Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 353 άτομα (35 μέλη και 318 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Διάβασε εδώ φίλε poppop  για Ρωξάνα/Αλεξία
Thanks παίχτη.Δε ξέρω όμως αν λέμε τελικά για την ίδια γιατί την χθεσινοβραδυνη δε θα την έλεγα μικροκαμωμενη και κυρίως μιλάγε πολυ καλά Ελληνικά :think:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Στα μέσα Νοεμβρίου, αλλά μετά την έχασα. Η Ρωξάνη μου είπε ότι γυρνάει από μπουρδέλο σε μπουρδέλο και δε μπορώ φυσικά να τη πετύχω εκτός άμα αποσπασθώ με τις τωρινές μετακινήσεις-μεταθέσεις σε καμιά υπηρεσία κοντά στη Φυλής
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Thanks παίχτη.Δε ξέρω όμως αν λέμε τελικά για την ίδια γιατί την χθεσινοβραδυνη δε θα την έλεγα μικροκαμωμενη και κυρίως μιλάγε πολυ καλά Ελληνικά :think:
Όχι, η Αλεξία που λέω μίλαγε ψιλοχάλια ελληνικά και είναι από τη Μολδαβία
 

Επισκέπτης
επισης νεο αιμα ειδα και στο 134 ανω απογευματινη-μεταμεσονυκτια βαρδια .τζεσικα το ονομα της,ξανθια,αδυνατη με εμφανηση στο σαλονι πολυ δυνατη ομως στο δωματιο φαινετε ασχημα η σιλικονη στο στηθος και το πολυ πλαδαρο σωμα της αποτελεμα μαλλον απο προσφατη γεννα.η κοπελα παντως δεν ελεγε μα-μου και ηταν αρκετα περιποιητικη.στα + ρογα που τρυπαει τοιχο
Χθες βράδυ στο Φυλής 134 1ος ήταν η γνωστή ξανθιά Βουλγάρα Τζέσικα-Τζέσι.Έχει εργαστεί και στα Περγάμου 1, Φυλής 54 κάτω.Παλαιά στον χώρο με κριτικές.

Την ίδια στιγμή, στο Φώκαιας 22 κάτω ήταν ένα πιπινάκι του γάλακτος.Όποιος ξέρει για το "μιράκιον", ας ενημερώσει.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
την αλεξια ποτε την βρηκες τελευταια φορα?
Στα μέσα Νοεμβρίου, αλλά μετά την έχασα. Η Ρωξάνη μου είπε ότι γυρνάει από μπουρδέλο σε μπουρδέλο και δε μπορώ φυσικά να τη πετύχω εκτός άμα αποσπασθώ με τις τωρινές μετακινήσεις-μεταθέσεις σε καμιά υπηρεσία κοντά στη Φυλής
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Χθες βράδυ στο Φυλής 134 1ος ήταν η γνωστή ξανθιά Βουλγάρα Τζέσικα-Τζέσι.Έχει εργαστεί και στα Περγάμου 1, Φυλής 54 κάτω.Παλαιά στον χώρο με κριτικές.

Την ίδια στιγμή, στο Φώκαιας 22 κάτω ήταν ένα πιπινάκι του γάλακτος.Όποιος ξέρει για το "μιράκιον", ας ενημερώσει.
σωστος.δεν ειχα δει τις κριτικες και νομιζα οτι ειναι καινουργια.την προηγουμενη εβδομαδα και για 2 εβδομαδες περιπου επαιζε μια αννα απο ουκρανια οχι η ξανθια μια μελαχρινη πολυ ωραιο κοριτσι.την ειχα επισκευτει 4-5 φορες απογευμα παντα και εχω γραψει κριτικη.οταν την ρωτησα αν ειναι καινουργια μου ειπε οτι ελειπε 3 μηνες ουκρανια και οτι ειχε ξανα δουλεψει στην περιοχη καπου στην φωκαιας.την τελευταια φορα που την ειδα μου ειπε οτι ποναγε το σκουλικι της(σκωλικοητιδα εννοουσε)και μαλλον της τοβγαλανε γιατι απο τοτε λειπει.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Βραδυνη επιδρομη στην αδεια κ παγωμενη Φυλης
Στο 92 νεο κατω το τσιμπουρι με τα μεγαλα βυζια,το γυφτακι το ταμ-ταμ.
92 παλιο με πλαστικο σωληνα της πλακας που παραπεμπει σε στριπ κ τα δωματια''μισο Χ(επι)μισό''μια μελαχροινη με πεταχτο πισω συστημα.
Στο Μ.Προδρομου επανω μονιμως ντυμενη σαν ποπ -σαχλοκουδουνο-τσουλακι η οδοντογλυφιδα Ρωξανα που θελει κ 10 ευρα εξτρα προκειμενου να την χυσεις(καποτε το ειχε free,τωρα που θα τρωει γειωμα  :birdman:οπως κ σημερα πιο αδυνατη απο οδοντογλυφιδα την βλεπω)
Στο 71 κατω κλασικα η μουνιτσα Μολδαβη Αννα(ειχε δωματιο ελευθερο αλλα που να περιμενω αλλα 2 ακομα σε αναμονη δωματια συν το περασμενο της ωρας κ εφυγα.)
Στο Φυλης 61 κατω ο πονηριδης -πρηξταρχιδης αλμπαν τσατσος :uglystupid: καθε φορα το ιδιο ποιημα΄΄δε θελω ουτε ευρω αν δεν μεινεις ικανοποιημενος κτλ΄''Εκει εργαζοταν ενα ξανθοτσιγγανακι.
Στο Αγκυρας 12 μια μελαχροινη με μυτη που θα μπορουσε να δουλεψει κ στον κουταλιανο(το περιπτερο αναφερομαι) :dancing:
Στο Φωκαιας 22 επανω ενα μελαχροινακι το οποιο κατεβηκε στον 1ο οροφο,με στρινγκακι κ το σουτιεν κοζαρε κινηση στη Φωκαιας πρωτα :rolleyes: :o :o,εκει που ηταν μια κοντη με τα βυζια εξω,μαλλι σπαστο.Εκαναν κ παρτουζα παρεα.Παλι καλα που δεν βγηκε στην Αχαρνων ετσι να παρει τσιγαρα.
Στο Φωκαιας 25 οπως μπαινουμε απο Αχαρνων ψηλο μελαχροινο με φουλ πακετο στο 20αρι αλλα εδειχνε μπαζοψαρουκλα ισως κ με το ζορι να ειναι εκει(με μια κουβερτα τυλιγμενη-την λυπηθηκα)
Η ωρα περνουσε κ περασα τελικα στο Φωκαιας 19 οπου ηταν αδειο,εμφανιστηκε η Αλινα,στριπερ στο ΑΝΑΤΟΛΗ επισης,με πεταχτη κωλαρα κ γενικα επειδη την εχω ξαναδοκιμασει κ αλλες φορες στο παρελθον περασα.Πιπωμα διαρκειας κ μετα στησιμο στα 4 κ στα ουρανια η κωλαρα,το κεφαλι κατω κ απο πανω με τα ποδια ορθια παλουκωνα :zfuck:,αντεχει σε ανελέητο σφυροκοπημα αλλα η εκφραση του προσωπου της ετσι ολα τα λεφτα..Καταθεση στα βυζια :pipa2: κ κανα 2 κουβεντες,τιμια προταση για ενα μανικι στο χαωδες συμπλεγμα ανοιχτων κ κλειστων σπιτιων αποψε
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Φιλε Psolara ,αυτα που αναφερεις αφορουν μεταμεσονυκτια βάρδια ?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
κατα τις 11 αποψε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:φαινεται πουρακι η μανταμ,μελαχροινη,με βυζια κ μισο δοντι θα πρεπει να λειπει κιολας!Κωλοφαρδος εισαι! :rockon: :rockon:
Καλο τρελλο κ γαμιαρικο 2011!
:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
τετοια λεγε μου τυπε
θα περασω αυριο απογευμα ελπιζω να την βρω
στο αγκυρας 12 Α ειναι τυπε?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.587
Κριτικές
31
Like
13.163
Πόντοι
5.097
Για ποιά Αλέξια μιλάμε;
Kokolongos καλή χρονιά ...
απο την φωκαιας το κατω και πανω πρεπει να λεει εγω την ειδα χθες το βραδυ στο κατω α και στη μ.προδρομου παιζει
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

στο αγκυρας 12 Α ειναι τυπε?
ναι
απο την φωκαιας το κατω και πανω πρεπει να λεει εγω την ειδα χθες το βραδυ στο κατω α και στη μ.προδρομου παιζει
αυτη ηταν στο κατω σημερα βραδυ κ κατεβηκε απο τον οροφο μια μελαχροινη,Μαρινα νονιζω τη λενε επειδη επαιζε κ στο Μ.Προδρομου επανω.Δεν εχω παρει ποτε κ ουτε προκειται.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
απο την φωκαιας το κατω και πανω πρεπει να λεει εγω την ειδα χθες το βραδυ στο κατω α και στη μ.προδρομου παιζει

Αυτήν λέω και εγώ. Απλά ρωτάω για επιβεβαίωση στοιχείων...  :grin:

Baros καλή χρονιά.

Να ρωτήσω καλοπροαίρετα :
Γιατί αυτομπανάρεσαι;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom