Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (24 μέλη και 195 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Με την Ναταλί ξέχασα να πω τη σημερινή μου κατάθεση. Πριν 2 ώρες περίπου , Φυλής 65 κάτω. (ως γνωστόν κομμένα τα στούντιο) Πήγα εκεί μπας και πετύχαινα το Χριστινάκι. Πέτυχα την Αλεξάνδρα. Θυμήθηκα ότι ο kokolongos είχε γράψει πολύ καλές κριτικές και είπα να περάσω. Είπε ότι είναι από τη Ρωσία. (Κάτι σκόρπια ρώσικα που της είπα , δεν τα κατάλαβε, άρα...) . Πολύ καλή στο δωμάτιο. Προκαταρκτικά σούπερ για σπίτι της Φυλής και μετά ωραία πίπα με παιχνιδάκια.  Ήμουνα έτοιμος να χύσω. Γύρισε πισωκολλητό και εκεί της τα έδωσα. Σούπερ στήσιμο και πάντα προσάρμοζε το κωλαράκι της ώστε να γίνεται καλή επαφή με τον Big Ben μου.Πάντως ο pitsilistis με επηρρεάζει αρκετά. Όταν την είχα στα τέσσερα τον έφερνα στο μυαλό μου να λέει τα κλασικά "άτακτο πορνίδιο θες τιμωρία" και τη χτυπούσα με πολύ δύναμη(όλη μου τη δύναμη για την ακρίβεια) για τιμωρία.  Στα αξιοσημείωτα , είναι πως όταν μπήκε στο δωμάτιο ήμουνα σε φουλ errection και γέλασε  :grin: :grin: Σούπερ value for money!! Αλεξάνδρα η μεγάλη!!!
και την κώλάρα της απολαμβάνοντας ένα πολύ καλό στοματικό στα διαρχί και στην τσαπού!
Μ'αρέσει ρε Ζέρο το "διαρχί" και το "τσαπού". Λες και είμαστε σε σάιτ παρθεναγωγείου. Πες ΠΟΥΤΣΑ και ΑΡΧΙΔΙΑ τωρα, μεταξύ μας είμαστε!  Δεν παρεξηγούμαστε :grin: :grin:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Πρόθυμη και εξυπηρετική! Πάντα μια στο τρίμηνο θα την τιμήσω!! Έχει και ένα αγοράκι. Θυμάμαι το 2004 μετά το Ελλάδα - Τσεχία τί πούτσο της είχα ρίξει!!! Την έπαιρνα σχεδόν κάθε μέρα επί μια εβδομάδα!!!
αντε ρε μπαγασα, μας συγκινησες, το αγορακι τι εγινε τελικα ?παντρευτηκε? :2funny: :2funny:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
για κονφιρμαρισμα, η αλεξανδρα ειναι μετριο υψος μαυρα ισια μαλλια, χοντρα χειλακια στητο βυζι, σωστα ?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
αντε ρε μπαγασα, μας συγκινησες, το αγορακι τι εγινε τελικα ?παντρευτηκε? :2funny: :2funny:
Το έχει φέρει στην Ελλάδα . Είναι 10 χρονών!
για κονφιρμαρισμα, η αλεξανδρα ειναι μετριο υψος μαυρα ισια μαλλια, χοντρα χειλακια στητο βυζι, σωστα ?
Ναι ναι. Και σούπερ μάτια!
"Μάτια μου , αχ μάτια μου
δρόμοι με σκέψεις , νύχτες φωτιές"
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
germaon,  θα δοκιμασω αλεξανδρα, με επεισες, ελα απο δευτερα να παρεις τα ποσοστα σου :2funny:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
μαγκες σε ποιο νουμερο της διδυμου ειναι η λουγκρα ο τσατσος με το καπελακι?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
germaon,  θα δοκιμασω αλεξανδρα, με επεισες, ελα απο δευτερα να παρεις τα ποσοστα σου :2funny:

σιγα που ηθελες πολυ για να ψηθεις?ετσι και δεν φορουσε τα ταουνια να φαινεται ψηλη θα την ειχες παρει ηδη...
τραβατε με και ας κλαιω :2funny: :2funny:

ειπαμε οι καριεριστες  μπουρδελιαρηδες  επιβαλλεται να την δοκιμασουν
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
μαγκες σε ποιο νουμερο της διδυμου ειναι η λουγκρα ο τσατσος με το καπελακι?
στο μεσαιο νομιζω αναμεσα στο υπογειο και στο αλλο στο ισογειο ευχαριστως τον εσπαγα στο ξυλο
 

Επισκέπτης
μαγκες σε ποιο νουμερο της διδυμου ειναι η λουγκρα ο τσατσος με το καπελακι?

Ειναι στο Διδυμου 20 το τριτο στην σειρα.Ουτε στο υπογειο και ουτε στο διπλα με τα σκαλακια αλλα σε αυτο που εχει ενα μικρο διαδρομο.Δουλευει πρωι και ειναι συνεχεια με ανοιγμενο το πουκαμισο τρομαρα του.


Λοιπν 20.00-21.00 βολτα για καταθεση

Πρωτα Διδυμου μιας και εκει ειμαι συναισθηματικα δεμενος(πρωτη φορα εγινε στο 18)

8α πανω η γνωστη καστανη με την τουρλοτη κωλαρα που δουλευει καθημερινες.
8β κατω χονδρη milf
18 υπογειο τρελο μωρο ξανθο αλλα οταν βγηκε ειχε ενα υφος σαν να μας κανει χαρη που βγαινει.Βρε ουστ...
18 Ναταλι η αλλιως Σουηδεζα τουριστρια.Πολυ ασπρο δερμα.Δεν παιρνει ξενους.Καταθεση 20 ευρω.Στο κρεβατι τουρμπο και οποιας σταση θες
20 Μαρια milf

Φυλης 59 πανω τρελο μανουλι ξανθο.Ο χωρος ομως απαισιος
κατω κοντο ξανθο με σωμα σκελετος.Χωρος καθαρος


Ζητω επειγοντως πληροφοριες για την Τζενη στο Φυλης 109 σε αυτο με το κουδουνι.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Το απόγευμα άμεση συγκρότηση ισχυρής ομάδας ταχείας επέμβασης και καταδρομική επιχείρηση σε φυλής και στούντιο Νέου Κόσμου!!!  :rockon: Η ομάδα κρούσης εκτός από την αφεντιά μου περιλάμβανε τα κομμάντο bourdeliaris1984 και xristos1000 !!! Μιλάμε για άριστα εκπαιδευμένους, μάχιμους πιστούς στρατιώτες της ηδονής!

Πρώτο χτύπημα Φυλής 66 Β. Μελαχροινή, μέτριο ύψος, μέτρια και σε εμφάνιση, σώμα και φάτσα νεαρή, ονόματη Αντριάννα ( α ρε καπήλευση του ιερού ονόματος για κάποιους.... μερακλήδες! :grin:)

Φυλής 59 πάνω ξανθιά, μπάζο κατά τη γνώμη μου, ψηλή και νταρντάνα. Κάτω η χθεσινή που ήταν πάνω- κοκκινομάλα, κάπως νταρντανέ και αυτή αν και όχι ιδιαίτερα ψηλή. Προσέξτε το στυλ και την πόζα που παίρνει όταν βγαίνει στο σαλόνι να τη δει ο κόσμος! :2funny:

Φυλής 84 ισόγειο με την πράσινη πόρτα ( απέναντι από το βενζινάδικο) η Μαριλένα! Ελληνίδα, μικρή σε η λικία ( 21) μελαχροινή, κοντή σχετικά και μαυρισμένη, καβλόφατσα και ζουμερό σώμα! Εδώ έριξε τη βολή με το μπαζούκας του ο άξιος και πιστός καβαλάρης της κάβλας Bourdeliaris1984!!! :rockon: Τιμώρησε το ατίθασο πορνίδιο με άφθονα κολοσκάμπιλα και βγήκε έξω έχοντας εξαντλήσει κάθε απόθεμα πυρομαχικών!

Ωστόσο η επιείρηση εκκαθάρισης άτακτων πορνιδίων έπρεπε να συνεχιστεί. Απένατι στο φυλής 65, στο ισόγειο ( παραδίπλα από το βενζινάδικο)Η Αλεξάνδρα αν δε κάνω λάθος. Μελαχροινή, γλυκιά φατσούλα, ωραίο σωματάκι. Δεν είχε δλδ το πουτανέ ύφος αλλά είχε όμορφα χαρακτηριστικά.

Δίπλα από αυτό, στο 67 η Ειρήνη (βλ. άλλες ενημερώσεις) Απέναντι με τις σκάλες οι ρυθμοί rnb πάντα από το Μαρκαριάν και τη Σαλίνα (όπως η ίδια μας έχει συστηθεί).Γαμώ τα άτομα αυτός ο Μαρκαριάν! Πολύ συμπαθητικός κύριος! :dancing:

Ακριβώς δίπλα η Ελληνίδα καστανή, λεπτό σωματάκι, όμορφη με ωραία χαρακτηριστικά σχετικά κοντή. Και ακριβώς δίπλα στο ισόγειο το μελαχροινό μπάζο που ήταν και χθες.

Μονής Προδρόμου πάλι η Κορίνα- καβλοτικό πορνίδιο που ξυπνάει ένστικτα... τιμωρίας! Πάντως για να τα λεμε όλα από αξιόπιστο στέλεχος του μπουρδελοστρατεύματος έχουν αναφερθεί και κάποια δυσμενή σχόλια...

71 πάνω κλειστό Δίπλα το γνωστό δίδυμο της κάβλας Εύα(τσατσά)- ʼννα. Ως ρωσίδα μας τη σύστησε. Τελικά ρωσίδα είναι ή τσέχα?? :think:

Φυλής 109 πάνω ο γερο-τσάτσος μας δείχνει τη Τζένη, Ελληνίδα, μελαχροινή και... μπαζίδι ολκής. Την έχω ξαναπετύχει Μεταξουργείο, νομίζω στη Λεωνίδου. Δίπλα ο πουστρό-τσατσος Χάρης είχε πιο πολύ ενδιαφέρον από το έτερο μπαζίδι που μας έδειξε  :2funny:Ούτε θυμάμαι πως ήταν και πως την έλεγαν κλπ!

Οι επιχειρήσεις έπιασαν και την Φωκαίας. Στο 17 η Ντανιέλα στη θέση της. Όπως και η Αντέλλα στο αντελόσπιτο. Μουνάρα η Αντέλα ρε γμτ... Κρίμα που κάνει μούφα  :knockinb:

Αυτοί ήταν οι προεπιλεγμένοι στόχοι που χτυπήθηκαν από την ομάδα κρούσης στη φυλής :rockon: Όσον αφορά τα 134, το πάνω ήταν κλειστό, στο ισόγειο μπήκαμε αλλά φύγαμε γιατί περιμέναμε πολύ ώρα και η αποστολή για τα στούντιο έπρεπε να εκτελεστεί! :dancing:
 

Επισκέπτης
δεν μπορεσε να κρατιθει απο τιν καυλα ο μπουρδελιαρις!!!επασχε απο τιν μαστιγα τις καυλας ο ατιμος!!!!!τι καυλαιρις θεε μου!~το πορνιδιο που πιτσιλισε λεγετε μαριλενα και ειναι ελλινιδα!!τιν εχο πιτσιλισει παλιοτερα φιλις!παλια καραβανα στι φιλις ι μαριλενα!απλα ενα καλο πιτσιλισματακι φιλις ειναι και τιποτα παραπανο!
μπουρδελιαρι αξιος παλικαρα μου!εισαι γενιμενος για τιν καβαλικευσει καθε ατακτου πορνιδιου!!
οοο εσι ταπινε σκλαβε τις ιδονις,ιπιρετι τις καυλας!!!
μεγαλε και τρανε ψολοβροντι ατακτον κορασιδον,ολα μα  ολα  τα πονιρα και ατιθασα πορνιδια ιποκλινονται στο μεγαλο σου και ιπερκαυλο εργαλειο ,που εσι με το καυτο ζομο σου γλικενισ τις ξινες πορνες και τουσ χαριζεις αξεχαστες και απολαυστικες στιγμες!!!!εισαι το γλικαντικο καθε ατακτις αμαζονας αρχοντα!!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
οοο εσι ταπινε σκλαβε τις ιδονις,ιπιρετι τις καυλας!!!
μεγαλε και τρανε ψολοβροντι ατακτον κορασιδον,ολα μα  ολα  τα πονιρα και ατιθασα πορνιδια ιποκλινονται στο μεγαλο σου και ιπερκαυλο εργαλειο ,που εσι με το καυτο ζομο σου γλικενισ τις ξινες πορνες και τουσ χαριζεις αξεχαστες και απολαυστικες στιγμες!!!!εισαι το γλικαντικο καθε ατακτις αμαζονας αρχοντα!!!!
ποιηση ποιηση τι Καβαφης και μαλακιες
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Οντως εχτες καναμε περιπολο στη φυλης και στα στουντιο της συγγρου και του νεου κοσμου. Εγω δεν κατεθεσα σε στουντιο αλλα πιτσιλισα το μαριλενακι στο φυλης 84.
Πολυ ομορφο πουτανακι μπιμπελο μελαχρινο ναζαρικο και τσαχπινογαργαλιαρικο. Πιτσιλιστη τα συγχαρητηρια μου που εχυσες μελινα στα ελεγε ο δασκαλος. Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια ειναι τοσο ποιητικα αυτα που λες.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
υποκλινομαι στην αναλυση tου skidoo.νομιζω οτι με αυτες τις περιγραφες εισερχομεθα σε νεες περιοδους δοξας.και σε συνδυασμο και με τις περιγραφες του πανμεγιστου πιτσιλιστη θα γραφτουν και λογοτεχνικα επη.ευγε συναγωνιστες.οι ευχες μας και οι σκεψεις μας σας ακολουθουν
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερα περασε κανεις βολτα απο Φυλης να δωσει μια πρωτη γευση?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Τελικα μονος μου ρωταω-μονος μου θα δωσω report για το τι παιχτηκε στη σημερινη βολτιτσα κατα τις 2 στη Φυλή :dancing:
ς-παρκαρισμα εξω απο το 84-αδειοι δρομοι-πολλα μπουρδελακια οπως το 65 πανω και το 71 πανω κλειστα και εχουμε και λεμε
Φυλης 71 κατω μια μελαχροινη Αλεξάνδρα-με μεγαλα βυζια-αδιαφορη
Φυλής 67 ρωταω τη γκομενα ''Πως σε λενε''και απανταει''Τι σε νοιαζει'',ξενερωσα στα καπακια και της λεω''Περισοτερη ευγενεια πρεπει να εχεις΄΄ και την εκανα-
Φυλης 65 κατω Αλεξανδρα-Σταθερη αξια-Γλυκο καυλιαρικο μωρακι-Διπλοβαρδιες παιζει-5η φορα την ξαναπηρα-Ισπανικη-Πιπα στο ορθιο και πιο πριν φραπεδια με χαδακια-πισωκολλητο με δυνατα χαστουκια σε αυτο το ζορικο κωλαρακι και στα καπακια
Φυλης 84 η Αντριανα στο σαλονι-Ειχε ορεξη για παιχνιδια με λεγειν και περασα-Ο προηγουμενος απο μενα σε 1 λεπτο ειχε τελειωσει :birdman:-Σκαει μυτη στο δωματιο με τσαχπινια και με τα πολλα κατεληξα να κραταω τα μαλλια της(καυλιαρικο κουρεματακι με φραντζες)μαζεμενα και να με πιπωνει για κανα 5λεπτο :rockon:-Ισως νομιζε οτι θα με βγαλει νοκ αουτ αλλα στα καπακια ερχεται και καθεται στο εργαλειο και την αρχιζω σε ενα αγριο καρφωμα με σφαλιαρες στην κωλαθρα της :rockon:,με πιανει απο το λαιμο και ερχεται χειλια με χειλια αποσταση :rockon:-κανενας μας φυσικα δεν εκανε κινηση για μπαλαμουτι-με καυλωσε πολυ αυτο και μετα απο κανα 3λεπτο απο πανω την γυρναω μπρουμυτα οπου της τον καρφωνω με το ενα ποδι της στον ωμο  :rockon:και μετα την γυρναω στα 4-Εκει την πηρα γλυκα και με δυναμη μετα :rockon:-το γκομενακι γουσταρει φαση''γαμιεμαι και βγαζω λεφτα''
Ισως το απογευμα παω και για τριτη καταθεση αν μου την βαρεσει... :rolleyes:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom