Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (27 μέλη και 232 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Παίδες....δε νομίζω να κάνει τίποτα "καμινιές" ο Καμίνης,αύριο πρωί....εεεεεέ??? Έχω ακούσει ότι γίνονται αυτά τις Πέμπτες......και θέλω να περάσω από Φυλής το πρωί.......δεν την παλεύω άλλο!!!!! :humpleg:
To απόγευμα-βραδάκι γίνονται αυτά. Αλλά να σου πω την αλήθεια μια επιχείρηση σκούπα ως προς τις αδήλωτες ιερόδουλες δεν θα 'ταν κακό.Δεν γίνεται να εκδίδονται οι κοπέλες και να μην περνάνε γιατρούς.Αν και νομίζω ότι το πρόβλημα είναι στις άδειες των σπιτιών περισσότερο κι όχι στις κοπέλες.Έτσι θέλω να πιστεύω τουλάχιστον!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
To απόγευμα-βραδάκι γίνονται αυτά. Αλλά να σου πω την αλήθεια μια επιχείρηση σκούπα ως προς τις αδήλωτες ιερόδουλες δεν θα 'ταν κακό.Δεν γίνεται να εκδίδονται οι κοπέλες και να μην περνάνε γιατρούς.Αν και νομίζω ότι το πρόβλημα είναι στις άδειες των σπιτιών περισσότερο κι όχι στις κοπέλες.Έτσι θέλω να πιστεύω τουλάχιστον!
Εσυ βλεπεις οτι ο σκοπός της σκουπας ειναι η καταπολεμηση των αδηλωτων ιεροδουλων και η υγεία μας?

Κάποιος λεει στους νταβαδες καποια στιγμη το απογευμα ότι θα γινει σκουπα και κλεινουν την ιδια στιγμη όλα τα μπουρδελα και τα στουντιο της Αθηνας. Η Αστυνομία τους ειδοποιει? Δεν εχω ιδεα...

Μετα απο 4-5 ωρες παλι ανοιγουν ολα τα μπουρδελα της Αθηνας και δεν συμβαινει τιποτα, ξαφνικα δεν υπαρχει παρανομια και γινεται παλι μετα απο 5-6 μερες το ίδιο.

Αντε προεκλογικα θα καθαρισουν και το ιστορικο κεντρο της Αθηνας που ειπαν(τα μπουρδελα και τις ιεροδουλες απο τις πιατσες, αντε και μερικους πακιδες) Και μετα τις εκλογες παλι θα τα αφησουν όλα ελευθερα.
Σπουδαία παταξη της εγκληματικότητας.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
To να βγεις βράδυ στη Φυλής, δεν σημαίνει ντε και καλά ότι θα σε κλέψουν ή θα σε χτυπήσουν.Απλά υπάρχουν σαφώς περισσότερες πιθανότητες απ'ότι την ημέρα, όπου κυκλοφορεί περισσότερος "απλός" κόσμος κι έχει περισσότερη κίνηση.Αυτό λέμε.Για ρωτήστε και κανέναν που να μένει στην περιοχή για τους κινδύνους.Το ίδιο ισχύει και για το αυτοκίνητο.Νύχτα σε ένα στενό, χωρίς κίνηση, είναι πιο πιθανό να σου το σπάσουν, παρά ημέρα.

επειδη εγω συνηθως αργα βραδυ παω παρκαρω παντα επι της φυλης μπροστα απο τα σπιτια που μπαινοβγαινει κοσμος και δεν κινδυνευει τοσο πολυ ουτε το αμαξι ουτε και εγω. Μεταξι παντως δεν ξαναπαταω
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:police:Παιδες,η Σκουπα,ειναι για την Αδεια,Εγκαταστασεις,που απο οτι,ξερω,δεν εχει κανενας Οικος.Και,μαζυ,για της Αδηλωτες,Κοπελλες!Ο Δημος,δεν εχει,καμια σχεση,μονο,η ΕΛΑΣ! :s&m_2:Οσο,για,το,οτι ειναι,επικυνδινη,η περιοχη,οσο,υπαρχουν,Ξενοι,θα ειναι οπως παντου!Μπορει,να τυχη και ημερα,σε οποιον δηποτε,απο εμας.Ο Κυνδινος ειναι μεγαλος για αυτες, που εργαζωνται,μεσα εκει.Τωρα,ειναι,γαματα.Μην σου τυχη! :knuppel:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής 21 Μαρτίου 2012 ώρα 20.00'

Με βιαστικούς ρυθμούς και σε βεβιασμένους χρόνους ανανεώσαμε το πορνο-συμβόλαιο επισκέψεων με τα μπουρδέλα της περιοχής

Σε αντίθεση με την μουνο-θύελλα στους δρόμους, στα μπουρδέλα επικρατούσε μουνο-νηνεμία


%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1001.jpg


ΦΩΚΑΙΑΣ 27
Τζένυ λεπτή γαζέλα με φτενό κώ(ο)λο και φθηνή πρόκληση, ψηλή με αδιάφορα βυζιά και αδιάκοπη φλυαρία

ΦΩΚΑΙΑΣ  22 ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΟ ΙΣΟΓΕΙΟ
Άννα με σκούρα μαλλιά μέχρι την μέση, ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου με προκλητικά χείλη, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 74 ΔΕΞΙΟ ΣΑΛΟΝΙ
Δυο Ρουμανο-πορνίδια με ίδιο (σχεδόν) γενετικό υλικό, παραπλήσια νοοτροπία και ίδια σκουλαρίκια, καθημερινής ιδεολογίας, μελαχρινά, το ένα με μακριά μαλλιά μέχρι την μέση και το άλλο με μαζεμένα μαλλιά κότσο αδιευκρίνιστου μήκους

ΦΥΛΗΣ 59 ΙΣΟΓΕΙΟ
Νταϊάννα ή Ντιάννα με κοντά μαλλιά φράντζα, ανταύγειες, μαζεμένα ψηλά σε κότσο, ενδιαφέροντα και προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, καλοσχηματισμένο σώμα με χορταστικά και στημένα βυζιά σε ισορροπημένη αναφορά με τουρλωτό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 65 ΟΡΟΦΟΣ
Μελαχρινό πορνο-κόριτσο με υπερ-καυλική ματιά, κοντά μαλλιά, μέτρια στο ύψος, μάλλον λεπτή με μικρά βυζιά και υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο

ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 16 ΚΑΙ ΦΥΛΗΣ (ΒΑΠΟΡΙ)
Λώρη (νομίζω) με μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, βουνίσια οπτική και σκούρα προοπτική, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου, σκουλαρίκι στο κάτω χείλος, μέτρια στο ύψος, μπαμπάτσικο σωματότυπο, παραφουσκωμένα και στριμωγμένα βυζιά μέσα στο σουτιέν και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 86 ΟΡΟΦΟΣ
Όλγα με ξανθά μαλλιά και ωραία χαρακτηριστικά προσώπου από Ιάσωνος 1 με καλές κριτικές ως Μόνικα (νομίζω), μέτρια στο ύψος, καλοσχηματισμένο και καλοστημένο κορμί, μικρά βυζιά και εξαίσιο κώ(ο)λο σε μικρές διαστάσεις

Αυτά

Δεν θυμάμαι άλλα

Πάω για ύπνο

Να είστε όλοι καλά  ...

 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Θα συμπληρώσω εγώ στρατηγέ:

Φυ92νε - Μίκη η γνωστή με φουλ
Φυ92πα - Αντριάννα/Αλίσια η γνωστή με φούλ
Φυ67 - Μπάρμπαρα/Λάουρα η γνωστή με απλό
Φυ86κα - Καστανή (δεν θυμάμαι όνομα) πολύ φάκαμπλ με απλο
Φυ65κα - Αλεξάνδρα ξανθιά επίσης πολύ φάκαμπλ με απλό
Φυ65πα - Μελαχροινή απλά φάκαμπλ με απλό
Φυ84πα - μελαχροινή αδιάφορη
ΜΠκα - μελαχροινό μπάζο
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Επίσης, την ίδια ώρα:

Φωκ. 27 ισ.: Γιάννα και Βικτώρια
Φωκ. 22 : πάνω δεξ = η ομορφούλα αδύνατη, αλλά πλαδαρή & με φουλ.
          πάνω αρ. = μια καινούργια, εμφανίσιμο σκυλέ μαυρομάλικο με φουλ. Περιμέναμε ώρα στο σαλόνι και ακουγόντουσαν πολλά κωλοσκάμπιλα και καυλιάρκες κραυγούλες,
          κάτω = ένα μέτρο που δεν το θυμάμαι
Φυλ. 74 αρ.: η Αλεξάνδρα με το φουλ
Φυλ. 86 ισ: δυο ρουμάνικα πιπινο-καυλάκια, μαυρο-κακρο-μάλλικα, με αναλογίες μοντέλου. Η καρολίνα με μελαμψό σωματάκι και η Ντιάννα με λευκή επιδερμίδα. Δοκίμασα και τις δυο! Θα ακολουθήσει κριτική αργότερα.

Καλημέρα.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μινιον ενημερωση απο φυλης τωρα το πρωι
Διδυμου 20 βαλερια,δεν ειδα αν προκειται γι αυτη απο την αλκαμενους που ειχα παρει την τριτη εκει η' την βαλερια απο αγκυρας
Διδυμου 18 ισογειο αντριαννα
Φυλης
65β αλεξανδρα,η γνωστη αδυνατη κοπελα απο το 59 και μαρια,ξανθο κοντοπουτανο
67 αννα-μαρια,η τσεχα καστανη κοπελα με τα κουνελε δοντια και το φουλ προγραμμα
69β τανια
Αλκιβιαδου 16Α νταιανα,καταθεση,γι αυτο αλλωστε και δεν επελεξα τη τανια.Απ οσες κοπελες εχω παρει αυτη η θεα οταν την εχεις ορθια στο καθρεφτη ισως ειναι η πιο δυνατη σ αυτη τη σταση
Υ.Γ Το 71β στη φυλης σφραγιστηκε,υπηρχε αναρτηση στη πορτα
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μινιον ενημερωση απο φυλης τωρα το πρωι
Διδυμου 20 βαλερια,δεν ειδα αν προκειται γι αυτη απο την αλκαμενους που ειχα παρει την τριτη εκει η' την βαλερια απο αγκυρας
Διδυμου 18 ισογειο αντριαννα
Φυλης
65β αλεξανδρα,η γνωστη αδυνατη κοπελα απο το 59 και μαρια,ξανθο κοντοπουτανο
67 αννα-μαρια,η τσεχα καστανη κοπελα με τα κουνελε δοντια και το φουλ προγραμμα
69β τανια
Αλκιβιαδου 16Α νταιανα,καταθεση,γι αυτο αλλωστε και δεν επελεξα τη τανια.Απ οσες κοπελες εχω παρει αυτη η θεα οταν την εχεις ορθια στο καθρεφτη ισως ειναι η πιο δυνατη σ αυτη τη σταση
Υ.Γ Το 71β στη φυλης σφραγιστηκε,υπηρχε αναρτηση στη πορτα
Στο διδυμου 20 ειναι σταθερα η Βαλερια απο Αγκυρας!!
 

jseyty

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
παλικαρια 3υπνατε ....μερικοι τυποι εχουν γραψει τοσες κριτικες που πρεπει να εχουν λεφτα για να αγορασουν ποδοσφαιρικη ομαδα ,κραχτες για να γεμιζουν συγκεκριμενα μπουρδελα και studio.ειναι δυνατον ρε φιλε να γραφεις κριτικες καθε μερα η' μερα παρα μερα ?πολλαπλασιαστε κριτικες επι 20ευρω για να μην σας πω 50 και 200 για call girls  και βγαλτε τα συμπερισματα σας .! :think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μινιον ενημερωση απο φυλης τωρα το πρωι
Διδυμου 20 βαλερια,δεν ειδα αν προκειται γι αυτη απο την αλκαμενους που ειχα παρει την τριτη εκει η' την βαλερια απο αγκυρας
Διδυμου 18 ισογειο αντριαννα
Φυλης
65β αλεξανδρα,η γνωστη αδυνατη κοπελα απο το 59 και μαρια,ξανθο κοντοπουτανο
67 αννα-μαρια,η τσεχα καστανη κοπελα με τα κουνελε δοντια και το φουλ προγραμμα
69β τανια
Αλκιβιαδου 16Α νταιανα,καταθεση,γι αυτο αλλωστε και δεν επελεξα τη τανια.Απ οσες κοπελες εχω παρει αυτη η θεα οταν την εχεις ορθια στο καθρεφτη ισως ειναι η πιο δυνατη σ αυτη τη σταση
Υ.Γ Το 71β στη φυλης σφραγιστηκε,υπηρχε αναρτηση στη πορτα
Την απόφαση την έβγαλε ένας Αλβανός από την πόρτα και την έδειχνε στους άλλους -ψευτονταβάδες- που ήταν καβατζωμένοι Μ. Προδρόμου όπως πάντα.......!!! Φυλής 80 ήταν η "Τζένη-γυφτάκι"......με 20€,χωρίς κώλο.......χαχαχα!!!! Πάτε καλά ρε? Γι'αυτό βαράτε μύγες στην Φυλής! 15€ επειγόντως κύριοι,αλλιώς θα πέσει πείνα............... :rockon:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
To να βγεις βράδυ στη Φυλής, δεν σημαίνει ντε και καλά ότι θα σε κλέψουν ή θα σε χτυπήσουν.Απλά υπάρχουν σαφώς περισσότερες πιθανότητες απ'ότι την ημέρα, όπου κυκλοφορεί περισσότερος "απλός" κόσμος κι έχει περισσότερη κίνηση.Αυτό λέμε.Για ρωτήστε και κανέναν που να μένει στην περιοχή για τους κινδύνους.Το ίδιο ισχύει και για το αυτοκίνητο.Νύχτα σε ένα στενό, χωρίς κίνηση, είναι πιο πιθανό να σου το σπάσουν, παρά ημέρα.
Συνθήκη επαρκής αλλά όχι αναγκαία φίλε μου...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Πρωινή από Μετάξι στην γωνιά Κολωνού & Λεωνίδου

32Α η Γιάννα ωραίο κορμί κομοδίνο φουλ στην κρέμα
32Γ μία ευτραφής μιλφ με πολλή κυταρύτιδα
32Β ξανθούλα μικρούλα αδυνατούλα η οποία ελάμβανε οδηγίες από την υπηρεσία
30Β η χαμογελαστή gfe Τζωρτζιάννα και η άλλη (η οποία έχει καλύτερο κορμί αλλά δεν ξέρω τι λέει μέσα?)
30Α ξανθιά επιθετική (Αννα νομίζω) με την περεσία της επίσης να κλείνει την πόρτα με το χέρι της απαγορεύοντας την έξοδο
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
αμα συνεχισουν με τα 20 ευρω οχι το 71β μονο,ολα στη σειρα θα κλεισουν...(βεβαια υπαρχουν μερικοι μαλακες που θελουν να γαμανε τη γκομενα τους με 10 ευρω και κωλο μεσα αλλα τελοσπαντων  :jerking:  )

οσον αφορα την ασφαλεια,τοσα χρονια που κυκλοφορω βραδυ φυλης δεν εχει γινει απολυτως τιποτα...αλλα μονο στο μπουρδελοδρομο ετσι,παραπερα αμα πας στα σκοταδια ε τα θελει ο κωλος σου...)

μεταξουργειο ουτε κουβεντα...μονο πρωι η μεσημερι...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
ελα ρε με τις κριτικες...κραχτες ειναι οι πιο πολλοι...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Μιλας και για μπουρδελα?  :huh:
γιατι να διαφερει το μπορδελο? καποιος που γραφει  15 κριτικες το μηνα ειναι 20*15=300 ευρω το μηνα μονο σε πουτανες!

η καποιοι εδω μεσα το φυσανε η κατι αλλο συμβαινει!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
ελα ρε με τις κριτικες...κραχτες ειναι οι πιο πολλοι...
Φίλε εν μέρει έχεις δίκιο. Σίγουρα μπαίνουν πολλοί κράχτες εδώ μέσα αλλά κυρίως από τα studio μεριά πιστεύω, όπου είναι πιο οργανωμένα τα πράγματα. Η πίτα της πορνείας έχει πολύ, μα πολύ (μαύρο) χρήμα, οπότε όλα παίζουν! Για τα μπουρδέλα όμως, πολλά παιδιά που γράφουν συχνά κριτικές γράφουν για διαφορετικά μπουρδέλα οπότε δύσκολο να "τα παίρνουν" από κάποιο συγκεκριμένο για να το "προμοτάρουν".
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Καποιοι καθηστεριμενοι αφηνουν στα μπουζουκια σε λουλουδια χιλιαρικα σε μια βραδια, με μισθο 800 ευρω....
200-300 ευρω το μηνα για πουτανες δεν ειναι και τοσο τραγικο ποσο..
Φίλε εσένα σε κόβω για αγνό και τίμιο μπουρδελιάρη αλλά δυστυχώς πιστεύω ότι υπάρχουν αρκετές περιπτώσεις στο site όπου αποθεωτικές κριτικές δεν είναι και τόσο "αυθόρμητες".
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom