Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 333 άτομα (38 μέλη και 295 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

Και για του λογου το αληθες εδω να δειτε το στρογγυλο!

pergamou1stroggylo1.jpg
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Και 2 αλλα πλανα:

pergamou1stroggylo2.jpg


pergamou1stroggylo3.jpg
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
ρε παιδια αχαρνων 104 τι παιζει;πηγα πρωτη φορα για την βιβιαν που εχετε κανει καλες κριτικες και μου αρεσουν οι τεραστιες κωλαρες αλλα ελειπε θα ερθει μετα απο 10 μερες πετυχα την ελλη νταρντανα αλλα μου φανηκε τρανς εγχειρησμενη και δεν περασα τι λετε για αυτο;μηπωσ ειναι και η βιβιαν το ιδιο;
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Σύντομο απογευματινό (19:00- 20:00) πορνορεπορτάζ από Φυλής/Διδύμου
Διδυμου 27 ισόγα.  Μακρομάλλικο,  καστανόξανθο εκ βαφής και με λίγα σπυράκια στο πρόσωπο  και κάποια περιττά κιλάκια. Όνομα δεν πρόλαβε να μου πει γιατί πήγε να μου ξεριζώσει τ΄ αρχίδια στο σαλόνι και έτσι έγινε πεντάλεπτο παιχνίδι στο σαλόνι, ενώ η γριά με το σκουπάκι ετοίμαζε το δωμάτιο για να μπούμε μέσα. Η γκόμενα έχει σφιχτό σώμα μεγάλο βυζί κάνει ελεύθερη πίπα με τελειωτικό στο στόμα ή πρόσωπο και κουλουράκι το οποίο πρέπει να είναι ξεσκισμένο για τα καλά.
Διδύμου 25 πάνω. Μία μελαχρινή ονόματι  Ελβίρα με απλό πρόγραμμα καθ΄ όσον θυμάμαι
Διδύμου 20 Εύα με τα γυαλάκια σαν  γραμματέας της KGB επί Σοβιετικής Ένωσης. Φουλ πρόγραμμα με ελεύθερο ξεφλόκιασμα στο στόμα
Διδύμου 18 ισόγειο Μιλφόνι που δε θυμάμαι όνομα. Ηλικία πάνω από 40. Την έκανα
Διδύμου 18 κάτω  Άννα στρουμπουλή κάπως ψηλή αλλά ψυχρή στη φάτσα. 69 κλπ.
Φυλής 84 ισόγα Δυστυχώς δεν ήταν η Νικόλ που έσπρωξα την προηγούμενη Παρασκευή αλλά μία άλλη που είναι σταθερά εκεί. Καστανή με καλό σώμα ευχάριστη στη επικοινωνία και έχει  ένα σκουλαρίκι στη μύτη. Απλό πρόγραμμα. Κάνει αρχιδοπιάσιμο στο σαλόνι
Φυλής 84 πάνω Dueto με ένα κατάξανθο ρωσίδι που βγαίνει και Φωκαίας 25 όροφος περίπου 20 ετών ή και μικρότερη, κάνει απλό πρόγραμμα όμως τα προκαταρκτικά αρχίζουν ήδη στο σαλόνι. Η άλλη ήταν ένα μούρλια ρουμανομελαχρινάκι περί τα 20 που τούρλωνε τη κωλοτριπίδα της προς το μέρος μου και που κάνει ελεύθερο στοματικό με προκαταρκτικά στο σαλόνι. Δηλαδή αυτές τη πέφτουν μαζί στο σαλόνι και όποιον πάρει ο χάρος. Γλωσσόφιλα από τη μελαχρινή και αρχιδοπουτσοπιάσιμο από τις δύο ταυτοχρόνως. Στο τέλος δε θα χρειάζεται να περνάμε στα δωμάτια, όλα θα τελειώνουν στο σαλόνι ή τον διάδρομο. Έφυγα τούρμπο από εκεί
Φυλής 132 ισόγα. Ουρά περίμενε για τη Κατερίνα, τη ξαδέλφη του Μπερίσα, η οποία έχει τιμηθεί δύο φορές μέχρι τώρα από εμένα. Παροχές: Αρχιδογλύψιμο και έντονο ρούφηγμα μέχρι πόνου και όπως την διατάξεις. Εξαφάνιση του Περικλή στο βαθύ λαρύγγι της όπου δέχεται ισχυρό ταρακούνημα μέσα στο λαρύγγι, χύσιμο μέσα στο στόμα της το οποίο το δέχεται με μεγάλη ευχαρίστηση και το απολαμβάνει. Δυστυχώς όμως,  πρέπει να αδειάζει έτσι καμιά πενηνταριά καβλιά την ημέρα με όλα τα επακόλουθα. Πρωκτικό δε κάνει, στο 69 είναι αστέρι.
Καλή διασκέδαση συναγωνιστές
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Φυλής 84 πάνω Dueto με ένα κατάξανθο ρωσίδι που βγαίνει και Φωκαίας 25 όροφος περίπου 20 ετών ή και μικρότερη, κάνει απλό πρόγραμμα όμως τα προκαταρκτικά αρχίζουν ήδη στο σαλόνι. Η άλλη ήταν ένα μούρλια ρουμανομελαχρινάκι περί τα 20 που τούρλωνε τη κωλοτριπίδα της προς το μέρος μου και που κάνει ελεύθερο στοματικό με προκαταρκτικά στο σαλόνι.
Η ξανθιά είναι η Αντριάννα στην οποία κατέθεσα (επιλογή τελευταίας στιγμής , για τη ρουμάνα πήγαινα). Θα ακολουθήσει κριτική. Παράκληση όποιος έχει πάρει τη συγκεκριμένη ρουμάνα ας ενημερώσει (Μιχαέλα την ανακοίνωσαν , στο Φ25 επάνω την είχαν ανακοινώσει ως Σοφία). 
 

errikos_slk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παίδες επειδή είμαι σχετικά νέος τι ωράριο παίζει στην φυλής? να ξεκινήσω η δεν θα βρώ κάτι αξιόλογο?
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Τσάρκα στην απογευματινή βάρδια στην Λιοσίων και στα πέριξ. Καθόλου κίνηση, καμμία κοπέλα δεν ήταν στο δωμάτιο και ζήτημα ήταν να είδα 2 συναγωνιστές σε όλη μου την διαδρομή. Προλαβαίνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ξανθίπης 2: Μελαχρινή, με ωραίο σώμα και πρόσωπο, τατουάζ στο μπράτσο και ωραίο σαλονάρισμα.

Κωνσταντινουπόλεως 206: Μελαχρινή, μόνιμη πλέον σε αυτό το μαγαζί, τα πρωινά δουλεύει στην Κεραμεικού στο υπόγειο. Ωραία στητά βυζιά.

Κνίδου 18: Ο πουστότσατσος μου παρουσίασε την Έλενα. Μελαχρινή με ωραίο σώμα αλλά μόνο με σακούλα.

Αδάνων 2: Στρουμπουλή αδιάφορη.


Λιοσίων:

91: Μελαχρινή κοντούλα με συμπαθητική εμφάνιση.
79 πάνω: Κλειστό.
79 κάτω: Κλειστό.
73 πάνω: Οριστικό κλείσιμο.
73 κάτω: Οριστικό κλείσιμο.
76 κάτω: Κλειστό.
76 πάνω: Κοντή μεγαλοκοπέλα.


Παιωνίου 47: Μελαχρινή με ωραίο στήθος αλλά άσχημο πρόσωπο.


Βέργας:

2: Βανέσσα, μελαχρινή με ωραίο σώμα και σφιχτό κώλο που έχει ένα τατουάζ από πάνω. Στην πέφτει άγρια στο σαλόνι και έχει πολύ βραχνή φωνή.
6 υπόγειο: Κλειστό.
6 ισόγειο: Μελαχρινή γύφτισα.


Εξηκίου:

18: Μελαχρινή με πολυ ωραίο σώμα, πρόσωπο και μεγάλο στήθος. Όπως πάντα βαριέται να μιλήσει.
20: Άννα, η γνωστή χοτρούλα σαν μπάλα του μαγαζιού.


Χωματιανού:

11 πάνω: Συλβάνα, βραζιλίανα από Αδάνων 2. Μεγάλο στήθος και κώλο.
11 κάτω: Μελαχρινή με ωραίο σώμα.


Περγάμου:

27 πάνω: Αλίκη, καστανή μεγαλοκοπέλα με μαλλία λίγο πάνω από τους ώμους.
27 κάτω: Εύα, ξανθιά χοντρή μεγαλοκοπέλα από Διδύμου.
1 κάτω: Μελαχρινή με ωραίο σώμα και μικρό στήθος.
1 πάνω: Τάνια, καστανό κοντοπούτανο αδύνατο, από Φυλής 66 δεξιά και 134 όροφος.


Αλκαμένους:

113: Μαρία η τρελοκοτσιδού, ξανθό milf με μικρό στήθος, αδύνατη και τρελοκομείο.
117: Κλειστό.


Ρεμούνδου:

21 πάνω: Χοντρούλα αδιάφορη με πρωκτικό.
21 κάτω: Μόνικα η Λετονή, από Φωκαίας 17 πάνω, Φυλής 71 πάνω και 80. Ξανθιά με μεγάλες ρώγες.
20: Μελαχρινή με ωραίο σώμα και πρόσωπο και μικρό στήθος. Την έχω πετύχει και Φυλής αλλά δεν θυμάμαι που.


Αγίου Πέτρου 7: Ντιάνα, καστανόξανθη γεματούλα με γλυκό πρόσωπο και ωραία μάτια.



Μετά από τόσο περπάτημα πήγα στην Λιοσίων στο εστιατόριο του ΗΛΠΑΠ και έφαγα σουτζουκάκια με πατάτες τηγανιτές. Πολύ μεγάλη μερίδα. Συμφέρει!!!!!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
πολυ ενδιαφεροντα ολα μπορω να ομολογηεω :sunglasses:
τα σουτζουκακια ποσο ειχαν :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Και για του λογου το αληθες εδω να δειτε το στρογγυλο!

pergamou1stroggylo1.jpg
:rockon:

Σε αυτό το στρογγυλό κρεβάτι, τον χειμώνα, είχα δυσάρεστη εμπειρία ...  :booty:
Η τσατσά είχε ρυθμίσει το κλιματιστικό στους 35[sup]ο[/sup] και δεν μπορούσα όχι μόνο να πηδήξω αλλά ούτε να αναπνεύσω ...  :cheesy:

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:rockon:


Εξαιρετικές οι ενημερώσεις των παιδιών (Hilnik, Professorx, Opeth, Larson ...)
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Παράκληση όποιος έχει πάρει τη συγκεκριμένη ρουμάνα ας ενημερώσει (Μιχαέλα την ανακοίνωσαν , στο Φ25 επάνω την είχαν ανακοινώσει ως Σοφία).  
Τη ρουμάνα Μιχαέλα θέλω να τη σπρώξω κι΄ εγώ, αλλά ας βγάλει κάποιος που την έχει πάρει, κριτική. Τα σπίτια 84-86 φημίζονται έντονα ως ξεπετοαλυσίδα λόγω κακών υπηρεσιών. Γι΄ αυτό κάνουμε παράκληση να ανέβει κριτική σχετικά για τη Μιχαέλα αλλά και για το ρωσίδι Αντριάννα πριν πετάξουμε τα εικοσάρικα εκεί.
 

Επισκέπτης
Είμαι 99% σίγουρος ότι είναι Τσέχα και δούλευε πρίν 7-8 χρόνια και Φυλής 71 ισόγειο, στης Ευας. Την είχα δοκιμάσει 2-3 φορές και σταμάτησα λόγω κατηφορικής απόδοσης. Δεν την είχα δεί για πολλά χρόνια. Τότε είχε καρέ κοντό μαλλί.

Δεν την ξερω αλλα η λογικη λεει οτι ειναι δυσκολο μια Τσεχα να παρουσιαζεται ως Ρωσιδα, καθως το "Τσεχα" πουλαει περισσοτερο απο το "Ρωσιδα". Αντιθετα εχω δει αρκετες Ρωσιδες (βλ. Χριστινα - Φωκαιας 27 τωρα - στο ξεκινημα της καριερας της καποτε στο Φυλης 65) και Ρουμανες (βλ. Τερεζα - Φωκαιας 25 τωρα) να παρουσιαζονται ως Τσεχες.

Βασικα, προσωπικα δε νομιζω να εχω πετυχει πραγματικη Τσεχα σε μπουρδελο της Φυλης.
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
Δεν την ξερω αλλα η λογικη λεει οτι ειναι δυσκολο μια Τσεχα να παρουσιαζεται ως Ρωσιδα, καθως το "Τσεχα" πουλαει περισσοτερο απο το "Ρωσιδα". Αντιθετα εχω δει αρκετες Ρωσιδες (βλ. Χριστινα - Φωκαιας 27 τωρα - στο ξεκινημα της καριερας της καποτε στο Φυλης 65) και Ρουμανες (βλ. Τερεζα - Φωκαιας 25 τωρα) να παρουσιαζονται ως Τσεχες.

Βασικα, προσωπικα δε νομιζω να εχω πετυχει πραγματικη Τσεχα σε μπουρδελο της Φυλης.

Ο δροσερός Αλβανός έκανε την παρουσίαση, ο οποίος και στο Φ61 τονίζει τις "καλές Ρωσίδες" που έχει.

οκ, θα πάω να την πηδήξω γιατί κι εγώ θέλω να το λύσω το πρόβλημα.. και θα σας πω..
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
ένα ωραίο καυλάκι στο Φυλής 86 το κάτω απόγευμα με Φούλτον πρόγραμμα το έχει πάρει κανείς ;
το είδα χθες αλλά δεν είχα χρόνο να το πάρω. Παίζει πουθενά πρωί;
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ένα ωραίο καυλάκι στο Φυλής 86 το κάτω απόγευμα με Φούλτον πρόγραμμα το έχει πάρει κανείς ;
το είδα χθες αλλά δεν είχα χρόνο να το πάρω. Παίζει πουθενά πρωί;
Συναθλητη δεν μας τα λες καλα. Δηλαδη, αν καταλαβα καλα. Πηγες εχθες με σκοπο να ενημερωθεις. Εμας δεν μας ενημερωσες για το τι ειδες, παρα μονο ζητας. Αυτο δεν περιεχει καθολου συναδελφικη αλληλεγυη. Τελος παντων.  Πριν 2 ή 3 μερες στο ισογειο του 86 ειδα να μπαινει μελαχροινη πιθανοτατα Ρουμανα με σκουλαρικι στο χειλος ή στην μυτη, δεν θυμαμε καλα. Την εχω πετυχει πρωινα στο Διδυμου 16υπ. Δεν γνωριζω ομως για τις υπηρεσιες της, ουτε αν λες την ιδια κοπελα
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μήπως είναι μελαχρινή με μαλλιά μέχρι την μέση, μέτρια στο ύψος, έχει κανονικές και ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες, μικρά (σχετικά) βυζιά και τσαχπίνικο κώ(ο)λο ;
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως είναι μελαχρινή με μαλλιά μέχρι την μέση, μέτρια στο ύψος, έχει κανονικές και ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες, μικρά (σχετικά) βυζιά και τσαχπίνικο κώ(ο)λο ;
Καλημερα Farkeli, πως ειστε; Για τα μακρος των μαλλιων δεν ειμαι σιγουρος. Στα υπολοιπα θα συμφωνησω και θα συμπληρωσω στο κανονικες και ενδιαφερουσες αναλογιες, ζουμερα μπουτακα. Οσο βεβαια μπορεσα να διακρινω, γιατι στη διδυμου που την εχω πετυχει φοραγε μαυρο κομπινεζον. Εκανα τροποποιηση στο προηγουμενο μηνυμα μου. Συμφωνειτε ή διαφωνειτε με την θεση μου; Τα σεβη μου και την εκτιμηση μου
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Την καλημέρα μου κύριε Επιθεωρητά. "Όλα" (σχεδόν) καλά. Εσείς πως είστε ;   :grin:

Μήπως η πορνο-δεσποινίδα μπήκε στο www.bourdela.com/bourdela-articles/41-athina/443-fulhs-84a]84 ισόγειο[/url]  :think:

Γιατί σύμφωνα με τα τρια δεδομένα που σημειώνεται (μπουτάκια, Διδύμου 16 υπόγειο, μαύρο κομπινεζόν), πιθανολογώ ότι πρόκειται για την Ναταλία  ;)
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Την καλημέρα μου κύριε Επιθεωρητά. "Όλα" (σχεδόν) καλά. Εσείς πως είστε ;   :grin:

Μήπως η πορνο-δεσποινίδα μπήκε στο www.bourdela.com/bourdela-articles/41-athina/443-fulhs-84a]84 ισόγειο[/url]  :think:

Γιατί σύμφωνα με τα τρια δεδομένα που σημειώνεται (μπουτάκια, Διδύμου 16 υπόγειο, μαύρο κομπινεζόν), πιθανολογώ ότι πρόκειται για την Ναταλία  ;)
Εχετε απολυτο δικιο. Μαλλον βιαστικα να το παιξω παντογνωστης
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom