Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 371 άτομα (31 μέλη και 340 επισκέπτες)

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Συνιστω την Ανετα Κεραμεικου 13 ,κατω ,ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ βαρδια.
1.75 ,γυρω στα 58 κιλα ,σωμα μοντελου ,γλυκο προσωπο ,δεχεται ανελεητο σφυροκοπημα.
Απογευματινή βαρδια

Εννοείς αυτή που ήτανε πρίν κανα δίμηνο στο Λεωνίδου 6 ?
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες καλη χρονια και καλες χυσιες...
καυλες στο φουλ και ψαχνω σεξυ μουνιτσα σε καυλωτικο φορεματακι να το κανω λουτσα...μπαινω στο φ61 και βλεπω το τσατσο να παρακαλαει 2 πιτσιρικαδες να περασουν
-σας ορκιζομαι δεν θα χασετε μπειτε και θα με θυμηθητε το κοριτσι ειναι αστερι..
-(εγω)παληκαρια το ειδατε το μωρο?
-ναι ωραιο ειναι μοιαζει σα τη πετρουλα
-(τσατσος)ελα λεβεντη μου και θα με θυμηθεις
-(εγω)εχεις δωματιο?
-ειναι γεματα βγαινει στο ενα και μπαινει το παληκαρι και στο αλλο μπαινεις εσυ....μη φοβασαι δεν αργει καυολου
-(εγω)αρχηγε μου επειδη βιαζομαι και εχω παρκαρει και παρανομα να τη χυσω εδω στο κουζινακι στα γρηγορα?ουτε 2 λεπτα δε θα κανω
-οχι αγορι μου δεν γινεται εδω εξω πως θα τη πηδησεις εδω?
-δε σου ειπα να τη πηδησω να τη χυσω σου ειπα να θα βγει απο το δωματιο θα περασει θα της το παιξω λιγο στα μουτρα θα τη χυσω και θα φυξει καπακι στον επομενο
(τσατσος σαστισμενος)τη να σου πω τωρα ρε φιλε μαλλον οχι ασε που η κοπελα δεν δεχεται χυσιματα επανω της....θελεις να τη ρωτησεις τι να σου πω τωρα..
-καλα ασε να βγει να τη δω και αμα φοραει κανα καλο φορεματακι μπορει να μπω και μεσα
βγαινει η μουνιτσα ξανθια ψηλη μακρια μαλλια αδυνατο κορμακι μικρο βυζι(αντε να πουμε οτι μοιαζει λιγο και στη πετρουλα να μη χαλασω τη περιγραφη του πιτσιρικα) οχι πολυ ωραιο προσωπο αλλα...ενα κολητο μαυρο σεξι μινι φορεματακι απο αυτα που φοραγε η πρων μου (χεχεχε διαβαζω ενημερωσεις και με τρωει ο κολος μου να γυρισω αλλα ακομα δεν)ολα τα λεφτα
-πωσ σε λενε μωρο μου?
-ροζα
-ειμαι φιλος καλος του γιαννη(το ονομα του τσατσου)και θελω να χυσω επιτοπου πανω στο φορεματακι σου γιατι με εχεις καυλωσει αγρια και δε μπορω να περιμενω τι θα κανουμε?
-εμπα στο δωματιο και κατι θα γινει αφου εισαι φιλοσ του γιαννη(γελωντας με καλα ελληνικα)
-πιο δωματιο ρε καυλα κοιτα εδω τι μου εχεις κανει (πεταω το καυλι εξω τη πλησιαζω στο κουζινακι μεσα)χυνω για παρτη σου μωρο μου παρτα και αρχιζω να τη καταβρεχω
λιγα στο χερι της λιγα στο φορεμα και τα περισσοτερα καρεκλα και πατωμα...
πω πω ρε γιαννη τι μωρο ειναι αυτο?
που να εμπαινες και στο δωματιο να δεις τι κολπα κανει.επειδη ομωσ εισαι καυλιαρης μπορουμε να κανονισουμε να τη παρεις εξω σε ξενοδοχειο.κανει και παρτουζα αλλα δε
δινει κολο και δε παιρνει τσιμπουκια χωρισ προφυλακτικο
(ταχα ενδιαφερομενος)δωσε τηλ.του μωρου
οχι ρε με μενα το κανονιζεις
καλα αλλη φορα γιατι εχω αργησει τωρα.συμπερασματικα το μωρο αν και μιλφοφερνει λιγο πιστευω αξιζει για μια
φορα εχει καλο κολι στηνεται ωραια και δε μουτρωνει σε περιεργες καταστασεις πραγμα βασικο..
καλη συνεχεια αδερφια...

 
-

 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Foujim ,

αν είναι αλήθεια. όλα τα σκηνικά που μέχρι τώρα έχεις περιγράψει,

μιλάμε, είσαι ο πιό γρήγορος χύστης, της πιάτσας !

Χύνεις πιό γρήγορα και απο τη σκιά σου  !

Είσαι ο Λούκυ Λούκ των μπουρδέλων !

Είσαι απίθανος πάντως, όπως και να΄χει !


Να΄σαι καλά !  Καλή χρονιά !
Ευχές για ακόμη πιο γρήγορα χυσίματα !

:grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.588
Κριτικές
31
Like
13.165
Πόντοι
5.097

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Η Αλίνα σε φίλαγε και σενα? Εγω ανταποδωσα παντως στα γλωσσοφιλα, δεν μπορουσα ειναι μουναρα  :cum: :cum:
Μελαχροινη με μακρια μαλλια, ανοιχτοχρωμες ματαρες και ικανοποιητικα βυζια?

Καμια φορα θα μας βιασει, καμια ρουμανα στο σαλονι!
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
πριν απο λιγο
αδανων μια μιλφ χρονια στο κουρμπετι,εντελως μπαζο
παιωνιου καστανοξανθη με λιγα κιλακια και μαυρο φορεματακι.βγαινοντας πηγε να μου κανει πιρουετα αλλα δε της βγηκε λογω κιλων
λιοσιων 79 κατω μια μιλφ,μια τσατσα και 2 γνωστοι της 65αρηδες στο σαλονι κουβεντιαζαν.το σκηνικο μου θυμισε τρουμπα δεκαετιας 60
λιοσιων πανω κοντουλι αλλα γλυκο με ενα συνολακι ασπρα εσωρουχα.κανει και πρωκτικο.
βεργας με τη μπλε πορτα  η γνωστη ελληνιδα απογευματινη μιλφ που στο στυλ της ειναι εξαιρετικα μυστηριωδες.πολυ ευγενικη με πολυ σεξυ μπορντω μποτουλες
στο βεργας πανω με τα σκαλια η γνωστης μας μιλφ μαρινα
εξηκιου 18.χοντρουλα με μαυρα μακρια μαλλια(ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΠΩς ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΦΑΡΚΕΛΙ)το στυλ της μου εμοιαζε πολυ σεξυ.μελλοντικα θα δοκιμαστει
εξηκιου 20 η γνωστη αννα,χοντρουλα και αγελαστη
κνιδου.ενα ουδετερο καστανο νεαρο κοριτσι.εδω να επισημανω 2 πραματα.το πρωτο το ''ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ 40 ΕΥΡΩ'' με κεφαλαια γραμματα στο σαλονι καθως και το υπεροχο χριστουγενιατικο δεντρο που εχει το συγκεκριμενο μπουρδελο που ειναι απο τα ωραιοτερα που εχω δει
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
συναγωνιστες καλη χρονια και καλες χυσιες...
καυλες στο φουλ και ψαχνω σεξυ μουνιτσα σε καυλωτικο φορεματακι να το κανω λουτσα...μπαινω στο φ61 και βλεπω το τσατσο να παρακαλαει 2 πιτσιρικαδες να περασουν
-σας ορκιζομαι δεν θα χασετε μπειτε και θα με θυμηθητε το κοριτσι ειναι αστερι..
-(εγω)παληκαρια το ειδατε το μωρο?
-ναι ωραιο ειναι μοιαζει σα τη πετρουλα
-(τσατσος)ελα λεβεντη μου και θα με θυμηθεις
-(εγω)εχεις δωματιο?
-ειναι γεματα βγαινει στο ενα και μπαινει το παληκαρι και στο αλλο μπαινεις εσυ....μη φοβασαι δεν αργει καυολου
-(εγω)αρχηγε μου επειδη βιαζομαι και εχω παρκαρει και παρανομα να τη χυσω εδω στο κουζινακι στα γρηγορα?ουτε 2 λεπτα δε θα κανω
-οχι αγορι μου δεν γινεται εδω εξω πως θα τη πηδησεις εδω?
-δε σου ειπα να τη πηδησω να τη χυσω σου ειπα να θα βγει απο το δωματιο θα περασει θα της το παιξω λιγο στα μουτρα θα τη χυσω και θα φυξει καπακι στον επομενο
(τσατσος σαστισμενος)τη να σου πω τωρα ρε φιλε μαλλον οχι ασε που η κοπελα δεν δεχεται χυσιματα επανω της....θελεις να τη ρωτησεις τι να σου πω τωρα..
-καλα ασε να βγει να τη δω και αμα φοραει κανα καλο φορεματακι μπορει να μπω και μεσα
βγαινει η μουνιτσα ξανθια ψηλη μακρια μαλλια αδυνατο κορμακι μικρο βυζι(αντε να πουμε οτι μοιαζει λιγο και στη πετρουλα να μη χαλασω τη περιγραφη του πιτσιρικα) οχι πολυ ωραιο προσωπο αλλα...ενα κολητο μαυρο σεξι μινι φορεματακι απο αυτα που φοραγε η πρων μου (χεχεχε διαβαζω ενημερωσεις και με τρωει ο κολος μου να γυρισω αλλα ακομα δεν)ολα τα λεφτα
-πωσ σε λενε μωρο μου?
-ροζα
-ειμαι φιλος καλος του γιαννη(το ονομα του τσατσου)και θελω να χυσω επιτοπου πανω στο φορεματακι σου γιατι με εχεις καυλωσει αγρια και δε μπορω να περιμενω τι θα κανουμε?
-εμπα στο δωματιο και κατι θα γινει αφου εισαι φιλοσ του γιαννη(γελωντας με καλα ελληνικα)
-πιο δωματιο ρε καυλα κοιτα εδω τι μου εχεις κανει (πεταω το καυλι εξω τη πλησιαζω στο κουζινακι μεσα)χυνω για παρτη σου μωρο μου παρτα και αρχιζω να τη καταβρεχω
λιγα στο χερι της λιγα στο φορεμα και τα περισσοτερα καρεκλα και πατωμα...
πω πω ρε γιαννη τι μωρο ειναι αυτο?
που να εμπαινες και στο δωματιο να δεις τι κολπα κανει.επειδη ομωσ εισαι καυλιαρης μπορουμε να κανονισουμε να τη παρεις εξω σε ξενοδοχειο.κανει και παρτουζα αλλα δε
δινει κολο και δε παιρνει τσιμπουκια χωρισ προφυλακτικο
(ταχα ενδιαφερομενος)δωσε τηλ.του μωρου
οχι ρε με μενα το κανονιζεις
καλα αλλη φορα γιατι εχω αργησει τωρα.συμπερασματικα το μωρο αν και μιλφοφερνει λιγο πιστευω αξιζει για μια
φορα εχει καλο κολι στηνεται ωραια και δε μουτρωνει σε περιεργες καταστασεις πραγμα βασικο..
καλη συνεχεια αδερφια...

   
-
Θεός    :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Στο Φυλης  το πρωτο απο Χευδεν ηταν μια Σουζι,πολυ καλη  εμφανιση,ξανθια ψηλη,γυρω στα 25.Στο δΙΔΎΜΟΥ 8(το ισογ.),ηταν μια μελαχροινη Αννα,αρκετα καλη,25-27 χρονων.
Στο διπλα,εκλειναν απο τις 21.20,μυστήρια πράματα...Στο 18,πανω  απο την Αλιονα (βλ. κριτικη μου) γαμιοταν η Αντριάννα,που εχει ξεσκιστει στις  διπλοβαρδιες.
Αυτη  η αριστοκρατικη Αντζελα του Μαγνησιας 1 ,ποιες  ωρες  ειναι  εκει ,συντροφοι?
Την πετυχε κανεις? Κριτικη μονο μια  υπαρχει...
 

Νικήτας_2

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
Αυτη  η αριστοκρατικη Αντζελα του Μαγνησιας 1 ,ποιες  ωρες  ειναι  εκει ,συντροφοι?
Την πετυχε κανεις? Κριτικη μονο μια  υπαρχει...

[/quote]
Φίλε από την περιγραφή της Άντζελας χωρίς να είμαι σίγουρος πρέπει να είναι η ρωσίδα που ηταν παλιά στο Καλύμνου 48 κάτω, Τροφωνίου 13 πάνω.
Την έχω πάρει αρκετές φορές. Είναι ψηλή, ξανθιά, στήθος 3αρι σιλικόνι και το δυνατό της ατού είναι το τσιμπούκι και η υπομονή της μέσα στο δωμάτιο.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Απογευματινη βαρδια ,9 η ώρα περιπου.
Φωκαιας 19 ,μια τυπισσα με το ονομα Αλινα .
Παχουλη θα την ελεγες .Τιποτε το ιδιαιτερο εμφανισιακα.
Δεν περασε ουτε ο συναγωνιστης και συνμπουρδελοτσαρκοβιος ,ούτε και εγώ.
Ειναι η ιδια ,που της επλεξε το εγκωμιο ο Psolaras78 ?
Φωκαιας 25 ισογειο,Ρουμανακι που θα μπορουσε να παιζει κομπαρσος σε ταινια για το Αουσβιτς .Την εβλεπες και την λυποσουνα ,και σκεφτοσουνα να την κερασεις κανενα σουβλακι.
Τελικα περιμεναμε τη βραδυνη βαρδια και τιμησαμε ομορφη ρουμανα με σωμα μοντελου ,προσωπο που θυμιζει Νασταζια Κινσκι ,με καλη συνεργασια ,Κολωνου 30 στο πανω ,στο Μεταξι.
Ομορφη αντικειμενικα γκομενα με καλη συνεργασια .Ονομα "Αντριαννα " ,ουδεμια σχεση με την αλλη της Φυλης.
Συμπερασμα ,μετα απο βαδισμα πολυ ,μπουρδελοτσαρκα διωρη σχεδον :
Οι περισσοτερες ομορφες λειπουν ακομα σε διακοπες.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Στο Φυλης  το πρωτο απο Χευδεν ηταν μια Σουζι,πολυ καλη  εμφανιση,ξανθια ψηλη,γυρω στα 25.Στο δΙΔΎΜΟΥ 8(το ισογ.),ηταν μια μελαχροινη Αννα,αρκετα καλη,25-27 χρονων.
Στο διπλα,εκλειναν απο τις 21.20,μυστήρια πράματα...Στο 18,πανω  απο την Αλιονα (βλ. κριτικη μου) γαμιοταν η Αντριάννα,που εχει ξεσκιστει στις  διπλοβαρδιες.
Αυτη  η αριστοκρατικη Αντζελα του Μαγνησιας 1 ,ποιες  ωρες  ειναι  εκει ,συντροφοι?
Την πετυχε κανεις? Κριτικη μονο μια  υπαρχει...
πρωινα μου πε στο μαγνησιας
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Χθεσινοβραδυνή τσάρκα στη Φυλής 24:30.
Γενικά νέκρα, πολλά σπιτάκια ήταν κλειστά. Κατάληξα στη Φωκαίας 22 άνω. Το προϊόν ονόματι Μαρία πολύ μελαχρινή κοντούλα αδύνατη μοντελοειδής οχι άσχημη αλλά ούτε και όμορφη με σκουλαρίκι στη μύτη και εθνικότης Βούλγαρος έσκασε μύτη κουνιστή και λυγιστή. Στο σαλόνι έκανε κανονικό πέσιμο με αρχιδοχάϊδεμα και μου λέει πρόγραμμα: νορμάλ + κωλαράκι για 20 ευράκια. Περνάω μέσα στο "καθαρό ??? " δωμάτιο. Έρχεται και αυτή με βυζί τούμπανο από τη πλαστικούρα και πολύ ωραίο κωλαράκι. Ξαπλώνει επάνω μου και μου λέει θες να σου κάνω και κάτι εξτρά; Δηλαδή; τη ρωτώ, και συνεχίζει να μου λέει: ακάποτο :priest: τελείωμα στο στόμα η όπου αλλού γουστάρεις και γλυφωμ.... :priest:,  όλα μαζί 50 ευρόπουλα. Δεν έχω τόσα της λέω. Τότε όσα έχεις και τα βρίσκουμε. Βρε άντε και γαμεί της λέω. Κάνε κανονικό όπως κανονίσαμε. Πολύ ωραία δυνατή με ρουφίγματα πίπα και ταυτόχρονο  @@χαϊδεμα  αλλά λίγο βιαστικά. Στη συνέχεια ιεραποστολικό και τελείωμα  μέσα στο κωλαράκι (με προφυλακτικό). Σημείωση ότι δε το κάνει από την  αρχή από το κωλαράκι αλλά πρώτα γαμισάκι από μπρός και άμα δε σου πέσει τη παίρνεις και από πίσω. Είναι μάλλον κόλπο της για να το αποφύγει άμα μπορεί (δηλαδή αν τυχόν και σου πέσει)
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Χθεσινοβραδυνή τσάρκα στη Φυλής 24:30.
Γενικά νέκρα, πολλά σπιτάκια ήταν κλειστά. Κατάληξα στη Φωκαίας 22 άνω. Το προϊόν ονόματι Μαρία πολύ μελαχρινή κοντούλα αδύνατη μοντελοειδής οχι άσχημη αλλά ούτε και όμορφη με σκουλαρίκι στη μύτη και εθνικότης Βούλγαρος έσκασε μύτη κουνιστή και λυγιστή. Στο σαλόνι έκανε κανονικό πέσιμο με αρχιδοχάϊδεμα και μου λέει πρόγραμμα: νορμάλ + κωλαράκι για 20 ευράκια. Περνάω μέσα στο "καθαρό ??? " δωμάτιο. Έρχεται και αυτή με βυζί τούμπανο από τη πλαστικούρα και πολύ ωραίο κωλαράκι. Ξαπλώνει επάνω μου και μου λέει θες να σου κάνω και κάτι εξτρά; Δηλαδή; ακάποτο :priest: τελείωμα στο στόμα η όπου αλλού γουστάρεις και γλυφωμ.... :priest:,  όλα μαζί 50 ευρόπουλα. Δεν έχω τόσα της λέω. Τότε όσα έχεις και τα βρίσκουμε. Βρε άντε και γαμεί της λέω. Κάνε κανονικό όπως κανονίσαμε. Πολύ ωραία δυνατή με ρουφίγματα πίπα και ταυτόχρονο  @@χαϊδεμα  αλλά λίγο βιαστικά. Στη συνέχεια ιεραποστολικό και τελείωμα  μέσα στο κωλαράκι (με προφυλακτικό). Σημείωση ότι δε το κάνει από την  αρχή από το κωλαράκι αλλά πρώτα γαμισάκι από μπρός και άμα δε σου πέσει τη παίρνεις και από πίσω. Είναι μάλλον κόλπο της για να το αποφύγει άμα μπορεί (δηλαδή αν τυχόν και σου πέσει)
Ρε μάγκα η περιγραφή εκτός απο το βυζι τουμπανο μου κάνει για την γνωστη οδοντογλυφιδα του συγκεκριμένου οίκου.
Ηθελε και 50€? :uglystupid: Καλά της ξηγηθηκες πάντως ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom