Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (24 μέλη και 256 επισκέπτες)

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
δε διαφωνω με οσα λετε αλλα μιλαω για καποιες περιπτωσεις που κανουν μπαμ απο μακρια...

ασε που απο τυχη γνωριζω οτι τα μελη του σαιτ που το ''φυσανε'' ειναι πολυ λιγα...και μη ξεχνατε οτι απο τα 15000000 μελη που εχει ζητημα να υπαρχουν κανονικα καμμια 20αρια...(βγαζοντας τους κλωνους...)  :)
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
δε διαφωνω με οσα λετε αλλα μιλαω για καποιες περιπτωσεις που κανουν μπαμ απο μακρια...

ασε που απο τυχη γνωριζω οτι τα μελη του σαιτ που το ''φυσανε'' ειναι πολυ λιγα...και μη ξεχνατε οτι απο τα 15000000 μελη που εχει ζητημα να υπαρχουν κανονικα καμμια 20αρια...(βγαζοντας τους κλωνους...)  :)
ποσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
στα χαρτια που λεμε ισως πραγματικα ειμαστε δε θα πω αριθμο αλλα σιγουρα κατω απο 1000 μη πω πολλη κατω :grin:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Παρακολουθω με ενδιαφερον τις χρησιμες ενημερωσεις των παιδιων αλλα εδω προεδρε σοτιροφ πρεπει να διαφωνησω μαζι σου.
Ληστεια με μαχαιρωμα δεν εχει καμμια σχεση με τον ρομαντισμο.Σπαει την ρομαντικη ατμοσφαιρα του "ρομαντισμος και μπουρδελα", ξενερωνει.Και επειδη προκειται για εντελως προσφατο γεγονος, οποιεσδηποτε αναφορες μπορουν να γραφονται εδω αλλά και στο θρεντ που ανοιχθηκε για αυτο το θεμα.
Πιθανως δεν διαβασες τι γραφω στον ρομαντισμο,στο αντιστοιχο θρεντ εχω ενημερωση!!
 

Επισκέπτης
παλικαρια 3υπνατε ....μερικοι τυποι εχουν γραψει τοσες κριτικες που πρεπει να εχουν λεφτα για να αγορασουν ποδοσφαιρικη ομαδα ,κραχτες για να γεμιζουν συγκεκριμενα μπουρδελα και studio.ειναι δυνατον ρε φιλε να γραφεις κριτικες καθε μερα η' μερα παρα μερα ?πολλαπλασιαστε κριτικες επι 20ευρω για να μην σας πω 50 και 200 για call girls  και βγαλτε τα συμπερισματα σας .! :think:

μη γενικεύεις, μερικοι εχουν μαρτυρες οτι γαμανε και γραφουν κριτικες.... τουλαχιστον στα μπουρδελα...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
δε διαφωνω με οσα λετε αλλα μιλαω για καποιες περιπτωσεις που κανουν μπαμ απο μακρια...

ασε που απο τυχη γνωριζω οτι τα μελη του σαιτ που το ''φυσανε'' ειναι πολυ λιγα...και μη ξεχνατε οτι απο τα 15000000 μελη που εχει ζητημα να υπαρχουν κανονικα καμμια 20αρια...(βγαζοντας τους κλωνους...)  :)
Εννοείς ότι κανει μπαμ, συμφωνα με την γνωμη μελων σαν και εσενα, που δεν έχουν πάει σε μπουρδελο και δεν μπορουν να μπουν στην νοοτροπία ενος μπουρδελιάρη?

Γιατί εμενα δεν μου κανει κανεις τετοιο μπαμ που γραφεις...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Εννοείς ότι κανει μπαμ, συμφωνα με την γνωμη μελων σαν και εσενα, που δεν έχουν πάει σε μπουρδελο και δεν μπορουν να μπουν στην νοοτροπία ενος μπουρδελιάρη?

Γιατί εμενα δεν μου κανει κανεις τετοιο μπαμ που γραφεις...
εννοω οτι κανει μπαμ αμα εχεις κοινη λογικη...και λιγη παρατηρητικοτητα...και απο που  εβγαλες το συμπερασμα οτι δεν εχω παει σε  μπορδελο  :think:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
εννοω οτι κανει μπαμ αμα εχεις κοινη λογικη...και λιγη παρατηρητικοτητα...και απο που  εβγαλες το συμπερασμα οτι δεν εχω παει σε  μπορδελο  :think:
Δεν έχεις καμια κριτικη και δεν θυμαμαι καποια ενημερωση σου.
Εγω αυτα που καναν μπαμ και εχουν υποπεσει στην αντιληψη μου ηταν ενας προμοτορας της Μπαρμπορας ο οποίος της βαζει παντα 10ρια και την υπερασπιζεται παντου λεγοντας ψεματα και η τελευταια κριτικη της Μονικας νιαου που εχει 10ρια, αλλά τον συγκεκριμενο φιλο δεν τον κοβω προμότορα, απλά ενθουσιασμένο, υπερβολικό, αγαπούλη κτλ!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Καταγγέλλω τον ακόρεστο για προμοτοριλίκι. :pipa3:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καταγγέλλω τον ακόρεστο για προμοτοριλίκι. :pipa3:
Γιατι ρε, επειδη δεν πηγαινω στα βόδια σου και δεν μου αρεσουν οι γριες?
Εσυ να δεις καταγγελια που πρεπει να φας, που δινεις εξτραδακια σε μπαζα  :grin:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Γιατι ρε, επειδη δεν πηγαινω στα βόδια σου και δεν μου αρεσουν οι γριες?
Μην ασχημονείς λέμεεεεε

Εσυ να δεις καταγγελια που πρεπει να φας, που δινεις εξτραδακια σε μπαζα  :grin:
Ρουφφφφφφφφφφφφφφφφ :tickedoff:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Δεν έχεις καμια κριτικη και δεν θυμαμαι καποια ενημερωση σου.
Εγω αυτα που καναν μπαμ και εχουν υποπεσει στην αντιληψη μου ηταν ενας προμοτορας της Μπαρμπορας ο οποίος της βαζει παντα 10ρια και την υπερασπιζεται παντου λεγοντας ψεματα και η τελευταια κριτικη της Μονικας νιαου που εχει 10ρια, αλλά τον συγκεκριμενο φιλο δεν τον κοβω προμότορα, απλά ενθουσιασμένο, υπερβολικό, αγαπούλη κτλ!
οποιος δε γραφει κριτικη δεν παει και σε ντελα δηλαδη? ? τελοσπαντων,τους ανεφερες και μονος σου μερικους κραχτους νομιζω καταλαβαινεις τι θελω να πω γενικως...
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Δεν έχεις καμια κριτικη και δεν θυμαμαι καποια ενημερωση σου.
Εγω αυτα που καναν μπαμ και εχουν υποπεσει στην αντιληψη μου ηταν ενας προμοτορας της Μπαρμπορας ο οποίος της βαζει παντα 10ρια και την υπερασπιζεται παντου λεγοντας ψεματα και η τελευταια κριτικη της Μονικας νιαου που εχει 10ρια, αλλά τον συγκεκριμενο φιλο δεν τον κοβω προμότορα, απλά ενθουσιασμένο, υπερβολικό, αγαπούλη κτλ!
Καταλαβες τωρα γιατι ειπα (#36.740 post) να μπει οριο 15 κριτικες για να μπορει καποιος να στελνει μηνυματα και να σχολιαζει.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Καλα σιγουρα υπαρχουν πολλοι προμοτορες εδω μεσα...
Αλλα δεν καταλαβαινω για ποιο λογο ασχοληστε ολοι τοσο πολυ μαζι τους...
Αφου κανουν μπαμ απο χιλιομετρα...  :-

Καλά λέει ρε παίδες, ανοιχτό φόρουμ είναι, ας γράφει ο καθένας ό,τι θέλει. Όποιος έχει φίλτρα φιλτράρει.
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Για πες μας εσυ το συμπερασμα σου αδερφε...
Ρε κουτε το "γλυκο αγορι" δεν εχει ουτε μια κριτικη αναρτημενη, για "ψαρεμα" postαρει και συ τσιμπας? Θα σου πει εσενα και εμενα καποιος ποσες φορες θα πρεπει να το κανεις τη βδομαδα... Για ρωτα τον ποσες φορες ειναι το φυσιολογικο.
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
μη γενικεύεις, μερικοι εχουν μαρτυρες οτι γαμανε και γραφουν κριτικες.... τουλαχιστον στα μπουρδελα...
Μην ξεχασεις οταν περασεις απο δικη να τους φερεις ΟΛΟΥΣ!!! τους "μαρτυρες", γιατι ενδεχεται να καταδικαστεις με ισοβιο αποκλεισμο απο το "αθλημα"!!!! Πρωτου παρεις στο σοβαρα καποιον πηγαινε πρωτα στο προφιλ του, κοιτα ποσες κριτικες εχει αναρτημενες και δως του την καταλληλη απαντηση, γιατι πολυ μας τα χουν πρηξει τωρα τελευταια "διαφοροι".
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Την απόφαση την έβγαλε ένας Αλβανός από την πόρτα και την έδειχνε στους άλλους -ψευτονταβάδες- που ήταν καβατζωμένοι Μ. Προδρόμου όπως πάντα.......!!! Φυλής 80 ήταν η "Τζένη-γυφτάκι"......με 20€,χωρίς κώλο.......χαχαχα!!!! Πάτε καλά ρε? Γι'αυτό βαράτε μύγες στην Φυλής! 15€ επειγόντως κύριοι,αλλιώς θα πέσει πείνα............... :rockon:
Να προσθέσω,ότι έπαιζε τρελό "καραμούζιασμα".................................χωρίς λόγο από τις τσατσάδες..........(12 το μασημέρι)...με το που δεν πέρναγε μέσα κάποιος!
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Φίλε εσένα σε κόβω για αγνό και τίμιο μπουρδελιάρη αλλά δυστυχώς πιστεύω ότι υπάρχουν αρκετές περιπτώσεις στο site όπου αποθεωτικές κριτικές δεν είναι και τόσο "αυθόρμητες".
Επειδη σημερα ημουν "αποθεωτικος" στην κριτικη μου (Κολ30α ΙΩΑΝΝΑ), μυγιαστηκα με το σχολιο σου, και επειδη μου στερεις το δικαιωμα του αυθορμητισμου, σου απαντω κι εγω οτι οσο υποπτος ειναι αυτος που γραφει κριτικες, αλλο τοσο και ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ειναι αυτος που ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ κριτικες....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom