Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 376 άτομα (39 μέλη και 337 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
hardcoras πολυ μαγκακι μου φαινεται η μπαρμπορα
και δεν θα τα βρουμε μεσα
δεν υπηρχε περιπτωση σε μενα να εμπαινε μεσα
να της ζητουσα με καποτα πιπα και να πηγαινε να μου τον πιασει
λεγοντας ακαποτα "εμενα ετσι μ αρεσει"... θελω πιο υπακουες τυπισσες εγω
για αυτο πληρωνονται αλλωστε για να υπακουνε σε αυτα που θελουμε
χωρις να ειναι υποχρεωμενες αν ειναι παραλογα
:grin:

archwn1416 εχω πει σε αλλο θρεντ για την μπινια με το 2ο 20αρικο
σε πουτανα αν δεις πως θες κατι παραπανω η πως δεν τελειωνεις  :grin:


snow19 το μορτης ειναι δικο μου απο το μπολντεμορτης
το "δικε" μου ειναι του απολυτου  :cheesy:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ενημερωση τωρα από φυλης
Αχιλεως 48 νικη σταθερα,δυστυχως το μαλλι πεκινουα που εχει λανσαρει δεν με προδιαθετει για δευτερη συνευρεση παρολο που στη πρωτη ηταν κατι παραπανω από αψογη
Μαραθωνος 59 μαρινα,μελαγχροινο γυναικακι μετριου αναστηματος αλλα πρεπει να κανει γλυκο σεξακι μεσα
Βεργας
2 κατω ριτα
2 ισογειο μαρινα,σταθερες και οι δυο,παραλιγο να περασω σημερα,ετοιμος ημουν..
Διδυμου 8 πανω η μαρια από φωκαιας 22,ένα λεπτο ξανθο,πρωην μελαγχροινο που είναι τις τελευταιες μερες εκει
Φυλης
54α ραμονα,γυφτοπουλα με πισινο μουλατης αραπινας
59 κατω ελενη,ένα λεπτο αδυνατο μελαγχροινο,εμοιαζε πολύ με μια αδυνατουλα ηθοποιο που λεω τι στο διαολο βγηκε στη βιζιτα
66 η λαουρα,ομορφηνε αυτή,αδυνατισε και σωματακι καλο
80 μαρια η ξανθια με πρωκτικο
84α η ελενη με τις τορπιλακατες βυζαρες από το 59
86α μαρια,νέο λεπτο κοριτσι,κοντουλικο με μετριο προσωπο
86β η κοντοπουτανη αρτεμις αλεξανδρατου που ρωταγε συναγωνιστης με ακαποτο
71α βικυ η πολωνεζα
71β αννα η ξανθια,πανεμορφη,σημερα εβγαζε ματια
69β  η τζουλια,εδώ μου καψε τη καρδια,ένα λεπτο μελαγχροινο κοριτσι με μαυρα μαλια,βγηκε στο σαλονι λιγο φοβισμενο,λιγο τρομαγμενο, η εκφραση του προσωπου της με συγκινησε ,με κανε να νοιωσω ασχημα ,όπως θελετε παρτε το,πηγα σ ένα περιπτερο και πηρα δυο σοκολατιτσες,μια για την ιδια και μια για την υπηρεσια,ετσι για να νοιωσει ότι υπαρχουν και ανθρωποι που την αγαπανε και ας μη τη ξερουν
Μονης προδρομου ντιανα,νομιζω πρεπει να είναι η αντινα,λεπτο μελαγχροινο mlf με στεγνο προσωπο,απο το σαλονι ακουγοτανε καλο παντως
Φυλης
109β κατερινα η γυφτοπουλα
134 τζεσικα η ξανθουλα
134 υπογειο ένα μετριο καστανο
136 μιχαελα
Πιπινου 65 η αλινα που είναι το πρωι,τελος
Φυλης 134 μαρια,καταθεση,μια λεξη θα πω μονο,όταν ψαχνεις βρισκεις..ωραιο κορμι από αυτά του ανατολικου τυπου και πολύ καλη συμμετοχη,εφυγα ενθουσιασμενος σημερα το βραδι



 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
Μάγκες στο Αγκυρας 12Α νομίζω, το τελευταίο στη σειρά από αχαρνών έπαιζε ένα ΜΩΡΑΚΙ, ραμόνα την έλεγαν με φουλ πρόγραμμα, φοβερό σώμα και έκφυλο πρόσωπο, νέα σε ηλικία αντίθετα από ότι μας έχουν συνηθίσει στο συγκεκριμένο σπιτάκι. Είχε τόσο κόσμο που έφυγα, αλλά αν την δοκίμασε κανείς ας γράψει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ενημερωση τωρα από φυλης
69β  η τζουλια,εδώ μου καψε τη καρδια,ένα λεπτο μελαγχροινο κοριτσι με μαυρα μαλια,βγηκε στο σαλονι λιγο φοβισμενο,λιγο τρομαγμενο, η εκφραση του προσωπου της με συγκινησε ,με κανε να νοιωσω ασχημα ,όπως θελετε παρτε το,πηγα σ ένα περιπτερο και πηρα δυο σοκολατιτσες,μια για την ιδια και μια για την υπηρεσια,ετσι για να νοιωσει ότι υπαρχουν και ανθρωποι που την αγαπανε και ας μη τη ξερουν

εισαι μόρτης .
Αν ειναι απογευματα εκει μετα την πρωτοχρονια θα κατεβω
να την δω ... ελπιζω μονο να μην λακισει προωρα  :grin:
εμφανισιακα ηταν καλη?
 

Επισκέπτης
εισαι μόρτης .
Αν ειναι απογευματα εκει μετα την πρωτοχρονια θα κατεβω
να την δω ... ελπιζω μονο να μην λακισει προωρα  :grin:
εμφανισιακα ηταν καλη?

Αμα βλεπουμε την κοπελα εμφανως να ζοριζεται ΔΕΝ τη γαμαμε.
Ειμαστε ΚΑΤΑ της εξαναγκαστικης πορνειας.  :tickedoff:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μεταξουργείο 29/12/2010 στις 18.00’

Μετά από δίαιτα ή νηστεία επιβάλλεται από ιατρικής απόψεως να προηγηθεί ελαφρύ γεύμα ...

Σε αυτό το σκεπτικό κινήθηκα για περιορισμένη πορνο-επίσκεψη στην πόλη που δεν κοιμάται ποτέ και σχεδόν μηχανικά έφθασα στο Μεταξουργείο


ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ 15 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ντάνα από την Ρουμανία, 12 ημέρες προϋπηρεσία στην Ελλάδα (οπότε η επικοινωνία πραγματοποιήθηκε στα βασικά Αγγλοεσπεράντο),  με μελαχρινά σπαστά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομέρια, προκλητικό πρόσωπο, λίγο γεματούλα (αυστηρά όσο χρειάζεται) χωρίς κυτταρίτιδα ή ασυμμάζευτα λίπη, σφιχτά χορταστικά βυζιά και συνεργάσιμη

58333485446814795813.jpg


ΙΑΣΩΝΟΣ 44
Υπερ-χοντρούλα με εντυπωσιακό φουσκωτό κώ(ο)λο σε προτεταμένη θέση και παραγεμισμένα βυζιά σε χορταστικό επίπεδο

ΙΑΣΩΝΟΣ 46 ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΕΞΙΑ
Δυο κοπέλες
σε απρόσμενο συνδυασμό υπηρεσιών
Ξανθή με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους πιασμένα σε κοτσάκι, μέτρια προς κοντή, αποδεκτό σώμα με τα στητά βυζιά και απύθμενο ύφος παρείχε ακάπωτο
Επίσης ξανθή με σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, βουκολικό πρόσωπο, κάπως γεματούλα με ολόσωμο εσώρουχο (προφανώς για ευνόητους λόγους) παρείχε τον όλον κώ(ο)λον της

ΙΑΣΩΝΟΣ 37 ΙΣΟΓΕΙΟ
Δήμητρα μελαχρινή με σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, διαβολικό βλέμμα με κολασμένους ιριδισμούς, δολοφονικό μαύρο εσώρουχο με πεταχτό κώ(ο)λο σε υπέροχη θέση και θέα
Επιλέξιμη

ΙΑΣΩΝΟΣ 30 ΟΡΟΦΟΣ
Καστανή καμπίσια γεματούλα με ασυμμάζευτο σώμα που παρείχε πίπα-μουνάκι στα 10e και πίπα-μουνάκι-κω(ο)λαράκι  στα 15e
Επεισοδιακή ύπαρξη στα όρια του... «ανύπαρκτου»

ΙΑΣΩΝΟΣ 20 ΙΣΟΓΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
Μαρία η κουτσή με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου και μελαχρινή με extensions

ΙΑΣΩΝΟΣ 20 ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΕΞΙΑ
Ελένη η «Κλεοπάτρα» σταθερή αξία για το Μεταξουργείο, μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες με φράντζα (πάντα), κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες

ΚΟΛΩΝΟΥ 30 ΟΡΟΦΟΣ
Λάουρα η «Ολλανδέζα» επίσης σταθερή αξία για το Μεταξουργείο με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, ενδιαφέρουσες αναλογίες, ολόλευκο δέρμα και προκλητική περιφέρεια κώ(ο)λου. Στο πισω-κω(ο)λητό είναι υπέροχη η όψη των κω(ο)λομεριών της

Στην επιστροφή διαπιστώνουμε για μια ακόμη φορά ότι κινούμαστε αντίθετα με το ρεύμα ...

49557309552228939861.jpg

   

 

Επισκέπτης
ΙΑΣΩΝΟΣ 30 ΟΡΟΦΟΣ
Καστανή καμπίσια γεματούλα με ασυμμάζευτο σώμα που παρείχε πίπα-μουνάκι στα 10e και πίπα-μουνάκι-κω(ο)λαράκι  στα 15e
Επεισοδιακή ύπαρξη στα όρια του... «ανύπαρκτου»

Το Μεταξουργειο εχει αρχισει για τα καλα να κατεβαινει στα 10 ευρω. Ποτε αραγε θα δουμε και τη Φυλης να αρχιζει να κατεβαινει στα 15?
 

Επισκέπτης
Χρόνια πολλά Farkeli!

Mίνι τσάρκα επέδειξε τα εξής.
Λεωνίδου 28. Μωρό ξανθό με πολύ ωραίο πρόσωπο. Ευγενικά χαρακτηριστικά. Μέτριο ανάστημα, λεπτό σώμα χωρίς πεταγμένα κόκκαλα, αλλά και εμφανή απουσία καμπυλών. Αγνώστων λοιπών στοιχείων και συμπεριφοράς. Παραλίγο να πέρναγα. Αγριάνθρωποι, αγενείς και βίαιοι δεν νομίζω να καλοπεράσουν. Μακάρι να γλυτώσει από βρωμιάρηδες.
Κολωνού 27 ισόγειο δύο κοπέλες. Μια λεπτή ψιλοαδιάφορη και μια βυζου νταρντάνα καλών προδιαγραφών για το είδος της.
Κολωνού 27 όροφος, βυζού νταρντάανα επίσης, κατώτερων προδιαγραφών από την προηγούμενη. Εκφυλόφατσα.
Απέναντι, στην Κολωνού πάλι, δεν θυμάμαι νούμερο, το τρίτο ντουέτο. Μια λεπτή, ψιλοαδιάφορη (μάλλον δεν έχει πέραση για αυτό τη βάζουν σεκόντο) και μια με καλό σώμα και καραβλαχέ πρόσωπο και πονηρό ύψος.
Ιάσωνος στα 44-46, στη τριπλέτα, δεν θυμάμαι πιο ακριβώς, είχε ντουέτο με δύο βυζούδες μιλφ. Τελικά, με 30 χύνεις δύο φορές? Δε ρώτησα αλλά δεν νομίζω (τυχαίο αυτό...)
Αchtung baby! To νου σας ρεμάλια... :2funny:

 

Επισκέπτης
Φυλής 200:
Καλό αυτό αλλά εγώ φίλε μου δεν είχα ποτέ και ακόμα και τώρα κανένα πρόβλημα με την πρωϊνή την Λίνα.
Εσύ τα είχες σιασμένα topnks...
Η Λίνα είχε πρόβλημα παραδοπιστίας και ψωροεγωϊσμού και δυνάμωνε την μουσική στα 10 λεπτά ακόμα και στους καλύτερους πελάτες.

30/12/2010 - Πέμπτη πρωί:
Σκοτεινό παραπέτασμα (Αλκαμένους 117)-Μαρία.Ξανθιά εύχαρη, ολίγον ευτραφής κοπέλα με πιασίματα.Ακάποτο και τελειωτικό στα 25 ευρώ.
Ρεμούνδου 21 κάτω-Αλίνα η "Ρωσίδα".Ενδιαφέρουσα καστανόξανθη λεπτή κοπέλα.
Φυλής 134 ισόγειο-Ναταλί η πουτσοφάγος

Φυλής 136-Μιχαέλα steadily.ROCK STEADY.Σταθερή αξία.Όαση στην Σαχάρα της Φυλής.
Πέραν αυτών ουδέν.
 

Επισκέπτης
Φ 200
περασα και με την ντορα ή Δωρα και με την απογευματινη Ναταλι αν δεν κανω λαθος... σημειωσεις... και οι δυο ειναι εμφανισιακα καλες... Η ντορα ειναι ξανθια ελαφρως μπουκλε μαλι καλο σωμα... (ολα αυτα υποκειμενικα παντα) ...
Η Ντόρα δεν βιάζεται αλλά είναι αποστασιοποιημένη και δείχνει διαδικαστική.
Σταθερά τα απογεύματα εργάζεται η Όλγα.Δηλαδή η Ρουμάνα Μαριάννα από Φυλής 134 υπόγειο με κριτικές.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η Ντόρα δεν βιάζεται αλλά είναι αποστασιοποιημένη και δείχνει διαδικαστική.
Σταθερά τα απογεύματα εργάζεται η Όλγα.Δηλαδή η Ρουμάνα Μαριάννα από Φυλής 134 υπόγειο με κριτικές.

η μελαχροινη ειναι η Μαριαννα ε?
παω να την μελετησω.... στις κριτικες  :grin:
 

Επισκέπτης
η μελαχροινη ειναι η Μαριαννα ε?
Ναι.
Στο Φυλής 134 υπόγειο είδες την Χριστίνα.Όχι το καβλοράπανο Λολίτα.

Πέραν αυτών ουδέν.
Για την Φυλής.
Πέμπτη πρωί:
Ιάσωνος 1Α-Ελένη μελαγχροινή.Προφανώς από Φυλής 109 κάτω.Η σκουρόχρωμη.
Ιάσωνος 1Β αριστερά-Εύα Ρωσίδα.Σχετικά καινούργια.Τα βασικά.Περιγράφηκε από συναγωνιστή προηγουμένως.
Ιάσωνος 1Β δεξιά-κλειστό
Ιάσωνος 1Γ-Ρουσλάνα.Σχετικά καινούργια μελαγχροινή κορασίδα.Αφίχθηκε στα Ιάσωνος 1 σχεδόν ταυτόχρονα με την Εύα.Τα βασικά.

Κεραμεικού 15 άνω-Άννα η Ρουμάνα από Ιάσωνος 1Α.Τα βασικά.
Κεραμεικού 15 κάτω-Αδιάφορη ευτραφής.
Κολωνού 30 κάτω-Λάουρα συστήθηκε.Καστανόξανθη λεπτή χαριτωμένη κοπέλα.
Κολωνού 27 1ος-Μελαγχροινή λεπτεπίλεπτη ανασφαλής κοπελίτσα.Ωιμέ! Βαβαί! Παπαί! Οτοτοτοί!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
-φυλης 84-86,τι γινεται εκει ρε...ελεος,ολες ιδιες μου φανηκαν,τερεζα,φριτεζα και το κακο συναπαντημα,ολες κατω του μετριου...
Η μονη που αξιζε αυτες τις ημερες στην φυλης, ηταν απο τα φυλης 84-86 τύπε...

Η Αλίνα η κουκλίτσα με τις ανοιχτόχρωμες ματαρες στο 84 πανω.
Για τρυφερους χυστες μόνο ομως διευκρινιζω, δεν θελει πολλα γκαζια γιατι καποιος βιαιος της προξενησε προβλημα στο μουνι και δεν αντεχε δυνατη διεισδυση.


Φυλης 84 κατω η αλινα απογευμα, ψηλη(σχετικα)μελαχροινη με πολυ ωραια φατσα κ' ανοιχτοχρωμα τελεια ματια. Δεν ειχα διαθεση να την τιιμησω, αλλά μου τιμησε τα γεννητικα οργανα στο σαλονι, ανταλλαξαμε και ενα σμν γλωσσόφιλο(μυριζε κιολας  :headbang: :headbang: ) Και περασε το τεστ αγαπουλίασης οποτε μπήκα...
Ακαπελλα κι αυτη σολάρει με το 20άρικο, μετριο τσιμπουκι αλλά τουλαχιστον τίμησε και τις μπάλες μου. Την ειχα ρωτησει που μπορω να τελειωσω πριν της τον βαλω και μου λεει βυζια και συμφωνησα. Ωραίο γαμησακι, αντεχε την ενταση στο ιεραποστολικο(ειχε κ 2 κιλα κρεμα).Στοπισωκολλητο πονουσε, οπότε τελειωσαμε στο αγαπημενο μου, πισωμπρουμητο με ξαπλωμενη την κοπελα σε χαλαρο ρυθμο καθως σεβαστηκα οτι ειχε ζημια στη μητρα απο βιαιο συναγωνιστη και πονουσε. Στο τελος λοιπον μου διαμαρτυρηθηκε και μου ειπε γιατι δεν τελειωσες στα βυζια μου?  :huh: :huh:
Ξαναπερασα προχτες και παλι στο σαλονι ειχαμε ανταλλαγη σμν-φιλιών στο στομα.
Ηταν και 2 νεαροι 16-18 ετων στο σαλονι οταν ηρθε η αλινα και φιληθηκαμε και μειναν καγκελο  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η μονη που αξιζε αυτες τις ημερες στην φυλης, ηταν απο τα φυλης 84-86 τύπε...
Η Αλίνα η κουκλίτσα με τις ανοιχτόχρωμες ματαρες στο 84 πανω.
Είναι μία γαλανομάτα που εργάστηκε στα Φώκαιας 25 άνω-κάτω και εμφανιζόταν στο κάτω με ένα σταυρωτό "κορμάκι" το όποιο είχε ανοίγματα για να διαχέονται τα βυζιά ελεύθερα;
Σαν γυναίκα της Μινωϊκής περιόδου;
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
χτεσινη μεταμεσονυχτια βολτα στην φυλης και με τα περισσοτερα σπιτια κλειστα.καλη περιπτωσση για ξενυχτηδες εντοπιστηκε ξανθο,αδυνατο με ομορφο προσωπο στο 134 επανω 20 ειπε η τσατσα κανονικο.κατα τα αλλα πολυ μετρια πραγματα η κλασσικη αννουλα διπλοβαρδια στο 71 που παρα το προχωρημενο της ωρας (03¨30)ελαμπε!η τσατσα ρωσσιδα εκανε αλκοτεστ στην  εισοδο για να σε αφησει να μπεις.στο 86 ξανθια κοντη ασχημη.στο 134 κατω μπλε πορτα μελαχρινη νυσταγμενη ασχημη.στο τσεχα ψηλη αδιαφορη.στο 61 μιλφ,ξανθια γεματουλα μαλλον ελληνιδα ηταν σχετικα καλη.συγνωμη που δεν θυμαμε ονοματα αλλα δεν περασα το αλκοτεστ της τσατσας στο 71 και η μνημη μου δεν ειναι τοσο γερη οπως παλια μετα τα αρκετα ουισκια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Την κλεοπατρα ναι ρε, αλβανιδουλα μου φαινεται. Κανει μπαμ απο μακρια οτι κανει γαμησι με πρόγραμμα δεν την εχω παρει...

ομορφη μεν... ξεπετα δε. :grin:
5-10 λεπτα μαξ.
ειχε περασει σε αυτην ενας φιλος μου  ;)
θα τον ρωτησω και θα πω με πιο λεπτομερεια
αν ενδιαφερεται πολυ καποιος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom