Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (35 μέλη και 250 επισκέπτες)

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Φώκαιας 19-Αμάντα η γνωστή μεσήλικη.Η υπηρέτρια άφηνε Πακιστανούς να περιμένουν στο σαλόνι.Η Άμαντα άργησε να βγει από το δωμάτιο.Βγήκε η Αμάντα, την είδαμε και ο κόσμος άρχισε να φεύγει.Στο τέλος ένα κοντό πακιστανοειδές δυσφόρησε και μουρμούραγε φεύγοντας επειδή περίμενε λίγα λεπτά να δει την Αμάντα και δεν ήταν του γούστου του.



να τα  αφηνετε τα παιδια να μπαινουν στα δωματια να περνουν ματι για να μην χανουν ασκοπα τον χρονο τους
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.589
Κριτικές
31
Like
13.165
Πόντοι
5.097
Φώκαιας 19-Αμάντα η γνωστή μεσήλικη.Η υπηρέτρια άφηνε Πακιστανούς να περιμένουν στο σαλόνι.Η Άμαντα άργησε να βγει από το δωμάτιο.Βγήκε η Αμάντα, την είδαμε και ο κόσμος άρχισε να φεύγει.Στο τέλος ένα κοντό πακιστανοειδές δυσφόρησε και μουρμούραγε φεύγοντας επειδή περίμενε λίγα λεπτά να δει την Αμάντα και δεν ήταν του γούστου του.



να τα  αφηνετε τα παιδια να μπαινουν στα δωματια να περνουν ματι για να μην χανουν ασκοπα τον χρονο τους
παντως η αμαντα μια φορα που την εχω δει τραβελοφερνει μπορει να μην ειναι αλλα ο σωματοτυπος της και τα χαρακτηριστικα της τετοιους συνειρμους μου φερνουν :S
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
παντως η αμαντα μια φορα που την εχω δει τραβελοφερνει μπορει να μην ειναι αλλα ο σωματοτυπος της και τα χαρακτηριστικα της τετοιους συνειρμους μου φερνουν :S
δεν ειναι σιγουρα αδελφε.την εχω γνωρισει 2-3 φορες και ειμαι σιγουρος για αυτο απλα οι προσθετικες σε βυζια,χειλια σε βαζουν σε υποψιες
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.589
Κριτικές
31
Like
13.165
Πόντοι
5.097
δεν ειναι σιγουρα αδελφε.την εχω γνωρισει 2-3 φορες και ειμαι σιγουρος για αυτο απλα οι προσθετικες σε βυζια,χειλια σε βαζουν σε υποψιες
ειπα μια φορα την εχω δει χωρις να την παρατηρησω καλα και σιγουρα δεν πρεπει να ειναι γιατι θα ειχε αναφερθει εδω αλλωστε αλλα η πρωτη εντυπωση ειναι καπως
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16

να τα  αφηνετε τα παιδια να μπαινουν στα δωματια να περνουν ματι για να μην χανουν ασκοπα τον χρονο τους
[/quote]



φιλε εχω τύχει περιστατικο με πακιστανους να εχουν μπει και η τσα2 ξηγηθηκε πως θα σας αφησω να την δειτε την κοπελα αλλα μεσα να ξερετε δεν περνατε.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
φιλε η συγκεκριμενη  τσατσα δουλευε πριν πολλα πολλα χρονια σα πουτανα πρωινη βαρδια στο ντελο διπλα στις γραμμες στο κωνσταντινουπολεως.απο τις πρωτες τανες που καναν ακαποτο.ειχε το ονομα τζενη και στο δωματιο ηταν φωτια
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
φιλε η συγκεκριμενη  τσατσα δουλευε πριν πολλα πολλα χρονια σα πουτανα πρωινη βαρδια στο ντελο διπλα στις γραμμες στο κωνσταντινουπολεως.απο τις πρωτες τανες που καναν ακαποτο.ειχε το ονομα τζενη και στο δωματιο ηταν φωτια

respect μεγιστε μιλφοκυνηγε!
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
φιλε η συγκεκριμενη  τσατσα δουλευε πριν πολλα πολλα χρονια σα πουτανα πρωινη βαρδια στο ντελο διπλα στις γραμμες στο κωνσταντινουπολεως.απο τις πρωτες τανες που καναν ακαποτο.ειχε το ονομα τζενη και στο δωματιο ηταν φωτια

σοβαρα μιλάς? αν ειναι ετσι στην επόμενη επισκεψη θα ξηγηθώ χειροφίλημα  :2funny: :2funny: :2funny:
πλακα πλακα τοτε ηθελε μεγαλα κοτσια μια κοπελα να κανει αυτη την δουλειά
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
να τα  αφηνετε τα παιδια να μπαινουν στα δωματια να περνουν ματι για να μην χανουν ασκοπα τον χρονο τους




φιλε εχω τύχει περιστατικο με πακιστανους να εχουν μπει και η τσα2 ξηγηθηκε πως θα σας αφησω να την δειτε την κοπελα αλλα μεσα να ξερετε δεν περνατε.
να σου πω την αληθεια στην φυλης οσα πακια εχω δει στο σαλονι κανεναν δεν εχω δει να περναει δωματιο.μαλλον για χαβαλε και ματι σουλατσαρουν.μεταξυ αλλο θεμα αλλα εκει δεν παταω
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
φιλε η συγκεκριμενη  τσατσα δουλευε πριν πολλα πολλα χρονια σα πουτανα πρωινη βαρδια στο ντελο διπλα στις γραμμες στο κωνσταντινουπολεως.απο τις πρωτες τανες που καναν ακαποτο.ειχε το ονομα τζενη και στο δωματιο ηταν φωτια
απο τα ακαποτα εκανε φωνη νταλικερης?
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
σοβαρα μιλάς? αν ειναι ετσι στην επόμενη επισκεψη θα ξηγηθώ χειροφίλημα  :2funny: :2funny: :2funny:
πλακα πλακα τοτε ηθελε μεγαλα κοτσια μια κοπελα να κανει αυτη την δουλειά
ρωτα την αν ειναι η τζενη που δουλευε προ 15 τιας στις γραμμες.εχει τατου στο στηθος και στο σωμα,και ειναι και γαμω τις τυπισσες
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
  Ρε  σεις ,με κανατε και γελασα,πω-πω αυτη ειναι να βγει στην επιθεωρηση,φοβερο.Βαλτε  κι  αλλα τετοια,να γελαμε και λιγο.
Θυμηθηκα μια  παρομοια πριν 25 χρονια στο μπουρδελο της Καλλεργη να λεει "Περαστε  ρε παλληκαρια να την γαμησετε τη μουναρα που  εχω σημερα,δε θα την ξαναβρειτε,(και της  χτυπησε και τον κωλο  ελαφρα) ,Θα τη γαμουσα και γω,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΔΕΙΑΖΩ"...αμιμητη...
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
οκ αυριο μεθαυριο που θα κατέβω αθήνα θα την ρωτήσω  :rockon:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αν δε κανω λαθος η τσατσα απο ιασ.43 δεν ειναι?
ακους ακορεστε,η τζουλια το εριξε στο 20αρικο το φουλ...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Η Ιστορια της τσατσας με τη βραχνη φωνη:Οι παλιοτεροι θα θυμουνται το μπουρδελακι στην οδο Φερων..(τωρα εχει κατεδαφιστει) και εχει χτιστει ενα 2 οροφο...εκει τη θυμαμαι γυρω στο 94 ως τσατσα...το σπιτι αυτο ανηκε στη Μιραντα την ιδιοκτητρια του Μαραθωνος 59(γνωστο και ως πιτμπουλοσπιτο)...και ΑΧ 48.Η πατρωνα Μιραντα ειχε φερει μια ανηλικη αλβανιδα γυρω στα 15 να δουλεψει εκει...μπηκε το ηθων υστερα απο καρφωτη και ετσι σφραγιστηκε...η τσα2 πηγε φυλακη οπως και ο γιος της επειδη επιτεθηκε και δαγκωσε εναν απο τους αστυνομικους στο χερι.Αν ειστε λιγο παρατηρητικοι θα δειτε οτι στο μπρατσο εχει τατου με το ονομα ΣΑΚΗΣ,,,προφανως καποιος αγαπητικος η πρωην γκομενος.Ειναι σιγουρα απο τις μακροβιοτερες για να μη πω αιωνοβια τσα2 στα ντελα.Μου ειχε κανει εντυπωση απο τοτε η εμφανιση και η φωνη της.Αυτη οπως και η τσα2 απο φυλης 66 (απ βαρδια) και η κυρια ελευθερια απο το μεταξι ειναι η ζωντανη ιστορια των ντελων της Αθηνας τα τελευταια 20 χρονια...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Καστανή με καρέ μαλλί, λεπτή, φυσικό μικρό στητό βυζί και αξιολάτρευτο κωλαράκι.

Αγαπημενη μου τανα απο τη θητεια της Χωματιανου 11,Ξανθιππης 2...πολυ αδυνατη,σωμα μοντελου,μπειμπι-φεις...δηλωνε η και δηλωνει ισπανιδα :think:...μιλαει οντως πολυ καλα ισπανικα γιατι την εχω ακουσει να μιλαει με τη μεξικανα τσα2 απο χωμ11 κατω.Δε κανει εξτρα αλλα σεβεται τους τακτικους πελατες...Το καστανο καρεδακι που εχει μπορει να ειναι και περουκα..γιατι θυμαμαι οτι σε μια βολτα με τον γκανκγ 13 την ειχαμε πετυχει με ξανθα μαλλια και την επομενη βδομαδα με το καρεδακι... :think:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ακους ακορεστε,η τζουλια το εριξε στο 20αρικο το φουλ...
Γιατί εγώ με πόσα της τον πήρα τον κωλο??  :dancing: :dancing:
Στο φυλης84 στον 1ο όροφο μια φορα δουλευε με μια ηλικιωμενη, πολύ πονήρω τσατσά!

Μου την παρουσιαζει, μπλα μπλα μπλα, τα κανει όλα στο 20άρικο λεει.
Τί ολα κυρια μου, εννοείτε και πρωκτική συνευρεση? :zfuck: :zfuck:
Ναι αγορι μου, τα παντα  :zfuck: :pipa1: :pipa1:
Όσο την περιμενα στο δωματιο, μπηκαν 2 νεαροι στο σαλόνι και τους ειπε 25 με κώλο. Ανάλογα τα κεφια της τσατσας δηλαδη τότε, το κωλαράκι της τζουλιας.

Ορμάτε τυποι, τωρα που γυρισε απο διακοπές και θα ειναι τελειως κλειστη η τρυπα, τα καλυτερα κωλογαμησια θα κανετε  :grin: :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.589
Κριτικές
31
Like
13.165
Πόντοι
5.097
Γιατί εγώ με πόσα της τον πήρα τον κωλο??  :dancing: :dancing:
Στο φυλης84 στον 1ο όροφο μια φορα δουλευε με μια ηλικιωμενη, πολύ πονήρω τσατσά!

Μου την παρουσιαζει, μπλα μπλα μπλα, τα κανει όλα στο 20άρικο λεει.
Τί ολα κυρια μου, εννοείτε και πρωκτική συνευρεση? :zfuck: :zfuck:
Ναι αγορι μου, τα παντα  :zfuck: :pipa1: :pipa1:
Όσο την περιμενα στο δωματιο, μπηκαν 2 νεαροι στο σαλόνι και τους ειπε 25 με κώλο. Ανάλογα τα κεφια της τσατσας δηλαδη τότε, το κωλαράκι της τζουλιας.

Ορμάτε τυποι, τωρα που γυρισε απο διακοπές και θα ειναι τελειως κλειστη η τρυπα, τα καλυτερα κωλογαμησια θα κανετε  :grin: :grin:
ορμαμε αυριο κιολσς :grin: δε πιστευω να βγαζει μερεντα :2funny: απογευμα δουλευει :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom