Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 372 άτομα (51 μέλη και 321 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Επειδη σημερα ημουν "αποθεωτικος" στην κριτικη μου (Κολ30α ΙΩΑΝΝΑ), μυγιαστηκα με το σχολιο σου, και επειδη μου στερεις το δικαιωμα του αυθορμητισμου, σου απαντω κι εγω οτι οσο υποπτος ειναι αυτος που γραφει κριτικες, αλλο τοσο και ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ειναι αυτος που ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ κριτικες....
1)Δεν υπονόησα εσένα, οπότε κακώς έχεις τη "μύγα". Και 2ον) δεν είναι υποχρεωμένος κάποιος να γράφει κριτικές για όπου πάει, αν πάει και τι κάνει για να αποκτήσει κύρος στο site. ΑΝ θέλει το κάνει. Αυτό δεν του στερεί το δικαίωμα να γράφει την άποψή του. Κι όταν λέω για αποθεωτικές κριτικές, δεν μπορώ να βλέπω 9άρια και 10αρια για "εμφάνιση κοπέλας" που ανήκει (αντικειμενικά) στις οριακά εμφανίσιμες! Διαβάζεις κάποιες κριτικές και λες "τύφλα να 'χουν οι πορνοστάρς του Hollywood"! Και απορείς! :think: Γράψε ότι είναι τέλεια στο κρεβάτι, οκ, αλλά από εμφάνιση πχ 7. Αυτό θα ήταν το πιο δίκαιο. Αυτό εννοώ. Δεν είπα ότι όλες οι πολύ καλές κριτικές είναι "ύποπτες".
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Φίλε εσένα σε κόβω για αγνό και τίμιο μπουρδελιάρη αλλά δυστυχώς πιστεύω ότι υπάρχουν αρκετές περιπτώσεις στο site όπου αποθεωτικές κριτικές δεν είναι και τόσο "αυθόρμητες".

ρε KD έλεος πια με τις θεωρίες συνωμοσίας. Κάθε τρείς και λίγο μιλάς για βαλτούς των στούντιο που γράφουν κατα παραγγελία κριτικές. Ε πές μας ποιοί είναι και δώσε και αποδείξεις επιτέλους. Ήμαρτον πιά αυτές οι σπόντες είναι γυναικουλίστικες μέθοδοί. Γκόμενα είσαι;  :think: :think: :think:

Καποιοι καθηστεριμενοι αφηνουν στα μπουζουκια σε λουλουδια χιλιαρικα σε μια βραδια, με μισθο 800 ευρω....
200-300 ευρω το μηνα για πουτανες δεν ειναι και τοσο τραγικο ποσο..

κάποιοι ακόμα πιο καθυστερημένοι τα δίνουν σε κανονικές Ελληνίδες γκόμενες για καφέ/πότο μπάς και τους κάτσει... :zfuck: :zfuck: :zfuck:

1)Δεν υπονόησα εσένα, οπότε κακώς έχεις τη "μύγα". Και 2ον) δεν είναι υποχρεωμένος κάποιος να γράφει κριτικές για όπου πάει, αν πάει και τι κάνει για να αποκτήσει κύρος στο site. ΑΝ θέλει το κάνει. Αυτό δεν του στερεί το δικαίωμα να γράφει την άποψή του. Κι όταν λέω για αποθεωτικές κριτικές, δεν μπορώ να βλέπω 9άρια και 10αρια για "εμφάνιση κοπέλας" που ανήκει (αντικειμενικά) στις οριακά εμφανίσιμες! Διαβάζεις κάποιες κριτικές και λες "τύφλα να 'χουν οι πορνοστάρς του Hollywood"! Και απορείς! :think: Γράψε ότι είναι τέλεια στο κρεβάτι, οκ, αλλά από εμφάνιση πχ 7. Αυτό θα ήταν το πιο δίκαιο. Αυτό εννοώ. Δεν είπα ότι όλες οι πολύ καλές κριτικές είναι "ύποπτες".

στο έχω ξαναπεί, τα γούστα του καθενός είναι διαφορετικά και μοναδικά. Ο καθένας κρίνει με βάση τα δικά του μέτρα και ειδικά στην εμφάνιση είναι καθαρά προσωπικό αν θα αρέσει η κοπέλα σε κάποιον ή όχι. Σαφώς υπάρχουν και κάποια αντικειμενικά κριτήρια αλλα αν ο άλλος δεν θέλει να βασίσει την κριτική/ενημέρωση του σε αυτά δεν το κάνει. Απλά πράγματα.

στην τελική όταν διαβάζεις κριτική, πρόσεξε τι γράφει στο κείμενο και βγάλε απο εκεί τα συμπεράσματα σου. Μήν κοιτάς την βαθμολογία.
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
1)Δεν υπονόησα εσένα, οπότε κακώς έχεις τη "μύγα". Και 2ον) δεν είναι υποχρεωμένος κάποιος να γράφει κριτικές για όπου πάει, αν πάει και τι κάνει για να αποκτήσει κύρος στο site. ΑΝ θέλει το κάνει. Αυτό δεν του στερεί το δικαίωμα να γράφει την άποψή του. Κι όταν λέω για αποθεωτικές κριτικές, δεν μπορώ να βλέπω 9άρια και 10αρια για "εμφάνιση κοπέλας" που ανήκει (αντικειμενικά) στις οριακά εμφανίσιμες! Διαβάζεις κάποιες κριτικές και λες "τύφλα να 'χουν οι πορνοστάρς του Hollywood"! Και απορείς! :think: Γράψε ότι είναι τέλεια στο κρεβάτι, οκ, αλλά από εμφάνιση πχ 7. Αυτό θα ήταν το πιο δίκαιο. Αυτό εννοώ. Δεν είπα ότι όλες οι πολύ καλές κριτικές είναι "ύποπτες".
Επετρεψε μου να διαφωνησω με το "υποχρεωμενος". Υπαρχει υποχρεωση και ειναι ηθικη απεναντι σε ολους αυτους που γραφουν και εσυ ωφελεισαι. Αυτος ειναι και ο λογος που εγινα μελος, για να προσφερω και εγω κατι το ελαχιστο σε ολους αυτους που μου προσφερουν. Αυτο σημαινει ΑΛΤΡΟΥΙΣΜΟΣ, εννοια στην οποια βασιζεται το site. Αυτο σημαινει κοινοτητα- αδελφοτητα, και οχι να βαλλουν ολοι εναντιον ολων.
Τωρα για την βαθμολογια για την εξωτερικη εμφανιση, καπου υπεισερχεται και ο παραγων "αναστατωση απο την καυλα", και γι αυτο υπαρχει μεγαλη αποκλιση αναμεσα στις κριτικες για την ιδια κοπελα. Ολοι βλεπουν την ιδια φιγουρα, αλλα ο καθενας αναστατωνεται διαφορετικα απο τους υπολοιπους, πραγμα απολυτα φυσιολογικο, που τον επηρεαζει στον βαθμο που δινει.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
γιατι να διαφερει το μπορδελο? καποιος που γραφει  15 κριτικες το μηνα ειναι 20*15=300 ευρω το μηνα μονο σε πουτανες!

η καποιοι εδω μεσα το φυσανε η κατι αλλο συμβαινει!

Ρε συ τυπε δεν ειναι πολλα τα 200 και τα 300 ευρω το μηνα. Ουτε πρεπει να το φυσαει καποιος για να τα δινει για το χομπι του!

Επισης μια ερωτηση προς συναγωνιστες: Μια ξανθια, Ρωσιδα κατα τα λεγομενα της, στο Κολωνου 11 υπογειο, τι ρολο βαραει? Δυνατο κομματι εμφανισιακα, με ωραιο κωλαρακι το οποιο ομως δε δινει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.610
Πόντοι
46.232
γιατι να διαφερει το μπορδελο? καποιος που γραφει  15 κριτικες το μηνα ειναι 20*15=300 ευρω το μηνα μονο σε πουτανες!

η καποιοι εδω μεσα το φυσανε η κατι αλλο συμβαινει!
300 ευρω τον μήνα δηλαδή δεν υπάρχουν εκατοντάδες άτομα που μπορούν να δώσουν????
πότε να μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια........... 
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
ρε KD έλεος πια με τις θεωρίες συνωμοσίας. Κάθε τρείς και λίγο μιλάς για βαλτούς των στούντιο που γράφουν κατα παραγγελία κριτικές. Ε πές μας ποιοί είναι και δώσε και αποδείξεις επιτέλους. Ήμαρτον πιά αυτές οι σπόντες είναι γυναικουλίστικες μέθοδοί. Γκόμενα είσαι;  :think: :think: :think:

κάποιοι ακόμα πιο καθυστερημένοι τα δίνουν σε κανονικές Ελληνίδες γκόμενες για καφέ/πότο μπάς και τους κάτσει... :zfuck: :zfuck: :zfuck:

στο έχω ξαναπεί, τα γούστα του καθενός είναι διαφορετικά και μοναδικά. Ο καθένας κρίνει με βάση τα δικά του μέτρα και ειδικά στην εμφάνιση είναι καθαρά προσωπικό αν θα αρέσει η κοπέλα σε κάποιον ή όχι. Σαφώς υπάρχουν και κάποια αντικειμενικά κριτήρια αλλα αν ο άλλος δεν θέλει να βασίσει την κριτική/ενημέρωση του σε αυτά δεν το κάνει. Απλά πράγματα.

στην τελική όταν διαβάζεις κριτική, πρόσεξε τι γράφει στο κείμενο και βγάλε απο εκεί τα συμπεράσματα σου. Μήν κοιτάς την βαθμολογία.
Κοίτα, δεν είσαι υποχρεωμένος βλέπεις να διαβάζεις ό,τι γράφω. Ούτε να απαντάς. Απλά, μην ασχολείσαι μαζί μου, όπως εγώ δεν ασχολούμαι μαζί σου.Κι εγώ θεωρώ μπούρδες ό,τι γράφεις, αλλά δεν στο λέω. Οι αποδείξεις που θες είναι η κοινή λογική.Όχι, δεν ήμουν παρόντας σε κάποια συνεννόηση "πελάτη" - κοπέλας-τσάτσου για καλή κριτική. Οποιος διαβάζει, κρίνει και καταλαβαίνει. Δεν μίλησα ούτε για συνωμοσίες, ούτε τίποτα. Τα αυτονόητα λέω. Δηλαδή εσύ δεν πιστεύεις ότι πολλές είναι μούφα κριτικές? Άστο μην απαντάς...καλύτερα να το λήξουμε εδώ το θέμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.610
Πόντοι
46.232
έχει γίνει πολλές φορές η συζήτηση για μούφες κριτικές και τελικά δεν οδηγεί πουθενά....
ο καθένας "φιλτράρει"αυτα" που διαβάζει και πάει επί τόπου για να έχει άποψη....
έχουμε ξαναπεί μιά που θα περάσω πχ εγώ καλά δεν σημαίνει ότι θα συμβεί πχ και με σένα  το ίδιο....
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Δηλαδή εσύ δεν πιστεύεις ότι πολλές είναι μούφα κριτικές?

μούφες; σώπα!  :grin:

κάθε τρεις και λίγο βγαίνει ένα νέο μέλος με ΜΙΑ και μοναδική παρθενική κριτική γεμάτη διθυράμβους για κάποιο μπάζο.

μάλιστα, ορισμένες <<κριτικές>>, αν έπαιζαν στο στοίχημα, θά 'πρεπε νά 'χουν απόδοση 1.05 για τη μούφα και 12.5 για το διπλό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.610
Πόντοι
46.232
ενώ άλλοι έγκριτοι συναγωνιστές απλά κρίνουν.....είναι πολυ έυκολο ,χωρίς να έχουν ούτε μία κριτική....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Κοίτα, δεν είσαι υποχρεωμένος βλέπεις να διαβάζεις ό,τι γράφω. Ούτε να απαντάς. Απλά, μην ασχολείσαι μαζί μου, όπως εγώ δεν ασχολούμαι μαζί σου.Κι εγώ θεωρώ μπούρδες ό,τι γράφεις, αλλά δεν στο λέω. Οι αποδείξεις που θες είναι η κοινή λογική.Όχι, δεν ήμουν παρόντας σε κάποια συνεννόηση "πελάτη" - κοπέλας-τσάτσου για καλή κριτική. Οποιος διαβάζει, κρίνει και καταλαβαίνει. Δεν μίλησα ούτε για συνωμοσίες, ούτε τίποτα. Τα αυτονόητα λέω. Δηλαδή εσύ δεν πιστεύεις ότι πολλές είναι μούφα κριτικές? Άστο μην απαντάς...καλύτερα να το λήξουμε εδώ το θέμα.

για πές μου ρε μαν ποιά είναι τα αυτονόητα; Και στην τελική οκ, δέχομαι οτι υπάρχει αριθμός κριτικών που είναι μούφικές. Καλώς ή κακώς θα υπάρχουν και τέτοιες, άλλωστε ο λόγος του site είναι για να γράφει ο καθένας τις εμπειρίες του. Ας κρίνει ο κάθε αναγνώστης ξεχωριστά ποιά είναι χρήσιμή κριτική και ποιά όχι στο χέρι του είναι...

επίσης σε αγαπάω ρε κουτό γιαυτό σε διορθώνω. :smitten: :smitten: :smitten:

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ενώ άλλοι έγκριτοι συναγωνιστές απλά κρίνουν.....είναι πολυ έυκολο ,χωρίς να έχουν ούτε μία κριτική....

μα η κριτική είναι πάντα εύκολη. Ειδικά όταν γίνεται εκ του ασφαλούς.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
έχει γίνει πολλές φορές η συζήτηση για μούφες κριτικές και τελικά δεν οδηγεί πουθενά....
ο καθένας "φιλτράρει"αυτα" που διαβάζει και πάει επί τόπου για να έχει άποψη....
έχουμε ξαναπεί μιά που θα περάσω πχ εγώ καλά δεν σημαίνει ότι θα συμβεί πχ και με σένα  το ίδιο....

Χθες πετύχαμε 2 δυνάτες (αλλά και λίγο άβυζες δυστυχώς :headbang: :headbang:) σοκολάτες στο Φ27β στην μεταμεσόνυκτια βάρδια.Εκτιμώ ότι πρέπει να δοκιμάσεις,μιας και στο μετάξι έχουν αποδειχτεί όλες φόλες αλλά και ο πουστροάρης δεν σε προειδοποίησε :tickedoff: :tickedoff: για την φόλα που είχε στο μπουρδέλο του :o  :o
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
f1y0ew.gif
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Πέρασα πριν απο λιγο απο Φυλής και έχω την εντύπωση (περνούσα γρηγορα και δε παρατηρησα καλα) , ότι το Φυλής 71Β που είπατε οτι σφραγίστηκε ήταν ανοιχτό !

Επαναλαμβάνω ότι δεν ειμαι σιγουρος!
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Το πρωί σφραγίστηκε το 71 αλλά το απόγευμα ξανάνοιξε με Ρενάτα και το γνωστό τσάτσο της πρωινής βάρδιας.
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
ενώ άλλοι έγκριτοι συναγωνιστές απλά κρίνουν.....είναι πολυ έυκολο ,χωρίς να έχουν ούτε μία κριτική....


κάτι σαν κριτική.

κοίταξε, εγώ δεν θέλω να το κάνω θέμα. απλά συμφώνησα ότι υπάρχουν κριτικές μούφες και ότι φαίνονται από μακρυά. τίποτα περισσότερο.

και επιπλέον, σε πληροφορώ ότι δε συχνάζω σε μπουρδέλα, για να γράφω πολλές κριτικές. όταν πάω κάπου και έχω κάτι χρήσιμο να γράψω, το γράφω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom