίγει.
Μπαίνω σ' ένα μικρό, σκοτεινό σαλόνι που η Ελληνική μουσική ακούγεται αρκετά δυνατά.
Τ' όνομα της ξανθιάς (milf ; ) κοπέλας είναι Λίτσα, αλλά λόγω του χαμηλού φωτισμού δεν μπορώ να τη διακρίνω καλά.
-Ελα, θα περάσουμε ωραία με 20 ευρώ.
Πάντως, η τελευταία κριτική που έχει ο εν λόγω οίκος είναι από το 2008.

Η τσάρκα είχε λάβει τέλος.
Νωρίς είχα τελειώσει...
Με αυτή τη σκέψη, αποφάσισα να κάνω μία προσθήκη στην τσάρκα μου με τα 5 σπιτάκια της Φυλής, που βρίσκονται μεταξύ Πιπίνου και Κορδιγκτώνος...

scaled.php


Από Πιπίνου και Φυλής γωνία...

scaled.php


Πρώτο σπιτάκι είναι το...


Φυλής 136

scaled.php


13:21-13:22

Μία όμορφη παλιά ξύλινη σκάλα, με καμιά σαρανταριά σκαλοπάτια με οδηγεί σ' ένα φωτεινό ξύλινο χολ.
Υπάρχουν δύο ανοίγματα, δεξιά και ίσια εμπρός, χωρίς όμως πόρτες.
Μία μεσήλικη αλλοδαπή υπηρεσία με οδηγεί στο διπλανό σαλόνι.
-Δουλεύει η Μιχαέλα. Πρόγραμμα κανονικό 20 ευρώ, ελεύθερα πιασίματα...
Εκείνη τη στιγμή εμφανίζεται η κοπέλα.
-Γειά σου μωρό μου...
Είναι εντυπωσιακή! Ξανθό ίσιο μακρύ μαλλί, όμορφο (και πρόστυχο) χαμογελαστό πρόσωπο, σαρκώδη χείλη. Λεπτή, στήθος μεσαίο προς μεγάλο συμμετρικό. Φορούσε ένα διχτυωτό ρούχο που φυσικά διακρίνονταν τα πάντα...
-Είσαι όμορφη Μιχαέλα. Θα κάνω τη βόλτα μου και εάν είναι θα ξαναπεράσω.
-Κάνε, αλλά μη με κερατώσεις!...
-Χα, χα, χα...η υπηρεσία
-Εχείς και χιούμορ Μιχαέλα...εγώ

Ακριβώς δίπλα είναι το...


Φυλής 134Β

scaled.php


13:22-13:23

Μετά την πρασινωπή πόρτα, ο κοκκινωπός διάδρομος οδηγεί στο μικρό σαλόνι.
Η κοπέλα εμφανίστηκε αμέσως από το βάθος, πιο πίσω της η υπηρεσία μιλούσε στο τηλέφωνο.
-Αγάπη μου τί κάνεις; Με υποδέχτηκε ανοίγοντας διάπλατα τα δύο χέρια της
Πρόκειται για μία νεαρή κοπέλα γύρω στα είκοσι, με μαύρα μακριά μαλλιά, όμορφο χαμογελαστό πρόσωπο, μικρό στήθος, λεπτή, ωραίο  ποπό.
-Καλά είμαι. Πώς είναι τ' όνομά σου;
-Πάολα! Ελα θα περάσουμε όμορφα!
-Είσαι όμορφη Πάολα. Θα κάνω τη βόλτα μου να δω και τ'  άλλα κορίτσια...
-Τί να τα κάνεις τ' αλλα κορίτσια μωρέ! Η βραχνή υπηρεσία.
-Ε, πως; Να μη δω τι άλλο παίζει;
-Αφού είναι σούπερ! συνεχίζει η υπηρεσία. Πού αλλού θα βρεις καλύτερο κορίτσι στα 20 ευρώ;


Φυλής 134

scaled.php


13:24-13:25

Μετά από τις δύο δωδεκάδες σκαλοπάτια της ξύλινης κλίμακας, σπρώχνω την πόρτα και εισέρχομαι στο μεγάλο και φωτεινό σαλόνι.
Η μεσήλικη, χαμογελαστή,  αλλοδαπή, υπηρεσία μ' ενημερώνει ότι...
-Εχουμε πάρα πολύ καλή κοπέλα και όμορφη. Θα περάσετε τέλεια...
Εμφανίζεται η Γιάννα. Αρκετά αδύνατη, με μικρό στήθος, καστανά ίσια μακριά μαλλιά, μέτριο πρόσωπο αλλά χαμογελαστό. Δεν είναι βιαστική. Κάθεται στο σαλόνι με τα χέρια της στη μέση.
Τα δωμάτια είναι μεγάλα και όμορφα. Σαν σε studio.
Οταν έφυγα η υπηρεσία είπε ευχάριστα...
-Σας περιμένουμε...


Φυλής 109Β

scaled.php


13:27-13:28

Στο μικρό αλλά φωτεινό σαλόνι δεν υπάρχει άνθρωπος. Ακούγεται μόνο η μουσική.
-Είναι κανείς εδώ;
Εμφανίζεται η χαμογελαστή Αννα. Αδύνατη, με μικρό στήθος, όμορφο νεανικό πρόσωπο, μαύρα μαλλιά μαζεμένα ψηλά στο κεφάλι.
Φορούσε ένα σκληρό στηθόδεσμο και μία πολύ κοντή φουστίτσα και τα δύο λευκά.
-Γεια σου μωρό μου τί κάνεις; Πώς πάς; Εκανε με κέφι.
και συνέχισε...
-Θα περάσουμε τέλεια, σούπερ!
Οταν της ανακοίνωσα ότι θα συνεχίσω την τσάρκα μου, με πλησίασε και προσπάθησε να με πείσει να μείνω. Διακριτικά όμως, χωρίς χουφτώματα. Απλά ακούμπησε τις παλάμες τις στο στήθος μου.
Οταν έφυγα μου είπε με χαμόγελο...
-Οκ! Θα σε περιμένω.


Φυλής 109Α

scaled.php


13:29-13:31

Αλλη ξύλινη σκάλα! Μιάμιση δωδεκάδα σκαλοπάτια...
Αστειεύομαι. Ισα ίσα που μου άρεσαν οι συγκεκριμένοι οίκοι...
Η πόρτα κλειστή και μία μικρή ταμπέλα γράφει ''χτυπήστε το κουδούνι''
Ο ήχος του είναι μία απομίμηση κελαηδήματος.
Οση ωρα περιμένω ακούω ν' ανεβαίνει συναγωνιστής.
-Δεν τους βλέπω ν' ανοίγουν...εγώ
-Πάτα άλλη μία και εάν δεν ανοίξουν...
Τελικά δεν εδέησε να γνωρίσω τον οίκο...

Φυλής και Κορδιγκτώνος γωνία...

scaled.php


ρώτησα στον εαυτό μου...
''Να κάνω την υπέρβαση και να συνεχίσω;''
''Αρκετά είναι για σήμερα. Μην είσαι πλεονέκτης!'' μου απάντησε αυστηρά  >:(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom