Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 213 άτομα (18 μέλη και 195 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Αμυγδαλιτιδα εχω τελικα πηγα το πρωι νοσοκομειο..
Πυρετο τωρα δεν εχω αλλα ο λαιμος μου ειναι γαμησε τα..μιλαμε δεν μπορω να πιω νερο...καλα για φαγητο δεν το συζηταω καν.. :tooth:
περαστικά τύπε, και γρήγορη αναρρωση, και επί το έργον  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αμυγδαλιτιδα εχω τελικα πηγα το πρωι νοσοκομειο..
Πυρετο τωρα δεν εχω αλλα ο λαιμος μου ειναι γαμησε τα..μιλαμε δεν μπορω να πιω νερο...καλα για φαγητο δεν το συζηταω καν.. :tooth:
τυπε πακετο
περαστικα το ειχα περασει και εγω πριν χρονια
εκανα 2 μηνες να συνελθω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232
Αμυγδαλιτιδα εχω τελικα πηγα το πρωι νοσοκομειο..
Πυρετο τωρα δεν εχω αλλα ο λαιμος μου ειναι γαμησε τα..μιλαμε δεν μπορω να πιω νερο...καλα για φαγητο δεν το συζηταω καν.. :tooth:
άστα να πάνε και γώ για 1,5 μέρα είχα πυρετό,απο χθές το απόγευμα είμαι πολύ καλύτερα και απλά με πονάει ο λαιμός αλλά όχι σε σημείο να μην μπορώ να φάω...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Αμυγδαλιτιδα εχω τελικα πηγα το πρωι νοσοκομειο..
Πυρετο τωρα δεν εχω αλλα ο λαιμος μου ειναι γαμησε τα..μιλαμε δεν μπορω να πιω νερο...καλα για φαγητο δεν το συζηταω καν.. :tooth:

Προτείνω βαθιά ακάποτη λαρυγγωτή τσιμπουκιά για αντιβίωση :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Ο άρρωστος δεν πρέπει ποτέ να κουράζεται  :sunglasses: :sunglasses:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Η Σάντρα δε δίνει κόλο. Να προσέχουμε τι γράφουμε στις κριτικές για να μην παρασύρουμε κόσμο.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Kαταδρομική στην πρωινή βάρδια σε Φυλής και Μεταξουργείο σε μία βροχερή Αθήνα με λίγη παρουσία κόσμου.Δυστυχώς για μένα ο καιρός είχε αρχίσει να φτιάχνει όταν έφευγα.
Στο Αλκιβιάδου 16Α ήταν η Νταιάνα μαζί με την Κατερίνα την Κρητικιά.Πρώτη κατάθεση στην Νταιάνα το στανταράκι.Το Αλκιβιάδου 16Β ήταν κλειστό ενώ στο 16Γ δούλευε η Κατερίνα η Σέρβα η οποία έβαψε τα μαλλιά της κόκκινα.
Το Διδύμου 20 είχε καινούρια κοπέλα με όνομα Ελένη μιλφ με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους και πιασίματα χωρίς να χαρακτηρίζεται χονδρή αλλά ζουμερή θα έλεγα..Μέτριου αναστήματος,λευκή.Ανακοινώθηκε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι αλλά η κοπέλα για να πω την αλήθεια δεν μου έκανε το κλικ.
Στο Διδύμου 16 ήταν η μιλφ Λίλιαν.Στο Φυλής 40 ήταν κλασσικά η Ελένη η ξανθιά μουνάρα με γυμνό τσιμπούκι και πρωκτικό κατ επιλογήν της.Αυτό σημαίνει οτι πρωκτικό δεν δίνει σε όλους ανάλογα με το μορίο τους.
Στο Φυλής 59 ισόγειο 2 μουνάρες με κανονικό πρόγραμμα.Η μιλφ Χριστίνα ξανθιά,ψηλή με καπούλια μαζί με ένα καινούριο πιπινάκι λεπτό με μαυρά μαλλιά μέχρι τους ώμους και μελαμψό με όνομα Μαρίνα.Ο όροφος ήταν κλειστός.
Το Μονής Προδρόμου υπόγειο και αετοφωλιά κλειστά.Το Φυλής 92 παλιό και Φυλής 71 υπόγειο κλειστά.Το Φυλής 92 νεό υπόγειο είχε κοπέλα αθίγγανη,μιλφ,Ρουμάνα,κοντή,μελαμψή,λεπτή,με μακριά μαύρα μαλλιά.Ανακοινώθηκε κώλος και γυμνό τσιμπούκι όχι τελειωτικό.
Στο Φώκαιας 24 κοπέλα ήταν μία παχουλή,λευκόδερμη με ξανθά κοντά μαλλιά και ολόσωμο μαύρο να κρύβει τις ατέλειες.Συστήθηκε ως Κατερίνα,αδιάφορη.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι.Στο Φώκαιας 27 ισόγειο η Γιάννα η Ουκρανή με γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.
Στο Ρεμούνδου 21 όροφος είχε αθίγγανο πιπίνι κοντό,λεπτό με μαύρα μαλλιά με όγκο μέχρι τους ώμους.Γυμνό τσιμπούκι.Καινούριο.
Στο Αλκαμένους 117 είχε την Μαρία κοντή με ξανθά μαλλιά αφάνα βυζάρες και κωλάρα.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό και πρωκτικό.Δουλεύει συνήθως εκεί απογεύματα.
Στο Περγάμου 27 ισόγειο ήταν η μιλφ Αναστασία πρώην Τατιάνα.
Στο Λεωφ Ιωνίας 12 μιλφ Όλγα με καρέ κόκκινα μαλλιά αδιάφορη.Δουλεύει συνήθως εκεί.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 22 ισόγειο είχε καινούρια κοπέλα κανονικών κιλών,λευκόδερμη με καρε καστανοκόκκινα μαλλιά.Για 10 ευρώ καλής σχετικά εμφάνισης.Στον όροφο ήταν το κοντό αθίγγανο πορδοβούλωμα με τα κοντά μαλλιά που είχα πάρει στην Ακομινάτου και δεν με άφηνε να το γαμήσω.Η τσατσά στο πρόγραμμα ανακοίνωσε γυμνό τσιμπούκι χωρίς να αναφέρει τίποτα άλλο.Όπως και να έχει μαύρο  στο συγκεκριμένο μπάζο μέχρι να το διώξουν!!
Περδίκα 3 αριστερό είχε κοπέλα κανονικών κιλών,κάπως μελαμψή με πιασμένα μαύρα μαλλιά μέτριας εμφανίσεως.Στο δεξιό είχε την Αννέτα που δούλευε παλιά συνεχόμενα διπλοβάρδιες στο Κεραμικού 13 ισόγειο.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 28 είχε υπέρβαρη με ξανθά μαλλιά παντελώς αδιάφορη.Στο Κωλοκυνθούς 38 όροφος το κοντό αδύνατο και άσχημο γυφτάκι,γυρολόγος με τελευταίο σπίτι εργασίας το Λεωνίδου 28 όροφος.10 ευρώ και κώλος! Το ισόγειο ήταν κλειστό.
Το Αχιλλέως 51 το παλιό είχε την μιλφ Λάουρα με κώλο και γυμνό τσιμπούκι και το καινούριο είχε μία καινούρια την Μιρέλλα απο Ρουμανία,λευκή,με βυζάρες και μακριά καστανόξανθα μαλλιά και εμφάνιση Βλαχοπούλας.Η κοπέλα ήταν ζουμερή με πιασίματα χωρίς να θεωρείται χονδρή και αποφάσισα να την δοκιμάσω.Δυστυχώς η κοπέλα αποδείχθηκε αρχάρια σε βαθμό όμως που να μην μπορείς να ευχαριστηθείς.Ελληνικά και Αγγλικά δεν καταλαβαίνει καθόλου.Σαν εμπειρία την χαρακτηρίζω μέτρια.Πρόγραμμα είχε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Κριτική θα ανεβάσω  αμέσως.

 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
το καινούριο είχε μία καινούρια την Μιρέλλα απο Ρουμανία,λευκή,με βυζάρες και μακριά καστανόξανθα μαλλιά και εμφάνιση Βλαχοπούλας.Η κοπέλα ήταν ζουμερή με πιασίματα χωρίς να θεωρείται χονδρή και αποφάσισα να την δοκιμάσω.Δυστυχώς η κοπέλα αποδείχθηκε αρχάρια σε βαθμό όμως που να μην μπορείς να ευχαριστηθείς.Ελληνικά και Αγγλικά δεν καταλαβαίνει καθόλου.Σαν εμπειρία την χαρακτηρίζω μέτρια.Πρόγραμμα είχε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Κριτική θα ανεβάσω  αμέσως.
Η Μιρέλλα δουλευε κανα 5μηνο στο καλλεργη 33. Ειχε ξεκινησει με φουλ στα 15 και μετά το εκαναν 10ρικο.
Ειναι χαζουλα κοπελα και μιλαει συνεχως τα ρουμανικα της, ενω περιμένει να καταλαβεις τί σου λεει  :helpplea: :think:
Μυριζε και μασχαλιλα μονιμα στο καλλεργη η κοπελα, αλλά δεν ξερω αν ειναι ευθυνη της, ή αν δεν εχει ουτε καν ντους για τις εργαζομενες του το καταστημα, καθως οποιος εχει γαμησει εκει καταλαβαινει οτι ειναι στο τοπ 5 των πιο αθλιων και βρωμικωνμπουρδελων της Αθηνας.

Παντως προσπαθει σιγουρα να ικανοποιησει τον πελατη, αν και τα πραγματα γινονται λιγο δυσκολα με την παντελη ελλειψη συνεννόησης
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Η Μιρέλλα δουλευε κανα 5μηνο στο καλλεργη 33. Ειχε ξεκινησει με φουλ στα 15 και μετά το εκαναν 10ρικο.
Ειναι χαζουλα κοπελα και μιλαει συνεχως τα ρουμανικα της, ενω περιμένει να καταλαβεις τί σου λεει  :helpplea: :think:
Μυριζε και μασχαλιλα μονιμα στο καλλεργη η κοπελα, αλλά δεν ξερω αν ειναι ευθυνη της, ή αν δεν εχει ουτε καν ντους για τις εργαζομενες του το καταστημα, καθως οποιος εχει γαμησει εκει καταλαβαινει οτι ειναι στο τοπ 5 των πιο αθλιων και βρωμικωνμπουρδελων της Αθηνας.

Παντως προσπαθει σιγουρα να ικανοποιησει τον πελατη, αν και τα πραγματα γινονται λιγο δυσκολα με την παντελη ελλειψη συνεννόησης
Έχω στείλει κριτική και αναφέρω οτι είναι ηλίθια.Με δάγκωσε και 3 φορές!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Έχω στείλει κριτική και αναφέρω οτι είναι ηλίθια.Με δάγκωσε και 3 φορές!!
Ξεχασα να αναφερω ότι την εχω παρει 2 φορες, την 1η φορα ηταν δεκτικη στα πάντα, αλλά την 2η φορά μετα απο λιγους μηνες που την πηρα ξανα, ήταν φοβισμένη.
Και εμενα με ειχε δαγκωσει τοτε και στο τελος μου ζηταγε συγνωμη. Ίσως και θυμα τραφικινγκ από τις αντιδρασεις της  :-
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Ξεχασα να αναφερω ότι την εχω παρει 2 φορες, την 1η φορα ηταν δεκτικη στα πάντα, αλλά την 2η φορά μετα απο λιγους μηνες που την πηρα ξανα, ήταν φοβισμένη.
Και εμενα με ειχε δαγκωσει τοτε και στο τελος μου ζηταγε συγνωμη. Ίσως και θυμα τραφικινγκ από τις αντιδρασεις της  :-
Ότι περίεργο μου τυχαίνει θα το γράφω ούτως ώστε οι υπεύθυνοι των μαγαζιών να αλλάζουν τα κορίτσια που για τον α η β λόγο παρουσιάζουν προβληματική συμπεριφορά!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Στο Διδύμου 16 ήταν η μιλφ Λίλιαν.Στο Φυλής 40 ήταν κλασσικά η Ελένη η ξανθιά μουνάρα με γυμνό τσιμπούκι και πρωκτικό κατ επιλογήν της.Αυτό σημαίνει οτι πρωκτικό δεν δίνει σε όλους ανάλογα με το μορίο τους.
...

Κατά το "face control", "ψωλή control"...
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
γιασας τωρα τι κανω εγω εδω...ελα ντε.. :2funny: :2funny: λοιπον ειμαι γνωστη της ΜΙΡΑΝΤΑΣ που ηταν στο 71Α στην 3 βαρδια...κ μου ζητισε να γραφω οτι ειναι πλεον στο 69Α παντα στην 3 βαρδια κ θας περημενει....αφτα....φιλουθκια :-* :-*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232
ενημέρωση σήμερα απο το μετάξι σε βόλτα που κάναμε μεταξύ 20.45-23.40, σε δύσκολες συνθήκες λόγο του ότι απο κάποια στιγμή απο τα δακρυγόνα που έριξαν οι αστυνομικοί στην ομόνοια η ατμόσφαιρα  είχε γίνει αποπνικτική
και δεν μπορούσες να αναπνεύσεις , παρά της συνθήκες εγω ο πρόεδρος και ο  lust συνεχίσαμε....

Ιάσωνος 1α Κάρμεν ,μελαχρινή λεπτή ψηλή με κώλο 10 ευρω.
Ιάσωνος 1β Ρουσλάνα , ξανθό κοντό άβυζο γλυκό πιπινάκι ,απλό 15 ευρώ
Ιάσωνος 1γ Έρικα ,κοντή μπουτού ξανθιά με κοντό μαλλί ,απλό 15 ευρώ.
Κολωνού 11α πάνω Εσμμεράλδα , χοντρή ξανθιά με κοντό μαλλί ,φούλ πρόγραμμα 10 ευρω
Κολωνού 11α κάτω μελαχρινό ωραίο άβυζο πιπίνι , απλό 10 ευρώ
Κολωνού 11β 2 ξανθιές , μια παντελώς αδιάφορη και μιά με ωραίο πρόσωπο και ωραίο κώλο με κοιλιά , απλό πρόγραμμα και  οι δύο 15 ευρώ
Κεραμικού 26 κάτω κοντή χαμηλοκώλα μελαχρινή , με ακα 10 ευρώ
Κεραμικού 26 πάνω μελαχρινή κοντή ,απλό 10 ευρώ
Κεραμικού 15β μελαχρινή με πολύ μάγκικο στυλάκι ,απλό 10 ευρώ
Κεραμικού 15α μελαχρινή ψηλή χοντρούλα , απλό 10 ευρώ.
Κεραμικού 13γ μελαχρινή με κωλάρα και μυτερά βυζιά με πολυ πέσιμο στο σαλόνι ,απλό πρόγραμμα 10 ευρω
Κεραμικού 13β δύο μελαχρινές , μιά πάρα πολύ λεπτή Αντριάννα(χοντρό πέσιμο στον λουστ)και μια χοντρή , απλό και οι δύο 10 ευρώ
Κεραμικού 13 Σίσσυ μελαχρινή με κωλάρα(σε μέγεθος) απλό , Αντζέλικα κοντόχοντρη με μεγάλα βυζιά και αυτή απλό 10 ευρώ
Κολωνού 27β μελαχρινή αδιάφορη ,απλό 10 ευρώ
Κολωνού 27β υπόγειο Αννα ξανθιά χοντρή , απλό 10 ευρώ
Κολωνού 27α μελαχρινή χοντρούλα απλό 10 ευρώ
Κολωνού 30α Αννα το μίλφ με τα κοντά μαύρα μαλλιά , απλό 10 ευρώ
Κολωνού 30β με διαφορά ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο μετάξι Ιωάννα  μελαχρινή κορμάρα με ωραίο στητό στήθος αλλά ξινισμένα μούτρα , και κοντή μελαχρινή λεπτη και οι δυο απλό 15 ευρώ
Κολωνού 32β μελαχρινή χοντρή με βυζάρες και ξανθιά κοντή με κοιλίτσα , απλό 10 ευρώ
Κολωνού 32γ λεπτή μελαχρινή ψιλοκαλή ,απλό 10 ευρώ
Κολωνού 32α πιπίνι με ωραία βυζια(απο κολωνου 11α πάνω)ακα
Κολωνού 47κάτω  Αννα μελαχρινή με ακα 10 ευρώ
Κολωνού 47πάνω δύο μαυρούλες  Σόνια και Αννίτα απλό 10 ευρω
Κολωνού 48 Αντελίνα ξανθιά κοντή άβυζι , απλό 10 ευρώ
Κολωνού 53 Ελένη μελαχρινή με πιασήματα μεγάλο βυζί ,απλό 10 ευρώ
Καλλέργη 33 ανοικτό το φώς κλειστή η πόρτα
Λεωνίδου 6 2 μετριότητες , ξανθιά μαρία και μιά μελαχρινή με παραμορφωμένο πρόσωπο , απλό 10 ευρω
Δεληγιώργη 39 κοντή μελαχρινή με κοιλίτσα
Ακομινάτου 2 δύο μπάζα ,στο συγκεκριμένο οίκο βρομάει η αποχέτευση συνέχεια.....
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 Ζάνα ο βάτραχος....περασμένα μεγαλεία..... παροπλισμένη φρεγάτα στα τελευταία της στον ναύσταθμο και στον υγρό τάφο της.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 δεν περιγράφω άλλο ΜΠΑΖΟ
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22α κοντό λεπτό μελαχρινό τσιγγανοειδές 10 ευρω ακα , ξανθιά χοντρή ψηλή απλό 10 ευρώ , όταν της έβλεπες δίπλα δίπλα ήταν σαν τον αστερίξ και τον οβελίξ :grin: :grin:
Πέρδικα 3α μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο άβυζι απλό 10 ευρώ
Πέρδικα 3β μελαχρινή απλό 10 ευρώ
Ιάσωνος 44 Αννα κοπέλα με μαύρη περούκα , με κώλο
Ιάσωνος 44 νεο Σελένα η γνωστή φούλ 15 ευρώ
Ιάσωνος 46 καστανόψανθη κοντή με φούλ
Ιάσωνος 46α Στέλα πολύ χοντρή χαμογελαστή με μεγάλα βυζιά απλό (την τίμησε ο λουστ)
Ιάσωνος 46β μελαχρινή με ωραία μάτια ακα
Ιάσωνος 43 χοντρή με αγελαδήσιο βλέμμα με κώλο 15 ευρώ απλό 10 ευρω
Ιάσωνος 37β Τζένη το γυφτάκι με της βυζάρες 10 το απλό 15 με κώλο
Ιάσωνος 37α μελαχρινό κοντοπούτανο απλό
Ιάσωνος 31 η Φωτεινούλα απο Κολωνου με φούλ 10 ευρώ
Ιάσωνος 30β Κάρμέν μελαχρινή με τεράστια βυζιά απλό 10 ευρώ
Ιάσωνος 30α μελαχρινή με ίσια μαλλιά κοτσίδα απλό 10 ευρώ
Ιάσωνος 27α μελαχρινή με κοιλιά απλό
Λεωνίδου 28 δεξιά μελαχρινή αδιάφορη
Λεωνίδου 28 πάνω Σόνια χουβερ....
Ιάσωνος 20β η Ρομπέρτα-Σοφία ακα 15 ευρω
Ιάσωνος 20α μελαχρινή πολύ λεπτη άβυζι  ακα
Ιάσωνος 19α πάνω Φλόρα ξανθιά κανονικό σωμα  απλό πρόγραμμα
     
       
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Ιάσωνος 44 Αννα κοπέλα με μαύρη περούκα , με κώλο

ειναι η πορνωδης αννα με τις ρωγες απ το ιασωνος 37,που ειχε το μαλλι ξανθο και τωρα κοντο και κοκκινο...


Ιάσωνος 27α μελαχρινή με κοιλιά απλό

αλεξια.πολυ καυλιαρα στο σαλονι :kissass2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μια μαρίνα μελαχροινη κουκλίτσα που δούλευε πριν 4,5 χρόνια στο ιασωνος 18(κάπου εκεί) βράδυ συνήθως που είναι?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
Τώρα που είπες για πριν 4-5χρονια ποιος θυμάται μια Άννα που δούλευε Κολωνού 30α κ κατά καιρούς την έβλεπες κ στο Ιάσονος 20α milf ωραίο σώμα  τατοο στο πλάι κ είχε μαύρο καρέ Μάλι μάλλον περούκα … την ψάχνω από τότε
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Σήμερα πρωινή στο Κωνσταντινουπόλεως 166 η Βικτώρια το πιπινορωσάκι που είχε ξεκινήσει καριέρα στο Ιάσωνος και μέχρι πρότινος ήταν στο Φωκαίας 27 κάτω. Ξανθούλικο, με μικρό στήθος, μπότες και διχτυωτό καλσόν. Την τίμησε ο Κος Πύραυλος, αλλά δεν ενθουσιάστηκε απ' ό,τι κατάλαβα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom