Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 141 άτομα (5 μέλη και 136 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
palio-farsa-laws βάλτους τα γυαλιά..!

Και αν το θέμα φτάσει στο υπουργείο..
οτι ο savalas εθεάθη εις το μεταξουργείο..
μετάθεση θα πάρει για φυλής
και όχι στα μπουρδέλα της Χιλής,
γιατί σκοπιά βαρά αυτός οληβραδίς,
και πιτσιλά τις πόρνες δις και τρις!

Skidoo αν πας τελικά να προσέχεις αύριο!
 

Επισκέπτης
ναι αδελφέ  μου- τους ... έβαλα τα ... γυαλιά γιατί σήμερα το  πρωί ανακάλυψα  ξανά την  θεία Μελίνα στο Δροσ. 95
Λοιπόν ----λίγο ενημέρωση
κατέθεσα τελικά  στο Φ 84 όπου εκεί ,  στο επάνω με τα ξύλινα πατώματα, και όχι στο 86 (αν κι εκεί μπερδεύεται κανείς)
είναι τελικά η  Μαριλένα με το πολύ ωραίο στήθος .  ¨οντως ψηλή ωραία κοπέλα, σούπερ στήθος + ευγενική μεν
αλλά  πολύ τυπική , σχεδόν καθόλου συμμετοχή -και  ...πάρα πολύ κρέμα
προσωπικά δεν θα ξαναπήγαινα . περί Μελίνας πόσταρα στο  δικό της τοπικ
η Ανια (καλή μελαχρινή ,άβυζη,με κατσαρά μαλλιά) σήμερα στο Φ86 πρωινή /  τι ξέρουμε γι αυτήν ?
νά είστε καλά
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Πριν μια ώρα Φ40, είχα διαβάσει από το φόρουμ ότι παίζει κωλούρι. Ήταν η Λαρίσσα από το Φ65 και έπαιζε μπάλα πρώτη φορά στο 40. Ωραίο μουνάκι, 20 χρονών ξανθό, γαμάτο σωματάκι, στενό μουνάκι και πολύ νάζι. Τσιμπούκι λίγο "βίαιο" και άγαρμπο, αλλά καλό γαμησάκι. Της ζήτησα να μην βγάλει τα ψιλοτάκουνα που φόραγε γιατί με έφτιαχναν πολύ... Στα μείον η καθαριότητα του ρδέλου. Το ξέρω ότι αν ήθελα κάθε μέρα καθαρά σεντόνια θα έπρεπε να πάω στο Intercontinental αλλά όχι και κάθε εξάμηνο... Πάντως κωλούρι δεν είχε.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η λαρισα ειναι τελικα διπλοβαρδιες.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
ναι αδελφέ  μου- τους ... έβαλα τα ... γυαλιά γιατί σήμερα το  πρωί ανακάλυψα  ξανά την  θεία Μελίνα στο Δροσ. 95
Λοιπόν ----λίγο ενημέρωση
κατέθεσα τελικά  στο Φ 84 όπου εκεί ,  στο επάνω με τα ξύλινα πατώματα, και όχι στο 86 (αν κι εκεί μπερδεύεται κανείς)
είναι τελικά η  Μαριλένα με το πολύ ωραίο στήθος .  ¨οντως ψηλή ωραία κοπέλα, σούπερ στήθος + ευγενική μεν
αλλά  πολύ τυπική , σχεδόν καθόλου συμμετοχή -και  ...πάρα πολύ κρέμα
προσωπικά δεν θα ξαναπήγαινα . περί Μελίνας πόσταρα στο  δικό της τοπικ
η Ανια (καλή μελαχρινή ,άβυζη,με κατσαρά μαλλιά) σήμερα στο Φ86 πρωινή /  τι ξέρουμε γι αυτήν ?
νά είστε καλά
Μακριά απ'την Αννα φίλε καλό πρόσωπο και σωματάκι,αλλά τελείως ξεπέτα.Δεν θα χύσεις καν!  :jerking: :jerking:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Προχθεσινή βόλτα στα σπίτια της Φωκαίας , μπας και πετύχω το άτακτο κοντοπούτανο Χριστίνα. Τζίφος. Πάντως το έπιπλο είναι στη θέση του. Ρε μάγκες, τί μουνάρα που είναι!!!!!!!!!!!!! Έχει μαυρίσει κιόλας. Φωτιά!!!! Στα άλλα σπίτια σχετικά καλά κομμάτια (τί φαλλοκρατικό γουρούνι που είμαι  >:cheesy:  ) , αλλά τί κάνον στο δωμάτιο , δεν ξέρω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι μαλιστα υπαρχει και η υπογραφη μου στο βιβλιο του περιπολου-εφοδευοντα στο φυλακιο-σκοπια του bourdela.com γωνια κεραμεικου με  κολωνου :2funny: :2funny:
αλλος θαχε παει κρουαζιερα στις κυκλάδες :2funny: :2funny:

θα ζητησω προκαταβολικα συγνωμη που θα βγω λιγο εκτος θεματος, αλλα πρεπει να αποκατασταθει και να λαμψει η αληθεια..  ;) ;)

λοιπον, στο βιβλιο του περιπολου-εφοδευοντα στο φυλακιο-σκοπια του bourdela.com (γωνια κεραμεικου με κολωνου) η αληθεια ειναι οτι υπαρχει η υπογραφη του σαβαλα..
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΤΗ !!!!!!!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

ο λογος ειναι οτι το μελος σαβαλας εκανε στροφη στην ποιοτητα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: και αρχισε τα ζιγκολιλίκια και τις συνοδειες σε ευκαταστατες κυριες !!!!!!!!!!  :grin: :grin: :grin: :grin:
και βεβαια οπως καταλαβαινετε τις υπογραφες του τις βαζει αλλος..
 

Επισκέπτης
Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά έχω την αίσθηση ότι μειώθηκε η δραστηριότητα στο thread. Η ζέστη φταίει?
Παρεπιπτόντως σήεμρα πρωί Φ200, Φ71, Φ65 κλειστά. Που να το ψάξω τώρα το Χριστινάκι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά έχω την αίσθηση ότι μειώθηκε η δραστηριότητα στο thread. Η ζέστη φταίει?

ε να μη φταιει η ζεστη ???? κι εγω ψιλο-χαλαρωσα τα αγαπημενα μου μασαζ  :smitten: και παιζω ντιλιβερι..  :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το καταλαβα οταν ειδα το νικ σου διπλα στο ''νεο'' οτι θα μου την εχεις καρφωσει.. :grin:
 

Επισκέπτης
Το πρωι κατα τις 11.00 ολα τα σπιτια στην Φυλης ανοιχτα μεχρι μια στιγμη που αρχιζαν να κλεινουν ενα ενα.

Διδυμου 8α πανω milf χωρις βυζι
Διδυμου 8β κατω.Νομιζω ηταν η γνωστη Αθηνα η μια που της εμοιαζε
Διδυμου 18 υπογειο Αλεξανδρα milf
Διδυμου 18 ισογειο μετρια,η τσατσα ελεγε οτι κανει ελευθερο στοματικο...
Διδυμου 20 Καταθεση 20 ευρω.Καλη ρωσιδα ψιλομεγαλη αδυνατη με τεραστιο πατο.Στο κρεβατι στην αρχη ειχε παιχνιδι,τριψιματα...Θεος ο τσατσος!!!!
Φωκαιας 24 μια μαυρη πολυ τουμπανο.
Φυλης 109 και στα δυο τιποτα το καλο.Σε αυτο με το κουδουνι milf και στο κατω μια με μεγαλα βυζια.

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
Χθές κατέθεσα στο Φυλής 109 (στο επάνω).
Εκεί βρήκα μια ρωσίδα milf με πολυ μεγάλα βυζια , την Κλεοπάτρα.
Βυζία φυσικα παρακαλώ. Η κλεοπάτρα ειναι γύρω στα 40+, με καμπύλες , ξανθιά.
Στο δωμάτιο χωρίς να είναι κακιά, δεν ειναι όμως και τίποτα το ιδιάτερο.
Τσιμπούκι μέτριο, ανέβηκε απο πάνω και μετά την έβαλα στα 4 και χαστούκιζα με μανία τα κωλομέρια της (που έιναι μεγάλα σαν τα βυζιά της).
Ισως την ξαναπάρω λόγω βυζιών και μόνο...
Μου ειπε οτι παιζει μόνο πρωινά στο συγκεκριομένο ρδέλλο...
Η κλεοπάτρα λοιπόν συνίσταται σε βυζολάτρες-milfολάτρες ΜΟΝΟ!

Για να ρεφάρω σήμερα το απόγευμα χτύπησα πάλι Διδύμου 18 το ισόγειο την γλυκούλα milf-ρωσίδα-ξανθούλα με το κόκκινο μαγουλάκι και το αξύριστο μουνάκι (απο τα χείλη και πάνω) Ναταλί!
Η Ναταλί όπως έχω ξαναγράψει παιζει συνήθως πρωινά, ειναι πολύ καλό τυπάκι, κάθεται απο πάνω ανάποδα παρακαλώ, σου κάνει στοματικό σε στάση 69 (και ακά για τους φαν) και γενικα είναι value for money!
Θα ξαναπάω! :boobies:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
θα ζητησω προκαταβολικα συγνωμη που θα βγω λιγο εκτος θεματος, αλλα πρεπει να αποκατασταθει και να λαμψει η αληθεια..  ;) ;)

λοιπον, στο βιβλιο του περιπολου-εφοδευοντα στο φυλακιο-σκοπια του bourdela.com (γωνια κεραμεικου με κολωνου) η αληθεια ειναι οτι υπαρχει η υπογραφη του σαβαλα..
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΤΗ !!!!!!!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

ο λογος ειναι οτι το μελος σαβαλας εκανε στροφη στην ποιοτητα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: και αρχισε τα ζιγκολιλίκια και τις συνοδειες σε ευκαταστατες κυριες !!!!!!!!!!  :grin: :grin: :grin: :grin:
και βεβαια οπως καταλαβαινετε τις υπογραφες του τις βαζει αλλος..

καλα και ο bourdeliaris1984 τί εκανε στην κολωνου& κεραμεικου γωνια?δεν εβλεπε οτι ερχοταν ο πριγκηπας του μασαζ για να παρει το βιβλιο εφοδου...λεγε ρε...τί υποσχεθηκες στο παιδι και σου εδωσε το βιβλιο?ε?λεγε ρε.....μηπως καμια μιλφατζου ντιλιβερι?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Χθες Διδυμου 8α Νατασα η πιο μουναρα πουτανα στη μικρη μπουρδελοκαριερα μου
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
καλή είναι εμφανισιακα με ωραία πλαστικα βυζια που σε αφηνει να τα αγγίζεις οχι σαν μερικες αλλες...
αλλα στο δωμάτιο τυπικη..
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ναι από Διδύμου 8 πάνω με καστανά μαλλια αν θυμάμαι καλά..
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
απο οτι καταλαβα, ξεραιλα, με βλεπω να φευγω παρθενος απο δω,  :headbang:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom