Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 341 άτομα (32 μέλη και 309 επισκέπτες)

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ειδε κανεις την κουλουρτζου Αννα απο Κωνσταντινουπολεως 166 υπογειο?

Αξιολογη μαυρουλα με κουλουρι παιζει πουθενα?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πριν απο λιγο
Φωκαιας κατω ενα μελαχροινο με τατου
επανω δεν θυμαμαι,απεναντι στο 25 με τη μουσταρδι πορτα ντουετακι(ξεπετε φανηκαν)
Στο Φ61 λαγοι κ πετραχηλια απο τον πονηριδη αλμπανοτσατσο κ εμφανιση μια ξανθια με στυλ''πεταω λουλουδια στο σκυλαδικο στην Εθνικη οδο σε δρομο καβατζα(κορμι λαμπαδα κ μαπα λαμπαδα)
Στο 92 το παλιο τα πηρε στο κρανιο που δεν περασα ντουετο με τα δυο μελαχροινα η τσατσα,με τετοια συμπεριφορα κυρα τσατσα μου να αναβεις καντηλια σε κανα νεκροταφειο σε κοβω γαμογρια.
Στο 73 απεναντι ο Κορωνιος με φουλ πακετο(αναφερομαι σε υψος κ προσωπο κορασιδος που σωστα σε καποιο ριπορτ διαβασα οτι μοιαζει με τον παλαιμαχο του Πανιωνιου)
Στο βαπορι επανω η κοντοπουτανη με καρρε μαλλι.
Καταθεση πρωτη στο μιλφονι θεια Ναταλι στο Αγκυρας 12(στο διπλα την επιασε περιοδος κ εκλεινε),μου φαινεται αδυνατισε,πρωτη φορα την πηρα,λεω για αρχη μονο τρομπονι :pipa1:,βλεποντας οτι ηταν καλλιτεχνισα στο κλαρινο λεω δεν της τον σφυραω να δουμε αν παιζει μπαλα..εκανε σαν παλαβο πουτανι η κυρια..μετα καταθεση περιξ στοματος.
2η καταθεση στο Χριστινακι στο 69 επανω,στο 71 κατω ο γνωστος πανικος με την Αννα,στο Μονης κατω μια μελαχροινη Καρμεν(οχι ενα σαχλοκουδουνο με τατου αλλα μια συνονοματη μελαχροινη)
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
φυλης71 Αννα... της ερηξα ενα καυλι  :fuck1: :fuck1:

φυλης 86β Το τουμπανο η ρωξανα που αυτη τη φορα την απερηψα για την αννα

φυλης 80 ρωξανη

φυλης 71α  Η χοντρη που κανει και ακαποτο...

φυλης 69 χριστινακι....

φυλης 84 βαννεσα..


αυτα...
Τελικα γυρισε η Ρωξανα?
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
Εκει που σου λεει η κοπελα-μικα οτι ειναι εγγυος σηκωνεσαι πανω και την πλακωνεις στις σφαλιαρες και για πηδημα φυσικα ουτε λογος
Το επιπεδο δυστυχως των συναγωνιστων ειναι πολυ πεσμενο..τις προαλες ο αλλος πηδηξε με περιοδο,δεν ξερω τι αλλο θ ακουσουμε
Μονο ντροπη μου προκαλουν αυτα τα σχολια,τουλαχιστον ας μην τα γραφουν,ας κρατησουν τα σκατα για τον εαυτο τους
Ν αναφερω οτι σημερα μαγνησιας 1 ηταν η αντζελα μια ξανθια νταρντανοmlf με μεγαλο στηθος για τους λατρεις
Επισης φυλης 134 η αντζι με απαραδεκτη ξανθια περουκα και δουσμανη 10 μετα τις 4 η μαρινα απο το 109 οπου και τα ειπαμε πιο προσωπικα στο δωματιο
δουσμανη 10; αν δεν κανω λαθος πολυ παλιο μαγαζι περιπου στην πλατεια κολιατσου.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φωκαίας 26/1/2011 και το ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 21.00’

Φωτογραφίες από Φυλής και πληροφορίες από Φωκαίας

Ανεξήγητος συνδυασμός

Ο φίλτατος PIATSAS για μια ακόμη φορά θα με αποκληρώσει ...

Στην ξεθωριασμένη οθόνη της Φυλής παίζονται οι ίδιες (σχεδόν) ιστορίες. Η ματιά διαπερνά τους μπουρδελο-τοίχους και η σκέψη υποθέτει με πραγματικό σχετικό σφάλμα ποια θα είναι η εργαζόμενη του «οίκου».

Κοιτάζουμε το ασφαλτόστρωμα και περπατάμε νοερά στο παρελθόν, ακροβατώντας στο τώρα και αναλογίζοντας το … άγνωστο μέλλον.

24735854553549685493.jpg


Στην ιστορική πορνο-γωνιά Φυλής & Φιλιππίδου … ακόμη ένα πεταμένο στρώμα

21651809454706203646.jpg


Στο βάθος της Φυλής ζωγραφίζεται θολά και θολωμένα το ξενοδοχείο Brasil


62888196034000140929.jpg


ΦΩΚΑΙΑΣ 19
Δυο κοπέλες
Φλωρίντα με ίσια μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, προκλητικό πρόσωπο με συμπαθητικά χαρακτηριστικά, μέτρια προς ψηλή, μέτρια προς μικρά βυζιά και αξιοπρόσεκτό καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο σε ντροπαλή έκφραση
Μανταλένα με καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, καμπίσιο βλέμμα με λαϊκή αύρα καθημερινής κοπέλας, μέτρια προς κοντή, κάπως γεματούλα με χορταστικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο σε χαμηλή πτήση.  

ΦΩΚΑΙΑΣ 22 ΥΠΟΓΕΙΟ
Δυο κοπέλες
Ελβίρα συμπαθητική τσιγάννα από την Ρουμανία με ανοιχτόχρωμα σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, αποδεκτά βυζιά και κώ(ο)λο σε χαμηλούς τόνους
Φλωρίντα με μελαχρινά ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου με αύρα αυτοπεποίθησης ότι είναι ωραία (που μάλλον είναι), κανονικό σώμα με αποδεκτές αναλογίες

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ
Δυο κοπέλες καστανές με κόκκινους κορσέδες και κόκκινες διχτυωτές κάλτσες σαν πρώτες ξαδέλφες (ενώ δεν είναι), μέτριες στο ύψος με συνηθισμένο σώμα σε αποδεκτές αναλογίες

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ
Τζούλια με ξανθά μαλλιά (extensions) μέχρι την μέση, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου αλλά με τεχνοκρατική αύρα, μάλλον ψηλή με αποδεκτά βυζιά και ευθυτενές σώμα χωρίς περιττές ή απέριττες καμπύλες, γεγονός το οποίο δεν μπορεί να θεωρηθεί ούτε ιδιαίτερα αρνητικό αλλά ούτε ιδιαίτερα θετικό, που είναι και το δυσμενέστερο

Αυτά για απόψε    
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αγλαίζεις για άλλη μια φορά με τις περιγραφές σου από τα πορνεία της Φυλής, μεγάλε Φαρκέλι!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Δεν σε αποκληρωνω για αυτη σου την φραση κ μονο :2funny:
Ζωγραφισες :rockon:

38 μέλη σε σύνδεση !!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

Τότε να δώσουμε και μια (ακόμη) πληροφορία με ... "άμεση αφαρμογή"

Τώρα στο Φυλής 67

Ελβίρα (βλέπε περιγραφή παραπάνω) με την Αντριάννα που έχει ξανθά μακριά μαλλιά μέχρι την μέση (πήγε το απόγευμα κομμωτήριο και "αξίζει" την θυσία) κάπως γεματούλα με συμπαθητικές αναλογίες ...
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
:helpplea: :helpplea: :helpplea:Καλησπερα συναγωνιστες,θελω την γνωμη σας για 2 κοπελες.Την Λολα(Διδυμου20) και την Αλιονα(Διδυμου18Α)ποια απο τις 2 ειναι καλη :fuck2: :pipa1: και οχι ξεπετατζου?Ευχαριστω....
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Λιγο  πριν  την  αλαγη  βαρδιας  κατα  τις  11?
Ειχα  δυο  στοχους Ξενια  84  κατω!
Και  Ρενατα  στο  Χωματιανου!
Προτημισα  την  Ξενια    μιας  και  μου  αφησε καλες  εντυπωσεις...πριν  μερικες  μερες.
Οπως  και  σημερα  κανει  πολυ  καλη  και  ζεστη πιπα  ακαποτη, και  τελιωτικο  στο  στηθος  το  οποιο  δεν  μου  αρεση.πρωτα  αυτη  απο  πανω  και  μετα  πισωκολητο  οπου  δεν  αντεχα  αλλη  σταση.Η  διαφορα  απο  την  πρωτη  φορα  ειναι  οτι  στηνοταν  κανονικα να  μπαινη  ολο  μεσα ενω  την  πρωτη  φορα  εστριβε  τον  κολο της.
Ρενατα  δεν  ειχε  τελικα  θα  την  βαλω  πρωτη  επιλογη  την  αλλη  φορα?
Α και  να  πουμε  και  για  την  Αλεξια  του  φωκαιας  22 επανω?
Χθεσινη  επισκεψη καλο  Το  κρεβατι  μαζι της?
Αλλα  απο  τοτε  που  εκοψε  τα  μαλια  για  μενα  εχει  χασει  πολυ  στη  εμφανιση και  ειναι και  η  πρωτη  φορα  που  την  ειδα  με  κοντο  μαλι.Οταν  σου  επερνε  πιπα  και  το μαλι σε  χαιδευε  ηταν  πολυ  καυλοτικο  η  σε  σταση  πισωκολητου.Να  σας  πω  οτι  μου  τα  επριξε μεχρι  να  ξεκινησουμε με  τις  θεωριες  της οτι  δεν  περνω  ποτε  μεσα  και  αλλα  τετοια και  με  αυτα  που  μου  ελεγε δεν  προκειται  να  με  ξαναδει ουτε  περαστικο.Και  εχω  περασει  τεσσερεις  φορες  και  εχω  γραψει και καλες κριτικες.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μπα! Δεν νομίζω...  :cool2:


ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ενημέρωση σήμερα το απόγευμα κατά τις 19.00.

Φω22κα - μελαχροινή μέτρια με φουλ και έτερο μπάζο
Φω22πα - Μαρι-κάτι είπε η τσα^2, δεν κάθισα
Φω65πα - Λάουρα το ρουμανοπιπίνι
Φω67 - δύο κοπέλες  μελαχροινές με ακά. Κατάθεση και στις δυο στην σειρά
Φω73 - μελαχροινό άλογο με κουλούρι
Φω92νε - δεν θυμάμαι
Φω92κα - δύο μελαχροινά που δουλεύουν συνήθως εκεί. Ψιλομπάζο με φουλ και έτερο φάκαμπλ με βασικό.
Φυ & ΜΠ - Αλεξία, καστανό πιπίνι με καρέ μαλλί, βασικό. Κατάθεση (Χ3 για άπλετο χρόνο)
ΜΠ - καστανή φάκαμπλ με ακά
Φυ86κα - μελαχροινό καινούργιο με μέτριο πρόσωπο και λεπτό σώμα
Φυ86πα - Κλαούντια νομίζω, όμορφο έπιπλο
Φυ84πα - μελαχροινό μπάζο με φουλ
Φυ84κα - Ξένια με ακά, όμορφο πρόσωπο μέτριο σώμα

Για την Αλεξία δεν γράφω κριτική, είναι αρκετά καλή στην δουλειά της.

Κατάθεση πρώτη: Μελαχροινή ρουμάνα με ακά, Φυ67. Αυτή που φορούσε λευκά εσώρουχα. Εμφανισιακά μοιάζει με την Μαρία την Βουλγάρα από Φυ80, στο (αρκετά) πιο άσχημο. Πολύ μέτριο πρόσωπο και καλούτσικο σώμα με μικρό όμως στήθος. Την έβαλα να βάλει την καπότα πριν την πίπα, και μετά την πέρασα από τις τρεις κλασσικές στάσεις (πάνω, τέσσερα, ιεραποστολικό) όπου είχε πολύ καλή συμμετοχή. Στην σούμα πάντως, δεν νομίζω να ξαναπάω.

Κατάθεση δεύτερη: Έτερη μελαχροινή ρουμάνα, επίσης με ακά από Φυ67. Αυτή που φορούσε πορτοκαλί στρινγκ. Εμφανισιακά έχει πολύ ωραίο πρόσωπο, αλλά χάλια σώμα (πολύ πεσμένο βυζί και ανοιχτή λεκάνη). Στο δωμάτιο μου είπε ότι την είχα ξαναπάρει, από την περιγραφή της μάλλον στο Φυ92κα. Τέσπα. Πίπα καλή (με καπότα φυσικά) και επίσης πολύ καλό γαμήσι (αν και μου έκοψε την βαθειά διείσδυση). Στην σούμα, θα ήταν ιδανική για τελειωτικό τσιμπούκι όπου θα εστιάζεις μόνο στο πρόσωπο.

Επειδή τις ρώτησα, κάνουν και γυμνό ντούπλεξ τσιμπούκι μου είπαν, κάτι το οποίο μπορεί να είναι ενδιαφέρον για τους γενναίους...
Παρατηρήσεις:

Να ρωτήσω κάτι. Ψάχνω μια Άννα, ξανθιά που δούλευε Φωκαίας 22 κάτω τα πρωινά.
Άκουσα ότι δουλεύει στο Μετάξι.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
σημερα στις 8 στο μεταξι...

-κολοκυνθους 38 κατω,μικα,καταθεση...η κοπελα ειναι αντικειμενικα ομορφη με ωραιο σωμα,αλλα...δεν θελει να κανει σεξ με τιποτα,στα 3 λεπτα και αφου με πιπωνε μου λεω εγω τωρα finish...22 χρονια στα μπουρδελα αυτο πρωτη φορα μου συνεβη,η εγκυμοσυνη και τα διαφορα ειναι υπεκφυγες...ποτε ξανα...
-κολονυνθους 63 αριστερο,η μαρινα,ομορφη κοντουλα μελαχροινη με πολυ ωραιο σωμα...εχει δοκιμαστει και ειναι ο.κ...κανονικο προγραμμα στα 15.
-κολοκυνθους 63 δεξι,η μιρελλα,καστανοξανθη κοντουλα και αυτη με καλο μεγαλο στηθος,σωμα με tatoo,και εκφυλο προσωπο...εχει δοκιμαστει επισης και ειναι ο.κ...κανονικο προγραμμα στα 15.
-κολοκυνθους 63 πανω,η αλινα...αδιαφορο μελαχροινο...
-αχιλλεως και μαραθωνος,νεα κοπελα μελαχροινη με καλο σωμα...δεν ηταν η νικη δυστυχως...
-αχιλλεως 40 κλειστο...μα που ειναι η τζωρτζινα...
-ιασωνος 30 κατω,αδιαφορο μελαχροινο...
-ιασωνος 30 πανω,ιονελλα η γνωστη ξανθια απο φυλης,15 ευρω φουλ προγραμμα...

-ιασωνος 37 κατω,δημητρα,καταθεση και εδω...η κοπελα εκατσε κανα 20αλεπτο μεσα και τιμησε το 15ευρω οπως παντα αλλωστε...σταθερη αξια...στο τελος της ειπα οτι μολις ειχα ερθει απο αλλου και γελαγε και τοτε καταλαβε τι συνεβη,τα καταφερε ομως και μπραβο της...για μενα τις τρωει ολες απ'το σαλονι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom