Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 203 άτομα (22 μέλη και 181 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
φρεσκο πραμα :2on1:

πρωινη στο μεταξι με τον ακις30...

ξεκιναω απ τα ιασωνος 44-46,οπου παιζουν 4 6ωρες βαρδιες,06.00-12.00-18.00-24.00-06.00

ιασωνος 44 δεξι,πριν τις 12 κλειστο,μετα τις 12 μουναρα σελενα,15 φουλ ξεπετα
ιασωνος 44 αριστερο,πριν τις 12 ειρηνη/ιρινα ομορφη τσιγγανα,15 με κωλο,μετα τις 12 γκαμπριελλα,κοντοσβουρα ξανθια στα 15
ιασωνος 46 δεξι,πριν τις 12,η κοντη με το βουκολικο βλεμμα και τον ψωμομενο κωλο στα 15 με φιλια στομα,μετα τις 12 η χοντρη ξανθια με φουλ (?),15 νομιζω
ιασωνος 46 μεσαιο,πριν τις 12 κλειστο,μετα τις 12 η κοντη με το βουκολικο βλεμμα και τον ψωμομενο κωλο στα 15 με φιλια στομα
ιασωνος 46 αριστερο,πριν τις 12 τζοανα ρουμανα με φουλ στα 15,μετα τις 12 δε μπηκαμε,υποθετω η ιδια

ιασωνος 43,μελαχρινη με τατου στο μπρατσο,10 απλο,15 +κωλο

πεδρικα αριστερο,ενα τουμπανοειδες στα 10,δεν τη θυμαμαι καλα,ρωτησα ονομα η φαλαινα τσα2 ειπε "τζουλια", μαλλον δεν ισχυει :jerking:
περδικα δεξι,ανετακι :kissass:

μεγαλου αλεξανδρου 28,η βερονικα ειναι με γριπη,ειχε ενα μινιον ξανθο """τσεχακι""" ,πολυ ενδιαφερον(!) στα 10 ευρω,ονομα μαρια

μεγαλου αλεξανδρου 17,ερικα το ξαθνο τζιλφ απ τη θεσσαλονικη

μεγαλου αλεξανδρου 15,ραμονα,δεν τη θυμαμαι ,μπαζο παντως
κολωνου 53,χριστινα,μπαζο μιλφ
κολωνου 48 με την ευγενικη τσα2,αντελινα,ξανθο  τσουπωτο,10

κολωνου 47 πανω,ανιτα κλανιτα,μαυρη,την ειδα απο κατω και δεν ανεβηκαμε να δουμε αν εχει κι αλλη κοπελα,με ειδε η καριολα κι αρχισε να φωναζει :shit:
κολωνου 47 κατω,μαντελινα(καπως ετσι),η κοντη γλυκουλα με τη μπακα και τα βυζακια

κολωνου 32 αριστερο,η κοντη ομορφουλα με τα βυζακια,σημερα χωρις γυαλια...αφου παρουσιαστηκε,πηγε να μπει στο δωματιο ,περνωντας αναμεσα μας,κοντοσταθηκε ομως στην πορτα επειδη μπηκε ενας πορνοπακης,τον κοιταξε και χωρις να αλλαξει τον ψυχρο τονο της φωνης της του ειπε "γεια σου πακι" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τι αλλο θ ακουσουμε θεε μου :priest:,10
κολωνου 32 μεσαιο,2 μαριες,η μια αρεσε του ακη,αδυνατουλα κι η αλλη αρεσε σ εμενα,λιγο γεματουλα,πολυ γλυκια,σαν την παολα του φ134,αλλα οχι και τοσο μουναρα :birdman:,10 η μια,20 κι οι 2,η γεματουλα ολο γελαγε
κολωνου 32 πανω,ντιανα και γκαμπριελα,ξανθα μικροκαμωμενα ομορφα πουτανακια,15 εκαστη
κολωνου 30 πανω,δεν ανεβηκαμε
κολωνου 30 δεξι,νταριακι,10 ευρω

κολωνου 27 δεξι,βαλενσα(καπως ετσι),τουμπανιαρα βυζαρου,την επαιρνα με φορα,10
κολωνου 27 μεσαιο,μια συμπαθητικη μαυρομαλλα με ωραια βυζαρα και απιστευτη ρωγα :tits2:,τσαμουκαλεμενη ελαρφως,τη ρωτησα πως τη λενε και μου πε "χοσιμ χοσιμ τσομ τσομ"(κατι τετοιο...μου βρισε το σπιτι μαλλον),10
κολωνου 27 αριστερο,ενα ανελπιστα ωραιο μουνακι με φουλ(!) στα 10 :huh:ο ακης ειπε οτι επαιζε και μονης προδρομου,δε θυμαμαι ονομα

κολωνου 11 δεξι,αντριαννα ωραιο μουνακι,με το σκουλαρηκι κατω απ το χειλος και νοιμζω και γλωσσα,λιγο μεγαλο κεφαλι,ωραιο σωματακι,μικρο στηθος(νομιζα οτι την ειχα δει προχθες στο κολ32 πανω που την ειχα παρει παλιοτερα κι οτι ειχε παχυνει,τελικα εκανα λαθος) και μια χοντρουλα γυφτοειδης,15 η καθεμια κλασσικα
κολωνου 11 μεσαιο,ενα κοντο γεματουλι μελαχρινο,10
          αριστερο,δε θυμαμαι :think:

ιασωνος 1,μονο το αριστερο ανοιχτο,καρμεν μελαχρινη ωραια στα 15

ιασωνος 20α,ραμονα,αλογο μελαχρινη,οχι πολυ ωραια,με ακα στα 10 και 69
ιασωνος 20 μεσαιο,μια ομορφη μαυρομαλλα 30αρα :kissass2:,10
ιασωνος 20 αριστερο,ξανθο κοντο γυφτακι,10

ιασωνος 19 πανω,νικολετα ξανθια ομορφη γεματουλα,10
ιασωνος 19 κατω,γυφτοειδης,συμπαθητικη,βγηκε ενας τυπος ενθουσιασμενος και συνεχαρηκε το γνωστο του τσατο

λεωνιδου 28 αριστερο κλειστο...στο δεξι,ενα πολυ ωραιο ξανθο αδυνατο μουνακι με τατου στο μπρατσο,ξεχασα ονομα,10 ευρω

ιασωνος 30 πανω,η κλασσικη ξανθουλα αδυνατη με τα βυζακια,ομορφουλα,10
          κατω,δε θυμαμαι :think:

ιασωνος 31 κλειστα
ιασωνος 33,σονια,μινιον γυφτακι,10

ιασωνος 37 αριστερο,μια κοντουλα που εσταζε μελι,με λιγη κοιλιτσα και πολυ μικρα στηθακια,10
ιασωνος 37 δεξι,η κλασσικη μαυρομαλλα με τον ωραιο σχηματισμενο κωλο,το ανυπαρκτο στηθος και το τριγωνικο σαγονι,10

ιασωνος 36 ,στελλα στο δωματιο :priest:

κολοκυνθους 38 δεξι,αλινα κλασσικα,φουλ
κολοκυνθους 38 αριστερο,λια,το κοντο γυμνασμενο καυλιαρικο γυφτακι με τη βραχνη φωνη,επαιζε και λεωνιδου 28,φουλ με 10,τη πηρε ο ακης που ειναι αγαπημενη του
κολοκυνθους 63(στο χαρτη το χει απ την απεναντι μερια),μια τρομακτικη τυπισσα,σιγουρα σαδιστρια

καλλεργη 33,ο τσατσος που παιζει και ιασωνος 31,παρουσιασε μια χοντρη στα 15 ευρω.χθες ο τσατσος ηταν στο κεραμεικου 26 οπου καλεσε την κοπελα να παρουσιαστει με την προσφωνηση "ελα μουρη να σε δουν!" :2funny:

αυτα χυστες :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Λαστ εισαι ΗΡΩΑΣ  :rockon:  :rockon:
Ρε εσυ πρεπει να πηγες Μεταξι ξημερωματα για να προλαβες κ τσαρκα κ ενημερωση  :2funny:
11 πηγα...

ρε εχουν εξαφανιστει τα πορνοπακια...ελαχιστα βλεπεις...μου λειπουν :'(
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Σήμερα πρωινή στο Κωνσταντινουπόλεως 166 η Βικτώρια το πιπινορωσάκι που είχε ξεκινήσει καριέρα στο Ιάσωνος και μέχρι πρότινος ήταν στο Φωκαίας 27 κάτω. Ξανθούλικο, με μικρό στήθος, μπότες και διχτυωτό καλσόν. Την τίμησε ο Κος Πύραυλος, αλλά δεν ενθουσιάστηκε απ' ό,τι κατάλαβα.

Συγκριτικά με τους μαστούς της Βικτώριας, εγώ έχω βυζάρες.
Τριχωτές μάλιστα.

Η Βικτώρια δεν είναι θελκτική, ούτε αισθησιακή, ωστόσο στήνεται καλά και τον παίρνει όλον μέσα.

Θετικό επίσης είναι ότι ανεβαίνει στο κρεβάτι χωρίς τις μπότες... :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
*στο ιασωνος 30 κατω,ηταν η φολα η μαρια η αλβανιδα,με τα μαυρα μαλλια και τα πεταχτα αυτια,λιγο καμπουριαστη
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
@ λαστ το μεγαλου αλεξανδρου 28,η βερονικα ειναι με γριπη,ειχε ενα μινιον ξανθο """τσεχακι""" ,πολυ ενδιαφερον(!) στα 10 ευρω,ονομα μαρια
Ξανθό καρέ μαλάκι γλυκούλα?  :think:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
@ λαστ το μεγαλου αλεξανδρου 28,η βερονικα ειναι με γριπη,ειχε ενα μινιον ξανθο """τσεχακι""" ,πολυ ενδιαφερον(!) στα 10 ευρω,ονομα μαρια
Ξανθό καρέ μαλάκι γλυκούλα?  :think:
λιγο πιο μακρυ απο καρε νομιζω το μαλλι.με μαυρα εσωρουχα και τα βυζακια να ναι πιεσμενα μεσα στο σουτιεν...

γλυκουλα σιγουρα...
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
παίζει να είναι μια που δουλεύει στο ενα από τα 2 της χαλκίδας. Καρέ ξανθό, βυζακι 2αρι, υψος μετριο προς κοντό και κορμάκι αδύνατο με λίγα πιασηματάκια. Αν είναι αυτή, είναι ευχαριστη διαθεση στο δωμάτιο και δεκτική αλλά δεν αισθάνεται με τιποτα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
παίζει να είναι μια που δουλεύει στο ενα από τα 2 της χαλκίδας. Καρέ ξανθό, βυζακι 2αρι, υψος μετριο προς κοντό και κορμάκι αδύνατο με λίγα πιασηματάκια. Αν είναι αυτή, είναι ευχαριστη διαθεση στο δωμάτιο και δεκτική αλλά δεν αισθάνεται με τιποτα.
μου φανηκε πολυ κοντη ...
 

Επισκέπτης
γιασας τωρα τι κανω εγω εδω...ελα ντε.. :2funny: :2funny: λοιπον ειμαι γνωστη της ΜΙΡΑΝΤΑΣ που ηταν στο 71Α στην 3 βαρδια...κ μου ζητισε να γραφω οτι ειναι πλεον στο 69Α παντα στην 3 βαρδια κ θας περημενει....αφτα....φιλουθκια :-* :-*

πες στο Μιραντακι φιλακια ! το καλυτερο κοριτσι με διαφορα!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
υστερα απτην κουβεντα που ειχα με τον νωντα και τον σοτιροφ εμαθα οτι υπαρχει μια πουτανα με καμμενο προσωπο στο λεωνιδου 6
ενα τετοιο φρικιο δεν μπορουσε να με αφησει αδιαφορο
εσκασα μυτη πριν καμια ωρα να δω τι παιζει
οπως μου τα ειχαν πει περιμενα να δω κατι τετοιο(σαν την φωτο που βαζω στο τελος)
μπαινω μεσα και γινοταν χαμος,η δευτερη πουτανα μια ρουμανα ξανθια ειχε μαζεψει ολον το πακικοσμο και τους αφηνε να την χουφτωνουν,μου προσφερθηκα αλλα εγω αρνηθηκα καθως ειχα παει για την αλλη που την περιμενα με αγωνια να βγει απτο δωματιο
μετα απο 10 λεπτα βγηκε
τυπε νωντα εισαι πολυ απατεωνας ρε
τυποι μου αυτη δεν ειχε καν εγκαυματα β βαθμου :S
μουφα τελειως η δουλεια
εφυγα απογοητευμενος,ειπα να κανω μια δειγματοληπτικη βολτα για να τα γραψω εδω
στη γωνια με καλεργη ηταν 4 σκοτεινες φατσες που συνομοτουσαν
αμεσως σκεφτηκα τον αντονοτομαζι και τους εριξα ενα δολοφονικο βλεμμα που τους αποθαρυνε να κανουν το οτιδηποτε :grin:
καλλεργη 33,μια χοντρουλα ασπρουλιαρα στα 15 με φουλ,και τελειωμα στο στομα
μ.αλεξανδρου 28α,μια κοντυλο γυφτοπουλα με φουλ στα 10 ευρω
κωλοκυνθους 38β,2 κοπελες,μια χοντρη μπαζοειδες και νεαρη,και μια αδυνατη σχετικα που βαριοταν
10 ευρω το βασικο αν ακουσα καλα γιατι την εκανα με γρηγοραδα
κωλοκυνθους 38α,η γυναικα του bbwlover σε πιο νεαρη ηλικια,με μακρια ψευτικα μαλλια
15 ευρω φουλ και τελειωμα στο στομα
κωλοκυνθους 63,το ενα κλειστο,στο αλλο ηταν μια γυφτισα με φουλ στα 15
καθως παω να φυγε μου λεει ο γνωστος αλβανος τσατσος οτι υπαρχει και μια αλλη κοπελα νεα στην δουλεια απο ρωσια
αυτο φυσικα ειναι κατι που με ενδιαφερει
σκαει μια μουτσουνα περιεργη,μεγαλοκοπελα αλλα πολυ περιεργη φυσιγνωμια που σε μπερδευε να καταλαβεις την ηλικια της και το αν εχει δοντια
το γεγονος οτι ηταν νεα στην δουλεια με εξιταρει
10 ευρω ,ακαποτη πιπα,που δεν πηρα,69,μουνι αλλα οχι κωλος
τα δινω και παω σε ενα βρωμερο δωματιο :rockon:
σκαει μυτη η μεγαλοκοπελα που δεν μιλαει γρι ελληνικα,στα αγγλικα την ρωτησα και μου ειπε οτι ειναι ουγγαρεζα
μου τον παιζει λιγο και βαζει την καποτα οπου κανει σχετικα καλο τσιμπουκι
ενα μεγαλο συν οτι αφηνει τριψιμο σε μουνι και μουνοδαχτυλο
επισης δεν δυσανασχετει σε στασεις,δεν βιαζεται και το παιζει καυλιαρα
νομιζω οτι ειναι μια καλη επιλογη στα 10 ευρω
θα παρακαλεσω τους συναδελφους μπουρδελιαριδες που εκτιμω πολυ να μην με απασχολουν με τοσο λιγο παραμορφωμενες πουτανες :grin:
 

Συνημμένα

  • 001.jpg
    001.jpg
    25 KB · Εμφανίσεις: 92

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Σημερινή απογευματινή βάρδια:

Φυλ. 109 ισ.: η Άννα πίτσος
Φυλ. 134 1ος: η Μηχαέλα, μια ξανθιά μέτρια ΜΙΛΦ
Φυλ. 134 ισ: μια ανθυπομέτρια μαυρομαλλούσα.
Φυλ. 69 ισ.: η Λάουρα, "αδελφή" της Μηχαέλας από το 86
Φυλ. 65 ις: Η Αλεξάνδρα και η Κατερίνα
Φυλ. 65 1ος: η Χριστίνα  από το 40
Φυλ. 86 ισ: η Μόνικα
Φυλ. 1ος: η Μηχαέλα οριτζιναλ
Φυλ. 59 ισ: μια γεματούλα
Φυλ. 59 1ος: ένα φοβερό πιπινάκι, σαν τα κρύα τα νερά, υπέροχο στήθος σφριγηλό, μαλλάκι μέχρι τους ώμους, σαρκώδη χείλη, και καλά από Σερβία. Στο δωμάτιο δεν αφήνει φιλία στις ρόγες, και δεν κάνει 69. Δεν βιάζεται μεν, αλλά είναι λίγο ανέραστο ακόμα δε. Για όποιον γουστάρει μινιόν νεανικά πιπινάκια, ας προσέλθει.
Φυλ. 40: Νατάσσα και Τζοάνα με φουλ. Την Νατάσσα την ξέρετε, την Τζοάνα μάλλον κάποιοι την έχουν πάρει. Μάυρο δαγκωτό. όσο χαμογελαστή είναι στο σαλόνι, τόσο παγοκολόνα είναι μέσα στο δωμάτιο. Αποφεύγει το ελ. στοματικό, το 69, και γενικά απόμακρη. Το κλάψαμε το 20αρικο.
Φυλ. 66δ.: ένα μέτριο αδύνατο χαμηλοκώλικο με καρέ μαλλάκι και φουλ.
Φυλ. 61: ένα ξανθό ανθυπομέτριο
Φυλ. 40: ένα μπαζάκι

Αυτά
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Είδες ρε απόλυτε , μούφα ενημερώσεις κάνουν  :cheesy:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Είδες ρε απόλυτε , μούφα ενημερώσεις κάνουν  :cheesy:
τυπε το περιμενα
το ειχα γραψει κιολας
μερικοι ειναι πολυ ευαισθητοι και μια απλη παραμορφωση τους κανει εντυπωση :grin:
 

Επισκέπτης
Την θυμαμαι κι εγω αυτη με το καμμενο προσωπο!....σκατα ειναι παιδια!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Την θυμαμαι κι εγω αυτη με το καμμενο προσωπο!....σκατα ειναι παιδια!
βεβαια ειναι σκατα τυπε αφου δεν εχει εντονο καψιμο,ισα που φαινεται
Όχι μόνο μούφα ενημερώσεις αλλά δεν έχουνε και γούστο...
τυπε σε παω στοιχημα οτι και η μονοφθαλμη στο φωκαιας που μου ειπαν θα ειναι μουφα :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom