Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 359 άτομα (46 μέλη και 313 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
πριν απο λιγο... στα του 10αρικου
Κολωνού 47 επανω μια μελαχρινη γυρω στα 30 που βαριοταν την ζωη της 10ε
Κολωνού 47 κατω μια ξανθουλα γεματουλα κοντουλα,καινουργια παρουσια, βγηκε απο το δωματιο και ειπε η ιδια "παιρνω 10 εουρο" δεν καταλαβα απο την προφορα απο που ηταν  :think: δεν τιμηθηκε γιατι δεν χαμογελουσε.
Κολωνού 48 η μιχαελα-ξεπετα-βρωμιαρα 10ε
Κολωνού 49 (καινουργιο της αλυσιδας των ρωσιδων) μια ξανθια νταρντανα με ισιο μαλι πατηκωμενο στα 10ε
Ιάσωνος 31 δεν ειδα πολυ καλα επειδη ειχε πολυ ηλιο και μολις μπηκα κατευθειαν βγηκε η τσατσα με την κοπελα.εβλεπα μονο την τσατσα σαν σκιαγραφημενη μορφη και ελεγε το προγραμμα και μετα βγηκε η κοπελα και αυτη σαν σκιαγραφημενη μορφη την εβλεπα και ακουσα ενα "μερααα"...  η μορφη της κοπελας ηταν διπλασια απο την τσατσα  :S 10ε
Δεληγιώργη 39 δυο κοπελες η μια γνωστη τα πρωινα που ειναι με μακρι μαυρο μαλι και βγαινει με κατι παντοφλες :zombie: και αλλη μια
images
ψηλη με σημαδια(ουλες) στο σωμα και οι δυο βγηκαν με ενα περπατημα(σαν να εγινε φασαρια σε μαγαζι και ηρθαν δυο μπραβοι/βαρυμαγκες του μαγαζιου να τακτοποιησουν το "θεμα")ενα πραμα. 10ε
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 εδω ηταν η ναταλι,ψηλη γεματουλα,αλλα με χαμογελο και πολυ ναζι.γυρο στα 35-40 με ενα babydoll μου εκανε νοημα με το δαχτυλο
136193914.gif
να περασω και τελικα μπηκα.  υ.γ. οπως γυρνουσα απο σταδιου ειχαν βγει με γερανο και μαζευανε μηχανες...  προσοχη μαγκες που παρκαρατε.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
οπως γυρνουσα απο σταδιου ειχαν βγει με γερανο και μαζευανε μηχανες...  προσοχη μαγκες που παρκαρατε.
Ακομα εκει ειναι; Στο τσακ προλαβα και πηρα το παπι κατα τις 12 που ημουνα στην Σταδιου
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Διδύμου:
ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ
Φυλής:
74 δεξιά: Ξανθιά με κοντά μαλλιά, ωραίο σώμα και πρόσωπο.
Αυτή είναι η Στέλλα η Φλαμανδή?

Όχι, η Στέλλα/Μόνικα με τα αστεράκια λογικά.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απόγευμα στα στενά της αμαρτίας:

Φυλ. 65 κάτω: η Ούνα από Φ.92 παλιό
Φυλ. 71 'ανω: μια καινούργια , αδυνατούλα, άβυζη, με μακρύ μαύρο μαλλί πιασμένο κότσο, ταττού πάνω από τα κωλομέρια, φούλ πρόγραμμα.
Φυλ. 80: η Μπιάνκα η "Ισπανίδα" με το μαλάκι καρέ.
Μ. Πρ. 16: 2 κοπέλες = Μια κοντόχοντρη μαυρομαλλούσα με baby doll και μια άλλη ψηλή, με καστανά μαλλιά, σαρκώδη χείλη, γλυκιά φυσιογνωμία, καλό σωματάκι, μου τα χάλασε η μεσούλα της που είχε λίγα κιλάκια παραπάνω (χειρολαβές)
Φωκ. 17: και τα 2 κλειστά
Φωκ. 25 Ισ.: κλειστό
Φωκ. 27 Υπ.: μια Χριστίνα προμιλφ ξανθιά καμπυλόγραμμη
Φωκ. 24: η Χριστίνα η αδύνατη
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Απόγευμα στα στενά της αμαρτίας:

Φυλ. 65 κάτω: η Ούνα από Φ.92 παλιό
Φυλ. 71 'ανω: μια καινούργια , αδυνατούλα, άβυζη, με μακρύ μαύρο μαλλί πιασμένο κότσο, ταττού πάνω από τα κωλομέρια, φούλ πρόγραμμα.
Φυλ. 80: η Μπιάνκα η "Ισπανίδα" με το μαλάκι καρέ.
Μ. Πρ. 16: 2 κοπέλες = Μια κοντόχοντρη μαυρομαλλούσα με baby doll και μια άλλη ψηλή, με καστανά μαλλιά, σαρκώδη χείλη, γλυκιά φυσιογνωμία, καλό σωματάκι, μου τα χάλασε η μεσούλα της που είχε λίγα κιλάκια παραπάνω (χειρολαβές)
Φωκ. 17: και τα 2 κλειστά
Φωκ. 25 Ισ.: κλειστό
Φωκ. 27 Υπ.: μια Χριστίνα προμιλφ ξανθιά καμπυλόγραμμη
Φωκ. 24: η Χριστίνα η αδύνατη
Rock me Amadeus
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
σήμερα το απόγευμα κατά τις 7 στην Φυλής:

71κάτω: η μαρκετινίστα Εύα μας εξηγούσε γιατί ένας που ήρθε είδε την κοπέλα και δεν μπήκε πήγε σε κάποιο απέναντι, έμεινε με το πέοντα στο χέρι και ξαναγύρησε πίσω, πληρωσε και γάμησε και καθώς βγήκε από το δωμάτιο φίλησε το χέρι της Ευας ευχαριστώντας την για την απόδοση της εκδιδόμενης :headbang:
κοπέλα η Λάουρα νομίζω, πολύ συμπαθητική φατσούλα με αδύνατο αλλά καμπυλώδες κορμάκι μπιμπελό με αψεγάδιαστη επιδερμίδα! :kissass:

Φυλής 92 παλιό: 2 μουνάρες: μια ξανθιά βαμμένη με καλή φατσούλα και κολαράκι από τα λίγα...
η άλλη καστανή τσιγγανοφέρνουσα στην φάτσα αλλα sexy με 1:70 ύψος και κορμί φιδίσιο άψογο.
στο μπουντρούμι όμως κ με τον δροσερό τσάτσο δεν γαμάω τέλος.

Φυλής 69κάτω: η Αλίνα (το παπάκι?) συμπαθητικό κορίτσι αλλά δεν το έχει για μένα στο σαλόνι τουλάχιστον, γιατι δεν την έχω δοκιμάσεi
πάνω η Καζακστανή Χριστίνα είπε συναγωνιστής...

Αγκύρας το γωνιακό νομίζω η Mile στο δίπλα μια αδιάφορη βαριεστημένη

στο 84 (ή 86?)κάτω η Ερικα με ας πούμε σπάνιας ομορφιάς πρόσωπο και απίστευτο κόλο (που τον δίνει?)

πήγα για την Κάρμεν στο 65πάνω τζίφος ήταν μια άλλη που δεν την θυμάμαι...

στο Φυλής 66νέο η Σούζη κορμάρα απίστευτη (χωρίς βυζί όμως) αλλά όχι τόσο σεxy σήμερα στο πρόσωπο, μαλλον ξέχασε να φτιασιδωθεί..

Διδύμου 8πάνω μια συμπαθητική πιτσιρίκα νέα και καλά στην δουλειά όχι κάτι το ιδιαίτερο για μένα πάντα...

στο κάτω η Λίλιαν με κίτρινο κιλοτάκι και σουτιέν, σέxy αλλά μια σιλικόνι την θέλει γιατί τα έχει μικρά...

στο Διδύμου 20 η Εύα δεν μου άρεσε ρε παιδιά πολύ συνηθησμένη είναι και χωρίς 5άρια που άκουσα!?

στο 18 η Αλιόνα με φόρα παρτίδα το μουνί μέσα από διαφανές παραθυράκι που είχε το κιλοτάκι της σπασμένο πρόσωπο αλλά κορμί καλό και δείχνει ότι το πάει το γράμμα...

στο 16 μπλέ πόρτα μια που την ξαναείδα εκει την προηγούμενη βδομάδα μάλλον τσιγγανορουμάνα με χαριτωμένο προσωπο αλλά μη συμμετρικό κορμί με ξεκάλτσωτη για τους κασκαντέρ, κώλο και cob...

στο 16λευκη πόρτα η μιλφ+ Ντιάνα συμπαθητικό σύνολο...

και τέλος στην γωνία στο Ρουμανο-ταξιδιωτικό γραφείο αρκετές Ρομούνες από ''μόνο για τα χοντρά΄΄ μέχρι και καλές, περίμεναν να αναχωρήσουν για την πατρίδα τους :2funny:


 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Τσάρκα στην απογευματινή βάρδια της Φυλής. Αρκετός ο κόσμος.


Περγάμου:

27 πάνω: Αλίκη, καστανή milf.
27 κάτω: Εύα, ξανθιά γεματούλα μεγαλοκοπέλα από Διδύμου.


Αλκαμένους:

113: Αδιάφορη.
117: Μελαχρινή, με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο. 25ε.


Ρεμούνδου:

21 πάνω: Χοντρούλα αδιάφορη.
21 κάτω: Καστανόξανθη τσέχα, ωραίο σωματάκι. Πέρασε ένας πακιστανός.


Αγίου Πέτρου 7: Καστανή νταρντάνα με κάποια κιλά παραπάνω.


Πιπίνου 65: Κλειστό.


Καλύμνου:

48 πάνω: Μαρίνα, μελαχρινή αδιάφορη. Εκεί ήταν ο ποιο cult τσάτσος όλων των εποχών. Ηλικιωμένος με σκουφάκι, παραπάταγε κουνάμενος και λιγάμενος, άρχισε να μου κάνει μασαζάκι. Μετά πιάσαμε την κουβέντα και άρχισε να μου λέει τι μουσική ακούει, του αρέσει η latin γιατί αυτή ταιριάζει στα μουρδέλα, άρχισε να μου χορεύει, εγώ να μην μπορώ να κρατηθώ από τα γέλια, στην συνέχεια βγήκε η κοπέλα και πήγα να αποχωρήσω, ο τσάτσος ήρθε πάνω μου και άρχισε να μου πιάνει τα αρχίδια για να καβλώσω και να μπω. ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΡΦΗ Ο ΤΥΠΟΣ!!!!!!
48 κάτω: Αναστασία, μεγαλοκοπέλα γεματούλα.


Μαγνησίας:

1: Μεγαλοκοπέλα χοντρή.
11: Κάρλα, μελαχρινή, ωραία πρόστυχη φατσούλα, αλλά άσχημο κόλο.


Φυλής:

134 ισόγειο: Μαρία, μελαχρινή πανέμορφη κοπέλα, ωραίο σώμα και πρόσωπο.
134 όροφος: Ξανθιά κοντούλα, γλυκιά φάτσα, την είχα δει παλαιότερα στο Πιπίνου 65.
92 αριστερά: Ξανθιά πανέμορφη κοπέλα με πολύ ωραία βυζιά.
92 δεξιά: 2 κοπέλες, μία ξανθιά με μεγάλα βυζιά και η Τζούλια με καστανά πλέον μαλλιά.
71 υπόγειο: Καστανή αφρατούλα με μεγάλα βυζιά.
71 ισόγειο: Λάουρα, μελαχρινό πιπινάκι με ωραίο σώμα και βυζιά.
67: Ξανθιά ψηλή με ωραίο σώμα.
86 κάτω: Έρικα, μελαχρινή με μεγάλα βυζιά και κόλο, που τον δίνει.
84 κάτω: Μελαχρινή με πανέμορφο κορμί και πρόσωπο και μικρό στήθος.
65 κάτω: Ξανθιά, ευχάριστη παρουσία.
66 αριστερά: Δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς με πάρκινσον.
66 δεξιά: Σούζη, ξανθιά πανέμορφο σώμα, καυλιάρικο πρόσωπο.
54 κάτω: Ντενίζα, ξανθιά ψηλή, πολύ γλυκό πρόσωπο και ωραίο σώμα.


Φωκαίας:

17 κάτω: Κλειστό, αλλά στα @@ μου γιατί δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς.
17 πάνω: Κλειστό.
19: Ρωξάννα, μελαχρινή με μεγάλα πεσμένα βυζιά.


Φιλιππίδου 11: Καστανή με κοντά μαλλιά. Την είχα δει παλαιότερα σε Λιοσίων Καλύμνου. Πρώτη φορά στο συγκεκριμένο μπουρδέλο, το καλύτερο που έχω επισκευτεί μέχρι στιγμής, δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από studio.


Διδύμου:

8 πάνω: Ξανθιά, πανέμορφη κοπέλα, ωραίο σώμα και πρόσωπο και ικανοποιητικά βυζιά. Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
20: Καστανόξανθη με σπαστά μαλλιά και γυαλάκια. Αυτή είναι η Εύα;;;;;;;;;;;;
25: Μελαχρινή, χοντρή με μεγάλα βυζιά.
27: Καστανή με καρεδάκι, όμορφο πρόσωπο και χοντρό σώμα.


Έλλης 3: Αδιάφορη χοντρούλα.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
φιλε opeth,Καλυμνου 48 πανω ο γνωστος κυριος Αρης..αν τον ρωτησεις τι κανει,θα σου πει τι να κανουμε?γαμιομαστε.. :grin: :grin: :grin:
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
H Φιλιππιδου ποια ειναι;;;;;;Νεο μαγαζι ανοιξε;;;; :think:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
φιλε opeth,Καλυμνου 48 πανω ο γνωστος κυριος Αρης..αν τον ρωτησεις τι κανει,θα σου πει τι να κανουμε?γαμιομαστε.. :grin: :grin: :grin:

Είχα ακούσει πολλά γι' αυτόν, αλλά δεν τον είχα γνωρίσει. Δεν περίμενα να μου κάνει μασαζάκι και να πιάσει τα αρχίδια...   :2funny: :2funny: :2funny:
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Είχα ακούσει πολλά γι' αυτόν, αλλά δεν τον είχα γνωρίσει. Δεν περίμενα να μου κάνει μασαζάκι και να πιάσει τα αρχίδια...   :2funny: :2funny: :2funny:

Παλιοτερα οι τσατσοι σου την πεφτανε μηπως εχουν κανενα τυχερο.Μπαιναν στο δωματιο ενω γδυνοσουν και καλα να σου φερουν τα ρεστα,μηπως δουνε καμμια τσαπου :2funny: :2funny: :2funny:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Παλιοτερα οι τσατσοι σου την πεφτανε μηπως εχουν κανενα τυχερο.Μπαιναν στο δωματιο ενω γδυνοσουν και καλα να σου φερουν τα ρεστα,μηπως δουνε καμμια τσαπου :2funny: :2funny: :2funny:

Μου έχει πει ένας γνωστός μου σκηνικό, γάμαγε μία στην Φυλής πριν περίπου 8 χρόνια και ο τσάτσος μπαίνει ξαφνικά στο δωμάτιο και λέει "ήρθα κάτι να πάρω εγώ, συνεχίστε εσείς, μην σας διακόπτω"  :2funny: :2funny:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
ημερησια ενημερωση τσατσων.. :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
66 αριστερά: Δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς με πάρκινσον.

17 κάτω: Κλειστό, αλλά στα @@ μου γιατί δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς.
Γουσταρω που δεν ξεχνας ποτε να αναφερθεις στους εν λογω οικους
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom