Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 296 άτομα (37 μέλη και 259 επισκέπτες)

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φιλε θελει λιγο προσοχή ,αν ειναι απο το Αγρινιο !  :2funny:

Μην ξεχνας οτι ο βοσκος που σκοτωσε 5 κυνηγους ηταν απο το Αγρινιο !

Μην ξεχνας οτι αυτος που σκοτωσε τον διοικητη του ΙΚΑ Βαρθολομαίο ηταν

απο το Αγρινιο !

Ο ανθρωπος γαμαει στα μπουρδελα για να αποφυγει τις κακοτοπιες !

Παρεμπιπτοντως ,μαγκες, στο Φ67 ,καλο τεμαχιο το απογευμα !


Το αλλο με τον Ραμμο τον διαιτητη το 1978 που του κοψαν το αυτι το ξερεις ?  Ημουν και γω στο γηπεδο τοτε
Η ιστορία με το κομμένο αυτί του Ράμμου

Ένα από τα πρώτα πράγματα που μαθαίνουν οι νεώτεροι ότι είχε συμβεί στο ελληνικό ποδόσφαιρο, είναι και η φρικιαστική ιστορία με θύμα τον διαιτητή Στέφανο Ράμμο, στις 29 Φεβρουαρίου 1976 στο Αγρίνιο, αμέσως μετά την λήξη του αγώνα Παναιτωλικού-ΠΑΟΚ 0-2. Ο Στέφανος Ράμμος είναι σίγουρα το πιο χαρακτηριστικό θύμα της ελληνικής διαιτησίας. Είναι αηδιαστικό και μόνο να το σκέφτεται κανείς, ότι βρέθηκε άνθρωπος που έκανε τέτοια αποτρόπαια πράξη. Όπως αναφέρει το σχετικό φύλλο της Α.Η. και ο τότε απεσταλμένος της Σπύρος Μήτσης, όλα ξεκίνησαν από ένα αυστηρό πέναλτι στο 67΄που μετέτρεψε σε γκολ ο Σαράφης (στο 85΄με κεφαλιά του Κερμανίδη ο ΠΑΟΚ νίκησε τελικά με 2-0). Οι Αγρινιώτες την στιγμή του πέναλτι άρχισαν να πετροβολούν τον επόπτη και να προσπαθούν να σπάσουν τα κάγκελα. Το κατάφεραν τελικά μετά το δεύτερο γκολ και οι φίλαθλοι γκρεμίστηκαν. Όσοι μπαινόβγαιναν στο γήπεδο καταδιώχτηκαν από τους χωροφύλακες, ενώ με την λήξη του αγώνα επιτέθηκαν κατά του διαιτητή και του επόπτη Αμπατζή, τους οποίους έδερναν ανηλεώς. Ο Ράμμος έτρεξε προς τα αποδυτήρια, όμως η πόρτα είχε ξεχασθεί; κλειδωμένη. Τότε ο δύστυχος έγινε έρμαιο των διαθέσεων του εξαγριωμένου πλήθους. Τον ποδοπατούσαν και σε μια κλωτσιά, καθώς ήταν στο έδαφος, του κόπηκε το αυτί. Λιπόθυμος και πλημμυρισμένος από αίματα σύρθηκε στον διάδρομο, ενώ αργότερα ματαίως αναζητήθηκε το κομμένο αυτί, για να γίνει χειρουργική επέμβαση και να διασωθεί. Να σημειωθεί πως μέχρι το 65΄η διαιτησία του Ράμμου ήταν ρεσιτάλ. Η αλήθεια είναι πως το πέναλτι ήταν τραβηγμένο από τα μαλιά. Στο 67΄, ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Κούδα, στο ύψος της μικρής περιοχής ο Μίχος έσπρωξε τον Σαράφη. Ο «καίσαρας» δεν έπεσε και αμέσως ακούστηκε το σφύριγμα του διαιτητή. Προς στιγμή ο Ράμμος αμφιταλαντεύτηκε προκειμένου να υποδείξει μία ποινή μεταξύ πέναλτι και φρήκικ και τελικά έδειξε το σημείο του πέναλτι. Χαρακτηριστικό είναι πως κατά την διάρκεια των επεισοδίων οι μαινόμενοι φίλαθλοι άρπαξαν το πουκάμισο του Ράμμου, το οποίο κουρέλιασαν και στη συνέχεια το περιέφεραν στους δρόμους ως λάφυρο. Από τους 10.000 φιλάθλους (διατέθηκαν 7,017 εισιτήρια και εισπράχθηκαν 608.930 δρχ.) οι μισοί και περισσότεροι δεν αποχώρησαν από το γήπεδο, αλλά περίμεναν την έξοδο του διαιτητή μέχρι αργά την νύχτα
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Μεγάλη μορφή ο picker και του απευθύνω τα χαιρετίσματά μου  ;)

βέβαια όταν καταλάβει ότι οι γυναίκες δεν είναι καλές μόνο για να
ανοίγουν τα πόδια τους όταν εμείς καυλ*&ουμε , τότε μπορεί κάποιος
να συζητήσει σοβαρά μαζί του...

μέχρι τότε όμως έχει την συμπάθειά μου , γιατί είναι στιβαρός στις απόψεις του  ;)
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Αν είναι καλή, γιατί όχι; Θα πρέπει να ξέρει όμως ότι αν μου αρνηθεί το σεξ έστω και μία φορά θα πάω να γαμήσω σε μπουρδέλο - εν γνώσει της φυσικά και όχι στα μουλωχτά - καθώς δεν το κάνω μόνος μου ποτέ. Πες της το και αν δέχεται, να γνωριστούμε.   :sunglasses:


Picker σου μιλαω ειλικρινα οτι γουσταρω να παμε τσαρκα μια μερα παρεα ........Θα περασουμε γαματα και θα ριξουμε πολλη πουτσα αλλα και .γελιο ....Ψήνεσαι????   
Σε παω ρε παιδι μου .... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Picker σου μιλαω ειλικρινα οτι γουσταρω να παμε τσαρκα μια μερα παρεα ........Θα περασουμε γαματα και θα ριξουμε πολλη πουτσα αλλα και .γελιο ....Ψήνεσαι????

Όχι γιατί δεν έχεις τα αρχίδια να πεις στη γυναίκα σου ότι πας με πουτάνες.  :sunglasses:

 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Όχι γιατί δεν έχεις τα αρχίδια να πεις στη γυναίκα σου ότι πας με πουτάνες.   :sunglasses:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν το λεω γιατι θα μου δωσει απολυτηριο μετα ρε Φιλε .........Το εχει ετοιμο ....Υπογεγραμενο .......
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Όχι γιατί δεν έχεις τα αρχίδια να πεις στη γυναίκα σου ότι πας με πουτάνες.   :sunglasses:

Καλα καλα , εσυ αμα βρεις γκομενα θα γινεις
ο χειροτερος ολων και βαζω και στοιχημα ρε.

Ετσι λεγανε και κατι γνωστοι παλιοτερα σαν και εσενα
και μολις βρηκανε δεν ξεκολαγανε μετα... φαφλαταδες.
Μονο εμεις που λεμε πως κανουμε καθημερινα καμακι στο τελος
θα αποδειχθουμε ισως οι πιο μπουρδελιαρηδες- χυλοπιτακηδες απο ολους  :sunglasses:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Καλα καλα , εσυ αμα βρεις γκομενα θα γινεις
ο χειροτερος ολων και βαζω και στοιχημα ρε.

Ετσι λεγανε και κατι γνωστοι παλιοτερα σαν και εσενα
και μολις βρηκανε δεν ξεκολαγανε μετα... φαφλαταδες.
Μονο εμεις που λεμε πως κανουμε καθημερινα καμακι στο τελος
θα αποδειχθουμε ισως οι πιο μπουρδελιαρηδες- χυλοπιτακηδες απο ολους  :sunglasses:



ΣΩΣΤΟΣΣΣΣΣΣ
 

Επισκέπτης
Boldemort λες μαλακίες ως συνήθως και είναι αργά...

Για την ιστορία απόψε γάμησα για πολλοστή φορά το Μαράκι στο Ιάσωνος 33. Πολύ καλό και γλυκό κορίτσι, μου φτιάχνει πάντα τη διάθεση.   :)

Ώρα για ύπνο!    :zzzzz:


ΥΓ: Αφιερωμένο στις πουτάνες και τους μπουρδελιάρηδες:

We don't come alone
We are fire we are stone
We're the hand that writes
Then quickly moves away

We'll know for the first time
If we're evil or divine
We're the last in line
We're the last in line


:rockon:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
το ποιο περίεργο είναι γιατί βρέθηκε εκέι....
στα έκει στέλνουν της παροπλισμένες..
πάντως ωραίο μουνί....βέβαια με χάλια υπηρεσίες...και όλο αρνήσεις

Μετά την δυναμική και παρθενική της παρουσία στο Φ.80, μεταφέρθηκε Χωματιανού 11, μετά Ξανθίπης 2 και μετά Φ.134 υπ.

Τα ξέρει τα μέρη εκεί και τους αλλοδαπούς που μπαίνουν φουλ στο εν λόγω μπουρδελάκι.

 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
O Picker τις ίδιες μαλακίες έλεγε και πριν εξαφανιστεί για ένα διάστημα.

Μην spam-άρετε άλλο με το να ασχολείστε μαζί του.

Άκρη δεν βγάζετε.

Αγάπα τον Συναγωνιστή σου με τα ελαττώματά του.

 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
χθες το απογευμα...

στο φ71β ηταν η αννουλα,καταξανθη πλεον...
η ρενατα ηταν στο φ134 το υπογειο...
η παολα απ το φ134 υπογειο ηταν στο περγαμου 1 ισογειο,ενω στον οροφο του περγαμου ηταν η πουρη νατασσα με την ξανθια περουκα,απο αλκιβιαδου,περδικκα,λιοσιων κτλ...
στο φ134 το δεξι,μαζι με τη τζεσικα ηταν η μιχαελα...η μιχαελα ειναι η  μαυρομαλλα με το τελειο κωλαρακι,το ωραιο χαριτωμενο περπατημα,που δουλευε πρωινη στο ιασωνος 37β.την πηρε ο συναγωνιστης που ημουν μαζι κι εμεινε κατευχαριστημενος...

στο φ 86β ηταν η αλμπινα,πλεον καρολινα...
φ84α,η σισυ...

φ65 πανω,η μαιρη

φ59 οροφος,η καυλα η εμμανουελα
φωκαιας 19,ουανα
Φωκαίας 27Β οροφος,ενα καινουργιο ξανθο ρωσομιλφακι,λιγο ασουλουπωτο...

στο αλκιβιαδου το δεξι πηγα για τη βικτωρια,παλι ελειπε,προσπαθω ποσον καιρο να τη γαμησω κι ολο κατι γινεται...

στο αλκαμενους 113 ηταν η λιλιαν
διδυμου 16 η αλισα,μαρινα γκεισα,φοβερα στραβωμενη στο σαλοναρισμα
διδυμου 20 η βαλερια
        18 κατω,φωτεινη
        8 αριστερο,γιασμιν

 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Σημερινό κομάντο πέρασμα από Φυλής μιας και μπήκα σε έναν οίκο,μετά είχε επίσκεψη σε κοντινό μασαζίδικο όπου θα ανέβει και το παιχνίδι εκεί,ντου στο Φυλής 74 αριστερά.Μελαχροινό καυλάκι,Τζούλια(πολύ πρωκτότυπο όνομα),έδινε και κωλαράκι το οποίο έφαγα αν και πόναγε λόγω συσκευασίας..καλό γαμήσι όπου συμμετείχε,έχει καμιά βδομάδα που επανεμφανίστηκε,δούλευε σε στούντιο της Κασσάνδρας( :hammer:δεν έχω πάει και ούτε πρόκειται να πάω σε στούντιο,κομμένα για μένα καμιά τετραετία λόγω απάτης που είναι).
Συστήνεται και δεν μπαίνει με το ρολόι στο χέρι,στα 17λεπτά έφυγε αφού η παχουλή Ρωσίδα νέα τσατσά την κάλεσε..Φορούσε τα γούνινα πορνογαντάκια σε χέρια και πόδια..Χύσιμο στα βυζιά...

Σε ποια βάρδια λες; Δώσε και περιγραφή.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Φυλής 71Β. επίσκεψη μόλις άνοιξε το μαγαζί, ο πουστοτσατσός μου λέει: έχω ένα φοβερό μωράκι... και σκάει μύτη ένα μικρό αδύνατο, ξανθούλικο με μικρό βυζάκι και ωραίο σωματάκι ... με φουλ πρόγραμμα!!!
περνάω στο δώμα, έρχεται το μωρό, ζητάω καπέλο, το φορά με το στόμα και αρχίζει μία πίπα που αφού της απομάκρυνα τα χέρια ήταν αρκετά καλή, χωρίς πολύ βάθος καθώς έχει σκουλαρίκι στη γλώσσα που την ενοχλεί.
αμέσως μετά της ζητάω το κωλαράκι της, που αφού έβαλε λίγη κρέμα, το έδωσε, λέγοντας ότι έχει 3 μέρες να το δώσει.
μικρό τρυφερό κωλαράκι στο οποίο μετά από λίγη ώρα κατέθεσα.
δεν με άφησε να τον βγάλω εγώ από το κωλαράκι της καθώς έπιασε την καπότα με το μαντηλάκι νομίζοντας ότι έχει λερωθεί!!!
πρώτη φορά που κάποια που δίνει το κωλαράκι της νοιάζεται τόσο πολύ για να μην φανεί αν λερώθηκε η καπότα. ΜΠΡΑΒΟ!!!
ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ
 

Επισκέπτης
O Picker τις ίδιες μαλακίες έλεγε και πριν εξαφανιστεί για ένα διάστημα.

Μην spam-άρετε άλλο με το να ασχολείστε μαζί του.

Άκρη δεν βγάζετε.

Αγάπα τον Συναγωνιστή σου με τα ελαττώματά του.

Καλό λαμόγιο θα είσαι κι εσύ.  :birdman:

Πρέπει να φάτε πολλά ψωμιά μερικοί για να καταλάβετε το πνεύμα του Picker.  :sunglasses:

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Το ξέρω φίλε. Θέλω να κάνω παιδί με ιερόδουλη.    :sunglasses:
όμως πές της να κάνετε κορίτσι , γιατί σύμφωνα με μια παροιμία
τους υιους ιερόδουλων δεν τους έχουν και σε πολύ εκτίμηση...
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Το ξέρω φίλε. Θέλω να κάνω παιδί με ιερόδουλη.    :sunglasses:
[/quote
picker τι ειναι το παπαρακι που κρατας?χαχααχχαχα ο πατερας σου το ξερει??"

Το ξέρω φίλε. Θέλω να κάνω παιδί με ιερόδουλη.    :sunglasses:

picker τι ειναι το παπαρακι που κρατας?χαχααχχαχα ο πατερας σου το ξερει??"
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom