Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 333 άτομα (54 μέλη και 279 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Η Άννα απο Φυλλής 71 ξέρει κανεις?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
την εχω παρει 2,3 φορες αλλα ακουσα οτι εφυγε.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
να δω αν του αρεσε του ανθρωπου.εμενα ειναι στις επιλογες μου απο φυλλης μαζι με χριστιννα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
την εχω παρει 2,3 φορες αλλα ακουσα οτι εφυγε.

εγω ειχα δωσει την πληροφορια οτι θα σταματησει.

μου το ειχε πει η ιδια.

τελικα αποδειχτηκε οτι ελεγε μαλαιες.

τωρα εχει βαψει τα μαλλια σκουρο καστανο.

πολυ καλο μουνι αλλα μερικες φορες ειναι δυστροπη.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εγω ειχα δωσει την πληροφορια οτι θα σταματησει.

μου το ειχε πει η ιδια.

τελικα αποδειχτηκε οτι ελεγε μαλαιες.

τωρα εχει βαψει τα μαλλια σκουρο καστανο.

πολυ καλο μουνι αλλα μερικες φορες ειναι δυστροπη

παλι? μαυρα δεν τα ειχε? και ειναι στο 71?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ναι στο 71 κατω μετα τις 5  το απογευμα και αρκετες φορες κραταει και μετα τις 12 τη νυχτα.

εγω σκουρο καστανο το ειδα το μαλλι
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ok ευχαριστω φιλε μου
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.798
Πόντοι
7.885
Μαύρο κατάμαυρο στην τσατσά του Μαγνησίας 11 :jerking: :birdman: :birdman: :birdman: που δεν μπήκε καν στον κόπο να σηκωθεί και νας μας ανοίξει για να δει και από κοντά αν είμαστε ξένοι όπως έλεγε :headbang: :headbang:.Κακός ψόφος σιχαμένη μάγισσα :s&m_1: :s&m_1:.Όλα αυτά περί ώρας 19:00
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
εχτες κατα τις 12 το βραδυ,ρεμουνδου το πανω,λαουρα,23χρονη νεαρη ρουμανα με μαυρα πολυ μακρυα μαλλια,μετριου αναστηματος,ωραιο σωματακι αδυνατο και συμπαθητικο προσωπο...
ολα καλα τα εκανε λοιπον η μικρη...καποια προκαταρκτικα,πιπα διαρκειας,2 στασεις,αυτη απο πανω,πισωκολλητο και τελος...το σημαντικοτερο οτι δε βιαζοταν καθολου (βεβαια δεν υπηρχε και ψυχη...)...προτεινομενη γι'αυτους που δε ζητουν πολλα...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Υ.Γ Free ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ,ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΤΥΠΩΝΕΙΣ ΑΠΟΨΗ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ?ΕΙΔΕΣ ΠΩς ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΣΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ?

Δεν διατυπώνω άποψη, ειρωνέυτηκες το ποστ μου και αντιγύρισα ειρωνικά σχόλια και εγώ. Πάτσι.
Τι άλλο έχει γίνει με άλλους δεν ξέρω και δεκάρα δεν δίνω. Εχεις πολλά νευρα τελικά.
 

johnnnnn62

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
315
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
1
καλημερα! Ξερει κανεις τι παιζει στο σπιτι στην οδο ελλης? Ποιες κοπελες κανουν βαρδιες και πως ειναι?
 

george2009

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
εχτες κατα τις 12 το βραδυ,ρεμουνδου το πανω,λαουρα,23χρονη νεαρη ρουμανα με μαυρα πολυ μακρυα μαλλια,μετριου αναστηματος,ωραιο σωματακι αδυνατο και συμπαθητικο προσωπο...
ολα καλα τα εκανε λοιπον η μικρη...καποια προκαταρκτικα,πιπα διαρκειας,2 στασεις,αυτη απο πανω,πισωκολλητο και τελος...το σημαντικοτερο οτι δε βιαζοταν καθολου (βεβαια δεν υπηρχε και ψυχη...)...προτεινομενη γι'αυτους που δε ζητουν πολλα...
την ειδα και εγω εχθες το βραδυ, ωραια κοπελα αλλα μου φανηκε ψιλοεπιπλο. τι προκαταρκτικα κανει?? φιλακια και χαδακια αφηνει? τα μπαλακια τα περιποιειται καθολου? ευχαριστω!!!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.798
Πόντοι
7.885
Χθες στην απογευματινή βάρδια τσέκαρα ένα καλό στης Ευάρας (Φ71),ψιλό μελαχρινό,2,5αρι βυζί,λεπτό σώμα,όμορφο κώλο :P :P.Μου φάνηκε ότι άξιζε τον κόπο και μου άρεσε πολύ και το σαλονάρισμά του :o :o,μιας και κατέβασε το βρακάκι για να πάρουμε όλοι μάτι μουνάκι και κωλαράκι :grin: :grin:.Το ξενέρωμα της υπόθεσης,κάποιοι βρωμιάρηδες αλβανοί που το είχαν πάρει παρτούζα προηγουμένως,με τις ευλογίες της Εύας φυσικά που αναφέρει την παρτούζα στο πρόγραμμα κανονικά :tickedoff: :tickedoff:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
[move][size=10pt]ΒΡΑΔΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΡΝΕΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ...20-2-2011[/size][/move]

Η συναντηση εγινε σε παροδο της Αχαρνων και ωρα 9 βραδυνη...πρωτος στο σημειο συναντησης κατεφθασε ο πυραυλος για να ακολουθησουν οι εκλεκτοι συναγωνιστες bakalhs,hcoras,agerohos(ανενταχτος στις ιεροδουλιαρικες εικονικες κοινοτητες αλλα με μαγαλη πειρα στους κοκκινα σοκακια της αθηνας)....στη παρεα αργοτερα προστεθηκε και μοντ του σαιτ που το νικ νειμ ειναι συνωνυμο με εταιρεια παραγωγης ταινιων σεξ.....ο ΣΕΙΡΗΝΑΣ..... :cheesy: :cheesy:....

ΔΙΔΥΜΟΥ 8 ΚΑΤΩ:....Ειρηνη,μιλφ γνωστη και απο κολωνου 30...μετριες υπηρεσσιες,ξυνισμενη φατσα.
ΔΙΔΥΜΟΥ 8 ΠΑΝΩ....Χριστινα μιλφ ρωσιδα απο Αγαθουπολεως 54....lcd.
ΔΙΔΥΜΟΥ..16...gilf ψιλη ρωσιδα με αξιωμα σεριφισας σε ελαοτριβειο περιοχης αθηνων
ΔΙΔΥΜΟΥ...18...Αντριαννα,,η γνωστη.
ΔΙΔΥΜΟΥ 20..Παμελα ρωσιδα μιλφ με μακρυ καστανο μαλι,και πλουσιο στηθος...στα υποψιν
Διδυμου 27...βλεπωντας κανεις την εργαζομενη και τη τσα2 μπορει να καταλαβει γιατι αυτο το σπιτι λεγεται και σπιτι του δρακουλα...προσπεραστε...
Ελλης 3...βουλγαρα με εκφυλη φατσα και στρουμπολη στα 25 ευροπουλα παρακαλω....τιποτα το ιδιαιετερο το σερβις της.
Τροφωνιου 11κατω..Ναντια εκφυλη φατσα,αδυνατη με μικρο στηθος..κανονικο προγραμμα.
Τροφωνιου 13 κατω..Ειρηνα μιλφ ρωσσιδα επισης με κανονικο σερβις.
Παιωνιου 27...Αδιαφορη ευσωμη...
Ξανθιππης 2...ξανθια γυρω στα 28 με εντονη κυτταριτιδα.
Κων 206...βαλκανια με μαυρο μαλλι και πονηρο βλεμμα με αρκετες χειρονομιες και τσαλιμακια στο σαλονι με αποταιρω σκοπο την προσελκυση κυριου στο πορνοκρεβατο.
Αλκαμενους 117...Ελενα με ωραιο προσωπο αλλα πολυ χαμηλοκολα...στα 25 με το γνωστο προγραμμα.
Αλκαμενους 113..μια σφαιροφολος..
Ρεμουνδου 21 κατω η ντενιζοσπιτο...η Αλινα που παρουσιαζεται ως ρωσιδα..δουλευε το καλοκαιρι μεταμεσονυχτια στην Ακομινατου...εκει ηταν ρουμανα...αλλη μια σκιπταρισα(αλβανη)..που ντρεπεται για τη καταγωγη της..παρατηρηστε την καλα και πειτε ποια θυμιζει στο προσωπο..εχει αποσυρθει τωρα αλλα ειχε αφησει εποχη...
Ρεμουνδου 21 πανω..Λαουρα περασε ο hcoras..adynato pipini me μαυρο μαλλι..κοριτσι διπλανης πορτας...
Περγαμου 2..Μικαελα σταθερα..απο φωκ 24 παλιοτερα..ο πυραυλος εχει να πει περισσοτερα.
Αγ Πετρου..βαλκανια με συμπαθητικο προσωπο αλλα αντιαισθητικο πεσμενο μικρο στηθος,,δειχνει καλη και καθεται αρκετη ωρα μεσα στο δωματιο...
Φυλης 54 πανω...Κλαουντια απο κλαμπ πλ βαθης..ρουμανα ξανθια με 2αρι φυσικο στηθος..ακολη..συμπαθητικη,χαμογελαστη παιχνιδιαρα με ακα...
Φυλης 54 κατω...Αδιαφορη ευτραφης μιλφ.
Φυλης 66 νεο..τσα2 με αλεπουδοσκυλο παρουσιασε την Ιωαννα με πλουσια προσοντα..η παρουσια μας την αναγκασε να διωξει αλλοδαπους...σε λλη περιπτωση θα τους κρατουσε και ισως εβγαζε κανα 20αρικακι..η ρατσιστικη συμπεριφορα της μας εδιωξε...καιμας... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Φυλης 40...κοντουλα φαρκελικη εξαιτας μαυρο μακρυ μαλλιου εξτενσιον...γεματουλα με φουλ...
Φωκαιας 19..αδιαφορη παρουσια δε τη θυμαμαι..
Φωκαιας 17 πανω...Σελενα η γνωστη λατινα...σεξι πολυ αλλα επιπλο
Φωκαιας 17 κατω..συμπαθητικη βαλκανια με μαυρο μαλι..μετριου αναστηματος με ακα κλπ..
Φωκαιας 22 κατω,,ρουμανακι η αλβανακι ξανθο με κοτσιδες και σωμα μπιμπελο...μηπως ειναι αυτη απο κολο και κυνθους 38??....στα υποψιν...
Φωκαιας 25 κατω...μια γαμω τσατσα με αγενη συμπεριφορα..και 2 κοπελες η μια ονομαζεται Μονικα και ειναι ρουμανα..σωμα μοντελου αλλα υπηρεσιες ξεπετας και ας κανει ακα..μαζι της μια ψιλη με σπαστο μαυρο μαλι...στα υποψιν μετα 12 τα μεσανυχτα φευγει η ψιλη και ερχεται η Ναντια η πολωνεζα..με τα τατου που ειναι αρκετα καλη...τις ειχα παρει μαζι αλλα η Ναντια ηταν σπαστικια και μιλαγε συνεχεια ξενερωνωντας τη φαση,,η πολωνεζα πολυ καλη.
Φωκαιας 25 πανω..η γνωστη ξεπετα Αννα με το μαυρο μαλι γαλανα ματια και μετριο στηθος...
Φωκαιας 24...Αθιγγανη με μπλαζε στυλακι...
Χωματιανου 11 κατω η ΛΟΡΑ η Μικαελα ροκ στεντι..αδυνατισμενη με μικροτερο στηθος χωρις το διχτυωτο.
Χωματιανου 11 πανω..ΣΙΜΟΝΑ...με μαυρο μαλι,ψιλη,πλουσιο στηθος....μετα τις 11 η Ρωσιδα μοντελα Ρεννατα.

Συνεχεια σε λιγο απο τη μεταμεσονυχτια μοναχικη τσαρκα στα στενα του μεταξιου και στη φυλης...

 

johnnnnn62

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
315
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
1
Λοιπόν πέρασα σήμερα από Φυλίς 71 και πάνω ήταν μία Αννα, μελαχρινή, λεπτή με καταπληκτικό μεγάλο στήθος. Ενθουσιαστικά και πήγα να την τιμήσω, αλλά τελικά δεν μπόρεσα επειδή μου είπε ότι την έχω μεγάλη και δεν μπορεί... το ίδιο μου είχε τύχει στο ίδιο σπίτι με τη Σακίρα... Πραγματικά μου την έδωσε επειδή από εμφάνιση είναι αυτό που πάντα ονειρευόμουνα... μία λεπτή κοπέλα με μεγάλο στήθος.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom