Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 248 άτομα (35 μέλη και 213 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η κατάσταση στο Μετάξι πραγματικά δεν παλεύεται. Μπορεί να είναι σημαντικά πιο φθηνά αφού με το 20άρικο που δίνεις στην Φυλής στο Μετάξι γαμάς 2 φορές αλλά αυτό το πράγμα με τους πάκιδες είναι τραγικό. Είναι παντού σαν τις κατσαρίδες. Σε όποιο μπουρδέλο και να πας θα πετύχεις 2-3 στην καλύτερη, Έλληνες πλέον ελάχιστοι...

Γι᾽αυτό η Φυλής θα παραμείνει στο 20άρικο, απευθύνεται σε διαφορετικό target group αν θές...
εκτος απο αυτο δεν μας συμφαιρει να παει η φυλης στο 15αρικο γιατι τοτε πολλα απο τα μουνια που δουλευουν φυλης ενω μπορουν και στουντιο και προτιμανε την φυλης λογο του οτι τσιμπανε περισσοτερο κοσμο μετα δεν θα αξιζει για αυτες και θα πανε ή στουντιο ή σε αγγελιες οποτε θα χασουμε αυτο που εχουμε τωρα να γαμαμε πολυ καλα μουνια με 20..

οπως π.χ. η αννουλα η μολδαβεζα γυρισε στην φυλης γιατι την συμφερε να παιρνει 10αρικο το γαμησι(τοσα παιρνουν) και να κανει πανω απο τα διπλασια ραντεβου απο την κασσανδρας.. αν στην φυλης ειχε 15 ευρω τοτε δεν θα την συνεφερε και θα εμενε κασσανδρας με λιγοτερα φραγκα...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
ακριβως!!!

παιδια ζουμε σε εναν παραδεισο για την πορνεια!!!
εχουμε ιεροδουλες για ολα τα βαλαντια (10-20 σε μπουρδελο και 10-200 γενικα)
εχουμε εξτρα που παλια για να τα κανεις επρεπε να πληρωσεις ΛΕΦΤΑ και παλι δυσκολα ευρισκες καλα μουνια να τα κανουν...
και επεισης εχουμε ποικιλια σε κοπελες απο ηλικια εμφανηση, εξτρα κτλ

για εμενα η κατασταση δεν πρεπει να αλλαξει. ειδικα η φυλης ειναι μια χαρα με 20€ ευρω γαμαμε ωραια μουνια με καλα προγραμματα και η περιοχη δεν εχει ουτε πακια ουτε εγκληματικοτητα οπως το μεταξι.. οποιος θελει να γαμαει με 10-15 ευρω ας παει μεταξι, οπως κανω και εγω οταν εχω πχ 30 ευρω και θελω να γαμησω 2 φορες αλλα και γενικα μου αρεσει να βολταρω στο μεταξι γιατι εχει και καλα μουνια...

σκεφτειτε κιολας τα σπιτια στο μεταξι που ειχαν το γαμησι 20€ και το πηγαν 10-15 οπως η κολοκυνθους αχιλεως απο εκει που εβρισκες λαουρα, τζωρτζινα, φλωρα, μυκη(αυτη που δουλευει φυλης) νικη και πολλες αλλες τωρα βλεπεις μονο σκιαχτρα... οποτε κατω τα χερια απο την πρεσβια της κοσταντζα στην αθηνα..

[size=10pt]20αρικο RULEZZZ!!![/size]
Χαίρομαι που συμφωνείς κ συμφωνώ κ εγώ με τη σειρά μου με την πολύ ωραία ανάλυση σου...
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Σημερα κατεβηκε κανενας Μεταξι η Φυλης ? ?Ειναι ολα ανοιχτα ? ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
μετά από μια εβδομάδα αποχή και ύστερα απο καφεδάκι στον Σκαραβαίο επίσκεψη σε φυλής και πέριξ που όπως αναμενόταν(20.00-23.00 η βόλτα)
τα περισσότερα ήταν κλειστά , οι δρόμοι αδειανοί τόσο στην φυλής
66_66.jpg

image.jpg

όσο και στην Φωκαίας
19_17.jpg

Φωκαίας 19 Ρωξάνα άνευ στρινγκ με ακα και η μελαχρινή μουνάρα με το τατου η Τζούλια .
Φωκαίας 17α Λώρη η μουνάρα με τα μεγάλα βυζιά(έχω φάει φόλα),απλό πρόγραμμα.
Φυλής 54β Λάουρα μελαχρινή ψηλή λεπτή και Νάταλι κοντή χοντρή μελαχρινή και οι δυο απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66α Ντενίσα η ξανθιά μουνάρα ψηλή λεπτή ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66δ μια ξανθιά λεπτή αθλητικό σώμα με φούλ πρόγραμμα,η τσα τσα με τα κοντά μαλλιά αγενέστατη  όπως πάντα σε ερώτηση μου για το όνομα της κοπέλας , απάντησε που να ξέρω πρώτη μέρα δουλεύει.
Φυλής 59 κάτω Άντα το μελαχρινό κοντό λεπτό πιπίνι και Ρεγγίνα(νεα) καστανόξανθη άβυζι και οι δυο απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Αννι κοντή καστανόψανθη με κοντό μαλλί , λεπτή με 2αρακια βυζιά,φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 71α Σάντρα η ψηλή λεπτή με το  σιλικονάτο βυζί .ακα
Φυλής 71β Μιράντα η πιπινάρα ,σήμερα απλό πρόγραμμα.
Μονής Προδρόμου 16β Τζάννα μελαχρινή άβυζι κανονικό σώμα ,ακα
Φυλής 134 Αννα κοντό μελαχρινό μπιμπελό , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Ουάντα λεπτή ψηλή με ωραία βυζιά ,  ακα τελειωτικό.
Διδύμου 8β Κάρμεν η γνωστή(έχει πάρει 2-3 κιλάκια)απλό πρόγραμμα και σταθερά στα 25!!!!
Διδύμου 16 Λίλιαν μιλφάρα με τεράστιο κώλο και μεσαία πολύ πεσμένα βυζιά ,ακα τελειωτικό.
Διδύμου 18β Αντριάννα(περασμένα μεγαλεία...)γκιλφ με αρκετά ατσούμπαλο σώμα , ακα τελειωτικό.
Αχαρνών 85 μια ξανθιά βουλγάρα ψηλή μικρό στήθος νταρντάνα με κυτταρίτιδα , το απλό στα 20.
καμία κατάθεση και μαζί με τον dimit31 φύγαμε για μιά βόλτα στο μετάξι.
Κολωνού 11β Μισέλ η μίς Βυζιά του μεταξουργείου ,μελαχρινή τσιγγανόφατσα με έντονη τριχοφυΐα , απλό 15 ευρώ.
Κεραμικού 15β μελαχρινή κοντή ξυπόλητη λεπτή με μυτερή μύτη  , 10 ευρώ και κώλο.
Κεραμικού 13α μελαχρινή χοντρή με καρέ ,απλό στα 10.
Κεραμικού 13 Αντζέλικα  μελαχρινή κοντή αρκετά παχουλή με τεράστια πεσμένα βυζιά ,απλό στα 10 , τα πάκια περνούσαν αβέρτα ,μάλιστα η τσα τσα τους τραβούσε μέσα...
Κολωνού 27β μελαχρινή κοντή πολύ λεπτή 10 ευρω με ακα , μάλιστα πάκι βγαίνοντας απο το δωμάτιο μας είπε περάστε είναι πολύ καλό!!!!
Κολωνού 27α καστανή λεπτή με στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10.
Κολωνού 30α Αννα μελαχρινό μιλφ με κοντό μαλλί ,απλό πρόγραμμα στα 10.
Κολωνού 30β μελαχρινή ψηλή λεπτή μικρό στητό στήθος και Τζορτζιάννα καστανή κοντή με ωραίο κώλο και οι δυο απλό στα 10.
Κολωνού 32β μελαχρινή κοντή με κοιλιά  κωλάρα κ πεσμένο στήθος , φύγαμε δεν άκουσα πρόγραμμα(είχε και άλλη μια στο δωμάτιο)
Κολωνού 32γ στρογγυλοπρόσωπη λεπτή άβυζι άκωλη ,απλό στα 10.
Κολωνού 32α κοντούλα κατσαρομάλλα με μικρό στητό βυζί , ακα στα 10.
Λεωνίδου 6 ξανθιά πολύ λεπτή άβυζι ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37β μελαχρινή βόδι απλό στα 10 , τα πάκια περνούσαν ασυγκράτητα....
Ιάσωνος 30β Τζούλια η λεπτή σιλικονάτη ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 30α μελαχρινή κανονικό σώμα άβυζι , απλό στα 10 , κώλο στα 15.
Λεωνίδου 28 δεξιά Βικτόρια ξανθιά ωραία κοπελίτσα λεπτή μπιμπελό , ακα στα 10.
Πέρδικα 3 αριστερά κατσαρομμάλικο  "τρομακτικό" στην όψη μίλφ ,απλό στα 10.
Πέρδικα 3 δεξιά μελαχρινή κοντή κανονικό σώμα ,απλό στα 10.
επιστροφή λίγο μετά τις 23.οο στη φυλής με στόχο το κωλαράκι της Ανναμαριας(φ80)τιμήθηκε θα ακολουθήσει ενημέρωση καυστική.....
κατά τις 12 παρά άνοιξαν τα
Φωκαίας 27Β πάνω όπου είχε την μαυρούλα την Τζένη.
Φωκαίας 27Β κάτω Ειρήνη ξανθιά με μικρό στηθος , ακα τελειωτικό.
Φυλής 59 πάνω Εμμανουέλα μελαχρινή λεπτή με ωραίο κωλαράκι ,σήμερα ανακοινώθηκε μόνο ακα και όχι φουλ.        
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
ακόμα
Κωνσταντινουπόλεως 166β(κατα τις 17.00) μπαίνοντας μου λέει χρόνια πολλά ,δεν δουλεύει σήμερα η ευα...έχει μία βδομάδα άδεια...
δούλευε η Αννα η Πολωνέζα που είναι βραδινή στον συγκεκριμένο οίκο και πιά κάνει φουλ πρόγραμμα.(ακα και κώλο) 
 

Επισκέπτης
Ρε μαλάκα τι κόλλημα είναι αυτό που έχετε μερικοί με τους Πάκηδες!   :uglystupid:

Μα τόση χαζομάρα πια! Ρε μαλάκες μόνο το χρώμα του δέρματος αλλάζει!   :uglystupid:

Βάλτε την καπότα σας και γαμήστε. Όλοι άνθρωποι είμαστε!   :uglystupid:

Πάνε και πολλοί Έλληνες πλέον στο Μετάξι, η Φυλής αν μείνει στα 20 θα πεθάνει. Κάποιος από πάνω είπε ότι οι πουτάνες θα πάνε στα στούντιο. Ποια στούντιο ρε? Ψωμολυσάνε τα στούντιο και σε βάζουν μέσα με 30 ευρώ!    :uglystupid:

Η Φυλής θα πέσει στα 15 και θα γαμάμε κι εμείς και οι Πάκηδες συναγωνιστές!   :rockon:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Ρε μαλάκα τι κόλλημα είναι αυτό που έχετε μερικοί με τους Πάκηδες!   :uglystupid:

Μα τόση χαζομάρα πια! Ρε μαλάκες μόνο το χρώμα του δέρματος αλλάζει!   :uglystupid:

Βάλτε την καπότα σαν και γαμήστε. Όλοι άνθρωποι είμαστε!   :uglystupid:

Πάνε και πολλοί Έλληνες πλέον στο Μετάξι, η Φυλής αν μείνει στα 20 θα πεθάνει. Κάποιος από πάνω είπε ότι οι πουτάνες θα πάνε στα στούντιο. Ποια στούντιο ρε? Ψωμολυσάνε τα στούντιο και σε βάζουν μέσα με 30 ευρώ!    :uglystupid:

Η Φυλής θα πέσει στα 15 και θα γαμάμε κι εμείς και οι Πάκηδες συναγωνιστές!   :rockon:
δεν λεω αλλα δεν σου μυριζουν λιγο παραπανω απο εμας τυπε?
 

Επισκέπτης
δεν λεω αλλα δεν σου μυριζουν λιγο παραπανω απο εμας τυπε?

Όχι φίλε, εμένα ξέρεις τι μου μυρίζει? Τα χύσια αυτών που πάνε στη Φυλής και τραβάνε ακάποτη μαλακία και χύνουν πάνω στη γκόμενα και στο κρεβάτι.

Είχα πάει τις προάλλες στη Βικτώρια στο Φωκαίας 27 και μου έπαιρνε ακάποτη πίπα και έφτυνε τα σάλια της κάτω δίπλα στο κρεβάτι. Αυτή είναι αηδία και σιχαμάρα, όχι οι γκόμενες στο Μετάξι που κάνουν safe sex με τα Πάκια!
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Όχι φίλε, εμένα ξέρεις τι μου μυρίζει? Τα χύσια αυτών που πάνε στη Φυλής και τραβάνε ακάποτη μαλακία και χύνουν πάνω στη γκόμενα και στο κρεβάτι.

Είχα πάει τις προάλλες στη Βικτώρια στο Φυλής 27 και μου έπαιρνε ακάποτη πίπα και έφτυνε τα σάλια της κάτω δίπλα στο κρεβάτι. Αυτή είναι αηδία και σιχαμάρα
εδω εχεις ενα δικιο δικε μου. :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Όχι φίλε, εμένα ξέρεις τι μου μυρίζει? Τα χύσια αυτών που πάνε στη Φυλής και τραβάνε ακάποτη μαλακία και χύνουν πάνω στη γκόμενα και στο κρεβάτι.

Είχα πάει τις προάλλες στη Βικτώρια στο Φυλής 27 και μου έπαιρνε ακάποτη πίπα και έφτυνε τα σάλια της κάτω δίπλα στο κρεβάτι. Αυτή είναι αηδία και σιχαμάρα, όχι οι γκόμενες στο Μετάξι που κάνουν safe sex με τα Πάκια!
Δεν σε πιανω δικε μου, σιχαινεσαι τα σαλια της πανω στο κρεβατι, αλλά οχι πανω στον πουτσο σου? :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Όχι φίλε, εμένα ξέρεις τι μου μυρίζει? Τα χύσια αυτών που πάνε στη Φυλής και τραβάνε ακάποτη μαλακία και χύνουν πάνω στη γκόμενα και στο κρεβάτι.

Είχα πάει τις προάλλες στη Βικτώρια στο Φυλής 27 και μου έπαιρνε ακάποτη πίπα και έφτυνε τα σάλια της κάτω δίπλα στο κρεβάτι. Αυτή είναι αηδία και σιχαμάρα, όχι οι γκόμενες στο Μετάξι που κάνουν safe sex με τα Πάκια!

Ναι στο μεταξουργειο δεν εχει χυμένα σεντονια  :uglystupid:
θα σου κρατησουν τυπο εσενα επειδη εισαι ο Πικερ ο επαναστατης
των μπουρδελων.

Στρωνουν χαλι μολις καταφθανεις ρε .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ναι στο μεταξουργειο δεν εχει χυμένα σεντονια  :uglystupid:
θα σου κρατησουν τυπο εσενα επειδη εισαι ο Πικερ ο επαναστατης
των μπουρδελων.

Στρωνουν χαλι μολις καταφθανεις ρε .
Γι αυτο κι εγω δεν χυνω ποτέ στα σεντονια τύπε.
Σεβομαι τον επομενο  :grin:
 

Επισκέπτης
Δεν σε πιανω δικε μου, σιχαινεσαι τα σαλια της πανω στο κρεβατι, αλλά οχι πανω στον πουτσο σου? :think:

Όχι, σιχάθηκα που την έβλεπα να φτύνει στο πάτωμα.

Το θέμα ξέρεις ποιο είναι? Ότι οι γκόμενες στη Φυλής δεν θέλουν να κάνουν ακάποτα τσιμπούκια, σιχαίνονται! Αλλά αναγκάζονται να το κάνουν γιατί είναι έτσι πλέον η κατάσταση που όποια κάνει απλό πρόγραμμα εκεί παίρνει τα αρχίδια μου από πελατεία. Και προσπαθούν με τους κώλους και τα ακάποτα να κρατήσουν ένα πτώμα όρθιο στα 20 ευρώ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom