Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (30 μέλη και 229 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Δεν περιγραφω αλλο,καθοσον Πορνομεταναστης και Μαυρος θανατος περιεγραφαν το νεο βιντεο που θα γινη στην Ακροπολι!!




Πρόεδρε καλησου ημερα ...Προφανως αναφερεσε στην απογευματινη βαρδια......
:thumbsup:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Φυλης 109 πανω Λαουρα!!

Φυλης 109 κατω Αννα πιτσος!

Φυλης 134 υπογειο Παολα!!

Φυλης 134 ισογειο,εμφανισιμο με 1,5!!

Τωρα στο 136 επανω,εσεις ανεβηκατε!!

Φυλης 92 Β κλειστο!!

Φυλης 71 Β κλειστο.

Φυλης 71 Α κλειστο.
Φυλης 86 πανω και κατω κλειστο!!

Τριτη βαρδεια!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:2funny: :2funny:
Εσενα τυπε φανταζομαι ο εφιαλτης σου ειναι να σε κλειδωσουνε σε ενα δωματιο τα στουντιοκοριτσα απο κασσανδρας και να ασελγουν πανω σου ολο το βραδυ  :2funny:
δεν τις εχω δει τυπε αλλα φανταζομαι πως θα ειναι
νεαρες
με δοντια
και χωρις δυσμορφιες
:S
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Να προσθέσω στην ενημέρωση του προέδρου ότι η Σάντρα με +10 ευραίους προσέφερε το πατούρι της για ξέσκισμα στο Μαύρο Θάνατο και επέτρεψε χύσιμο πάνω στο μουνί της :o :o :grin: :grin:. Επίσης το διάλλειμα της βόλτας για φαγητό έγινε σε μαγαζί συναδέλφου στο Μετάξι(πρόεδρε παρέλειψες) ;) ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
παίδες ανεβάστε και την κριτική να επιμορφωθούμε περί της Σάντρας γιατί είναι στα υπόψιν :fuck1: :grin:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Να προσθέσω στην ενημέρωση του προέδρου ότι η Σάντρα με +10 ευραίους προσέφερε το πατούρι της για ξέσκισμα στο Μαύρο Θάνατο και επέτρεψε χύσιμο πάνω στο μουνί της :o :o :grin: :grin:. Επίσης το διάλλειμα της βόλτας για φαγητό έγινε σε μαγαζί συναδέλφου στο Μετάξι(πρόεδρε παρέλειψες) ;) ;)
Δεν παραληπω,απλα εχω δηλωση,οτι δεν κανω θετικες και αρνητικες δηλωσεις,που θα εχουν σαν αποτελεσμα την διαφημηση η την δυσφημηση,παντως το φαι ηταν καλο. :grin: :grin:.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
θα τσεκαριστεί μάλλον...κάποια στιγμή...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Η σημερινη ημερα ηταν δυσκολη για τα σπιτακια,σε αυτο συνετελεσαν τρεις παραγοντες,Ο αγων Ολυμπιακου-Α.Ε.Κ,η εληψη μεσων μεταφορας και το τσουκτερο κρυο που επικρατουσε!!
Αποφασησα να κινηθω με το πορνοαμαξο,η ονομασια του βγηκε απο τους συναγωνιστες,ο λογος?ειναι παρκαρισμενο παντα εξω απο σπιτακια μονο  .

Φωκαίας 19 κλειστο,το σπιτακι αυτο δουλευη 3η βαρδεια απο οτι ειδα!!

Φωκαιας 25 ισογειο,τι κανη νιαου νιαου η Μονικα!!

Φωκαιας 25 επανω,Αννα η καυλε με φουλ,παρτουζες σαντουιτς,ακαποτο,τελειωτικο και κωλο.Συμφωνα με τσα εχη 7ετη εμπειρια,προερχωμενη απο ισπανια,και πορτογαλια!!

Φωκαιας 25 υπογειο,Αλινα με φουλ,οπου ανταλαξαμε τα ρωσσικα μας και η Ζακλιν σημερα που εδωσε παρασταση,ηρθε επανω μου κατεβασε το στρινγκ και επιασε το χερι μου και το εβαλε στο νινι της,και μου λεη πιασε να ζεσταθης,φυσικα εγω δεν εχασα ευκαιρια και χουφτωσα την κωλαρα της.Τοτε αυτη πηδηξε επανω μου και με  τα χερια της πιαστηκε απο τον λαιμο μου και τα μπουτια της τα εσφιξε στην μεση μου,αρχισε να φιλα στο λαιμο,και εγω να της κραταω τα κωλομερια!!Η Αλινα μας κοιταγε με γουρλομενα ματια!!Η τσα με παρκινσον μου επρειξε τα @@ με την πραματεια της!!Τελικα τελειωσε η αιχμαλωσια καθως εισεβαλε ενα μπουλουκι συναγωνιστων!!

Φωκαιας 27 ισογειο,η Γιαννα!!!

Φωναιας 27 επανω,Ελενα και ενα αδυνατο κοντο με μικρο στηθος σαν ξανθοκατι μαλλι,σηκωνε το κοματακι υφασμα που φοραγε,σαν φουστα και μου εδειχνε το νινι της!!!!

Φωκαιας 22 υπογειο,κλειστο!!

Φωκαιας 22 ισογειο αριστερα,η Μαριαννα η καζανοκεφαλη!!

Φωκαιας 22 ισογειο δεξια,κλειστο!!

Φωκαίας 17α η μελαχρινή σταθερά στη βάρδια της Μαρία , με φούλ πρόγραμμα.

Φωκαιας 17 Β κλειστο!!

Φυλής 66Δ Η κατια με φουλ.

Φυλής 66Α Η ξανθιά Ντενιζα,καυλωτικο κοριτσι,και η νικολετα!!

Φυλής 54Β Λάουρα.

Φυλης 54 Α Δυο κορασιδες τσιγγανοηδεις,κοντες αδιαφορες,η μια η συνηθες με την κωλαρα!!

Φυλης 40 η Ελενα με καυλωτικο ζαρτιερικο.

Φυλής 59 Πανω κλειστο!!

Φυλης 59 κατω,μια νεα αφιξη,ωραιο τεμαχιο νταιανα νομιζω,1,70,με δυχτιωτο και τα 1,5 ελευθερα ωραια φατσα,και κωλαρα.Αν θυμαμαι καλα απο την πορνικη μου εμπειρια,Κλεοπατρα απο μεταξι,πιο παλαια,και η Χριστινα μιλφ!!

Φυλης 61 κλειστο!!

Φυλής 80 Αννα Μαριά η γνώστη ,με φουλ!!.

Φυλής 84α Μαργαριτα!!

Φυλής 84β η μελαχρινή κοπέλα με το πεταχτώ κωλαρακι ,Ειρηνη,τις ειχαν πιαση την συζητηση,πατριωτες της!!

Φυλής 86α Μικαελα και Ντιανα!!

Φυλής 86β η Μονικα,στο ειπα μπεμβε οτι θα σε παρω τηλεφωνω  .

Φυλής 65 ιιιχχαα,η Μπαρπαρα η Νικολ απο Φ.92,πολυ καυλα η μικρα!!.

Φυλής 65β Κατερίνα μελαχρινή ψηλή άβυζι κανονικό σώμα , και ενα κωλαρουδικο με 1,5,καυλε παρουσια,νομιζω η πατριτσια!!

Φυλής 67 Νατάσα η τουμπανάρα , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69 Χριστίνα κλασσικά στην βάρδια της , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69Β Λάουρα η ψηλή λεπτή με ωραίο βυζί,και κωλαρα,ψιλοκαπουλο!!.

Φυλής 71Α Σαντρα,καταθεση,σαν να γυριζα πορνο  !!

Φυλής 71Β Τζουλιανα η μουνάρα απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος ,,καυλαντησα με την ευα,οπου βγηκε εξω και μιλησαμε.

Φυλής 71Γ Μαρια.

Φυλής 92Α Νελυ αν μου το ειπε ο δροσερος σωστα,ψηλο με κωλαρα,γυριζε και κουνιονταν γυρω απο το στυλο,και μας καυλαντιζε,σαν να βλεπω την Μπαρπαρα σε μεγενθυση,αλλα με πιο πορνοδες βλεμμα!!!.

Φυλής 92Β ο κοντος μποντι μπιλντερ απο μεταξι.

Μονής Προδρόμου 16Β κλειστο!!

Φυλης 74 αριστερο η Νατασσα!!

Φυλης 74 Δεξιο,Ανκα επιστροφη!!

Διδύμου 8Α κλειστο!!.

Διδύμου 8Β Γιασμίν η ξανθιά μιλφ με το ωραίο κωλο.


Διδύμου 16Α Λιλιαν η μπουτου!!

Διδύμου 18Β Φωτεινη ρωσσις μιλφ!!.

Διδύμου 18Α Η χειρουργος της πιπας,με κρικους σουτιεν οπου οι ρογες στις βυζαρες ηταν γκαγκελο,μες το προγραμμα της η τσα ειιπε παρτουζα..

Διδυμου 20 Αλεξανδρα μιλφ!!!
Αυτα απο τους παγωμενους πορνοδρομους,της ηδονης σε μια μοναχικη βολτα,οπου ως κυνηγος,εντοπισα και κτυπησα το θηραμα μου  .

 

6pacman1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ξέρει κανεις που μπορώ να βρω μια ασιάτισσα σε κανένα μπουρδέλο? εκτος απτην betty απτό καζαχστάν που εργάζεται στην φίλης...αυτήν την δοκιμάσαμε :zfuck:
 

kjr10

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά

η Αλίσα ή Μαρίνα Γκείσα ξέρω οτι εργάζεται Αλκαμένους 113 τριτες και παρασκευες απογευμα

Ξερει κανεις αν εργαζεται και σε κανα αλλο μαγαζί και ποιες βαρδιες?

ή με άλλα λογια...δουλευει πουθενά σημερα? :grin:

 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
@Μιστερ Πρέσιντεντ δύο ερωτήσεις
Φυλ92 Πιο πορνόδες βλέμα και απο Μπάρμπαρα? Αν είναι έτσι πρέπει να τιμωριθεί!
Φυλ74 Ανκα εννοείς αυτή΄του 109 που ο Τζοκερ χαρακτήριζε χρονοδιακόπτη? Αν είναι αυτή μου είχε πει πως θα σταματούσε για παντα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom