Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 426 άτομα (32 μέλη και 394 επισκέπτες)

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
ανοιξαν ρε μαγκα..αλλα,εσυ γιατι τα λες ετσι..απ τη μαγιορκα εισαι?[μη με παρεξηγεις,ε?]
ελα ρε σθ ποθ το καταλαβε?μεσα απο το Sant Llorenç des Cardassar
μηπωσ εισε ο Αντόνιο Εκλασαμέντες απο το Vilafranca de Bonany??
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
ελα ρε σθ ποθ το καταλαβε?μεσα απο το Sant Llorenç des Cardassar
μηπωσ εισε ο Αντόνιο Εκλασαμέντες απο το Vilafranca de Bonany??
εισαι ωραιος..αν ηταν κανας κομπλεξικος θα μου τα χωνε..λοιπον,περασα κι ηταν ανοιχτα..φυλης δεν παω.προτιμω περιφερειακα..
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερα μεσημερι πηγα στη φυλης 109α  με μεγαλη ορεξη για την μαργαριτα αλλα τελικα βρηκα την τζουλια που ειχα παρει την δευτερα νομιζω,τελικα δεν μπηκα γιατι ημουν ψυχολογικα προετοιμασμενος για το ξανθο μωρακι μου κυριως ,την τζουλια την ειδα λιγο κουρασμενη πιθανον γιατι δουλευε και χτες απογευμα όπως ειδα.Ειπα να συνεχισω για να δω τι παιζει αν και ηξερα πως μετα την απογοητευση μου που δεν τη βρηκα δυσκολα θα εμπαινα αλλου,ειδα παντως δυο νεα μωρακια και ένα που το ξερω που υπο άλλες συνθηκες θα κατεθετα.Εχουμε λοιπον
109α τζουλια,υπαρχει κριτικη
80 μαρινα,νέο μελαγχροινο μωρο με ωραιο σωμα,καλο κορμι ,κανονικο υψος και σκουρα επιδερμιδα μ εξαιρεση-παραφωνια τον λευκο πισινο της όπως διαγραφοτανε από το εσωρουχο της μ ένα πολύ μικρο tattoo πισω,δεν μ επεισε ως υφος για μεσα
84α αλινα,η μελαγχροινη από την αντιστοιχη αλυσιδα 84-86 και φωκαιας 25 οπου δουλευε ως διδυμο με την πολωνεζα τζουλια
84β η αλινα που δουλευει ως διδυμο στο 86α με την μαρινελα,πολύ σεξι κορμι και υφος που πρεπει να δοκιμασει οπωσδηποτε ο farkeli
86α μιχαελα
86β τερεζα χαμηλης ιπποδυναμης παλιοτερα,τωρα δεν ξερω,μελαγχροινη και σταθερη εκει τα πρωινα
92 υπογειο ,δυο κοπελες,η αννα με το κωλαρακι σαν φουσκωτο κεκακι,ωραιο προσωπο και σωματακι,θελω πολύ να την παρω και νομιζω και αυτή γιατι με κοιταζει με αρκετο ενδιαφερον,δεν μ εμπνεει δυστυχως ο χωρος.Δευτερη κοπελα η μιρελα με πρωκτικο και σαφως περισσοτερες καμπυλες,πιο πολύ μου αρεσε η αννα όμως,δεν εχει ενθαρυντικη κριτικη παντως
Μονης προδρομου η ρωξανη
65β η νελι
67 η αντινα
71α η μονικα από το 80
71β η αννα το μελαγχροινο πιπινι με τις αφελειες,γυρολογος της φυλης,υπαρχει παλιοτερη κριτικη μου στο 65β με θετικες εντυπωσεις
66 καινουργιο η ντενισα με μαυρο μινι φορεματακι
54α ντιανα,νέο μωρο κανονικου υψους,καστανο μου αρεσε σαν υφος,καλο σωματακι,στα υποψιν
Φωκαιας
19 γιαμα,ετσι μου την ειπαν,ξανθο με πλαδαρο σωμα,καπως γεματο,την εχω ξαναδει εκει και στη μονης προδρομου ως ντουετο
25α ξενια,πολύ μου αρεσε σημερα,ωραιο μωρο που εχω παρει,δυστυχως αυτή η κοπελα όπως και η αλεξανδρα άλλη κοπελα με φοβερο σωμα ανηκουν στη κατηγορια gun and run,δηλ κτυπας και φευγεις,δεν μπορεις να δημιουργησεις ατμοσφαιρα
25β λαουρα
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
xilhik πηγες σημερα και απο Καλυμνου 48α-β ???
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
oχι αλλα πρωι δουλευει στο πανω η μαρινα η γκεισα εκει,πηγα την προηγουμενη εβδομαδα και ηταν καταπληκτικη
Υ.Γ Αφου ενδιαφερεσαι για μαρινα θα πρεπε να ξερεις οτι αν θελεις μπορεις να επικοινωνησεις μαζι της...
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Αυτη ψαχνω αλλα ειναι μονο πρωινη βαρδια ?? ειχα περασει την προηγουμενη Παρασκευη 16.30 περιπου κ ηταν η θεια Ολγα που την εκθειαζε ο τσατσος αδελφος....Η Μαρινα δουλευε και στο κατω παλια ....
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
xilhik ?? εχεις τηλ της Μαρινας ??? σιγουρα ειναι μονο πρωινη βαρδια ?? μηπως "παιζει" κ αλλου την απογευματινη ??
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Το απογευμα 4-5

Αλκαμενους η Τζουλια-Λολιτα μιλφ γνωστη
Αλκαμενους 113 η Ευα-μεγαλα νουμερα

Ρεμουνδου 21 στο ανακαινισμενο η Α(ε)λινα, μικρη ξανθια συμπαθητικη, μαλλον αλβανις, στα υποψην
Ρεμουνδου απεναντι, η Ελενα. ξανθια με καλο σωμα, και μαλλλον θλιμενο υφος, θα γινει επανελεγχος

Αλκιβιαδου 16γ, καμια...

Διδυμου 8 ανω, η Αννα, ενδιαφερουσα αλλα με λιγο ελληνικα μπουτια.
Διδυμου 16 κατω η Τζουλια, ενδιαφερων καυλοραπανο
Διδυμου 16 ανω η Ιβανα ξανθια ψηλη με ωραιο σωμα καρε μαλλι λιγο περιεργο προσωπο
Διδυμου 18 Αλιονα, θα κατεβαινε στο κατω μετα. Ετιμηθη, not bad!

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Το απογευμα 4-5


Ρεμουνδου 21 στο ανακαινισμενο η Α(ε)λινα, μικρη ξανθια συμπαθητικη, μαλλον αλβανις, στα υποψην
τυπε υπαρχουν πολλες αρνητικες κριτικες για αυτην
προσεχε μην κλαψεις τα λεφτα σου
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Διδυμου 16 ανω η Ιβανα ξανθια ψηλη με ωραιο σωμα καρε μαλλι λιγο περιεργο προσωπο



[/quote]την ιβανα ποια εννοεις αδερφε την κλασικη καταπιολα;
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
τυπε υπαρχουν πολλες αρνητικες κριτικες για αυτην
προσεχε μην κλαψεις τα λεφτα σου

Δεν ειχα δει, θενκς απολυτε

την ιβανα ποια εννοεις αδερφε την κλασικη καταπιολα;

Δεν την ξερω, ειχε προσωπο με προεξεχων στομα, δεν θυμαμαι τι μου ειπαν, αν τα καταπινει η κατι αλλο.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216

skevanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες δεν ξερω αν ειμαι στο σςστο topic αλλα πρεπει να σας ανακοινωσω οτι σχεδον καμια πουτανα απο τα μπουρδελα της φυλης δε εχει περασει ιατρικους ελεγχους.ευχαριστω!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.459
Πόντοι
41.447
καλησπερα μαγκες δεν ξερω αν ειμαι στο σςστο topic αλλα πρεπει να σας ανακοινωσω οτι σχεδον καμια πουτανα απο τα μπουρδελα της φυλης δε εχει περασει ιατρικους ελεγχους.ευχαριστω!!!

δεν μας λετε κάτι καινούργιο φίλτατε....
παρακαλούμε πάντως...
 

skevanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
το θεμα ειναι Κ.administrator οτι αυτο που ειπα ειναι γεγονος και οχι οτι απλα το ακουσα οπως ακουγοτανε..ειναι απιστευτη εγκυρη πηγη.. take care και παντα σκουφακι κτλ.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα μαγκες δεν ξερω αν ειμαι στο σςστο topic αλλα πρεπει να σας ανακοινωσω οτι σχεδον καμια πουτανα απο τα μπουρδελα της φυλης δε εχει περασει ιατρικους ελεγχους.ευχαριστω!!!

Μόνο επί της Φυλής ή και στα της Διδύμου, Φωκαίας κλπ; :think:
 

skevanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
οτι ειναι επι της φυλης..για τα αλλα δεν εχω πληροφοριες..
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλησπερα μαγκες δεν ξερω αν ειμαι στο σςστο topic αλλα πρεπει να σας ανακοινωσω οτι σχεδον καμια πουτανα απο τα μπουρδελα της φυλης δε εχει περασει ιατρικους ελεγχους.ευχαριστω!!!
ουτε μια; >:( >:(
 

skevanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μιλαμε για ενα ποσοστο καπου στο 95% που ΔΕΝ εχουν περασει..κριμα δεν εχω και τον καταλογο μπροστα μου να σας τα πω  :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom