Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 321 άτομα (33 μέλη και 288 επισκέπτες)

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Στην δουσμανη πλατεια αττικης  ιμιυπογειο κουδουνι "μηρελα" μια νεα παρουσια  παιδια ανακαλυψα με υπηρεσιες στουντιου αλλα οικονομικης τιμης μονο 20 εικοσι εθρω απο 10 το πρωι εως 10 τ ο βραδυ πρεπει να τιμηθει

μπες σε παραπανω λεπτομερειες.....οπως και που ακριβως ειναι το σπιτι
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Η Αναστασια στο Διδυμου 16 ειναι η ιδια που παει και στο Καλυμνου 48 ?
Γιατι μια ειναι πρωινη και μια η τσατσα λεει στη Διδυμου οτι δεν ξερει ...
η ίδια είναι..
στα ίδια ρδέλα (δ16 & κ48 ισόγα) παίζει και η μαριάννα
που είναι γλυκύτατο, ωραίο και αποδοτικό στο δωμάτιο μιλφ..
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οπως παντα Ο χρυσος οδηγος πληροφοριων....!!!
Ναι πηγα αν και εψαχνα την Ντενισα απο Ρεμουνδου που ηταν κλειστο....
Παντως ευχαριστω και χρονια πολλα...
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Φυλής 61-Χριστίνα.Όμορφη ξανθιά λεπτή προσεγμένη μεγαλοκοπέλα.Πρέπει να είναι η αρχοντογύναικα που ανέφεραν κάποιοι συναγωνιστές.Πράγματι ωραία γυναίκα.

Αν μπορει καποιος,ας βαλει κριτικη,αν εχει γινει,στο Φ61 δεν υπαρχει κριτικη της,μηπως  εγινε λαθος  στο νουμερο  οδουύ?
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Φυλής 86 άνω-Μαριλένα από Φυλής 54άνω, 71άνω, 69κάτω.Ακάποτο.Προσοχή εδώ









παντα εγκυρες οι ενημερωσεις σου φιλε jockerx.τι εννοεις προσοχη εδω για το 86 α και την μαριλενα?
στην χτεσινη απογευματινη μου βολτα "γνωριστηκα" με την σοφη απο φ.59 ανω.ψηλη,μελαχρινη νταρντανοηδες σωμα οχι ομως χαλαρο.σφιχτη γκομενα με βυζαρες και κολαρες για τους φαν του ειδους.δηλωνει 23 ετων απο τσεχια και μαλλον λεει αληθεια.τα ειχε τσουξει και ηταν ιδιαιτερα φιλικη και με μεγαλη ορεξη στο κρεβατι.καλη περιπτωση για μια φορα,την προτινω αλλα δεν θα κοψουμε και εισητηριο διαρκειας.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
για την μελαχροινη λες με το διχτυωτο κορμακι :think:
Ναι ρε παίχτη αυτή.Τι ξέρεις για το μωρό?Δεν την έχω ξαναδει-νομίζω-στη περιοχή και είναι πολυ καλό μουνάκι.
Δε τη πηρα γιατι: 1)Ειχα ρίξει τεμάχιο στην Αννούλα του 84 και
2)Το μώρο φόραγε το διχτυωτό που συνηθως τα κοριτσια το φοράνε για να μη
τα πολυπιάνεις μαζι με ενα στριγκάκι με τρύπα μπροστά για να μην αναγκάζεται να το βγάζει >:(
Βάλε οτι ηταν και λιγο μαγγιά κλανιά στο σαλόνι :think:..αναμφισβητητα όμως ωραίο μουνί
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.587
Κριτικές
31
Like
13.163
Πόντοι
5.097
Ναι ρε παίχτη αυτή.Τι ξέρεις για το μωρό?Δεν την έχω ξαναδει-νομίζω-στη περιοχή και είναι πολυ καλό μουνάκι.
Δε τη πηρα γιατι: 1)Ειχα ρίξει τεμάχιο στην Αννούλα του 84 και
2)Το μώρο φόραγε το διχτυωτό που συνηθως τα κοριτσια το φοράνε για να μη
τα πολυπιάνεις μαζι με ενα στριγκάκι με τρύπα μπροστά για να μην αναγκάζεται να το βγάζει >:(
Βάλε οτι ηταν και λιγο μαγγιά κλανιά στο σαλόνι :think:..αναμφισβητητα όμως ωραίο μουνί
δεν γνωριζω τιποτα περισοτερο απο οτι ειδες και εσυ εκτος του οτι την εχω πετυχει και στο κατω συν οτι κανει παρτουζα με την απο κατω αν θελεις οπως ειπε η τσατσα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
δεν γνωριζω τιποτα περισοτερο απο οτι ειδες και εσυ εκτος του οτι την εχω πετυχει και στο κατω συν οτι κανει παρτουζα με την απο κατω αν θελεις οπως ειπε η τσατσα.
Κοιτα να δεις που δε μπορώ να θυμηθώ ποιά δούλευε χθες στο κάτω :think:
Αnyway πάντως είναι φινο καυλοράπανο και θα τιμηθεί λίαν συντόμως αν και εφόσον τη διατηρήσουν στη θέση της και δε μας φέρουν πάλι τη θρυλική οδοντογλυφίδα :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.587
Κριτικές
31
Like
13.163
Πόντοι
5.097
Κοιτα να δεις που δε μπορώ να θυμηθώ ποιά δούλευε χθες στο κάτω :think:
Αnyway πάντως είναι φινο καυλοράπανο και θα τιμηθεί λίαν συντόμως αν και εφόσον τη διατηρήσουν στη θέση της και δε μας φέρουν πάλι τη θρυλική οδοντογλυφίδα :grin:
κατω ηταν η κοντουλα με το μικρο βυζακι νομιζω αλεξια τη λενε :grin:
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
κατω ηταν η κοντουλα με το μικρο βυζακι νομιζω αλεξια τη λενε :grin:
μετρια περιπτωση η αλεξια.εχει δοκιμαστει και με δυσκολια επιασε την βαση.συνηθως δουλευει μαζι με μια αλλη μελαχρινη που ειναι χειροτερη
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Ναι ρε παίχτη αυτή.Τι ξέρεις για το μωρό?Δεν την έχω ξαναδει-νομίζω-στη περιοχή και είναι πολυ καλό μουνάκι.
Δε τη πηρα γιατι: 1)Ειχα ρίξει τεμάχιο στην Αννούλα του 84 και
2)Το μώρο φόραγε το διχτυωτό που συνηθως τα κοριτσια το φοράνε για να μη
τα πολυπιάνεις μαζι με ενα στριγκάκι με τρύπα μπροστά για να μην αναγκάζεται να το βγάζει >:(
Βάλε οτι ηταν και λιγο μαγγιά κλανιά στο σαλόνι :think:..αναμφισβητητα όμως ωραίο μουνί
Μάγκες  μάλλον για τη Ρωξάνα μιλάτε από τη Μολδαβία που κάνεις και παρτούζες με το άλλο 19 χρονο πιπίνι την Αλεξία. Τις έχω πάρει και τις δύο ξεχωριστά όμως (βλέπε παλιά κριτική). Και τα δύο είναι ωραία μουνάκια, το θερμόαιμο όμως είναι η Αλεξία.  
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Μάγκες  μάλλον για τη Ρωξάνα μιλάτε από τη Μολδαβία που κάνεις και παρτούζες με το άλλο 19 χρονο πιπίνι την Αλεξία. Τις έχω πάρει και τις δύο ξεχωριστά όμως (βλέπε παλιά κριτική). Και τα δύο είναι ωραία μουνάκια, το θερμόαιμο όμως είναι η Αλεξία. 
Που την έχεις πάρει?Στο 22 δε βρίσκω κριτική σου..για ρίξε κάνα λινκ αν μπορεις για να μελετήσω τα της μικράς ;)
 

Επισκέπτης
Φυλής 86 άνω-Μαριλένα από Φυλής 54άνω, 71άνω, 69κάτω.Ακάποτο.Προσοχή εδώ
παντα εγκυρες οι ενημερωσεις σου φιλε jockerx.τι εννοεις προσοχη εδω για το 86 α και την μαριλενα?
Θεσμικός συναγωνιστής ανέφερε Σ.Μ.Ν.

Ώστε νέο αίμα στο Φυλής 59...

Συμπληρωματικά για το πρωί:
Περγάμου 21 κάτω-Αλίνα σταθερά.H ξανθιά λεπτή "Ρωσίδα".Πάντα η ευγενέστατη κυρία της υπηρεσίας ανακοινώνει οτι μπορείς να κάνεις μπάνιο με ζεστό νερό και πριν και μετά την πράξη.20 ευρώ.
Αγκύρας 12 πρώτο από Φυλής-Φωτεινή από Διδύμου 20, Αλκαμένους 117.Ακάποτο και τελειωτικό στα 20 ευρώ.
Αγκύρας 12 δεύτερο από Φυλής-Ζάνα η γνωστή.
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Θεσμικός συναγωνιστής ανέφερε Σ.Μ.Ν.

Ώστε νέο αίμα στο Φυλής 59...
καλα κανεις και ενημερωνεις για τετοιες καταστασεις αλλα σε μερικους τα θελει ο κωλος τους.λεμε οχι σε ΑΚΑΠΟΤΑ και λοιπες αυτοχειριες.οσο για το 59 αν σε βγαλει ο δρομος δεν χανεις τιποτα να ανεβεις για μια "γνωριμια"
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
επισης νεο αιμα ειδα και στο 134 ανω απογευματινη-μεταμεσονυκτια βαρδια .τζεσικα το ονομα της,ξανθια,αδυνατη με εμφανηση στο σαλονι πολυ δυνατη ομως στο δωματιο φαινετε ασχημα η σιλικονη στο στηθος και το πολυ πλαδαρο σωμα της αποτελεμα μαλλον απο προσφατη γεννα.η κοπελα παντως δεν ελεγε μα-μου και ηταν αρκετα περιποιητικη.στα + ρογα που τρυπαει τοιχο
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Xθες βράδυ έκανα τσάρκα στη Φυλής στις 23:00 περίπου. Απ΄ ότι φάνηκε η περιοχή μαστίζεται από αναδουλειές. Πολλά πακιστάνια αλμπάνια και αράπια κυκλοφορούσουν  και από εκδιδόμενο υλικό όχι τίποτα σπουδαίο, αρκετά μπάζα (χοντρές άσχημες και μιλφ). Κατέληξα  στη Φυλής 92Α νομίζω ημιυπόγειο (το πρώτο μπουρδέλο δίπλα ακριβώς από το πάρκινγ αυτοκινήτων) και στην αλλαγή βάρδιας. Μέσα ήμουν μόνος μου και μόλις είχε πιάσει δουλειά ένα αδύνατο μικροκαμομένο κορίτσι ονόματι Ροξανα ισχυριζόμενη ότι είναι μολδαβή αλλά μίλαγε άπταιστα ρώσσικα (κατάλοιπο του σοβιετικού καθεστώτος). Μιας και ήμουν μόνος μέσα στο σαλόνι άρχισε να μου βάζει χέρι και ανταπέδωσα. Μπήκα μέσα σε σχετικά καθαρό δωμάτιο και σύντομα ήρθε και αυτή. Αρκετά θερμή με βαθιά πίπα και πάντα με προφύλαξη. Ιεραποστολικό και μιας και το είχε πολύ στενό λόγω σωματότυπου ήταν σκέτη απόλαυση. Για 20 ευρόπουλα το συνιστώ. Στο ίδιο δέλο έχω πάρει και τη φίλη της την Αλεξία ή οποία είναι αλιθηνό αστέρι γύρω στα 19-20 και αρκετά θερμόαιμο. Έγιναν και επισόδια χθες βράδυ εκεί στην Αχαρνών  με ομάδες πακιστανοαφγανών  :zombie: μεταξύ τους χρησιμοποιόντας ρόπαλα και λοστούς. Πρέπει να τους μαζέψουν όλους αυτούς να τους στείλουν σε κανένα ξερονήσι για να βοσκίσουν γιατί έχουν αποθρασυνθεί πολύ και δημιουργούν σοβαρά προβλήματα στο κέντρο
Διάβασε εδώ φίλε poppop  για Ρωξάνα/Αλεξία. H Ρωξάνη είναι στο Φ92Α και Φωκαίας 22 επάνω κάτω. Την έχω πάρει και στα δύο μπουρδέλα. Την Αλεξία την έχω πάρει στο Φ92A. Η Αλεξία με σκουλαρίκι στο φρύδι και μικρό βυζάκι είναι πιο καυλιάρα με ανοικτή κωλοσουφρίτσα, μόνο χάϊδεμα. Δεν ξέρω βέβαια αν το δίνει και από πίσω, μάλλον όχι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom