Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 354 άτομα (35 μέλη και 319 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Βόλτα σε μία κρύα και βροχερή Αθήνα στην απογευματινή βάρδια.
Στο Διδυμου 27 ισόγειο ήταν η Λώρα/Λωρέτα Ρουμάνα απο Τιμισοάρα απο Φυλής 40.Ελεύθερο στοματικό.Στον όροφο ήταν η Ραμόνα αθίγγανη μεγαλοκοπέλα,ακάποτο.
Αμφότερες δούλευουν στα ιδρύματα αυτά σταθερά πλέον και μάλλον διπλοβάρδιες.Έχουν τιμηθεί και είναι καλές μέσα.
Διδύμου 18 υπόγειο 2 κοπέλες η Έλενα κοντή με κοντά μαλλιά και ατσούμπαλο σώμα.Και μία πιο ψηλή και παχουλή καστανόξανθη που έχει δουλέψει Κωλοκυνθούς 38 και Έλλης 3.Full πρόγραμμα.Αδιάφορες και οι 2.Στο Διδύμου 16 ήταν η Βίκυ μιλφ παχουλό με σχετικά κοντά ξανθά μαλλιά και baby-doll.
Φυλής 40 Άννα καινούρια μεγαλοκοπέλα κοντή με σκούρα ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους ,κανονικών κιλών με τραχύ πρόσωπο.Αδιάφορη.Ακά τσιμπούκι και κώλος.
Φυλής 54 όροφος μία ελαφρώς γεμάτη καινούρια με σκούρα μακριά ξανθά μαλλιά αδιάφορη.Ακά μπούκι.
Φυλής 66δ η Λάουρα πολύ καύλα εμφάνιση αλλά με αποτρέπουν τα κακά σχόλια συναγωνιστών περί ξεπέτας.Ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 80 ήταν ξανθιά με σγουρά μαλλιά κανονικών κιλών με φαρδιά κωλάρα και πρωκτικό.Εικάζω οτί πρόκειται για την Τάνια απο Αχιλλέως 51.
Φώκαιας 22 ισόγειο ήταν η Ελβίρα,που κάνει και την τσατσά περιστασιακά.Πρωκτικό.Και στο υπόγειο η Μαρία κοντή αλβανίδα με καρέ μαλλί και τραχύ πρόσωπο,Πρωκτικό.
Φώκαιας 24 ήταν μία πολύ κοντή και παχουλή,λευκή,με μαύρα μαλλιά.Μεγάλα βυζιά αλλά μπαζάκι.
Φώκαιας 25 όροφος ήταν 2 καυλοράπανα.Μετάνιωσα που δεν τα δοκίμασα.Η μία φορούσε λευκό ολόσωμο σύνολο και θύμιζε sexy νοσοκόμα.Ήταν λεπτή με όμορφο σώμα και πατούρι το οποίο έφερε στην μούρη μού.Είχε 2 κοτσιδάκια.Και το look της ήταν αρκετά teeny.H άλλη ήταν πιο ντροπαλή εξίσου μουνάρα με καστανά μαλλιά,λεπτή,με ολόσωμο δαντελωτό και διάφανο σύνολο και πρόσωπο καυλωτικό με λίγες χαρακιές.Και τα δύο ήταν turbo και η αλήθεια είναι οτι δεν πέρασα γιατί δεν έκαναν extra παρά μόνον 69.Ίσώς όμως θα έπρεπε.
Φώκαιας 27 υπόγειο δεν θυμάμαι καθόλου παρόλο που μπήκα.Στο Φώκαιας 19 2 κοπέλες μία ελαφρώς ψηλή κανονικών κιλών με μακριά μαύρα μαλλιά απλώς όμορφη και μία πιο κοντή με καστανόξανθα παλιά και λίγα παραπανίσια κιλά με κωλάρα.Αμφότερες όχι τόσο καλές σαν τις προηγούμενες.
Φυλής 67 ήταν ένα καυλοράπανο λεπτό,ψηλό,με ράστα ξανθό μακρύ μαλλί και σκυλέ καυλωτικό πρόσωπο το οποίο έκανε και πολύ καυλωτική πασαρέλα.Πρωκτικό.
Πρέπει να είναι η Ανδριάννα που λέτε και όποιος ξέρει ας επιβεβαιώσει γιατί ενδιαφέρομαι σοβαρά.Δεν άκουσα όμως για ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό και δίστασα να δοκιμάσω.Τσάτσος ο κουνιστός που δούλευε μαζί με τον Χάρη έταιρο κουνιστό με την Ντενίζα στο Φυλής 109 ισόγειο παλιά.
Φώκαιας 27 υπόγειο τελικά θυμήθηκα ήταν η Ανδριάννα γνωστή σαν κήτος με γυαλιά
Φύλης 71 όροφος ήταν η Μόνικα απο Φυλής 80 πρωινά ακα μπούκι τελειωτικό.Την πρόσεξα τελικά κάπως καλύτερα και τελικά παραδέχομαι πως αν και δεν είναι και μουνάρα δεν μου είναι και τόσο αδιάφορη.Πρέπει να βγάζει γούστα.Επιφυλάτομαι για το μέλλον.Για όποιον συναγωνιστή ενδιαφέρεται στο σαλόνι υπήρχε αναρτημένο χαρτί που έγραφε:H ΒΙΚΗ απο 8:00-17:00.Aναφέρεται σαφώς στην Βίκη την Πολωνέζα με το πληθωρικό σώμα.Όσοι φαν σπεύσατε!!
Φυλής 71 υπόγειο η Τάνια η Ρωσίδα απο Αλβανία με την μεγάλη κωλάρα.
Φυλής 92β ο τσάτσος είπε οτι έχει την Αλέξια.Στο Μονής Προδρόμου υπόγειο 2 κοπέλες.Μελαχρινή με μακριά μαύρα μαλλιά και ελαφρώς ευτραφής με ακά και πρωκτικό.
Και ξανθιά με μακριά μαλλιά λίγο πιο ψηλή και παχουλή με γυμνά τριάρια βυζιά με ακά.
Στην Αετοφωλιά 2 κοπέλες μία πολύ αδύνατη με μακριά μαύρα μαλλιά και μία λίγο πιο κοντή κανονικών κιλών με κοντά καστανά μαλλιά,και άσχημο πρόσωπο αποβλακωμένο με ακά.
Άγκυρας 12 δεξιό υπερυψωμένο ισόγειο η Ναταλύ μιλφ φάλαινα με ακά τελειωτικό και στο αριστερό η Ραμόνα η οποία με τελείωσε μόνο με τσιμπούκι στο παρελθόν, ακά τελειωτικό.
Κατηφόρησα στο Μετάξι το οποίο ήταν άδειο απο κόσμο παραδόξως σήμερα και πήγα Κωλοκυνθούς 38 πάνω οπού ήταν η καινούρια αθίγγανη με μακριά μαλλιά και πιασίματα αδιάφορη.Η ειρωνική τσατσά άκουσε τον εξάψαλμο της σήμερα.Μετά πήγα κάτω όπου πήρα δεύτερη φορά Μίκυ και πέρασα εξίσου καλά.
Έχω να κάνω όμως κάποιες συμπληρωματικές παρατηρήσεις:
1) Φορούσε πολύ δυνατό άρωμα το οποίο μετά την επαφή το μύριζα πάνω μου.Κακό για τους δεσμευμένους ας το προσέξουν.
2) Επιτρέπει διεισδύσεις αλλά οι στάσεις της κυρίως στο ιεραποστολικό και στο πισοκωλητό είναι τέτοιες ούτως ώστε να εμποδίζεται η πρωκτική επαφή.Φως φανάρι λοιπόν οτι η κοπέλα απεχθάνεται το πρωκτικό.
3) Λίγο μετά την ολοκλήρωση και καθώς μιλούσαμε με νοήματα και τα στοιχειώδη με την κοπέλα η τσατσά την φώναξε να συντομεύει.Ας το προσέξουν αυτό ιδίως στους Έλληνες γιατί διώχνουν κόσμο έτσι.
Καταλήγοντας την προτείνω σε όσους δεν είναι κουλουράκηδες οι τελευταίοι ας μείνουν μακριά!!




 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
  Γυρω στις 20.30,μικρη καταδρομη σε Αλκιβιαδου,οπου μια Κατερινα (40αρα) , η μονη  αξιόλογη,χαμογελαστη,μου θυμισε παλιες ιεροδουλες της δεκαετιας του  60...και διπλα μια πανυψηλη ρωσιδα με σαπια δοντια,ψυχροτης και εφυγα με στροφη  επι τοπου.
Σε Διδυμου ,ουδεν νεωτερον απο το δυτικον μετωπον,οι ιδιες οι χτεσινες,προχτεσινες...απο πελατεία ΜΗΔΕΝ.
Σε Φυλης πιο  ζωντανια καπως,στο 54 ισογ. η γνωστη  Ντενισα.Εφυγα  απελπισμενος προς Φωκαιας,οπου μια γυναικα  εκλαιγε  και μονολογουσε,τι της συνεβαινε ,αγνωστο...
Μπηκα στην Σελένα,απ  οπου και  στελνω  ανταποκριση.
Η κινηση και  εδω μηδαμινη,αν και σαββατοβραδο...
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175


PARATIRISA OTI MEIOTHIKAN STIS MISES KAI PIO KATO OI ENIMEROSEIS KAI EIPA NA TO GRAPSO
[/quote]περικοπες και στις ενημερωσεις
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
382
Κριτικές
104
Like
570
Πόντοι
6.280
πριν 2 δεκαετιες ρε ρεμαλια...αλλα τοτε ηταν και αλλες μουσες εκει οπως η ριτα η η βικυ...
Τοτε στο Φ 66Δ επρεπε να εχεις υπομονη μιλαω για 89-90 και μεχρι 94. Η νανα παντως ειχε πατρευτει και ειχε χαθει για μερικα χρονια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
RE FILE BOLT SE PAO!!! XAXAXA!!!
LES NA ERXOMAI AKOMA? PHGA EKEI POU LEGAME.
NA SOU PO TIN ALITHEIA DEN ENTYPOSIASTIKA...
TELOS PANTON.
PARATIRISA OTI MEIOTHIKAN STIS MISES KAI PIO KATO OI ENIMEROSEIS KAI EIPA NA TO GRAPSO

ναι ρε δικιε μου αραξε πλακα κανουμε.
Θα ρθουν μαζεμενες οι ενημερωσεις  :grin:
οπως λεει και ο φαρκελλι υπομονη!
Με σαλιο και υπομονη ακομη και την πιο δυστροπη
πουτανα μπορεις να παρεις απο το κωλι!
Αχααα καλο εεεε  :dancing: :dancing: :dancing:

 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Απογευμα Φυλης 86 Β ,πανω ,Ρουμανα ψηλη με ονομα Μιχαελα ,προσωπο ομορφο που θυμιζει την Ιταλιδα Αννα Μαρια Κουτσινοττα .Της εδωσα πουρμπουαρ και μου εκανε εξαιρετικη πιπα ,χωρις δοντι.Μετα μου επαιξε "αρπα"  στ'αρχιδια και μετα την πηρα απο πανω ,οπου με χαϊδευε ομορφα και εκανε ωραιες κινησεις με τη λεκανη .Ο συναγωνιστης που ηταν μαζι μου ,μου ειπε πως χωρις πουρμπουαρ ειναι "επιπλο" .
Αρα με το πουρμπουαρ ζωντανεψε το "επιπλο" και εγινε ανθρωπος ,οπως ο Πινοκιο απο ξυλινος ,εγινε ανθρωπινος !
 

Επισκέπτης
Δηλ. αἱ εὐσυνείδηται ἐργαζόμεναι αἱ προσφέρουσαι τὸ μέγιστον δυνατὸν ἄνευ φιλοδωρήματος εἶναι εὐήθεις. Ὑπὸ αὐτὸν τὸ πρίσμα δεσμέυομαι ὅπως συνεχίσω τὴν πολιτικὴν τῆς μὴ καταβολῆς φιλοδωρήματος εἰς τὸ διηνεκές.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Φιλε μπακαλη το "τετραγωνακι " το εισαγεις απο το "character map " και μετα κανεις διαδοχικες αντιγραφες ?
Η υπαρχει συνδυασμος πληκτρων με τον οποιο γραφεται αμεσως ?

Χωρις φιλοδωρημα ,λιγες αποδιδουν .
Και 5 ευρω να δωσεις ,αλλαζουν  αντιμετωπιση.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Φιλε μπακαλη το "τετραγωνακι " το εισαγεις απο το "character map " και μετα κανεις διαδοχικες αντιγραφες ?
Η υπαρχει συνδυασμος πληκτρων με τον οποιο γραφεται αμεσως ?

Χωρις φιλοδωρημα ,λιγες αποδιδουν .
Και 5 ευρω να δωσεις ,αλλαζουν  αντιμετωπιση.
δε θελουν φιλοδωρημα.χαστουκια στα κωλομερια θελουνε
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Με αφορμη το ποστ του προφεσορα να πω οτι η μονικα ειναι πολυ θερμη κοπελα που για μενα τουλαχιστον,  αυτη την περιοδο ειναι η μονη σταθερη περιπτωση που τιμαει τα λεφτα της και "αφηνεται" ωστε να περναει κι αυτη καλα και ο πελατης. Εμφανιση δεν με εντυπωσιαζει,  αλλα ειναι συμπαθητικο γκομενακι με ωραια μπλε ματακια. Το κλου η τσατσα της σημερα στο 71... ωραιος ανθρωπος...
Επισης ειχα μεινει ο μονος υποστηρικτης της λαουρας, τωρα μου τα σπασε και μενα....
 

dimk93

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.565
Like
112
Πόντοι
16
Αγαπητοι συναγωνιστες,ηθελα να ρωτησω αν κανεις σας γνωριζει που βρισκεται
η 'θεια' Ντιανα απο το Ελλης??
Ειχε αναφερει σε συναγωνιστη πως θα ηταν στο Αλκιβιαδου 16β (μεσαιο)
απο οσο ξερω παντως δεν ειναι... :huh:
 

Επισκέπτης
Φυλής 134 ισόγειο:
Οτα δε βλεπω κατι αλλα,...δουλευει λεει  η Ναταλι η πουτσοφαγος ποτε  εδω,ποτε  εκει,ρε παιδια,αυτη  ειναι  ψυχοπαθης,υπαρχουνε  ανθρωποι που περνανε μεσα μ  αυτηνε? Αυτη  ειναι  ικανη για ολα,ελεος,ριχτε και κανα  εμπαργκο,και να ητανε και τιποτα μουναρες  θαλεγα παει  στο  διαολο,ολο το γυφταριο  της  ρουμανιας  εχει  κατεβει..
Έκανε το ψυχικό ο οπλίτης farkeli...ως οπλίτης  ;).


Όταν είχα επισκεφτεί την Μίκυ/Μίκα είχε μηδέν αναμονή τώρα απο αυτά που διαβάζω ανησυχώ μήπως κουραστεί η καβαλήσει το καλάμι.Σε μένα δεν είχε δείξει βιασύνη[size=14pt] αν και αργότερα διάβασα οτι σε κάποιον συναγωνιστή την είπε για το χρόνο.[/size]
Ετσι γραφει παραπανω  ο συναγωνιστης,και,ρε παιδια,βλεπω συνεχως πια τετοια και απορώ,εν μεσω κρισεως,που θα πρεπε να παρακαλανε,πουλανε και μουρη? Πολυ  αερα πια πηρανε,νομιζω καπου  φταιμε και μεις οι φιλαθλοι...
[size=14pt]Φυλής 80-Μόνικα:Η σκουρόχρωμη κυρία της υπηρεσίας είπε οτι είναι για 7-8 λεπτά!
Καλές εισπράξεις! :2funny: :2funny: :2funny:[/size]


Παρασκευή πρωί στο Φυλής 71 κάτω ήταν η Αντριάννα μετά του ευγενεστάτου γηραιού κυρίου της υπηρεσίας.
Άγιε Παντελεήμονα ευλόγησον  :priest: την ταπεινή Αντριάννα!
Χωρίς βιασύνες στο δωμάτιο, έδωσε παράσταση σκύλας.Ο γηραιός κύριος δεν ενόχλησε.
Τέτοιες κοπέλες πρέπει να γαμάμε.
 

Επισκέπτης
Ἐχθὲς ἀπόγευμα Ἀλκιβιάδου 16Γ ἡ Κατερίνα. Ὅλα ἐντάξει τῶρα.


 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Δυστηχως...

Δεν παιζει πουθενα, θα τημ πετθχαινα
Θα γυρισει σε κανα 20ημερο με 4αρια  :tits:!Ε ρε γλεντια..
Υ.Γ Γι αυτο ρωτησα τον stam90 αν ειδε καποια αλλη με το ιδιο ονομα γιατι σιγουρα την Ντανιελα-Ρωξανη ΔΕΝ την ειδε!!
Υ.Γ2 Ασχετο αλλα αυτη η Αμαντα που αναβοσβηνει στα μπανερ του Φραντζη κ Βουλιαγμενης 83 δεν μοιαζει υπερβολικα με την μιλφ του Φωκαιας 19? :think:


 

Pontifikas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
2
Κριτικές
37
Like
9
Πόντοι
10
Ρε μάγκες, ξέρει κανείς αν η Μπάρμπαρα (Μπάρμπορα) που δούλευε πρωί στο Φ71Α έχει μετακομίσει σε άλλο μπουρδέλο ? Τις 2 τελευταίες φορές που πήγα δεν ήταν εκεί
(είχε Βίκυ  :S) και η τσατσά μου είπε πως δεν ξέρει τίποτα..  :(

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει πολύ θα το εκτιμούσα  :helpplea:

Μπάρμπαρα, Μπάρμπαρα ίνα τι με εγκατέλιπες ??
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Απογευμα Φυλης 86 Β ,πανω ,Ρουμανα ψηλη με ονομα Μιχαελα ,προσωπο ομορφο που θυμιζει την Ιταλιδα Αννα Μαρια Κουτσινοττα.

Maria Grazia Cucinotta είναι. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.801
Πόντοι
2.811
http://[URL unfurl="true"]www.banksnews.gr/portal/images/stories/emporiki_bank-katastima.jpg[/img[/URL]]
κατι τετοιο τυπε :2funny:

δικε μου εννοω οτι την πληρωσα για να παρει δρομο και να μην με πρηξει μετα το γαμησι :2funny:
[/quote]

Τύπε μου, είσαι σωστός. Όντως, τις πουτάνες δεν τις πληρώνουμε για να γαμήσουμε, αλλά για να την κάνουμε αμέσως μετά!
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Σάββατο πρωί:

Φυλής71 υπόγειο: Μελαχροινή ξερακιανή στα όρια της ανορεξίας με άσχημα δόντια.
Φυλής 71 πάνω: Η busty Βικύ με ακάποτο τσιμπούκι και 69.
Φυλής 92 παλιό: Μια μελαχροινή κανονικού ύψους, λίγο νταρντάνα και ξανθία με κοιλίτσα και χύμα βυζιά 2,5 ίσως και 3ρια, με λίγη κοιλίτσα. Αμφότερες αδιάφορες για τα γούστα μου. Είμαι περίεργος να κάνω κάποια στιγμή πουρτούζα στα δωμάτια κελιά, να δω που θα χωρέσουμε.
Βαπόρι: Στέλλα/Μόνικα η αστεράτη με βασικό πρόγραμμα.
Μ.Προδρόμου: Δύο μελαχροινές, η μία με το χαμόγελο στο στόμα, κανονικό σώμα και ύψος με χαρακτιριστικά κρεμασμένα βυζιά 2-2,5 (?)την έχω ξαναδεί στο φ67. Η άλλη, νεαρή, με πεσμένα βυζιά, σώμα προς το ευτραφές, γενικά αδιάφορη. Ακάποτη πίτα και 69.
Φυλής 67: Νεαρή με καστανό καρέ μαλλι, κανονικό ύψος κάπως ψωμωμένη. Βασικό πρόγραμμα + 69. Οχι εντελώς αδιάφορη.
Φυλής 65 :Κάτω το μιλφ Λούνα. Ψηλή μελαχροινή, με σώμα που ο χρόνος έχει αρχίσει να το φθίρει. Πρωκτικό μέσα στο 20αρικο.
Φυλής 65 πάνω: Νεαρό μελαχροινο πιπίνι, πολύ κοντή, με αδύνατο σώμα και καρφι στο πάνω χείλος.  
Φυλής 86 πάνω: Νεαρή ψηλή μελαχροινή με ωραίο σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο. Η Μιχαέλα πρέπει να έιναι αυτή. Βασικό πρόγραμμα.
Φυλής 84 πάνω: Μελαχροινή με κοντό μαλλί, κανονικού ύψους και σώματος αλλά με γεμάτη κωλάρα. Ακάποτη πίπα, τελίωμα στα βυζιά και πρωκτικό.
Φυλής 84 κάτω: Μια μπουμπού με μάυρο μπουκλέ μαλλί, όμορφο πρόσωπο και σώμα. Μου μύρισε ξεπέτα.
Φυλής 80: Ξανθία ψηλή, με κανονικό σώμα αλλά με παχάκια στη κοιλία της. Ενδιαφέρον πρόσωπο. Βασικό πρόγραμμα.
Φυλής 61: Ξανθό μίλφ με ακάποτο τσιμπούκι και κώλο (νομίζω). Προσεγμένη εμφάνιση. Στα υπ' 'οψιν.
Φυλής 54 αριστερό: Με κατάξανθη νεαρή κοπέλα με πολύ γλυκιά φωνη, αλλά κάπως νερόβραστη...
Φυλής 54 δεξί: Λάουρα "η ψηλή" όπως την αναφώνησε ο τσάτσος. Κανονικού ύψους, με μάυρα μαλλια μέχρι τους ώμους, κλασσική αρβανόφατσα.
Φυλής 40: Νικολέτα, καστονόξανθο κορίτσι μέτριο σώμα - μέτριο πρόσωπο, αγέλαστη με φουλ προγραμμα, κώλο, ελεύθερο στοματικό και τελειώμα στο στόμα.
Φωκαίας 22 πάνω: Μελαχροινή νεαρή πολύ αδύνατη - οδοντογλυφίδα. Πολυ ευγενική η τσατσα.
Φωκαίας 22 κάτω: Νεαρή ξανθια αδύνατη κοντή χαμηλοκώλα.  
 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom