Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (31 μέλη και 225 επισκέπτες)

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Η ουκρανη απο Ιασωνος 1Γ,δεν βιαζετε 15-20 συνηθες χρονος παραμονης!!Γειωνη και την τσα αμα φωναζη!!

:( απαγορευμενο μερος...απο τη τελευταια φορα που μου σπασανε το αμαξι δεν ξαναπηγα ουτε ξαναπαταω μεταξι
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
:( απαγορευμενο μερος...απο τη τελευταια φορα που μου σπασανε το αμαξι δεν ξαναπηγα ουτε ξαναπαταω μεταξι
Καλα αμαξια σπανε και στην Βριλησσου.
Ειναι να μην σου τυχει...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:( απαγορευμενο μερος...απο τη τελευταια φορα που μου σπασανε το αμαξι δεν ξαναπηγα ουτε ξαναπαταω μεταξι
τυπε στο μεταξι πας πεζος
για να νοιωσεις την αδρεναλινη να ανεβαινει :rockon:

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.695
Πόντοι
46.232
66
Αριστερα: Κάτια. Επιτέλους μου είπαν το όνομά της. Μελαχρινη, αδυνατη, μικρο στήθος, κανονικο υψος, ωραια περιφερεια κάπως γεμάτη. Φουλ προγραμμα.
καλά ρε συ δεν διαβάζεις τις ενημερώσεις μας.....θα το ΄ξερες το όνομα της
μπράβο καλή ενημέρωση  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.695
Πόντοι
46.232
67: Ξανθια, αδυνατη με στεγνο σωμα. Μικρο στηθος και σφιχτη περιφερεια. Φορουσε ωραιο σετ. Φουλ προγραμμα. Πρέπει να ήταν η σιμόνα αλλά δεν παίρνω όρκο.

19: Άννα και ρωξάνη. Καιρό είχα να τις πετύχω. Μελαχρινές, αδύνατες, μετρίου αναστήματος. Η άννα είναι πιο κοντή με μικρό στήθος. Φορούσε ροζ σορτσάκι κάτι που δεν κάνει συχνά. Η ρωξάνη βγήκε γυμνή. Είναι πιο ψηλή, με μεγαλούτσικο πεσμένο στήθος και πιο μεγάλη περιφέρεια. Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό-τελειωτικό.
μάλλόν η αλίσια(αντριάννα)η σιμόνα δεν κάνει φουλ...
ροξάνα...με τα πεσμένα βυζιά....ρωξάνη είναι άλλη κοπείτσα μελαχρινή πολύ λεπτη που δουλευει φωκαίας 22 και φυλής 74  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.695
Πόντοι
46.232
Χαιρετίζω τους υπερμάχιμους συναγωνιστές.

Επειδή σας διαβάζω καθημερινά και στο μυαλό τριγυρνάει η σκέψη να περάσω από Αθήνα θα ήθελα να μου λύσετε απορίες για μερικές κοπέλες.

Την ξανθιά Χριστίνα από Φωκ 22 με τις βυζάρες. Την έβλεπα στις αναφορές καθημερινά σχεδόν αλλά τώρα πουθενά.
Την Μανταλένα που εμφανίστηκε κάπου προς το Φ 69 ή 67 κ έχει 2 κριτικές μόνο στο όνομα της.
Την Ουάννα που απ'ότι έχω καταλάβει πρέπει να είναι μουνάρα με βυζάρες. Και είχε σταμπαριστεί Φωκαίας 19 νομίζω και κάπου στην Διδύμου τελευταία.

Ιδρώνουν την φανέλα μήπως με διαφορετικό όνομα οι κοπέλες?

P.S. Πού είναι ο Dirtyliving????????
η χριστίνα έκει είναι συνήθως  πρωινά, η μανταλένα έχει φύγει , η Ουάντα δουλεύει και διδύμου 8α
και ο ντερτι δεν γράφει ποιά έδω....τουλάχιστον σαν ντέρτι....θα τον βρείς έδω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.695
Πόντοι
46.232
:( απαγορευμενο μερος...απο τη τελευταια φορα που μου σπασανε το αμαξι δεν ξαναπηγα ουτε ξαναπαταω μεταξι
καλά ρε συ δεν θα παρκάρεις και απ έξω....
αν και αν δώσεις 2 ευρώ στα πρεζάκια για να στο φυλάνε θα το κάνουν  :2funny: :2funny: :2funny: 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Και πολλα λες...
Εγω ειχα παρκαρει σε κατι κολοστενα στου ψυρρη, εδοσα 2 τσιγαρα σε κατι τελειωμενους που ηταν εκει, και οταν γυρισα μετα απο κανα 2ωρο ακομα εκει ηταν και το προσεχαν  :tooth:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ βάζε και κανένα τόνο :grin:
 

ΦΡΑΝ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανεις κανενα ''καταστημα'' με καμια Ασσιατησα????????? προσ περιοχή Φυλης αν ξερει........
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Άσε Μάκη είμαι πολύ αγχωμένος με το τεστ του Στρατηλάτη....
Ένα σου λέω...
Είδαμε χθές στο Μετάξι τη Ζάνα, την εμετική κουραδόγρια, και τη γούσταρε!!!!!!! :new_shocked:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ο Στρατηλάτης φίλε δεν καταλαβαίνει τίποτα όταν δει σάπια γκόμενα η πούτσα του ερεθίζεται και μόνο στο κοίταγμα :grin:

Υ.Γ εγώ το πέρασα το τεστ και πλέον δεν με αγγίζει τίποτα.....εσένα να δω τι θα κάνεις :grin:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
μεσημερακι Φυλης,κοσμος λιγοτερος και απο τα δαχτυλα του χεριου,η λασποβροχη επεφτε non stop.
Φυλης 92νεο η Τζοαννα,με πολυ καλο σωμα και κωλαρακι,καταθεση,τιμια και συνεργασιμη παροτι οι τσατσαδες φωναζουν να βγει.
71 επανω ενα κοκκινομαλικο που το πηρα,πρωτη φορα την εβλεπα εκει,ειπε οτι ειναι και στο Φυλής 40.Τζουλια,δυνατη στα του αγωνα,μαχιμο μπουκι deepthroat,στα 4 στη ζουμερη κωλαρα(δινει και κωλο αλλα δεν πηρα)η δυνατη θεα-οικοπεδο.Συστηνεται.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
μεσημερακι Φυλης,κοσμος λιγοτερος και απο τα δαχτυλα του χεριου
Φυλης 92νεο η Τζοαννα,με πολυ καλο σωμα και κωλαρακι,καταθεση,τιμια και συνεργασιμη παροτι οι τσατσαδες φωναζουν να βγει.
71 επανω ενα κοκκινομαλικο που το πηρα,πρωτη φορα την εβλεπα εκει,ειπε οτι ειναι και στο Φυλής 40.Τζουλια,δυνατη στα του αγωνα,μαχιμο μπουκι deepthroat,στα 4 στη ζουμερη κωλαρα(δινει και κωλο αλλα δεν πηρα)η δυνατη θεα-οικοπεδο.Συστηνεται.
Φίλε η Τζούλια πολλή καλή, την πήρα και εγώ σήμερα, εντύπωση μου έκανε που στηνότανε πολύ καλά, ειδικά όταν πήρα το κώλο της. Ανοιξε τη κωλάρα της και τη σφυροκόπησα χωρίς να διαμαρτυρηθεί καθόλου. VFM η κοπέλα  :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ξεκινησαμε...2η βαρδεια!!
Διδυμου
16 Λιλιαν οπου μιλησε με τον ιπποτη και του απαντουσε αμεσα και εξυπνα!!
18 Υπογειο,Φωτεινη απο φυλης!!
18 ισογειο,χουβερ Αλιονα!!
20 Αλεξανδρα κοντοκαυλα!!
8 κατω Γιασμιν!!
8 Επανω κλειστο!!
Απο εκει βγαινουμε...
Φυλης
40 Τζουλια!!
54 ισογειο,Λαουρα,ομιλια με τσα!
66Α Νικολετα και Ναταλι!!
66Δ,βγαινη η θρυλικη τσα στην πορτα.
Εγω,γεια σας,τι κανουμε?η Κατια ειναι?
Τσα,γεια σου,ναι!!
Εκει η ομαδα εχη πιαση παρλα με τον ερχομο του χλεχλεκια και επαναφερω την ταξι!!
Παμε φωκαιας λεω!!
Φωκαιας
17,Εμιλυ!!
19 Τζασμιν η καπως ετσι,ψηλη κανονικου σωματος και υποπτου κωλου,απο μεταξουργειο,νεα αφιξης!
25 Επανω τσεχα δηλωσε η τσα με απλο,ο χλεχλε μου ειπε οτι δουλευη πρωινη βαρδεια,κοντη με κανονικο σωμα και μικρα βυζια!!
25 ισογειο,νια βρε γατουλα,Μονικα!
27 υπογειο Αλινα με ασπρα συνολο και μποτες,καυλαντισαμε και με κοιταξε με τις ματαρες της,και με ρωτησε γιατι δεν περνας μεσα να δης τι θα γινη?
27 ισογειο,Βικτωρια με καυλωτικο συνολο και Γιαννα,καυλαντησε στα ρωσσικα με τον πιτσι και αποχωρησαμε μετα απο λιγο!!
27 επανω,μιλφ Αναστασια!!Με καρε μαλλι και αδυνατο σωμα!!
24,λαβυρινθος,Κατερινα,ξανθο γεματο μιλφ,με το ενα βυζι απεξω σαν επιθεωρητης!!
22 υπογειο το αδυνατο πιπινι Αλινα!
22 αριστερο,Αννα με τα βαμμενα χειλη!!
Προχωραμε...
Φυλης
59 Κατω,Χριστινα,ψηλοκαπουλο μιλφ!!
59 επανω,αν και η τσα μου ειπε το ονομα,αδυνατη,1,65 με αδυνατο σωμα,και μικρο βυζι!!
74 Δεξια,η ισπανης με τα ωραια βυζια και την κωλαρα!!
65 Επανω Εμμανουελα!!
67 Αλισια,με καυλωτικο ζαρτιερικο!!
69 Επανω,Χριστινακι!!
69 κατω,Αννα η καστανη!!
71 επανω,Σαντρα!!
71 Ισογειο,ΙΧΧΑΑ,Μπαρπορα!!
71 υπογειο,κοντοβυζαρου,Μαρια!!
92,Μαιρη!!
86,Τζουλια!!
86 Επανω,Μονικα!!
84 κατω,νεα αφιξη,Αντρεα,κοντο κανονικου σωματος,μικρο βυζι,και ελαφρα ενισχυμενο κωλο!!
80 Μαρια η ποντια!!
Η ομας αποχωρη για ντισνειλαντ!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom