Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (43 μέλη και 250 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τύπε το σημείο αυτό (στην ουσία τρίγωνο με την Βίκτωρος Ουγκώ) είναι γνωστό σεσημασμένο σημείο. Έχει κέντρα που αράζουν οι αλλοδαποί, οι οποίοι ξαφρίζουν αμάξια ή άτομα που σταματάνε στα φανάρια. Τις προάλλες είχα αφήσει το όχημα σε γειτονικό parking επί της Φαβιέρου, και κατέβαινα τον δρόμο όταν επί του οδοστρώματος πέρασε τρέχοντας αλλοδαπός που είχε βουτήξει την τσάντα μιας κοπελίτσας. Έστριψε τρέχοντας σε παρακείμενο δρόμο (Σωνιέρου αν θυμάμαι καλά) αλλά ευτυχώς κάποιοι τον πρόλαβαν και γλίτωσαν την τσάντα.

Ένα μπουλούκι αλλοδαπών παρακολουθούσε διακριτικά, με πιθανή πρόθεση να επέμβει σε βοήθεια του κλεφτρονιού, αλλά κάτι ότι μαζεύτηκε πλήθος και από τα παρακείμενα μαγαζιά και μια στάση λεωφορείου, κάτι ότι η Τροχαία είναι μερικά τετράγωνα πιο κάτω, τους οδήγησε να διαλυθούν σφυρίζοντας...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Πυραυλε την επομενη φορα πατα του το ποδι (με το αυτοκινητο :)
 

198610

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
ειναι που αρχιζουν και τελειωνουν τα γκετο . για παραδειγμα με το που βγαινεις απο το σταθμο αττικης για τα μπουρδελα της ρεμουνδου ειναι ολο τσιλιαδοροι
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Πώς γίνεται να κάνω 3η ή 4η φορά το ίδιο λάθος;
Πάλι στο κομοδίνο στη Τζέσικα στο Φ134 πήγα...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
δεν την γνωρισες και μπηκες,ή απλα εισαι μαλακας(με την καλη εννοια)?
Είμαι μαλάκας.
:headbang:
Ρε τυπε 3-4φορες την πηρες και ξενερωσες και την ξαναπηρες ; :grin:
Ναι.



Ολο λέω θα κάνω μια λίστα με 3-4 υποψήφιες και όλο πάμε σε ανύποπτη στιγμή. Γουστάρω λίγο αυτό το σεμνό...παρθενό...όπως θέλετε πείτε το...
Ούτε να γλύψεις μπορείς...έχει 200 κιλά κρέμα στο μουνί της...τα βυζιά συλικονάτα...άλλα κάτι με τραβάει συνέχεια και μπαίνω...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Είμαι μαλάκας.Ναι.



Ολο λέω θα κάνω μια λίστα με 3-4 υποψήφιες και όλο πάμε σε ανύποπτη στιγμή. Γουστάρω λίγο αυτό το σεμνό...παρθενό...όπως θέλετε πείτε το...
Ούτε να γλύψεις μπορείς...έχει 200 κιλά κρέμα στο μουνί της...τα βυζιά συλικονάτα...άλλα κάτι με τραβάει συνέχεια και μπαίνω...
τυπε μηπως εισαι μαζοχας? :grin:
 

Επισκέπτης
[...] άλλα κάτι με τραβάει συνέχεια και μπαίνω...

Τυπικη περίπτωση ψυχαναγκασμού. Δεν φάινεται ανησυχητικό. :2funny:
Σκέψου τη πουτάνα και τη σκήνή της συνάντησης και άφησε ελεύθερες τις σκέψεις σου (ελεύθερος συνειρμός) να δεις που θα σε οδηγήσουν.
Ισως ανακαλύψεις κάποιο γνωστό πρόσωπο ή αναπαραγωγή κάποιας κατάστασης από το παρελθόν.
Μπορεί και να μη βγει τίποτα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Κύριοι, η διασταύρωση Μάγερ - Μάρνη και ειδικότερα όταν κατεβαίνεις τη Μάγερ και αναμένεις στον ερυθρό σηματοδότη, είναι κίνδυνος - θάνατος!
Προ ολίγου μου επετέθη νεαρός αλλοδαπός κακοποιός, ο οποίος αποπειράθηκε να ανοίξει την πόρτα του αυτοκινήτου, μάλιστα δε την πόρτα μου, την πόρτα του οδηγού!
Σ΄ αυτό το σημείο είχα παρόμοια εμπειρία πέρσι. Πρόκειται για αραβική μαφία του παλαιού μαύρου Σεπτέμβρη. Σημειωτέον ότι στον ίδιο δρόμο μου διέρρηξαν και το αυτοκίνητο πριν δύο χρόνια. Με άλλα λόγια μπουρδελοπεριοχή
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Σ΄ αυτό το σημείο είχα παρόμοια εμπειρία πέρσι. Πρόκειται για αραβική μαφία του παλαιού μαύρου Σεπτέμβρη. Σημειωτέον ότι στον ίδιο δρόμο μου διέρρηξαν και το αυτοκίνητο πριν δύο χρόνια. Με άλλα λόγια μπουρδελοπεριοχή

Ξέρετε τι αστείο είναι όταν στέλνουμε δόλωμα με αμάξι με ανοιχτά παράθυρα και τσάντες γεμάτες πράγματα φίλο μας , και όταν σκάνε τα μιλιούνια να τον κλέψουν να βγαίνουν 10 μηχανάκια ανάποδα τη Μάρνη και από κάτω και να τους κυκλώνουν ξυλοκοπώντας τους?
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Περασες απ το μερος προετοιμασμενος Πύραυλε και εύγε!Κατι αλλο που μπορει κανεις να κανει,αφου βεβαιως ασφαλίσει τις πόρτες,ειναι να πασαλειψει τα πόμολα με σκατα.Ετσι ο υποψηφιος κλεφτης,οχι μονο θα αποτυχει,αλλα θαχει και σκατωμένα χέρια. :2funny:
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Προ 3 ωρών, στην οδό Αλκιβιάδου (πραγματικά σπουδαία προσωπικότητα της Αρχαιότητας ο Αλκιβιάδης, γνωστός χιλιάδες χρόνια μετά το θάνατό του), στο 16α εκδίδονταν η (Α)Χριστίνα (η οποία ακολουθείται από οχετό αρνητικών σχολίων από συγγραφείς του ιστοτόπου), στο 16β δύο ολίγον ευτραφείς νεαρές αλλοδαπές και στο 16γ η ημεδαπή milf Κατερίνα.

Τελικώς εγένετο επαναληπτική συνουσία μετά της ημίθεας Εύας, Κων/πόλεως 166 (το τηλέφωνο των Α΄ Βοηθειών).

Κύριοι, η διασταύρωση Μάγερ - Μάρνη και ειδικότερα όταν κατεβαίνεις τη Μάγερ και αναμένεις στον ερυθρό σηματοδότη, είναι κίνδυνος - θάνατος!
Προ ολίγου μου επετέθη νεαρός αλλοδαπός κακοποιός, ο οποίος αποπειράθηκε να ανοίξει την πόρτα του αυτοκινήτου, μάλιστα δε την πόρτα μου, την πόρτα του οδηγού!
Καθότι πριν από μερικούς μήνες στο ίδιο ακριβώς σημείο μου είχε επιτεθεί συμμορία κακοποιών (ο ένας στη μια πόρτα, ο άλλος στην απέναντι πόρτα και ο τρίτος στην τσίλια), είχα το νου μου και κλειστές τις ασφάλειες.
Μόλις ο μπινές άπλωσε το χέρι στο πόμολο, μετακίνησα ελαφρά το όχημα και του εξαπέλυσα βαρύ υβρεολόγιο (το οποίο φυσικά δεν κατάλαβε, καθότι αλλοδαπός)...
Απομακρύνθηκε ήρεμα μερικά μέτρα, και έμεινε απαθής στη γωνία περιμένοντας την επόμενη ευκαιρία.
Εϊναι ζήτημα χρόνου η αιματηρή κατάληξη στο σημείο αυτό.
Το ....ανωτερω σχόλιο αναφέρεται στην επίθεση που δεχτηκε ο Πύραυλος
 

Επισκέπτης
Ξέρετε τι αστείο είναι όταν στέλνουμε δόλωμα με αμάξι με ανοιχτά παράθυρα και τσάντες γεμάτες πράγματα φίλο μας , και όταν σκάνε τα μιλιούνια να τον κλέψουν να βγαίνουν 10 μηχανάκια ανάποδα τη Μάρνη και από κάτω και να τους κυκλώνουν ξυλοκοπώντας τους?

Η ΕΛ.ΑΣ δεν διαθέτει ούτε αυτή τη στοιχειώδη φαντασία.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Πώς γίνεται να κάνω 3η ή 4η φορά το ίδιο λάθος;
Πάλι στο κομοδίνο στη Τζέσικα στο Φ134 πήγα...
Αυτή τη γλυκούλα με τα γυαλιά λες?Μια φορά την λεχω πάρει κ δεν νομίζω να υπάρξει δεύτερη...Κρίμα γιατί είναι πολύ όμορφη κοπελλίτσα κ με πολύ ωραίο σώμα...

Εγώ προχθές πήρα μια Σάντρα αν θυμάμαι καλά το όνομα...Ψηλή,αδύνατη με φάτσα σκυλόψαρου...Τρελλό κομοδίνο κ τρελλή ξινίλα...Από τα νεύρα μου ούτε κριτική δεν έχω ανεβάσει...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Καλησπερα, λοιπον μινι πρωινη τσαρκα στη φυλης και γυρω,ξερετε με τα ονοματα δεν τα παω καλα  :rolleyes:
Διδυμου16β =Η Σιλβια με τις βυζαρες
Διδυμου20=Μια ξανθια ρωσσιδα μιλφ με τελειωτικο ,νομιζω η Μινελα
Διδυμου8κατω=Η Καρμεν εκανε κολπακια  γυρω απο το σωληνα
Διδυμου8πανω=Ξανθια  δεν  παρατηρησα σωμα,ειχε ξυνισμενο βλεμα
Φωκαιας17κατω=Μια ψηλη σχετικα καλης εμφανισης.
Φωκαιας17πανω=Τανια που ειναι κατω,με τη κωλαρα και το βυζι τρυπανι
Φωκαιας19=Ημαρτον ακομα το ξεπετοδιδυμο
Φωκαιας22κατω=Κοπελα με ωραιο προστυχο προσωπο και καλο σωματακι
Φωκαιας22δεξια πανω=Δυο κοπελες,μια αδυνατη μελαγχρινη που παιζει καιρο εκει και μια με καρε μαλλι ,σχετικα καλο σωμα με μεγαλα βυζια
Φωκαιας27υπογειο=Η Ρωσσιδα μιλφ που παιζει εκει τελευταιο μηνα
Φωκαιας27ημιοροφος=Γιαννα η τσαχπινα ουκρανεζα.
Φυλης66δεξια=Η Ντενισσα,το ξανθο αλογο.
Φυλης66αριστερα=Η σπαζαρχιδο τσατσα απο Φωκαιας17,μολις με ειδε εμενα και το φιλαρακι, μας ειπε δεν εχω κοπελα,της ειπα κλεισε το λαμπακι..
Φυλης 74=μπαζο αριστερα,δεξια μπαζο γυφτακι
Φυλης84α=Η Ιταλιδα και καλα που παιζει εκει τελευταια ,μας χαιρετησε στα Ιταλικα
Φυλης65 κατω=Κοπελα με καλο προσωπακι,ωραιο μοντελε σωμα,πρωτη φορα την ειδα.Δεν ειναι η κοπελα με τις βυζαρες
Φυλής 67=Η Σονια ,νταρντανα με βυζαρα,κωλαρα παντα χαμογελαστη.
Φυλης 69 κατω=Η εκπληξη,δεν ηταν η Τανια αλλα το Χριστινακι που δουλευει πανω τα απογευματα
Φυλης92παλιο=Η  αλογοΚαρολινα
Φυλης92νεο=2 κοπελες χοντρες με βυζαρες και κωλαρες.
Μονη Προδρομου υπογειο=Ενα μιλφ ψιλολιγνο με κοντο μαλλι,αδιαφορο για τα γουστα μου.
Στα μεγαλα νουμερα της Φυλης ειχε λαικη..
Κνιδου18=Η Τζουλια ,στο τοιχο γραφει αυταρχικο 40 ε..Η κοπελα ειναι χοντρη με τεραστιο βυζο..
Αδανων2=Ξανθια γκιλφ η Ζανια μαλλον,εντονα βαμμενη..
Τροφωνιου13δεξια=Ενα μιλφ ξανθο με τεραστιο βυζο,για να κοιταω εκει δεν παρατηρησα σωμα γιατι εφυγε γρηγορα αλλα μαλλον γεματη.
Αλκαμενους117=Η γνωστη Τζουλια ,εριξε τη τιμη στα 20 ευρω.Η τσατσα μας ειπε οτι αν δε κατσουμε δεν θα βγει η κοπελα  :jerking:
Μπηκα σε ολα στη Λιοσιων ,Βεργας,τροφωνιου αλλα στα περισσοτερα ειχε γκιλφ και δεν εδωσα βαση..Παντως σε καποια δεν εβγαινε καν η κοπελα και μας ελεγε η τσατσα οτι ειναι μεγαλη για σας (καταλαβαιναν προφανως οτι δεν θα περασουμε)
Απο κοσμο,ελαχιστο,τα πιο πολλα σπιτια αδεια..
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
πρωινη...

ελλης 3  αννιτα...ωραια μιλφαρα με βυζαρες(μαλλον πλαστικες)

αλκιβιαδου 16 δεξια πορνοπορτα  στελλα ξανθο μιλφ και αννιτα πιτσιρικα με βυζομπαλα(ακολουθει κριτικη)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom