Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 364 άτομα (37 μέλη και 327 επισκέπτες)

coswotrh

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
τυπε και εγω στο ιασωνος την ειχα δει τελευταια φορα
εχει τουλαχιστον 2-3 βδομαδες ομως
σε ευχαριστώ αδερφέ,την εντόπισα.στα τρίκαλα!!!από τις περιγραφές που διάβασα εδώ και από τι ότι μου είπε ένας γνωστός που μένει εκεί αυτή είναι!!!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
σημερινη πρωινη εξορμηση στη φυλης προς αναζητηση κουλουριου (σημειωτεον ειχα να παω κανα 3μηνο φυλης),αλλα ακομα χαλια τα βλεπω...το ντερμπυ ειχε απροσμενη εξελιξη,μπαρμπορα (φυλης 71)-μαρια (φωκαιας 22) 0-1...
και οι δυο κοπελες ανακοινωσαν φουλ προγραμμα στο 20αρικο,το περιεργο ειναι οτι δε τα καταφερα με τη μπαρμπορα (κατι που ειναι στανταρ συνηθως) και τελειωσα κανονικα...μου ελεγε κατι παραμυθια οτι ειναι ψυχολογικο και δε μπορω να παρω κουλουρι και κατι τετοια,σε καποια φαση με πηρε λιγο απο κατω η αληθεια ειναι...
τα καταφερα με τη μαρια ομως (φωκαιας 22 κατω),η μαρια ειναι ξανθο κοντοπουτανο αδυνατη με ωραιο στηθος και πολυ ωραιο προσωπο για μενα,πρεπει να παιζει και στο βαπορι βραδυ...ηταν αψογη σε ολα,προκαταρκτικα,πιπα,και μετα κουλουρι στα 4ερα που δε μασησε καθολου η μικρη...να σημειωσω επισης οτι και το μουνακι ηταν στενο...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
κατα τα αλλα ειδα τα παρακατω...
-φυλης 40,η γιαννα,μ'αρεσει εμφανισιακα γιατι εχει ωραιο προσωπακι και βυζο αλλα μεσα ειναι γαμησε τα...
-φυλης 66 καινουργιο,ντενισα,ωραιο σωμα αλλα φατσα βλαχαδερη...
-φυλης 84-86,τι γινεται εκει ρε...ελεος,ολες ιδιες μου φανηκαν,τερεζα,φριτεζα και το κακο συναπαντημα,ολες κατω του μετριου...
-φυλης 59 πανω,ενα χαριτωμενο μελαχροινο,δεν ηταν κακο,απο τα καλυτερα που ειδα θα ελεγα...
-φυλης 69 πανω,αννα,δε μ'αρεσε καθολου,ειχε την ιδια βλαχαδερη φατσα με αυτες του 84-86...
-φυλης 71 κατω,λουνα,ακομα...
-Φυλής 67,μαρια απο το 80,ωραιο σωμα,μετρια φατσα...
-μονης προδρομου το κατω,μια μελαχροινη,μετρια στο συνολο αλλα χαμογελαστη...
φωκαιας...
-στο 17 κατω η καινουργια ξανθια,τιποτα το ιδιαιτερο για μενα...
τα υπολοιπα ουτε που τα θυμαμαι ηταν τοσο μετρια ολα...μονο στο 22 το πανω ηταν ενα ωραιο προσωπο με κατι αστερακια τατου στη πλατη αλλα το συγκεκριμενο σπιτι βρωμαγε αισχρα απο την εισοδο...
αα...και στο λαβυρινθο ποια πετυχα λετε... τη τζωρτζιανα απο κολοκυνθους 63 με φουλ,ελεος...

αυτα...σε 3 μηνες παλι φυλης...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Περασα πρωι απο φωκαιας 17 ανω,για να δω τη καινουργια τη μικρουλα.Αδιαφορη εμφανησιακα(βεβαια γουστα ειναι αυτα).
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
αυτες οι μερες ειναι για οσους θελουν να σταματησουν τη μπουρδελοκαριερα τους ... 3 μερες συνεχομενες με τσαρκες και σε 10 χρονια παλι :)
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Εγω πηγα στα σιγουρα(Αννα γυρολογος)για να μη πεταξω ξανα 20ρικο..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγω για τα κεντρικα την εχω πει την γνωμη μου
αλλα καποιοι με θεωρησαν μαλακα / αναποφασιστο / ευαισθητο κτλπ  :grin:
μερικες φορες ειχανε-εχουνε δικιο αλλα αλλες οχι.

Δικια μου τοποθετηση και παλι ειναι
να προτιμας σπιτια που δεν ειναι κεντρικα
τα κεντρικα οποτε κατεβαινω για μπουρδελοτσαρκα ειναι
σε 2η - 3η σειρα προτεραιοτητας... παει ολη η σαρα
η μαρα και το κακο συναποβγαλμα...
η κοπελα πρεπει ανα 5 λεπτα να την βλεπουν στο σαλονι επειδη
αυτο γεμιζει...Και μαντεψτε απο ποιον θα φαει τον χρονο αυτον  :grin:


δε τα καταφερα με τη μπαρμπορα (κατι που ειναι στανταρ συνηθως) και τελειωσα κανονικα...μου ελεγε κατι παραμυθια οτι ειναι ψυχολογικο και δε μπορω να παρω κουλουρι και κατι τετοια,σε καποια φαση με πηρε λιγο απο κατω η αληθεια ειναι...

Οταν θα σε διορισουμε ψυχολογο - ψυχιατρο πες της
τοτε οκ προς το παρον αραξε στην πιατσα και πιασε
κανα πουτσο  :2funny: :2funny: :2funny:

 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Τυπε τη κυριακη ειχα μια αποτυχημενη καταθεση στην αγαθουπολεως.Αλλη κοπελα,ηταν ,οχι αυτη που καταθεσες εσυ.Ηταν μια μιλφ βουλγαρα που νυσταζε..Τα πιο πολλα στανταρακια μου,ηταν εκτος κεντρικου δρομου..Αλλα σημερα περασα καλα με την Αννα,αμα εξαιρεσω οτι μετα μυριζα ολοκληρος γυναικια κολονια.. :)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τυπε τη κυριακη ειχα μια αποτυχημενη καταθεση στην αγαθουπολεως.Αλλη κοπελα,ηταν ,οχι αυτη που καταθεσες εσυ.Ηταν μια μιλφ βουλγαρα που νυσταζε..Τα πιο πολλα στανταρακια μου,ηταν εκτος κεντρικου δρομου..Αλλα σημερα περασα καλα με την Αννα,αμα εξαιρεσω οτι μετα μυριζα ολοκληρος γυναικια κολονια.. :)

για αυτο ειπα οτι αλλες φορες εχω δικιο
ενω αλλες αδικο... δεν ημουν απολυτος
πιο πολυ απο θεμα χρονου το λεω για τα κεντρικα
αν και παλι υπηρχανε σπιτακια στα οποια υπηρχε χρονος απο οτι διαβασα
σε αλλες ενημερωσεις... μην περιμενετε απο θεμα ξενων - πακιστανων (για οσους σιχαινονται)
να βρειτε σπιτι που δεν βαζει... και στο καινουργιο της ρευμουνδου αλα και στην αγαθουπολεως
απο οσο ειδα πακιστανος δεν διωχθηκε  :2funny: με την κριση που παιζει ας τα ξεχασουμε αυτα
η μονη που δεν δεχθηκε πακιστανους και ελεγε μονο ελληνες ηταν μια χοντρουλη τυπισσα
εν ονοματει Φωτεινη απο ρωσια - ζουμερη θα ελεγα που παιζει τα απογευμα στο Διδυμου 20
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
για αυτο ειπα οτι αλλες φορες εχω δικιο
ενω αλλες αδικο... δεν ημουν απολυτος
τελοςπαντων
Η χημεια παιζει πολυ παντως.Ειχα ενα στανταρακι που αν διαβασεις κρητικες,οι πιο πολλες ειναι αδιαφορες..Μιλαω για τη Μαριαννα τη βυζαρου στο 136,που εμπαινε στο δωματιο και ξεχναγε να βγει.Ροντεο ,την εβαζα απο πανω και με επνιγε με τις βυζαρες.Φιλος που πηγε ξενερωσε..γουστα,αλλα μετα τοσες καταθεσεις ψαχνω για αλλο στανταρακι.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Τελευταιο καιρο βλεπω μια μικρη που δουλευει τα πρωινα στης Ρωξανας και μερικες φορες στο διπλα,εχει ενα πρωσοπακι πολυ ωραιο.Σημερα με κοιταζε με ενα καβλοβλεμμα,που ημουν ετοιμος να μπω,αλλα με συγκρατησε η λογικη και σκεφτηκα μηπως ειναι ξεπετα.Κανεις πληροφοριες?προσφερει και ακαποτο που δεν το προτιμω.
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
λοιπον ..... μορτες τυποι (κλεμενο απο απολυτο) και λοιποι συνχυστες...
λογω ελλειψης χρονου (και ισως και ενδιαφεροντος), παραθετω δυο τρεις γρηγορες κριτικιες εδω για να εχεται και την δικη μου αποψη.


Φ 200
περασα και με την ντορα ή Δωρα και με την απογευματινη Ναταλι αν δεν κανω λαθος... σημειωσεις... και οι δυο ειναι εμφανισιακα καλες... Η ντορα ειναι ξανθια ελαφρως μπουκλε μαλι καλο σωμα... (ολα αυτα υποκειμενικα παντα) ... Μεσα ομως δεν λεει τιποτα το ιδιαιτερο.... Τα βασικα και χωρις πολλα πολλα ... λιγα λογια τι θες πως το θες ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε... μου πεταξε και την ατακα που τη βρηκα σωστη ... οταν την ρωτησα απο που ειναι μου λεει δεν λεω αληθεια απο που ειμαι ... αμαμ θες να σου πω ψεμματα να σου πω... πραμα που το εκτιμησα δεοντως και της ειπα δεν μου καιγεται καρφι... δεν ειμαι το αλλοδαπων (το γαμιστών ειμαι) για ενα ξεφλωκιασμα καλη ειναι αλλα μεχρι εκει δευτερη φορα ουτε για αστειο

Στην απο γεμυματινη τωρα.... απο εμφανιση ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ... μου βγηκε με ενα ολοσωμο διχτυ και το κιλοτακι απο πανω... σωμα απιθανο (λεπτη αλλα οχι κοκαλο) κυταριτιδα ουτε για δειγμα ... προσωπο βαμμμενο σωστα σαν να πηγαινε σε κλαμπ για το βραδυ... τελειο μιλαμε... και αυτο με εφαγε... γιατι μεσα ειναι τα βασικα και οσο λιγοτερα γινεται... πιπα με καποτα (σωστο αυτο) σε πεσμενο πουτσο (λαθος αυτο) και φυσικα εκανε τρομερη προσπαθεια να τον σηκωσει αφου με τα κρυα και χωρις ιχνος προκαταρτικου εκανε ωρα να ξυπνησει.. σταση στην πιπα? απο μακρια και αγαπημενοι ... ισα νατης ακουμπαω το ποδι (αντε τωρα να σου σηκωθει ετσι) και αφου καταφερε να τον σηκωσει εισοδος σε μουνι με τοση κρεμα που νομιζες οτι το εβαζες σε κεσε απο γιαουρτι... μιλαμε για περισοτερη γλυστρα απο παγωμενο δρομο στις αλπεις.... κατεβληθησαν τρομρες προσπαθειες να χυσουμε για να μην κλαιμε τα λεφτα μας... Α και φωνες απο μερους της ααχ ωωωωωχ ααααααααχ σαν το μακαριτη το σουγκλακο οταν παλευε και ΕΚΑΝΕ οτι τον βαρεσανε... τοσο προφανως ψευτικες που ξενερωσα με τη μια.... προσπαθεια και χυσιμο και μαυρο δαγκωτο  



Πανε οι  εποχες της Κατερινας.... μας σιχαθηκε η κοπελα και την εκανε με χιλια

Τωρα παιζει κατι που απο την πρωτη επισκεψη φανηκε απιθανο και απο το πουθενα μαλιστα (δεν το περιμενεις ) αλλα αυτο θα το αφησω για αλλη φορα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγω πιστευω πως η διαφορα στο 200 και το 54 με τα αλλα ειναι
οτι ακομη και αν κανεις ωρα (αν πεσεις σε γκομενα με μηδενικα προκαταρκτικα)
δεν θα σηκωθει να φυγει με την μια....
υπηρξε φορα που αργουσα και η τυπισσα
ειχε υπομονη
ενω σε αλλα εχω την εντυπωση πως την κανουνε...
για αυτο και μιλησα για ανεση χρονου σε αυτα τα 2
φυσικα δεν μιλαω για ολα βεβαια υπαρχει και η εναλλακτικη
του ακορεστου και των αλλων εμπειρων τυπων η οποια λεει
ζητα της προκαταρκτικα και αν αρνηθει κατι σηκωνεσαι και φευγεις
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
boldemort...καμια σχεση,η μπαρμπορα μια χαρα τα πηγε και σημερα,ηταν super,απλα εγω δεν ειχα τοσο καλη στυση για πρωκτικο,οποτε τη γαμησα κανονικα (ισως αρχισα και να τη βαριεμαι)...παντως οτι λεει μαλακιες λεει,οπως "τελειωνεις πολυ γρηγορα και δε προλαβαινεις για κολο" και αλλα τετοια σαχλα...παντως μετα με τη μαρια η κατασταση ηταν τελειως διαφορετικη,ολοι οι στοχοι επετευχθησαν και το ηθικο ανυψωθηκε,χα χα...
μαρια (φωκαιας 22) συνισταται για φουλ,αλλα μονο σε οσους αρεσουν τα πολυ μινιον με ωραιο προσωπο...
γενικα σημερα το πρωι ο κοσμος ηταν ελαχιστος και οι κοπελες σε κυνηγουσαν με το τουφεκι για να περασεις,ολα αδεια παντου...
 

Επισκέπτης
εγω πιστευω πως η διαφορα στο 200 και το 54 με τα αλλα ειναι
οτι ακομη και αν κανεις ωρα (αν πεσεις σε γκομενα με μηδενικα προκαταρκτικα)
δεν θα σηκωθει να φυγει με την μια....
υπηρξε φορα που αργουσα και η τυπισσα
ειχε υπομονη
ενω σε αλλα εχω την εντυπωση πως την κανουνε...
για αυτο και μιλησα για ανεση χρονου σε αυτα τα 2
φυσικα δεν μιλαω για ολα βεβαια υπαρχει και η εναλλακτικη
του ακορεστου και των αλλων εμπειρων τυπων η οποια λεει
ζητα της προκαταρκτικα και αν αρνηθει κατι σηκωνεσαι και φευγεις
ασχετο αλλα μου το θυμησατε λοιπον: χωματιανου περιπου 17:00 πριν 3+ χροννια δουλευε μια μαυρουλα η παλομα που ηταν ο ορισμοσ τησ μαυρησ κανονικο υψοσ με τρελεσ βυζαρες και κωλαρα και σχετικα καλη φατσα για μαυρη.. λοιπον δινω το 20αρικο και μπαινω γαμαω κανα 10λεπτο αλλα δεν εχυνα με τιποτα οποτε καβλωμενοσ τοτε με αυτην της δινω 2ο 20αρικο και παμε για 2ο γυρο οποτε η μαυρουλα μπηκε και γαμιομασταν για τουλαχιστων 45 λεπτα (!!!!!) δεν κανω πλακα αλλαζε βαρδια και οσπου να αρθει η αλλη, η μαυρουλα δεν εβγαινε απο το δωματιο στο τελοσ κατεβηκαμε μαζι απο το ρδελο (αυτο με τα σκαλια) και εγω πηρα ταξι και η τσατσα με την τανα πηγαν προσ το σταθμο λαρισσησ....
απο τοτε την μαυρη την πηρα αλλη μια φορα...

1 χρονο πριν στο φυλης 95 (καλη του ωρα) κοπελα η αννα απο αλβανια και μια τσατσα μελεχρινη που εκανε και κωλο λοιπον ξαφνικα την ωρα που γαμουσα την αλβανιδα μπαινει στο δωματιο η τσατσα και κατι λεει στην τανα και μου λεει η τανα "χαλαρωσε γιατι ειναι η αστυνομια εξω και για λιγη ωρα θα μεινουμε εδω οποτε με το πασο μασ λοιπον τισ εδωσα ενα εξτρακι για cim και ξαναξεκινησαμε απο την αρχη οποτε και γαμουσα ΠΑΡΑ πολυ ωρα αφου εχυσα και και καθομασταν στο κρεβατι και τα λεγαμε εντωμεταξι στο διπλα δωματιο η τσατσα ειχε παρει παρτουζα 2 αλβανουσ και στο τελος μειναμε στο σαλονι οι 5 μασ να μιλαμε και να γελαμε, σε καποια στιγμη πηραν την τσατσα τηλεφωνο και μας ξεκλειδωσε να βγουμε

αυτεσ ειναι οι φορεσ που πραγματικα γαμησα με το πασο μου!!!
και ειδικα την 2η ηταν τρελη καβλα...
πειτε καμια παρομια ιστορια αν σασ εχει τυχει που πιστευω οτι με το πολυκαταστημα του Φ95 θα εχει τυχει σε πολουσ παρομοιο σκηνικο!!!!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Σύντομη ενημέρωση για τη πρωϊνή μπουρδελοκατάσταση στο κέντρο
Φωκαίας 17 επάνω. Αυτό το καινούργιο μουνάκι από Ρουμανία που δε μιλάει γρή ελληνικά αρκετά όμορφο αλλά δε μπήκα γιατί την είδα λίγο βιαστική
Φωκαίας 17 κάτω. Ξανθιά ευχάριστη αλλά ποιος ξέρει?
Φωκαίας 22 πάνω. Καλό γκομενάκι αδύνατο καστανό και αυτό από Ρουμανία, μόνο που στεκόταν σα ξυλάγγουρο στη μέση του δωματίου και περιγελούσε το κόσμο
Φωκαίας 22 κάτω. Χοντρή με χερούλια στη μέση έκανε και ακάποτο, όπου φύγει φύγει
Φωκαίας 24. Άλλο δράμα εκεί, Μαυριδερή και κανονικό μπάζο
Φωκαίας 25 πάνω ένα σχετικά καλό σκουρόχρωμο αδύνατο που με θερμοπαρακαλούσε να περάσω αλλά τελικά την έκανα
Τρυφωνίου 11, 13.  Μακριά είναι μόνο για εκείνους που γουστάρουν γριές πάνω από 50
Κνίδου 18. Νεαρή κοντή χοντρή με κοιλιές και χερούλια στη μέση, μάλλον γύφτισσα,  για κανένα αλβανοπακιστάνι καλή είναι
Κατέληξα στην Ιάσσωνος και έψαξα όλα τα κωλοχανία που ήταν τίγκα από πακιστάνια αφγάνια και όλη τη σαβούρα. Χωρίς να κάνω αναφορά γιατί και εκεί είχε πάρα πολλά μπάζα  μπήκα και στο Ιάσσωνος 1Β (αναβαίνεις σκάλα αριστερά). Κάθησα ήμουν μόνος και βγήκε το πιο ωραίο μουνί που έχω δει τις τελευταίες εβδομάδες στο μπουρδελοχώρο της Αθήνας. Εκ Ρωσσίας 18-19 ετών καστανόξανθο αδύνατο στο 1,70, στη κυριολεξία εμφάνιση φωτομοντέλου και πιστεύω πολύ ανώτερο από το ρουμανάκι στη Φωκαίας 17. Μου συστήθηκε και φυσικά μόνο στα ρώσσικα και ότι την λένε Ευα γιατί γρή ελληνικά. Η τσατσα-ιπποπόταμος μου είπε για το πρόγραμμα (νορμάλ) και φυσικά μόνο με προφύλαξη.Η εμφάνιση της ρωσσσίδας  με επηρέασε πάρα πολύ για την απόφαση μου όμως φύλα τα ρούχα σου να έχεις τα μισά. Πέρασα μέσα για 15 γιούργια.΄Ήρθε και το μουνάκι το οποίο οταν γδύθηκε είχε πολύ όμορφο μικρό βυζάκι τέλειες καμπύλες (όχι πιασίματα) και μουνάκι ξυρισμένο κατακόκκινο από τα καβλιά που είχε φάει. Στο κύριο θέμα. Πίπα μέτρια στο ιεραποστολικό ενοχλούσε συνέχεια με τα χέρια της και δεν άφηνε να τον βάζεις όλον μέσα. Δεν ήταν ξεπετιάρα αλλά σπαστικιά με τα κωλόχερα της. Μου την έσπασε και μου μίλαγε συνέχεια ρώσσικα επειδή της είπα δύο φράσεις. Δε ξέρω αν αξίζει νέα επίσκεψη. ότι αρχίσει στραβά έτσι θα πάει και μετά. Πάντως αξίζει μόνο για μία επίσκεψη για το νεαρό της ηλικίας της και την ομορφιά της
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom