Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 462 άτομα (32 μέλη και 430 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Σήμερον την πρωίαν.

Καλύμνου 36
Φωτεινή, ημεδαπό ξανθοβαμμένο milf
Εξήλθε εκστατική εκ του δώματος συνουσιών. Η παρουσία μας διέκοψε το ρεμβώδες ύφος της.

Καλύμνου 48 κάτω
Μαριάννα, βόστρυχος ξανθοβαμμένη milf, σχετικώς ευειδής, υπέρβαρος ωστόσο.

Καλύμνου 48 άνω
Όλγα, βοστρυχωτή τέως ξανθοτάτη και νυν ξανθοβαμμένη gilf.
Καλοσυντηρημένη Cadillac Eldorado του 1953, που την έχουμε οδηγήσει πολλές φορές.
Οι τεχνητά ανορθωμένοι μαστοί της είναι τόσο ευμεγέθεις, που οι υπώρειές τους είναι δυσδιάκριτες.
Παρέχει πεοθηλασμό σε προσχεδιασμένες φάσεις ερεθιστικών «κυκλωτικών» κινήσεων, ώστε ο πεοθηλαζόμενος να κωδωνίσει σε κάποια από τις αυτές τις φάσεις.

Μαγνησίας 1
Άντζελα, υπέρβαρη βοστρυχωτή ξανθοβαμμένη milf.
Συμπαθητικό χαμόγελο.
Την πετύχαμε την ώρα που σκούπιζε.

Μαγνησίας 11
Αλεξάνδρα, νέγρα, δηλωθείσα εκ Βραζιλίας…

Φ92
Λεπτή ξανθωπή νεαρά, με έντονη δερματοστιξία στο αριστερό μέρος του κορμού της.
Μάλλον προκρινόμενη.

Φ92Α
Λεπτή μελαχρινή νεαρά, προκρινόμενη.
Ο υπηρέτης είχε αντιγράψει το ύφος και τη φωνή των πλανόδιων οπωροπωλών της λαϊκής αγοράς που λειτουργούσε εκείνη την ώρα επί της οδού Φυλής.
Για περάστε, για περάστε, αγοράστε και θαυμάστε…

Φ73
Νεαρά με ύφος φαγκριού.
Απορριπτέα.

Φ66 το ένα
Κατερίνα, νεαρά βραχύσωμη, αδιάφορη.

Φ66  το άλλο
Συμπαθής, χαμογελούσα νεαρά με λευκό δέρμα, μελάγχροα κόμη, περιορισμένους μαστούς και ισχίο δυσανάλογα διευρυμένο ως προς το υπόλοιπο σώμα.
Αποζητούσε απεγνωσμένα να συνουσιασθεί.
Αφού επιδείχθηκε και τείναμε να αποχωρήσουμε, η νεαρά εκνευρίστηκε ολίγον και μας υπέβαλε ένα μικρό “exit interview”.
- Τι δεν σου αρέσει και δεν περνάς;
- Η αρέσκεια, η επιλογή, είναι προϊόντα συγκρίσεων. Δεν έχω ολοκληρώσει την αποτίμηση των παρακείμενων συναδέλφων σας.
- Καλά, καλά, συνέχισε τη βόλτα σου (συνεχίζοντας να χαμογελά).

Φ54 άνω
Μπουρδέλο – παράγκα, milf ξανθωπή, μαστοί με απώλεια στήριξης.

Φ54 κάτω
Νεαρά, λευκή σαρξ, μαλλί μέλαν «καρέ», υπέρβαρη, το όνομα της οποίας μας διαφεύγει, παρά το ότι έχουμε στο παρελθόν έχουμε συνουσιασθεί δις μετ’ αυτής.

Φ40
Ιωάννα, ελαφρώς συφοριασμένη, με μόνο όπλο το νεαρόν της ηλικίας της.

Αλκιβιάδου 16Γ
Έλενα, νεαρά, βραχύσωμη αλλοδαπή, λευκό δέρμα, μαύρο μαλλί κοντοκουρεμένο,  ολίγον υπέρβαρη.
Πεοθηλάζει και συνουσιάζεται μετρίως.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερα μεσημερι στη φυλης
Αλκιβιαδου
16α ένα εντελως απαραδεκτο μελαγχροινο κοντοατσουμπαλο mlf,η νταιανα από αυριο
16β νικολετα η ξανθια,δε μου αρεσε σημερα ουτε εμφανισιακα
Φυλης
59 πανω η αννα,κατω κλειστο,όπως και το 80
67 αννα ,το λεπτο μελαγχροινο που χα παρει στο 65β,υπαρχει κριτικη,και που εχω δει ακομη στο 65α,92 υπογειο και αλκιβιαδου 16α μια φορα
84α η αλινα από φυλης 86α καιο φωκαιας 25α που δεν μου βγαζε το σουτιεν
84β τερεζα
86α η μαριλενα η αδυνατη
86β μελαγχροινη τσιγανορουμανα μετριου κανονικου αναστηματος και μετριας εμφανισης
71β μαρια,η ξανθια από ρεμουνδου 20 όπως εχω γραψει προσφατα,μετριο προσωπο αλλα πολύ καλο σωμα και ας μη σου γεμιζει στην αρχη το ματι
Φωκαιας
19 η μαρια,το πολύ αδυνατο κοριτσι που δουλευει εκει
25α μονικα,ωραιο ξανθο σγουρομαλλικο κοριτσι με σκουρα επιδερμιδα,ηρθε και εκατσε στα ποδια μου,στα υποψιν.
25β νατασα,νέο ξανθο κοριτσι,καταθεση ,πολύ ωραιο μωρο,για τα υπολοιπα διαβαστε κριτικη
Να σημειωσω την επανεμφανιση της μιχαελας στη φυλης απο το 86α,την ειδα στο δρομο και σιγουρα θα την ξαναεπισκεφτω καθως βλεποντας την εκτος δουλειας ειναι πραγματικα εντυπωσιακη..
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδια θα ηθελα να μου πειτε ποια εχει ωραια ποδαρακια για γλυψιμο και το δεχεται βεβαια, αλλα μονο σε μπουρδελα. Ευχαριστω
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Στειλε pm στον heelover φιλε,μονο αυτος μπορει να σε καθοδηγησει
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Του εστειλα ;) Ευχαριστω πολυ
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Γκαβιάγκουρες συμπτώσεις με έχουν κάνει να απέχω από το σπόρ για κανα μήνα+ και έχω λαλήσει :cum:

έφαγα τον κόσμο διαβάζοντας τα τελευταία posts αλλά δεν βρήκα το σημείο που συναγωνιστής αναφέρει ότι στα μεγάλα νούμερα της Φυλής πήρε την άννα την Ουκρανίδα με το ωραίο χαμόγελο (μελαχροινή με 2-3 κιλάκια παραπάνω) από Φωκαίας 25άνω/κάτω αλλά έγραφε χαραχτηριστικά ότι έχει να εμφανιστεί καιρό λόγω πιθανής επέμβασης λόγω σκωληκοειδίτιδας...
ΑΝ μπορεί ο συναγωνιστής ή και όποιος άλλος που γνωρίζει κάτι ας πει...please
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Γκαβιάγκουρες συμπτώσεις με έχουν κάνει να απέχω από το σπόρ για κανα μήνα+ και έχω λαλήσει :cum:

έφαγα τον κόσμο διαβάζοντας τα τελευταία posts αλλά δεν βρήκα το σημείο που συναγωνιστής αναφέρει ότι στα μεγάλα νούμερα της Φυλής πήρε την άννα την Ουκρανίδα με το ωραίο χαμόγελο (μελαχροινή με 2-3 κιλάκια παραπάνω) από Φωκαίας 25άνω/κάτω αλλά έγραφε χαραχτηριστικά ότι έχει να εμφανιστεί καιρό λόγω πιθανής επέμβασης λόγω σκωληκοειδίτιδας...
ΑΝ μπορεί ο συναγωνιστής ή και όποιος άλλος που γνωρίζει κάτι ας πει...please
εγω εγραψα για την αννα την ουκρανη που θα εκανε την επεμβαση.περασα και εγω βολτες την προηγουμενη εβδομαδα αλλα τιποτα.δουλευε στο 84 ανω για 2-3 εβδομαδες μεχρι την δευτερη μερα των χριστουγεννων αλλα μετα δεν την ξανα ειδα.παντως ισως να μην λεμε την ιδια γιατι αναφερεσε για 2-3 κιλα παραπανω αλλα αυτη που εβλεπα εγω ειχε κορμι λαμπαδα,κανονικο υψος,μικρο βυζακι,μαυρα μαλλια μακρια,και πολυ ομορφο προσωπο με καπως περιεργο χαμογελο (οχι ασχημο,απλα περιεργο)
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
σε ευχαριστω
αν την έχεις δει στα Φωκαίας 25άνω/κάτω εκεί δούλευε παραδοσιακά μέχρι και το καλοκαίρι που την ειχα πετύχει, την ίδια θα λέμε γιατί το με τα κιλά είναι σχετικό πως το αντιλαμβάνετε ο καθένας + ότι μπορεί να αδυνάτησε κιόλας :)

Πάντως αυτή που λέω εγώ έχει ωραία περιφέρεια δεν ειναι παχουλή ούτε και σανίδα κανονική θα την έλεγες θυληκό σώμα δηλαδη...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Παμε και στην απογευματινη ενημερωση προς αναζητηση της μιχαελας
Φυλης
59 κατω,ελενη,για τους λατρεις των εξαιρετικα λεπτων αλλα γλυκων μελαγχροινων πιπινιων,την ειχα δει και  πριν λιγες μερες παλι εκει,πανω κλειστο όπως και το 80
86α ξενια,δεν τη βρηκα τελικα
86β βανεσα,προκειται για την ελενα από το 59 κατω
67 παλι η αννα από το μεσημερι
65α μελαγχροινο αρκετα καλο μπορω να πω ,κανονικου αναστηματος που τσιγγανοφερνει λιγο και γι αυτό δεν το επιχειρησα
Φωκαιας
17β ρωξανα,δεν την ειδα,μικρο πιπινι ειπε συναγωνιστης που δοκιμασε,ποναγε κατά τη συνουσια
19 αλινα το μελαγχροινο γουρουνοπουλο που μαλλον δοκιμασε προσφατα συναγωνιστης και του αρεσε,αρκετες φορες εκει και στο 71β παλιοτερα
25α παλι η μονικα από το μεσημερι
25β αννα,ωραιο ξανθο με κοντο μαλλι ρωσιδακι που υπο άλλες συνθηκες πιθανον να δοκιμαζα
Αλκιβιαδου
16α κατερινα η κρητικια,εκει ευτυχως ξεκαβλωσα
16β πατριτσια,ετσι μου πε η υπηρεσια ,ειχε κοσμο και εφυγα


 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
σε ευχαριστω
αν την έχεις δει στα Φωκαίας 25άνω/κάτω εκεί δούλευε παραδοσιακά μέχρι και το καλοκαίρι που την ειχα πετύχει, την ίδια θα λέμε γιατί το με τα κιλά είναι σχετικό πως το αντιλαμβάνετε ο καθένας + ότι μπορεί να αδυνάτησε κιόλας :)

Πάντως αυτή που λέω εγώ έχει ωραία περιφέρεια δεν ειναι παχουλή ούτε και σανίδα κανονική θα την έλεγες θυληκό σώμα δηλαδη...
δεν την ειχα δει στην φωκαιας αλλα μου ειχε πει οτι δουλευε πιο παλια εκει και ελειπε 3 μηνες στην ουκρανια .μαλλον την ιδια θα λεμε τοτε
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Ρε μάγκα η περιγραφή εκτός απο το βυζι τουμπανο μου κάνει για την γνωστη οδοντογλυφιδα του συγκεκριμένου οίκου.
Ηθελε και 50€? :uglystupid: Καλά της ξηγηθηκες πάντως ;)
Στο Φωκαίας 22 δουλεύουν δύο πολύ αδύνατες παρόμοιου ύψους οι οποίες δουλεύουν και στη Φυλής 92Α. Η μία είναι η Ρωξάνα λευκόδερμη καστανή από Μολδαβία με μικρό βυζάκι και η Μαρία μαυροειδής με τούμπανο βυζιά από τη Βουλγαρία. Δε ξέρω ποια από τις δύο είναι η "οδοντογλυφίδα". Πάντως ο Βούλγαρος είναι μούφα και ψιλοαπάτη ενώ ο Μολδαβός περισσότερο καυλιάρα στο κρεβάτι
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
δεν την ειχα δει στην φωκαιας αλλα μου ειχε πει οτι δουλευε πιο παλια εκει και ελειπε 3 μηνες στην ουκρανια .μαλλον την ιδια θα λεμε τοτε

ναι ναι την ίδια λέμε ώστε έλειπε 3 μήνες άρα για αυτό είχα να την δω τόσο καιρό...
ωραία αν την ξαναδείς ενημέρωσε φίλε thanks!
 

gamiseos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
πρωινα μου πε στο μαγνησιας


μην κανει κανεις το λαθος και παρει τη σουζυ στο φυλης 66,δεν υπαρχεει πιο ξινη γκομενα.μη το ενα μη το αλλο...στραβωμενη εριστικη αντιπαθεστατη και τελικα αντισεξουαλικη.μαυροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Δε ξέρω ποια από τις δύο είναι η "οδοντογλυφίδα".
Ειναι μια και χαρακτηριστική.Εντελώς πλάκα όλα της .Και έχει και σκουλαρίκι στη μύτη νομίζω και περνιέται ως Μαρία.Αnyway...
μαυροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!
....πισσσσσσαααααααα :thumbsup: Η πλάκα είναι που ανοίξαν καινούριο σπιτι στο 66 για να βάλουν μέσα αυτή :uglystupid:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Ειναι μια και χαρακτηριστική.Εντελώς πλάκα όλα της .Και έχει και σκουλαρίκι στη μύτη νομίζω και περνιέται ως Μαρία.Αnyway.......πισσσσσσαααααααα :thumbsup: Η πλάκα είναι που ανοίξαν καινούριο σπιτι στο 66 για να βάλουν μέσα αυτή :uglystupid:
Σκουλαρίκι στη μύτη, αυτή είναι η Μαρία βουλγάρα, άσε όπως κατάλαβα άκυρο. Να τη βάλουμε στη blacklist για να ξέρουν οι υπόλοιποι συναγωνιστές μη τη πατίσουν από τη μούφα-οδοντογλυφίδα.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Κύριοι αν μου επιτρέπεται μια μικρή διόρθωση.
Αυτή την πορνο-κορασίδα θα ήταν σωστό να την λέγαμε Μαρία η Βουλγαρίτσα γιατί οι περισσότεροι συνάδελφοι ως Μαρία η Βουλγάρα έχουν υπόψη τους μια άλλη εργαζόμενη  που ενίοτε δούλευε Φυλής 67 (παλαιότερα), Φυλής 80, Φυλής 109 ισόγειο και τώρα πλέον σε στούντιο (νομίζω) ... ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Αποσπασματικές πορνο-επισκέψεις σε καταστήματα της Φωκαίας-Φυλής χθες 4/1/2011

Το ρολόι της Ελλάδας έδειχνε 20.00’


Η ιστορική πορνο-γωνιά (Φωκαίας-Φυλής) με τα στρώματα, τα κάτουρα και τους σκουπιδοτενεκέδες

27447524492591124418.jpg


ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ
Τζούλια η τσούλα από την Πολωνία και από Κασσάνδρας, κοντά καστανό-ξανθα μαλλιά, προκλητικό ύφος με αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή με καλογυμνασμένο σώμα χωρίς όμως έντονες θηλυκές καμπύλες, μέτρια βυζιά και τσουλωτό κώ(ο)λο σε υπηρεσίες ακάπωτου και τελειωτικού

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αδύνατο κακτοειδές πορνίδιο με κατσαρά απεριποίητα μαλλιά, επεισοδιακά χαρακτηριστικά προσώπου σε κωμική διάσταση διανθισμένα με έκδηλη πορνο-απειρία, από Ρουμανία με ισπανική περιποίηση σε σχεδόν ανύπαρκτα βυζιά, μάλλον κοντή, λεπτή με ντροπαλό κώ(ο)λο σε περιορισμένη μορφή ως προς το μέγεθος και ως προς την κίνηση      

ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΙΣΟΓΕΙΟ
Θεία με μπουκλωτά ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος με αδιευκρίνιστα σωματικά χαρακτηριστικά λόγω τους μαύρου ολόσωμου εσώρουχου που φορούσε προφανώς για ευνόητους λόγους, κάπως γεματούλα

ΦΩΚΑΙΑΣ 22 ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΟ ΙΣΟΓΕΙΟ
Τζένη με κόκκινες (πλέον) ανταύγειες στα μαλλιά από Μονής Προδρόμου & Φυλής (Βαπόρι), επεισοδιακή μορφή αλλά και με επεισοδιακές κουτοπόνηρες δικαιολογίες για τις χαμηλές (σε ποιότητα) έως ανύπαρκτες υπηρεσίες που παρέχει, μάλλον μέτρια προς κοντή στο ύψος, λεπτή με βυζιά μέτρια σε μέγεθος πάντα καλυμμένα και προφυλαμένα από το σουτιέν και στενευμένο κώ(ο)λο  

ΦΩΚΑΙΑΣ 22 ΥΠΟΓΕΙΟ
Ρωξάνα με σώμα σκελετού ανατομίας μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους κουρεμένα σε μυτάκια, μορφή γεννημένη κοντά στα μεσάνυχτα και κάτι, κοντή, πολύ λεπτή με αόρατα βυζιά και άφαντο κώ(ο)λο, όλα κρεμασμένα πάνω σε 15ποντα τακούνια που με δυσκολία τα έσερνε στο σαλόνι λόγω πιθανόν του βάρους που είχαν  

ΦΩΚΑΙΑΣ 24 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
Μελαχρινή καμπίσια με κουτσαβάκικη μορφή, ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, πιασμένα σε κοτσίδα πρόχειρα και στραβά όπως στραβά ήταν μόνιμα τοποθετημένη η πλάτη της, η οποία είχε δυσανάλογο μέγεθος ως προς τις λοιπές σωματικές διαστάσεις, με ελαφρά κύφωση και αδιάφορο κώ(ο)λο  

ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ & ΦΥΛΗΣ (ΒΑΠΟΡΙ)
Σμαράγδα με καστανά κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου με έντονα μάτια και μυτερή μύτη, κάπως ψηλή, κανονικό σώμα με βυζιά μέτρια στο μέγεθος (αν θυμάμαι καλά) και  ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

Στην άλλη ιστορική πορνο-γωνιά (Φυλής-Φιλιππίδου) το παλιό πεταμένο πικαπ με τους σκουπιδοτενεκέδες, τα κάτουρα αλλά χωρίς στρώματα και με το Φυλής 80 κλειστό.

29395349887764310922.jpg


Αρκετά μπουρδελο-καταστήματα ήταν κλειστά. Αυτό ήταν στενάχωρο. Όχι ότι αν ήταν ανοικτά θα μπαίναμε σε όλα αλλά (νομίζουμε ότι) η Φυλής χωρίς μπουρδελο-λαμπτήρες μοιάζει με Χριστουγεννιάτικο δένδρο χωρίς φωτάκια.

ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ
Άννα με ξανθά σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς ψηλή, ολόλευκο δέρμα, καλοσχηματισμένα βυζιά μέτρια σε μέγεθος και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο σε κολασμένη προοπτική

ΦΥΛΗΣ 69 ΟΡΟΦΟΣ
Χριστίνα οριεντάλ με κοκκινωπά μαλλιά μέχρι τους ώμους, πουτανιζέ χαρακτηριστικά προσώπου, λεπτή με βυζιά σιλικόνης και τετραπέρατο κώ(ο)λο σε χορευτική κίνηση

ΦΥΛΗΣ 86 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αλίνα με πλούσια μαλλιά μπουκλωτά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με προκλητική αύρα, μάλλον ψηλή, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες καμπύλες, ικανοποιητικά βυζιά και προτεταμένο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 84 ΙΣΟΓΕΙΟ
Βατραχο-νησσοειδές καστανό πορνο-κόριτσο με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μάλλον κοντή, αποδεκτά βυζιά σε κάπως μικρό μέγεθος και κώ(ο)λο χαμηλά τοποθετημένο ως προς το κέντρο βάρους του σώματος της

ΦΥΛΗΣ 66Δ
Γιάννα του hardcoras από Αχιλλέως 51, με κοντά καστανά μαλλιά, αμαρτωλό πρόσωπο, μέτρια προς κοντή στο ύψος, χορταστικά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 66Α
Σούζυ που σκούζει με ξανθά μαλλιά extensions μέχρι τις πλάτες, προκλητικό πρόσωπο, μέτρια προς ψηλή με ενδιαφέρουσες αναλογίες, ικανοποιητικά βυζιά και τσουλωτό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 40
Λώρα συμπαθητική τσιγγάνα από την Τιμισοάρα της Ρουμανίας με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομέρια, πεσμένα βυζιά μέτρια στο μέγεθος και φουσκωτό κώ(ο)λο χωρίς όμως κυτταρίτιδα.

Τίμια επαγγελματίας ως προς τις παρεχόμενες υπηρεσίες στα 20e
Συγκεκριμένα
Καλή περιποίηση με βαθιές κινήσεις
Συνεργάσιμη στις διάφορες στάσεις
Συμμετοχική διάθεση και έκφραση

Ας σημειωθεί στα θετικά ότι η υπηρεσία προσφέρθηκε από μόνη της και μου άλλαξε τα σεντόνια. Στην ερώτηση μου γιατί δεν το έκανε και στον προηγούμενο πελάτη,  απάντησε ότι δεν χρειάζονταν γιατί, ο πελάτης, ήταν πιο βρώμικος από τα σεντόνια!

 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Αποσπασματικές πορνο-επισκέψεις σε καταστήματα της Φωκαίας-Φυλής χθες 4/1/2011

Το ρολόι της Ελλάδας έδειχνε 20.00’
σε ζηλευω ρε farkeli για την μνημη σου.εγω μπαινω βγαινω και ξεχναω ποια ηταν μεσα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Κύριοι αν μου επιτρέπεται μια μικρή διόρθωση.
Αυτή την πορνο-κορασίδα θα ήταν σωστό να την λέγαμε Μαρία η Βουλγαρίτσα γιατί οι περισσότεροι συνάδελφοι ως Μαρία η Βουλγάρα έχουν υπόψη τους μια άλλη εργαζόμενη  που ενίοτε δούλευε Φυλής 67 (παλαιότερα), Φυλής 80, Φυλής 109 ισόγειο και τώρα πλέον σε στούντιο (νομίζω) ... ;)
Thanks για την ενημέρωση παίχτη.
Η Μαρία η Βουλγάρα έπαιζε πάλι προχθες απογευμα στο 80.
Η πολύ αδύνατη είναι μάλλον αυτη που περιγράφεις σήμερα στο 22 κάτω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom