Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (30 μέλη και 232 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
μια διορθωσουλα απ τη χθεσινη ενημερωση(βλεπω πουτανες και στον υπνο μου :grin:)

στο φωκαιας 25α ηταν η χοντρη η αννα η παρτουζιαρα*
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Μαγκες εδω και 1 χρονο που δουλευω εχω μαυρα μεσανυχτα απο την πρωινη ζωνη.Απο σημερα και μεχρι την παρασκευη εχω αδεια,επιτελους.

Κατεβηκα λοιπον για μια αναγνωριστικη βολτα ειδα αρκετα ωραια κομματια αλλα δεν ηξερα και πολλα πραγματα.Πηγαινα για τη Μπαρμπορα στο φωκαιας πανω...αλλα ενα σκηνικο με χαλασε καιεφυγα χωρις καν να την δω.

Περιμαναμε 2-3 στο σαλονι και μπαινει μεσα ενας συναγωνιστης.Βγαινει η τσατσα και του λεει θα περασεις???Ο τυπος ειπε οτι δεν εχει δει την κοπελα και η τσατσα του ελεγε οχι...περασες και πριν...και λοιπες πιπες.

Δεν ξερω αν ειχε οντως ξαναμπει ο τυπος..αλλα μονο και μονο ο πολυ ασχημος τροπος της τσατσας μου τη εσπασε..και εφυγα..

Θα ηθελα παρακαλω μια περιγραφη της Μπαρρμπορα γιατι παρασκευη προβλεπεται ξανα καθοδος...

Καταθεση εκανα λιοσιων...θα ανεβει κριτικη σε λιγακι...

Ευχαριστω πολυ εκ τον προτερων τυποι...

Βαμος!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μαγκες εδω και 1 χρονο που δουλευω εχω μαυρα μεσανυχτα απο την πρωινη ζωνη.Απο σημερα και μεχρι την παρασκευη εχω αδεια,επιτελους.

Κατεβηκα λοιπον για μια αναγνωριστικη βολτα ειδα αρκετα ωραια κομματια αλλα δεν ηξερα και πολλα πραγματα.Πηγαινα για τη Μπαρμπορα στο φωκαιας πανω...αλλα ενα σκηνικο με χαλασε καιεφυγα χωρις καν να την δω.

Περιμαναμε 2-3 στο σαλονι και μπαινει μεσα ενας συναγωνιστης.Βγαινει η τσατσα και του λεει θα περασεις???Ο τυπος ειπε οτι δεν εχει δει την κοπελα και η τσατσα του ελεγε οχι...περασες και πριν...και λοιπες πιπες.

Δεν ξερω αν ειχε οντως ξαναμπει ο τυπος..αλλα μονο και μονο ο πολυ ασχημος τροπος της τσατσας μου τη εσπασε..και εφυγα..

Θα ηθελα παρακαλω μια περιγραφη της Μπαρρμπορα γιατι παρασκευη προβλεπεται ξανα καθοδος...

Καταθεση εκανα λιοσιων...θα ανεβει κριτικη σε λιγακι...

Ευχαριστω πολυ εκ τον προτερων τυποι...

Βαμος!
Πηγαινε να διαβασης τις κριτικες στο Φωκαιας 27!!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Παιδια τι γινεται απο τις επιχειρησεις σκουπα του Καμινη στο κεντρο? Συνεχιζουν να ειναι κλειστα τα μπουρδελακια αυτη την ωρα μεχρι το βραδυ?Συνηθως ποτε φευγουν τα στρουμφακια?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
stam 90 και lustforlife και εις ανώτερα!!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τυποι μου ειναι κλειστα τα σπιτακια αυτην την ωρα? Να μην κατεβω για επισκεψη?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
προσωρινα

δεν προκειτε εγω να ξαναπαω σε αυτα τα ορυχεια...

Και η μαλακία ποια είναι...Δεν χρειάζονται πολλά χρήματα για να είναι αξιοπρεπής ένας οίκος ανοχής. Ούτε στο Μεταξουργείο, ούτε στη Φυλής. Ας κάνει κάτι αυτή η Πρόεδρος των ιερόδουλων που μόνο να βγαίνει και να απαιτεί τα δικαιώματά τους ξέρει. Εγώ ξέρω ότι το μόνο που κάνουν είναι να βγάζουν μαύρα λεφτά. Υποχρεώσεις δεν έχετε κα. Κανελλοπούλου???? Τα κοτέτσια που ονομάζονται οικοι ανοχής δεν τα έχετε δει?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Και η μαλακία ποια είναι...Δεν χρειάζονται πολλά χρήματα για να είναι αξιοπρεπής ένας οίκος ανοχής. Ούτε στο Μεταξουργείο, ούτε στη Φυλής. Ας κάνει κάτι αυτή η Πρόεδρος των ιερόδουλων που μόνο να βγαίνει και να απαιτεί τα δικαιώματά τους ξέρει. Εγώ ξέρω ότι το μόνο που κάνουν είναι να βγάζουν μαύρα λεφτά. Υποχρεώσεις δεν έχετε κα. Κανελλοπούλου???? Τα κοτέτσια που ονομάζονται οικοι ανοχής δεν τα έχετε δει?

υπάρχουν αξιοπρεπέστατοι οίκοι ανοχής, καθαροί και περιποιημένοι. Απλά οι περισσότεροι ιδιοκτήτες, τσατσάδες, κοπελούδες δεν ενδιαφέρονται.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Και η μαλακία ποια είναι...Δεν χρειάζονται πολλά χρήματα για να είναι αξιοπρεπής ένας οίκος ανοχής. Ούτε στο Μεταξουργείο, ούτε στη Φυλής. Ας κάνει κάτι αυτή η Πρόεδρος των ιερόδουλων που μόνο να βγαίνει και να απαιτεί τα δικαιώματά τους ξέρει. Εγώ ξέρω ότι το μόνο που κάνουν είναι να βγάζουν μαύρα λεφτά. Υποχρεώσεις δεν έχετε κα. Κανελλοπούλου???? Τα κοτέτσια που ονομάζονται οικοι ανοχής δεν τα έχετε δει?

KD συγχαρητηρια που εγινες ανωτερος 
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
καλο μηνα και καλα γαμησια σε ολα τα παλουκαρια με τις ενημερωσεις non stop,ο παλαιουρας βαριεται να γραψει αν και τσαρκαρει,σημερα στη Φυλης και Φωκαιας περιξ απογευμα,αδεια σχεδον απο κινηση και 5 στα 6 σαλονια αδεια.
Ας ξεκινησω με το ροκ ατομο Συλβια στην υπογα Μονης,αδειο το μαγαζι,ειχα κεφια για μαλακιες και παιζοντας disco κομματι στο ραδιοφωνο βγαινει με στυλ grease εχοντας ενα καρο πουκαμισο και λουσμενη στα βραχιολια,μπιχλιμπιδια και ενα καρο παπαριες πεταει το πουκαμισο΄΄Η τρελλο Συλβια εισαι?''της λεω.Τι το θελα,τσιμπουρι,''ειμαι κανα 2ωρο και δεν εχω φαει πουτσα ακομα'' ελεγε και ''ουτε 10ευρω δεν εβγαλα ακομα΄΄τα ελεγε και συνεχως καθαριζε τη μυτη σαν αλλη Uma Therman..Αν και την εχω ξαναδει σαν τραβελος μου φαινεται,δεν της τον καρφωνα ουτε λιωμα.(παρενθεση σαν εισαγωγη με το ροκ μπαζακι),κανοντας να φυγω εμπαινε πακης με ρουχα και εσωρουχα σε βαλιτσα προς πωληση και τον σουταρε με το χερι ψηλα η τυπισα.
Στο 86 κατω η μουναρα Μονικα σε μαυρο βραδυνο φορεμα με ολο τον κωλο να καλυπτεται απο kinky κροσια,πολυ ζεστο γκομενετο,καθε φορα περναω :fuck1: και της κανω και ενα μασαζακι που ριλαξαρει στο τελος παντα,καταθεση νο1 εκει.

Στο 84 επανω η αλλη μουνιτσα,η Μαργαριτα :fuck1:,μια φορα την εχω τιμησει και ομολογω να πω πως ειναι πιπινακι που θελει ''καπως''να την πας για να περασεις καλα,στο δρομο δε ντυμενη ειναι το αλητακι-ξεκωλακι(μια φορα ειχε καντηλιασει εναν τυπο στη Φυλης)
Στο 65 επανω,ενα μπαζο,μα τι μπαζο Θεέ μου!!Μελαχροινο ΓΤΠ 3καβαλο,μαυριδερο με κοιλια και μαπα γαμησετα..
Στο 65 κατω 2 γκομενετα,μια μελαχροινη ξυνη μου φανηκε,Κατερινα και ενα αλλο μετριο
Στο 61 κατω αλλο μπαζακι αλλα καπως βλεποταν(δεν το σφυραγα παντως)
Στο 74 δεξια ενα Βουλγαρακι,Κλαουντια,19χρονο μελαχροινο με μαλλι και πολυ πονηρο βλεμμα,της ειπα κανα 2 σκηνικα με το στυλ της και γελαγε..ετοιμος να περασω ημουν αλλα το ενστικτο πριν με βαλει στο δωματιο με οδηγησε να την κοπανησω.Νοστιμο μουνακι παντως.
Στο Φωκαιας 22 επανω με τσατσο τον ευγενη κυριο Αλβανο επαιζε ενα μπαζο,της bazzest ever,ο ΚΥΚΛΟΠΑΣ :headbang: :headbang:,αν παει καποιος μεχρι την ωρα που κλεινουν θα την δει,εχει ενα ματι η γκομενα!!!! ΤΡΟΜΑΞΑ και μου την επεσε φωναζοντας ΣΕΞ παμε σεξ! Επιτοπου μεταβολη και κατι αρχιζε και ελεγε,προσπαθουσα να δω,εχει ενα ματι,τι στον πουτσο?
Τελικα το αριστερο της ματι ειναι κολλημενο στη μυτη,freak εντελως!
Κατεβαινω απο κατω και ηταν η μελαχροινη που πιανει @@ στο σαλονι,ερχεται,πλησιαζει στο ενα μετρο.Της λεω'' Ξερω τι θα κανεις τωρα΄΄καρφωνοντας στην στα ματια΄..''Τι'' μου λεει..''Θα πιασεις και τα δικα μου @@''...γαμηθηκε στα γελια και κανει αλλο ενα βημα πισω και εκει που ελεγε αλλα αντ'αλλων ξαφνικα λεει''Ε,δεν μπορω να μη στα πιασω τωρα΄(υψηλου επιπεδου διαλογοι και οχι σαν το PSI και pipes ΄και ερχεται τα γραπωνει το ρουμανικο γερακι και πεφτει σαν το βρυκολακα στο λαιμο για ρουφηγμα...Καποια στιγμη θα της τον σκισω τον πατο οπως το παει...Σημερα εδειξα εγκρατεια και μετα περασα απεναντι
στο Φωκαιας 27 υπογειο,πρωτη φορα το εβλεπα αυτο το καυλακι,Ζακλιν,εχουν γραφτει ωραια σκηνικα απο μερακληδες του σαιτ που την εχουν γλεντησει οποτε αφου λεει και η παρκινσον-τσα για λουσιμο στη μαπα,τη λεξη κλειδι δηλαδη,περασα,η γκομενα μιγαδα με στεγνο-γυμνασμενο σωματακι,εδινε και σουφρα αλλα εν κατακλειδι,με 2 λεξεις ΤΑ ΣΠΑΕΙ,ειναι ορεξατη,παιχνιδιαρικο πορνιδιο,γλειφει @@,στην αρχη την στριμωξα στη γωνια οπου γλειφοντας ετρωγε πουτσιες στη μαπα,μετα εβαλε μπολικη κρεμα κατι που στα καπακια της ειπα,παιρνω μαντηλακι και καθαριζω,σφυροκοπημα δεχεται,μιλαγε πολυ,μπουρου-μπουρου μου τα ζαλισε!
Γυρνα και γλυφε για χυσιμο στη μαπα :2on1:! κΑΙ τι εκανε?Εκλεισε τη μυτη της σαν να κανει βουτια αλλα τα φλοκια καναν παρτυ απο μαγουλα,στομα,μυτη,κουτελο,λαιμο,βυζια.
Ξεκωλο λοιπον η Ζακλιν,αν και Γαλλιδα δεν ειναι ουτε με σφαιρες,καπου μαροκινο στυλ παιζει
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783

Τώρα ξέρετε τι θα λέτε στους αδημονούντες υποψήφιους "Τιμημένους"...

:2funny:


...
Στο Φωκαιας 22 επανω με τσατσο τον ευγενη κυριο Αλβανο επαιζε ενα μπαζο,της bazzest ever,ο ΚΥΚΛΟΠΑΣ :headbang: :headbang:,αν παει καποιος μεχρι την ωρα που κλεινουν θα την δει,εχει ενα ματι η γκομενα!!!! ΤΡΟΜΑΞΑ και μου την επεσε φωναζοντας ΣΕΞ παμε σεξ! Επιτοπου μεταβολη και κατι αρχιζε και ελεγε,προσπαθουσα να δω,εχει ενα ματι,τι στον πουτσο?
Τελικα το αριστερο της ματι ειναι κολλημενο στη μυτη,freak εντελως!
...

Πόρνη Κύκλωψ!
Η κυρία Πολυφήμου!

Αυτήν οφείλει να την καταγαμήσει ο κ. apolyto arseniko...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom