Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (36 μέλη και 249 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.800
Πόντοι
7.885
Αναζήτησα και σήμερα την σιχαμένη-μάγισσα τσατσά του Μαγνησίας 11,αλλά αυτή την φορά δεν ήταν στην θέση της.Μηπώς γνωρίζει κανείς που στο διάολο είναι  :think: να περνάμε και να της ρίχνουμε μπινελίκια για χαβαλέ :grin: :grin:.Επίσης δοκιμάσθηκε και απορρίφθηκε η Χριστίνα της Διδύμου 8,μιας και η συμμετοχή της είναι ανεπαρκής,αν και τα προσόντα της είναι από τα καλύτερα για μένα στην περιοχή :P :P.Τέλος εντόπισα στο Καλύμνου 48 την Μαρίνα από Φ109 όροφος και στο Μαγνησίας 1 την Ντιάνα από Έλλης 3,όπου και άδειασα για 2η φορά σήμερα μένοντας αρκετά ευχαριστημένος από αυτό το μιλφόνι(σταθερή αξία που λέει και ο συναγωνιστής stam 90) ;) ;)
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Σε σημερινή τσάρκα το απόγευμα στην Φυλής, εγώ τίμησα την Μανταλένα από Φωκαίας 19 (ακολουθεί κριτική) και ένας φίλος μου την Αλίνα από Φωκαίας 17Α (κάτω), όπου έμεινε πολύ ευχαριστημένος. Μεγάλη καύλα η συγκεκριμένη. Έπρεπε και εγώ να την τιμήσω. Επίσης μου άρεσε πολύ ένα ξανθο πιπινάκι αδυνατούλι με ένα τατού πάνω από το κωλομέρι στο Φυλής 80 με την μπλε πόρτα που δηλώνει Ελληνίδα. Η τσατσά επέμενε να περάσω γιατί είναι Ελληνίδα και κάνει και εξετάσεις και να σταματήσω να πηγαίνω με Ρουμάνες κλπ για είναι βρωμιάρες και θα με κολλήσουν κανένα παράσημο(σταυροκοπήθηκα 3 φορες μετά έφτυσα τον κόρφο μου με την κολογρουσούζα). Όποιος ξέρει για ποιά μιλάω ας με ενημερώσει. Επίσης φόραγε κόκκινα εσώρουχα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Αναζήτησα και σήμερα την σιχαμένη-μάγισσα τσατσά του Μαγνησίας 11,αλλά αυτή την φορά δεν ήταν στην θέση της.Μηπώς γνωρίζει κανείς που στο διάολο είναι  :think: να περνάμε και να της ρίχνουμε μπινελίκια για χαβαλέ :grin: :grin:.Επίσης δοκιμάσθηκε και απορρίφθηκε η Χριστίνα της Διδύμου 8,μιας και η συμμετοχή της είναι ανεπαρκής,αν και τα προσόντα της είναι από τα καλύτερα για μένα στην περιοχή :P :P.Τέλος εντόπισα στο Καλύμνου 48 την Μαρίνα από Φ109 όροφος και στο Μαγνησίας 1 την Ντιάνα από Έλλης 3,όπου και άδειασα για 2η φορά σήμερα μένοντας αρκετά ευχαριστημένος από αυτό το μιλφόνι(σταθερή αξία που λέει και ο συναγωνιστής stam 90) ;) ;)
[/quote


Εισαι σιγουρος οτι   η μαγισσα του Μαγνησιας δεν ειναι "μαγος" ?Εμενα πιο πολυ το δευτερο μου φαινεται,κατι  φερνει απο παλιο τραβελι των σπιτιών...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ΣΥΝΕΧΕΙΑ....


ΚΟΛΩΝΟΥ 11...ΙΣΟΓΕΙΟ..ιδιοκτητρια και τσα2 στον ιδιο ρολο η κυρια κατερινα που παλιοτερα ασκουσε το επαγγελμα στην ακομινατου παρουσιασε μια ψιλη κοπελα με μαυρο μαλι και αγρια χαρακτηριστικα...υποσχονταν σουπερ περιποηση αλλα χωρις εξτρα...η κοπελα εδειχνε φιλικη..δε ξερω δε μου αρεσε και πολυ.
Μαρια το ονοματακι της.
Την εχει τιμησει δυακις ο SPEED με αριστες εντυπωσεις.
Υπαρχουν και κριτικες.

Ημουν τακτικοτατος πελατης της Κ. Κατερινας και με θυμηθηκε στην προσφατη τσαρκα που εκανα με τον SPEED.
Πρωτοποριακη για την εποχη της (1999) με cim και cif, κατι ιδιεταιρα σπανιο για την εποχη εκεινη.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.800
Πόντοι
7.885
Σε σημερινή τσάρκα το απόγευμα στην Φυλής, εγώ τίμησα την Μανταλένα από Φωκαίας 19 (ακολουθεί κριτική) και ένας φίλος μου την Αλίνα από Φωκαίας 17Α (κάτω), όπου έμεινε πολύ ευχαριστημένος. Μεγάλη καύλα η συγκεκριμένη. Έπρεπε και εγώ να την τιμήσω. Επίσης μου άρεσε πολύ ένα ξανθο πιπινάκι αδυνατούλι με ένα τατού πάνω από το κωλομέρι στο Φυλής 80 με την μπλε πόρτα που δηλώνει Ελληνίδα. Η τσατσά επέμενε να περάσω γιατί είναι Ελληνίδα και κάνει και εξετάσεις και να σταματήσω να πηγαίνω με Ρουμάνες κλπ για είναι βρωμιάρες και θα με κολλήσουν κανένα παράσημο(σταυροκοπήθηκα 3 φορες μετά έφτυσα τον κόρφο μου με την κολογρουσούζα). Όποιος ξέρει για ποιά μιλάω ας με ενημερώσει. Επίσης φόραγε κόκκινα εσώρουχα.

Ελληνίδα σε τέτοιο άθλιο μπουρδελάκι :idiot: :think:.Μου κάνει λίγο τραβηγμένο :rolleyes: :huh:.Η τσατσά έβαζε μέσα και αλβανοπακιστάνια???????
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Εγω ειχα περασει την προηγουμενη παρασκευη μια βολτα...Σας εχω περιγραψει την εκτιμηση που εχω στη σακιρα..Ετσι λοιπον κατευθυνθηκα κατευθειαν γι αυτη...Μπαινοντας στ σπιτι η μουσικη ηταν στο τερμα...Μπηκα μεσα και το μωρο πανεμορφο χορευε..Λεω ειναι στα καλα της κομπλε..Οντως ηρθε μεσα,απο οτι μου πε ενω η ωρα ητνα 7μιση ημουν μολις ο 3ος πελατης και η συνευρεση ηταν απλα απολαυση...Για μενα ειναι κατι παραπανω απο στανταρακι πλεον η σεξυ ρουμανα...
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Ελληνίδα σε τέτοιο άθλιο μπουρδελάκι :idiot: :think:.Μου κάνει λίγο τραβηγμένο :rolleyes: :huh:.Η τσατσά έβαζε μέσα και αλβανοπακιστάνια???????

Ελληνίδα μου είπε η τσατσά (τώρα δεν ξέρω αν ισχύει) και πολύ όμορφη για τα γούστα μου. Δεν ξέρω αν παίρνει πάκια γιατί εκείνη την ώρα δεν ήταν κανένας στο μπουρδελάκι.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Εγω ειχα περασει την προηγουμενη παρασκευη μια βολτα...Σας εχω περιγραψει την εκτιμηση που εχω στη σακιρα..Ετσι λοιπον κατευθυνθηκα κατευθειαν γι αυτη...Μπαινοντας στ σπιτι η μουσικη ηταν στο τερμα...Μπηκα μεσα και το μωρο πανεμορφο χορευε..Λεω ειναι στα καλα της κομπλε..Οντως ηρθε μεσα,απο οτι μου πε ενω η ωρα ητνα 7μιση ημουν μολις ο 3ος πελατης και η συνευρεση ηταν απλα απολαυση...Για μενα ειναι κατι παραπανω απο στανταρακι πλεον η σεξυ ρουμανα...

Η Σακίρα είναι μία ψηλή μελαχρινή με μεγαλούτσικα βυζάκια και ένα τατού στο πλάι?
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
τατοο δεν εχω παρατηρησει να εχει..ψηλη μελαχρινη και ικανοποιητικο στηρθος..στο φυλης 59 πανω
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
τατοο δεν εχω παρατηρησει να εχει..ψηλη μελαχρινη και ικανοποιητικο στηρθος..στο φυλης 59 πανω

Ναι ναι, αυτή είναι, μεγάλη κάβλα, αλλά δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Ξερει κανεις τι παιζει με το Πιπινου 32Β; Εχω περασει 3 φορες απογευμα και ειναι κλειστο.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ξερει κανεις τι παιζει με το Πιπινου 32Β; Εχω περασει 3 φορες απογευμα και ειναι κλειστο.
Ειναι ανοικτο μεχρι τις 16:30, δεν λειτουργει απογευματα.

Μονιμα ειναι η Σουλα/Σιλβια η γνωστη ξανθια gilf εδω και χρονια.
 

arhidiakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Την αννα τη βουλγαρα απο φυλ.69 πανω την ειδε κανεις?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
ΦΥΛΗΣ 84 Πανω....ΖΩΗ ΚΑΙ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ..ωραιο διδυμο σε εμφανιση με ακα...

Τύπε μιλάς για την Ζωή την Θεσσαλονικιά, με το καστανό μαλλί και τα μεγάλα στήθη;
Έβαλε στο πρόγραμμα ακά;

Πάντως όποιος σκέφτεται να κατέβει πρωί και θέλει να δοκιμάσει ξεκούραστο μικροκαμωμένο γυφτορουμανάκι,παίζει η Dora στο Φωκ.17 άνω και είναι  ακριβώς όπως την περιγράφει και ο συναγωνιστής www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fwkaias-17v/]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fwkaias-17v/.Καλή[/URL] περίπτωση.

Επιβεβαιώνω για την Ντόρα την εξερευνήτρια, ότι είναι αρκετά καλή περίπτωση. Πετίτ γκομενάκι, με κουλούρι στο πρόγραμμα (η τσα^2 μου διευκρίνησε για το μέγεθος, το εξετίμησα και παρά το γεγονός ότι έφαγα πόρτα μιας και ο στριτάκος ήταν περίπου όσο το μπράτσο της, δεν με πείραξε), με λεπτό κορμάκι αλλά ψιλοχάλια πρόσωπο (θυμίζει κάπως το βουλγαρογυφτάκι Τζένη από την αλυσίδα). Προσφέρει και ακά που δεν πήρα. Μέσα στο δωμάτιο είναι πολύ ενεργητική και πρόθυμη, και γείωσε την τσα^2 που την κάλεσε (στα 12 λεπτά είναι η αλήθεια). Δηλώνει Ισπανίδα από την Μαδρίτη και μου πέταξε και κάτι ahora φεύγοντας.

Για την υπόλοιπη χθεσινή τσάρκα δεν θυμάμαι και πολλά, εκτός από το ότι πέτυχα την μελαχροινή ιταλίδα του Φυ86πα να κυττάζει τον κόσμο από το παράθυρο του σπιτιού και να μιλάει με την τσα^2 του Φυ67. Την χαιρέτησα ευγενικά και συνέχισα την τσάρκα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Τύπε μιλάς για την Ζωή την Θεσσαλονικιά, με το καστανό μαλλί και τα μεγάλα στήθη;
Έβαλε στο πρόγραμμα ακά;
Αν όντως το κάνει θα τη τιμήσω για πρώτη φορά ύστερα απο τη προ ετών πρώτη εμφάνιση της στη Φυλής.
ψιλοχάλια πρόσωπο (θυμίζει κάπως το βουλγαρογυφτάκι Τζένη από την αλυσίδα).
Τύπε μαλλον τ αντίθετο συμβαίνει.Εχει πολύ πιο ωραίο πρόσωπο απο τη Τζένη αλλά δυστυχώς δεν έχει τα βυζιά της.
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
καλησπερα,τελικα η αντριαννα δουλευει πρωινα η απογευμα στο Διδυμου 18??διαβασα κριτικες και λεω να το τιμησω το milfaki
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Αν όντως το κάνει θα τη τιμήσω για πρώτη φορά ύστερα απο τη προ ετών πρώτη εμφάνιση της στη Φυλής.Τύπε μαλλον τ αντίθετο συμβαίνει.

Τύπε και να μην το κάνει, αξίζει το βόλι σου. Δύναμη η κοπέλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom