Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 371 άτομα (35 μέλη και 336 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Φωκ. 25 κάτω: η Λάουρα. Και μια που μιλάμε για GFE, επειδή είχα καιρό να την πάρω (έλλειπε και στην Ρουμανία για κανά μήνα) πήρα και το μωράκι τούτο. Αν υπάρχει χημεία . . . . . . . .

Τύπε χαίρομαι που γύρισε η Λάουρα. Με την Μιχαέλα έχουμε τίποτα νέα;
(Από Φυ84/86)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:coffee:

Μεταξουργείο 3/6/2011 στις 12.30’

Το ξεχασμένο καροτσάκι του Πακιστανού και το ψεύτικο καλάμι της Ιάσωνος 43

96539944863471588538.jpg


ΚΑΛΛΕΡΓΗ 33
Πάλι κλειστό ...

57950310656819840950.jpg


ΙΑΣΩΝΟΣ 37 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αλέξια από Μονής Προδρόμου (βαπόρι), Φωκαίας 22 όροφος και Φυλής 92 (νέο), παλαιότερα είχε καστανά μακριά μαλλιά μέχρι τα σύνορα της κω(ο)λο-περιφέρειας, τώρα πλέον έχει πολύ κοντά ξανθά μαλλιά, προκλητικά και ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον κοντή, λεπτή με ενδιαφέρουσες αναλογίες, μικρά βυζιά με χορταστικές ρόγες και τσαχπινιάρικο κώ(ο)λο.
Στα 15e 

ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 15
Σοφία μεγαλοκοπέλα από την πεδινή Ρωσία, λαίμαργο λαϊκό πουτανίσο βλέμμα τσοπανίσιας προέλευσης, μέτρια στο ύψος, σωματικές διαστάσεις σχεδόν τετραγωνισμένες, αδιευκρίνιστα βυζιά και περιορισμένο κώ(ο)λο, όλα μέσα σε ολόσωμο λουλουδάτο εσώρουχο (προφανώς για ευνόητους λόγους).
Στα 10e 

ΚΟΛΩΝΟΥ 53 (ΝΕΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ)

65293340830246265367.jpg


Αλίκη στη χώρα των μεταξο-θαυμάτων, προερχόμενη και αυτή από Ρωσία, ξανθά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με γαλαζο-πράσινα μάτια (ή κάτι τέτοιο), μέτρια στο ύψος, νταρντανοειδή σωματότυπο με ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο, όλα μέσα σε ολόσωμο λουλουδάτο εσώρουχο (προφανώς για ευνόητους λόγους)..
Στα 10e 

ΚΟΛΩΝΟΥ 48
Τζένυ από Λεωνίδου 28 όροφος (παλαιότερα) και Εξηκίου 18, μελαχρινά μακριά μαλλιά μέχρι χαμηλά στη μέση, λαϊκό καθημερινό πρόσωπο με πρωτόλεια πονηριά και ελάχιστη πουτανιά, μάλλον κοντή, λεπτή με μικρά πεσμένα βυζιά και κώ(ο)λο σε θέση εσωτερικού τόξου.
Στα 10e

ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΥΠΟΓΕΙΟ
Χριστίνα από Ιάσωνος 30 όροφος, Ιάσωνος 20 ισόγειο δεξιά και από αλλού, με καστανά μαλλιά μέχρι χαμηλά στις πλάτες (παλιότερα), τώρα πλέον ανθισμένη και ξανθισμένη με τα μαλλιά κοντύτερα μέχρι τις πλάτες, μέτρια στο ύψος, αποστασιοποιημένο ύφος με αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, κανονικές αναλογίες σώματος αλλά μη εντυπωσιακά βυζιά και περιορισμένο κώ(ο)λο. 

 
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
παιδια κατι καλο για μετα τισ 5 στη φυλης?? ευχαριστω!!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
:coffee:

ΚΟΛΩΝΟΥ 53 (ΝΕΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ)

65293340830246265367.jpg





 

 
Δεν το φωτογράφισες απο απόσταση να φένεται η κεκλιμένη σκεπή.Για μένα είναι το πιο αλλόκοτο μπουρδέλο.Τόσο μικρό που είναι το σαλόνι μου δίνει την αίσθηση οτι μόλις μπαίνω συνεχίζω να βρίσκομαι έξω στον δρόμο και οτι κάποια στιγμή θα έρθει κάποιο αυτοκίνητο να με χτυπήσει.Είναι περίεργος ο συνειρμός αλλά αυτό μου ήρθε στο μυαλό όταν μπήκα.Επίσης επειδή είναι κοτέτσι και έχει κεκλιμένη σκεπή μου έρχεται τώρα στο νου ο γρίφος με τον κόκκορα που είναι πάνω στην στέγη με κλίση 45 μοιρών.Προς ποια μεριά θα κυλίσει το αυγο; Υπάρχει περίπτωση να πέσει στο κεφάλι κανενός πελάτη όταν μπαίνει στο μπουρδέλο;;; Απάντηση:Aν ήταν κότα τότε ναι μετά βεβαιότητα θα υπήρχε περίπτωση.
Συναγωνιστές όταν βρέχει και μπήτε σε αυτό το μπουρδέλο προσοχή στον Καταρράκτη!!
Οι άνθρωποι δεν έχουν το θεό τους για το κέρδος!! Σαν το πολεοδομικό παραβατό η αλλιώς αετοφωλιά που γκρεμίσαν τον τοίχο αυτό τουλάχιστον βλέπετε!! Το μπουρδέλο με την κεκλιμμένη σκεπή δεν κάνει ούτε και για μπουρδέλο!!Ας το βγάλεις φωτογραφία σε όλη τοου την μεγαλοπρέπεια να γελάσουμε λίγο!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
κατάθεση πριν λιγο στην σελενα στο φυλης 59 κατω..

ωραια εμφάνιση, πιπινακι....

οχι και τιποτα το ιδιεταιρο στο δωματιο, αλλα φιλοτιμη..

ο τσατσος ευγενικός και αυτός..

Πολλοι αλβανοι νταβαδες κυκλοφορουν τετοια ωρα εκει..

γιαυτο προσοχη σε οσους εχουν φάει φολα και κανουν σαν υστερικοι για να παρουν τα λεφτα τους πισω..

Ακολουθεί κριτική...  ;)


Εχω εξι μηνες να γραψω στο φορουμ αλλα διαβαζω καποια πραγματα που με αναγκαζουν να επιστρεψω.  :grin:

Βλεπω συνεχεια οτι γραφετε για νταβατζηδες στη Φυλης. Ποιος σας το ειπε οτι αυτοι ειναι νταβατζηδες? Φυλακες των μπουρδελων ειναι, οχι νταβατζηδες. Νταβατζηδες με τον ορο που εσεις το εννοειτε σημερα εχουν πολυ λιγοτερες πουτανες απο οσες νομιζετε. Μη μπερδευετε τους φυλακες με τους νταβατζηδες. Μερικοι μπορει να το παιζουν και λιγο αγριοι για να ψαρωνετε, αυτο δε σημαινει οτι ειναι νταβατζηδες.  :sunglasses:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μετα από 2ωρη Σαββατιατικη βιζιτα η καυλα ηταν ακομα στο maximum Κυριακη πρωι,γρηγορη καταδρομικη για ενα διπλο ΄΄μανικι΄΄
Φωκαιας 25 επανω καταθεση πρωτη στο καυλοραπανο Ντιανα,μιλαει καλα τα Ελληνικα πλεον κ τρομποναρει καλυτερα,στα ορθια με τα χερια πιασμενα πισω κ στα 4 μεσα στο χαμογελο.
Αγκυρας 12 ενα διμετρο μουνετο αλλα αγελαστο κ με υφος μπλαζε,μεταβολή.
Στο 69 κατω η Τανια η κωλαρα.
69 επανω κοντοπουτανο με κοντο μαλλι φραντζα κ κωλο στο προγραμμα,η ευγενης τσατσα με το τσιγαρο στο χερι για κανα 2λεπτο με υφος πανεπιστημιακου ανελυε τα ''συν΄΄της συνευρεσης αν περνουσα.
Δευτερη καταθεση στο 71 κατω ,αδειο το σαλονι κ τσατσος ο μπαρμπας που για ολες εχει μια καλη κουβεντα ( στα νιατα του θα πρεπει να υπηρξε μεγας απατεωνισκος)εν τουτοις το μελαχροινο που βγηκε ηρθε κ κοιτωντας με γραπωσε σαν γερακι τα @@,αυτο ηταν,ρωτησα αν δεχεται χυσιμο στα βυζια,θετικη η απαντηση,Μιρελα,Ρουμανα με μακρυ μαυρο μαλλι,στηθος λεμονατο 1.5 νουμερο το πολυ,πεταχτο κωλι,στο δωματιο καραμελωνε @@ κ την πηδηξα σε ιεραποστολικα και πλαγια αγρια,φιναλε στα βυζια και τα χερια της.
Ο δρομος Φυλης και Φωκαιας αδειος εντελως,στα σαλονια των οικων ψυχη,ενα οργιωδες weekend μολις ειχε κλεισει.
 

Επισκέπτης
Ο δρομος Φυλης και Φωκαιας αδειος εντελως,στα σαλονια των οικων ψυχη,ενα οργιωδες weekend μολις ειχε κλεισει.

Ακομα δεν εχουν καταλαβει στη Φυλης οτι πρεπει να ριξουν την τιμη στα 15 ευρω. Προτιμανε να πιεζουν τα κοριτσια να κανουν της Παναγιας τα ματια απο υπηρεσιες για να μη ριξουν την τιμη.

Τις προαλλες το ειπα σε ενα τσατσο και μου απαντησε: "Και αμα παει 15 τι θα βγαζουμε εμεις;" Του λεω: "Στο Μεταξουργειο ακομα και στα 10 εχει πεσει η τιμη" και μου λεει: "To Mεταξουργειο χαλαει την πιατσα!"

Σε λιγο ομως που δεν θα παταει πελατης στα μπουρδελα σας θα δω τι θα κανετε.  :sunglasses:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Ακομα δεν εχουν καταλαβει στη Φυλης οτι πρεπει να ριξουν την τιμη στα 15 ευρω. Προτιμανε να πιεζουν τα κοριτσια να κανουν της Παναγιας τα ματια απο υπηρεσιες για να μη ριξουν την τιμη.

Τις προαλλες το ειπα σε ενα τσατσο και μου απαντησε: "Και αμα παει 15 τι θα βγαζουμε εμεις;" Του λεω: "Στο Μεταξουργειο ακομα και στα 10 εχει πεσει η τιμη" και μου λεει: "To Mεταξουργειο χαλαει την πιατσα!"

Σε λιγο ομως που δεν θα παταει πελατης στα μπουρδελα σας θα δω τι θα κανετε.  :sunglasses:

Ρε παιδία καλά είναι η τιμή στα 20ε. Αν πάει λιγότερο θα γεμίσει με πακιστανούς η Φυλής...
Αν κάποιος πιστεύει ότι τα 20 είναι πολλά ας πηγαίνει στο μετάξι...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ρε παιδία καλά είναι η τιμή στα 20ε. Αν πάει λιγότερο θα γεμίσει με πακιστανούς η Φυλής...
Αν κάποιος πιστεύει ότι τα 20 είναι καλά ας πηγαίνει στο μετάξι...
πιστευω οτι δεν ειναι το θεμα τα 5 ευρω διαφορα.Καλυτερη ποιοτητα κοριτσιων στο συνολο εχει η Φυλης(ακομα κ να λαβουμε υπ`οψιν κ τις σαβουρες που παιζουν σε διαφορα σπιτια)
Οσο για τα πακια μην ανησυχειτε,τρωνε πορτα αβερτα,για το ματι οσοι γυρνανε και απο το σαλονι ακομα ακους''Νο,εσενα οχι''.Οι σωστες πουτανες στη Φυλης μαζι με τσατσαδες ριχνουν ακυρο σε διποδα με κελεμπιες επισης
 

Επισκέπτης
Ρε παιδία καλά είναι η τιμή στα 20ε. Αν πάει λιγότερο θα γεμίσει με πακιστανούς η Φυλής...
Αν κάποιος πιστεύει ότι τα 20 είναι πολλά ας πηγαίνει στο μετάξι...

Ειναι πολλα τα 20 για απλο προγραμμα, για κωλο και αλλα extra ειναι ok. Μη φοβασαι, οι Πακιστανοι τωρα πανε με 10.  :grin:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Βλεπω συνεχεια οτι γραφετε για νταβατζηδες στη Φυλης. Ποιος σας το ειπε οτι αυτοι ειναι νταβατζηδες? Φυλακες των μπουρδελων ειναι, οχι νταβατζηδες. Νταβατζηδες με τον ορο που εσεις το εννοειτε σημερα εχουν πολυ λιγοτερες πουτανες απο οσες νομιζετε. Μη μπερδευετε τους φυλακες με τους νταβατζηδες. Μερικοι μπορει να το παιζουν και λιγο αγριοι για να ψαρωνετε, αυτο δε σημαινει οτι ειναι νταβατζηδες.  :sunglasses:

Υποθέτω ότι έχεις δίκιο. Κύττα, απ' ότι έχω καταλάβει τόσα χρόνια στο κουρμπέτι, νταβατζήδες με την έννοια των αγαπητικών/ιδιοκτητών γυναικών που αυτοί τις εκδίδουν και παίρνουν τα λεφτά, πρέπει να είναι λίγοι. Υπάρχουν βέβαια ιδιοκτήτες των μαγαζιών που κανονίζουν το ποια και που, καθώς και ενδιάμεσοι: μπράβοι των μαγαζιών, υπηρεσίες, μεταφορείς. Οι περισσότερες κοπέλες πάντως που ξέρω, ενεργούν αυτόβουλα, μένουν μόνες τους ή μαζί με άλλες και φυσικά δουλεύουν για τα λεφτά.

Έχω την κακή; συνήθεια να μιλάω αρκετά με αυτές, ακόμα και μέσα στο δωμάτιο. Με κάποιες από αυτές, λόγω τακτικών επισκέψεων έχω αποκτήσει μια ελάχιστα στενότερη σχέση από την απλή πελάτη - πουτάνας. Αρκετές φορές έχω κλείσει κάποιες από αυτές για ραντεβού σε ξενοδοχείο. Χωρίς ενδιάμεσο. Μερικές φορές και με συνολικά μόλις 3 μηνύματα.

Θυμάμαι περιπτώσεις, όπως μιας που με ρώτησε σε ποιο νησί να πάει διακοπές. Άλλη με ρώτησε νομικές συμβουλές. Κάποιες μου έχουν δείξει φωτογραφίες των παιδιών τους, θέλω να πιστεύω πραγματικών. Μια με είχε καλέσει και σε πάρτι γενεθλίων της. Σε κάθε περίπτωση, δεν θέλω να είμαι απλά ένα ορκ που γαμάει, αν και θέλει ιδιαίτερη προσοχή και το αντίθετο, δηλαδή η πουτανοκαψούρα.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ακομα δεν εχουν καταλαβει στη Φυλης οτι πρεπει να ριξουν την τιμη στα 15 ευρω. Προτιμανε να πιεζουν τα κοριτσια να κανουν της Παναγιας τα ματια απο υπηρεσιες για να μη ριξουν την τιμη.

Τύπε, χθες μόλις ρώτησα την Τζένη το γυφτάκι που πήρε μεταγραφή στο μετάξι γιατί έφυγε, μιας και την μετακίνηση αυτή την θεωρώ υποβάθμιση.
Με ρώτησε αν είχα περάσει από Φυλής και αν είχε κόσμο και μου απάντησε ότι η δουλειά εκεί έχει πέσει πολύ.

Υποθέτω ότι και οι υπηρεσίες που προσφέρουν τα κορίτσια υπόκεινται στην καμπύλη προσφοράς και ζήτησης.
Αν στην Φυλής η Τζένη έπαιρνε 20 ευρώ για το πρόγραμμα της και το κουλούρι το χρέωνε καμιά φορά και έξτρα (+10), θα είχε κάποιους πελάτες.
Τώρα στα 10 ευρώ και 15 το κουλούρι (έστω και για λίγες σπρωξιές όπως μου είπε) θα έχει πρόσβαση σε περισσότερους πελάτες.
Αν οι τελικές εισπράξεις της βραδιάς είναι περισσότερες, τότε η μεταφορά ήταν μια καλή κίνηση.

Από εκεί και πέρα, παίζει ρόλο και η διαφορά της περιοχής, η καθαριότητα, τα ωράρια, οι πελάτες κτλ. Ξέρω πολλές περιπτώσεις που πήγαν στο μετάξι μετά την Φυλής (Άννα-Πίτσος, Σαμπρίνα, Μόνικα, Αλεξία, Τζένη, Αντριάννα; μερικές), οι περισσότερες όμως, συνήθως γυρίζουν πίσω.
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
respect bakalhs για την πρόσφατη κριτικη του στο 134Α της Φυλης.Ο τιτλος θα μπορουσε να ειναι "Η απροσδιόριστη μελαγχολία της αενάου καρνιβορίας"
 

Επισκέπτης
Απο τη στιγμη που το Μεταξι εχει αρχισει μαζικα να ριχνει την τιμη στα 10 ευρω, πρεπει αναγκαστικα και η Φυλης να ακολουθησει. Δεν μπορει να μεινει στα 20 ευρω, ειναι σιγουρο οτι σε λιγο καιρο οι πουτανες θα βαρανε μυγες και θα λυνουν σταυρολεξα!

Αν θυμαστε και παλια (τοτε που υπηρχε χρημα  :cheesy:) ηταν η Φυλης στα 20-25 και το Μεταξι στα 15-20. Τωρα που το Μεταξι εχει παει στα 10-15 δεν γινεται η Φυλης να μην αρχισει να κατεβαινει στα 15, απλα μαθηματικα ειναι.  :rolleyes:

Εγω παντως που πηγαινα Φυλης, τωρα πια δεν μπορω. Δεν βγαινω οικονομικα δηλαδη με 3 γαμησια τη βδομαδα που θελω. Πιστευω και πολλοι αλλοι.  :-
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ακομα δεν εχουν καταλαβει στη Φυλης οτι πρεπει να ριξουν την τιμη στα 15 ευρω. Προτιμανε να πιεζουν τα κοριτσια να κανουν της Παναγιας τα ματια απο υπηρεσιες για να μη ριξουν την τιμη.

Τις προαλλες το ειπα σε ενα τσατσο και μου απαντησε: "Και αμα παει 15 τι θα βγαζουμε εμεις;" Του λεω: "Στο Μεταξουργειο ακομα και στα 10 εχει πεσει η τιμη" και μου λεει: "To Mεταξουργειο χαλαει την πιατσα!"

Σε λιγο ομως που δεν θα παταει πελατης στα μπουρδελα σας θα δω τι θα κανετε.  :sunglasses:

εμένα η τιμή δεν με χαλάει τόσο, όσο η ποιότητα και η καθαριότητα που ώρες, ώρες πάει περίπατο.  :idiot: τις προάλλες έκανα μια πρωινή βόλτα και το 90% των κοριτσιών έκαναν ακάποτο-τελειωτικό (στανταράκι πλέον) οδηγόντας με κατευθείαν στην έξοδο. Πιστέυω πως αν θέλουν να έχουν καλό και σταθερό κόσμο εκεί θα πρέπει να κόψουν τέτοιες μαλακίες και να φροντίσουν να είναι καλύτερες στο δωμάτιο.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Δεν το φωτογράφισες απο απόσταση να φένεται η κεκλιμένη σκεπή.Για μένα είναι το πιο αλλόκοτο μπουρδέλο.Τόσο μικρό που είναι το σαλόνι μου δίνει την αίσθηση οτι μόλις μπαίνω συνεχίζω να βρίσκομαι έξω στον δρόμο και οτι κάποια στιγμή θα έρθει κάποιο αυτοκίνητο να με χτυπήσει.Είναι περίεργος ο συνειρμός αλλά αυτό μου ήρθε στο μυαλό όταν μπήκα....
:thumbsup:  :2funny:

Άσχετο : Το είχα γράψει (σαν ιδέα) σε κάποιο άλλο θρεντ να μπαίνουμε με τα αυτοκίνητα στα μπουρδέλα. Λες να καταργήσουν τον εξωτερικό τοίχο ;  :2funny: :2funny: :2funny:

Ιδού και το "ασφαλές" σαλόνι  :grin:

74187469420411024907.jpg
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
respect bakalhs για την πρόσφατη κριτικη του στο 134Α της Φυλης.Ο τιτλος θα μπορουσε να ειναι "Η απροσδιόριστη μελαγχολία της αενάου καρνιβορίας"
Ο συνάδελφος bakalhs είναι εξαιρετικός, μοναδικός και ανεπανάληπτος σε όλα τα ποσταρίσματα του  :rockon: :rockon: :rockon:
Έκανες πολύ καλά, που το έγραψες εδώ στο κεντρικό θρεντ  :thumbsup:
 

Επισκέπτης
εμένα η τιμή δεν με χαλάει τόσο, όσο η ποιότητα και η καθαριότητα που ώρες, ώρες πάει περίπατο.  :idiot: τις προάλλες έκανα μια πρωινή βόλτα και το 90% των κοριτσιών έκαναν ακάποτο-τελειωτικό (στανταράκι πλέον) οδηγόντας με κατευθείαν στην έξοδο. Πιστέυω πως αν θέλουν να έχουν καλό και σταθερό κόσμο εκεί θα πρέπει να κόψουν τέτοιες μαλακίες και να φροντίσουν να είναι καλύτερες στο δωμάτιο.

Πιστεψε με, ολα αυτα που λες τα κανουν για να μη ριξουν την τιμη στα 15 ευρω.  :idiot:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom