Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 311 άτομα (50 μέλη και 261 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Kαι χθες που περασαμε απο εκει, μονη της ητανσ το σαλονι και καπνιζε.

Πολυ ευγενικη, δεν εκανε καποιο σχολιο οταν δεν περασαμε, ισα ισα μας χαιρετησε κιολας.

Μενει ανοιχτο μεχρι τις 16:30
:thumbsup:
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
apolyto_arseniko ...μηπως εχεις νεωτερα εσυ για την Μαρινα την milf ??? η γνωστη απο Μαγνησιας11-φ109α-δουσμανη10?? εχω παει χθες και προχθες γυρω στις 16.30-1730 αλλα δεν την ειδα πουθενα ειδα οπως λενε οι προηγουμενοι συναγωνιστες ολα τισ αλλες milf ...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
apolyto_arseniko ...μηπως εχεις νεωτερα εσυ για την Μαρινα την milf ??? η γνωστη απο Μαγνησιας11-φ109α-δουσμανη10?? εχω παει χθες και προχθες γυρω στις 16.30-1730 αλλα δεν την ειδα πουθενα ειδα οπως λενε οι προηγουμενοι συναγωνιστες ολα τισ αλλες milf ...
τυπε τελευταια φορα την ειχα δει στο δουσμανης 10
κανα μηνα πριν νομιζω
το ειχα γραψει και εδω
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
και εγω την ειχα "δει"  το ιδιο τα ειχαμε πει οι δυο μας τοτε ..... απο τοτε "no news is good news ???
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση, μπορεί κανείς να μου κάνει μια περιγραφή για αυτήν την ρωξάνα για την οποία διάβαζα καλά λόγια; Νομίζω ήταν στο φυλης 86. Σε χτεσινο-βραδινη μου τσαρκα δεν νομιζω να την πετυχα.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Παραπληροφοριση.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιλαω για  το 48β...περασα μαζι της..οπως παντα,ωραια τρυφερα προκαταρτικα,πιπουλα βαθεια και τελειωμα στα 4 με ωραιο στησιμο..τελος,μου πε θα ναι εκει πρωινα..
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
κατα τισ 1 το βραδυ εκει ηταν.ψηλη μελαχρινη με σιλικονατα βυζια
 

v4silis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τισ μερες που δουλευει η λιζα απο Ιουλιανού 71.. :huh: :huh:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση, μπορεί κανείς να μου κάνει μια περιγραφή για αυτήν την ρωξάνα για την οποία διάβαζα καλά λόγια; Νομίζω ήταν στο φυλης 86. Σε χτεσινο-βραδινη μου τσαρκα δεν νομιζω να την πετυχα.
Tην έχω πάρει πριν κάνει σιλικόνη.Είναι μια κοπέλα αρκετά όμορφη και ψηλή.Νταρντανογκόμενα με πιασίματα χωρίς να είναι παχουλή.Επιβλητική παρουσία striper στο σαλόνι.Τότε είχε κατάμαυρα καρέ μαλλιά που την είχα πάρει πριν κανα δυο μήνες.Θα την καταλάβεις όταν την δεις πάντως είναι σίγουρο αυτό.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση, μπορεί κανείς να μου κάνει μια περιγραφή για αυτήν την ρωξάνα για την οποία διάβαζα καλά λόγια; Νομίζω ήταν στο φυλης 86. Σε χτεσινο-βραδινη μου τσαρκα δεν νομιζω να την πετυχα.
Προφανώς αναφέρεσαι στην Ρωξάνα=Ντανιέλα=Ολίβια.Τελευταία έκανε χτένισμα Κλεοπάτρας.
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Tην έχω πάρει πριν κάνει σιλικόνη.Είναι μια κοπέλα αρκετά όμορφη και ψηλή.Νταρντανογκόμενα με πιασίματα χωρίς να είναι παχουλή.Επιβλητική παρουσία striper στο σαλόνι.Τότε είχε κατάμαυρα καρέ μαλλιά που την είχα πάρει πριν κανα δυο μήνες.Θα την καταλάβεις όταν την δεις πάντως είναι σίγουρο αυτό.
Εγω ειδα μια μελαχρινη χτες στο φυλης 86, δεν ηξερα εαν ειναι αυτη καθως δεν αναφέρθηκε ονομα (οπως στα περισσοτερα σπιτια αλλωστε). Η συγκεκριμενη σιγουρα ειχε κανει πλαστικη στο στηθος το οποιο ομως δεν ηταν μεγαλο... τωρα για τα μαλλια δεν θυμαμαι το κουρεμα της! Ισως την επομενη φορα την πετυχω!

Ευχαριστω παιδια για την βοηθεια!  :)



ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ?
Πηγες;
 

abcdefg_22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανεις που δουλευει η μαρια η βουλγαρα που δουλευε στο φυλης 80??

ευχαριστω  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom