Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (20 μέλη και 220 επισκέπτες)

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
H Μιραντα ειναι μονο μεταμεσονυχτια ; ειδα μια κριτικη και λεει απογευμα ...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φωκαίας 27α Αναστασία παντελώς αδιάφορο μίλφ λεπτό με κοντό μαλλί , αβυζι ,απλό πρόγραμμα.   

Διδύμου 20 Βαλέρια το απόλυτο μιλφ .ακα τελειωτικό
Σου εχει κανει τελειωτικο η Βαλερια  :think: :think: .Εμένα μου αρνηθηκε παντως.

Η Αναστασία κάνει τελειωτικό.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
SILVER ALERT!!Όσοι δεν έχετε ξεκινήσει ακόμα για απογευματινή βάρδια μακρυά απο την Νίκη την καινούρια στο Διδύμου 20 γιατί θα κλαίτε τα λεφτά σας!! Ενώ έχυνα σηκώθηκε και άρχισε να ντύνεται!
Έχω ήδη στείλει κριτική για δημοσίευση!!Η συνάντηση έγινε εχθές!!
Έχει φύγει απο studio σε μπουρδέλο και είναι αρκετα σπασμένη με αποτέλεσμα να την πληρώνει ο πελάτης!!


προβλέπω οτι με τέτοια συμπεριφορά σε λίγο θα φυγει και απο το μπουρδέλο και θα την συναντάμε 3ης Σεπτεμβρίου κάθε πρώι.
 

ΑΣΤΕΡΑΣ69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πάτησα συναγωνιστή στη διδύμου είκοσι με την έλλογο κυρία σήμερα το πρωί  πήγα έδωσα το εικοσάρικο και το κλαίω ακόμα μεγάλη φόλα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
SILVER ALERT!!Όσοι δεν έχετε ξεκινήσει ακόμα για απογευματινή βάρδια μακρυά απο την Νίκη την καινούρια στο Διδύμου 20 γιατί θα κλαίτε τα λεφτά σας!! Ενώ έχυνα σηκώθηκε και άρχισε να ντύνεται!
Έχω ήδη στείλει κριτική για δημοσίευση!!Η συνάντηση έγινε εχθές!!
Έχει φύγει απο studio σε μπουρδέλο και είναι αρκετα σπασμένη με αποτέλεσμα να την πληρώνει ο πελάτης!!
Τζινα απο studio orchidea..το αλλαζονικο της υφος με ειχε αποτρεψει να τη δοκιμασω..επραξα καλως ,τελικα..τα σεβη μου,καθηγητα..
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Περιληπτική ενημέρωση για Φυλής-Φωκαίας 25/3/2012 στις 19.00’

ΦΥΛΗΣ 134 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αδέσποτο μελαχρινό από Φυλής 61 με υπαίθρια χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή, αποδεκτό σώμα με άγευστα βυζιά και χαμηλό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 109 ΙΣΟΓΕΙΟ
Άννα από Φυλής 65 όροφος, Κολωνού 32 όροφος κλπ, με μελαχρινά μαλλιά, τεντωμένο χαμόγελο, μέτρια στο ύψος, αρκετά αδύνατη και στροφο-κινούμενο κώ(ο)λο σε μικροκαμωμένη έκδοση

ΦΥΛΗΣ 65 ΟΡΟΦΟΣ
Τζώρτζια (νομίζω) αξιοπρόσεκτο μελαχρινό πορνίδιο με συγκρατημένη αισιοδοξία και διάθεση, μέτρια στο ύψος, μικρά βυζιά και αξιοπρόσεκτο κω(ο)λαράκι σε προτεταμένη θέση

ΦΥΛΗΣ 86 ΙΣΟΓΕΙΟ
Σόνια από την Ιταλία της Ρουμανίας, μελαχρινή με φτιαγμένα σπαστά μαλλιά, ετοιμοπόλεμη, μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΟΡΟΦΟΣ
Έλενα με σκούρα μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικά χαρακτηριστικά με προκλητική έκφραση, μέτρια προς κοντή, χορταστικά βυζιά και τσιτωμένο κώ(ο)λο 

ΦΥΛΗΣ 66 ΝΕΟ
Αλεξάνδρα μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, ενδιαφέροντα και προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, ψηλή με ωραίες σωματικές αναλογίες αλλά με διάθεση επίπλωσης … αν δεν ήταν πορνο-κορασίδα θα μπορούσε να ήταν μοντέλο. Τελικά μάλλον δεν είναι ούτε το ένα ούτε το άλλο
Νικολέτα με ξανθά μαλλιά, συμπαθητικά χαρακτηριστικά, κανονικό σώμα με αξιοπρόσεκτο κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ
Άννα με ξανθά μαλλιά, και λαίμαργη διάθεση, μέτρια προς ψηλή, χορταστικές αναλογίες με πλούσια βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο

Αυτά

και καλή εβδομάδα



 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
SILVER ALERT!!Όσοι δεν έχετε ξεκινήσει ακόμα για απογευματινή βάρδια μακρυά απο την Νίκη την καινούρια στο Διδύμου 20 γιατί θα κλαίτε τα λεφτά σας!! Ενώ έχυνα σηκώθηκε και άρχισε να ντύνεται!
Ακριβως το ιδιο συνεβη και σε αλλον συναγωνιστη χθες το απογευμα!
Ο συγκεκριμενος εχασε την ψυχραιμια του και φωναζε στην τσατσα να την βγαλει εξω απο το δωματιο για να μην την βαρεσει ενω αυτη γελαγε κι ελεγε...me studio,me studio! :headbang:
Μακρια απο την καμμενη που οπως πολυ σωστα αναφερθηκε δεν ειναι αλλη απο την Τζινα..
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Ξεπεσε στα μπουρδελα το Τζινακι? ΚΙ εγω ο μαλακας ειχα δωσει 80 να την παρω στο διαμερισμα της καπου στην Ηλιουπολη? Λογικο ειναι να της την βαρεσε.
Αυτο, προς απαντηση και μερικων, που νομιζουν οτι δινοντας κατοσταρικα (οπως εκανα κι εγω καποτε), εξασφαλιζουν καθαρη γκομενα με λιγους πελατες . Ολες ανακυκλωνονται τελικα και ολες θα βρεθουν στα σκατα, ειδικα αν οι υπηρεσιες τους ειναι χαλια. Η Τζινα, ειχε χαλια υπηρεσιες, αν και με μενα , μου φανηκε σχετικα καλο κοριτσακι. Δεν ηταν ομως για δευτερη φορα με τιποτα.
Η κοπελα που τα τιμαει τα λεφτα της, τα τιμαει και στα 10 ευρω και στα 20 και στα 100.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
και να φανταστείτε την πρώτη φορά που την είχα δει στις φώτο του στούντιο είχα πάθει πλάκα και ήθελα να πάω, καθότι λάτρης του κοντού μαλιού. Ευτυχώς με είχε προλάβει συναγωνιστής τότε με κριτική του και έτσι τη γλύτωσα  :think:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Ξεπεσε στα μπουρδελα το Τζινακι? ΚΙ εγω ο μαλακας ειχα δωσει 80 να την παρω στο διαμερισμα της καπου στην Ηλιουπολη? Λογικο ειναι να της την βαρεσε.
Αυτο, προς απαντηση και μερικων, που νομιζουν οτι δινοντας κατοσταρικα (οπως εκανα κι εγω καποτε), εξασφαλιζουν καθαρη γκομενα με λιγους πελατες . Ολες ανακυκλωνονται τελικα και ολες θα βρεθουν στα σκατα, ειδικα αν οι υπηρεσιες τους ειναι χαλια. Η Τζινα, ειχε χαλια υπηρεσιες, αν και με μενα , μου φανηκε σχετικα καλο κοριτσακι. Δεν ηταν ομως για δευτερη φορα με τιποτα.
Η κοπελα που τα τιμαει τα λεφτα της, τα τιμαει και στα 10 ευρω και στα 20 και στα 100.
Μεγαλη αληθεια.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Χθες μεσημερι,εδοκιμασθη η Κατερινα στο Διδυμου 16.Ξανθια με μαζεμενα μαλλια 1,5 στηθος,καταλευκη επιδερμιδα και κωλαρα.Μ α κ ρ υ α.Λεπτομερειες δε νομιζω οτι χρειαζονται.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Πρωί: Διδύμου 8Β η Γιασμίν, ξανθιά μιλφ με σφιχτό κορμί κωλάρα και μικρό βυζί, δούλευε σε στούντιο αν δεν κάνω λάθος
Φυλής 40 Αναστασία, βυζιά νοικοκυράς, ακάποτο και κώλο.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Πρωί: Φωκαίας 8Β η Γιασμίν, ξανθιά μιλφ με σφιχτό κορμί κωλάρα και μικρό βυζί, δούλευε σε στούντιο αν δεν κάνω λάθος
Φυλής 40 Αναστασία, βυζιά νοικοκυράς, ακάποτο και κώλο.
Διδύμου 8β μάλλον θες να πεις μάστορα  ;)
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδες καλησπερα!!εντοπισε κανεις την κωλαρα την λιλιαν απο ξανθιπης και την επισης κωλαρα την κατερινα απο καλυμνου γιατι θα κατεβω σε καμια βδομαδα; :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
και να φανταστείτε την πρώτη φορά που την είχα δει στις φώτο του στούντιο είχα πάθει πλάκα και ήθελα να πάω, καθότι λάτρης του κοντού μαλιού. Ευτυχώς με είχε προλάβει συναγωνιστής τότε με κριτική του και έτσι τη γλύτωσα  :think:

ναι,ναι είχα προλάβει και την έφαγα την φόλα εγώ... :grin: :grin:  μεγάλη πρωτιά !! :2funny: :2funny:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
se esena οφεολουμε το οτι την γλιτωσαμε? Γιατι και γω εχω τρελα με το κοντο μαλι και οι φωτο  τη δειχνανε μουναρα και αχορταγη. Αλλα διαβασα τη περιγραφη και δεν το αποτολμησα
σε ευχαριστω συναγωνιστη με γλιτωσες απο ενα 50 τουλαχιστον

ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΥΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ με ενα 20ρι την γαμας σε μπουρδελο αν την εχεις αχτι (που σε αυτην την ηλικια δινω πλεον μεγαλυτερη βαση στο σεξ παρα στην εμφανιση)
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ θα πάω να την πάρω πάντως...θέλω να της ρίξω ενα σκληρό και απαξιωτικό γαμήσι. Θα πιρφορίσω το νεανικό της κορμί με το καυτό πηχτό και γεμάτο τσένταρ πορνοσπέρμα μου !!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom