Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (32 μέλη και 237 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Παιδιά

η Αλίσα ή Μαρίνα Γκείσα ξέρω οτι εργάζεται Αλκαμένους 113 τριτες και παρασκευες απογευμα

Ξερει κανεις αν εργαζεται και σε κανα αλλο μαγαζί και ποιες βαρδιες?

ή με άλλα λογια...δουλευει πουθενά σημερα? :grin:

Νομίζω οχι...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
τι σας εχω,τι σας εχω :2on1:

επι του πιεστηριου...

περγαμου 27α κλειστο,27β ανοιχτο αλλα δε μπηκα,στην αλκαμενους λαικη...

ρεμουνδου 21 δεξι,κλειστο φως,χτυπησα κουδουνι,μου ανοιξε η τσα2 κι οπως ανεβαινα βγηκε στη σκαλα και μου πε οτι ειναι κλειστο :S"καλα,τι μου ανοιξες?" της ειπα ψιλοτσαντισμενος,"συγγνωμη" μου λεει,δεν πειραζει της λεω...
οταν βγηκα εξω σκεφτηκα μηπως μου ανοιξε επειδη ηθελε να τη  :fuck2: και μηπως εκανα μαλακια που δεν το προχωρησα :dancing:
ρεμουνδου 21 αριστερο,ενα γυφτακι με φουλ
ρεμουνδου 20 κλειστο

περγμαμου 1 κατω,εχουν μαστορους και δε δουλευει
           πανω,η μιχαελα η τουμπανιαρα :tits2:

αγιου πετρου,κλειστο

φυλης 109 αριστερο.τανια,μελαχρινη με σωματοτυπο κοντοχροντης ελλεηνιδας
φυλης 109 δεξι,αννα πιτσος,μου πε "νομιζω οτι σε ξερω" και με κοιταζε καυλιαρικα οπως συνηθιζει να κοιταει...ισως της φανηκα γνωστος,επειδη προσφατα πριν την γαμησει ενας φιλος μου,την καυλαντιζαμε στο σαλονι

σ αυτο που ειναι πιπινου και φυλης,ενα πολυ γλυκο μιλφακι,μονικα
φυλης 136,η αλλη μιχαελα,επισης τουμπανιαρα(και ομορφη)
φυλης 134 αριστερο,το παολακι,εχει παχυνει,τρομαξα να τη γνωρισω
         μεσαιο, :think:
         δεξι,η καστανοξανθη γλυκια γυφτοπουλα που εχει λιγη κυφωση

κατεβηκα και γυρισα στο παολακι να καταθεσω :fuck2:

φυλης 92 αριστερο,μαρια,πρωταθλητρια ενοργανης απο μεταξι.πρεπει να χει χαρει πολυ που πηρε μεταθεση φυλης ,γιατι εχει μεταλλαχτει στο σαλοναρισμα...χαμογελαει,μιλαει,πιανει πουτσους,τραβαει...
φυλης 92 δεξι και μονης προδρομου πανω και κατω,κλειστα

φυλης 71γ,κλειστο
     71β,ρενατα ελαφινα,καθε φορα που τη βλεπω θυμαμαι ποσο λαμπαδα ειναι το κορμι της,κριμα που δεν εχει μυαλο :birdman:
     71α,το χριστινακι απο φ69

φυλης 69 κατω,τανια η μπιρμπιλοματα μιλφ
        πανω,δεν ανεβηκα

Φυλής 67,νατασσα μις πιγκυ,θελει λιγη ζυγοσταθμιση αυτη,παλατζαρει πολυ οπως περπαταει...εχεις βυζαρες κοπελα μου,αλλα στη φατσα δε βλεπεσαι,χαλαρωσε λιγο :jerking: :birdman:
φυλης 65 δεξι,μια μελαχρινη καλη παρουσια,με ταση για να κανει περιφερεια να αχνοφαινεται
φυλης 65 αριστερο,κλαουντια,το ονομα το θυμαμαι ,την κοπελα την ξεχασα :huh:

φυλης 86β,μια ξανθουλα γαλανοματα(?),αρκετα ομορφη,με αλβανικα τατου
φυλης 86α,μιχαελα,μελαχρινο αλογο
φυλης 84β,αννα αν δεν κανω λαθος(μαλλον δεν κανω),η ξανθουλα λιγο ασχημη "ρωσιδα",με σιλικονατα βυζακια και τατου πεταλουδα στη μεση,στεγνο κορμακι
φυλης 84α,η σονια στο δωματιο

ηθελα να κανω και δευτερη καταθεση ,αλλα στο 10ευρο,οποτε προς μεταξι κατευθυνομουν

φυλης 61,ο τσατσος δε μ αφηνε να φυγω με τιποτα και μου λεγε οτι η κοπελα ειναι παρα πολυ καλη και καθαρη και δεν προκειται να το μετανιωσω,ετσι κι ετσι αυτη...καστανοξανθη
φυλης 59 κατω,αντα μικροσωμη μαυρομαλλα και ναντια,καστανοξανθη νταρντανα
        πανω,χριστινα το αλογο μιλφ


δεν κρτατιομουν αλλο,επρεπε να τον βρεξω :2on1:,οποτε πηγα μεταξι και δε μπηκα σε αλλα στη φυλης :'(

ηθελα να βρω την αντριαννα

δεληγιωργη 39,αλινα μπιγκφουτ,τριχωτη γυφτισσα,αγαπημενη του ντερτυ

λεωνιδου 6,η μαρια η ξανθια ασπρη αλβανιδα με τα σαγονια του καρχαρια...μου χαιδεψε λιγο τον πουτσο και πηγα να χυσω :cum:που να ξερε οτι αλλα 3'' να μου τριβοταν θα χα μπει...

κεραμεικου 13,2 μελαχρινα κοντα γεματα μπαζακια,η μια με βυζομπαλα
κεραμεικου 13α,η κοπελα ηταν στο δωματιο,ρωτησα την φαφουτα τσα2 ποια ειναι,μου ειπε η αντριαννα,της λεω "η κοντουλα?","οχι" μου λεει..."κοντουλα με βυζια εχει διπλα πανω" μου λεει :2funny:... :think:...μετα απο λιγο μου λεει "εσυ ποια θες?","ποια αντριαννα ειναι ?με τα μαυρα μαλλια?" της λεω..."ναι" μου λεει :huh:
υπεθεσα οτι αυτη που ηθελα ηταν,παρολαυτα οσο περιμενα συνειδητοποιησα οτι δεν ειχα και πολλη ορεξη να την παρω :huh: :jerking:τελικα εκατσα για να επιβεβαιωθω οτι ηταν αυτη,με σκοπο να την κανω ομως,αλλα οταν βγηκε και την ειδα,εδωσα τα 10 και μπηκα :headbang: :uglystupid:καλη ηταν μεσα,αλλα απο εμφανιση με χαλαει λιγο και την εχω βαρεθει κιολας...
*η τσα2 δηλαδη τη θεωρει ψηλη? :idiot:

αυτα :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδια στα 2 κολλητα της Περγαμου μηπως ξερει καποιος το απογευμα ποιες ειναι κι αν αξιζουν; Επισης που θα μου προτεινατε να παω Μεταξουργειο το απογευμα; (και απο εμφανιση και απο υπηρεσιες) Ευχαριστω πολυ.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
@Μιστερ Πρέσιντεντ δύο ερωτήσεις
Φυλ92 Πιο πορνόδες βλέμα και απο Μπάρμπαρα? Αν είναι έτσι πρέπει να τιμωριθεί!
Φυλ74 Ανκα εννοείς αυτή΄του 109 που ο Τζοκερ χαρακτήριζε χρονοδιακόπτη? Αν είναι αυτή μου είχε πει πως θα σταματούσε για παντα
Ναι πιο ψηλη και με κωλαρα,με δυχτιωτο και αυτη,για αυτο ειπα κοπι σε μεγαλυτερη μεγενθυση.
Η μπαρπαρα πηγε στο Φυλης 65 επανω,τουλαχιστον η ιχα ηταν εκει εχθες 2η βαρδεια,για την Ανκα σχολιασαμε στον ρομαντισμο!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
ενημερωση απο τα σοκακια της πορνοβενετια  :Pαπογευματινη βαρδια οποτε δε προλαβενετε
ιασωνος 1α η καρμεν με το φουλ στα 10 που δουλευε στο περδικας 3
ιασωνος 1β μια κοντουλα ψιλοκαλη ξανθια μιλφ στα 15
ιασωνος 1γ η ερικα ξανθια με περιεργο σωμα ανοιχτη περιφερεια μικρο βυζι στα 15
ιασωνος 19 οροφος μαρια ξανθια ομορφουλα παιζει πρωινα στο ιασωνος 30
ιασωνος 20α ελα ντε ποια ηταν  :think:
ιασωνος 20β η ρομπερτα γνωστη απο τη φυλης φουλ προγραμμα εκτος κωλου στα 15
λεωνιδιου ισογειο μελαχροινη με καρε μαλλακι και ελαχιστα κιλακια στη μεση 10
ιασωνος 27 η γνωστη πουτσοπιαστρα του οικου με καπελακι και να μας λεει συνεχεια βρεχει βρεχει :jerking: στα 10
ιασωνος 30α νεα κοπελα μελαχροινη με καλο σωμα 10
ιασωνος 30β νεα δηλωσε ο μοικαν τσατσος απο ισπανια σουζυ με βυζαρες προκειται για παλια βυζαρου της περιοχης ονομα δε θυμαμε 10
ιασωνος 31β ενα μελαχροινο νανακι :huh: 10
ιασωνος χοστελ μη αξιο περιγραφης 10
ιασωνος37 τζενη το γυφτακι 10
περδικα 3 δεξι η βερα απεριποιητη πουτανα με μεγαλα φρυδια :grin: 10
περδικα 3 αριστερο η γνωστη νταρντανα του οικου 10
ιασωνος 44 η σελενα με μια ξανθια με τατου στο στηθος 15 η σελενα φουλ προγραμμα
ιασωνος 46 η στελλα η νυαρντανα με τις βυζαρες και αλλη μια αλβανοφατσα
αυτα απο το βροχερο μεταξι επιστροφη απο πειραιως σταση στον μερακλη για μπουγατσα και πιροσκι μπαινοντας στο πειραια στον αγιο διονυση εκανε πιατσα η γνωστη κατω απο τη τεντα του περιπτερου για να μη βρεχεται,προς το παρον σκεφτηκα να σταματησω να της δωσω μια πιπα να τη ζεστανω αλλα σκεφτομενος ωριμα εφυγα για να δω game of thrones  :grin:
αυτα τα ολιγα :rolleyes:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα με τον πρόεδρο κατα  τις 22.00 όπου η βροχή μας χάλασε τα σχέδια για μεγάλη βόλτα...
ενημέρωση μόνο σε οσα μπήκαμε...

Φωκαίας 27Β πάνω το κοντό τούμπανο η Ελενα  κλασσικά στο σαλονάρισμα με το μαγιό της....απλό πρόγραμμα
Φωκαίας 27Β κάτω η ουκρανέζα Γιάννα με ακα.
Φωκαίας 27α Ζακλίν και Αλίνα και οι δύο με φούλ πρόγραμμα
Φωκαίας 25β δεν μπήκαμε μέσα αλλά ο πρόεδρος έστησε αυτί , ακούσαμε νιαουρίσματα  :grin: :grin: :grin: άρα Μόνικα η νιαου νιαου με ακα
Φωκαίας 19 μια μελαχρινή δεν θυμάμαι το όνομα της με μικρό στητό στήθος και απίστευτη κωλάρα....
Φυλής 59 κάτω , το μιλφ Χριστίνα με απλό πρόγραμμα ,
Φυλής 59 πάνω η μιλφ Λινα ξανθιά λεπτή με ακα και τελειωτικό στο στήθος και το κοντό μελαχρινό πιπίνι με το ωραίο κορμάκι η Αντα
Φυλής 61 Κλάρα ξανθιά ωραίο πρόσωπο πιτσιρίκα άβυζι και μεγάλο κώλο
Φυλής 65α Ελενα απο φυλής 40 με φούλ πρόγραμμα.
Φυλής 71α Σάντρα καστανή πια ,την προτιμούσα μελαχρινή (τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)με ακα
Φυλής 92α Μπάρμπαρα το καυλοράπανο με απλό πρόγραμμα , σήμερα φορούσε ένα ολόσωμο άσπρο κολλητό με τρύπες σε διάφορα σημεία και το μαύρο στρίνγκ απο πάνω....
αυτά τα λίγα ,το ραντεβού ανανεώθηκε για κυριακή μεσημέρι να δεν βρέχει....  
   
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Περασα απο Αγκυρας,νταρντανα Αντζελα,ψηλη...Στο Φ71 η Σάντρα,πολυ  ξυλαγγουρο μου φανηκε,ψηλη και  αχαρη...κατ' εμε...Φυλης 54,ανακαινισμενο,Ναταλι ,χαμογελαστη,ουδεν ιδιαιτερον,και μουνετο καλο καυλωτικο,αλλα δεν ξερω μεσα τι  κανει ,με το καλλιτεχνικο της ψευδώνυμο ¨Σούζη" (αν θυμαμαι καλα δηλαδη...)
Επι  Διδύμου δεν προλαβα πολλα -πολλα,επληροφορηθην παντως απο τον  κύκλο μου  :booty: οτι  υπαρχει αναδουλεια φοβερη ,(το ειδα κ στη Φυλης) ,την περασμενη βδομαδα ενα 20χρονο εκανε  ενα  (1) μονο ραντεβου ολο το βραδυ...και με φουλ προγραμμα!!! ρε δε μπαμε καλαάάάάάάάάάάά΄...!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Περασα απο Αγκυρας,νταρντανα Αντζελα,ψηλη...Στο Φ71 η Σάντρα,πολυ  ξυλαγγουρο μου φανηκε,ψηλη και  αχαρη...κατ' εμε...Φυλης 54,ανακαινισμενο,Ναταλι ,χαμογελαστη,ουδεν ιδιαιτερον,και μουνετο καλο καυλωτικο,αλλα δεν ξερω μεσα τι  κανει ,με το καλλιτεχνικο της ψευδώνυμο ¨Σούζη" (αν θυμαμαι καλα δηλαδη...)
Επι  Διδύμου δεν προλαβα πολλα -πολλα,επληροφορηθην παντως απο τον  κύκλο μου  :booty: οτι  υπαρχει αναδουλεια φοβερη ,(το ειδα κ στη Φυλης) ,την περασμενη βδομαδα ενα 20χρονο εκανε  ενα  (1) μονο ραντεβου ολο το βραδυ...και με φουλ προγραμμα!!! ρε δε μπαμε καλαάάάάάάάάάάά΄...!
Αν Σουζη τσουζη,ικεα!!
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Κολωνού 32Β είχε ένα ξανθό Ρουμανοειδές . όμορφο , ονόματι Γκαμπριέλα (απογευματινή βάρδια). Μήπως το έχει δοκιμάσει κανείς;
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Την ειχα σταμπαρει αυτη στο παρελθον...αλλα δεν κατεθεσα
Τοσο χαλια ειναι?
Τυπικη διαδικασια,πριν κανα 4μηνο,ειχε χαθη για ενα διαστημα,συνηθως στα ντενιζοσπιτα δουλευη!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Κολωνού 32Β είχε ένα ξανθό Ρουμανοειδές . όμορφο , ονόματι Γκαμπριέλα (απογευματινή βάρδια). Μήπως το έχει δοκιμάσει κανείς;
Γεια σου ακη,κοντο μαυρομαλικο με μικρο στηθος?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
διάβασα την κριτική του  n.smirni76 και μου ήρθε απορία; Πλένονται έστω και λίγο μετα απο κάθε πελάτη (ειδικά όταν κατέθεσε στα βυζιά κ.α.) ή απλα σκουπίζονται και ο άλλος γλύφει τα χυμένα; Τι ρωτάω ε;
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
διάβασα την κριτική του  n.smirni76 και μου ήρθε απορία; Πλένονται έστω και λίγο μετα απο κάθε πελάτη (ειδικά όταν κατέθεσε στα βυζιά κ.α.) ή απλα σκουπίζονται και ο άλλος γλύφει τα χυμένα; Τι ρωτάω ε;
Απο city tours και call girls και απο στουντιο στην φυλη, μεταξι, ακομα και οι μαυρες της Σωκρατους, παντα πλενονται και πριν και μετα.
Θα κοιμηθεις καλλιτερα τωρα?  :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
διάβασα την κριτική του  n.smirni76 και μου ήρθε απορία; Πλένονται έστω και λίγο μετα απο κάθε πελάτη (ειδικά όταν κατέθεσε στα βυζιά κ.α.) ή απλα σκουπίζονται και ο άλλος γλύφει τα χυμένα; Τι ρωτάω ε;
ρε τυπε λιγες φορες εχεις γλειψει βυζι και να σου ρθουν περιεργες γευσεις?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Πσσσσσσ...σκεφτομαι τι μπορει να εχω γλυψει τοσα χρονια και ανακατευομαι..
μια φορα μ επιασε μια φρικη μετα απο ενα γλειφομουνι που ειχα κανει κι εβαλα αντισηπτικο μαζι με νερο στο στομα μου για πλυση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κατα τ αλλα μια ιδεα ειναι :grin:εγω δεν εχω προβλημα...

αλλιως κοιτα την υπογραφη μου :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom