Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (35 μέλη και 252 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μιλφ με περιωρισμενο σωμα και τουρλωτη κωλαρα ιασ κ λεων γωνια
Ι30 πανω αλλοθθωρη με κοτο μαλλι κ βυζουμπα 10
Κατω μιλφαρα ξαμθια με γεματο δτηθοδεσμο 15
Χιτλεροσπιτο χοντρπυλα μαυρομαλλα ελληνιδα μιλφ
Αυτά παθαίνεις όταν
compute-9.gif
και http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_029.gif[/img[/URL]] ταυτόχρονα! [img]http://[URL unfurl="true"]www.kalmedia.net/forum/images/smilies/toixos.gif[/img[/URL]]

Απ'τη χθεσινή απογευματινή βάρδια, αυτή που μου εντυπώθηκε ήταν μια... μια... ε μια τελοσπάντων δε θυμάμαι όνομα, στο Αγκύρας 12Β.
Δυνατό νταρντανοπουλέν γύρω στα 25 με αξιοπρόσεκτο βύζο και κώλο, για την οποία μου πορνοεκμυστηρεύτηκε συναθλητής ότι είναι καλή μέσα. Και πράγματι είχε σεβαστή ουρά.
Αλλά κάτι με χάλασε στην όλη υπόθεση. Τις πταίει που το συγκεκριμένο μαγαζί έφερε τάνα κάτω των 50; :think:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
θα την δοκιμασω εγω βυζοτυπε,  αμα μου αρεσει πυρφορε μου.  Για την ραμοντα ρε παιδια θα μου καποιος τι λεει μεσα; φ67 δουλευει, αλλά και σε αλλα στην περιοχη.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96
Χτες αργά το βραδύ στη Φυλής δεν έπαιζε τίποτε καλό. Εκτός ίσως από τη γνωστή Αννα και τη Σακιρα που επειδή δε θυμόμουνα απο επιδώσεις δε μπήκα.

Στο Μεταξουργείο έκανα δυο αποπήρες να προσεγγίσω με αυτοκίνητο για να δω τι παίζει αλλά και οι δυο απέβησαν άκαρπες. Η πρώτη με τη συνοδεία ενός περιπολικού που πήγαινε σε συμβάν μπροστά από εμένα σε σπασμένο τζάμι από ασημί Peugeot στη συμβολή Ιάσονος και  Λεωνιδίου. Οπότε έκανα μια βόλτα και ξαναπροσπάθησα βρίσκοντας να παρκάρω επί της Μ. Αλεξάνδρου. Κατεβαίνοντας από το οχημα και περπατώντας στο πεζοδρόμιο προς Ιάσονος έβλεπα ανά τρία μέτρα σπασμένα τζάμια από αυτοκίνητα. Αυτό ήταν μπήκα στο αυτοκίνητο και γραμμή για το αρματολό βουνό αλλά αυτό είναι για άλλο Thread.

Προσοχή σε όσους πάνε στη περιοχή με αυτοκίνητα.

Αυτά από εμένα.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
Στο Μεταξουργείο έκανα δυο αποπήρες να προσεγγίσω με αυτοκίνητο για να δω τι παίζει αλλά και οι δυο απέβησαν άκαρπες. Η πρώτη με τη συνοδεία ενός περιπολικού που πήγαινε σε συμβάν μπροστά από εμένα σε σπασμένο τζάμι από ασημί Peugeot στη συμβολή Ιάσονος και  Λεωνιδίου. Οπότε έκανα μια βόλτα και ξαναπροσπάθησα βρίσκοντας να παρκάρω επί της Μ. Αλεξάνδρου. Κατεβαίνοντας από το οχημα και περπατώντας στο πεζοδρόμιο προς Ιάσονος έβλεπα ανά τρία μέτρα σπασμένα τζάμια από αυτοκίνητα. Αυτό ήταν μπήκα στο αυτοκίνητο και γραμμή για το αρματολό βουνό αλλά αυτό είναι για άλλο Thread.

Προσοχή σε όσους πάνε στη περιοχή με αυτοκίνητα.

Αυτός είναι ο λόγος που έχει καρατήσει πολύ κόσμο ΜΑΚΡΙΑ από το Μεταξουργείο, ειδικά αυτοί όσοι πηγαίναμε με το αυτοκίνητο ... Εγώ κ άλλα 3-4 άτομα που γνωρίζω, το έχουμε κόψει τα τελευταία 2 χρόνια εκτός κ αν μας φέρει ο δρόμος με κάνα μετρό από κει...
 

sexotak

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
29
Like
3
Πόντοι
10
Και πάλι μετά απο αρκετό καιρό απουσίας μου απο τα σπιτάκια, επανέρχομαι.
Βρέθηκα σήμερα κατά τις 12:30 στην περιοχή του Σταθμού Λαρίσσης για δουλειές. Αν και ο χρόνος πίεζε, σκέφτηκα να κάνω μια γρήγορη βόλτα στα κοντινά μαγαζιά, και αν πετύχω κάτι που να μου κάνει κλίκ να επενδύσω, μιας που είχα πολύ καιρό να το κάνω. Ήθελα να ανηφορίσω και προς Φυλής αλλά λόγω χρόνου αρκέστικα τελικά σε μια γρήγορη βόλτα στα πολύ κοντινά σπιτάκια. Έτσι ξεκίνησα προς την οδό Τροφωνίου όπου εξελίχτηκε μια μιλφότσαρκα:
Τροφωνίου 13 Επάνω: Ξανθό Ρωσσιδομιλφ, με πιασίματα. Φορούσε δικτυωτές κάλτσες δικτυωτές. Κλασσική ρωσσιδόφατσα 40αρας, οχι κάτι το ιδιαίτερο, αν και είχε στυλ. Για τους φαν του είδους όχι άσχημα μάλλον... Τιμή 20€ με ισπανικό και 69. Είπε όνομα η τσατσα αλλά δεν το θυμάμαι  :(
Τροφωνίου 13 κάτω: Και άλλο ξανθό μιλφ, με πιο πολλά κιλά αυτή τη φορά. Δεν μου έκανε εντύπωση, και μου φάνηκε και με λίγο χάλια διάθεση στο σαλόνι. Τιμή 20€ αλλά δεν αναλύθηκαν επαρκώς όλες οι υπηρεσίες.
Τροφωνίου 11 επάνω: Ακόμα ένα ξανθό μιλφ, μάλλον εκ Ρωσίας, αλλά ψιλοχάλια. Παρόλα αυτά αρκετά ευγενική.
Τροφωνίου 11 κάτω: Μαυριδερή περασμένης ηλικίας, με χάλια σώμα, πολλά παραπανίσια κιλά, πεσμένο στήθος που με το ζόρι προσπαθούσε να κρατήσει ψηλά το σουτιέν. Με τατουάζ σε διάφορα σημεία, και με μια διάθεση που σε έκανε να ξενερώσεις... Κλασσικά 20€ με ισπανικό και 69
Συμπερασματικά απο την Τροφωνίου η ποιότητα των γυναικών ξακίναγε απο το απλά συμπαθητικό μέτριο και έπεφτε σιγά σιγά προς το χάλια, με τη σειρά που τα γράφω παραπάνω.
Στη συνέχεια βγήκα στη Λιοσίων και έστριψα δεξιά. Πέρασα απο το Λιοσίων 91, που ήταν ανοικτό αλλά δεν μπήκα. Ο λόγος οτι δυο τρείς φορές στο παρελθόν που πέρασα να δώ την κοπέλα, ποτέ δεν είχε κάτι το αξιόλογο, και κάθε φορά άκουγα τη μουρμούρα της τσατσάς μόλις έκανα να φύγω...
Έφτασα στη Παιωνίου και λέω να ρίξω μια ματιά στο 47. Είναι ένα σπιτάκι που σπάνια το επισκέπτόμουν, και  χωρίς να πετύχω ποτέ κάτι καλό. Δεν είχα ασκήσει το άθλημα ποτέ σε αυτό τον οίκο αλλά τελικά σήμερα ήταν η πρώτη φορά.
Παιωνίου 47: Κοπέλα ήταν η Ρενάτα η θεσσαλονικιά, απο το βέργας 2Α, που έχουν γραφτεί ήδη μερικές κριτικές. Ήταν εκεί γιατί η κοπέλα που δούλευε κανονικά δεν μπορούσε να πάει (θα εργάζεται κανονικά μου είπε στο Βέργας κάθε βράδυ απο τις 11 το βράδυ). Μιλφ, μελαχρινό, με καλό στήθος για την ηλικία της (μάλλον επεξεργασμένο) αλλά συμπαθητικό σώμα. Απο το στύλ της κοπέλας μου γεννηθηκε η φαντασίωση της γειτόνισας 40άρας, που πάς πρωινά και ξεχαρμανιάζεις την ώρα που λείπει ο άντρας της στη δουλειά... Με αυτή την εικόνα πέρασα. Χωρίς να είναι κάτι το εξαιρετικό δεν  μπορώ να πώ οτι έκλαψα τα λεφτά. Ότι έπρεπε για ένα πρωινό ξεχαρμάνιασμα, και ελλείψη χρόνου για μεγαλύτερη αναζήτηση. Τιμή 20€ με ισπανικό και 69. Να σημειώσω οτι και η Ρενάτα αλλά και η τσατσά ήταν αρκετά ευγενικές. Γράφω κριτική εντός ολίγων λεπτών.
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Χτες αργά το βραδύ στη Φυλής δεν έπαιζε τίποτε καλό. Εκτός ίσως από τη γνωστή Αννα και τη Σακιρα που επειδή δε θυμόμουνα απο επιδώσεις δε μπήκα.

Στο Μεταξουργείο έκανα δυο αποπήρες να προσεγγίσω με αυτοκίνητο για να δω τι παίζει αλλά και οι δυο απέβησαν άκαρπες. Η πρώτη με τη συνοδεία ενός περιπολικού που πήγαινε σε συμβάν μπροστά από εμένα σε σπασμένο τζάμι από ασημί Peugeot στη συμβολή Ιάσονος και  Λεωνιδίου. Οπότε έκανα μια βόλτα και ξαναπροσπάθησα βρίσκοντας να παρκάρω επί της Μ. Αλεξάνδρου. Κατεβαίνοντας από το οχημα και περπατώντας στο πεζοδρόμιο προς Ιάσονος έβλεπα ανά τρία μέτρα σπασμένα τζάμια από αυτοκίνητα. Αυτό ήταν μπήκα στο αυτοκίνητο και γραμμή για το αρματολό βουνό αλλά αυτό είναι για άλλο Thread.

Προσοχή σε όσους πάνε στη περιοχή με αυτοκίνητα.

Αυτά από εμένα.

Ετσι ακριβώς χτες το απογευμα. Πολύ πεσμένο το επίπεδο. Ούτε αξιζεί να κάτσω να γράψω ούτε θυμάμαι καλα-καλα τι είδα.
Το μόνο fuckable ,εκτος τις 2 που αναφέρει ο φίλος παραπάνω, ένα πιπιναιζερ στο φωκαίας 17 κάτω με την νευρωτική τσατσά, το οποιό απ΄ότι θυμάμαι απ' τα σχόλια είναι ψόφιο.
Πήγα καυλωμένος και έφυγα με την ουρά στα σκέλια.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Όταν είχα επισκεφτεί την Μίκυ/Μίκα είχε μηδέν αναμονή τώρα απο αυτά που διαβάζω ανησυχώ μήπως κουραστεί η καβαλήσει το καλάμι.Σε μένα δεν είχε δείξει βιασύνη αν και αργότερα διάβασα οτι σε κάποιον συναγωνιστή την είπε για το χρόνο.Τώρα αυτό το έγγυος παίζεται 50% η είναι αλήθεια και είναι στην αρχή και έχει ανάγκη τα λεφτά η είναι κόλπο αποφυγής πιο βαθειάς διείσδυσης.Πάντως ας ελπίσουμε να μείνει η κοπέλα στο ίδιο vfm για όσο καιρό εργάζεται στην περιοχή.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Χτες αργά το βραδύ στη Φυλής δεν έπαιζε τίποτε καλό. Εκτός ίσως από τη γνωστή Αννα και τη Σακιρα που επειδή δε θυμόμουνα απο επιδώσεις δε μπήκα.

Στο Μεταξουργείο έκανα δυο αποπήρες να προσεγγίσω με αυτοκίνητο για να δω τι παίζει αλλά και οι δυο απέβησαν άκαρπες. Η πρώτη με τη συνοδεία ενός περιπολικού που πήγαινε σε συμβάν μπροστά από εμένα σε σπασμένο τζάμι από ασημί Peugeot στη συμβολή Ιάσονος και  Λεωνιδίου. Οπότε έκανα μια βόλτα και ξαναπροσπάθησα βρίσκοντας να παρκάρω επί της Μ. Αλεξάνδρου. Κατεβαίνοντας από το οχημα και περπατώντας στο πεζοδρόμιο προς Ιάσονος έβλεπα ανά τρία μέτρα σπασμένα τζάμια από αυτοκίνητα. Αυτό ήταν μπήκα στο αυτοκίνητο και γραμμή για το αρματολό βουνό αλλά αυτό είναι για άλλο Thread.

Προσοχή σε όσους πάνε στη περιοχή με αυτοκίνητα.

Αυτά από εμένα.

και το δικο μου το εχουν σπασει εκει γαμησετα
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Ρε παιδια την κωλο-Ρωξανα του 86 που θα τη βρω ;; ξερει κανεις που εξαφανιστικε ;;;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Εκει που σου λεει η κοπελα-μικα οτι ειναι εγγυος σηκωνεσαι πανω και την πλακωνεις στις σφαλιαρες και για πηδημα φυσικα ουτε λογος
Το επιπεδο δυστυχως των συναγωνιστων ειναι πολυ πεσμενο..τις προαλες ο αλλος πηδηξε με περιοδο,δεν ξερω τι αλλο θ ακουσουμε
Μονο ντροπη μου προκαλουν αυτα τα σχολια,τουλαχιστον ας μην τα γραφουν,ας κρατησουν τα σκατα για τον εαυτο τους
Ν αναφερω οτι σημερα μαγνησιας 1 ηταν η αντζελα μια ξανθια νταρντανοmlf με μεγαλο στηθος για τους λατρεις
Επισης φυλης 134 η αντζι με απαραδεκτη ξανθια περουκα και δουσμανη 10 μετα τις 4 η μαρινα απο το 109 οπου και τα ειπαμε πιο προσωπικα στο δωματιο
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Ρε παιδια την κωλο-Ρωξανα του 86 που θα τη βρω ;; ξερει κανεις που εξαφανιστικε ;;;
Χθες το απογευμα περασα κ εγω απο εκει να την ξαναδοκιμασω! Η τσατσα ειπε τυπε οτι πηγε να κανει πλαστικη στα βυζακια της κ θα γυρισει σε καμια 20 αρια μερες! Το μουνακι που ηταν στη θεση καλο! Αλλα οπως ειδα κ πιο πανω μαπα γαμησι! Κ ελεγα να περασω!
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Όταν είχα επισκεφτεί την Μίκυ/Μίκα είχε μηδέν αναμονή τώρα απο αυτά που διαβάζω ανησυχώ μήπως κουραστεί η καβαλήσει το καλάμι.Σε μένα δεν είχε δείξει βιασύνη αν και αργότερα διάβασα οτι σε κάποιον συναγωνιστή την είπε για το χρόνο.
Ετσι γραφει παραπανω  ο συναγωνιστης,και,ρε παιδια,βλεπω συνεχως πια τετοια και απορώ,εν μεσω κρισεως,που θα πρεπε να παρακαλανε,πουλανε και μουρη? Πολυ  αερα πια πηρανε,νομιζω καπου  φταιμε και μεις οι φιλαθλοι...
Οτα δε βλεπω κατι αλλα,...δουλευει λεει  η Ναταλι η πουτσοφαγος ποτε  εδω,ποτε  εκει,ρε παιδια,αυτη  ειναι  ψυχοπαθης,υπαρχουνε  ανθρωποι που περνανε μεσα μ  αυτηνε? Αυτη  ειναι  ικανη για ολα,ελεος,ριχτε και κανα  εμπαργκο,και να ητανε και τιποτα μουναρες  θαλεγα παει  στο  διαολο,ολο το γυφταριο  της  ρουμανιας  εχει  κατεβει...

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Εκει που σου λεει η κοπελα-μικα οτι ειναι εγγυος σηκωνεσαι πανω και την πλακωνεις στις σφαλιαρες και για πηδημα φυσικα ουτε λογος
Το επιπεδο δυστυχως των συναγωνιστων ειναι πολυ πεσμενο..τις προαλες ο αλλος πηδηξε με περιοδο,δεν ξερω τι αλλο θ ακουσουμε
Μονο ντροπη μου προκαλουν αυτα τα σχολια,τουλαχιστον ας μην τα γραφουν,ας κρατησουν τα σκατα για τον εαυτο τους
Η μεγαλύτερη ντροπή φίλε μου xilnik ανήκει στις εκδιδόμενες αυτές που αν και έχουν περίοδο η τελούν σε κατάσταση εγκυμοσύνης δεν σέβονται όχι μόνο τον πελάτη αλλά και τον ίδιο τον εαυτό τους!!Που ακούστηκε κοπέλα να έχει περίοδο και να βάζει ταμπόν και να συνεχίσει να δουλεύει μην τυχόν και χάσει κανένα ευρώ παραπάνω;;Εκτός και αν εκβιάζεται απο αδίστακτους μαστροπούς πράγμα που δεν θέλω να πιστεύω.Αυτό που πρέπει να κάνουμε αν αντιλαμβανόμαστε τέτοιες καταστάσεις και ιδίως στην έμμηνο ρήση, οπού μπορεί πολύ εύκολα να μεταδωθει το έητζ και η ηπατίτιδα,καθώς και σε προχωρημένη εγκυμοσύνη οπού εκεί διατρέχει κίνδυνο το κυοφορούμενο βρέφος είναι να διακόπτουμε την συνουσία αμέσως να απιτούμε επιστροφή χρημάτων ,να επιπλήτουμε τους απερίσκεπτους(ιερόδουλη και τσατσά) καθώς και να ειδοποιούμε και τις κατάλληλες υγειονομικές και αστυνομικές αρχές.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Γι αυτο λεω οτι την πλακωνεις στις σφαλιαρες προφεσορα
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Δώστε μια καλή πρόταση για μεταμσονυκτια βάρδια...
Δεν θέλω αποκλειστικα εμφάνιση, θέλω να κάνει κρεβάτι και προκαταρκτικα η γκόμενα.
Τι λέτε?
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Γι αυτο λεω οτι την πλακωνεις στις σφαλιαρες προφεσορα


Δεν χτυπάμε ποτέ μια γυναίκα!!! Ούτε καν με λουλούδι!!! [size=18pt]Επιτρέπονται μόνο σκαμπιλάκια με το...μόριο μας!!! (κορυφαία ηδονιστική επιλογή!!!)[/size]   :2funny: :2funny: :2funny:


Υ.Γ. Το ξέρω πως δεν το εννοείς. Πλακίτσα κάνουμε  :cheesy:
 

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
ξερει κανεις που παιζει καμια εγκυο με διδυμα ομως?


















:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:πλακιτσα κανω μη με φατε!!!
ρε που καταντησαμε
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
φυλης71 Αννα... της ερηξα ενα καυλι  :fuck1: :fuck1:

φυλης 86β Το τουμπανο η ρωξανα που αυτη τη φορα την απερηψα για την αννα

φυλης 80 ρωξανη

φυλης 71α  Η χοντρη που κανει και ακαποτο...

φυλης 69 χριστινακι....

φυλης 84 βαννεσα..


αυτα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom