Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (21 μέλη και 219 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Λοιπόν free και φίλοι, το Μαράκι πριν αρχισει η μακρά απουσία του, μου είχε πει ότι " την επόμενη βδομάδα  θα λέιψει, επειδή θα είναι αδιάθετη". Λογικά την επόμενη ( = 2η εβδομάδα )θα  έπρεπε να γυρίσει. ʼρα ... μια εκδοχή =να πήγε κατευθείαν διακοπές. Δεύτερη εκδοχη - που μάλλον φοβάσαι : το Μαράκι περνάει από γιατρούς τις  Τρίτες τα πρωινά. γι αυτό και γενικά Τρίτη πρωί έχει ρεπό. Μακάρι να μην της βρήκαν κατι κακό υγειονομικής φύσεως  ... είναι πολύ συμπαθής. αλλά είχε παντα , ιδίως τελευταία, πολλή δουλειά , έμπαινε σαν σίφουνας απο δωματιο σε δωματιο, με παρα πολλούς , και  είχα γράψει ότι οι συνθήκες καθαριότητος προς το μεσημεράκι  γινόντουσαν άσχημες στο συγκεκριμένο ρδέλο
για αυτό και δεν ξαναπάτησα  εδώ κι ένα μήνα ,(η  Μαρία αρχίζει  από νωρις τα πρωινά , συνήθως από τις 9. πμ).Οποιος  μάθει--- ενημερώνει/..
κρίσιμο γενικά. Φαντασθείτε αν άρπαξε  κάτι στο Διδ 8α πάνω, τι κίνδυνοι ελλοχεύουν (!) στα  Διδ 18 α και  β και 20 ...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μπραβο πανο, λιγο καιρο ξαποσταινεις και ξανα προς τη δοξα τραβας :rockon:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εεεεεε παιδια ξερετε για καμια που να δινει λοκο σε φυλης?
εχω να παω λιγο καιρο εκανα καταδυσεις (το αλλο μου χομπυ εκτος τις γυναικες).
ακουσα κατι για το 109 ευσταθεί?
θέλω να τη βγαλω λιγο φθηνα γιατι τα γουστα μου με μαμησανε οικονομικα!!
 

Επισκέπτης
το οριενταλ χριστινακι θα ειναι ως τα μεσανυχτα στο φ 40. over
Οταν λέμε oriental φίλε f16 τι εννοούμε? Επειδή εγώ (και όχι μόνο!) έχω λυσσάξει να εντοπίσω το ναζιάρικο μελαχροινο Χριστινάκι χωρίς στήθος αλλά με πάθος, και η τελευταία πληροφορία ανέφερε Φ200 πρωί, μήπως μπορείς να προσδιορίσεις αν είναι η ίδια και αν ναί τι ώρα την πετύχες?
 

Επισκέπτης
(χθεσινι ενιμεροσι)χαιρε ξακουστι μπουρδελοκοινοτιτα!αγριπνε λαε τισ ιδονις και του ακαταπαυστου κολασμενου ιγρου πιρ μεσο βαλανις!
εδο λοιπον ι περιπετια με τον ξακουστο δον κιχοτι τις ιδονις ,τον σκοτεινο καβαλαρι και ντεντεκτιβ πονιρον οικον σκιντο περνει τελος!πισο στι βασι λοιπον για ενιμεροσι!μια περιπετιοδες νιχτα γεματι μιστιριο και απεριοριστι καυλα!μια νιχτα που ζισαμε κατο απο τισ αντιξοες σινθικες τον ατακτον πορνιδιον , αναζιτοντασ πονιρα και ατακτα οικιματα ιδονις!
ετσι λοιπον ακολουθει ι καταγραφι τον ιδονισμενον οικον και αντιστιχον πορνιδιον!ι τσαρκα διειρκισε απο τισ 5και30 απογευμα και τελιοσε στις 1και 30 το βραδι!!!!!(εχουμε προβλιμα το ξερο)χεχε!
1)φιλις 86 σκαλες τζενι σαλονικιο πορνιδιο γεματουλα για τουσ λατρισ του ειδος!
2)φιλις 86 ισογειο μαριλενα!ολοι εχουμε δει σιγουρα αυτο το κοντοπουτανο τσαχπινογαργαλιαρικο πορνιδιο!αξιζει ενα πιτσιλισμα!
3)φιλις 84 ισογιο αννα απο ρουμανια!απο μελαχρινι εγινε ξανθια!ορεα εμφανισι αλλα ειναι σα να πιτσιλας μια παταπα με τριπα!
4)φιλις65σκαλες ι ρενατα!τιν ξερετε σχεδον ολοι!και εχουν γραφτει κριτικες γαι τι νατακτι πορνι!
5)φιλις 65 ισογειο ι αλεξανδρα ροσικις προελευσεις πουτανιδιο !κοντοπουτανιαρικο λαχταριστο πορνιδιο για τρελα χισιματα στο ζουμερο και μικρο τις κολαρακι!ετσι λοιπον το πιτσιλισα!ανεκτικι σε ολες τις στασεις χορισ να διαμαρτιρετε!και πιπα σιμπαθιτικι!value for money το μικρο ατιθασο πορνιδιο!αξιζει σιμφονα με τι ταπεινι μου μπουρδελογνομι!
6)φιλις 59 σκαλες λια απο τσεχια αφρατουλικο πουτανιδιο για τουσ λατρις του σπορ!
7)φιλις 59 ισογιο μισελ μετρια πραματα σιμφονα με τα δικο μου γουστα!
8)φιλις 71 σκαλες ι σαρα απο σλοβενια!μαλιστα ενασ καυλιαρετζος μολισ ωγικε απο το δοματιο αρχισε να μιλαι στι πολι καλι και ευγενεστατι ιπιορεσια!και τι τις ειπε????μασ το ειπε μετα βεβεα! ο τιπος ιθελε να παντρεθτει τι σαρα!ααχαχαχαχαχαχαχ!ε ρρε τρελα που βαραει ο κομμος να πουμε!τι αλο θα δουμε σε αυτι τι μπουρδελιαρα ζοι μας!
9)φιλις 71 ισογειο ι αννα !γνοστι τορα πια!
10)μονις προδρομου 16 ι κορινα ι κνιδιοτισα(δουλευι και κνιδοθ 18 λιοσιον)
για δεδομενα φιλις δεν ειανι τοσο καλι στο πιτσιλισμα!για δεδομενα λιοσιον ειανι πολι καλι!
11)φιλις 109 τζενι οχι !απλα οχι!
12)φιλις 134 ι χριστινα!μετριο εμφανισιακα πορνιδιο!πρεπει να ελενκτι!
13)φιλις 134α νινα μινιον πορνιδιο με καλο τριφερο κορμακι!
14)φιλισ 134β ιπογειο ι γνοστι ξενια!
απο διδιμου δεν ειδα κατι το τρελο εμφανισιακα!ασ ενιμεροσει και ο σκιστισ σκιντο!
τα περετερο οικιματα που περιιγισαμε στιν ομορφι,μιστιρια μπουρδελιαρα αθινα δε χριαζετε να αναφερθουν γιατι απλουστατα ιταν απογοιτευσι!
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Χθες το απογευμα 5 με 6 έκανα μια τσαρκα στην φυλής.Δεν πηγά σε πολλα γιατί με αμάξι και κάτι κωλοεργα που έκαναν εκεί δεινοπάθησα μεχρι να παρκάρω.Πρώτα όμως,είχα περάσει απο κολωνου 30 και είδα μαστορους μέσα..Την πουτανα μου λεω..Μου λεει η τσατσα μετα τις 23.00 θα έρθει η Κατερινα..Καλα ξεκινησαμε λεω..Στην φυλις πηγα στο 86,σκαλα,ισογειο, στο 84 και στα απέναντι..
Σορρυ πιτσιλιστι αλλα μπάζα θα τα χαρακτήριζα αυτα που είδα.Και οντως κοντοπούτανα που γράφεις.Αλλα γράφω για άλλο λογο.Απο μπουρδέλο σε μπουρδέλο μπαίναμε 3-4 άτομα.ηταν και ενας πιτσιρικας ο οποίος καθε φορά ρώταγε την κάθε τσατσα..Πόσο παει??..20 του απαντούσαν.. Οπότε κάποια στιγμη τον ποιάνω έξω και τον ρωτώ...ρε συ,τι ρώτας συνέχεια?Πάντού 20 έχει...Όχι μου λέει ,στο μεταξουργείο έχει και με 15 και γω έχω πάνω μου έχω 14,70!!!μάλλον θα την κάνω για εκεί....Και έφυγε γρήγορα.Πέθανα στο γέλιο αλλα δεν πρόλαβε να ακουσει που του λεγα θα σου τσονταρω εγω.καπου θα σε πετύχω.
 

Επισκέπτης
Μπραβο ρε Νικο σωστη κινηση για τον πιτσιρικο.
Δεν πρεπει να μενουν με την καβλα τα πιτσιρικια.
Μακαρι να μπορουσα να τσονταρω σε ολους του πιτσιρικαδες.
Να πανε καλα οι δουλιες και θα κανουμε ενα βαρβατο παρτυ για ολους τους πιτσιρικαδες γιατι και εμεις εχουμε περαση αυτη την φαση να μην υπαρχει σαλιο .
Αντε καλη μας μερα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
morgan, ηταν το γνωστο χριστινακι απο φ. 65 κατω, το πετυχα κυριακη εξιμιση το απογευμα στο 40,  ημουν σαφης νομιζω απο την ενημερωση της κυριακης.
 

Επισκέπτης
morgan, ηταν το γνωστο χριστινακι απο φ. 65 κατω, το πετυχα κυριακη εξιμιση το απογευμα στο 40,  ημουν σαφης νομιζω απο την ενημερωση της κυριακης.
Ευχαριστώ! Που θα μου πάει θα την πετύχω δε θα την πετύχω? θα πάρω νερό και ξηρά τροφή και θα τη βγάλω όλη την ημέρα εκεί!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα την τιμουσα και εγω αλλα ηθελα να δοκιμασω την αλεξανδρα. δεν κακοπεσα ομως.
 

asscum

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Στο φυλής 84 με την πράσινη πόρτα απέναντι από το βενζινάδικο εμφωλεύει πονηρό και θρασύ πορνίδιο , ελληνία ονόματι Μαριλένα! Φαίνεται μετά την τιμωρία του bourdeliari1984 χθες επαναπαύτηκε! Που να ήξερε όμως ότι οι τιμωροί καβλιάρηδες εργάζονται ακατάπαυστα και είναι πανταχού παρόντες εκεί που δε τους περιμένεις! Ξαναχτύπησαν λοιπόν σήμερα αστραπιαία με το στέλεχος της DELTA FORCE του bourdela.com xristos1000!!!(πραγματικά respect!) Το πονηρό πορνίδιο υπέστη για ώρα την παραδειγματική τιμωρία του αδίστακτου και ψυχρού εκτελεστή! Επαγγελματίας χύστης!Αξίζει να του αφιερώσει έπος ο πιτσιλιστής! Η Μαριλένα, ελληνίδα, μελαχροινό , καβλιάρικο ζουμερό κοντοπούτανο, με μεγάλα βυζιά και ωραίο κόλο και μπούτια είναι από τα πιο ατίθασα πορνίδια της φυλής. Σπεύσατε προς παραδειγματική τιμωρία!

Αυτή την κόπελα (αν λέμε την ίδια αλλά μάλλον την ίδια λέμε από περιγραφή-όνομα)την είχα πάρει πριν 2 μήνες σε άλλο σπίτι της φύλης έχει δε λέω κάλη εμφανιση αλλά στο κρεβάτι πολύ μετρια συμμετοχή το σουτιέν ίσα που το κατέβασε λιγη κ κάκη πίπα κ γένικά βαριότανε.Ισως τώρα να ειναι καλυτερη... Βεβαια αυτό το ατακτο πορνίδιο θέλει όντως παραδειγματική τιμωρία από καποιον έμπειρο αρχήγο που 8α την ξεσκισει για να μάθει(κάλα της κάνατε παλικαρια) ...! από κωλαρακι την είχα παρει θυμάμαι.
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
φιλε xristos1000 ξερεις που δουλευει αυτη η μαριλενα τα πρωινα?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
(χθεσινι ενιμεροσι)χαιρε ξακουστι μπουρδελοκοινοτιτα!αγριπνε λαε τισ ιδονις και του ακαταπαυστου κολασμενου ιγρου πιρ μεσο βαλανις!
εδο λοιπον ι περιπετια με τον ξακουστο δον κιχοτι τις ιδονις ,τον σκοτεινο καβαλαρι και ντεντεκτιβ πονιρον οικον σκιντο περνει τελος!πισο στι βασι λοιπον για ενιμεροσι!μια περιπετιοδες νιχτα γεματι μιστιριο και απεριοριστι καυλα!μια νιχτα που ζισαμε κατο απο τισ αντιξοες σινθικες τον ατακτον πορνιδιον , αναζιτοντασ πονιρα και ατακτα οικιματα ιδονις!
ετσι λοιπον ακολουθει ι καταγραφι τον ιδονισμενον οικον και αντιστιχον πορνιδιον!ι τσαρκα διειρκισε απο τισ 5και30 απογευμα και τελιοσε στις 1και 30 το βραδι!!!!!(εχουμε προβλιμα το ξερο)χεχε!
1)φιλις 86 σκαλες τζενι σαλονικιο πορνιδιο γεματουλα για τουσ λατρισ του ειδος!
2)φιλις 86 ισογειο μαριλενα!ολοι εχουμε δει σιγουρα αυτο το κοντοπουτανο τσαχπινογαργαλιαρικο πορνιδιο!αξιζει ενα πιτσιλισμα!
3)φιλις 84 ισογιο αννα απο ρουμανια!απο μελαχρινι εγινε ξανθια!ορεα εμφανισι αλλα ειναι σα να πιτσιλας μια παταπα με τριπα!
4)φιλις65σκαλες ι ρενατα!τιν ξερετε σχεδον ολοι!και εχουν γραφτει κριτικες γαι τι νατακτι πορνι!
5)φιλις 65 ισογειο ι αλεξανδρα ροσικις προελευσεις πουτανιδιο !κοντοπουτανιαρικο λαχταριστο πορνιδιο για τρελα χισιματα στο ζουμερο και μικρο τις κολαρακι!ετσι λοιπον το πιτσιλισα!ανεκτικι σε ολες τις στασεις χορισ να διαμαρτιρετε!και πιπα σιμπαθιτικι!value for money το μικρο ατιθασο πορνιδιο!αξιζει σιμφονα με τι ταπεινι μου μπουρδελογνομι!
6)φιλις 59 σκαλες λια απο τσεχια αφρατουλικο πουτανιδιο για τουσ λατρις του σπορ!
7)φιλις 59 ισογιο μισελ μετρια πραματα σιμφονα με τα δικο μου γουστα!
8)φιλις 71 σκαλες ι σαρα απο σλοβενια!μαλιστα ενασ καυλιαρετζος μολισ ωγικε απο το δοματιο αρχισε να μιλαι στι πολι καλι και ευγενεστατι ιπιορεσια!και τι τις ειπε????μασ το ειπε μετα βεβεα! ο τιπος ιθελε να παντρεθτει τι σαρα!ααχαχαχαχαχαχαχ!ε ρρε τρελα που βαραει ο κομμος να πουμε!τι αλο θα δουμε σε αυτι τι μπουρδελιαρα ζοι μας!
9)φιλις 71 ισογειο ι αννα !γνοστι τορα πια!
10)μονις προδρομου 16 ι κορινα ι κνιδιοτισα(δουλευι και κνιδοθ 18 λιοσιον)
για δεδομενα φιλις δεν ειανι τοσο καλι στο πιτσιλισμα!για δεδομενα λιοσιον ειανι πολι καλι!
11)φιλις 109 τζενι οχι !απλα οχι!
12)φιλις 134 ι χριστινα!μετριο εμφανισιακα πορνιδιο!πρεπει να ελενκτι!
13)φιλις 134α νινα μινιον πορνιδιο με καλο τριφερο κορμακι!
14)φιλισ 134β ιπογειο ι γνοστι ξενια!
απο διδιμου δεν ειδα κατι το τρελο εμφανισιακα!ασ ενιμεροσει και ο σκιστισ σκιντο!
τα περετερο οικιματα που περιιγισαμε στιν ομορφι,μιστιρια μπουρδελιαρα αθινα δε χριαζετε να αναφερθουν γιατι απλουστατα ιταν απογοιτευσι!

πραγματικά πολύ φιλολογική περιγραφή.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
(χθεσινι ενιμεροσι)χαιρε ξακουστι μπουρδελοκο ινοτιτα!αγριπνε λαε τισ ιδονις και του ακαταπαυστο υ κολασμενου ιγρου πιρ μεσο βαλανις!
εδο λοιπον ι περιπετια με τον ξακουστο δον κιχοτι τις ιδονις ,τον σκοτεινο καβαλαρι και ντεντεκτιβ πονιρον οικον σκιντο περνει τελος!πισο στι βασι λοιπον για ενιμεροσι!μια περιπετιοδε ς νιχτα γεματι μιστιριο και απεριοριστι καυλα!μια νιχτα που ζισαμε κατο απο τισ αντιξοες σινθικες τον ατακτον πορνιδιον , αναζιτοντασ πονιρα και ατακτα οικιματα ιδονις!
ετσι λοιπον ακολουθει ι καταγραφι τον ιδονισμενον οικον και αντιστιχον πορνιδιον!ι τσαρκα διειρκισε απο τισ 5και30 απογευμα και τελιοσε στις 1και 30 το βραδι!!!!!(εχουμε προβλιμα το ξερο)χεχε!
ποιητης! λογια λυρικα μελωδικα και καυλωτικα,με στοιχεια υπερεαλισμου και επιρροες ρομαντισμου ισως με καποιες πινελιες νατουραλισμου :jerking:
keep going συναδελφε ;)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μιλάμε μετά από το χθεσινό το μπουρδελοσκάοτινγκ περνάει σε άλλες διαστάσεις πλέον. χεχε

Διδύμου ξεχώριζε η Ναταλία. Ήταν στο 8 πάνω σε ένα κιριλέ μπουρδελάκι με έναν ευγενικό πουστρότσατσο. Στο απέναντι τις Διδύμου στα μονά ώριμη... κυρία ονόματι Μαρίνα προσφέρθηκε από μόνη της να μας πάρει παροτύζα!! Δεν άντεξε στη θέα των δύο καβλιάρηδων του bourdela.com!

Αλκιβιάδου πέρα από κάτι μπάζα εντοπίσαμε και τη γνωστή Ζάνα από Αλκαμένους 117 μετα ακάποτα. Στο τελευταίο της Αλκιβιάδου νομίζω 16Γ.

Η περιήγηση σε κάποια... πιο εξωτικά σπίτια δεν είχε άλλο ενδιαφέρον πέραν του εγκυκλοπαιδικού! Καλύμνου 36α ο πουστρότσατσος είπε κλειστό, Κω 8 κλειστό ( εδώ και μέρες),Καλύμνου 56 εντοπίστηκε σπίτι αγνώστου ταυτότητας μένει να εξακριβωθούν τα στοιχεία του. Εξωτερικά χαρακτηριστικά όμοια με μπουρδελόσπιτου.

Έλλης 3 ελληνίδα κοντή με κοντά μαλλιά μελαχροινή και μπάζο ( κατά την γνώμη μου πάντα) κάνει και ακάποτα και ίσως δίνει και κουλούρι. Δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά για το τελευταίο. Εφέσου 1 πλατεία Αμερικής, ξανθό νταρντανοτράβελο. Πολύ σκοτεινός ο χώρος πάντως ! Εφέσου 11 ακούσαμε το τραβέλι με τη βροντερή του αγριοφωνάρα να λέει στην τσατσά ότι δε γουστάρει να δουλέχει εκείνη την ώρα.

Θάσου (πεζόδρομος κοντά στη Λέλας Καραγιάννη) ψηλή μελαμψή ( όχι μαύρη) με ωραίο σώμα αλλά χάλια φάτσα.

Αγαθουπόλεως ( με Φυλής) το κουδούνι γράφει στούντιο! Καλά κρασιά! Η κοπέλα μου μας έδειξε η τσατσά , αδιάφορη κοντή ξανθιά κια λίγο χοντρή.

Ιωνίας 12 ( παράλληλα με τις γραμμές του ηλεκτρικού κοντά στο σταθμό Αττική) το γέρικο τραβέλι η Πόπη! Είχε όρεξη για ερωτικά παιχνιδάκια!

Κωνσταντινουπόλεως 206 μια μέτριου ύψους - προς το ψηλό- γεματούλα ξανθιά, με άσχημη σχετικά φάτσα αλλά που εξέπεμπε μια γλύκα και ήταν χαμογελαστή.

Παιανιέων 24. Στενάκι κοντά στην Κωνσταντινπουπόλεως . ψιλογεματούλα milf ξανθιά, αδιάφορη.

Και Λουκά Νίκα 1 και Σαρρή στου Ψυρρή ο πουστρότσατσος και έν ψηλό μελαχροινό νταρντανοτράβελο.

 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
skidoo σου αξιζει ενα πολυ μεγαλο μπραβο απο μενα κανεις παντα φοβερη δουλεια,συνεχισε ετσι φιλε!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Παιδιά είναι το μεράκι του κυνηγού χεχε. Α ξέχασα να πω και για Ιουλιανού 71, μια χοντρή ξανθιά extra large! Χοντρή πετύχαμε και στο Διδύμου 20! με τεράστιες βυζάρες!!!Στο 18 στη Διδύμου ακούσαμε το εξής... αμίμητο! Πραγματικά τόσα χρόνια στα μπουρδέλα άκουσα και αυτό! ότι για να μπεις πρέπει να έχεις περάσει το ηλικιακό όριο των... 35!!! Δε πάμε καλά ρε!
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
στη διδυμου 20 ειναι η μινα η γνωστη απο το αγκυρας και την αλκαμενους.. καθε απογευμα... το εγραψα και στο βυζοπουλες σε μπουρδελα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom