Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 360 άτομα (36 μέλη και 324 επισκέπτες)

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
telika επειδή πήξαμε στις ανδριάνες, η καλή είναι αυτή που παιζε στο κολωνού 30?? σε ποιό είναι στη φυλής.
Επείσης πήξαμε στα δίδμα ρε μάγκες...καλη προκληση αλλά...πολλα αλλα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Σάββατο πρωί:

Φυλής71 υπόγειο: Μελαχροινή ξερακιανή στα όρια της ανορεξίας με άσχημα δόντια.
Φυλής 71 πάνω: Η busty Βικύ με ακάποτο τσιμπούκι και 69.
Φυλής 92 παλιό: Μια μελαχροινή κανονικού ύψους, λίγο νταρντάνα και ξανθία με κοιλίτσα και χύμα βυζιά 2,5 ίσως και 3ρια, με λίγη κοιλίτσα. Αμφότερες αδιάφορες για τα γούστα μου. Είμαι περίεργος να κάνω κάποια στιγμή πουρτούζα στα δωμάτια κελιά, να δω που θα χωρέσουμε.
Βαπόρι: Στέλλα/Μόνικα η αστεράτη με βασικό πρόγραμμα.
Μ.Προδρόμου: Δύο μελαχροινές, η μία με το χαμόγελο στο στόμα, κανονικό σώμα και ύψος με χαρακτιριστικά κρεμασμένα βυζιά 2-2,5 (?)την έχω ξαναδεί στο φ67. Η άλλη, νεαρή, με πεσμένα βυζιά, σώμα προς το ευτραφές, γενικά αδιάφορη. Ακάποτη πίτα και 69.
Φυλής 67: Νεαρή με καστανό καρέ μαλλι, κανονικό ύψος κάπως ψωμωμένη. Βασικό πρόγραμμα + 69. Οχι εντελώς αδιάφορη.
Φυλής 65 :Κάτω το μιλφ Λούνα. Ψηλή μελαχροινή, με σώμα που ο χρόνος έχει αρχίσει να το φθίρει. Πρωκτικό μέσα στο 20αρικο.
Φυλής 65 πάνω: Νεαρό μελαχροινο πιπίνι, πολύ κοντή, με αδύνατο σώμα και καρφι στο πάνω χείλος.  
Φυλής 86 πάνω: Νεαρή ψηλή μελαχροινή με ωραίο σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο. Η Μιχαέλα πρέπει να έιναι αυτή. Βασικό πρόγραμμα.
Φυλής 84 πάνω: Μελαχροινή με κοντό μαλλί, κανονικού ύψους και σώματος αλλά με γεμάτη κωλάρα. Ακάποτη πίπα, τελίωμα στα βυζιά και πρωκτικό.
Φυλής 84 κάτω: Μια μπουμπού με μάυρο μπουκλέ μαλλί, όμορφο πρόσωπο και σώμα. Μου μύρισε ξεπέτα.
Φυλής 80: Ξανθία ψηλή, με κανονικό σώμα αλλά με παχάκια στη κοιλία της. Ενδιαφέρον πρόσωπο. Βασικό πρόγραμμα.
Φυλής 61: Ξανθό μίλφ με ακάποτο τσιμπούκι και κώλο (νομίζω). Προσεγμένη εμφάνιση. Στα υπ' 'οψιν.
Φυλής 54 αριστερό: Με κατάξανθη νεαρή κοπέλα με πολύ γλυκιά φωνη, αλλά κάπως νερόβραστη...
Φυλής 54 δεξί: Λάουρα "η ψηλή" όπως την αναφώνησε ο τσάτσος. Κανονικού ύψους, με μάυρα μαλλια μέχρι τους ώμους, κλασσική αρβανόφατσα.
Φυλής 40: Νικολέτα, καστονόξανθο κορίτσι μέτριο σώμα - μέτριο πρόσωπο, αγέλαστη με φουλ προγραμμα, κώλο, ελεύθερο στοματικό και τελειώμα στο στόμα.
Φωκαίας 22 πάνω: Μελαχροινή νεαρή πολύ αδύνατη - οδοντογλυφίδα. Πολυ ευγενική η τσατσα.
Φωκαίας 22 κάτω: Νεαρή ξανθια αδύνατη κοντή χαμηλοκώλα.  
 

Μ. Πρ. Υπ.: Η μία ήταν η γνωστή Ρωξάνη από Φ.80&67, ενώ ή άλλη νέο φρούτο (καρπούζι)
Φυλ. 92 νέο: μια εμφανίσιμη μπουμπού μελαχρινή, βγήκε βαριεστημένη στο σαλόνι.
Φυλ. 92 παλιό: Εγώ πέτυχα μόνο το ξανθό μπαμπάτσικο μωρό που παίζει και στο Φωκ.19.
Φυλ. 71β: Η Αντριάννα. Αδιάφορο πρόσωπο, ράστα μακρύ μαλλί, αλλά γυμνασμένο/αδύνατο σώμα.
Φυλ. 86 άνω: Η Μιχαέλα σαν Ιουλιέτα από το μπαλκόνι έστελνε τα ρουφηχτά φιλάκια της στους Υποψήφιους "Ρωμαίους" της.
Φυλ. 59 κάτω: μια τσιαγγανο-στουμπουλούλα, αδιάφορη
Φυλ. 59 άνω: Η "Νικολ Κιντμαν" Άννα με το κόκκινο σπαστό μαλλί, ενδιαφέρον σώμα/στήθος, αλλά μάπα γαμίση
Φωκ. 27 'ανω: Ένα ξανθό υπέρβαρο
Φωκ. 27 Ισ.: μια μελαχρινή προ-μιλφ, αδιάφορο
Φωκ. 27 Υπ.: Ανοικτό , αλλά δεν μπήκα.
Φωκ. 24: Η Τζέσικα, μια ξανθιά εμφανίσιμη καμπυλόγραμμη, έπαιζε 2η βάρδια στο Φωκ. 25 άνω & μάλλον έπαιζε σε στούντιο πρίν.
Φωκ. 25 άνω: Η Μαριλένα η οδοντογλυφίδα
Φωκ. 17 κάτω: Μια νέα ξανθιά με καπούλια & πρόστυχο πρόσωπο, φούλ πρόγραμμα.
Φωκ. 22 κάτω: Η Μαρία η Αλβανίδα με φουλ.
Φωκ. 22 άνω: Μια αδιάφορη αδύνατη μελαχρινή γυρολόγος του καταστήματος, είχε δοκιμασθεί παλιότερα και απορίφθη.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φωκαιας 27 κατω ειχα βρει μπαρμπορα τεταρτη πρωι, για τσεκαρετε οσοι ψαχνετε...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα σας συναγωνιστές.Επίσκεψη σήμερα στην πρωινή βάρδεια Φυλής και πέριξ.Και έχουμε:
Διδύμου 16 ήταν η Εύα.Διδύμου 8 ισόγειο ήταν μεγαλοκοπέλα με μαύρα μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους,λεπτή.Νομίζω στον ίδιο οίκο δούλευε λίγο πιο παλιά με το όνομα Ειρήνη.Στον όροφο μεγαλοκοπέλα που δούλευε παλιά στο κάτω με το όνομα Άννα,στο Φυλής 54 όροφος καθώς και πρόσφατα στο Αλκαμένους 113.Έχει κοντό μαλλί που έχει βάψει ξανθό και έχει λίγα ψωμάκια στην περιφέρεια.Δήλωνε Ρωσίδα και στο δωμάτιο δίνει κατευθυντήριες οδηγίες και γενικά θέλει να έχει πάντα το πάνω χέρι.Μιλάει πάντοτε στους πελάτες ευγενικά.Την έχω πάρει πριν κάτι χρόνια 1 φορά και δεν την πολυσυνιστώ.
Φυλής 40 ήταν η Νικολέτα με ακά και πρωκτικό.Δεν ανακοινώθηκε τελειωτικό.Για μία ακόμα φορά συνιστώ μακριά!!
Φυλής 54 όροφος ψηλή,ξανθιά με μαλλιά πιο πάνω απο τους ώμους απλής ομορφιάς με βασικό πρόγραμμα.
Φυλής 80 έχουν αναρτήσει φωτογραφίες απο το sexy ημερολόγιο της Πετρούλας στο σαλόνι και στην πόρτα εισόδου/εξόδου.Ηταν η Μόνικα!!Η τσατσά δεν ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αυτή την φορά.
Φώκαιας 17 ισόγειο ήταν η Τάνια απο Αχιλλέως 51 και τελικά όντως ήταν αυτή και είχε δουλέψει χθες απόγευμα Φυλής 80!!Πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό.
Φώκαιας 17 όροφος ήταν καινούρια μελαμψή κανονικών κιλών αθίγγανη με πιασμένο ξανθό σκούρο μαλλί.Απλής ομορφιάς.Ελεύθερο στοματικό.
Φώκαιας 22 υπόγειο η Μαρία η χθεσινοαπογευματινή,Αλβανίδα,λεπτή,κοντή,με ξανθό καρέ μαλλί.Πρωκτικό.
Φώκαιας 25 όροφος ήταν η Μαρινέλα με ένα πολύ sexy μαύρο ολόσωμο σύνολο.Παρόλο που έχω περάσει καταπληκτικά μαζί της και με γνωρίζει η κοπέλα δυστυχώς δεν πέρασα και έχω κάποιες τύψεις ενοχής!!.Ελεύθερο στοματικό.Στο ισόγειο συναγωνιστές ήταν ένας μούναρος που έμοιαζε καταπληκτικά με την Σιντορέλλα απο το Νext top model!! H "Σίντυ" λοιπόν με κανονικό πρόγραμμα.Χε!Χε!
Φώκαιας 24 όροφος ήταν η "Τσέχα" Σούζυ απο το Φυλής 66Α.Καθολικά κακές αναφορές για μέτριο service.
Στο Φώκαιας 27 υπόγειο ποια ήταν λέτε;;; Aνακάλυψα την Μπάρμπορα η οποία σήμερα ήταν ντυμένη μπατσίνα και κράταγε πιστόλι.Δεύτερη κατραπακιά για μένα γιατί ήμουν και σε αυτή πελάτης και ήρθα πάλι σε δύσκολη θέση.Υποσχέσεις για γαμήσι με πολλά extra!! Eπομένως συναγωνιστές τα πρωινά στο Φυλής 71 θα είναι η Βίκυ η Πολωνέζα.
Σπεύσατε όσοι γουστάρετε Μπάρμπορά!! Φώκαιας 27 ισόγειο η Μαρία μεγαλοκοπέλα μάλλον Αλβανίδα με μαύρο ολόσωμο κανονικών κιλών με λίγα ψωμάκια που είχα πάρει ένα απόγευμα στο Φυλής 61 υπόγειο.Γαμήσι κανονικό δεν τρελλάθηκα κιόλας!! Στον όροφο ξανθία κοπέλα κάπως γεμάτη,αδιάφ
Αγκύρας 12 αριστερά ήταν η Όλγα δηλώνει Ρωσίδα.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Την δοκίμασα και ανεβάζω κριτική.Θα πώ μόνο οτι δεν την πρόσεξα τόσο καλά και για μένα θεωρείται παχουλή αντιαισθητικά!! Ήταν με λίγα λόγια πέρα απο τα οριά μου!!
Φυλής 65 όροφος ήταν γυφτάκι teeny,λεπτό,κοντό,και πολύ όμορφο για τα προσωπικά μου γούστα.Πιπινάκι!! Μαλλιά κοντά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους.
Φυλής 65 ισόγειο  η Λούνα με πρωκτικό δεν χρειάζεται συστάσεις!!
Φυλής 86 ισόγειο ήταν κοπέλα με μακριά μαύρα μαλλιά κανονικών κιλών με μία πλαστική λευκή μαργαρίτα στο κεφάλι της και έμοιαζε με Χαβανέζα!!
Φυλής 86 όροφος 2 κοπέλες η Ειρήνη με ακάποτο και πρωκτικό η οποία έχει ξεκινήσει την καριέρα της στο Κωλοκυνθούς 38 και μέσα στο δωμάτιο είναι ένα βόδι και μισό!!
Και η Αλίσια κοπέλα με μαύρα μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους.Στα χέρια της κρατούσε ένα ζωντανό λευκό σκυλάκι μίνι.Σκυλόφατσα ήταν και η ίδια!!
Στο Φυλής 84 ισόγειο ήταν η Τερέζα ωραία κοπέλα κατά γενική ομολογία.
Φυλής 71 υπόγειο ήταν πολύ αδύνατη καινούρια κοπέλα με μακριά καστανά μαλλιά.Ελεύθερο στοματικό.Υποψία επίπλου στο δωμάτιο.
Μονής Προδρόμου υπόγειο 2 κοπέλες η χθεσινοαπογευματινή ελαφρώς γεμάτη με μακριά μαύρα μαλλιά με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό και η αθίγγανη Ρωξάνη με ελεύθερο στοματικό οι οποία είναι παλιά  και έχει πλούσιο βιογραφικό σε Φωκαίας 17 πριν χρόνια,studio,Φυλής 54,86,Μεγ Αλεξάνδρου 22 Μεταξουργείο,Φυλής 80 κλπ.Μέσα είναι έπιπλο.
Φυλής 92Α η κοπέλα με τα μαύρα μακριά μαλλιά τα γαλανά μάτια και τα πιασίματα που είναι συνήθως εκεί σε ντουέτο με την άλλη χεσινοαπογευματινή κουπέλα που δούλευε ντουέτο Μονής Προδρόμου.Είναι ξανθιά γεμάτη με ίδιου μήκους μαλλιά και γυμνά σχετικά μεγάλα βυζιά.
Φυλής 92 Β καινούριο καβλέτο κοπέλα με μαύρα μακρυά μαλλιά,μελαμψή,κανονικών κιλών.με μία ελίτσα στα χείλη.
Μαγνησίας 1 ένα αρκετά ώριμη,πληθωρική γυναίκα με κοντά ξανθά μαλλιά.Αδιάφορη παντελώς.
Καλύμνου 36 η Φωτεινή Γκμοχ.Αδιάφορη παντελώς.
Πιπίνου και Φυλής στο Ανκόσπιτο ήταν καινούρια με μακριά μαύρα μαλλιά με έντονο κραγιόν στα χείλη αλλά με αντιαισθητικά ψωμάκια.
Φυλής 136 ήταν η Κλώντια απο Φυλής 109 παλιά.Μεγαλοκοπέλα με ξανθά μακριά μαλλιά γεμάτη,απο Μόσχα δηλώνει οτι είναι.
Φυλής 134 υπόγειο η Παόλα απο περγάμου 1 παλιά.Όμορφη κοπέλα με μαύρα μακριά μαλλιά.
Φυλής 134 ισόγειο μία λεπτη κοπέλα με ξανά μακριά μαλλιά,όμορφη.Στον όροφο κοπέλα με μαύρα μακριά μαλλιά κοντή κανονικών κιλών με καβλάντιζε για να μπώ στο δωμάτιο μαζί της απλώς όμορφη.
Και τέλος Φυλής 71 ισόγειο σήμερα έκανα την πρώτη γνωριμία μου με Ανδριάννα η οποία είναι τέλεια μέσα αλλά μου άφησε κάποια ερωτηματικά.Θα ανεβάσω κριτική!!







 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής 134 ισόγειο:Έκανε το ψυχικό ο οπλίτης farkeli...ως οπλίτης  ;).
...
Συγγνώμη στρατηγέ jockerx, από την επόμενη φορά θα (σε) ρωτάω ποιά θα πηδήξω έτσι ώστε να μην κάνω... ψυχικά  :rolleyes:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Συγγνώμη στρατηγέ jockerx, από την επόμενη φορά θα (σε) ρωτάω ποιά θα πηδήξω έτσι ώστε να μην κάνω... ψυχικά  :rolleyes:

Επίσης ν'αποφεύγετε τις επισκέψεις στα άλση των "Παύλου Μελά" και "Στρατηγού Καλλάρη" τα οποία αμφότερα βρίσκονται στο (Παλαιό) Ψυχικό!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Μεταμεσονύχτια (01:00)επιθεώρηση και καθυστερημένη λόγω υποχρεώσεων ανακοίνωση για τη κατάσταση στα σπιτάκια στη περιοχή Μεταξουργείου-Ντάκας-Καμπούλ
Πρώτα απ΄ολα φτάνοντας εκεί υπήρχαν πάρα πολλά θρυμματισμένα τζάμια από αυτοκίνητα ειδικά στη Λεωνίδου-Κολωνού-Κεραμικού-Κολοκυνθούς. Κι΄εγω έκανα πολύ σύντομη βόλτα και έφυγα σφαιράτος για Φυλής
Ιάσωνος 20Α Η Στέλλα με ένα εικοσάρικο απλό πρόγραμμα εμφανίστικε στο σαλόνι με ένα κινητό τηλέφωνο και όλα στ΄ αρχίδια της. Μάλλον ξεπετοειδής κατάσταση
Ιάσωνος 19Α κάτω  Αλβανίδα χωρίς να θυμάμαι όνομα με ανοικτή λεκάνη μακριά μαύρα μαλλιά με περιττά κιλάκια. Πριν πέντε χρόνια την είχα πάρει στην Ιάσωνος 37Β όπου και ήταν εκεί πολλά χρόνια (τότε ήταν ξεπέτα, τώρα ίσως να βελτιώθηκε)
Ιάσωνος 19Α πάνω Αρχημπάζο με πολύ κυτταρίτιδα, έφυγα σφαίρα
Ιάσωνος 20Β Ψηλή ξανθιά που εκδίδεται στο συγκεκριμένο μαγαζί εδώ και πολύ καιρό, μάλλον αδιάφορη
Λεωνίδου 28 δεξιά Ψηλή αδύνατη με μακριά μαύρα μαλλιά περίπου 20 ετών όπου ήρθε σε απόσταση αναπνοής κοντά μου με χαμόγελο και πιεστική για να μπώ στο δωμάτιο. Στα υπ΄ όψην (είχα άγχος με το κωλοαμάξι και τα κλεφτρόνια)
Κολωνού 30Β Ρουμάνα με καρέ κοντό μαύρο μαλλί κοντοπούτανο περίπου 19-20 χρόνων αρκετά όμορφη (θυμίζει έντονα Αλεξία από Φωκ.22). Η γκόμενα είναι εντελώς ξεπέτα  αμέτοχη με εμφανή τεμπελιά στο δωμάτιο. Την είχα πάρει μία φορά το περασμένο Δεκέμβριο όταν είχε ακόμη πολύ μακριά μαλλιά. Άκυρο με απλό πρόγραμμα
Κολωνού 32Α  Μαυριδερό μπαζάκι μάλλον Βούλγαρος. Αρκετά νεαρή αλλά όχι πειστική για τις υπηρεσίες. Άρπαξε έναν πάκη και τον πήγε με το ζόρι στο δωμάτιο. Απλό πρόγραμμα
Πάμε τώρα στα σκληρά ακάποτα και παρτούζες
Ιάσωνος 44 Μπάζο πολύ χοντρό, ούτε όνομα θυμάμαι ούτε τίποτα απλώς  είναι για το Σχιστό
Ιάσωνος 46 πάνω Ντουέτο η μία εντελώς ντουλαποειδές μπάζο με μακριά μαύρα  μαλλιά η άλλη βουλγάρα ψηλή με μακριά μαύρα μαλλιά αρκετά αθλητικό σώμα περίπου 25 χρόνων με τάτου στη μέση. Με έπιασε από τα παπάρια και με τράβαγε στο δωμάτιο και εγώ της έπιασα το νιμου κανονικά. Μου δάκγωσε πολύ δυντά στο μάγουλο και μου λέει ελεύθερο με το στόμα και θα τα καταπιώ :priest: :priest: :priest:. Έφυγα γιατί από το πόνο στο μάγουλο δε άντεχα. Έξω έριξα στο μάγουλο μπεταντίν το οποίο έχω πάντα μαζί μου. Μάλλον καλές υπηρεσίες.
Ιάσωνος 46Β Η Λίλη, ρουμάνικο καυλοειδές ψηλό με μακριά μαύρα μαλλιά αποδεκτής εμφάνισης που κάνει πάντα πέσιμο στο σαλόνι χαϊδεύοντας παπάρια και γλωσσόφιλα στους λαιμούς, ανάλογα πως θα σταμπάρει τον υποψήφιο. Δε πάει σε σκούρους αλλά προτιμάει έλληνες. Κάνει ακάποτο τύπου τσόντας και τα παίρνει όλα στο στόμα μέχρι τελευταίας σταγόνας με γερό ρούφηγμα του πεοκέφαλου μετά το χύσιμο. Κάνει παρτούζες με ένα άλλο μπάζο. Την έχω πάρει τέσσερεις φορές μέχρι τώρα.
Σφαίρα για Φυλής
Φωκαίας 22 κάτω Το λευκόδερμο κοντοπούτανο  Αλεξία η οποία βγήκε πάλι γυμνή στο σαλόνι. ΄Ήμουνα μόνος μου και πέρασα μέσα για πρώτη φορά μαζί της. Πολύ όμορφο αλλά πολύ συγκρατημένη στις πράξεις της όχι ξεπετοειδής μάλλον θετική, πίπα πολύ καλή με προφυλακτικό και ιραποστολικό καλό. Έχει το μεγάλο πλεονέκτημα της εξωτερικής εμφάνισης και καθαριότητας. Συνιστάται για τους λάτρες των πιπινιών όπως εγώ.
ΜΠ 16Α πλοίο Η Ρωξάνα οδοντογλυφίδα και ένα καμπούρικο ξανθό μπαζάκι.
ΜΠ 16Β υπόγα Ρουμάνα νεραρή με βυζάκια αδύνατη (όχι καλή κριτική από πελάτη) με ετέρα μαύρη και αυτή πολύ νεαρή για παρτούζα
Φυλής 67 Η όρκα με τα γυαλιά από ΜΠ 16Α με άνα άλλο αρχημπάζο πολύ χοντρό οι οποίες βγήκαν μαζί από ένα δωματιάκι. Πως χώρεσαν όλοι αυτοί εκεί μέσα πως πήδηξαν τον πελάτη απορώ
Φυλής 69Β Η Μπιάνκα Βλαχορουμανάκι πολύ καλής εμφάνισης γύρω στα 23 με μακριά μαύρα μαλλιά αλλά και με εμφάνιση επίπλου. Ωστόσο υπάρχουν  αρνητικές κριτικές για την πάρτι της.



 




 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
.

Μεταξουργείο 29/1/2011 με το θερμόμετρο στους 7ο C και ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 12.30’

Κατεβαίνοντας την Αχιλλέως διακρίνεται ο ουρανός συννεφιασμένος, παράξενος και κουρασμένος να σκεπάζει την πορνο-γειτονιά

51591316621042038661.jpg


31784604154700034047.jpg



Το κρύο ζωγραφίζεται στην φιγούρα του κουλουριασμένου και πεινασμένου μετανάστη που κάθεται μόνος κοιτώντας με απύθμενο βλέμμα την κίνηση αυτοκινήτων και ανθρώπων στην πλατεία.

64929780272885448201.jpg



Νομίζω ότι το πρόσωπο του κρύου έχει πολλές ομοιότητες με το πρόσωπο της μοναξιάς...



ΚΟΛΩΝΟΥ 48
Ανίτα με κοντά ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, λαϊκό πρόσωπο με αποδεκτά χαρακτηριστικά και με καμπίσια αύρα, μάλλον μέτρια στο ύψος, χοντρούλα με χορταστικά βυζιά και φουσκωμένο κώ(ο)λο, όλα μέσα σε ολόσωμο μαύρο νυχτικό κάποιας νοικοκυράς σε απόγνωση.

ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΟΡΟΦΟΣ (ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΙΚΙΑΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ)
Άννα (γνωστή ως οικιακή συσκευή κατάψυξης) από Φυλής 65 όροφος, μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με πρόσχαρη διάθεση και αρκετό χαμόγελο (στο σαλόνι), μάλλον μέτρια στο ύψος που φάνταζε ψηλότερη λόγω των 12ποντων, λεπτή με μικρά βυζιά και καλοσχηματισμένο κουνιστό κώ(ο)λο σε τεντωμένη θέση

ΚΟΛΩΝΟΥ 30 ΟΡΟΦΟΣ (αντιγραφή από παλαιότερη ενημέρωση)
Λάουρα από την Ολλανδία της Ρουμανίας, με ξανθά μαλλιά κοντά μέχρι τους ώμους, εκφραστικό πρόσωπο με προκλητικά χαρακτηριστικά, μάλλον ψηλή, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες, ικανοποιητικά βυζιά και στρογγυλό κώ(ο)λο σε υπερ-ενδιαφέρουσα θέση

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ 13 ΥΠΟΓΕΙΟ
Αλεξάνδρα από Ρουμανία με μελαχρινά σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες (ψηλά), συμπαθητικά και προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, εκφραστικά μάτια, μέτρια στο ύψος προς ψηλή, κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και ικανοποιητικό κώ(ο)λο
Στα Ρουμάνικα η Αλεξάνδρα λέγεται Αλεξούτσα αλλά δεν χρησιμοποιείται λόγω της ομοιοκαταληξίας με την πούτσα.
Σκέφτομαι στις πουρδελο-βολτες να αρχίσω να μαθαίνω και ορισμένα χρησιμο-άχρηστα πράγματα


ΗΡΩΔΕΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ
Ο δρόμος για το Ηρώδειο των μπουρδελών «ελευθερώθηκε» από τους ναρκομανείς. Πιθανόν οι συσχετιζόμενοι-εμπλεκόμενοι  να τον «καθάρισαν» μετά από τις συνεχείς αναφορές (που κάναμε) για την δύσκολη πρόσβαση στα συγκεκριμένα πορνο-καταστήματα.

70884760900152198794.jpg



ΙΑΣΩΝΟΣ 1Β ΜΕΣΑΙΟ ΔΕΞΙΑ
Εύα με ανταύγειες στα καστανά της μαλλιά, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου με συνωμοτικό βλέμμα σε ύφος αντικατασκοπίας, μέτρια στο ύψος, μάλλον μικρά βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο σε εσωτερική τοποθέτηση όλα μέσα σε διχτυωτό μαύρο εσώρουχο, προφανώς γιατί δεν είχε πρόθεση να κρύψει κάτι το ιδιαίτερα αρνητικό

ΙΑΣΩΝΟΣ 1Γ ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΟ ΙΣΟΓΕΙΟ
Πάμελα με μελαχρινά μαλλιά πιασμένα πίσω σε κότσο, βουκολικό χαμογελαστό πρόσωπο, μάλλον μέτρια στο ύψος, γεματούλα με τετράγωνο σωματότυπο, μέτρια βυζιά και παραφουσκωμένο κώ(ο)λο όλα μέσα σε ολόσωμο διχτυωτό καλσόν με πρακτικό άνοιγμα στα σκέλια

ΙΑΣΩΝΟΣ 20 ΙΣΟΓΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ (αντιγραφή από παλαιότερη ενημέρωση)
Μαρία (η κουτσή) μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, χαρακτηριστικά καθημερινής κοπέλας που καλύπτονται από το προσεγμένο μακιγιάζ, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με μέτρια βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο.

ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63 ΑΡΙΣΤΕΡΑ
Ζαχαρούλα με σπαστά μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, χαμογελαστό πρόσωπο με κάπως αθώα έκφραση αλλά και ετοιμοπόλεμο ύφος, μέτρια στο ύψος, λεπτή με μικρά βυζιά και συμπαθητικό μικροκαμωμένο κώ(ο)λο
Περιμένοντας να βγει η πορνο-κορασίδα στο σαλόνι, κάποιος εξω-θεσμικός συνάδελφος μου είπε ότι είχε περάσει πριν από λίγες ημέρες και περιμένει για να ξαναπεράσει. Στην συνέχεια είδα ότι πλήρωσε το πορνο-εισητήριο στην τσατσά. Μου τόνισε ότι κάνει καλή περιποίηση (γλύφει αρχίδια) και συνεργάζεται πολύ καλά μέσα στο δωμάτιο.
Από εμφάνιση δεν μπορώ να πω ότι συγκαταλέγεται στο πεδίο άνω του μέσου αποδεκτού όρου.  

ΙΑΣΩΝΟΣ 46 ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΕΞΙΑ
Δυο κοπέλες
Στέλλα με σκούρα κόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους, βουνίσια έκφραση με ετοιμοπόλεμο ύφος, μάλλον ψηλή, γεματούλα με υπέρμετρες σωματικές διαστάσεις, χορταστικά βυζιά και παραφουσκωμένο κώ(ο)λο
Αλίνα απο την Brasov της Ρουμανίας με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου με εκφραστικά μάτια, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με ολόλευκο δέρμα και ενδιαφέρουσες αναλογίες, μέτρια στο μέγεθος βυζιά και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο.
Ικανοποιητική περιποίηση για 15e με αρκετή αντοχή στις πισω(ο)-κωλητές επίπονες και επίμονες επιθέσεις μου. Συνεργάσιμη.

40969114234081715673.jpg


Αυτά ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.455
Πόντοι
41.447
Mπραβο στους πορνορεπορτερς farkeli, Larson & professorx!
άψογες ενημερωσεις! μέσα στο κρύο και την βρόχα!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Farkeli, μου εφτιαξες το κεφι πριν την εξοδο, εισαι καλλιτεχνης φωτογραφος, ποιητης, πολεμικος ανταποκριτης πρωτης γραμμης, (πιανεις και οπλο, συμμετεχεις, οχι αστεια) και

"Στα Ρουμάνικα η Αλεξάνδρα λέγεται Αλεξούτσα αλλά δεν χρησιμοποιείται λόγω της ομοιοκαταληξίας με την πούτσα.
Σκέφτομαι στις πουρδελο-βολτες να αρχίσω να μαθαίνω και ορισμένα χρησιμο-άχρηστα πράγματα"


εισαι και δασκαλος!

Δεν της προτεινες να την φωναζουν Αλεξουνα?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
;)

Ίσως καλύτερα... "Αλεξομούνα"  :cheesy:
 

Jupiter1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
25
Like
8
Πόντοι
11
Σήμερα ώρα 17:00 μετά από αρκετό καιρό βρέθηκα Ρεμούνδου μήπως πετύχω Ντενιζ και είδα ότι ήταν ανοιχτό το Ρεμούνδου 21 που είχε κλείσει εδώ και καιρό. (δίπλα στο 21Α) Δεν έχασα την ευκαιρία και μπήκα. Χωρος καινούργιος με πλήρη ανακατασκευή. Δεν υπάρχει καμία σχέση με τον παλιό χώρο. Ευγενική υπήρεσία η οποία μου είπε ότι σήμερα Σαββατο έχει δύο κοπέλες. Η μία μελαχρινή πιπίνι την οποία έλεγαν Αλίνα σχετικά καλή σε εμφάνιση από το πρώην ανατολικό μπλοκ και η άλλη ψηλή 1:80 αλλά ατζούμπαλη και με περιφέρεια. Πήρα την Αλίνα με 20€. Με άλλα 20€ θα μπορούσα να πάρω και την άλλη μέσα είπε η υπηρεσία. Αδιάφορη πίπα και πολύ μικρή σε διάρκεια. Τα ίδια και στα υπόλοιπα. Ο χώρος στο δωμάτιο καθαρός (καινούργιος άλλοστε) και είχε και ντουζιέρα στο δωμάτιο!!! Χώρος σχεδόν στούντιο, αλλά λίγο μικρός. Συγνώμη αν κούρασα αλλά δεν υπάρχει στη λίστα των μπουρδέλων για να βάλω κριτική. Χώρος για μπουρδέλο 10, συμμετοχή κοπέλας 6, εμφάνιση κοπέλας 8.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σήμερα ώρα 17:00 μετά από αρκετό καιρό βρέθηκα Ρεμούνδου μήπως πετύχω Ντενιζ και είδα ότι ήταν ανοιχτό το Ρεμούνδου 21 που είχε κλείσει εδώ και καιρό. (δίπλα στο 21Α) Δεν έχασα την ευκαιρία και μπήκα. Χωρος καινούργιος με πλήρη ανακατασκευή. Δεν υπάρχει καμία σχέση με τον παλιό χώρο. Ευγενική υπήρεσία η οποία μου είπε ότι σήμερα Σαββατο έχει δύο κοπέλες. Η μία μελαχρινή πιπίνι την οποία έλεγαν Αλίνα σχετικά καλή σε εμφάνιση από το πρώην ανατολικό μπλοκ και η άλλη ψηλή 1:80 αλλά ατζούμπαλη και με περιφέρεια. Πήρα την Αλίνα με 20€. Με άλλα 20€ θα μπορούσα να πάρω και την άλλη μέσα είπε η υπηρεσία. Αδιάφορη πίπα και πολύ μικρή σε διάρκεια. Τα ίδια και στα υπόλοιπα. Ο χώρος στο δωμάτιο καθαρός (καινούργιος άλλοστε) και είχε και ντουζιέρα στο δωμάτιο!!! Χώρος σχεδόν στούντιο, αλλά λίγο μικρός. Συγνώμη αν κούρασα αλλά δεν υπάρχει στη λίστα των μπουρδέλων για να βάλω κριτική. Χώρος για μπουρδέλο 10, συμμετοχή κοπέλας 6, εμφάνιση κοπέλας 8.
τυπε λες την αλινα την καστανη με μακρυ μαλλο που κανει ακαποτο κλαρινο?
 

Jupiter1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
25
Like
8
Πόντοι
11
Ναι ξέχασα να γράψω ότι έκανε ακάποτο μέσα στη τιμή και γλωσσόφιλα δίνει επίσης... Αλλά δεν...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σήμερα ώρα 17:00 μετά από αρκετό καιρό βρέθηκα Ρεμούνδου μήπως πετύχω Ντενιζ και είδα ότι ήταν ανοιχτό το Ρεμούνδου 21 που είχε κλείσει εδώ και καιρό. (δίπλα στο 21Α)...
:thumbsup:
Άρα λες για το Ρεμούνδου 21 ισόγειο ...  ;)


...
Συγνώμη αν κούρασα αλλά δεν υπάρχει στη λίστα των μπουρδέλων για να βάλω κριτική. Χώρος για μπουρδέλο 10, συμμετοχή κοπέλας 6, εμφάνιση κοπέλας 8.
Παρακαλούμε τον διαχειριστή να επιληφθεί της κατάστασης (αν γίνεται)!
 

Jupiter1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
25
Like
8
Πόντοι
11
Ναι το Ρεμούνδου 21 ισόγειο που ήταν παλιά η Ντενίζα. Όμως καμία σχέση ο χώρος με το παλιό...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αυτη η αντζη( μαρια) εχει αδυνατησει πολυ 
 

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Μολις γυρισα απο Φυλής και γύρο,

Φυλής71 υπόγειο: ξανθια,γλυκιτατη με τεντομενο στηθος και μεγαλο κωλο αλλα χωρις πατσες
Φυλής 71 ισογειο: Η Αννα, εμφανως αδυνατισμενη
Φυλής 92 παλιό: δυο μελαχρινα συμπαθητικα αλλα οχι τιποτα ιδιειταιρο
Φυλής 92 νεο: ενα γυφτακι με βυζαρες και μια αδιαφορη
Βαπόρι: δυο μελαχρινες, σκυλια,η μια με αλοσωμο δυχτι και η αλλη με πολυ περιεργη φατσα
Μ.Προδρόμου: μια μαυρη αδυνατη
Φυλής 67: μια γνωστη γυφτε και μια τοφαλος
Φυλής 86 κάτω: μια βυζοπουλα μελαχρινη και λιγο γεματη
Φυλής 86 πάνω: μελαχρινή με καλο σώμα και πρόσωπο
Φυλής 84 πάνω: η προ-μιλφ Χριστινα
Φυλής 84 κάτω: η Ζωη
Φυλής 80: ψηλή, με ψιλοχαλια σώμα
Φυλής 66: μπαζο
Φυλής 59 επανω: νταντανα
Φυλής 59 κατω: Σαμπρινα
Φωκαίας 22 πάνω: νεαρο μωρακι, καλο αλλα βαριεστημενο
Φωκαίας 22 κάτω: μελαχρινη πολυ αδυνατη 
Φωκαίας 24 : δυο μπαζα που μοιαζαν και μεταξυ τους
Φωκαίας 17 κάτω: κοκκινομαλλα με ισως φορτωμενο κωλο
Φωκαίας 19 : δυο μετριες κοπελες
Φωκαίας 25 κάτω: ενα ωραιο μωρακι και πολυ καλο κωλο και μετριο στηθος
Φωκαίας 25 πάνω: μια ξανθια με πολλα ταττου...καλο φανηκε....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom