Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 358 άτομα (34 μέλη και 324 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Να βρεθει μια μεση λυση,να παει ας πουμε στα 17,5 ευρω.
 

idontknownothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
καλό Πάσχα και καλή ανάσταση καταρχάς..
έφτιαξα το θέμα αυτό με αφορμή την επιστροφή μου στην Αθήνα πάει πολύς καιρός που έχω να την επισκεφτώ και έτσι μιας που ήρθα λέω σαν αγοράκι και εγώ να κάνω μια τσαρκούλα στα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
το πρόβλημα μου είναι ότι έχω να πάω στα μπουρδέλα της πρωτέυουσας πάνω από 1,5 χρόνο πράγμα που με κάνει να μην ξέρω τι παίζει στην πιάτσα..
θα ήθελα τις γνώσεις σας για το που θα βρω
α) μαγαζιά που να έχουν νταρντανομωρά με ωραία σωματάκια..
και
β)για μαγαζιά με μιλφ..
αν γίνετε για πρωινές βάρδιες γιατί δουλεύω απογεύματα-βράδια..
υγ: με ενδιαφέρουν μόνο μπουρδέλα..
περιμένω τα φώτα σας γιατί είμαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης.. :(
 

Επισκέπτης
αφοι οι μαστερς της ενημέρωσης λείπουν θα κανω μια mini ενημερωση

μετα απο ενα 24ωρο που κοιμόμουν τουλάχιστον 18 ωρες (επιτελους υπνος  ) μπανιαριστηκα και κατέβηκα μονος στη Φυλης ....

κατα τις 23.30 ανοιχτα ηταν:

Φυλης 74(αριστερα και δεξια),
          84 (πανω και κατω),
          92 δεξια,
          67,
          80

Φωκαιας 22 (και τα 3),
                  27α και β (μονο στο "ισογειο" οχι το πανω),
                  19,
                  17
οι κοπελες ηταν οι ιδιες σχεδον με οσες δουλευαν ολη τη μεγαλη ευδομαδα αρα αν θελετε να μαθετε απλα διαβαστε μια απο τις κριτικες των bmwpawer πχ.

Διδιμου κλειστα.

τα μεσανυχτα εκλεισε το Φωκαιας 22 κατω και αν θυμαμαι καλα και οι κοπελες ηταν οι ιδιες αφου δεν ειδα μεγαλη κινηση εξω (απεφυγα να ξαναπερασω για να μη φαω καραμουζα  )

περασα στο Φωκαιας 22 που εκανα ερωτα  στην Αλεξανδρα και στο καπακι στο Φυλης 74 που γαμησα την Τζουλια

το κατευχαριστηθηκα και με τις δυο μιας και υπηρχε απλετος χρονος (αφου βαραγαν μυγες τα μαγαζια) και γιατι ειχα μεγαλες καυλες λογο  του οτι ξεκουραστικα μετα απο πολυ καιρο. Η ξεκουραση ειναι τελικα το καλυτερο διεγερτικό... ουτε χαπια ουτε φαι ουτε τιποτα.. αν εισαι ξεκουραστος γαμας καλα. τελεια και παυλα

μετα περασα απο τα μακντοναλτσ στο Συνταγμα και εφαγα ενα μπικ μακ μενου με 3.50 ευρω (προσφορα μεγαλης εβδομαδας-αγαπαω μεγαλη εβδομαδα  :grin:  ) και εκανα 2 τσιγαρα. στη διαδρομη για το σπιτι στους αδειους δρομους ακουγα death metal     

ετσι τελιωσε μια απολαυστικη μοναχικη πορνοβραδια και αυριο μια καυλοεβδομαδα που γαμησα εν ολιγης:

Τζουλια στο Φυλης 74 (2 φορες) = μουναρα και πολυ καλη στο δωματιο-δε βιαζεται
Τζωρτζιαννα στο Κολωνου 30β - ενα απο τα πιο τιμημενα 10ευρα -πιπινακι που με καυλωνει απιστευτα
Βικυ στο Κολωνου 27β (υπόγειο) - μουναρα και τιμημενο 10ευρω - γατακι μεσα παρα τη μαγκια στο σαλόνι
Αλεξανδρα στο Φωκαιας 22 κατω - κανουμε ερωτα 
Βαννέσα "ταυλάνδη" στο Κολωνου 32β - καλη
Αντριαννα στο Κολωνου 11β - καλουτσικη
Μαιρη στο Φωκαις 19 - επιπλο και απορώ με μενα που μπαινω ξανα και ξανα - ισως γιατι ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΟΜΟΡΦΗ για τα γουστα μου. πανω απο 10 20ευρα πεταμενα...
ενα αλλήθωρο μπαζο στο Λιοσίων 76 πάνω που βρωμαγε το μουνι της σαπιλα

αυριο θα ξαναπαρω τη Τζωρτζιαννα και μια εκ της Βικης ή της Αλεξιας ΜΟΥ  (τιμημενο 10ευρο Νο1) λιγο δυσκολο και για τις δυο λογο βαρδιας που ειναι μεσα στην ανασταση... θα δουμε....

καλη ανασταση και καλο σούβλισμα  :zfuck:
 

Επισκέπτης
καλό Πάσχα και καλή ανάσταση καταρχάς..
έφτιαξα το θέμα αυτό με αφορμή την επιστροφή μου στην Αθήνα πάει πολύς καιρός που έχω να την επισκεφτώ και έτσι μιας που ήρθα λέω σαν αγοράκι και εγώ να κάνω μια τσαρκούλα στα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
το πρόβλημα μου είναι ότι έχω να πάω στα μπουρδέλα της πρωτέυουσας πάνω από 1,5 χρόνο πράγμα που με κάνει να μην ξέρω τι παίζει στην πιάτσα..
θα ήθελα τις γνώσεις σας για το που θα βρω
α) μαγαζιά που να έχουν νταρντανομωρά με ωραία σωματάκια..
και
β)για μαγαζιά με μιλφ..
αν γίνετε για πρωινές βάρδιες γιατί δουλεύω απογεύματα-βράδια..
υγ: με ενδιαφέρουν μόνο μπουρδέλα..
περιμένω τα φώτα σας γιατί είμαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης.. :(

μαγαζια με ΜΙΛΦ εχει στη περιοχη της Λιοσίων και στη Διδύμου (τσιμπουκαδικα)

νταρντανομωρα αν εννοείς ψηλες ειναι λιγο δυσκολο αλλα υπαρχουν 2-3 καλα κομματια στη Φυλης . Αν εννοεις μπαμπασικα με πιασιματα κανε μια βολτα στη Κεραμικου μη δινεις και τσαμπα 20 ευρα γιατι εκει με 10ευρω εχει αρκετες φρατζολιτσες (η χαρα του πακι!) :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
@Φανουρη Τζουρα εισαι ωραιος ρε φιλε !!!!!

Πολυ καλη δουλεια + με φωτογραφιες που συνθετουν μια περιγραφικοτατη απεικονιση της πιατσας.

Παω να παρω εναν χυμο και επανερχομαι να διαβασω προσεκτικα την ενημερωση σου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Aν και το καλοκαιρακι που έχει φτιαγμενο καιρο... ενδεικνυται

να σταματάς Αττικη και ΟΧΙ Βικτωρια  :grin: . Κανεις πληρη βολτα σε ολη τη Λιοσιων...

και μετα πιανεις Αχαρνων ( καλτ βολτα ) κατα μηκος

και εκει που φτανεις Αγιο Παντελεημονα και ανεβαινεις και Φυλης μετα... Να χεις

μπροστα σου κανα 2ωρο - 3ωρο να το ευχαριστηθεις !

p.s Δεν ξερω αν ο δρομος που σε ανεβαζει και πιανεις στα δεξια Αλκιβιαδου σε φτανει σε υψος
μετα τον Αγ. Παντελεημονα  :think: :think: δεν θυμαμαι... γιατι το να ξαναγυρισεις παλι πισω και
να πιασεις Ηπειρου ειναι λιγο ηλιθιο  :grin:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Ευγε κυριε Τζουρα,για το ρομαντικο πορνοοδοιπορικο.[..ωραιο παντρεμα Π.Δελτα με Μπουκοφσκι].
 

guardian_angel

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια τι γινεται σημερα γαμαμε ειναι ανοιχτα σημερα?
 

Επισκέπτης
[size=11pt]Τα πάθη μου[/size]

scaled.php


Ψιλόβροχο και Επιτάφιος Θρήνος σήμερα το πρωί.
Μία βουβή, συννεφιασμένη Μεγάλη Παρασκευή στην Αθήνα, με τους λίγους που έμειναν να κάνουν Ανάσταση ανάμεσα στο τσιμέντο και τη μελαγχολία μιας άδειας πόλης.
Το πρωί πήγα στην Αποκαθήλωση στην εκκλησία της γειτονιάς μου.
Ολα έμοιαζαν σαν να κηδεύουμε έναν δικό μας άνθρωπο.
Το ψιλόβροχο που προηγήθηκε, τα θλιμμένα πρόσωπα, η μελαγχολία.
Ηταν και εκείνο το το αγκάθινο στεφάνι, μόνο του, κρεμασμένο στο σταυρό του μαρτυρίου να θυμίζει τα πάθη Του - ή τα δικά μας πάθη.
Οχι και τόσο απόμακρα, για κάποιους από εμάς, αυτές τις ιδιαίτερες μέρες της Χριστιανοσύνης...

Αποβιβάστηκα στο σταθμό της...

scaled.php


σήμερα Μεγάλη Παρασκευή 13 Απριλίου του 2012 στις 14:30.
Περνώντας από την πλατεία, που ήταν άδεια, διέκρινα μόνο δυό τρεις μετανάστες που έκαναν τη βόλτα τους και συζητούσαν μεταξύ τους.
Εφτασα Αριστοτέλους και Φωκαίας γωνία...

scaled.php


Το κομμάτι μέχρι τη Φυλής είναι χωρίς σπιτάκια.
Από  Φωκαίας και Φυλής γωνία...

scaled.php


αρχίζει το κομμάτι του δρόμου με τους οίκους ανοχής...

scaled.php


Φωκαίας 17Α  και 17Β

scaled.php


Στις 14:37 ανέβαινα τα σκαλοπάτια του Φ17Α και έσπρωχνα την πόρτα.
Από μέσα ακουγόταν άσμα που ο στοίχος που συγκράτησα έλεγε...
''Χωρίς Θεό μπορώ, χωρίς εσένα όχι...
Η φωνή πάντως έμοιαζε με του Μαρτάκη.
Αλλά ήταν του Πάνου Κιάμου. Είχα αμφιβολίες και το Googlαρα.
Το σαλόνι είναι μικρό αλλά αρκετά φωτεινό.
Μία περιστρεφόμενη σφαίρα με πολλά μικρά κάτοπτρα διαθλά το φως υπό τη μορφή πολλών μικρών και μεσαίων κηλίδων επάνω στους τοίχους.
Απέναντι και εγκάρσια προς εμένα βρίσκεται μία δίοδος δίκην καμάρας, που αντί για πόρτα υπάρχει μία κουρτίνα.
Στο κέντρο δεσπόζει η μπάρα για την ''πασαρέλα'' των κοριτσιών.
Παραμερίζοντας το παραβάν εμφανίστηκε η μεσήλικη, ευτραφής, καστανή με τα σχετικά κοντά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά υπηρεσία.
-Γειά σας τί κάνετε; Να σας δείξω την κοπέλα...
Αμέσως εμφανίζεται μία μελαχρινή, φορώντας μόνο ένα μικροσκοπικό μαύρο μπικίνι, δε νομίζω πάνω από 25 ετών, με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, αδύνατη, μικρό προς μεσαίο στήθος, ωραίος ποπός. Δε χαμογέλασε αλλά δεν ήταν μουτρωμένη. Ομορφη.
-Η κούκλα είναι. Είκοσι ευρώ φουλ προγραμμα. Θέλεις να περάσεις;
-Τι περιλαμβάνει το φούλ;
-Τσιμπουκάκι, κολαράκι, μουνάκι, ισπανικό, 69, όλες οι στάσεις...
-Ελευθερο στοματικό;
-Με καπότα! Ακούγεται η φωνή της κοπέλας πίσω από την κουρτίνα.
-Πρωκτικό;
-Ννναί... Η υπηρεσία το είπε σαν να έβγαινε με τσιγκέλι από το στόμα της, ενώ το βλέμμα της ήταν σαν να μου έλεγε '' Τώρα θα περάσεις ή χάνω την ώρα μου άδικα;'' Λες και υπήρχε άλλος στο σαλόνι.
-Πόσο έχει το πρωκτικό;
-Είκοσι!
Καθώς έβγαινα δύο Ελληνες συναγωνιστές εισέρχονταν.
Δυστυχώς δε ρώτησα τ' όνομα της κοπέλας...
Οπως επίσης δεν μπήκα στο 17Β που είναι δίπλα (δεν το πρόσεξα)  αλλά κατευθύνθηκα προς το παρά δίπλα. Το...

Φωκαίας 19

scaled.php


14:39

Σπρώχνω την άθλια πόρτα και εισέρχομαι σ' ένα επίσης φωτεινό σαλόνι.
Μέσα η καθισμένη  υπηρεσία, με μία λεπτή φωνή, εξηγεί το πρόγραμμα της κοπέλας σ' έναν συναγωνιστή που κάθεται απέναντί της και την ακούει με προσοχή.
Ανάμεσα στους δύο και προς τα πίσω μία νέα, ψηλή, με μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί, αδύνατη, μικρό προς μεσαίο στήθος. Φοράει μόνο ένα μαύρο μαγιό και διαθέτει ωραίο ποπό χωρίς κυτταρίτιδα. Εχει όμως εξωτροπία. Τα μάτια της έχουν την τάση να φεύγουν προς τα έξω.
-Καλησπέρα.
-Καλησπέρα. Η κοπέλα κάνει όλες τις στάσεις, ελεύθερα πιασίματα, τσιμπουκάκι, πισοκολλητό, πολύ χαδιάρα και παιχνιδιάρα είναι. Δίνετε 20 ευρώ.
-Ελεύθερο στοματικό κάνει;
-Οχι!! Λέει με τρόμο η υπηρεσία.
-Μη λες αυτό σήμερα είναι και τα πάθη (!) του Θεούλη μας. Απαντάει η κοπέλα...
Ο συναγωνιστής πλήρωσε και προωθήθηκε στα ενδότερα,
Εγώ συνέχισα την τσάρκα προς το...


Φωκαίας 25Α

scaled.php


14:40

Η πόρτα είναι πλέον πράσινη και όχι καφέ όπως φαίνεται στη φωτό του site.
Ανεβαίνω είκοσι σκαλοπάτια, ανοίγω την εξώπορτα που τρίζει και μπαίνω σ' ένα σαλόνι που δεν είναι κανένας. Παρά μονάχα ακούγεται αοιδός να τραγουδάει '' και όταν φύγεις θα με βρεις στο ίδιο το βαγόνι...''
-Είναι κανείς εδώ;
Εμφανίζεται μία γραία υπηρεσία και η Τερέζα από πίσω της.
Πρόκειται για νεαρή μελαχρινή με μακριά μαύρα μαλλιά, μεσαίο στήθος, αδύνατη, χαμογελαστή.
Στην πόρτα έκανε μία στροφή. Είπε ένα γεια σου και αποχώρησε.
-Γειά σου νεαρέ. Αυτό είναι το κοριτσάκι. Να το γλύψεις στο μουνάκι, κάνει ωραίο 69...
-Ελεύθερο στοματικό κάνει;
-Οχι, όχι...
-Πρωκτικό;
-Ασε μας μωρέ!...μου γυρίζει την πλάτη και φεύγει...
Η σφαίρα με τα κάτοπτρα συνέχιζε να γυρίζει στέλνοντας πολύχρωμες κηλίδες στους τοίχους του άδειου σαλονιού.
Κατευθύνομαι απέναντι στο...

Φωκαίας 22

scaled.php



14:41

Ανεβαίνω τα υπαίθρια σκαλάκια και κάνω δεξιά στη βεράντα.
Στο σαλόνι με υποδέχεται η ηλικιώμένη ξανθιά υπηρεσία.
-Καλησπέρα. Πώς τη λένε την κοπέλα;
-...(σιωπή). Ελα Αννα!
-Αννα;
-Ναί...
Απέναντι, μια φωτογραφία δείχνει σε gro plan μία νέα κοπέλα έτοιμη να καταβροχθίσει ένα λευκό πέος.
-Κολαράκι, μονάκι, τσιμποκάκι, ελεύτερα πιασίματα...
-Γεια σου! Κάνει η Αννα και με πλησιάζει.
Είναι μελαχρινή με ίσια μαύρα μαλλιά, αδύνατη, μεσαίο στήθος, χαμογελαστή.
Φοράει μαύρα εσώρουχα (κιλοτάκι και στηθόδεσμο) και έχει μία μικρή μαύρη ελιά, μπροστά ψηλά στο αριστερό μπράτσο.
- Κάνεις ελεύθερο στοματικό;
-Οοοχι!
-Μόνο αυτό δεν κάνει...Πετάγεται η υπηρεσία.
-Πρωκτικό;
- Ναί. Πρωκτικό, ναί κάνω...
- Στα 20 ευρώ, έτσι;
- Ναι. Ελα!
- Θα ξαναπεράσω εάν είναι...


Φωκαίας 25Β

scaled.php


14:42

Τα τρία σκαλιά δε μου είναι εμπόδιο για να εισέλθω στο σαλόνι.
Η πόρτα όμως, είναι  και αυτή πράσινή και όχι χρώματος ...τσιρλί (καφέ σαν τη διάρροια) όπως φαίνεται στο bou. Θα στείλω τις φωτό στον Αντισθένη για να τις ανανεώσει εάν θέλει.
Μέσα, η μελαχρινή, ηλικιωμένη υπηρεσία κάθεται σ' ένα σκαμπό και με κοιτάζει κάπως περίεργα.
-Πώς τη λένε την κοπέλα;
-Τζούλια.
-Στα 20 ευρώ ελεύθερο στοματικό κάνει;
-Ναι κάνει...(βαριεστημένα)
-Πρωκτικό;
-Ναί...
-Είναι εδώ να τη δω;
-Θα περιμένετε λίγο γιατί έχει πελάτη...
-Καλά θα κάνω μία βόλτα και θα γυρίσω.
- Να κάνετε. Σας περιμένουμε.
Τελικά δε γύρισα. Το ξέχασα.
Είμαι αρχάριος. Με βλέπω εγώ...
Ξέχασα πρώτα να ρωτήσω τ' όνομα της κοπέλας στο Φ17Α. Δεν μπήκα στο Φ17Β. Τώρα ξεχνάω να επιστρέψω στο Φ25Β για να δω την κοπέλα.


Φωκαίας 27Α και 27Β

scaled.php


14:43

Παραδίπλα είναι η πόρτα του Φ27Α.
Το σαλόνι κλασικά μικρό με τη σφαίρα και τις αντανακλάσεις στους τοίχους.
-Καλησπέρα!
-... (Κανένας. Ούτε φωνή ούτε ακρόαση...)
''Με τα μάτια σε πιάνω
Με τα χέρια μου φεύγεις.
Τί είσαι για μένα πες μου τί;...''
Ακούγεται απ' τα ηχεία.
Η σχετικά νέα χαμογελαστή, αλλοδαπή, υπηρεσία με το ξανθό κοντό μαλλί εμφανίζεται...
-Γεια σου όμορφο παιδάκι! Τί κάνεις;
-Ποιά κοπέλα εργάζεται;
-Η Καρίνα.
-Ελεύθερο στοματικό κάνει;
-Ναί. Ελα μπες!
-Πρωκτικό;
-Οχι!
Η Καρίνα είναι μία σχετικά ψηλή, χαμογελαστή, καστανή κοπέλα με μικρό στήθος. Στο πρόσωπο δε μου άρεσε. Ενώ έχει και ένα θεματάκι με τα μπροστινά της δόντια (μικρά και σκούρα)
Εχει όμως καλό κορμί και ωραίο ποπό που τον έβαλε στο πρόσωπό μου. Εγώ φυσικά τον χούφτωσα.
-Εντάξει Καρίνα θα κάνω τη βόλτα μου και θα ξαναπεράσω...
-Ελα μωρό μου, γιατί δεν περνάς τώρα; Μου είπε με νάζι.

Συνεχίζω στο διπλανό Φ27Β.

14:45

Ανεβαίνω τα εσωτερικά σκαλάκια και μπαίνω στο σαλόνι με τα κλασικά φωτάκια. Ακούγεται Ελληνική ραπ.
Η υπηρεσία με το μαύρο κοντό μαλλί αρχίζει κατευθείαν το τροπάριο ( Μέρες που είναι...)
-Η Ειρήνη. Με 20 ευρώ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, 69, γλείψιμο, καλή κοπέλα καλό σεξ, όλες οι στάσεις. Θα περάσεις;
Γι' αυτήν είχα έρθει. Ηταν δυνατόν να μην περνούσα;
Είχα διαβάσει τις κριτικές των n.smirni76, Ακόρεστος και professorx. Εγραφαν καλά στοιχεία σε γενικές γραμμές.
Η κοπέλα είναι γύρω στο 1,65, ξανθιά, μεσαίο στήθος στητό, αδύνατη και με σφιχτό κρέας, χαμογελαστή.
Πλήρωσα το αντίτιμο και εισήλθα στο δωμάτιο...

scaled.php


scaled.php


για να τιμήσω την Ειρήνη.
Ηταν η πρώτη μου κοπέλα σε οίκο ανοχής...
Μέχρι τώρα πήγαινα με call girls του κατοστάρικου και σε studios...
Θ' ανέβει κριτική.
Η πρώτη μου για μπουρδέλο (Το είπα επιτέλους!...)

Σπιτάκια επίσης δεν υπάρχουν στο κομμάτι της Φωκαίας...

scaled.php


από Αχαρνών μέχρι τη διαστάυρωση με την Αλκιβιάδου...

scaled.php


Το...

Φωκαίας 24

scaled.php


Δεν το επισκεύτηκα. Απαράδεκτος!
Αλλά επειδή είναι η πρώτη μου μπουρδελότσαρκα ζητώ την επιείκειά σας...
Φεύγω! Ελπίζω να προλάβω την περιφορά του επιταφίου...

Αι γενεαί πάσαι, ύμνον τη Ταφή Σου, προσφέρουσι Χριστέ μου...
RESPECT :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

idontknownothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ συμφορουμιτη τρέχω..
θα επιστρέψω με εντυπώσεις...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
@Φανούρης Τζούρας

Μέτρησες φίλε..............!!! :rockon:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
ποιο αδεια ηταν τις κρυες νυχτες του χειμωνα. και για να μη πω ποσο αδεια ηταν οταν ειχε championls leage....αρα σεβομαστε τη μπαλα περισσοτερο (εγω τουλαχιστον σεβομαι περισσοτερο τη μπαλα  :grin: )
Άρα που οφείλεται ο λίγος κόσμος κατά τη γνώμη σου αυτή τη στιγμή μιας κ ούτε κρύο κάνει,ούτε μπάλα έχει...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Η Φυλής αδειάζει όλο και πιο πολύ γιατί τα 20 είναι πλέον πολλά. Με μια οργανωμένη αποχή 1-2 εβδομάδων η τιμή θα έπεφτε αυτόματα στα 15 ευρώ.    ;)
Μακάρι αλλά δεν το νομίζω...Άσε που μετά μπορεί να γίνει Μετάξι η όλη φάση...
 

Επισκέπτης
Μακάρι αλλά δεν το νομίζω...Άσε που μετά μπορεί να γίνει Μετάξι η όλη φάση...
ακριβως!!!

παιδια ζουμε σε εναν παραδεισο για την πορνεια!!!
εχουμε ιεροδουλες για ολα τα βαλαντια (10-20 σε μπουρδελο και 10-200 γενικα)
εχουμε εξτρα που παλια για να τα κανεις επρεπε να πληρωσεις ΛΕΦΤΑ και παλι δυσκολα ευρισκες καλα μουνια να τα κανουν...
και επεισης εχουμε ποικιλια σε κοπελες απο ηλικια εμφανηση, εξτρα κτλ

για εμενα η κατασταση δεν πρεπει να αλλαξει. ειδικα η φυλης ειναι μια χαρα με 20€ ευρω γαμαμε ωραια μουνια με καλα προγραμματα και η περιοχη δεν εχει ουτε πακια ουτε εγκληματικοτητα οπως το μεταξι.. οποιος θελει να γαμαει με 10-15 ευρω ας παει μεταξι, οπως κανω και εγω οταν εχω πχ 30 ευρω και θελω να γαμησω 2 φορες αλλα και γενικα μου αρεσει να βολταρω στο μεταξι γιατι εχει και καλα μουνια...

σκεφτειτε κιολας τα σπιτια στο μεταξι που ειχαν το γαμησι 20€ και το πηγαν 10-15 οπως η κολοκυνθους αχιλεως απο εκει που εβρισκες λαουρα, τζωρτζινα, φλωρα, μυκη(αυτη που δουλευει φυλης) νικη και πολλες αλλες τωρα βλεπεις μονο σκιαχτρα... οποτε κατω τα χερια απο την πρεσβια της κοσταντζα στην αθηνα..

[size=10pt]20αρικο RULEZZZ!!![/size]
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σημερινή βόλτα σε Φυλής και Μεταξουργείο στην πρωινή βάρδια και εκτός του ότι ξεποδαριάστηκα,επίσης ξεπουτσιάστηκα στην κυριολεξία μιας και έκανα τρεις καταθέσεις με καινούριες προς εμέ κοπέλες.Έχουμε και λέμε:
Στο Αλκιβιάδου 16Γ σήμερα ήταν η Βικτώρια με γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Έκφυλο μωρό,είναι καλή μέσα αν και την τελευταία φορά ήταν λίγο βιαστική.Στο 16Β καινούρια μιλφ η Ειρήνη πρόκειται για μία κοντή,παχουλή με κοντά καστανά μαλλιά αδιάφορή εντελώς.Κώλος και γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Διδύμου 20 η καβλιάρα η Αλεξάνδρα κοντή,ξανθιά Ρωσίδα,μιλφ με μακριά μαλλιά και τατού κινέζικά ιδεογράμματα στον σβέρκο της.Την είχα πάρει και ήταν καλή.
Στο Διδύμου 18 υπόγειο ήταν η Σύλβια η Βουλγάρα που σας υπενθυμίζω οτι ξεκίνησε απο Κωλοκυνθούς 38 την σταδιοδρομία της.
Στο Διδύμου 16 ήταν η Σόνια πρώην Εύα απο Φυλής 92 και Αλκιβιάδου 16Γ.
Στο Φυλής 40 ήταν η Τζούλια καβλιάρα μεγαλοκοπέλα με κόκκινα μάκριά μαλλιά,λευκό σώμα και πιασιματάκια.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι.
Φυλής 54 όροφος κλειστό.Φυλής 61 κλειστό με ενοικιαστήριο.Φυλής 59 όροφος κλειστό.Στο Φυλής 80 ήταν η Άννα η "Βουλγάρα" απο την Αλβανία.Κοπέλα ξανθιά με κανονικού μεγέθους μαλλιά,λεπτή γνωστή απο Φωκ 22 κάτω που δούλευε σταθερά παλιά.Μέσα στο δωμάτιο είναι γνωστή για τα εξτρά που προσφέρει με επιπλέον χρήματα,κάτι που προσωπικά το θεωρώ κοροίδια για τα 20 ευρώ στάνταρ ταρίφα που παίρνει.
Στο Φυλής 74 στο δεξιό ήταν η Ουάννα η γνωστή λεπτή κοπέλα με τα ξανθά μαλλιά ,γυρολόγος.'Ομορφη κοπέλα αλλά με όχι τόσο καλές κριτικές.Στο αριστερά ήταν ένα καινούριο καβλέτο με το όνομα Ναταλύ.Πρόκειται για κοπέλα κανονικών κιλών,ελαφρώς μελαμψή,με κατάμαυρα μακριά μαλλιά.Μουνάρα η κοπέλα και φορούσε ένα μαύρο καβλωτικό δαντελωτό σετ εσώρουχα.Τα εξτρά που προσφέρει είναι το sex show, το 69 και το αυταρχικό.Μιας και δεν γουστάρω καθόλου το αυταρχικό την έκανα με ελαφρά αλλά το αναφέρω γιατί ξέρω οτι κάποιοι συναγωνιστές το προτιμούν.
Το Φυλής 65 όροφος κλειστό.Τα Μονής Προδρόμου,Φυλής 71 υπόγειο και Φυλής 92 νέο κλειστά.Το φυλής 71 όροφος με πρωκτικό είχε την Μις Πίγκυ κοπέλα με πιασιματάκια και χαρακτηριστική πλαδαρή φάτσα.
Στο Φώκαιας 25 όροφος τσατσά ήταν η γνωστή αντιπαθέστατη,σίχαμα κωλόγρια με την φάτσα που διεγείρει παρόμοια συναισθήματα με αυτά της εκπομάτισης βόθρου.Κοπέλα ήταν η Τερέζα,όμορφη κοπέλίτσα Ρουμάνα που το παίζει Τσέχα.Κανονικό πρόγραμμα.Το Φώκαιας 24 κλειστό.
Στο Φώκαιας 27 όροφος πέτυχα την Καρίνα.Πρόκειται για κοπέλα,ψηλή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,λευκή,Ρωσίδα με ξανθά κατσαρά κανονικά μαλλιά και πλαδαρό πρόσωπο που θυμίζει την Πίγκυ απο το mappet-show.Eίπα να το παίξω Κέρμιτ και μπήκα στο δωμάτιο.Τελικά την πήδηξά σαν βάτραχος και την έκανα.Γυμνό τσιμπούκι.Θα ανέβει κριτική.
Στο Μαγνησίας 1 κοπέλα ήταν η Μιλφ Νάταλυ με τα πρησμένα μάγουλα.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Να θυμήσω και για αυτήν την κοπέλα οτι το τσιμπούκι της το βελτίωσε στο Κωλοκυνθούς 38 όροφος όπου ξεκίνησε την καριέρα της.Μεγάλο σχολείο τελικά το Κωλοκυνθούς!! Απο τα εδρανά του έχουν περάσει και η Μίκυ απο Φυλής 92 αλλά και η Ειρήνη απο το Φυλής 86 και Διδύμου 18.
Στο Φυλής 134 υπόγειο η Πάολα κλασσικά.Στο μεσαίο ήταν μία ψηλή και άχαρη κοπέλα με πιασμένα μαύρα μαλλιά κανονικών κιλών με σώμα αντιαισθητικό απο την κυτταρίτιδα.Στεκόταν ακίνητη σαν τσολιάς και με κοιτούσε.Απλό πρόγραμμα.
Στο Περγάμου 1 κάτω ήταν η Μαρία κοντή κοπέλα με καρέ ξανθά μαλλιά,κανονικών κιλών με βυζάρες.Μιλούσε πολύ καλά ελληνικά.Μέτρια πράγματα,κανονικό πρόγραμμα.Στον όροφο συνάντησα την Στέλλα το μιλφ με την ξανθιά περούκα γνωστή απο το Αλκιβιάδου 16Γ και Διδύμου 16.Χρησιμοποιεί καπότες με χρώματα και όταν την είχα πάρει μου φόρεσε μία πράσινη καπότα και με είχε ξενερώσει.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Ρεμούνδου 21 ισόγειο ήταν η Μόνικα η Λετονή ψηλή κοπέλα με ξανθά μαλλιά κανονικών κιλών.Την έχω πηδήξει στο Φώκαιας 17,Φυλής 80 και Αγαθουπόλεως 54.Είναι καλή μέσα,με θυμόταν και στεναχωρεθήκαμε και οι 2 που δεν πέρασα στο δωμάτιο!!Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Στον όροφο ήταν ένα παρασήμειωμα που η τσατσά το χαρακτήρισε λουκουμάκι.Το είχα πάρει στην Ακομινάτου όπου και έχω αναρτήσει αρνητική κριτική.Είναι κοντή,αδύνατη.μελαμψή αθίγγανη μάλλον απο Αλβανία,με βαμμένα κοντά ξανθοκόκκινα μαλλιά.Γυμνό τσιμπούκι και 69.Ένα κακότροπο,μοχθηρό μπάζο που κοσμεί την συλλογή μου απο εκτρώματα.Έχει ήδη περάσει στο Χρονοντούλαπο της Μπουρδελοιστορίας!!
Θα ακολουθήσει εντός ολίγου το δεύτερο μέρος με τις περιπέτειες μου απο το Μεταξουργείο!! Μην αλλάξετε μπουρδελοσαίτ, μείνετε συντονισμένοι,δείτε καμία διαφήμηση για studio να περάσει η ώρα,παρακολουθείστε καμία πολιτική αντιπαραθέση μεταξύ αριστερών και δεξιών και επιστρέφω δριμύτερος!
 

Επισκέπτης
Στο Φυλής 80 ήταν η Άννα η "Βουλγάρα" απο την Αλβανία.Κοπέλα ξανθιά με κανονικού μεγέθους μαλλιά,λεπτή γνωστή απο Φωκ 22 κάτω που δούλευε σταθερά παλιά.


Μεγάλο σχολείο τελικά το Κωλοκυνθούς!! Απο τα εδρανά του έχουν περάσει και η Μίκυ απο Φυλής 92 αλλά και η Ειρήνη απο το Φυλής 86 και Διδύμου 18.
απο εγγυρη πηγη η αννα ειναι αλβανιδα αλλα εχει μεγαλωσει στην βουλγαρια.

η μικυ δεν ειναι καθαροαιμη κολοκυνθιωτισα γιατι αρχικα στην ελλαδα δουλεψε για 4 μηνες σε γραφειο σαν cg αλλα επειδη επερνε 30€ απο το γαμησι προτιμησε το μπουρδελο που περνει 10 ευρω αλλα καθε μερα που δουλευει, ακομα και τωρα που η φαση ειναι πεσμενη, κανει στανταρ πανω απο 20-25 ραντεβου... εγω παντως την παντρευομουν με 200€ MINIMUM την ημερα!!!! (αλλα δυστυχως εχει αγορι :( :()



υγ. ευχαριστουμε για την ενημερωση!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom