Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 549 άτομα (38 μέλη και 511 επισκέπτες)

Brezniev

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Ερωτηση ασχετη: πωσ ξεχωρίζω την απάντηση μου απο το πλαίσιο το μπλέ που περιέχει την ερώτηση συναγωνιστή στην οποία θέλω να απαντήσω??????? βλέπε πιο πάνω την απάντηση μου στόν jigis.
Γιατί μαλακίζεται έτσι???
 

Επισκέπτης
Ερωτηση ασχετη: πωσ ξεχωρίζω την απάντηση μου απο το πλαίσιο το μπλέ που περιέχει την ερώτηση συναγωνιστή στην οποία θέλω να απαντήσω??????? βλέπε πιο πάνω την απάντηση μου στόν jigis.
Γιατί μαλακίζεται έτσι???
Όταν κάνεις παράθεση, το προηγούμενο μήνυμα βρίσκεται μέσα σε quote. Εσύ γράφεις τα δικά σου έξω από τα quote.
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
ρε παιδια κανα νεο απο τη ντιανα περγαμου 27α (πρωην αιμιλια αγκυρας 12)?
την εχει δει κανεις πουθενα ?

Εκεί είναι αδερφέ....σε χθεσινή επίσκεψη μου είπε η τσατσά οτι επιστρέφει σε 10 μέρες.
Και την προηγούμενη εβδομάδα ήταν εκεί πρωινή. Αν και όπως είπα,τα χει βάλει τα κιλάκια της απο το καλοκαίρι...Σαν να μπατάλεψε λίγο  :tits: :tits: :tits:
μην ξανακουσω μαλακια για την εμιλυ η γκομενα ειναι πολυ καβλα και μονο που τη βλεπεις με τους βυζους της χυνεις :zfuck: :zfuck: τωρα αμα γουσταρετε ανορεξικες αυοτο ειναι αλλο θεμα
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
επιλεκτικη καταδρομη σημερα στην απογευματινη βαρδια στην φυλης και περιξ επισκεφθηκα καποια που ειχα στο μυαλο μου και μονο
φυλης 66α μια ξανθια πετιτ ρουμανα με ωραιο σωματακι και κωλαρακο ξενερωσε που δεν περασα αφου εριξε μια βολτα στο σαλονι
φυλης 66δ η καρολαιν ψιλη μελαχρινη αλογα με κωλαρα και βυζαρες εθνικοτητα δεν ξερω η γκομενα δεν παιζεται θα την επισκεφτω συντομα για να την δοκιμασω
αγκυρας 12α καινουρια μαλλον κοπελα ονοματι εβελυν η μαλακια ειναι οτι την πετυχα λιγο πριν αλλαζε για το συγκεκριμενο οικημα η βαρδια οποτε επιστρεφοντας παλι ειχε ερθει η παχουλη αλεξανδρα κριμα και θα την τιμουσα πολυ ωραια κοπελα γυρω στα 25 27 το χαρακτηριστικο σημειο ο κωλος της που εδενε πολυ ωραιο με το υπολοιπο συνολο σε καμια περιπτωση αδυνατη η κατι τετοιο οτι πρεπει για τα γουστα μου πρεπει να την τεσταρω και αυτη
διδυμου 8β μια μονικα που δεν την ειχα ξαναδει πολυ ωραιο μελαχρινο μωρο και αυτη με καποια παραπανω κιλα στη μεση γλουτους και κωλο και φοβερους φυσικους βυζους ανοιχτοχρωμο ματι κτλ νεαρη σε ηλικια εκανε πασαρελα στο σαλονι στο στυλο και εκεινη την ωρα ενας συναγωνιστης που ηταν μαζι μου στο σαλονι αφου τον ρωτησα κατα την εξοδο απο το μπουρδελο αν ελεγε τιποτα η πουτανα μου ειπε οτι την ειχε ξαναπαρει στο παρελθον αλλα δεν ειχε μεινει ικανοποιημενος επειδη ηταν λιγο περιεργη η παραξενη μεσα καλα κρασια
διδυμου 16α η βαλερια ξανθο μιλφ με βυζια και κοντο μαλλι και αυτη προγραμμα φουλ με τελειωτικο στο στομα τελικα περασα μαζι της
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
α γεια σου...για αυτην την μονικα λεω και εγω!!!τι μουναρος με καμπυλες ηταν αυτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κριμα αν δεν λεει.....
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
στην πρωινη βαρδια...

ιουλιανου 71 ...η λιζα...δε μ αρεσε καθολου...

βεργας 6β...η αντζελα,ενα ξανθο χαμογελαστο μιλφ με βυζαρες...νομιζω εχει παρει το ματι μου κριτικες,θα τις τσεκαρω και αν ειναι καλες μαλλον θα την τιμησω οσονουπω...

βεργας 6α η σοφια η ποντια...(προτελευταια κριτικη μου)...την πηρα τριτη φορα...ξενερωσα λιγο ειναι η αληθεια :think:...δε με βλεπω να την ξανατιμαω...αυτη μια χαρα ηταν στις υπηρεσιες της,εγω ξενερωσα...
...να πω  οτι θυμιζει τη θεια ευα αλλα 15 χρονια νεοτερη ας πουμε...για να καταλαβετε πως ειναι εμφανισιακα...ειναι μαλλον ασχημη γυναικα θα λεγα :think:
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
α γεια σου...για αυτην την μονικα λεω και εγω!!!τι μουναρος με καμπυλες ηταν αυτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κριμα αν δεν λεει.....
που ξερεις τι κανει η καθε κοπελα μεσα στο δωματιο φιλε μου οποτε απλα πας και διαπιστωνεις ο ιδιος παντα ενεχει ρισκο αυτο τωρα ηθελα να συμπληρωσω οτι στο αγκυρας 12α η εβελυν ειχε κοντο ξανθο μαλλι και φαινοταν να εχει σφιχτο δυνατο και γυμνασμενο σωμα για πρωτη φορα ερωτευτηκα τις τυπισσες με κοντο μαλλι οι φαν του ειδους να κανουν ενα τεστ drive :pipa3: :pipa3:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Νόμιζα ότι είχαν περάσει μέρες πολλές, αλλά τελικά πέρασαν μόνο δυο ημέρες με ελάχιστες ενημερώσεις και αρκετές αμπελο-φιλοσοφίες ...

Πολλά Μπράβο στα παιδιά που έκαναν ενημέρωση και ιδιαίτερα στο Xeiroglykanos που "ανοίγει" νέους δρόμους στην μπουρδελο-ανταπόκριση !!!  :rockon:

Για την Μαρίνα στο Φωκαίας 19 θα έχω σε δυο-τρεις ημέρες (σίγουρες ?) πληροφορίες για την ώρα και τις ημέρες που θα δουλεύει ...  ;)

Έως τότε,

αναζητούμε πάντα την "καλή εκπληξη" στα σεσημασμένα κω(ο)λο-μπούρδελα

και να' στε πάντα καλά

:)
 

Επισκέπτης
στο αγκυρας 12α η εβελυν ειχε κοντο ξανθο μαλλι και φαινοταν να εχει σφιχτο δυνατο και γυμνασμενο σωμα για πρωτη φορα ερωτευτηκα τις τυπισσες με κοντο μαλλι οι φαν του ειδους να κανουν ενα τεστ drive :pipa3: :pipa3:
Όταν λες κοντό το εννοείς ή είναι απλά κανένα καρέ μέχρι τους ώμους;
 

Επισκέπτης
λοιπον θα ξεκινησω απο νωρις για να μπορεσετε στο τελος να καταλαβετε το μεγεθος της ξενερας..

εχτες το μεσημερι τελειωνω απο την δουλεια και δυστυχως ενω πρεπει να πληρωθω δεν πληρωνομαι και βλεπω στο πορτοφολι πως εχει μεινει ενα 50αρικο και κατι ψιλα (περιπου 3-4 ευρω)

οποτε το απογευμα δεν κανονιζω κατι και καθομαι να δω τηλεόραση στο σπιτι μονος μου.. κατα τις 2 επειδη βαριομουν απιστευτα και ημουν και λιγο καβλωμενος ειπα δεν παω καμια "βολτα", ετσι και εκανα αφου πλύθηκα* και ξυριστηκα πηγα με το αμαξι στην πιατσα της καποδιστριου-σωκρατους-χαλκοκονδυλη αλλα οι μπατσοι με ειχαν προλαβει και ετσι δεν υπηρχε ουτε ΜΙΑ κοπελα μονο μια τρανσ αλλα και αυτη δεν εκανε πιατσα ειχε κατσει στο καφενειο και αραζε!
μετα κατηφορησα στο μεταξουργειο μονο και μονο να δω μηπως ανοιξε και το αλλο κολοκυνθους και εφερε τιποτα καλο αλλα ηταν και τα 2 κλειστα οποτε δεν σταματησα καν και εφυγα για φυλης με σκοπο να παρω μια κοπελα που δουλευει φωκαιας 22 και την βλεπω καθε πρωι στον δρομο (δουλευω στην περιοχη) και κοιταει λιγο τα πρωινα και οταν την ειδα οτι δινει και κωλο πραγματικα ηθελα να την γαμησω μονο κωλο για να δω πως θα κοιτιομαστε τις επομενες μερες!! ειπα να γυρισω λιγο και να δω και τιποτα αλλο...
[size=20pt]ΤΟ[/size] λαθος!!!
μπαινω στο φυλης 80 και ακουω οτι ειναι η μαρια γιατι οποτε την βλεπω μου θυμιζει ξεπετα!!
και μπαινω στο φυλης 84πανω (μπορει να ηταν και και το 86) και βλεπω 2 πολυ ομορφα κοριτσακια την σοφια (εχω κανει κριτική και την εχω και στην λιστα "cim σε μπουρδελα" και ηταν μια που μου ειχε αφησει καλες εντυπωσεις) και η σελενα που εκανε κωλο και ακαποτο!!
αμεσως με καβλωσε και η εμφανιση τους αλλα και το να χυσω την σοφια στο στομα και να βλεπει η αλλη!!!!
και κανω το λαθος και δινω 40 (απο τα 53-54 ευρω που ειχα) για να τις παρω παρτουζα καθως μου ειχε καβλωσει ο πουτσος απο το σαλονι μπαινω γδυνομαι και περιμενω ορθιος.. συνηθως στις παρτουζες παιζει ενας ψιλοανταγωνισμος απο τις κοπελες και πραγματικα το απολαμβανεις αλλα εδω την ειχανε δει αλλιως..

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΓΑΜΗΣΙΟΥ:
μπαινουν και μου λεει η σελενα -ξαπλωσε!! με υφακι αντε να τελειωνουμε μαζι σου.. και παει να μου φορεσει καποτα, της λεω  -ακαποτο δεν κανεις?? και χωρις να πει τιποτα γεματη ξενερα στην μαπα τον παιρνει ακαποτα για μια πιπα πραγματικα αδιαφορη και το μονο που ειπε ηταν -μην τολμησεις να χυσεις! η σοφια ειχε καθισει ορθια μακρια απο το κρεβατι και της ειπα -ελα πιο κοντα.. και αυτη που την αλλη φορα ηταν μια χαρα την ειδα οτι ξενερωσε αλλα ηρθε στο κρεβατι σε σημειο ωστε να μην την φτανω οποτε λεω στην σελενα -σταματα να μου κανει λιγο πιπα και η σοφια. και μου λεει η σελενα -τι λες μωρε πρωτα θα γαμησεις εμενα να τελειωνουμε και μετα την σοφια!, σε μια απελπιδα προσπαθεια μηπως και σωσω το 40αρι της λεω -ωραια, φυγε εσυ.. και η απαντηση -μην λες βλακειες και τελειωνε πρεπει να χυσεις εχεις 10 λεπτα!! και τοτε η σοφια τιναζεται στον αερα και μου λεει οτι πηγα να της βαλω δακτυλο στον κωλο πραγμα που δεν εκανα απλα κουνηθηκα και πηγα να της χουφτωσω τον κωλο αλλα δεν πλησιασα καν στην κωλοτρυπιδα!!
αυτο ηταν που ξεχυλησε το ποτηρι τις εδιωξα και τις 2 και αυτο που με εξοργησε εντελως ειναι οτι εφυγαν και γελαγαν μαζι μου, σε υφακι σου φαγαμε 40€ για πλακα και δεν γαμησες καν.. ντυθηκα βγηκα εξω και προειδοποιησα τους συναγωνιστες στο σαλονι να φυγουν γιατι ειναι ξεπετες.. αλλα εκανα το λαθος και δεν ζητησα τουλαχιστον το ενα 20αρικο της σοφιας την οποια πραγματικα δεν αγγιξα!!
τωρα θα μου πειτε οτι ειμαι μαλακας που χαλασα τα τελευταια λεφτα μου για μια παρτουζα, αυτο οντως ειναι μαλακια αλλα δεν δικαιολογει της ξεπετοσυνη τους. ομως πραγματικα αξοργιστηκα γιατι και αλλες φορες μου εχει τυχει αλλα ειχα λεφτα και ελεγα δεν πειραζει ομως τωρα η ανοχη τελειωσε!!

συμπερασμα: θα κανω κριτικη στο σαιτ οπου μπορω και θα οργανωσω προσωπικα την μαυρη λιστα γιατι εχει ατονισει και διαβαζοντας ΟΛΕΣ τις κριτικες θα την ενημερωνω με σκοπο οι καριολοξεπετες να παιρνουν οσο το δυνατον πιο λιγο λεφτα απο τους ανυποψιαστους συναγωνιστες!!!


*ο λογος που πλύθηκα και εβαλα κολονιες κτλ ειναι για την πουτανα για να μην της μυριζω οπως κανω σχεδον παντα και οι σωστες κοπελες το εκτιμανε απο τους αλλους τους τιροβρωμικουλες..
 

Επισκέπτης
φιλε florian το καλοκαιρι αρχες αυγουστου ειχα παει τσαρκα με εναν κολλητο.εχουμε πιει τις μπυρες μας και ειμαστε ψιλοντεφι.ο κολλητος ειχε κολλησει να παρτουζωσουμε τις 2 αυτες γκομενες αλλα επειδη την μυρισα την ξεπετα του ειχα φαει τα συκωτια να παμε αλλου γιατι θα το κλαιμε το 40αρι.τελικα με τα χιλια παρακαλια μπαινουμε στις εν λογο κορασιδες.ειχαμε ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια αντιμετωπιση και απ τις 2 και επισης να μιλανε στην γλωσσα τους και να γελανε.εγω τελειωσα και την εστειλα την μια αλλα ο κολλητος αργουσε και ντυθηκα και τον περιμενα στο σαλονι.μετα απο κανα 2 λεπτα ακουω φωνες και η τανα βγηκε απ το δωματιο βατωντας την πορτα.μπαινω μεσα και του λεω τι εγινε?και μου λεει οτι εκει που γαμαγε στα ξαφνικα σηκωθηκε και εφυγε.η τανα απειλουσε οτι θα παρει τηλεφωνο την προστασια.στα αρχιδια μας της λεω και οπως ειμαστε ψιλοντεφι ειχαμε ορεξη για μανουρα.της λεω της τσατσας φερε πισω το 1 εικοσαρι γιατι ο φιλος μου δεν τελειωσε και αυτη να μου λεει τα δικα της.τελικα μετα απο κανα 5 λεπτο και βλεποντας απ τις φωνες μας οτι οι υποψηφιοι πελατες φευγανε μου εδωσε τα εικοσι και φυγαμε.
γενικα δεν μασαμε οταν εχουμε δικιο γιατι μονο με το ακουσμα οτι θα παρουμε τηλ την αστυνομια χεζονται.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά έλεος! Έχουν γραφτεί διθύραμβοι για τη μοχθηρία της Σελένας. Τι να πω, αν εσείς επιμένετε τα θέλει ο κώλος σας ή μάλλον η τσέπη σας!
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Η καλυτερη αντιμετοπιση σε τετοιες περιπτωσεις ειναι να ριχνουμε ακυρο,να μη περναμε στο δωματιο με αντιεπαγγελματιες κοπελες να δειτε για το ποτε θα ξεκουμπιστουν ολες οι ξεπετες..
Προσωπικα πολλες φορες μου ηρθε να πηδηξω τη Σελενα αλλα πηγα βαση λογικης,σε αυτη την εποχη που δεν μας περισσευουν τα λεφτα ,δεν θα δωσω  ψωμι σε κοπελες που δεν μας σεβονται..
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
361
Κριτικές
14
Like
1.614
Πόντοι
2.472
Μάγκες καλό είναι το σεξ κ τα γλωσσόφυλα κ τα ελεύθερα στοματικά αλλά δείτε κ εδώ ,

www.star.gr/ellada_kosmos/108304]http://www.star.gr/ellada_kosmos/108304[/url]

εγώ δεν εχω εμπιστοσύνη στη γκόμενα μου πλέον,
όλα τα παραπάνω μεταδίδουν ασθένειες , προσέχετε .......
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Σήμερα κατά τις 03:00 πέρασμα από Φώκαιας(μετά από αποτυχημένη αναζήτηση μαύρων κοριτσιών σε Βαρβάκειο και Πατησίων :headbang: :headbang:) και κατάθεση στο καλτ μπουρδέλο ''λαβύρινθος''.Η πουτάνα λεγόταν Ελβίρα,από Βουλγαρία,ψηλή με μεγάλα 4αρια βυζιά  :tits:,ωραία κωλάρα και προστυχόφατσα με γυαλιά.Η τσατσάρα ανακοίνωσε ότι κάνει ότι αρέσει σ'έναν άντρα εκτός από κώλο(ήταν πρωτότυπη ανακοίνωση) :headbang:.Στο δωμάτιο δεν λειτουργούσε κλιματισμός και το παράθυρο ήταν ανοικτό(εντελώς καλτ σκηνικό).Η πουτάνα ήρθε άμεσα,δεν ήξερε σχεδόν καθόλου ελληνικά(ήταν 25 μέρες στην Ελλάδα,απ'ότι μου είπε). Η πίπα της ήταν άτεχνη,οι βυζάρες της όμως υπέροχες(της έλιωσα στο στόμα μου).Την πήρα ιεραποστολικό όπου είχε πολύ καλή συμμετοχή και μετά στάση του λαγού.Δυνατό σφυροκόπημα κατάθεση και γεια σας.Η τσατσάρα είχε χτυπήσει ήδη την πόρτα πριν ντυθεί η πουτάνα και βγει.Ένας κολλητός μου που τηρούσε υποτύπωση απ'έξω μου είπε ότι το έκανε στο 7λεπτο :birdman: :birdman: :jerking: :jerking:.Όταν ξαναπάω θα φροντίσω να το βρωμίσω όσο πιο πολύ μπορώ,καριόλα τσατσάρα :birdman: :birdman:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Μινι πρωινη τσαρκα με συγχωρητε αλλα με τα ονοματα δεν τα παω καλα.
Διδυμου 20 = ιβανα η τσεχα,το γνωστο μιλφ με τελειωτικο
Διδυμου 8 κατω=η Καρμεν που δουλευει και πανω ,κανονικο προγραμμα 25 ευρω.
Φωκαια;19=πιτσιρικα ρουμανοβλαχα με σχετικα καλο σωμα ,εκανε σαλοναρισμα γυμνη εντελως.
Φωκαιας 25 πανω =ενα λεπτο πετιτ πιπινι ομορφο.
Φωκαιας27 υπογειο=Ενα μιλφακι μαλλον απα ρωσσια που παιζει εκει τα πρωινα τελευταια,καλο σωματακι και στηθος μεχρι εκει.
Φωκαιας 27 ημιοροφος=οι δυο χαμογελαστες Ουκρανεζες, η μια ξανθουλα με πιασηματακια και η αλλη αδυνατη αλλα σχετικα αδιαφορη.
Αγκυρας12β=Η αλεξανδρα κοπελα με ωραιο προσωπο αλλα αρκετα χοντρουλα ανακοινωθηκε τελειωτικο .
Φυλης59κατω=μελαγχρινη σ κοπελα πρωτη φορα τη βλεπω,προκλητικο προσωπο,ωραια χορταστικα βυζια καλο σωμα και κανονικη στο υψος.
Φυλης80=Ποια αλλη απο τη πρωην Μαριλενα την αλβανιδα με το καρε μαλλακι και τα ωραια βυζακια,αλλη μια φορα ξυνησε επειδη δεν περναω ποτε.
Φυλης84πανω=Δυο κοπελες η μια ειναι η Σορενα το ομορφο πετιτ γκομενακι απο το 59 και η αλλη μελαχρινη με ωραιο κωλο νομιζω η Αλεσια.
Φυλης 86 κατω=Μια γνωστη γυρολογος μετρια στο υψος,με πιασηματα,μελαγχρινη αδιαφορο προσωπο,τσαντηστηκε επειδη δεν εκατσα να ακουσω προγραμμα.
Φυλης86 πανω=η ξανθια κοπελα με το ωραιο σωματακι ρουμανα που δουλευει και στο 84πανω Αντριαννα νομιζω
Φυλης65 πανω=Αλεξανδρα ,παιζει πολυ καιρο εκει,αδυνατη με μικρο στηθος μακρια καστανα μαλλια
Φυλης 65 κατω=Η καρολαιν με τις βυζαρες της και ο γνωστος λιγουροτσατσος.
Φυλης92α=Καρολινα,αλογο με φοβερο σωμα,ξανθια με κατι μαυρα εξτεσιον,προσωπο μετριο αλλα εβγαζε προστυχια.
Φυλης 109 κατω=η Αννα η ξεπετα που δουλευει και στο 136.
Φυλης 134α=Ενα πιπινι μονιμο και αυτο τελευταια,μελαχρινη ωραιο σωματακι,μικρο στηθος αλλα συνηθως σαλοναρει ανεκφραστη.
Πιπινου και Φυλης=Η γνωστη Κατερινα αθιγγανη.
Φυλης 200=Ξανθια μιλφ με χοντρο κωλο σχετικα μεγαλο βυζι ,περιεργο προσωπο,τα δωματια γεματα.
Αγαθουπολεως 54=Κοντοπουτανο χαμηλοκωλα με αδιαφορα χαρακτηρηστικα φουλ προγραμμα.
Αλκιβιαδου16α=Μια νεοφερμενη οπως ειπε ο τσατσος αδιαφορει ατσουμπαλη αθιγγανη.
Αλκιβιαδου16β=δυο κοπελες,η Μονικα Βουλγαρα χοντρουλα με βυζαρες τεραστιες φουλ προγραμμα και μια ξανθια γεματουλα γλυκια κοπελα με βυζους ,που δουλευε στο 84πανω.
Μαγνησιας11=Καρλα μελαγχρινη ασχημη κοπελα με περιεργο σωμα,μικρες υποψιες τρανς..
Καλυμνου 48 πανω=η Θεια Ολγα οπως παντα χαμογελαστη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom