Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 214 άτομα (24 μέλη και 190 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παντως Μεταξουργειο και φυλής καμια σχεση!...Στο ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ που εχουν βαλει τις τιμες στα 10 ευρώ πάνε ολο οι πακιστανοι και οι ξένοι!ακομα και τα σπιτακια εχουν παλιο στυλ!Στη ΦΥΛΗΣ παει πιο κυριλε κοσμος και πολλοι Ελληνες τουλαχιστον.Τα σπιτακια ειναι αρκετα προσεγμενα σε γενικα πλαισια παντα σε συγκτιση με του Μεταξουργειου.Δηλαδη μονο και μονο που βλεπεις οτι οι Πακιστανοι γαμανε εκει, πως να σου ερθει να πας κι εσυ μετα?...Οσο και να σου αρεσει η αλλη!Δε ξερω για εσας αλλα εγω εκει στο Μετάξι ξενερώνω παιδια!...Έχω άδικο? :think:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Παντως Μεταξουργειο και φυλής καμια σχεση!...Στο ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ που εχουν βαλει τις τιμες στα 10 ευρώ πάνε ολο οι πακιστανοι και οι ξένοι!ακομα και τα σπιτακια εχουν παλιο στυλ!Στη ΦΥΛΗΣ παει πιο κυριλε κοσμος και πολλοι Ελληνες τουλαχιστον.Τα σπιτακια ειναι αρκετα προσεγμενα σε γενικα πλαισια παντα σε συγκτιση με του Μεταξουργειου.Δηλαδη μονο και μονο που βλεπεις οτι οι Πακιστανοι γαμανε εκει, πως να σου ερθει να πας κι εσυ μετα?...Οσο και να σου αρεσει η αλλη!Δε ξερω για εσας αλλα εγω εκει στο Μετάξι ξενερώνω παιδια!...Έχω άδικο? :think:

όχι λεβέντη μου, αλλα γιατι το γραφεις με έντονα γράμματα;
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Συναντηση στις 21,00 με σπιντ στα τσιμπουκαδικα :grin:,Αφου ελενξαμε τα μιλφ επι διδυμου,αλκαμενους και ελλης,ιουλιανου,βγηκαμε φυλης,οπου εκει ενωσαμε τις δυναμεις μας,με πιτσιλιστη,χελοβερ,χολοβερ,σκρουντζ,μιλοπετρσα,καια αλλους συναγωνιστες!!

Φωκαιας 22 κλειστο!!

Φωκαιας 24 κλειστο!!

Φωκαιας 27 επανω,η Ελενα με τις βυζαρες της,με επιφυλαξη,καθοσον δεν κατσαμε!!

Φωκαιας 27 ισογειο,η Γιαννα,και ειρηνα,οπου καυλαντησαμε με την Γιαννα και ηθελε να μας πηδηξη!!

Φωκαιας 25 υπογειο,Ζακλιν!!

Φωκαιας 25 ισογειο,νιαου νιαου,Μονικα!!

Φωκαιας 25 επανω η Αννα με τα σαντουιτς και τα τελειωτικα,με καυλαντηζε καθως εσκυβε μπροστα μου και καθησε επανω μου ενω εγω τις κτυπαγα τα κωλομαγουλα,αυτη μου ελεγε οτι ποναη και εκανε ασκησεις σηκωνοντας τα ποδια ψηλα,οσο μπορουσε,ενω καυλαντηζε στα ρωσσικα με τον πιτσι,ο σπιντ παντως ειπε του αρεσουν οι μεγαλες,και ειπε,η μαμα μου στην ρωσσια ειναι 52  :grin:!!

Φωκαιας 19.πιθανολογω 3η βαρδεια,καθοσον η τσα ειπε οτι το κοριτσι τωρα ντυνετε,το πορνοκοριτσο που ηταν εχθες στο Φυλης 92 δεξιο,2η βαρδεια!!

Φωκαιας 17 επανω,κλειστο εδω και μερες,καθοσον οι ξαδελφες δουλευουν σε στουντιο.και η γραβατωμενη Τανια αφαντη!!

Φωκαιας 17 κατω,στην 2η και 3η η Μαρια,με την οποια καυλαντηζαμε ολοι και γελαγαμε,καθως χουφτωνε τα @@ του πιτσι και τοτε η τσα φωναξε την Μαρια με ασχημο τροπο,και ειπε ασε τους μαλακες να φυγουν,οποτε μαυρο στην σαυροτσα  :grin:!!

Φυλης 59 κατω η Λινα το γλυκο μου,παρολο που ειχε κοσμο μιλαγε σε μενα και ελεγε πολυ σεξ και κουναγε τα χερια της να παω,ο σπιντ ειχε πεση κατω απο τα γελια,εμενα βρηκε? :grin:,και μια ακομα παρουσια η ντιανα δεν θυμαμαι ακριβως το ονομα η καινουργια που εχη εμφανιστη εκει τελευταια,με τα διχτυωτα τοπακια!!

Φυλης 59 επανω,η Μαρινα,νεο γλυκο μωρο,οπως ειπα πιο πανω!!

Φυλης 65 επανω η Ελενα απο Φυλης 40,!!

Φυλης 65 κατω,Κατερινα Αλεξανδρα!!

Φυλής 67,Νατασσα!!

Φυλης 69,Λαουρα κατω!!

Φυλης 69 επανω,Χριστινακι!!

Φυλης 71 επανω,Σαντρα!!

Φυλης 71 ισογειο,Μπιανκα!!

Φυλης 71 υπογειο,Μαρια!!

Φυλης 92 δεξι,η ιιχχαα!!

Μ.Προδρομου,βαπορι,νεα εμφανιση,Τανια απο μεταξι ειπαν συναγωνιστες,μικρο βυζι και κωλαρα με κυταριτιδα

Μ.Προδρομου κατω,κλειστο!!!!

Φυλης 61 υπογειο,ξανθο,κοντο με κωλαρα και μικρο στηθος,κλαρα!!

Φυλης 80,Αννα Μαρια και ενα αδιαφορο καινουργιο με λιγο γεμισμενο κωλο και σωμα

Φυλης 55 δεξι,Ντενιζα,Νικολετα,τις παρτουζωσε συναγωνιστης και βγηκαν γελωντας και κτυπαγε σφαλιαρες η μια την αλλη!!

Φυλης 54 κατω,επιστροφη της πορνοσουζη και η Λαουρα,ειπα στον σπιντ εξω απο τον οικο,δυο επιπλα μαζι τι κανουν?ενα καναπε,και ξεραθηκε στα γελια!!

Φυλης 40,Τζουλια 1,65 με καλο κωλο τον οποιο δινη και μικρο στητο βυζι!!

Φυλης 71,Νατασσα αριστερα,Ανκα δεξια!!

Φυλης 84 κατω,πορνοτζουλια η κοντη!!

Φυλης 84 Επανω,Ειρηνη και Μαργαριτα με φουλ!!

Φυλης 86 επανω,ζητητε γαμπρος ειπε η τσα,Μικαελα!!

Φυλης 86 κατω,Μονικα,οπου ανταλαξε ο πιτσι τα ρωσσικα του!!

Διδυμου 8 επανω Αντινα,η τσα ειχε φοβηθη γιατι κατι πρεζακια βαραγαν κατω ενεση και ειχε την μπουκαπορτα ανοικτη και την πορτα κλειδωμενη,και απο κει,εβλεπε και ανοιγε στους πελατες!!

Διδυμου 8 κατω,Γιασμιν!!

Διδυμου 16 η Αναστασια μιλφ,αρχισε τα στοργικα με τον μιλφακια!!

Διδυμου 18 υπογειο Αλεξανδρα η Φωτεινη δεν θυμαμαι,ευτραφης γλυκο μιλφ!!

Διδυμου 18 επανω,χουβερ Αλιονα!!

Διδυμου 20,Αλεξανδρα το νεο εμφανισθεν μιλφ!!

Αλκιβιαδου 16 Α,Κατερινα,ελληνις!!

Αλκιβιαδου 16 Β κλειστο!!

Αλκιβιαδου 16 Γ,καυλοΒικτωρια,οχι απο φωκαιας!!

Αχιλλεως 51 δεξι,νεο,κοντο με μικρο στηθος και κοιλιτσα!!

Αχιλλεως 51 αριστερα πανω κατω το ιδιο,με φουλ στα 20 και στα 2!!

Αιλλεως 40,η μονιμη γεματη μιλφ!!

Μαραθωνος 57,κλειστο!!

Αχιλλεως 48 Β κλειστο!!

Μετα την πορνοβολτα μας η ομας κατελησε για φαλαφελ,και απο εκει αναχωρησαμε προς διαφορες πορειες!!!
Αλλη μια μαχημη ημερα τελειωσε,πλουτιζοντας τις πορνικες μας γνωσεις,αλλα και τις σεξουαλικες!!
Αυριο αλλη μαχη,η σημερινη τελειωσε!!!
 

kantilanaftis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Συναντηση στις 21,00 με σπιντ στα τσιμπουκαδικα :grin:,Αφου ελενξαμε τα μιλφ επι διδυμου,αλκαμενους και ελλης,ιουλιανου,βγηκαμε φυλης,οπου εκει ενωσαμε τις δυναμεις μας,με πιτσιλιστη,χελοβερ,χολοβερ,σκρουντζ,μιλοπετρσα,καια αλλους συναγωνιστες!!
:rockon: :rockon: :rockon:.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
... σε παω στοιχημα οτι και η μονοφθαλμη στο φωκαιας που μου ειπαν θα ειναι μουφα :S
...

Εδώ έχετε άδικο!

Η πόρνη-κύκλωψ, η κυρία Πολυφήμου, είναι αρκετά φρικαλέα και θα σας γοητεύσει χωρίς αμφιβολία.

Κάθε φορά που ανοιγοκλείνει το (ένα και μοναδικό) μάτι της, είναι σα να σου κάνει κόρτε (σου κλείνει το μάτι).
 

Επισκέπτης
φτιαξε με καντιλαναυτι μου!ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοοο :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Και . .  .

Φυλ. 59: άνω κλειστό, κάτω 2 κορασίδες καμπυλόγραμμες: η Ντιάνα και η Χριστίνα, αμφότερες ξανθές.
Φυλ. 65 άνω: μια καινούργια ανθυπομέτρια καμπυλόγραμμη
Άγκυρας 12: η Βαλέρια. Εδώ έγινε η κατάθεση και το ευχαριστήθηκα. Όσο μουτρομένο και αποτρεπτικό ήταν το σαλονάρισμά της, λόγω σωματότυπου αλλά και μιας δοκιμής προ μηνών στο Διδ 20, είπα να το ρισκάρω. Η κοπέλα μέχρι να κάτσει στο κρεβάτι και να βγάλει τα εσώρουχα (τις ψηλές δερμάτινες μπότες δεν τις έβγαλε) ήταν σαν το παγόβουνο που έπεσε στον Τιτανικό. Με το που ξάπλωσε όμως, άρχισε αμέσως τα χαδάκια, αγκαλιές και φιλιά σε λαιμό, στήθος. Ήμουν ανάσκελα με εκείνη από πάνω μου και μετά τις αγκαλιές μου πρόσφερε τα υπέροχα μεγαλούτσικα στήθη της προς τέρψη και πιπίλισμα. Ωραίες κραυγούλες και αναστεναγμοί άναβαν την διάθεση. Χωρίς να βιαζόμαστε καθόλου, εξερεύνησα το υπέροχο σφριγηλό κορμί της. Μετά ιεραποστολικό, όπου ήρθε και το πανηγυρικό τέλος μέσα σε πολύ GFE διάθεση. Καθώς έφευγα, βγήκε από την κουρτίνα να με χαιρετήσει χαμογελώντας. Τελικά διαπίστωσα, ότι τα μούτρα στο σαλόνι δεν είναι λόγω δυστροπίας αλλά μελαγχολίας. Πάντως, ενδείκνυται για αγαπούλιδες και GFE καταστάσεις. 
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εδώ έχετε άδικο!

Η πόρνη-κύκλωψ, η κυρία Πολυφήμου, είναι αρκετά φρικαλέα και θα σας γοητεύσει χωρίς αμφιβολία.

Κάθε φορά που ανοιγοκλείνει το (ένα και μοναδικό) μάτι της, είναι σα να σου κάνει κόρτε (σου κλείνει το μάτι).
που μπορω να την βρω αυτην τυπε?
φωκαιας 22 απογευμα?λες να ειναι σημερα?
 

Επισκέπτης
θα κατεβο στιν βροχερι πιατσα στισ 9 και 30...που θα ειστε προεδραρα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom