Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (17 μέλη και 264 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καλησπερα συναγωνιστες.σημερα πραγματοποιησα την πρωτη μου τσαρκα μετα απο 8 μηνες,συνοδευοντας τον ερωτικο πρεσβη της ελλαδος στο εξωτερικο κυριο δημητρακη
Φυλής 67.μελαχρινη εκφυλη κοπελα με μακρια μαυρα μαλλια,καλο στητο βυζι και πορνωδη εκφραση ματιων.
Εμμανουελα.
Φυλης 69 κατω.ο ψηλος μουναρος με τα υπεροχα πρασινα ματια,το καστανο μαλλι και τις απιστευτες βυζαρες.στουντιακη γυναικα
[/quote]Λαουρα η καυλα!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Φυλης 69 πανω.χριστινακι οριενταλ.οσο μεγαλωνει ομορφαινει περισσοτερο.αυτο κανει και τη διαφορα μεταξυ μιας κομψης 
οντως!
Φυλης 92.μελαχρινη παιχνιδιαρα που λικνιζοταν στη μεταλλικη ραβδο με τροπο που σαγηνευσε τον μεγιστο δημητρακη
μπαρμπορα/νικολ/λαουρα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.099
Πόντοι
46.232
συνάντηση με τον πρόεδρο , τον λουστ , τον κωστάκη και τον "καπελάκια"στη φυλής γύρω στις 21.30....

Φυλής 66α Ντενίσα η ξανθιά ψηλόλιγνη μουνάρα και η κοντή ξανθιά Νικολέτα , απλό και οι δυο.
Φυλής 66δ Νατάσα χοντρή μελαχρινή ,φουλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 17α Μαρία ,κοντό λεπτό γυφτοειδές με ωραίο κωλαράκι , φουλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 19 Ουάντα , η λεπτή ψηλή κοπελίτσα με της βυζαρες , απλό
Φωκαίας 25α Αννά η χοντρή ξανθιά ρωσίδα που κάνει τα πάντα , φουλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 25β Μονικα νιάου νιαου , ακα
Φωκαίας 27α Αλίνα το μίλφ με τα κόκκινα μαλλία , φουλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω Βικτορία η ουκρανέζα με ακα.
Φωκαίας 27Β πάνω Ελενα το τουμπανάκι ,απλό.
Φωκαίας 24 χοντρή με ξαρε ξανθό ,με κώλο.
Φωκαίας 22 κάτω Αλεξάνδρα το μελαχρινό πιπίνι , φουλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 22 αριστερά Αννα κοντή λεπτη μελαχρινή , φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 74 αριστερά Νατάσσα η ρωσίδα με τα πιασίματα  ,με ακα.
Φυλής 74 δεξιά νέα παρουσία ,Αλίνα ψηλόλιγνο μελαχρινό με ακα (τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Φυλής 59 πάνω Τζούλια μελαχρινή μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 κάτω Χριστίνα το μίλφ με το αρχοντικό στύλ  με ακα , Ναντια με πιασηματάκια ωραίο πρόσωπο απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61 Σάρα κοντή ξανθιά με μαυρες ρίζες (απο φ67 πρόχθες)απλό πρόγραμμα.
Φυλης 80 Μαρία κλασσικά , απλό πρόγραμμα , ο τσα τσος ανακοινώνει ισπανικό.....σε τι βυζια ρε μάστορα....
Φυλής 84α (Ιω)Αννα το λεπτό καυλιδι με απλό πρόγραμμα και τα έξτρα ύστερα απο συνεννόηση μέσα.
Φυλής 84β Ιρένα η μελαχρινή ψηλη κορμάρα , φουλ πρόγραμμ.
Φυλής 86α Μικαέλα η γνωστή ντεκαυλέ ξινισμένη μελαχρινή , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Ειρήνη η χοντροκώλα  , φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 65α Μαίρη η μελαχρινή απο φ92 και φωκ19 , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β το κλασσικό δίδυμο ,Κατερίνα ψηλή άβυζι απλό πρόγραμμα ,Αλεξάνδρα πολύ λεπτή ξανθιά με ακα.
Φυλής 67 Εμμανουέλα(επέστρεψε απο ρουμανιά) , μελαχρινή λεπτη με φουλ πρόγραμμα.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Φυλής 69α Χριστίνα η γνωστή , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Λάουρα η καστανή μουνάρα , με ακα , την κέρασα και σοκολάτα στο σαλονάρισμα.
Φυλής 71α μετα απο 3-4 μέρες επιστροφή της Σάντρας , ακα τελειωτικό στα βυζιά.
Φυλής 71β Τζουλίανα η καυλα , απλό με τελειωτικό στο στήθος.
Μονής Προδρόμου 16β Λάουρα μελαχρινή κοντή με πεταχτώ κωλαράκι τσιγγανοειδες , με ακα.
Φυλής 92α Μπάρμπαρα το μελαχρινό πιπίνοκαυλίδι , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 92β Μίκη , επέστρεψε , ξανθιά ωραίο κορμάκι , φουλ πρόγραμμα.

η παρέα έφυγε για φαγητό στο λιβανέζικο και σύντομη καταδρομική στο μετάξι ,ενημερώση θα κάνει ο λουστ.....πολλά μπάζα λέμε        
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
μεταξουργειο 3η βαρδια,πολλα σπιτι κλειστα και παρα πολλα ΜΠΑΖΑ.

κολωνου 32 αριστερο,μαυρομαλλα αδυνατη,10 ευρω απλο προγραμμα,δουλευε και ιασωνος 43 πρωινη σταθερα πριν λιγο καιρο,εδινε και κωλο με 15 νομιζω εκει...στο κολωνου ηταν και χθες τη νυχτα
κολωνου 32 μεσαιο κλειστο
κολωνου 32 δεξι,η ταυλανδεζα και η μαρια,μαυρομαλλα,σκυλε προσωπο,ωραιο κωλαρακι(οχι η ελληνιδα με τις βυζαρες και το τατου πλειμποι μπανι),15 εκαστη,η τσα2 πολυ νευριασμενη μας την ελεγε :birdman:

κολωνου 30 αριστερο,αννα η ρουμανα με το σεξυ σωματακι,καστανοξανθη,με σπασμενο ναζιαρικο προσωπο,15
κολωνου 30 δεξι,αννα η ψηλη κλασσικα,10

κολωνου 27 αριστερο,τσιγγανα κοντη με πολυ γυμνασμενο σωμα και φυλακοβιο τατου στο αριστερο μπρατσο,αγριο προσωπο,10
κολωνου 27 μεσαιο,βικυ,μελαχρινο μαυρομαλλικο πολυ δυνατο μουνι,μονο ελληνες,15 ευρω απλο προγραμμα και ο ν.σμυρνη που την εχει τιμησει δις λεει οτι εχει μουνι καλλιγραφια :kissass2:(βελουδινο κτλ)
κολωνου 27 δεξι, :headbang:,πολυ κοντη τσιγγανα με φουσκωμενο κωλο,μαυρα μαλλια,χαλια δοντια,10

ιασωνος 20 δεξι,τσιγγανοειδης καστανοξανθη,γνωστη φυσιογνωμια,10.η ευγενικη χοντρη τσα2 με την τραγουδιστη φωνη μας ειπε οτι η μαρινα η πολωνεζα κανει καμια βαρδια στο φωκαιας 19,το οποιο ειναι δικο της αν καταλαβα καλα :think:
ιασωνος 20 μεσαιο,σοφια ρομπερτα
ιασωνος 20 αριστερο,αδυνατη μαυρομαλλα με σπασμενο προσωπο,εχει χθεσινη κριτικη ο ν.σμυνρη στο κολωνου 27

λεωνιδου 28 αριστερο,η τσα2 περιμενε τη σονια
λεωνιδου 28 δεξι,δωρα ,ουκρανεζα βλαχουλα,συμπαθητικη,10

κολωνου 47 κατω,αδιαφορη ,την ξεχασα
κολωνου 47 πανω,τρομακτικο τζιλφ απο βραζιλια,10 με ακαποτο

κολωνου 53,κατερινα μιλφ,10(του σπιντ)

περδικα αριστερο κλειστο,στο δεξι η τσιγγανοειδης με το βουκολικο υπνωτισμενο βλεμμα,10
μεγ,αλεξανδρου 28,μαυρομαλλα προμιλφ ,σχεδον συμπαθητικη,10
ξεχασα τις βυζαρες της τζενυς της γυφτακι στο ιασωνος 37 δεξι :tits::cum:(ειδα τον σμυρνη και τις θυμηθηκα :2funny:)
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Στάλθηκε από: KNB
Εισαγωγή παράθεσης
PAIDES XEREI KANEIS TIPOTA GIA AYTO TO KORITSI?THN ZINA POU DOULEUE STO BOULIAGMENHS 83!!!!AN XEREI KAPOIOS AS BOHTHISEI!!!!]


Φίλε,
1ον είσαι σε λάθος νήμα νομίζω....
2ον μην γράφεις με κεφαλαία (μας  :fuck1: τα μάτια )
3ον οι κανόνες του φόρουμ λένε όχι greeklish  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
και
4ον δεν ξέρω....αυτά
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ελα ρε χυστη :rockon:καλοριζικος :rockon:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Εμμανουελα.
Φυλης 69 κατω.ο ψηλος μουναρος με τα υπεροχα πρασινα ματια,το καστανο μαλλι και τις απιστευτες βυζαρες.στουντιακη γυναικα
Λαουρα η καυλα!!
:rockon: :rockon: :rockon:

Ενα παλικάρι πλακώθηκε χθες το απόγευμα με δαύτην και ζήταγε τα χρήματά του πίσω.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ενα παλικάρι πλακώθηκε χθες το απόγευμα με δαύτην και ζήταγε τα χρήματά του πίσω.
Αυτα συμβαινουν και στα καλυτερα σπιτια,μπορη ο πελατης να μην μεινη ικανοποιημενος,αλλα μπορη και να ζητηση πραγματα που δεν ειναι στο προγραμμα και να πλακωθη!!
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτο πόστ αν και διαβάζω πολλά χρόνια το φόρουμ ως επισκέπτης.
Δοκίμασα τη Ρενάτα στο Φ71 την Κυριακή.Πανέμορφη αλλά έπιπλο.Έχω ανεβάσει και κριτική.Απαράδεκτη.
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ενα παλικάρι πλακώθηκε χθες το απόγευμα με δαύτην και ζήταγε τα χρήματά του πίσω.
Nα πουμε δυο λογια για την λαουρα για να μην μπερδευονται οι αναγνωστες του σαιτ
Προκειται για επιπλο..την εχω παρει.Οφειλω να ομολογησω οτι ειχα φτιαχτει αρκετα μαζι της γιατι ειναι ωραια γκομενα αλλα οπως εγραψα και στη κριτικη μου παρολ αυτα δεν συμμετεχει.Και το ξενερωμα που τρως δεν μπορεις να το καταλαβεις απο τις κριτικες,πρεπει να το ζησεις.Και ο εκνευρισμος μου μετα το τελος της συνεδριας δεν ηταν οτι δεν συμετειχε αλλα το γεγονος οτι οπως μου ειπε η υπηρεσια μετα που τη ρωτησα δουλευει εδω και ενα χρονο στη φυλης-φωκαιας και στο δωματιο οταν μπαινει οι κινησεις και η συμπεριφορα της δειχνουν παρθενοπη που μολις τωρα ξεκιναει τη δουλεια.Ας επιλεξει πρωτα τι απ τα δυο ειναι ,παρθενα η΄πουτανα και μετα το ξανασυζηταμε
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Nα πουμε δυο λογια για την λαουρα για να μην μπερδευονται οι αναγνωστες του σαιτ
Προκειται για επιπλο..την εχω παρει.Οφειλω να ομολογησω οτι ειχα φτιαχτει αρκετα μαζι της γιατι ειναι ωραια γκομενα αλλα οπως εγραψα και στη κριτικη μου παρολ αυτα δεν συμμετεχει.Και το ξενερωμα που τρως δεν μπορεις να το καταλαβεις απο τις κριτικες,πρεπει να το ζησεις.Και ο εκνευρισμος μου μετα το τελος της συνεδριας δεν ηταν οτι δεν συμετειχε αλλα το γεγονος οτι οπως μου ειπε η υπηρεσια μετα που τη ρωτησα δουλευει εδω και ενα χρονο στη φυλης-φωκαιας και στο δωματιο οταν μπαινει οι κινησεις και η συμπεριφορα της δειχνουν παρθενοπη που μολις τωρα ξεκιναει τη δουλεια.Ας επιλεξει πρωτα τι απ τα δυο ειναι ,παρθενα η΄πουτανα και μετα το ξανασυζηταμε
Ετσι,τα σεβη μου,δωσε μαυρο!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
xilnik έχεις χαθεί και πολύ κακώς. Η απουσία σου είναι αισθητή. Ελπίζω να βρεις χρόνο να ξανασυμμετέχεις. Αναμένουμε  ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
φιλε μου ακη συμμετεχω και μπαινω στο σαιτ,απλα δεν μπορω να γραφω πια ενημερωσεις,κουραστηκα πια :dunno:
γραφω ομως κριτικες που και με ξεκουραζει και μου επιτρεπει να εχω μια επαφη πιο στενη με το σαιτ και κυριως με τα παιδια που συμμετεχουν
Αυτη την εποχη στη φυλης δεν εχουμε στανταρακια δυστυχως,ειναι ελαχιστα.Εχουμε μερικα πολυ ωραια κοριτσια αλλα δεν ειναι για πολλα πολλα.Οσον αφορα τη τακτικη των σπιτιων,δεν ξερω τι γινεται αλλα υπαρχει ενα ζητημα με τον χρονο, κατι που δε μπορω να καταλαβω λογω της κρισης που περναμε.Θελει μεγαλη προσοχη που δινετε το εικοσαρικο,μην τις λυπαστε γιατι ειδικα τωρα θα επρεπε να προσεχουν τον πελατη ακομη περισσοτερο
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Δουλευει στο Βριλησσου 42 και Βουλιαγμενης 68 σαν Νανσυ.

Συναγωνιστες μπουρδελιαρηδες sorry για το spam, αλλα κριμα να μην το βοηθησουμε το παληκαρι.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Στην απάτη τον στέλνεις?  Το κρίμα να φάει και άλλα 50ρικα
 

Επισκέπτης
Γεια σας και απο μενα παιδες!.Παρακολουθω το σαιτ σαν επισκεπτης καποιον καιρο και αποφασισα να γραφτω.
Αυτη την εποχη στη φυλης δεν εχουμε στανταρακια δυστυχως,ειναι ελαχιστα.Εχουμε μερικα πολυ ωραια κοριτσια αλλα δεν ειναι για πολλα πολλα.Οσον αφορα τη τακτικη των σπιτιων,δεν ξερω τι γινεται αλλα υπαρχει ενα ζητημα με τον χρονο, κατι που δε μπορω να καταλαβω λογω της κρισης που περναμε.Θελει μεγαλη προσοχη που δινετε το εικοσαρικο,μην τις λυπαστε γιατι ειδικα τωρα θα επρεπε να προσεχουν τον πελατη ακομη περισσοτερο
:thumbsup:
Φιλε, ξερεις ποιες κοπελες προσφερουν ανεση χρονου;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom